Rumcajsovy míle 2014ne 17.8.2014 19:36
Výsledky - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (10)1,3 km 70 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Lea VLI0555VLI VLI - Slavia Liberec orienteer15:430:00
2Šauli Kateřina VPM0456VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň17:16+1:33
3Malečková Hana PGP0550PGP PGP - SK Praga19:13+3:30
4Bartošová Marie MLA0451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně21:03+5:20
5Johanna Neumann 31D055031D DE - SV Lengefeld21:22+5:39
6Průšková Tereza STB0499STB STB - TJ Stadion Nový Bor30:38+14:55
7Haková Michaela PGP0451PGP PGP - SK Praga31:38+15:55
8Hegnerová Adéla LPM0450LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň37:52+22:09
9Benešová Michaela SJH0651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec52:33+36:50
10Dítková Markéta SKV0451SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary54:28+38:45
 
 
 
D10N (5)1,4 km 100 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Doušková Kateřina TBM0679TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno31:320:00
2Zemková Pavlína SLA0551SLA SLA - SKOB Slaný38:40+7:08
3Lošťáková Ela LTP0951LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic85:14+53:42
 
Karásková Denisa ZPV0555ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějovdisk
Lošťáková Sára LTP0650LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplicdisk
 
 
 
D12 (10)1,3 km 70 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Elin VLI0252VLI VLI - Slavia Liberec orienteer15:300:00
2Pušová Bára LPU0357LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice17:56+2:26
3Sanna Karin DKP0250DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka18:10+2:40
4Štreglová Zuzana VRL0251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí18:37+3:07
5Nádeníčková Iva NEJ0350NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek19:08+3:38
6Thýnová Martina SHK0350SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové20:39+5:09
7Janečková Josefína EKP0351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha30:02+14:32
8Nešporová Marie TTR0351TTR TTR - OOB Třebíč31:19+15:49
9Lena Neumann 31D035031D DE - SV Lengefeld39:01+23:31
10Adamovská Kateřina VAM0350VAM VAM - OOB Vamberk45:54+30:24
 
 
 
D14 (16)1,4 km 80 m8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kosová Tereza SRK0151SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad12:300:00
2Pavlíková Markéta CHA0050CHA CHA - OK Chrastava13:00+0:30
3Thýnová Nikola SHK0051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové14:01+1:31
4Šklíbová Veronika SRK0153SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad14:24+1:54
5Dolejší Kateřina STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor14:59+2:29
6Vejražková Róza SJC0151SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín15:08+2:38
7Držková Berenika LPU0151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice15:40+3:10
8Černá Kateřina MLA0251MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně16:08+3:38
9Straková Veronika SLA0051SLA SLA - SKOB Slaný17:01+4:31
10Matějková Barbora SJC0156SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:41+5:11
11Nádeníčková Pavla NEJ0150NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek18:48+6:18
12Vojtíšková Viktorie LPU0051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice19:21+6:51
13Tumová Adéla SJC0154SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín20:09+7:39
14Svobodová Anna KTA0151KTA KTA - SK Kotnov Tábor22:19+9:49
15Ash Kristina OCB0051OCB OCB - OC České Budějovice24:44+12:14
16Blahová Pavla EKP0153EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha28:42+16:12
 
 
 
D16 (10)1,6 km 105 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janovská Kateřina PGP9850PGP PGP - SK Praga21:250:00
2Janoušková Lucie BOR9954BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor22:38+1:13
3Semrádová Jana CHC9951CHC CHC - K.O.B. Choceň23:59+2:34
4Dundáčková Julie SJH9853SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec27:30+6:05
5Kolářová Johana PGP9952PGP PGP - SK Praga28:00+6:35
6Voltrová Alena ROZ9951ROZ ROZ - OK Roztoky28:17+6:52
7Svobodová Jana KTA9951KTA KTA - SK Kotnov Tábor38:40+17:15
8Lišková Hana KPY9951KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.49:26+28:01
9Vostřelová Pavlína KUL9850KUL KUL - KOB Ústí nad Labem70:40+49:15
10Glöcknerová Anna KUL9950KUL KUL - KOB Ústí nad Labem80:45+59:20
 
 
 
D18 (5)1,6 km 115 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Veljačiková Hana SCP9750SCP SCP - OK Sparta Praha26:440:00
2Voltrová Hana ROZ9752ROZ ROZ - OK Roztoky31:21+4:37
3Parkanová Veronika SJH9751SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec32:45+6:01
4Myslivcová Markéta SHK9650SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové36:12+9:28
5Svěchotová Natálie MOV9751MOV MOV - SKOB Ostrava50:35+23:51
 
 
 
D20 (2)1,6 km 115 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Košková Anička LLI9550LLI LLI - TJ Loko Liberec33:550:00
2Galatíková Lucie SBR9550SBR SBR - SKOB Bruntál39:35+5:40
 
 
 
D21A (48)2,3 km 140 m21 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Gregorová Kamila CTB8151CTB CTB - SK OB Chotěboř29:550:00
2Hermanová Zuzana LPU8752LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice30:24+0:29
3Rufferová Iva TUR8354TUR TUR - OOB TJ Turnov31:03+1:08
4Čepová Daniela PHK8951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové32:08+2:13
5Hančová Petra VRL9652VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí33:16+3:21
6Przyczková Michaela LPU8499LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice34:37+4:42
7Janatová Lucie DKP8154DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka34:45+4:50
8Balcarová Jana PHK8753PHK PHK - OK 99 Hradec Králové37:00+7:05
9Hrstková Vladěna ZBM8787ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno37:09+7:14
10Margoldová Barbora DKP8654DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka37:34+7:39
11Šmidrkalová Monika NPA9051NPA NPA - SK LOB Nová Paka38:34+8:39
12Krafková Lucie TUR8650TUR TUR - OOB TJ Turnov39:29+9:34
13Kožinová Jana PGP6651PGP PGP - SK Praga39:33+9:38
14Svobodová Jitka VSP7450VSP VSP - USK Praha40:05+10:10
15Azebová Nina PHK8855PHK PHK - OK 99 Hradec Králové40:06+10:11
16Poloprutská Markéta TUR9252TUR TUR - OOB TJ Turnov40:47+10:52
17Sklenářová Radka LCE9250LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice41:12+11:17
18Benešová Jana SJH9451SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec41:22+11:27
19Prchalová Ivana SMR8754SMR SMR - SK SNS Smržovka41:23+11:28
20Kopcová Michaela KRN8456KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov41:30+11:35
21Petrželová Tereza LTU8950LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno41:54+11:59
22Klíchová Jana SSU8151SSU SSU - SK Severka Šumperk42:12+12:17
23Kociánová Lenka VBM8553VBM VBM - VSK Mendelu Brno42:34+12:39
24Kolaja Ehlerová Jana VLI8055VLI VLI - Slavia Liberec orienteer42:52+12:57
25Píšová Monika NPA8151NPA NPA - SK LOB Nová Paka43:04+13:09
26Kopáčková Iva CHT8851CHT CHT - OOB SK Chrast43:09+13:14
27Volfová Julie VLI8051VLI VLI - Slavia Liberec orienteer43:21+13:26
28Bialožytová Tereza PGP9055PGP PGP - SK Praga44:21+14:26
29Smolková Kateřina PGP8852PGP PGP - SK Praga44:43+14:48
30Kochová Nikola TUR9358TUR TUR - OOB TJ Turnov45:09+15:14
31Folbrechtová Šárka BOR9051BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor45:39+15:44
32Křivancová Zdeňka LBE9450LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun45:42+15:47
33Dundrová Lucie TUR8951TUR TUR - OOB TJ Turnov46:55+17:00
34Myslivcová Pavla SHK9352SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové47:08+17:13
35Bolechová Anežka LPU9051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice47:16+17:21
36Janečková Dagmar EKP6550EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha47:36+17:41
37Rychlá Pavlína KRN8559KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov47:37+17:42
38Petrová Tereza AOV8750AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava48:22+18:27
39Vejstrková Zuzana CHA8852CHA CHA - OK Chrastava48:31+18:36
40Flašarová Kristýna PGP9054PGP PGP - SK Praga48:38+18:43
41Choutková Magdalena SOB8851SOB SOB - SOBSA50:04+20:09
42Bohunská Jana KRN8651KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov50:30+20:35
43Schütznerová Lucie DKP8550DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka51:55+22:00
44Vlažná Lucie LCE8751LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice52:29+22:34
45Kašparová Šárka AOP7251AOP AOP - Přátelé orientačního běh53:46+23:51
46Mertová Eva DOB8551DOB DOB - KOB Dobruška54:41+24:46
 
