Výsledky, ztráty/nálezy

Děkujeme za účast!

Celkové výsledky najdete v ORISu.

Nalezené věci viz níže. K doptání na sjc@post.cz, skladem v Jičíně, můžeme vzít na Sandstones nebo PPčka.

 

Last minute místa ve startovce

Několik lidí nemůže startovat a nabízí tak svá místa ve startovce. Aktuálně je k dispozici vždy jedno místo v těchto kategoriích (průběžně aktualizováno):

D16, D21C, D60, D65

Požadavky pište na sjc@post.cz.

PS: výměna v DH21A je možná jen na základě postavení v rankingu

Vratné kelímky vol. 2

Stejně jako loni se budeme snažit omezit odpad na Rumcajsových mílích. Opět tedy pro podávání nápojů využijeme systém vratných kelímků, letos budou krásně barevné. Záloha na kelímek bude 50,-, ale samozřejmě si ho pak můžete nechat na další závody 🙂
Také si můžete např. na kávu, čaj atd. dovézt vlastní hrnečky. Sklo, papír, kov a další suroviny, prosíme, odvezte a cestou vyhoďte do správných nádob na recyklaci.
Děkujeme za spolupráci!

Startovky

Startovky jsou nahrané v ORISu. A z nich, kromě svého startovního času, můžete vidět, že skalnaté terény přilákaly pro přípravu na WOC2021 kromě české reprezentace i výběry Polska, Estonska či jiné sólové reprezentanty. Žhavte tužky na autogramy 🙂

SJC IT team

Ukončení přihlášek

Vzhledem k naplnění limitu závodníků jsou přihlášky ukončeny. Ještě dnes lze se lze odhlásit s vrácením startovného nebo vyměnit závodníka „kus za kus“, potom už lze jen změnit závodníka v rámci kategorie (e-mailem předem 0,-, na místě za 50 Kč).

Nezaplacené přihlášky od oddílů neregistrovaných v ČSOS budou zítra (8.7.) smazány. Registrované oddíly v ČSOS prosíme o platbu předem, na místě budeme řešit jen drobné částky a vratky.

Na místě nebudou možné žádné dohlášky ani změny kategorií.

Payments in EUR

We register a lot of requests to pay on the spot because of high transfer fees. That is why we created a special account for payments in EUR, where we suppose low or no fees.

Please find the payment details and start fees in EUR in updated bulletin:
http://scjicin.cz/rumcajsovymile/english/

Because of full capacity of the race and competitors still waiting to enter – ALL PAYMENTS MUST BE SENT IN ADVANCE (CZE or EUR), even those previously agreed to pay on the spot. Deadline for EUR payments is postponed to Wednesday 24/6.

Thank you

Rumcajsovy míle budou

Poslední předpoklad z tiskové konference vlády je povolení akcí od 22.6. pro 1000 osob (v jeden čas na jednom místě). Zatím to není oficiální, ale situace se vyvíjí dobře (a víme, že netrpělivě čekáte na to, zda závody budou nebo ne), proto jsme se rozhodli uspořádat letošní Míle podle původního plánu. Samozřejmě může přijít nějaká zásadní změna, to bohužel nemůžeme vědět.

Limit pro přihlášky byl navýšen na původní hodnotu. Budeme se řídit aktuálními hygienickými omezeními a pokud by bylo potřeba limit závodníků opět omezit, bude rozhodovat datum přihlášení v ORISu.