Limit přihlášených naplněn

Vzhledem k tomu, že se vyčerpala kapacita daná omezením ze strany CHKO, přinášíme informace ohledně přihlášek na letošní Rumcajsovy míle.

1) V souladu s rozpisem prosíme neregistrované závodníky v ČSOS, aby zaplatili startovné. Pokud částka nebude v úterý 26.6. na našem účtu, přihlášku smažeme a na jejich místa se posunou náhradníci.

Číslo účtu je 2100548718/2010, VS je uveden v ORISu v seznamu přihlášených. Do poznámky napište zkratku klubu, případně jméno/registrační číslo přihlašovaného závodníka.

Pro platby ze zahraničí (veškeré poplatky jdou na vrub odesílatele): IBAN: CZ3520100000002100548718, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

2) Pro ostatní oddíly: POZOR! ORIS nerozlišuje mezi přihlášenými a náhradníky, takže zobrazená částka k platbě zahrnuje i náhradníky! Je tedy nutné náhradníky odečíst pro zaplacení správné částky. Samozřejmě po uzavření přihlášek (po konci druhého termínu) přeplatky vrátíme.

3) Po konci druhého termínu (31.7.) opět smažeme nezaplacené neregistrované a pak pro možnost vyúčtování a vytvoření startovek i všechny náhradníky (jinak to v ORISu nejde). Potom teprve bude jasné, kdo má správně vyrovnané platby.

4) pokud se nemůžete závodu zúčastnit a máte za sebe náhradu, pošlete nám e-mail (sjc@post.cz) a změnu „kus za kus“ provedeme po konci druhého termínu. Jinak se můžete normálně odhlásit v ORISu a na vaše místo se posune první náhradník.

Děkujeme a těšíme se v srpnu na Valečově.