Kamenická Kateřina PHK9353PHK PHK - OK 99 Hradec Královévzdal
Masopustová Elis PGP8656PGP PGP - SK Pragavzdal
 
 
 
D21B (30)2,2 km 130 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Drobníková Markéta TAP8463TAP TAP - KOB TRETRA Praha31:280:00
2Straube Hanka 31D735031D DE - SV Lengefeld31:59+0:31
3Smutná Pavla VAM8651VAM VAM - OOB Vamberk35:58+4:30
4Myslivečková Zuzana PGP9253PGP PGP - SK Praga37:35+6:07
5Novotná Martina PHK8255PHK PHK - OK 99 Hradec Králové40:01+8:33
6Klusáčková Zuzana TTR9151TTR TTR - OOB Třebíč40:15+8:47
7Jelínková Zora PGP8851PGP PGP - SK Praga40:22+8:54
8Peterová Alena DOB8953DOB DOB - KOB Dobruška40:47+9:19
9Žitná Jana SMB9251SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles40:57+9:29
10Švíglerová Pavla LPU7658LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice41:14+9:46
11Uhrová Zuzana VSP8050VSP VSP - USK Praha41:31+10:03
12Jelínková Šárka PGP9153PGP PGP - SK Praga43:30+12:02
13Setínková Eva DKP8759DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka43:33+12:05
14Marková Anna LBE9250LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun43:48+12:20
14Kettnerová Dana SHK8950SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové43:48+12:20
16Pokorná Kristýna EKP8351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha43:59+12:31
17Zakouřilová Kamila TUV8557TUV TUV - SOK TJ Turnov44:33+13:05
18Hanušová Petra STB8297STB STB - TJ Stadion Nový Bor44:53+13:25
19Štoková Mariana DKP8158DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka45:38+14:10
20Kvapilová Lenka TUV8151TUV TUV - SOK TJ Turnov45:45+14:17
21Puchernová Zuzana TAP8453TAP TAP - KOB TRETRA Praha46:23+14:55
22Maliňáková Petra SVS8751SVS SVS - Orientklub Vsetín47:16+15:48
23Zajícová Markéta TAP9054TAP TAP - KOB TRETRA Praha47:17+15:49
24Nedvídková Iva DLT8551DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice54:42+23:14
25Držková Markéta LPU7670LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice56:17+24:49
26Ondrová Kateřina SKV8951SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary56:56+25:28
27Bouzková Katka SVS8151SVS SVS - Orientklub Vsetín60:06+28:38
28Jarošová Klára DCE7950DCE DCE - KOB Dobřichovice63:07+31:39
29Štefková Lucie VBM8254VBM VBM - VSK Mendelu Brno76:34+45:06
 
Kovářová Lenka SJH8651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradecvzdal
 
 
 
D21C (15)2,0 km 125 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kokaislová Eva LPU7956LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:090:00
2Benešová Iveta SJH9351SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec46:21+10:12
3Kašparová Eva LPU7854LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice49:39+13:30
4Šimková Markéta LME7755LME LME - SK Los Mělník51:42+15:33
5Venclová Veronika ZAM8251ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk52:22+16:13
6Kalinová Lucie DLT8750DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice53:06+16:57
7Spitzerová Petra KVS8350KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín54:06+17:57
8Fremrová Jaroslava LPM7954LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň56:38+20:29
9Bartalošová Jana NNNNNN57:04+20:55
10Brzáková Kristýna VLI8650VLI VLI - Slavia Liberec orienteer62:25+26:16
11Müllerová Petra VAM9098VAM VAM - OOB Vamberk62:34+26:25
12Vydrová Markéta PEN8950PEN PEN - OK RECO Sport62:44+26:35
13Freyová Michaela KPY6050KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.71:46+35:37
14Khýnová Radka DOB8750DOB DOB - KOB Dobruška87:25+51:16
15Poláková Lucie VRL8254VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí93:53+57:44
 
 
 
D35 (25)2,0 km 130 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Faltejsková Jana 16D785016D DE - SV Mietraching35:590:00
2Hasmanová Lenka VPM7551VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň37:49+1:50
3Biolik Agnieszka 46P770046P PL - wawa bno37:57+1:58
4Šklíbová Jana SRK7651SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad38:26+2:27
5Pavelcová Gabriela NPA7851NPA NPA - SK LOB Nová Paka39:58+3:59
6Lošťáková Ivana LTP7758LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic41:25+5:26
7Čivrná Karolína VRL7355VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí41:46+5:47
8Dvořáčková Jana OSN7850OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.41:47+5:48
9Mrskočová Dana LPU7356LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice43:58+7:59
10Fikar Stránská Linda VRL7651VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí46:05+10:06
11Nešporová Marie TTR7251TTR TTR - OOB Třebíč48:50+12:51
12Šauli Iva VPM7852VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň48:56+12:57
13Bohuslavová Jana LPM7852LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň49:26+13:27
14Grigaliunaite Agne 28L785028L LT - Saule OK50:00+14:01
15Vojtíšková Erika LPU7651LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice51:27+15:28
16Kotásková Jana JES7451JES JES - KOS Jesenice53:43+17:44
17Haková Magda PGP7651PGP PGP - SK Praga55:37+19:38
18Stryková Kateřina LPU7855LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice56:58+20:59
19Ledererová Kamila LPM7352LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň57:48+21:49
20Krpatová Zuzana LPU7558LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice59:51+23:52
21Asterová Jana SLA7451SLA SLA - SKOB Slaný60:00+24:01
22Krausová Marcela LCV7351LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom60:34+24:35
23Bartošová Jana MLA7051MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně61:44+25:45
24Hladká Petra KOR7950KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli62:08+26:09
 
Tloušťová Eva SCP6950SCP SCP - OK Sparta Prahavzdal
 
 
 
D40 (26)2,0 km 120 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škorpilová Jana SJC7451SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín29:410:00
2Kovaříková Mária TRI6950TRI TRI - TJ TŽ Třinec30:10+0:29
3Janovská Petra PGP7355PGP PGP - SK Praga34:13+4:32
4Benešová Iva SJH7051SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec37:24+7:43
5Kundratová Jana JZL7351JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín37:45+8:04
6Myslivcová Lenka SHK7051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové39:21+9:40
7Pavlíková Pavla CHA6551CHA CHA - OK Chrastava40:23+10:42
8Eichlerová Jana KAS7051KAS KAS - KOB Kamenický Šenov41:05+11:24
9Hančová Alice VRL7052VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí45:12+15:31
10Smolková Alena PGP6450PGP PGP - SK Praga45:35+15:54
11Kavalírová Zuzana PHK6950PHK PHK - OK 99 Hradec Králové48:49+19:08
12Martanová Daniela VLI7452VLI VLI - Slavia Liberec orienteer50:11+20:30
13Calvet Christine 42A745042A AT - OLC Währing51:59+22:18
13Kašparová Marie ZAK7250ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy51:59+22:18
15Pipková Táňa LPU7156LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice53:18+23:37
16Janoušková Iveta BOR7457BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor54:26+24:45
17Forstová Lenka MFP6850MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha57:07+27:26
18Janatová Markéta BOR7456BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor59:27+29:46
19Buková Jana ROU7150ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem59:37+29:56
20Svobodová Martina KTA7151KTA KTA - SK Kotnov Tábor59:48+30:07
21Stauchová Iva 3LC74503LC CZ - Lipence64:15+34:34
22Kolářová Michaela SLA7351SLA SLA - SKOB Slaný66:23+36:42
23Sędłak Ewa 23P740023P PL - OK!Sport67:37+37:56
24Janečková Veronika SOB7151SOB SOB - SOBSA69:20+39:39
25Zemková Helena SLA7450SLA SLA - SKOB Slaný72:17+42:36
 
Straková Jana SLA7251SLA SLA - SKOB Slanýdisk
 
 
 
