Ukázky mapy

Pozor – ve čtvrtek 30.6. končí první termín přihlášek na letošní Rumcajsovy míle. A my pro vás máme ukázky mapy. Jednak z prostoru „Bradlo“, kde se loni běžel Český pohár štafet a také z nově zmapovaného prostoru „Labák“. Těšte se na mix všech terénů – od rychlého běhu superčistým lesem, přes hustníkové pasáže, terénní detaily až po nádherné kamenité pasáže, na které se asi nejvíc těšíte.

Míle v EKO stylu

Z tiskárny nám dorazily tyto parádní mačkací kelímky s logem Rumcajsových mílí a Hanibal 🤩 Objednávejte v ORISu jako doplňkovou službu, protože:
 
👉 budete mít hned z čeho pít v cíli E1 a E2 (s tímto kelímkem můžete i běžet, v kapse ho ani neucítíte), jednorázové zde z důvodu snížení odpadu nebudou
👉 budete mít originální suvenýr ze závodů s logem Rumcajse
👉 díky Hanibal ho můžete mít jen za 50,- (pokud byste si chtěli koupit stejný v obchodě, vyšlo by vás to 3x dráž a bez Rumcajse)
👉 můžete ho dále používat (na dalších závodech, v kempu, na túrách atd.) a šetřit přírodu
 
❗️ Pozor, kelímků je omezené množství, tak neváhejte. Pokud zbudou, budeme je prodávat na prezentaci.
 
A jak dále chceme být na Rumcajsovkách EKO?
♻️ budeme (resp. budete 😉 ) třídit odpad (plast, papír, sklo, kartony, kovy)
♻️ šetřete vodou a nepoužívejte „nebio“ mýdla („bio“ budou k dispozici)
♻️ přivezte si svoje kelímky/hrnečky/sklenice na pití/kafe
♻️ jinak dostanete nápoje do vratných oproti záloze (příp. si připlatíte za jednorázový)
 
Díky a těšíme se na vás! Jo a přihlášky za základní startovné jsou jen do 30.6.

Rozpis a přihlášky

Zveřejněn rozpis a otevřeny přihlášky v ORISu.

Bulletin published, entries open.

Věnujte, prosíme, speciální pozornost naší snaze o redukci odpadu. Budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete a ukážeme, že orienťák je EKO sport!

Nečekejte proto mimo jiné žádné jednorázové kelímky v cíli E1 a E2! Přineste si vlastní nebo si v ORISu objednejte skládací, se kterým není problém běžet závod. A to za zvýhodněnou cenu díky našemu partnerství s prodejcem sportovního zboží – Hanibal.

Kelímek pak samozřejmě můžete využít na dalších závodech. Děkujeme, že společně omezíme plastový odpad a budeme tak chránit životní prostředí!

Ročník 2022 bude v Mostku

Letošní Rumcajsovy míle proběhnou v lesích u Mostku. Těšit se můžete na smíšený kopcovitý les s vegetačními detaily, ale především atraktivními kamennými poli. Běhat se bude v prostorech, kde se loni běžel Český pohár štafet plus připravujeme ještě jednu novou mapu.

Centrum plánujeme na stejné louce jako štafety: https://mapy.cz/s/dozufedocu

K dispozici bude nouzový kemp, další ubytování si zajistěte sami v blízkém okolí.

Rozpis a přihlášky zveřejníme v horizontu několika týdnů.

Rumcajsovy míle 2022

Ahoj závodníci,

i letos pro vás připravujeme tradiční letní závody v orientačním běhu „Rumcajsovy míle“. Termín je stanoven na 12.-14.8. 2022. O místě konání ještě není rozhodnuto – zatím probíhají jednání s majiteli pozemků. Bližší informace a rozpis proto čekejte až na jaře.

Pořadatelé ze Sportcentra Jičín

Čelenky RM

Letos si můžete jako suvenýr ze závodů zakoupit funkční čelenky s logem Rumcajsových mílí! Podzim se blíží a vy v nich můžete brzy dělat parádu nejen na OB závodech 🙂

Čelenky jsou ve dvou barevných provedeních a ve dvou velikostech (dětská, dospělácká) a budou ke koupi na prezentaci za 150,- Kč.