D45 (24)1,9 km 125 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Smutná Jana VAM6251VAM VAM - OOB Vamberk32:400:00
2Seidlová Jana SRK6950SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad44:01+11:21
3Kavková Dana SCP6150SCP SCP - OK Sparta Praha45:44+13:04
4Fürstová Kateřina LLI6950LLI LLI - TJ Loko Liberec50:11+17:31
5Thýnová Ivana SHK6651SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové50:22+17:42
6Brázdilová Radka ODV6950ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda51:12+18:32
7Mrázová Pavla DCE5550DCE DCE - KOB Dobřichovice51:50+19:10
8Nováková Irena OKP6651OKP OKP - SK OK 24 Praha52:20+19:40
9Blahová Markéta EKP6951EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha54:30+21:50
10Sokolářová Jitka TUV6851TUV TUV - SOK TJ Turnov55:23+22:43
11Tichá Jana TJH6451TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H55:26+22:46
12Hrdličková Ludmila SLA6950SLA SLA - SKOB Slaný55:32+22:52
13Kašparová Irena SLA6852SLA SLA - SKOB Slaný58:26+25:46
14Klašková Kateřina DKP6750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka58:28+25:48
15Demlová Jitka LPU6955LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice58:31+25:51
16Kulová Jana VAM6550VAM VAM - OOB Vamberk58:45+26:05
17Zobaníková Vladimíra RAD6850RAD RAD - TJ Sokol Radslavice61:50+29:10
18Semrádová Jitka CHC6651CHC CHC - K.O.B. Choceň69:25+36:45
19Mudrová Martina HCE6451HCE HCE - TJ Sokol Hostivice69:29+36:49
20Mazúrová Soňa 47S655047S SK - Rapid Bratislava84:23+51:43
 
Hrstková Dana SJI6051SJI SJI - OK Jihlavadisk
Šoupová Jana LPM6850LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeňdisk
Pološčuková Monika SMB6551SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Bolesdisk
Müllerová Zorka VAM6767VAM VAM - OOB Vamberkvzdal
 
 
 
D50 (17)1,7 km 120 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Voltrová Svatava ROZ6150ROZ ROZ - OK Roztoky32:200:00
2Juračková Jana LPU6051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:38+4:18
3Hindráková Martina LTU6451LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno36:42+4:22
4Kettnerová Lenka HCE6450HCE HCE - TJ Sokol Hostivice41:27+9:07
5Syslová Iva TTR6151TTR TTR - OOB Třebíč42:16+9:56
6Košková Vlasta LLI6351LLI LLI - TJ Loko Liberec44:46+12:26
7Panchártková Jitka PHK5951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové46:09+13:49
8Jermanová Eva TJN6150TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n47:57+15:37
9Kohlová Alena KPY6051KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.49:13+16:53
10Jedličková Zdena BOR6250BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor49:58+17:38
11Sochorová Hana HAV6250HAV HAV - SKOB Baník Havířov55:39+23:19
12Vlachová Hana VRL6251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí61:29+29:09
13Hermanová Dana LPU6151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice62:26+30:06
14Kubátová Ivana BOR6152BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor66:11+33:51
15Malačková Jana DVP6151DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov67:00+34:40
16Kábrtová Iva PEN6350PEN PEN - OK RECO Sport84:10+51:50
17Hanušová Jitka LTU6352LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno88:47+56:27
 
 
 
D55 (18)1,6 km 115 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rosecká Alena PZR5654PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza35:530:00
2Víchová Ladislava LPU5851LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:23+0:30
3Zelená Markéta PGP5850PGP PGP - SK Praga38:01+2:08
4Konopáčová Jana TUR5650TUR TUR - OOB TJ Turnov38:13+2:20
5Hušková Eva NPA5754NPA NPA - SK LOB Nová Paka38:27+2:34
6Nýdrlová Eva VRL5451VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí41:10+5:17
7Mrázková Ivana DKP5650DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka41:52+5:59
8Procházková Miluše DCE5450DCE DCE - KOB Dobřichovice43:59+8:06
9Štrossová Jiřina DCE5650DCE DCE - KOB Dobřichovice45:11+9:18
10Flašarová Marie KCK5756KCK KCK - KOB Český Krumlov46:36+10:43
11Gabrielová Šárka ONO5950ONO ONO - SKOB Ostrov48:14+12:21
12Jelínková Radana PGP5851PGP PGP - SK Praga49:54+14:01
13Novotná Jiřina LPU5654LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice50:08+14:15
14Kadavá Eva CHA5750CHA CHA - OK Chrastava52:38+16:45
15Jahnová Helena SCP5550SCP SCP - OK Sparta Praha56:12+20:19
16Klimplová Alena LPU5551LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice56:34+20:41
17Zavadilová Naďa SCP5450SCP SCP - OK Sparta Praha60:35+24:42
18Šilerová Zdena KNC5750KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.80:16+44:23
 
 
 
D60 (13)1,4 km 95 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šaffková Zuzana CHA5150CHA CHA - OK Chrastava27:110:00
2Zlesáková Vlasta JIL5362JIL JIL - OK Jilemnice30:30+3:19
3Dohnalová Dana VSP5050VSP VSP - USK Praha31:01+3:50
4Nováková Svatava SKV5351SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary32:04+4:53
5Horáčková Stanislava VLI4950VLI VLI - Slavia Liberec orienteer32:22+5:11
6Kalibánová Jiřina NPA5351NPA NPA - SK LOB Nová Paka34:33+7:22
7Omová Jana TUR5150TUR TUR - OOB TJ Turnov36:40+9:29
8Karmazínová Ivana VLI5150VLI VLI - Slavia Liberec orienteer42:06+14:55
9Tvrdková Eva LBE5150LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun42:52+15:41
10Opavová Stanislava MLA5451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně45:39+18:28
11Chromčáková Ivana JZL5450JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín61:01+33:50
12Nedvídková Jitka DLT5151DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice78:42+51:31
 
Pachnerová Jaroslava VLI5152VLI VLI - Slavia Liberec orienteervzdal
 
 
 
D65 (12)1,4 km 95 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rosen Miriam 11G495011G GB - GB O Squad31:460:00
2Kohoutová Jitřenka UVP4850UVP UVP - Slovan Praha33:46+2:00
3Křtěnská Leontina BOR4650BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor40:01+8:15
4Štrojsová Jaroslava KAS4350KAS KAS - KOB Kamenický Šenov42:12+10:26
5Dvořáková Ladislava PGP4451PGP PGP - SK Praga43:15+11:29
6Kutáčková Stanislava LTU4751LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno43:17+11:31
7Kopriva Jitka UNSUNS UNS -Uringa Sydney44:24+12:38
8Bumeliene Skaidra 29L485029L LT - Labirintas49:18+17:32
9Lohrová Jarmila SCP4650SCP SCP - OK Sparta Praha51:50+20:04
10Nejezchlebová Věra KAS4551KAS KAS - KOB Kamenický Šenov54:57+23:11
11Zenkerová Miluše LCV4550LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom82:36+50:50
 
Suchánková Libuše SOP4851SOP SOP - OOB TJ Slezan Opavadisk
 
 
 
H10 (11)1,3 km 70 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kovařík Tomáš TRI0400TRI TRI - TJ TŽ Třinec15:000:00
2Janoušek Slávek BOR0400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor16:58+1:58
3Krpata Michal LPU0403LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice22:47+7:47
4Bolehovský Daniel EKP0508EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha23:02+8:02
5Pompach Lukáš PHK0500PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:45+8:45
6Vřešťál Antonín TUR0604TUR TUR - OOB TJ Turnov37:35+22:35
7Pavelec Matěj NPA0501NPA NPA - SK LOB Nová Paka39:16+24:16
8Kašpar Adam LPM0402LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň42:09+27:09
9Bohuslav Pepík LPM0401LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň45:31+30:31
10Kalous Tomáš EKP0601EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha47:28+32:28
11Dejnožka Martin TJN0600TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n54:37+39:37
 
 
 
H10N (6)1,4 km 100 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Čivrný Jan VRL0501VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí32:170:00
2Kundrata Vít JZL0700JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín32:24+0:07
3Vlach Timik SBR0501SBR SBR - SKOB Bruntál33:29+1:12
4Meier David VSP0606VSP VSP - USK Praha38:03+5:46
5Nešpor Jiří TTR0502TTR TTR - OOB Třebíč40:24+8:07
6Tesař Zdeněk SJC0401SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín42:30+10:13
 
 
 
H12 (24)1,4 km 80 m8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mareček Šimon OSN0201OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.12:550:00
2Dejnožka Vojtěch TJN0300TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n13:14+0:19
3Hasman Marek VPM0201VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň13:32+0:37
4Sędłak Michał 23P030023P PL - OK!Sport15:13+2:18
5Tuma Matěj SJC0202SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín15:14+2:19
6Šauli Filip VPM0301VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň15:57+3:02
7Tichý Lubomír SHK0303SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové16:00+3:05
8Pipek Ondřej LPU0203LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice16:08+3:13
9Malačka Milan DKP0210DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka16:30+3:35
10Biolik Emil 46P030046P PL - wawa bno17:54+4:59
11Dundáček Karel SJH0401SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec18:32+5:37
12Pachnik Stanislaw STB0303STB STB - TJ Stadion Nový Bor18:53+5:58
13Locker Daniel SRK0200SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad19:12+6:17
14Janas Petr PGP0200PGP PGP - SK Praga19:28+6:33
15Grundman Viktor CHC0301CHC CHC - K.O.B. Choceň21:25+8:30
16Štregl Matyáš VRL0301VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí21:51+8:56
17Kožina Štěpán PGP0300PGP PGP - SK Praga23:13+10:18
18Mašek Ondřej PZR0201PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza26:08+13:13
19Kolář Matyáš SLA0300SLA SLA - SKOB Slaný26:44+13:49
20Karásek Matyáš ZPV0302ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov36:09+23:14
21Švestka Jakub KVS0399KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín40:55+28:00
22Dvořáček Jakub OSN0303OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.43:20+30:25
23Janeček Ondřej SOB0201SOB SOB - SOBSA45:49+32:54
24Zobaník Radek RAD0201RAD RAD - TJ Sokol Radslavice46:59+34:04
 
 
 
H14 (13)1,6 km 105 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Ondřej VPM0002VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň21:440:00
2Tichý Radomír SHK0000SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové24:51+3:07
3Bílý Jakub LTP0104LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic26:50+5:06
4Kovařík Martin TRI0101TRI TRI - TJ TŽ Třinec28:55+7:11
5Semiginovský Šimon SJC0005SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín31:54+10:10
6Semík Jakub VSP0000VSP VSP - USK Praha35:16+13:32
7Nešpor Jan TTR0101TTR TTR - OOB Třebíč41:00+19:16
8Vavřík Tomáš LOV0000LOV LOV - lepus.cz41:42+19:58
9Kučera Jan PHK0100PHK PHK - OK 99 Hradec Králové48:19+26:35
9Adamovský Michal VAM0000VAM VAM - OOB Vamberk48:19+26:35
11Bartoš Václav MLA0101MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně48:37+26:53
12Rusz Rostislav KUN0101KUN KUN - TJ Sokol Kunvald60:13+38:29
 
Rosenbaum Ondřej JES0001JES JES - KOS Jesenicevzdal
 
 
 
H16 (12)1,7 km 120 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škvor Ota KAM9900KAM KAM - SK Kamenice23:540:00
2Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice24:03+0:09
3Buk Petr ROU0001ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem24:47+0:53
4Kašpar Ludvík BOR9805BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:05+2:11
5Mašata Metoděj PHK9905PHK PHK - OK 99 Hradec Králové26:50+2:56
6Schuh Roman 34A980034A AT - Orienteering Klosterneubu29:35+5:41
7Šklíba Michal SRK9900SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad33:15+9:21
8Šabata Milan SRK9904SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad37:54+14:00
9Zobaník Michal RAD9901RAD RAD - TJ Sokol Radslavice39:26+15:32
10Kučera Kryšpín PHK9900PHK PHK - OK 99 Hradec Králové46:44+22:50
11Grundman Václav CHC9902CHC CHC - K.O.B. Choceň48:26+24:32
12Kašpar František SLA9800SLA SLA - SKOB Slaný49:03+25:09
 
 
 
H18 (10)1,8 km 135 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janeba Vladimír CHC9602CHC CHC - K.O.B. Choceň21:200:00
2Aster Tomáš PGP9604PGP PGP - SK Praga23:55+2:35
3Brázdil Petr ODV9700ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda25:53+4:33
4Buk Michal ROU9601ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem26:33+5:13
5Pokorný David SRK9701SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad33:38+12:18
6Kalista Michael LBE9701LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun33:46+12:26
7Chvátal Štěpán UOL9600UOL UOL - SK UP Olomouc37:01+15:41
8Švestka Vít KVS9700KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín38:03+16:43
9Čermák Adam PGP9701PGP PGP - SK Praga38:52+17:32
10Ash Adam OCB9701OCB OCB - OC České Budějovice61:35+40:15
 
 
 
H20 (5)1,8 km 135 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenář Martin SBR9501SBR SBR - SKOB Bruntál23:310:00
2Uhlíř Marek PGP9405PGP PGP - SK Praga27:57+4:26
3Smolka Ondřej TJP9401TJP TJP - TJ Sokol Troja30:09+6:38
4Kolář Jakub LBE9501LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun31:28+7:57
5Bouček Jakub OCB9501OCB OCB - OC České Budějovice47:03+23:32
 
 
 
H21A (52)2,8 km 160 m23 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Procházka Jan PGP8407PGP PGP - SK Praga24:270:00
2Hradec Pavel TUR8801TUR TUR - OOB TJ Turnov28:16+3:49
3Lenner Miroslav LPU8605LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice29:56+5:29
4Kubelka Tomáš LPU9307LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice30:13+5:46
5Losman Petr PHK7901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové30:14+5:47
6Vlček Martin TUR8702TUR TUR - OOB TJ Turnov30:26+5:59
7Klapal Jan LPU9006LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice30:35+6:08
8Flašar Jan PGP8610PGP PGP - SK Praga30:54+6:27
9Sysel Ctibor PGP8700PGP PGP - SK Praga31:29+7:02
10Štěrba Zbyněk LPU8304LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice31:45+7:18
11Zakouřil Tomáš TUV7500TUV TUV - SOK TJ Turnov31:47+7:20
12Král Václav SSU8243SSU SSU - SK Severka Šumperk31:50+7:23
12Janata Martin DKP8306DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka31:50+7:23
14Pospíšil Vítek PGP6803PGP PGP - SK Praga32:10+7:43
15Schulhof Jan TUR8900TUR TUR - OOB TJ Turnov32:14+7:47
16Oma Jakub TUR8002TUR TUR - OOB TJ Turnov32:18+7:51
17Kolín Jan DKP7701DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka32:24+7:57
18Nožka Radek LPU9005LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:38+8:11
19Bořil Tomáš ZBM8833ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno32:43+8:16
20Holas Ondřej TUR8501TUR TUR - OOB TJ Turnov33:01+8:34
21Kadavý Petr CHA7800CHA CHA - OK Chrastava33:04+8:37
22Panchártek Jan PHK8802PHK PHK - OK 99 Hradec Králové33:14+8:47
23Azeb Karim PHK9110PHK PHK - OK 99 Hradec Králové33:24+8:57
24Luštický Martin TUR8700TUR TUR - OOB TJ Turnov33:27+9:00
25Polák Vlastimil VRL7702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí33:53+9:26
26Landovský Tomáš PGP9103PGP PGP - SK Praga34:28+10:01
27Hanslian David LCE7835LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice34:46+10:19
28Makovský Jakub TAP8511TAP TAP - KOB TRETRA Praha34:54+10:27
29Kořínek Jindřich TUR8406TUR TUR - OOB TJ Turnov35:25+10:58
30Rychlý Pavel KRN8505KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov35:42+11:15
31Kamaryt Tomáš VPM8807VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň36:10+11:43
32Kobr Tomáš VLI8901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer36:19+11:52
33Pešek Ondřej CHC8502CHC CHC - K.O.B. Choceň36:31+12:04
34Grundman Vojtěch CHC8801CHC CHC - K.O.B. Choceň36:43+12:16
35Kopáček Jan CHT8510CHT CHT - OOB SK Chrast36:47+12:20
36Zakouřil Vít TUR9301TUR TUR - OOB TJ Turnov37:16+12:49
37Novák Petr SKV8201SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary37:44+13:17
38Janovský Tomáš PGP6401PGP PGP - SK Praga38:14+13:47
39Váňa Martin TUR8401TUR TUR - OOB TJ Turnov38:49+14:22
40Kalous Vladislav EKP7702EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha38:59+14:32
41Kafka Miloš LPU8608LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:27+15:00
42Švirák Ondřej ZBM9103ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno39:40+15:13
43Henych Petr VLI6001VLI VLI - Slavia Liberec orienteer39:45+15:18
44Fiala Petr LPU8701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:50+15:23
45Matras Tomáš CHT8001CHT CHT - OOB SK Chrast40:15+15:48
46Kopec Tomáš KRN8203KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov41:54+17:27
47Wagner Libor DKP8511DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka42:39+18:12
 
Horák Patrik TUR9502TUR TUR - OOB TJ Turnovdisk
Kovář Mirek SJC8104SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičíndisk
Novák Daniel DOK8700DOK DOK - OK Doksydisk
Navrátil Šimon PGP9702PGP PGP - SK Pragadisk
Janda Martin DOB8002DOB DOB - KOB Dobruškavzdal
 
 
 
H21B (49)2,4 km 150 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Žemlík Pavel TUV7135TUV TUV - SOK TJ Turnov27:210:00
2Brož Marek TUR8402TUR TUR - OOB TJ Turnov28:22+1:01
3Bašus Petr SCP7400SCP SCP - OK Sparta Praha28:26+1:05
4Suchý Petr LPM7820LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň29:23+2:02
5Šákr Vít BOR9301BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor29:58+2:37
6Mrázek Jiří DKP7911DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka30:15+2:54
7Martan Jiří VLI7300VLI VLI - Slavia Liberec orienteer30:33+3:12
8Vlach Jiří AOV7900AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava30:34+3:13
9Sysel Ondřej PGP8302PGP PGP - SK Praga30:52+3:31
10Veverka Tomáš VAM8401VAM VAM - OOB Vamberk31:28+4:07
11Novotný Tomáš PHK8101PHK PHK - OK 99 Hradec Králové32:06+4:45
12Janas Petr XBM7103XBM XBM - PELL’S MTBO TEAM32:11+4:50
13Škvor Martin KAM6700KAM KAM - SK Kamenice32:16+4:55
14Držka Štěpán LPU7604LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:21+5:00
15Kondrát Martin PGP6501PGP PGP - SK Praga32:23+5:02
16Mašata Roman PHK7107PHK PHK - OK 99 Hradec Králové32:58+5:37
17Semík Luboš KAM6201KAM KAM - SK Kamenice33:22+6:01
18Buk Jindřich ROU9303ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem33:44+6:23
19Havlíček Lukáš JIL9003JIL JIL - OK Jilemnice34:10+6:49
20Kozumplík Aleš VBM8403VBM VBM - VSK Mendelu Brno34:12+6:51
21Čech Jan FSP7900FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr34:41+7:20
22Hanák Jan SLA8002SLA SLA - SKOB Slaný34:47+7:26
23Nejman Stanislav TUR9500TUR TUR - OOB TJ Turnov34:48+7:27
24Novák Zdeněk NPA7701NPA NPA - SK LOB Nová Paka35:23+8:02
25Peths Jan KRN8101KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov35:32+8:11
26Deml Tomáš LPU9502LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:01+8:40
27Hladký Viktor VAM8201VAM VAM - OOB Vamberk36:08+8:47
28Tichý Martin TJH6401TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H36:14+8:53
29Šimon Václav LBE9100LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun36:30+9:09
30Slabý Jan ZHR7900ZHR ZHR - TJ Zhoř37:18+9:57
31Sedlák Radek SRK7503SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad37:41+10:20
32Smutný Šimon VAM9301VAM VAM - OOB Vamberk37:49+10:28
33Martínek Robert VPM7700VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň38:05+10:44
34Schröter Pavel CHA7203CHA CHA - OK Chrastava38:28+11:07
35Lepšík Petr BOR8202BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor38:53+11:32
36Bejr Zdeněk NPANPA NPA - SK LOB Nová Paka39:09+11:48
37Blahuta Marek MFP7301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha39:42+12:21
38Kořan Pavel VBM7401VBM VBM - VSK Mendelu Brno40:37+13:16
39Sýkora Bohumil CHC8601CHC CHC - K.O.B. Choceň41:10+13:49
40Vébr Jiří KTA6901KTA KTA - SK Kotnov Tábor43:14+15:53
41Bernášek Jiří STB8101STB STB - TJ Stadion Nový Bor43:23+16:02
42Filičko Marek LPU7102LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice43:49+16:28
43Cupák Jiří VRL7201VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí45:21+18:00
44Eiselt Jan LTP8801LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic47:39+20:18
45Kapal Tomáš KAM9402KAM KAM - SK Kamenice47:51+20:30
46Hopanyuk Anatoliy DKP7900DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka53:57+26:36
47Janeček Jura EKP6701EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha54:46+27:25
48Pitra Martin CHT9204CHT CHT - OOB SK Chrast56:53+29:32
 
Klaška Pavel DKP9301DKP DKP - Oddíl OB Kotlářkadisk
 
 
 
H21C (35)2,3 km 140 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hostaš Petr TUR9001TUR TUR - OOB TJ Turnov25:380:00
2Leštínský Tomáš DOB7801DOB DOB - KOB Dobruška28:36+2:58
3Drahokoupil Aleš CHT8501CHT CHT - OOB SK Chrast30:34+4:56
4Landovský Jakub PGP9601PGP PGP - SK Praga30:50+5:12
5Pucherna Jan TAP7701TAP TAP - KOB TRETRA Praha31:17+5:39
6Chmelař Lukáš XHK9100XHK XHK - GHOST RUBENA racing team33:37+7:59
7Fencl Petr LPU6901LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice35:58+10:20
8Anděl Robert VPM8001VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň36:46+11:08
9Forst Libor MFP6301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha37:27+11:49
10Kulich Martin NNN9009NNN CZ - Neregistrovaní38:09+12:31
11Blaha Ondřej EKP7002EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha38:45+13:07
12Kokaisl Tomáš LPU7820LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice38:55+13:17
13Besta Lukáš KNC8101KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.39:26+13:48
13Pesničák Jan SMR7902SMR SMR - SK SNS Smržovka39:26+13:48
15Kovář Jaroslav SJH8901SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec40:18+14:40
16Trýzna Aleš DKP9100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka40:19+14:41
17Drhlík Petr VAM8301VAM VAM - OOB Vamberk40:31+14:53
18Lohr Ivo SCP6801SCP SCP - OK Sparta Praha41:20+15:42
19Verner Tomáš VBM8204VBM VBM - VSK Mendelu Brno43:05+17:27
20Přeček Zdeněk SCP5200SCP SCP - OK Sparta Praha43:20+17:42
21Krunčík Pavel 66C850166C CZ - Amateri44:53+19:15
22Mokrý Pavel VLI7501VLI VLI - Slavia Liberec orienteer45:05+19:27
23Kolaja Jan VLI8100VLI VLI - Slavia Liberec orienteer45:27+19:49
24Hegner Lukáš LPM8104LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň45:30+19:52
25Bouzek Petr SVS7901SVS SVS - Orientklub Vsetín47:04+21:26
26Pešta Jiří MIL7201MIL MIL - Tesil Milevsko47:20+21:42
27Havlůj František DKP8308DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka47:39+22:01
28Kašpar Ludvík ZAK7200ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy49:15+23:37
29Mareš Ladislav MIL7202MIL MIL - Tesil Milevsko49:43+24:05
30Zeman Jaroslav DOB8844DOB DOB - KOB Dobruška53:30+27:52
31Bartoň Zdeněk NPA8301NPA NPA - SK LOB Nová Paka55:29+29:51
32Bartaloš Tomáš NNN;NNN58:41+33:03
33Meier Milan VLI7301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer61:18+35:40
34Řezáč Pavel VLI6900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer65:20+39:42
 
Cerha Milan TUR7703TUR TUR - OOB TJ Turnovdisk
 
 
 
H35 (18)2,5 km 145 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Nehasil David BOR7713BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor31:430:00
2Leibiger Jens 18D590018D DE - Post SV Dresden33:52+2:09
3Hasman Jan VPM6901VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň36:51+5:08
4Dvořáček Jiří TTR7502TTR TTR - OOB Třebíč37:04+5:21
5Bohuslav Václav LPM7206LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň38:18+6:35
6Štregl Petr VRL7303VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí39:39+7:56
7Šklíba Jan SRK7501SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad41:46+10:03
8Straka Lukáš SLA7002SLA SLA - SKOB Slaný43:11+11:28
9Biolik Grzegorz 46P760046P PL - wawa bno44:51+13:08
10Pecka Jan EKP6800EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha47:08+15:25
11Beneš Michal TJP7800TJP TJP - TJ Sokol Troja50:24+18:41
12Kolář Tomáš SLA7103SLA SLA - SKOB Slaný50:45+19:02
13Žitný Tomáš SMB6401SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles56:05+24:22
14Černý Miroslav LPM7504LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň59:31+27:48
15Střelba Ondřej 5RC75005RC CZ - neregistrovaní63:35+31:52
16Dvořák Pavel LPM7805LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň67:11+35:28
17Műller Kamil VAM7501VAM VAM - OOB Vamberk68:00+36:17
18Kovařík Martin TRI7700TRI TRI - TJ TŽ Třinec75:49+44:06
 
 
 
H40 (24)2,3 km 135 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Netopil Libor VAM7401VAM VAM - OOB Vamberk28:540:00
2Vřešťál Jan TUR7301TUR TUR - OOB TJ Turnov34:33+5:39
3Kvapil Petr TUV7402TUV TUV - SOK TJ Turnov35:37+6:43
4Sędłak Krystian 23P140023P PL - OK!Sport37:49+8:55
5Myslivec Tomáš SHK7002SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové38:35+9:41
6Beneš Jan SJH7001SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec42:02+13:08
7Gálus Igor LDC7302LDC LDC - KOB Děčín43:01+14:07
8Klaška Pavel DKP6500DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka44:13+15:19
9Švestka Vítězslav KVS7301KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín45:26+16:32
10Locker Martin SRK7001SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad46:09+17:15
11Janeček Ondřej SOB7001SOB SOB - SOBSA48:38+19:44
12Svěchota Milan MOV7202MOV MOV - SKOB Ostrava50:46+21:52
13Rusz Roman KUN7201KUN KUN - TJ Sokol Kunvald52:16+23:22
14Adamovský Michal VAM7200VAM VAM - OOB Vamberk52:25+23:31
15Pipek Kamil LPU7310LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice57:04+28:10
16Průšek Petr STB7000STB STB - TJ Stadion Nový Bor58:57+30:03
17Uhlíř Patrik LBE7000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun61:40+32:46
18Pavlíček Daniel MOV7100MOV MOV - SKOB Ostrava61:46+32:52
19Dítko Jan SKV7301SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary63:47+34:53
20Švancar Martin CHA7000CHA CHA - OK Chrastava64:13+35:19
21Souček Karel SHK6601SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové67:03+38:09
22Glöckner Michal KUL7000KUL KUL - KOB Ústí nad Labem68:30+39:36
23Holec Honza MOV6701MOV MOV - SKOB Ostrava81:13+52:19
 
Hošťálek Dan KRN6808KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnovdisk
 
 
 
H45 (33)2,2 km 130 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Novák Libor OKP6504OKP OKP - SK OK 24 Praha29:470:00
2Mareček Petr OSN6900OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.32:30+2:43
3Šritr Martin TUV6802TUV TUV - SOK TJ Turnov35:31+5:44
4Vydra Ivan PEN6600PEN PEN - OK RECO Sport36:05+6:18
5Klaška Jan NNN6901NNN CZ - Neregistrovaní36:33+6:46
6Tereschenkov Valery 28L690028L LT - Saule OK38:09+8:22
7Bartoš Luděk MLA6701MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně38:12+8:25
8Pachnik Dariusz STB6901STB STB - TJ Stadion Nový Bor38:59+9:12
9Parkan Jiří SJH6801SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec39:19+9:32
10Dundáček Milan SJH6902SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec40:08+10:21
11Sklenář Josef SBR6601SBR SBR - SKOB Bruntál40:43+10:56
12Semík Jan VSP6507VSP VSP - USK Praha41:52+12:05
13Göschl Erich 42A42A AT - OLC Währing43:18+13:31
14Hanuš Pavel LTU6501LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno47:00+17:13
15Cruse Kay 24D660024D DE - SV Robotron Dresden47:03+17:16
16Levý Tomáš ZAM6801ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk49:49+20:02
17Černý Libor MLA6901MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně50:08+20:21
18Šoupa Karel LPM6900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň51:27+21:40
19Ježek Ladislav VLI4900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer51:30+21:43
20Hanč Jaroslav VRL6702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí52:06+22:19
21Sklenář Miroslav AOP6302AOP AOP - Přátelé orientačního běh53:44+23:57
22Janeba Petr CHC6001CHC CHC - K.O.B. Choceň55:03+25:16
23Müller Robert VAM6900VAM VAM - OOB Vamberk55:11+25:24
24Liška Jindřich KPY6700KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.57:45+27:58
25Aster Vladimír SLA6500SLA SLA - SKOB Slaný59:00+29:13
25Eichler Petr KAS6900KAS KAS - KOB Kamenický Šenov59:00+29:13
27Sanna Roberto DKP6703DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka59:51+30:04
28Tryzna Pavel VRL6801VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí61:14+31:27
29Kovář Boris LTP6710LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic73:07+43:20
30Sterba Markus 34A34A AT - Orienteering Klosterneubu83:37+53:50
 
Bílý Petr LTP6805LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplicdisk
Dobeš Václav KPY5701KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.disk
Chrz Pavel KUL6700KUL KUL - KOB Ústí nad Labemdisk
 
 
 
H50 (24)1,8 km 135 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Krejčí Jaroslav BOR6302BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor23:160:00
2Ročejdl Marek KAM6400KAM KAM - SK Kamenice25:32+2:16
3Lužný Ladislav HAV6000HAV HAV - SKOB Baník Havířov26:34+3:18
4Dikoš Pavel BOR6003BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor28:16+5:00
5Novotný Otakar TJN5604TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n28:47+5:31
6Sucharda Jiří BOR5802BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor29:03+5:47
7Kula Jiří VAM6100VAM VAM - OOB Vamberk29:16+6:00
8Kožina Petr PGP6000PGP PGP - SK Praga29:31+6:15
9Veljačik Pavel SCP6200SCP SCP - OK Sparta Praha30:19+7:03
10Nešpor Jan TTR6101TTR TTR - OOB Třebíč31:25+8:09
11Funda Jiří API6401API API - OK Andante Písek34:01+10:45
12Sochor Tomáš HAV6301HAV HAV - SKOB Baník Havířov35:22+12:06
13Mezník Vladimír LBE6400LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun37:51+14:35
14Hostaš Zdeněk VAM6403VAM VAM - OOB Vamberk40:42+17:26
15Kadaňka Jiří ROV6001ROV ROV - OK Zubří42:15+18:59
16Doškář Boris BOR6400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor42:55+19:39
17Mazur Milan 47S620047S SK - Rapid Bratislava43:17+20:01
18Sysel Svatobor TTR6202TTR TTR - OOB Třebíč45:26+22:10
19Šimek Miroslav LME6300LME LME - SK Los Mělník46:04+22:48
20Mareš Hynek TUR6100TUR TUR - OOB TJ Turnov47:02+23:46
21Vydra Pavel PEN6200PEN PEN - OK RECO Sport47:54+24:38
22Kořínek Zdeněk PEN6201PEN PEN - OK RECO Sport48:33+25:17
23Buk Miloslav ROU6202ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem51:09+27:53
 
Čivrný Pavel VRL6306VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
H55 (22)1,6 km 115 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Procházka Antonín DCE5500DCE DCE - KOB Dobřichovice23:440:00
2Kršák Karel VIC5902VIC VIC - OB Vizovice27:26+3:42
3Flašar Jan KCK5701KCK KCK - KOB Český Krumlov28:22+4:38
4John Vladimír OLP5502OLP OLP - PSK Olymp Praha28:24+4:40
5Konopáč Jiří TUR5803TUR TUR - OOB TJ Turnov29:04+5:20
6Jaroš Vladimír DCE5400DCE DCE - KOB Dobřichovice30:03+6:19
7Prášil Jan NPA5601NPA NPA - SK LOB Nová Paka30:11+6:27
8Kavka Jiří SCP5900SCP SCP - OK Sparta Praha30:44+7:00
9Adrián Petr EKP5600EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha31:09+7:25
10Jirka Jiří ZPV5501ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov32:23+8:39
11Horák Petr TJN5602TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n33:00+9:16
12Kettner Pavel HCE5900HCE HCE - TJ Sokol Hostivice33:36+9:52
13Maliňák Josef SVS5501SVS SVS - Orientklub Vsetín33:45+10:01
14Ziaziulia Ivanas 28L580028L LT - Saule OK35:41+11:57
15Mutina Vlastimil BFM5701BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek36:05+12:21
16Grundman Martin CHC5801CHC CHC - K.O.B. Choceň36:24+12:40
17Tupec Jiří VAM5801VAM VAM - OOB Vamberk36:47+13:03
18Vícha Vladimír LPU5801LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:15+13:31
19Bolech Jiří LPU5904LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice40:51+17:07
20Knotek Kamil OLP5701OLP OLP - PSK Olymp Praha41:34+17:50
21Jahn Pavel SCP5500SCP SCP - OK Sparta Praha47:20+23:36
22Novotný Miroslav LPU5905LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice57:42+33:58
 
 
 
H60 (27)1,6 km 115 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Uher Petr VSP5001VSP VSP - USK Praha23:400:00
2Hudský Vlastimil TUR5100TUR TUR - OOB TJ Turnov24:20+0:40
3Škoda Přemek VLI5301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:05+4:25
4Kalibán Jaroslav NPA5101NPA NPA - SK LOB Nová Paka29:00+5:20
5Erlebach Josef JIL5201JIL JIL - OK Jilemnice30:10+6:30
6Peterka František TJP4900TJP TJP - TJ Sokol Troja30:16+6:36
7Novák Karel NPA5001NPA NPA - SK LOB Nová Paka30:47+7:07
8Babický Tomáš DLT5001DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice30:59+7:19
9Horáček Miroslav VLI5000VLI VLI - Slavia Liberec orienteer31:04+7:24
10Ziesche Juergen 41D500341D DE - LOK Berlin31:13+7:33
11Genderjahn Ludwig 41D480041D DE - LOK Berlin31:23+7:43
12Rosen David 11G530011G GB - GB O Squad31:30+7:50
13Juračka Vojtěch LPU5404LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:14+8:34
14Provazník Jiří TUR5102TUR TUR - OOB TJ Turnov32:29+8:49
15Farář Jaroslav VRL5002VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí32:48+9:08
16Rančák Josef BOR5004BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor37:29+13:49
17Jelínek Martin PGP5103PGP PGP - SK Praga37:41+14:01
18Klimpl Petr LPU5401LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice38:48+15:08
19Farář Václav LPU5201LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:21+15:41
20Pavlík Milan CHA5400CHA CHA - OK Chrastava39:45+16:05
21Bárta Miroslav JEN5201JEN JEN - OB Jenišovice42:41+19:01
22Mrštík Václav LPU5002LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice45:40+22:00
23Kadavý Zdeněk CHA4901CHA CHA - OK Chrastava48:14+24:34
24Hamáček Bohuslav LBE5000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun48:50+25:10
25Jedlička Miroslav JEN5301JEN JEN - OB Jenišovice54:54+31:14
 
Chromčák František JZL5201JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlíndisk
Štregl Tomáš VRL5001VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
H65 (19)1,6 km 115 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jakubec Jindřich TUR4801TUR TUR - OOB TJ Turnov28:210:00
2Karmazín Petr VLI4901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer29:27+1:06
3Hrobař Rudolf SRK4702SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad29:45+1:24
4Edward Bartkowiak 34P480034P PL - WKS Grunwald Poznań30:06+1:45
5Kříž Pavel PZR4800PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza30:37+2:16
6Pospíšil Jiří TUV4701TUV TUV - SOK TJ Turnov30:59+2:38
7Zlesák Zdeněk JIL4701JIL JIL - OK Jilemnice33:13+4:52
8Tvrdek Vojtěch LBE4900LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun34:19+5:58
9Buriánek Jaromír SCP4700SCP SCP - OK Sparta Praha34:44+6:23
10Novák Miloš SCP4600SCP SCP - OK Sparta Praha35:13+6:52
11Pospíšil Jaromír PZR4417PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza35:37+7:16
12Nejezchleba Jiří KAS4600KAS KAS - KOB Kamenický Šenov38:26+10:05
13Bumelis Vidimantas 29L480029L LT - Labirintas38:37+10:16
14Cicenas Rimantas 29L480129L LT - Labirintas39:02+10:41
15Kotecký Roman 13G490013G GB - Octavian Droobers40:20+11:59
16Zelený Vladimír PGP4800PGP PGP - SK Praga42:50+14:29
17Jirásek Jaroslav SCH4701SCH SCH - TJ Skalka Cheb43:27+15:06
18Fiala Miloš KSH4801KSH KSH - OOB TJ Kašperské Hory45:45+17:24
19Nosál Stanislav LBE4600LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun52:35+24:14
 
 
 
H70 (14)1,6 km 115 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Fišák Jan MLA4401MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně33:410:00
2Vlach Oldřich BOV4403BOV BOV - TJ Baník Ostrava OKD33:45+0:04
3Juška Gytis 29L420029L LT - Labirintas37:08+3:27
4Dohnal Josef VSP4300VSP VSP - USK Praha41:14+7:33
5Gřunděl Ivan SJH4201SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec43:19+9:38
6Bouček Václav OCB4101OCB OCB - OC České Budějovice43:43+10:02
7Lisý Jan ONO4201ONO ONO - SKOB Ostrov50:55+17:14
8Schallberger Josef NNN3400NNN CZ - Neregistrovaní51:05+17:24
9Sedlář Vladimír AOP4201AOP AOP - Přátelé orientačního běh52:18+18:37
10Štrojsa Josef KAS4000KAS KAS - KOB Kamenický Šenov52:23+18:42
11Seidl Karel SRK4301SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad56:14+22:33
12Waldemar Pietkiewicz 34P430034P PL - WKS Grunwald Poznań73:36+39:55
13Hlavatý Karel SJP4200SJP SJP - KČT Slavoj Praha77:58+44:17
 
Zakouřil Václav TUV4301TUV TUV - SOK TJ Turnovdisk
 
 
 
H75 (6)1,6 km 115 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Attl Vladimír PGP3800PGP PGP - SK Praga34:250:00
2Mikulecký Jan PHK3801PHK PHK - OK 99 Hradec Králové36:48+2:23
3Kohout Tomáš UVP3700UVP UVP - Slovan Praha42:29+8:04
4Semorád Miloš SCP3300SCP OK Sparta Praha50:41+16:16
5Křtěnský Jaroslav BOR3600BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor52:38+18:13
6Kempf Adolf 15C260015C CH - KTV Altdtorf126:53+92:28
 
 
 
HDR (48)1,3 km 100 m8 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Zápotocký Jiří SLA0800SLA SLA - SKOB Slaný21:080:00
2Sladký Richard NNNNNN21:18+0:10
3Janeba Viktor NNNNNN22:16+1:08
4Švestka Štěpán KVS9901KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín23:43+2:35
5Havelka Pepča SJC0800SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín24:42+3:34
6Kruliš Janek 8KC10008KC CZ - ZŠ a MŠ Chotyně24:44+3:36
7Kundratová Eva JZL0950JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín25:47+4:39
8Novotná Vendula PHK0777PHK PHK - OK 99 Hradec Králové26:23+5:15
9Hlava Michal ZAK0402ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy26:46+5:38
10Pavelec Michal NPA0801NPA NPA - SK LOB Nová Paka27:08+6:00
11Doušek Vilém TBM0904TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno27:09+6:01
12Kopecký Michal SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín27:34+6:26
12Rančák Albert NNNNNN27:34+6:26
14Řehák Jan SJC1100SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín27:39+6:31
15Kopecký Matyáš SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín28:15+7:07
16Vřešťál František TUR0906TUR TUR - OOB TJ Turnov29:02+7:54
17Navrátilová Alžběta 9GC07519GC CZ - Navrátilovi30:52+9:44
18Cipra Antonín NNNNNN31:02+9:54
19Ciprová Kateřina XXXXXX31:31+10:23
20Mokrý Lukáš NNNNNN31:50+10:42
20Nešporová Terezie TTR0852TTR TTR - OOB Třebíč31:50+10:42
22Vojtíšek Albert LPU0704LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice33:31+12:23
23Mareš Matěj TUR0100TUR TUR - OOB TJ Turnov34:13+13:05
24Straková Denisa SLA0750SLA SLA - SKOB Slaný34:39+13:31
25Fikar Šimon VRLVRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí35:21+14:13
26Faltejsková Laura 16D075016D DE - SV Mietraching36:23+15:15
27Faltejsek Tobiáš 16D075016D DE - SV Mietraching36:25+15:17
28Klášková Amálie NNNNNN37:09+16:01
29Žemlík Eduard TUV0901TUV TUV - SOK TJ Turnov37:16+16:08
30Hančová Karolína VRL0952VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí37:45+16:37
31Čivrná Eliška VRL0851VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí37:49+16:41
32Sladká Karolína NNNNNN38:31+17:23
33Veljačik Jonáš SCP0800SCP SCP - OK Sparta Praha39:53+18:45
34Berlyová Josefína NNNNNN40:49+19:41
35Novotný Vít PHK0901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:00+19:52
36Bohuslav Fanda LPM0900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň44:47+23:39
37Kalousová Jolana EKP0760EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha45:11+24:03
38Kalousová Adéla EKP0950EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha45:15+24:07
39Malečková Iva PGP7559PGP PGP - SK Praga52:31+31:23
40Pipková Karolína LPU0756LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice55:04+33:56
41Fejfarová Eliška NNNNNN56:32+35:24
42Fejfarová Veronika NNNNNN56:38+35:30
43Uhlířová Marie LBE0950LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun58:50+37:42
44Pompachovi Kája+Naty NNNNNN63:08+42:00
45Rasmus Neumann 31D080031D DE - SV Lengefeld65:26+44:18
46Šitrová Štěpánka NNNNNN73:57+52:49
 
Svoboda Jan KTAKTA KTA - SK Kotnov Tábordisk
Mokrá Markéta NNNNNNdisk
 
 
 
P (38)1,3 km 95 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenářová Dorothea AOP9351AOP AOP - Přátelé orientačního běh18:120:00
2Zítková Michaela TUV8551TUV TUV - SOK TJ Turnov18:57+0:45
3Dejnožková Blanka TJN7651TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n19:27+1:15
4Švestka Jiří KVS9904KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín20:35+2:23
5Beňovský Jiří NNNNNN20:45+2:33
6Vavřík René LOV7000LOV LOV - lepus.cz21:53+3:41
7Malečková Pavlína PGP0850PGP PGP - SK Praga22:16+4:04
8Doušek Robert TBM7911TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno23:01+4:49
9Doušková Klára TBM7761TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno23:23+5:11
10Vavříková Iveta 6YC74506YC CZ - Neregistrovaní24:28+6:16
11Fikar Aleš VRL7101VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí24:30+6:18
12Janovský Tomáš PGP0101PGP PGP - SK Praga24:53+6:41
13Froš Štěpán LPU7309LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice25:02+6:50
14Malačka Milan NNN6000NNN CZ - Neregistrovaní25:07+6:55
15Stauch Michal 3LC73003LC CZ - Lipence26:15+8:03
16Hladíková Jana TUV7253TUV TUV - SOK TJ Turnov26:29+8:17
17Lockerová Milena SRK7251SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad28:22+10:10
18Krunčíková Iva XXXXXX28:25+10:13
19Švestková Jana KVS9951KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín30:09+11:57
20Dundáčková Hana SJH7052SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec30:40+12:28
21Puš Roman STH7501STH STH - SK Studenec31:54+13:42
22Pavlíčková Lenka MOV7151MOV MOV - SKOB Ostrava31:58+13:46
23Kápičková Michaela NNN9550NNN CZ - Neregistrovaní32:13+14:01
24Popková Klára 4ZC7450NNN35:35+17:23
25Šitrová Lucie NNN7850NNN CZ - Neregistrovaní37:49+19:37
26Miklovičová Katarína NNNNNN37:52+19:40
27Bártíková Irena VSP7461VSP VSP - USK Praha38:26+20:14
28Kadaňková Hana ROV9750ROV ROV - OK Zubří38:52+20:40
29Špidlenová Lenka ZAK9750ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy40:47+22:35
30Klašková Josefina DKP9651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka41:38+23:26
31Magrini Nicola SBRSBR SBR - SKOB Bruntál42:41+24:29
32Valova Michaela KUL0150KUL KUL - KOB Ústí nad Labem43:45+25:33
33Arnold Jindřich HOR4701HOR HOR - TJ Jiskra Hořice45:02+26:50
34Lišková Hana KPY6650KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.48:20+30:08
35Rochlová Kateřina XXXXXX50:51+32:39
36Kostičová Anamarija ZBM8850ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno53:49+35:37
37Vokurková Tereza NNNNNN60:08+41:56
38Schwarzkopf Milan NNNNNN62:48+44:36
 
 
 
T (42)1,8 km 135 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hladík František STH9203STH STH - SK Studenec30:010:00
2Pompach Petr NNNNNN31:32+1:31
3Funda Jiří API9301API API - OK Andante Písek33:41+3:40
4Beránek Petr BOR6701BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor34:37+4:36
5Kamaryt Michal MLA9205MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně35:42+5:41
6Posselt Martin TJN6802TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n36:08+6:07
7Nádeníček Josef NEJ7000NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek36:14+6:13
8Posseltová Romana TJN7050TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n37:09+7:08
9Karásek Adam ZPV0001ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov37:42+7:41
10Pšenička Vít TCBTCB37:50+7:49
11Neckař Jan NNNNNN37:57+7:56
12Kamalyt Miloš MLA6404MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně38:41+8:40
13Severýn Otto 4ZC74004ZC CZ - HO Komorní výtah39:04+9:03
14Švarc Jiří 9IC00009IC CZ - švarc a beránková39:36+9:35
15Dolejší Lenka STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor39:59+9:58
16Posselt Martin TJN9501TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n41:13+11:12
17Pompach Martin PHK7207PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:26+11:25
18Karásková Marcela ZPV6970ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov42:41+12:40
19Dejnožka Jiří TJN7503TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n45:59+15:58
20Sklenář Jan AOP8701AOP AOP - Přátelé orientačního běh48:11+18:10
21Frientsche Martina USGUSG Chemnitz50:03+20:02
22Košek Ladislav LLI5903LLI LLI - TJ Loko Liberec50:08+20:07
23Karásek Michal ZPV7900ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov53:20+23:19
24Savelieva Natalia TUV7856TUV TUV - SOK TJ Turnov53:51+23:50
25Klaška Martin DKP0100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka54:38+24:37
26Kosíková Eliška 9NC00519NC CZ - Kosíková56:39+26:38
27Sychra Zdeněk CHA7302CHA CHA - OK Chrastava57:12+27:11
28Maleček Vít PGP6801PGP PGP - SK Praga58:05+28:04
29Jun Miroslav NNN8700NNN CZ - Neregistrovaní64:00+33:59
30Danko Tomáš CHA7200CHA CHA - OK Chrastava64:44+34:43
31Beránková Lenka 9IC00509IC CZ - švarc a beránková67:39+37:38
32Čechová Jana FSP8353FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr69:33+39:32
33Jirásková Dora NNNNNN69:50+39:49
34Červenka Jiří MLA5804MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně71:28+41:27
35Šinovská Kristýna ROU9351ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem72:06+42:05
36Navrátil Ctirad 9GC69009GC CZ - Navrátilovi80:01+50:00
37Kosíková Helena 9NC00509NC CZ - Kosíková82:11+52:10
38Metelka Jiří 9CC86009CC CZ - NEREG88:04+58:03
 
Heinl Ondřej DLT8501DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřicedisk
Štok Honzík DKP0900DKP DKP - Oddíl OB Kotlářkadisk
Ondřichová Lucie KUL7051KUL KUL - KOB Ústí nad Labemvzdal
Štreglová Andrea VRL7552VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabívzdal