Rumcajsovy míle 2014ne 17.8.2014 19:34
Výsledky - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (11)1,6 km 45 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Lea VLI0555VLI VLI - Slavia Liberec orienteer18:440:00
2Bartošová Marie MLA0451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně21:41+2:57
3Haková Michaela PGP0451PGP PGP - SK Praga23:39+4:55
4Malečková Hana PGP0550PGP PGP - SK Praga23:54+5:10
5Šauli Kateřina VPM0456VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň26:51+8:07
6Johanna Neumann 31D055031D DE - SV Lengefeld32:57+14:13
7Benešová Michaela SJH0651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec33:59+15:15
8Dítková Markéta SKV0451SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary36:20+17:36
9Průšková Tereza STB0499STB STB - TJ Stadion Nový Bor39:57+21:13
10Pračková Ema RIC0451RIC RIC - OB Říčany48:36+29:52
11Hegnerová Adéla LPM0450LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň64:05+45:21
 
 
 
D10N (7)2,5 km 65 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Řeháková Andrea SJC0556SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín26:530:00
2Doušková Kateřina TBM0679TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno28:50+1:57
3Karásková Denisa ZPV0555ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov31:27+4:34
4Zemková Pavlína SLA0551SLA SLA - SKOB Slaný33:08+6:15
5Lošťáková Sára LTP0650LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic35:22+8:29
6Štoková Sofie DKP0750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka45:47+18:54
7Lošťáková Ela LTP0951LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic51:28+24:35
 
 
 
D12 (11)1,8 km 50 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Štreglová Zuzana VRL0251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí17:500:00
2Thýnová Martina SHK0350SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové19:48+1:58
3Martanová Elin VLI0252VLI VLI - Slavia Liberec orienteer20:39+2:49
4Sanna Karin DKP0250DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka22:36+4:46
5Pušová Bára LPU0357LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:04+6:14
6Chalupová Aneta ROZ0250ROZ ROZ - OK Roztoky25:11+7:21
7Janečková Josefína EKP0351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha25:16+7:26
8Nádeníčková Iva NEJ0350NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek27:33+9:43
9Lena Neumann 31D035031D DE - SV Lengefeld37:19+19:29
10Adamovská Kateřina VAM0350VAM VAM - OOB Vamberk39:29+21:39
11Nešporová Marie TTR0351TTR TTR - OOB Třebíč47:32+29:42
 
 
 
D14 (19)1,9 km 75 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pavlíková Markéta CHA0050CHA CHA - OK Chrastava19:180:00
2Kosová Tereza SRK0151SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad19:44+0:26
3Vojtíšková Viktorie LPU0051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:56+2:38
4Dolejší Kateřina STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor22:30+3:12
5Vejražková Róza SJC0151SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín23:39+4:21
6Šklíbová Veronika SRK0153SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad23:44+4:26
7Straková Veronika SLA0051SLA SLA - SKOB Slaný25:31+6:13
8Držková Berenika LPU0151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice26:21+7:03
9Nádeníčková Pavla NEJ0150NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek26:44+7:26
10Černá Kateřina MLA0251MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně28:15+8:57
11Thýnová Nikola SHK0051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové28:39+9:21
12Tumová Adéla SJC0154SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín33:54+14:36
13Svobodová Anna KTA0151KTA KTA - SK Kotnov Tábor37:04+17:46
14Ash Kristina OCB0051OCB OCB - OC České Budějovice39:13+19:55
15Sedláčková Linda ROZ0050ROZ ROZ - OK Roztoky39:40+20:22
16Blahová Pavla EKP0153EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha40:44+21:26
17Čermáková Kateřina ROZ0150ROZ ROZ - OK Roztoky41:08+21:50
18Matějková Barbora SJC0156SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín45:39+26:21
19Vallová Kristýna ZVO0152ZVO ZVO - OB SK Zvole52:34+33:16
 
 
 
D16 (13)2,1 km 105 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janovská Kateřina PGP9850PGP PGP - SK Praga24:020:00
2Janoušková Lucie BOR9954BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:34+2:32
3Semrádová Jana CHC9951CHC CHC - K.O.B. Choceň26:54+2:52
4Voltrová Alena ROZ9951ROZ ROZ - OK Roztoky33:12+9:10
5Hájková Eliška ZVO9851ZVO ZVO - OB SK Zvole34:22+10:20
6Kolářová Johana PGP9952PGP PGP - SK Praga39:42+15:40
7Zimmerová Kateřina ZVO9852ZVO ZVO - OB SK Zvole40:58+16:56
8Dundáčková Julie SJH9853SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec42:13+18:11
9Lišková Hana KPY9951KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.55:56+31:54
10Svobodová Jana KTA9951KTA KTA - SK Kotnov Tábor62:08+38:06
11Vostřelová Pavlína KUL9850KUL KUL - KOB Ústí nad Labem79:50+55:48
12Glöcknerová Anna KUL9950KUL KUL - KOB Ústí nad Labem94:59+70:57
 
Klinkerová Magdaléna ROZ9950ROZ ROZ - OK Roztokydisk
 
 
 
D18 (7)2,1 km 110 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Voltrová Hana ROZ9752ROZ ROZ - OK Roztoky34:390:00
2Myslivcová Markéta SHK9650SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové36:42+2:03
3Veljačiková Hana SCP9750SCP SCP - OK Sparta Praha36:57+2:18
4Kavalírová Julie PHK9753PHK PHK - OK 99 Hradec Králové37:01+2:22
5Parkanová Veronika SJH9751SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec43:41+9:02
6Svěchotová Natálie MOV9751MOV MOV - SKOB Ostrava61:13+26:34
7Nováková Adéla OKP9750OKP OKP - SK OK 24 Praha68:15+33:36
 
 
 
D20 (2)2,1 km 110 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Košková Anička LLI9550LLI LLI - TJ Loko Liberec35:020:00
2Galatíková Lucie SBR9550SBR SBR - SKOB Bruntál37:24+2:22
 
 
 
D21A (48)3,0 km 200 m24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rufferová Iva TUR8354TUR TUR - OOB TJ Turnov35:140:00
2Hermanová Zuzana LPU8752LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice35:29+0:15
3Przyczková Michaela LPU8499LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:11+1:57
4Krafková Lucie TUR8650TUR TUR - OOB TJ Turnov38:17+3:03
5Gregorová Kamila CTB8151CTB CTB - SK OB Chotěboř39:47+4:33
6Čepová Daniela PHK8951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové40:37+5:23
7Folbrechtová Šárka BOR9051BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor41:24+6:10
8Mrázková Romana SJC8351SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín41:31+6:17
9Margoldová Barbora DKP8654DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka42:18+7:04
10Hrstková Vladěna ZBM8787ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno43:34+8:20
10Svobodová Jitka VSP7450VSP VSP - USK Praha43:34+8:20
12Poloprutská Markéta TUR9252TUR TUR - OOB TJ Turnov43:54+8:40
13Kochová Nikola TUR9358TUR TUR - OOB TJ Turnov44:02+8:48
14Myslivcová Pavla SHK9352SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové45:44+10:30
15Balcarová Jana PHK8753PHK PHK - OK 99 Hradec Králové46:24+11:10
16Hančová Petra VRL9652VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí47:11+11:57
17Kociánová Lenka VBM8553VBM VBM - VSK Mendelu Brno47:19+12:05
18Šmidrkalová Monika NPA9051NPA NPA - SK LOB Nová Paka47:21+12:07
19Kopáčková Iva CHT8851CHT CHT - OOB SK Chrast47:38+12:24
20Kožinová Jana PGP6651PGP PGP - SK Praga47:42+12:28
21Janatová Lucie DKP8154DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka47:43+12:29
22Klíchová Jana SSU8151SSU SSU - SK Severka Šumperk47:53+12:39
23Petrželová Tereza LTU8950LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno48:39+13:25
24Smolková Kateřina PGP8852PGP PGP - SK Praga50:23+15:09
24Azebová Nina PHK8855PHK PHK - OK 99 Hradec Králové50:23+15:09
26Benešová Jana SJH9451SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec52:04+16:50
27Volfová Julie VLI8051VLI VLI - Slavia Liberec orienteer52:54+17:40
28Choutková Magdalena SOB8851SOB SOB - SOBSA53:00+17:46
29Kamenická Kateřina PHK9353PHK PHK - OK 99 Hradec Králové53:26+18:12
30Píšová Monika NPA8151NPA NPA - SK LOB Nová Paka53:38+18:24
31Bolechová Anežka LPU9051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice53:45+18:31
32Dundrová Lucie TUR8951TUR TUR - OOB TJ Turnov54:38+19:24
33Křivancová Zdeňka LBE9450LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun54:52+19:38
34Kolaja Ehlerová Jana VLI8055VLI VLI - Slavia Liberec orienteer56:07+20:53
35Sklenářová Radka LCE9250LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice56:24+21:10
36Sedláčková Martina TUR7959TUR TUR - OOB TJ Turnov58:59+23:45
37Schütznerová Lucie DKP8550DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka60:51+25:37
38Bohunská Jana KRN8651KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov61:31+26:17
39Kopcová Michaela KRN8456KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov62:29+27:15
40Masopustová Elis PGP8656PGP PGP - SK Praga62:53+27:39
41Mertová Eva DOB8551DOB DOB - KOB Dobruška64:13+28:59
42Petrová Tereza AOV8750AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava64:34+29:20
43Janečková Dagmar EKP6550EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha66:40+31:26
44Vejstrková Zuzana CHA8852CHA CHA - OK Chrastava67:56+32:42
45Vlažná Lucie LCE8751LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice68:41+33:27
46Flašarová Kristýna PGP9054PGP PGP - SK Praga73:29+38:15
 
Prchalová Ivana SMR8754SMR SMR - SK SNS Smržovkadisk
Rychlá Pavlína KRN8559KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnovdisk
 
 
 
D21B (35)2,8 km 160 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Straube Hanka 31D735031D DE - SV Lengefeld39:080:00
2Foglarová Kamila DKP8655DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka40:44+1:36
3Smutná Pavla VAM8651VAM VAM - OOB Vamberk41:17+2:09
4Drobníková Markéta TAP8463TAP TAP - KOB TRETRA Praha41:24+2:16
5Klusáčková Zuzana TTR9151TTR TTR - OOB Třebíč44:23+5:15
6Kettnerová Dana SHK8950SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové48:14+9:06
7Pokorná Kristýna EKP8351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha48:40+9:32
8Švíglerová Pavla LPU7658LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice49:18+10:10
9Hojná Silvie SCP7950SCP SCP - OK Sparta Praha49:28+10:20
10Jelínková Zora PGP8851PGP PGP - SK Praga49:51+10:43
11Peterová Alena DOB8953DOB DOB - KOB Dobruška51:09+12:01
12Novotná Martina PHK8255PHK PHK - OK 99 Hradec Králové51:12+12:04
13Zakouřilová Kamila TUV8557TUV TUV - SOK TJ Turnov51:29+12:21
14Puchernová Zuzana TAP8453TAP TAP - KOB TRETRA Praha53:25+14:17
15Hanušová Petra STB8297STB STB - TJ Stadion Nový Bor54:24+15:16
16Žitná Jana SMB9251SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles57:34+18:26
17Myslivečková Zuzana PGP9253PGP PGP - SK Praga58:30+19:22
18Jarošová Klára DCE7950DCE DCE - KOB Dobřichovice58:58+19:50
19Uhrová Zuzana VSP8050VSP VSP - USK Praha60:12+21:04
20Štoková Mariana DKP8158DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka60:27+21:19
21Pietraszková Lenka OOP8250OOP OOP - TJ Opava61:46+22:38
22Jelínková Šárka PGP9153PGP PGP - SK Praga63:46+24:38
23Bouzková Katka SVS8151SVS SVS - Orientklub Vsetín65:07+25:59
24Držková Markéta LPU7670LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice66:52+27:44
25Marková Anna LBE9250LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun67:16+28:08
26Kučerková Romana STB8196STB STB - TJ Stadion Nový Bor70:30+31:22
27Vobořilová Markéta SJC8854SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín71:40+32:32
28Nedvídková Iva DLT8551DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice74:37+35:29
29Ondrová Kateřina SKV8951SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary81:39+42:31
30Maliňáková Petra SVS8751SVS SVS - Orientklub Vsetín86:48+47:40
31Štefková Lucie VBM8254VBM VBM - VSK Mendelu Brno93:01+53:53
 
Míková Lenka KSU7653KSU KSU - Klub vytrvalostních spordisk
Kovářová Lenka SJH8651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradecdisk
Zajícová Markéta TAP9054TAP TAP - KOB TRETRA Prahadisk
Setínková Eva DKP8759DKP DKP - Oddíl OB Kotlářkavzdal
 
 
 
D21C (15)2,6 km 140 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kokaislová Eva LPU7956LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:570:00
2Kašparová Eva LPU7854LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice49:04+2:07
3Venclová Veronika ZAM8251ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk50:22+3:25
4Spitzerová Petra KVS8350KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín53:24+6:27
5Havlínová Zuzana SCP8150SCP SCP - OK Sparta Praha53:26+6:29
6Benešová Iveta SJH9351SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec56:47+9:50
7Bartalošová Jana NNNNNN59:41+12:44
8Kalinová Lucie DLT8750DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice72:43+25:46
9Fremrová Jaroslava LPM7954LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň76:52+29:55
10Vydrová Markéta PEN8950PEN PEN - OK RECO Sport79:15+32:18
11Müllerová Petra VAM9098VAM VAM - OOB Vamberk87:34+40:37
12Freyová Michaela KPY6050KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.99:24+52:27
13Khýnová Radka DOB8750DOB DOB - KOB Dobruška103:25+56:28
14Brzáková Kristýna VLI8650VLI VLI - Slavia Liberec orienteer118:34+71:37
15Špinková Markéta 44C855044C CZ - Neregistrovaní131:56+84:59
 
 
 
D35 (28)2,7 km 130 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pavelcová Gabriela NPA7851NPA NPA - SK LOB Nová Paka38:040:00
2Lošťáková Ivana LTP7758LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic41:07+3:03
3Samková Renáta PHK7456PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:45+3:41
4Šklíbová Jana SRK7651SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad42:19+4:15
5Biolik Agnieszka 46P770046P PL - wawa bno42:28+4:24
6Hasmanová Lenka VPM7551VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň44:02+5:58
7Mrskočová Dana LPU7356LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice44:27+6:23
8Vojtíšková Erika LPU7651LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice48:30+10:26
9Čivrná Karolína VRL7355VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí50:55+12:51
10Bohuslavová Jana LPM7852LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň51:00+12:56
11Fikar Stránská Linda VRL7651VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí51:19+13:15
12Šauli Iva VPM7852VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň52:37+14:33
13Nešporová Marie TTR7251TTR TTR - OOB Třebíč55:31+17:27
14Kotásková Jana JES7451JES JES - KOS Jesenice56:50+18:46
15Grigaliunaite Agne 28L785028L LT - Saule OK59:08+21:04
16Dvořáčková Jana OSN7850OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.60:36+22:32
17Bartošová Jana MLA7051MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně61:59+23:55
18Krausová Marcela LCV7351LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom63:36+25:32
19Krpatová Zuzana LPU7558LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice65:19+27:15
20Ledererová Kamila LPM7352LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň67:02+28:58
21Asterová Jana SLA7451SLA SLA - SKOB Slaný70:30+32:26
22Stryková Kateřina LPU7855LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice73:43+35:39
23Hladká Petra KOR7950KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli75:41+37:37
24Vlachová Dita SBR7750SBR SBR - SKOB Bruntál77:44+39:40
25Tloušťová Eva SCP6950SCP SCP - OK Sparta Praha78:44+40:40
26Pračková Zita RIC7850RIC RIC - OB Říčany93:14+55:10
27Pannová Vendula AOP7750AOP AOP - Přátelé orientačního běh94:12+56:08
28Haková Magda PGP7651PGP PGP - SK Praga95:15+57:11
 
 
 
D40 (26)2,6 km 160 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škorpilová Jana SJC7451SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín41:200:00
2Myslivcová Lenka SHK7051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové44:01+2:41
3Kovaříková Mária TRI6950TRI TRI - TJ TŽ Třinec46:42+5:22
4Eichlerová Jana KAS7051KAS KAS - KOB Kamenický Šenov48:36+7:16
5Benešová Iva SJH7051SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec50:13+8:53
6Janovská Petra PGP7355PGP PGP - SK Praga51:09+9:49
7Smolková Alena PGP6450PGP PGP - SK Praga53:31+12:11
8Pipková Táňa LPU7156LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice57:26+16:06
9Kundratová Jana JZL7351JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín61:07+19:47
10Hančová Alice VRL7052VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí61:08+19:48
11Kavalírová Zuzana PHK6950PHK PHK - OK 99 Hradec Králové67:49+26:29
12Pavlíková Pavla CHA6551CHA CHA - OK Chrastava68:17+26:57
13Kašparová Marie ZAK7250ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy68:49+27:29
14Janečková Veronika SOB7151SOB SOB - SOBSA68:59+27:39
15Kolářová Michaela SLA7351SLA SLA - SKOB Slaný69:11+27:51
16Martanová Daniela VLI7452VLI VLI - Slavia Liberec orienteer71:09+29:49
17Janatová Markéta BOR7456BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor72:08+30:48
18Calvet Christine 42A745042A AT - OLC Währing72:27+31:07
19Janoušková Iveta BOR7457BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor74:29+33:09
20Zemková Helena SLA7450SLA SLA - SKOB Slaný77:36+36:16
21Buková Jana ROU7150ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem88:11+46:51
22Svobodová Martina KTA7151KTA KTA - SK Kotnov Tábor93:54+52:34
23Sędłak Ewa 23P740023P PL - OK!Sport94:38+53:18
24Stauchová Iva 3LC74503LC CZ - Lipence100:28+59:08
 
Forstová Lenka MFP6850MFP MFP - VŠSK MFF UK Prahadisk
Straková Jana SLA7251SLA SLA - SKOB Slanýdisk
 
 
 
D45 (29)2,4 km 125 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Smutná Jana VAM6251VAM VAM - OOB Vamberk35:070:00
2Klapalová Jana VAM6451VAM VAM - OOB Vamberk39:18+4:11
3Kosová Michaela SRK6752SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad39:57+4:50
4Klašková Kateřina DKP6750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka44:16+9:09
5Hrstková Dana SJI6051SJI SJI - OK Jihlava45:14+10:07
6Kavková Dana SCP6150SCP SCP - OK Sparta Praha47:51+12:44
7Zobaníková Vladimíra RAD6850RAD RAD - TJ Sokol Radslavice48:28+13:21
8Müllerová Zorka VAM6767VAM VAM - OOB Vamberk49:18+14:11
9Seidlová Jana SRK6950SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad51:00+15:53
10Fürstová Kateřina LLI6950LLI LLI - TJ Loko Liberec51:24+16:17
11Brázdilová Radka ODV6950ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda52:50+17:43
12Demlová Jitka LPU6955LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice52:56+17:49
13Mrázová Pavla DCE5550DCE DCE - KOB Dobřichovice54:08+19:01
14Tichá Jana TJH6451TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H55:29+20:22
15Thýnová Ivana SHK6651SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové56:23+21:16
16Nováková Irena OKP6651OKP OKP - SK OK 24 Praha56:28+21:21
16Šoupová Jana LPM6850LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň56:28+21:21
18Hrdličková Ludmila SLA6950SLA SLA - SKOB Slaný57:21+22:14
19Hořáková Petra LLILLI LLI - TJ Loko Liberec57:33+22:26
20Kulová Jana VAM6550VAM VAM - OOB Vamberk58:49+23:42
21Kavalírová Kateřina PHK6756PHK PHK - OK 99 Hradec Králové59:07+24:00
22Pološčuková Monika SMB6551SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles63:34+28:27
23Kašparová Irena SLA6852SLA SLA - SKOB Slaný64:02+28:55
24Semrádová Jitka CHC6651CHC CHC - K.O.B. Choceň66:22+31:15
25Sokolářová Jitka TUV6851TUV TUV - SOK TJ Turnov66:24+31:17
26Mazúrová Soňa 47S655047S SK - Rapid Bratislava71:11+36:04
27Mudrová Martina HCE6451HCE HCE - TJ Sokol Hostivice72:29+37:22
28Blahová Markéta EKP6951EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha77:55+42:48
29Bargiel Beata 23P655023P PL - OK!Sport94:28+59:21
 
 
 
D50 (17)2,2 km 140 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Juračková Jana LPU6051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:410:00
2Voltrová Svatava ROZ6150ROZ ROZ - OK Roztoky39:56+0:15
3Kettnerová Lenka HCE6450HCE HCE - TJ Sokol Hostivice48:17+8:36
4Hindráková Martina LTU6451LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno51:35+11:54
5Syslová Iva TTR6151TTR TTR - OOB Třebíč52:08+12:27
6Panchártková Jitka PHK5951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové52:14+12:33
7Košková Vlasta LLI6351LLI LLI - TJ Loko Liberec54:56+15:15
8Jermanová Eva TJN6150TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n56:26+16:45
9Jedličková Zdena BOR6250BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor57:37+17:56
10Kohlová Alena KPY6051KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.59:22+19:41
11Kábrtová Iva PEN6350PEN PEN - OK RECO Sport69:49+30:08
12Hermanová Dana LPU6151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice77:07+37:26
13Sochorová Hana HAV6250HAV HAV - SKOB Baník Havířov86:21+46:40
14Kubátová Ivana BOR6152BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor93:50+54:09
15Hanušová Jitka LTU6352LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno100:23+60:42
 
Vlachová Hana VRL6251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Malačková Jana DVP6151DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilovdisk
 
 
 
D55 (18)2,1 km 110 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rosecká Alena PZR5654PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza35:180:00
2Víchová Ladislava LPU5851LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice38:20+3:02
3Zelená Markéta PGP5850PGP PGP - SK Praga39:59+4:41
4Nýdrlová Eva VRL5451VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí43:49+8:31
5Mrázková Ivana DKP5650DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka45:34+10:16
6Novotná Jiřina LPU5654LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:48+11:30
7Procházková Miluše DCE5450DCE DCE - KOB Dobřichovice48:23+13:05
8Konopáčová Jana TUR5650TUR TUR - OOB TJ Turnov49:05+13:47
9Hušková Eva NPA5754NPA NPA - SK LOB Nová Paka51:44+16:26
10Gabrielová Šárka ONO5950ONO ONO - SKOB Ostrov54:06+18:48
11Flašarová Marie KCK5756KCK KCK - KOB Český Krumlov55:52+20:34
12Jahnová Helena SCP5550SCP SCP - OK Sparta Praha61:02+25:44
13Klimplová Alena LPU5551LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice63:10+27:52
14Štrossová Jiřina DCE5650DCE DCE - KOB Dobřichovice64:10+28:52
14Jelínková Radana PGP5851PGP PGP - SK Praga64:10+28:52
16Kadavá Eva CHA5750CHA CHA - OK Chrastava66:04+30:46
17Šilerová Zdena KNC5750KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.68:31+33:13
 
Zavadilová Naďa SCP5450SCP SCP - OK Sparta Prahadisk
 
 
 
D60 (13)2,1 km 145 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šaffková Zuzana CHA5150CHA CHA - OK Chrastava35:370:00
2Zlesáková Vlasta JIL5362JIL JIL - OK Jilemnice42:00+6:23
3Horáčková Stanislava VLI4950VLI VLI - Slavia Liberec orienteer44:48+9:11
4Nováková Svatava SKV5351SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary46:02+10:25
5Omová Jana TUR5150TUR TUR - OOB TJ Turnov47:00+11:23
6Tvrdková Eva LBE5150LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun52:12+16:35
7Dohnalová Dana VSP5050VSP VSP - USK Praha58:11+22:34
8Karmazínová Ivana VLI5150VLI VLI - Slavia Liberec orienteer58:49+23:12
9Kalibánová Jiřina NPA5351NPA NPA - SK LOB Nová Paka61:13+25:36
10Pachnerová Jaroslava VLI5152VLI VLI - Slavia Liberec orienteer80:32+44:55
11Chromčáková Ivana JZL5450JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín106:13+70:36
12Nedvídková Jitka DLT5151DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice117:58+82:21
 
Opavová Stanislava MLA5451MLA MLA - MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
D65 (12)2,1 km 145 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kohoutová Jitřenka UVP4850UVP UVP - Slovan Praha50:470:00
2Kutáčková Stanislava LTU4751LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno55:32+4:45
3Rosen Miriam 11G495011G GB - GB O Squad56:24+5:37
4Suchánková Libuše SOP4851SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava61:23+10:36
5Křtěnská Leontina BOR4650BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor63:00+12:13
6Kopriva Jitka UNSUNS UNS -Uringa Sydney63:10+12:23
7Dvořáková Ladislava PGP4451PGP PGP - SK Praga63:16+12:29
8Štrojsová Jaroslava KAS4350KAS KAS - KOB Kamenický Šenov69:17+18:30
9Lohrová Jarmila SCP4650SCP SCP - OK Sparta Praha70:30+19:43
10Bumeliene Skaidra 29L485029L LT - Labirintas75:08+24:21
11Zenkerová Miluše LCV4550LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom84:51+34:04
12Nejezchlebová Věra KAS4551KAS KAS - KOB Kamenický Šenov91:05+40:18
 
 
 
H10 (11)1,6 km 45 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bolehovský Daniel EKP0508EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha18:120:00
2Kovařík Tomáš TRI0400TRI TRI - TJ TŽ Třinec19:05+0:53
3Pompach Lukáš PHK0500PHK PHK - OK 99 Hradec Králové19:23+1:11
4Dejnožka Martin TJN0600TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n22:38+4:26
5Krpata Michal LPU0403LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:51+6:39
6Janoušek Slávek BOR0400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor29:03+10:51
7Pavelec Matěj NPA0501NPA NPA - SK LOB Nová Paka32:41+14:29
8Vřešťál Antonín TUR0604TUR TUR - OOB TJ Turnov33:50+15:38
9Bohuslav Pepík LPM0401LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň35:06+16:54
10Kašpar Adam LPM0402LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň48:20+30:08
 
Kalous Tomáš EKP0601EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prahadisk
 
 
 
H10N (7)2,5 km 65 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Tolar Hynek RIC0505RIC RIC - OB Říčany20:130:00
2Čivrný Jan VRL0501VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí20:24+0:11
3Tesař Zdeněk SJC0401SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín23:56+3:43
4Meier David VSP0606VSP VSP - USK Praha23:59+3:46
5Kundrata Vít JZL0700JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín26:05+5:52
6Vlach Timik SBR0501SBR SBR - SKOB Bruntál26:50+6:37
7Nešpor Jiří TTR0502TTR TTR - OOB Třebíč41:53+21:40
 
 
 
H12 (27)1,9 km 75 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mareček Šimon OSN0201OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.21:330:00
2Hasman Marek VPM0201VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň22:49+1:16
3Pachnik Stanislaw STB0303STB STB - TJ Stadion Nový Bor24:57+3:24
4Dejnožka Vojtěch TJN0300TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n25:08+3:35
5Tuma Matěj SJC0202SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín26:14+4:41
6Tichý Lubomír SHK0303SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové26:44+5:11
7Malačka Milan DKP0210DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka27:37+6:04
8Janas Petr PGP0200PGP PGP - SK Praga28:39+7:06
9Sędłak Michał 23P030023P PL - OK!Sport29:01+7:28
10Sedláček Jaroslav ROZ0300ROZ ROZ - OK Roztoky30:56+9:23
11Štregl Matyáš VRL0301VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí31:29+9:56
12Šauli Filip VPM0301VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň31:53+10:20
13Dundáček Karel SJH0401SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec32:51+11:18
14Pipek Ondřej LPU0203LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:54+11:21
15Renda Michal KAM0207KAM KAM - SK Kamenice34:43+13:10
16Grundman Viktor CHC0301CHC CHC - K.O.B. Choceň35:21+13:48
17Locker Daniel SRK0200SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad39:16+17:43
18Mašek Ondřej PZR0201PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza43:08+21:35
19Biolik Emil 46P030046P PL - wawa bno45:38+24:05
20Zobaník Radek RAD0201RAD RAD - TJ Sokol Radslavice49:10+27:37
21Švestka Jakub KVS0399KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín50:43+29:10
22Kožina Štěpán PGP0300PGP PGP - SK Praga54:18+32:45
23Kolář Matyáš SLA0300SLA SLA - SKOB Slaný55:40+34:07
24Karásek Matyáš ZPV0302ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov65:31+43:58
25Dvořáček Jakub OSN0303OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.73:02+51:29
26Janeček Ondřej SOB0201SOB SOB - SOBSA87:35+66:02
27Pištěk Vítek ROZ0203ROZ ROZ - OK Roztoky199:59+178:26
 
 
 
H14 (21)2,1 km 105 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Ondřej VPM0002VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň25:520:00
2Kovařík Martin TRI0101TRI TRI - TJ TŽ Třinec28:18+2:26
3Bílý Jakub LTP0104LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic29:20+3:28
4Zalaba Tomáš SJC0101SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín32:28+6:36
5Tichý Radomír SHK0000SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové32:41+6:49
6Samek Tomáš PHK0001PHK PHK - OK 99 Hradec Králové35:39+9:47
7Semiginovský Šimon SJC0005SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín35:43+9:51
8Semík Jakub VSP0000VSP VSP - USK Praha36:54+11:02
9Nešpor Jan TTR0101TTR TTR - OOB Třebíč38:19+12:27
10Vavřík Tomáš LOV0000LOV LOV - lepus.cz41:15+15:23
11Jirásek Kryštof ROZ0101ROZ ROZ - OK Roztoky52:54+27:02
12Adamovský Michal VAM0000VAM VAM - OOB Vamberk53:23+27:31
13Marhold Ondřej ZVO0101ZVO ZVO - OB SK Zvole62:32+36:40
14Rusz Rostislav KUN0101KUN KUN - TJ Sokol Kunvald67:44+41:52
15Kučera Jan PHK0100PHK PHK - OK 99 Hradec Králové69:39+43:47
16Bartoš Václav MLA0101MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně70:26+44:34
17Brachtl Adam ZVO0102ZVO ZVO - OB SK Zvole94:21+68:29
18Andres Martin ROZ0103ROZ ROZ - OK Roztoky102:34+76:42
 
Rosenbaum Ondřej JES0001JES JES - KOS Jesenicedisk
Felkel Jonáš ROZ0100ROZ ROZ - OK Roztokydisk
Červenka Jakub ZVO0006ZVO ZVO - OB SK Zvolevzdal
 
 
 
H16 (14)2,2 km 140 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škvor Ota KAM9900KAM KAM - SK Kamenice28:090:00
2Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice30:20+2:11
3Buk Petr ROU0001ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem38:41+10:32
4Schuh Roman 34A980034A AT - Orienteering Klosterneubu39:32+11:23
5Kašpar Ludvík BOR9805BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor39:50+11:41
6Šklíba Michal SRK9900SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad40:17+12:08
7Šabata Milan SRK9904SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad41:12+13:03
8Kučera Kryšpín PHK9900PHK PHK - OK 99 Hradec Králové42:22+14:13
9Kašpar František SLA9800SLA SLA - SKOB Slaný50:56+22:47
10Grundman Václav CHC9902CHC CHC - K.O.B. Choceň59:17+31:08
11Zobaník Michal RAD9901RAD RAD - TJ Sokol Radslavice60:29+32:20
12Baláček Jan ROZ9901ROZ ROZ - OK Roztoky97:41+69:32
 
Mašata Metoděj PHK9905PHK PHK - OK 99 Hradec Královédisk
msKřísek Lukáš NNNNNN40:35+12:26
 
 
 
H18 (10)2,5 km 150 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Aster Tomáš PGP9604PGP PGP - SK Praga30:130:00
2Janeba Vladimír CHC9602CHC CHC - K.O.B. Choceň31:24+1:11
3Brázdil Petr ODV9700ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda33:40+3:27
4Čermák Adam PGP9701PGP PGP - SK Praga39:17+9:04
5Kalista Michael LBE9701LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun42:53+12:40
6Pokorný David SRK9701SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad46:09+15:56
7Švestka Vít KVS9700KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín47:47+17:34
8Ash Adam OCB9701OCB OCB - OC České Budějovice76:49+46:36
9Chvátal Štěpán UOL9600UOL UOL - SK UP Olomouc89:35+59:22
 
Buk Michal ROU9601ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labemdisk
 
 
 
H20 (5)2,5 km 150 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenář Martin SBR9501SBR SBR - SKOB Bruntál28:500:00
2Smolka Ondřej TJP9401TJP TJP - TJ Sokol Troja38:39+9:49
3Uhlíř Marek PGP9405PGP PGP - SK Praga48:51+20:01
4Kolář Jakub LBE9501LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun51:35+22:45
5Bouček Jakub OCB9501OCB OCB - OC České Budějovice63:15+34:25
 
 
 
H21A (50)3,2 km 95 m24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hradec Pavel TUR8801TUR TUR - OOB TJ Turnov28:580:00
2Janata Martin DKP8306DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka30:15+1:17
3Procházka Jan PGP8407PGP PGP - SK Praga30:24+1:26
4Navrátil Šimon PGP9702PGP PGP - SK Praga31:39+2:41
5Klapal Jan LPU9006LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:08+3:10
6Flašar Jan PGP8610PGP PGP - SK Praga32:09+3:11
7Nožka Radek LPU9005LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:51+3:53
8Kolín Jan DKP7701DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka33:00+4:02
9Štěrba Zbyněk LPU8304LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice33:38+4:40
10Sysel Ctibor PGP8700PGP PGP - SK Praga33:39+4:41
11Vlček Martin TUR8702TUR TUR - OOB TJ Turnov33:41+4:43
12Makovský Jakub TAP8511TAP TAP - KOB TRETRA Praha33:47+4:49
13Bořil Tomáš ZBM8833ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno33:50+4:52
13Zakouřil Tomáš TUV7500TUV TUV - SOK TJ Turnov33:50+4:52
15Kobr Tomáš VLI8901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer33:55+4:57
16Lenner Miroslav LPU8605LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice34:07+5:09
17Kubelka Tomáš LPU9307LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice34:10+5:12
18Panchártek Jan PHK8802PHK PHK - OK 99 Hradec Králové34:12+5:14
19Horák Patrik TUR9502TUR TUR - OOB TJ Turnov34:17+5:19
20Luštický Martin TUR8700TUR TUR - OOB TJ Turnov34:38+5:40
21Pešek Ondřej CHC8502CHC CHC - K.O.B. Choceň34:54+5:56
22Král Václav SSU8243SSU SSU - SK Severka Šumperk34:55+5:57
23Váňa Martin TUR8401TUR TUR - OOB TJ Turnov35:01+6:03
24Rychlý Pavel KRN8505KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov35:22+6:24
25Oma Jakub TUR8002TUR TUR - OOB TJ Turnov35:45+6:47
26Kamaryt Tomáš VPM8807VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň35:59+7:01
27Holas Ondřej TUR8501TUR TUR - OOB TJ Turnov36:19+7:21
28Losman Petr PHK7901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové36:21+7:23
29Kadavý Petr CHA7800CHA CHA - OK Chrastava37:05+8:07
30Janda Martin DOB8002DOB DOB - KOB Dobruška37:11+8:13
31Kořínek Jindřich TUR8406TUR TUR - OOB TJ Turnov37:53+8:55
32Henych Petr VLI6001VLI VLI - Slavia Liberec orienteer38:47+9:49
33Švirák Ondřej ZBM9103ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno39:03+10:05
34Hanslian David LCE7835LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice39:09+10:11
35Polák Vlastimil VRL7702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí39:21+10:23
36Kopec Tomáš KRN8203KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov39:25+10:27
37Kafka Miloš LPU8608LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:47+10:49
38Pašek František KAM7600KAM KAM - SK Kamenice40:53+11:55
39Azeb Karim PHK9110PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:17+12:19
40Grundman Vojtěch CHC8801CHC CHC - K.O.B. Choceň41:48+12:50
41Novák Daniel DOK8700DOK DOK - OK Doksy41:55+12:57
42Schulhof Jan TUR8900TUR TUR - OOB TJ Turnov42:11+13:13
43Kalous Vladislav EKP7702EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha42:38+13:40
44Janovský Tomáš PGP6401PGP PGP - SK Praga43:20+14:22
45Fiala Petr LPU8701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice43:30+14:32
46Matras Tomáš CHT8001CHT CHT - OOB SK Chrast44:18+15:20
47Landovský Tomáš PGP9103PGP PGP - SK Praga48:39+19:41
48Wagner Libor DKP8511DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka53:29+24:31
49Kopáček Jan CHT8510CHT CHT - OOB SK Chrast54:01+25:03
50Zakouřil Vít TUR9301TUR TUR - OOB TJ Turnov69:21+40:23
 
 
 
H21B (46)2,9 km 210 m24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Brož Marek TUR8402TUR TUR - OOB TJ Turnov32:420:00
2Šákr Vít BOR9301BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor32:45+0:03
3Žemlík Pavel TUV7135TUV TUV - SOK TJ Turnov34:15+1:33
4Bašus Petr SCP7400SCP SCP - OK Sparta Praha35:00+2:18
5Mrázek Jiří DKP7911DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka35:50+3:08
6Držka Štěpán LPU7604LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:05+4:23
7Veverka Tomáš VAM8401VAM VAM - OOB Vamberk37:08+4:26
8Martan Jiří VLI7300VLI VLI - Slavia Liberec orienteer37:38+4:56
9Klaška Pavel DKP9301DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka37:45+5:03
9Suchý Petr LPM7820LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň37:45+5:03
11Kozumplík Aleš VBM8403VBM VBM - VSK Mendelu Brno39:01+6:19
12Mašata Roman PHK7107PHK PHK - OK 99 Hradec Králové39:38+6:56
13Vlach Jiří AOV7900AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava39:44+7:02
14Havlíček Lukáš JIL9003JIL JIL - OK Jilemnice40:01+7:19
15Šimon Václav LBE9100LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun40:07+7:25
16Sysel Ondřej PGP8302PGP PGP - SK Praga41:01+8:19
16Kondrát Martin PGP6501PGP PGP - SK Praga41:01+8:19
18Blahuta Marek MFP7301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha41:08+8:26
19Buk Jindřich ROU9303ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem41:40+8:58
20Čech Jan FSP7900FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr42:06+9:24
21Hladký Viktor VAM8201VAM VAM - OOB Vamberk42:14+9:32
22Nejman Stanislav TUR9500TUR TUR - OOB TJ Turnov42:16+9:34
23Škvor Martin KAM6700KAM KAM - SK Kamenice42:41+9:59
24Semík Luboš KAM6201KAM KAM - SK Kamenice43:13+10:31
25Slabý Jan ZHR7900ZHR ZHR - TJ Zhoř43:32+10:50
26Smutný Šimon VAM9301VAM VAM - OOB Vamberk44:46+12:04
26Peths Jan KRN8101KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov44:46+12:04
28Sýkora Bohumil CHC8601CHC CHC - K.O.B. Choceň45:15+12:33
29Janas Petr XBM7103XBM XBM - PELL’S MTBO TEAM46:56+14:14
30Deml Tomáš LPU9502LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:57+14:15
31Vébr Jiří KTA6901KTA KTA - SK Kotnov Tábor47:08+14:26
32Kořan Pavel VBM7401VBM VBM - VSK Mendelu Brno48:14+15:32
33Lepšík Petr BOR8202BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor48:51+16:09
34Schröter Pavel CHA7203CHA CHA - OK Chrastava49:05+16:23
35Tichý Martin TJH6401TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H50:20+17:38
36Martínek Robert VPM7700VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň50:41+17:59
37Hopanyuk Anatoliy DKP7900DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka50:52+18:10
38Sedlák Radek SRK7503SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad51:15+18:33
39Janeček Jura EKP6701EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha52:22+19:40
40Novák Zdeněk NPA7701NPA NPA - SK LOB Nová Paka52:28+19:46
41Bernášek Jiří STB8101STB STB - TJ Stadion Nový Bor52:36+19:54
42Filičko Marek LPU7102LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice52:38+19:56
43Cupák Jiří VRL7201VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí52:48+20:06
44Kapal Tomáš KAM9402KAM KAM - SK Kamenice53:46+21:04
45Eiselt Jan LTP8801LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic54:51+22:09
46Pitra Martin CHT9204CHT CHT - OOB SK Chrast60:19+27:37
 
 
 
H21C (41)2,8 km 210 m21 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Drahoňovský Aleš TUR7201TUR TUR - OOB TJ Turnov32:240:00
2Drahokoupil Aleš CHT8501CHT CHT - OOB SK Chrast33:15+0:51
3Pucherna Jan TAP7701TAP TAP - KOB TRETRA Praha35:04+2:40
4Landovský Jakub PGP9601PGP PGP - SK Praga36:06+3:42
5Leštínský Tomáš DOB7801DOB DOB - KOB Dobruška36:34+4:10
6Chmelař Lukáš XHK9100XHK XHK - GHOST RUBENA racing team37:31+5:07
7Blaha Ondřej EKP7002EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha41:01+8:37
8Pesničák Jan SMR7902SMR SMR - SK SNS Smržovka44:36+12:12
9Aleš David ASU7517ASU ASU - Magnus Orienteering45:38+13:14
10Fencl Petr LPU6901LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice45:55+13:31
11Kokaisl Tomáš LPU7820LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:12+13:48
12Trýzna Aleš DKP9100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka46:23+13:59
13Anděl Robert VPM8001VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň47:18+14:54
14Dubec Pavel SCP8003SCP SCP - OK Sparta Praha48:33+16:09
15Drhlík Petr VAM8301VAM VAM - OOB Vamberk49:29+17:05
16Kulich Martin NNN9009NNN CZ - Neregistrovaní49:47+17:23
17Verner Tomáš VBM8204VBM VBM - VSK Mendelu Brno50:58+18:34
18Besta Lukáš KNC8101KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.52:43+20:19
19Kolaja Jan VLI8100VLI VLI - Slavia Liberec orienteer52:47+20:23
20Kučerka Jan LIT8002LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov52:49+20:25
21Mokrý Pavel VLI7501VLI VLI - Slavia Liberec orienteer53:29+21:05
22Kašpar Ludvík ZAK7200ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy54:44+22:20
23Lohr Ivo SCP6801SCP SCP - OK Sparta Praha55:10+22:46
24Forst Libor MFP6301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha57:42+25:18
25Havlůj František DKP8308DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka58:16+25:52
26Přeček Zdeněk SCP5200SCP SCP - OK Sparta Praha58:53+26:29
27Klusáček Radim BOR7710BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor59:36+27:12
28Bouzek Petr SVS7901SVS SVS - Orientklub Vsetín61:10+28:46
29Pešta Jiří MIL7201MIL MIL - Tesil Milevsko61:43+29:19
30Kovář Jaroslav SJH8901SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec62:41+30:17
31Bartoň Zdeněk NPA8301NPA NPA - SK LOB Nová Paka63:37+31:13
32Hegner Lukáš LPM8104LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň64:10+31:46
33Meier Milan VLI7301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer64:11+31:47
34Krunčík Pavel 66C850166C CZ - Amateri68:12+35:48
35Řezáč Pavel VLI6900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer72:45+40:21
36Pietraszek Martin OOP8100OOP OOP - TJ Opava74:24+42:00
37Zeman Jaroslav DOB8844DOB DOB - KOB Dobruška76:45+44:21
38Mareš Ladislav MIL7202MIL MIL - Tesil Milevsko80:47+48:23
39Bartaloš Tomáš NNN;NNN94:27+62:03
40Kopecký Tomáš TUR8901TUR TUR - OOB TJ Turnov103:08+70:44
 
Cerha Milan TUR7703TUR TUR - OOB TJ Turnovdisk
 
 
 
H35 (20)3,2 km 180 m27 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Leibiger Jens 18D590018D DE - Post SV Dresden40:040:00
2Dvořáček Jiří TTR7502TTR TTR - OOB Třebíč44:16+4:12
3Hasman Jan VPM6901VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň47:00+6:56
4Nehasil David BOR7713BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor48:19+8:15
5Pecka Jan EKP6800EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha49:15+9:11
6Štregl Petr VRL7303VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí51:01+10:57
7Šklíba Jan SRK7501SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad51:45+11:41
8Bohuslav Václav LPM7206LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň51:58+11:54
9Straka Lukáš SLA7002SLA SLA - SKOB Slaný55:39+15:35
10Biolik Grzegorz 46P760046P PL - wawa bno62:11+22:07
11Žitný Tomáš SMB6401SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles64:09+24:05
12Černý Miroslav LPM7504LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň72:02+31:58
13Kolář Tomáš SLA7103SLA SLA - SKOB Slaný72:36+32:32
14Beneš Michal TJP7800TJP TJP - TJ Sokol Troja83:26+43:22
15Střelba Ondřej 5RC75005RC CZ - neregistrovaní83:45+43:41
16Kovařík Martin TRI7700TRI TRI - TJ TŽ Třinec83:53+43:49
17Műller Kamil VAM7501VAM VAM - OOB Vamberk84:25+44:21
18Dvořák Pavel LPM7805LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň114:40+74:36
19Zeman Tomáš DCE7500DCE DCE - KOB Dobřichovice125:54+85:50
 
Choutka Jaroslav SOB6301SOB SOB - SOBSAdisk
 
 
 
H40 (29)3,0 km 190 m22 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Netopil Libor VAM7401VAM VAM - OOB Vamberk35:030:00
2Vřešťál Jan TUR7301TUR TUR - OOB TJ Turnov38:11+3:08
3Kamenický Jan PHK6601PHK PHK - OK 99 Hradec Králové39:03+4:00
4Kvapil Petr TUV7402TUV TUV - SOK TJ Turnov40:26+5:23
5Myslivec Tomáš SHK7002SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové40:33+5:30
6Beneš Jan SJH7001SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec44:20+9:17
7Gálus Igor LDC7302LDC LDC - KOB Děčín45:32+10:29
8Klaška Pavel DKP6500DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka47:03+12:00
9Sędłak Krystian 23P140023P PL - OK!Sport47:07+12:04
10Locker Martin SRK7001SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad48:33+13:30
11Kavalír Karel PHK6503PHK PHK - OK 99 Hradec Králové49:11+14:08
12Cichý David PHK7001PHK PHK - OK 99 Hradec Králové53:13+18:10
13Svěchota Milan MOV7202MOV MOV - SKOB Ostrava53:46+18:43
14Rusz Roman KUN7201KUN KUN - TJ Sokol Kunvald57:22+22:19
15Janeček Ondřej SOB7001SOB SOB - SOBSA58:27+23:24
16Adamovský Michal VAM7200VAM VAM - OOB Vamberk62:49+27:46
17Švancar Martin CHA7000CHA CHA - OK Chrastava68:14+33:11
18Pavlíček Daniel MOV7100MOV MOV - SKOB Ostrava68:59+33:56
19Pipek Kamil LPU7310LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice70:40+35:37
20Průšek Petr STB7000STB STB - TJ Stadion Nový Bor71:36+36:33
21Sykorka Ivan NNN7200NNN CZ - Neregistrovaní72:11+37:08
22Uhlíř Patrik LBE7000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun76:05+41:02
23Dítko Jan SKV7301SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary76:23+41:20
24Souček Karel SHK6601SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové79:06+44:03
25Holec Honza MOV6701MOV MOV - SKOB Ostrava85:13+50:10
26Tolar Jan RIC7301RIC RIC - OB Říčany86:57+51:54
27Glöckner Michal KUL7000KUL KUL - KOB Ústí nad Labem91:24+56:21
 
Švestka Vítězslav KVS7301KVS KVS - SKOB Kobra Vsetíndisk
Hošťálek Dan KRN6808KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnovdisk
 
 
 
H45 (35)2,8 km 200 m24 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Vydra Ivan PEN6600PEN PEN - OK RECO Sport35:590:00
2Novák Libor OKP6504OKP OKP - SK OK 24 Praha36:32+0:33
3Klaška Jan NNN6901NNN CZ - Neregistrovaní37:42+1:43
4Mareček Petr OSN6900OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.40:08+4:09
5Bartoš Luděk MLA6701MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně41:47+5:48
6Šritr Martin TUV6802TUV TUV - SOK TJ Turnov42:31+6:32
7Pachnik Dariusz STB6901STB STB - TJ Stadion Nový Bor42:56+6:57
8Tereschenkov Valery 28L690028L LT - Saule OK44:01+8:02
9Semík Jan VSP6507VSP VSP - USK Praha44:53+8:54
10Sklenář Josef SBR6601SBR SBR - SKOB Bruntál44:56+8:57
11Parkan Jiří SJH6801SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec45:33+9:34
12Dundáček Milan SJH6902SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec47:16+11:17
13Göschl Erich 42A42A AT - OLC Währing47:43+11:44
14Sklenář Miroslav AOP6302AOP AOP - Přátelé orientačního běh54:39+18:40
15Černý Libor MLA6901MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně56:25+20:26
16Liška Jindřich KPY6700KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.59:43+23:44
17Eichler Petr KAS6900KAS KAS - KOB Kamenický Šenov61:13+25:14
18Ježek Ladislav VLI4900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer61:20+25:21
19Müller Robert VAM6900VAM VAM - OOB Vamberk61:34+25:35
20Sanna Roberto DKP6703DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka63:28+27:29
21Aster Vladimír SLA6500SLA SLA - SKOB Slaný64:33+28:34
22Šoupa Karel LPM6900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň65:03+29:04
23Tryzna Pavel VRL6801VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí67:59+32:00
24Kovář Boris LTP6710LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic69:18+33:19
25Janeba Petr CHC6001CHC CHC - K.O.B. Choceň72:16+36:17
26Hanč Jaroslav VRL6702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí81:17+45:18
27Hanuš Pavel LTU6501LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno83:18+47:19
28Levý Tomáš ZAM6801ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk93:27+57:28
29Dobeš Václav KPY5701KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.115:33+79:34
30Vála Petr KUL6701KUL KUL - KOB Ústí nad Labem116:06+80:07
31Chrz Pavel KUL6700KUL KUL - KOB Ústí nad Labem123:03+87:04
 
Cruse Kay 24D660024D DE - SV Robotron Dresdendisk
Bílý Petr LTP6805LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplicdisk
Krausz Milan FSP6700FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Prvzdal
Sterba Markus 34A34A AT - Orienteering Klosterneubuvzdal
 
 
 
H50 (24)2,5 km 150 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Krejčí Jaroslav BOR6302BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor28:510:00
2Ročejdl Marek KAM6400KAM KAM - SK Kamenice34:04+5:13
3Kožina Petr PGP6000PGP PGP - SK Praga35:10+6:19
4Novotný Otakar TJN5604TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n36:24+7:33
5Veljačik Pavel SCP6200SCP SCP - OK Sparta Praha37:08+8:17
6Kula Jiří VAM6100VAM VAM - OOB Vamberk40:10+11:19
7Nešpor Jan TTR6101TTR TTR - OOB Třebíč40:23+11:32
8Funda Jiří API6401API API - OK Andante Písek41:18+12:27
9Lužný Ladislav HAV6000HAV HAV - SKOB Baník Havířov42:36+13:45
10Dikoš Pavel BOR6003BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor43:33+14:42
11Sochor Tomáš HAV6301HAV HAV - SKOB Baník Havířov45:14+16:23
12Mezník Vladimír LBE6400LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun47:23+18:32
13Hostaš Zdeněk VAM6403VAM VAM - OOB Vamberk50:29+21:38
14Mareš Hynek TUR6100TUR TUR - OOB TJ Turnov50:32+21:41
15Doškář Boris BOR6400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor52:53+24:02
16Vydra Pavel PEN6200PEN PEN - OK RECO Sport55:31+26:40
17Mazur Milan 47S620047S SK - Rapid Bratislava55:55+27:04
18Sysel Svatobor TTR6202TTR TTR - OOB Třebíč58:11+29:20
19Żebrowski Dariusz 36P630036P PL - OK!Sport Warszawa59:37+30:46
20Kořínek Zdeněk PEN6201PEN PEN - OK RECO Sport60:33+31:42
21Kadaňka Jiří ROV6001ROV ROV - OK Zubří67:19+38:28
22Čivrný Pavel VRL6306VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí71:07+42:16
23Buk Miloslav ROU6202ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem85:18+56:27
 
Sucharda Jiří BOR5802BOR BOR - OK Jiskra Nový Bordisk
 
 
 
H55 (22)2,3 km 130 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1John Vladimír OLP5502OLP OLP - PSK Olymp Praha32:140:00
2Ziaziulia Ivanas 28L580028L LT - Saule OK36:58+4:44
3Konopáč Jiří TUR5803TUR TUR - OOB TJ Turnov37:32+5:18
4Flašar Jan KCK5701KCK KCK - KOB Český Krumlov37:58+5:44
5Kavka Jiří SCP5900SCP SCP - OK Sparta Praha38:35+6:21
6Procházka Antonín DCE5500DCE DCE - KOB Dobřichovice39:34+7:20
7Kršák Karel VIC5902VIC VIC - OB Vizovice40:26+8:12
8Jirka Jiří ZPV5501ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov41:00+8:46
9Jaroš Vladimír DCE5400DCE DCE - KOB Dobřichovice41:28+9:14
10Tupec Jiří VAM5801VAM VAM - OOB Vamberk41:38+9:24
11Grundman Martin CHC5801CHC CHC - K.O.B. Choceň42:36+10:22
12Novotný Miroslav LPU5905LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice42:41+10:27
13Prášil Jan NPA5601NPA NPA - SK LOB Nová Paka44:39+12:25
14Vícha Vladimír LPU5801LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice47:09+14:55
15Adrián Petr EKP5600EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha47:38+15:24
16Bolech Jiří LPU5904LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice50:32+18:18
17Horák Petr TJN5602TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n52:42+20:28
18Maliňák Josef SVS5501SVS SVS - Orientklub Vsetín53:04+20:50
19Mutina Vlastimil BFM5701BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek57:10+24:56
20Jahn Pavel SCP5500SCP SCP - OK Sparta Praha58:17+26:03
21Hrstka Vladislav JHB5702JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod71:25+39:11
 
Kettner Pavel HCE5900HCE HCE - TJ Sokol Hostivicedisk
 
 
 
H60 (31)2,3 km 130 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Uher Petr VSP5001VSP VSP - USK Praha27:340:00
2Peterka František TJP4900TJP TJP - TJ Sokol Troja31:39+4:05
3Hickethier Manfred VLI5201VLI VLI - Slavia Liberec orienteer35:30+7:56
4Horáček Miroslav VLI5000VLI VLI - Slavia Liberec orienteer36:52+9:18
5Erlebach Josef JIL5201JIL JIL - OK Jilemnice38:28+10:54
6Kalibán Jaroslav NPA5101NPA NPA - SK LOB Nová Paka38:29+10:55
7Hudský Vlastimil TUR5100TUR TUR - OOB TJ Turnov39:15+11:41
8Juračka Vojtěch LPU5404LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:37+12:03
9Novák Karel NPA5001NPA NPA - SK LOB Nová Paka41:57+14:23
10Rosen David 11G530011G GB - GB O Squad42:22+14:48
11Babický Tomáš DLT5001DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice43:48+16:14
12Jelínek Martin PGP5103PGP PGP - SK Praga43:50+16:16
13Farář Václav LPU5201LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:11+18:37
14Farář Jaroslav VRL5002VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí47:00+19:26
15Škoda Přemek VLI5301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer47:27+19:53
16Provazník Jiří TUR5102TUR TUR - OOB TJ Turnov47:46+20:12
17Ziesche Juergen 41D500341D DE - LOK Berlin48:39+21:05
18Genderjahn Ludwig 41D480041D DE - LOK Berlin49:06+21:32
19Bárta Miroslav JEN5201JEN JEN - OB Jenišovice51:40+24:06
20Pavlík Milan CHA5400CHA CHA - OK Chrastava57:56+30:22
21Klimpl Petr LPU5401LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice58:11+30:37
22Rančák Josef BOR5004BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor62:31+34:57
23Hamáček Bohuslav LBE5000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun64:10+36:36
24Mrštík Václav LPU5002LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice66:12+38:38
25Herman Jan LPU5407LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice67:59+40:25
26Jedlička Miroslav JEN5301JEN JEN - OB Jenišovice73:29+45:55
27Chromčák František JZL5201JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín75:13+47:39
28Kadavý Zdeněk CHA4901CHA CHA - OK Chrastava83:27+55:53
 
Valter Petr KBP4500KBP KBP - KBP Prahadisk
Štregl Tomáš VRL5001VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Našinec Jiří STB5003STB STB - TJ Stadion Nový Bordisk
 
 
 
H65 (19)2,0 km 105 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karmazín Petr VLI4901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer32:020:00
2Buriánek Jaromír SCP4700SCP SCP - OK Sparta Praha34:41+2:39
3Pospíšil Jaromír PZR4417PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza35:59+3:57
4Cicenas Rimantas 29L480129L LT - Labirintas39:41+7:39
5Pospíšil Jiří TUV4701TUV TUV - SOK TJ Turnov40:46+8:44
6Jakubec Jindřich TUR4801TUR TUR - OOB TJ Turnov41:29+9:27
7Hrobař Rudolf SRK4702SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad42:44+10:42
8Bumelis Vidimantas 29L480029L LT - Labirintas45:41+13:39
9Jirásek Jaroslav SCH4701SCH SCH - TJ Skalka Cheb45:49+13:47
10Zlesák Zdeněk JIL4701JIL JIL - OK Jilemnice45:50+13:48
11Novák Miloš SCP4600SCP SCP - OK Sparta Praha46:21+14:19
12Edward Bartkowiak 34P480034P PL - WKS Grunwald Poznań49:02+17:00
13Kříž Pavel PZR4800PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza49:20+17:18
14Tvrdek Vojtěch LBE4900LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun49:44+17:42
15Nejezchleba Jiří KAS4600KAS KAS - KOB Kamenický Šenov51:07+19:05
16Fiala Miloš KSH4801KSH KSH - OOB TJ Kašperské Hory51:45+19:43
17Zelený Vladimír PGP4800PGP PGP - SK Praga57:41+25:39
18Kotecký Roman 13G490013G GB - Octavian Droobers59:16+27:14
19Nosál Stanislav LBE4600LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun85:01+52:59
 
 
 
H70 (15)2,0 km 105 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Vlach Oldřich BOV4403BOV BOV - TJ Baník Ostrava OKD42:180:00
2Seidl Karel SRK4301SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad50:45+8:27
3Dohnal Josef VSP4300VSP VSP - USK Praha52:20+10:02
4Juška Gytis 29L420029L LT - Labirintas53:32+11:14
5Lisý Jan ONO4201ONO ONO - SKOB Ostrov55:40+13:22
6Gřunděl Ivan SJH4201SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec56:13+13:55
7Bouček Václav OCB4101OCB OCB - OC České Budějovice58:37+16:19
8Fišák Jan MLA4401MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně58:38+16:20
9Zakouřil Václav TUV4301TUV TUV - SOK TJ Turnov60:15+17:57
10Waldemar Pietkiewicz 34P430034P PL - WKS Grunwald Poznań61:24+19:06
11Schallberger Josef NNN3400NNN CZ - Neregistrovaní71:42+29:24
12Štrojsa Josef KAS4000KAS KAS - KOB Kamenický Šenov76:12+33:54
13Sedlář Vladimír AOP4201AOP AOP - Přátelé orientačního běh79:51+37:33
14Hlavatý Karel SJP4200SJP SJP - KČT Slavoj Praha82:03+39:45
 
Kuneš Vratislav ODV4100ODV ODV - TJ Aero Odolena Vodavzdal
 
 
 
H75 (5)2,0 km 105 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Attl Vladimír PGP3800PGP PGP - SK Praga46:410:00
2Kohout Tomáš UVP3700UVP UVP - Slovan Praha56:31+9:50
3Semorád Miloš SCP3300SCP OK Sparta Praha64:33+17:52
4Křtěnský Jaroslav BOR3600BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor68:56+22:15
5Kempf Adolf 15C260015C CH - KTV Altdtorf103:28+56:47
 
 
 
HDR (49)2,5 km 70 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Zápotocký Jiří SLA0800SLA SLA - SKOB Slaný15:550:00
2Mareš Matěj TUR0100TUR TUR - OOB TJ Turnov16:56+1:01
3Novotná Vendula PHK0777PHK PHK - OK 99 Hradec Králové18:34+2:39
4Drahoňovský Tomáš TUR0701TUR TUR - OOB TJ Turnov20:41+4:46
5Vojtíšek Albert LPU0704LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:36+5:41
6Straková Denisa SLA0750SLA SLA - SKOB Slaný22:20+6:25
7Švestka Štěpán KVS9901KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín22:39+6:44
8Havelka Pepča SJC0800SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín22:54+6:59
9Ruszová Svatava KUN0751KUN KUN - TJ Sokol Kunvald22:56+7:01
10Janeba Viktor NNNNNN23:50+7:55
11Tolar Ondrej RIC0701RIC RIC - OB Říčany26:54+10:59
12Hlava Michal ZAK0402ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy27:00+11:05
13Vřešťál František TUR0906TUR TUR - OOB TJ Turnov27:02+11:07
14Dolejší Jan STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor28:22+12:27
15Pavelec Michal NPA0801NPA NPA - SK LOB Nová Paka28:40+12:45
16Horst Ulla NNNNNN29:02+13:07
17Mokrý Lukáš NNNNNN29:15+13:20
18Kalousová Jolana EKP0760EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha29:17+13:22
19Fikar Šimon VRLVRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí29:27+13:32
20Kalousová Adéla EKP0950EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha29:55+14:00
21Klášková Amálie NNNNNN31:08+15:13
22Drahoňovský Jakub TUR1006TUR TUR - OOB TJ Turnov31:49+15:54
23Pipková Karolína LPU0756LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:05+16:10
23Kundratová Eva JZL0950JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín32:05+16:10
25Navrátilová Alžběta 9GC07519GC CZ - Navrátilovi32:26+16:31
26Svoboda Jan KTAKTA KTA - SK Kotnov Tábor33:09+17:14
27Řehák Jan SJC1100SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín33:16+17:21
28Hančová Karolína VRL0952VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí33:36+17:41
29Čivrná Eliška VRL0851VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí33:38+17:43
30Kopecký Michal SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín33:45+17:50
31Kopecký Matyáš SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín33:51+17:56
32Ciprová Kateřina XXXXXX34:00+18:05
33Bašus Ondřej SCPSCP SCP - OK Sparta Praha34:25+18:30
34Doušek Vilém TBM0904TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno34:54+18:59
35Nešporová Terezie TTR0852TTR TTR - OOB Třebíč35:32+19:37
36Janatová Violka DKP0950DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka36:17+20:22
37Míka Ondřej KSU1000KSU KSU - Klub vytrvalostních spor38:20+22:25
38Malečková Iva PGP7559PGP PGP - SK Praga39:51+23:56
39Berlyová Josefína NNNNNN40:13+24:18
40Žemlík Eduard TUV0901TUV TUV - SOK TJ Turnov40:18+24:23
41Uhlířová Marie LBE0950LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun41:23+25:28
42Mokrá Markéta NNNNNN42:12+26:17
43Přínda Jan NNN0900NNN42:14+26:19
44Horst Katja NNNNNN42:36+26:41
45Bohuslav Fanda LPM0900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň43:27+27:32
46Pompachovi Kája+Naty NNNNNN45:25+29:30
47Kučerka Radek STB1101STB STB - TJ Stadion Nový Bor56:38+40:43
48Šitrová Štěpánka NNNNNN66:36+50:41
49Rasmus Neumann 31D080031D DE - SV Lengefeld68:23+52:28
 
 
 
P (44)2,0 km 100 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenářová Dorothea AOP9351AOP AOP - Přátelé orientačního běh36:410:00
2Vavřík René LOV7000LOV LOV - lepus.cz37:14+0:33
3Zítková Michaela TUV8551TUV TUV - SOK TJ Turnov38:12+1:31
4Švestka Jiří KVS9904KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín38:22+1:41
5Thiemel Jiří ASU8948ASU ASU - Magnus Orienteering38:25+1:44
6Malačka Milan NNN6000NNN CZ - Neregistrovaní41:56+5:15
7Dejnožková Blanka TJN7651TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n42:41+6:00
8Fikar Aleš VRL7101VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí44:02+7:21
9Špidlenová Lenka ZAK9750ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy44:53+8:12
10Malečková Pavlína PGP0850PGP PGP - SK Praga45:32+8:51
11Hladíková Jana TUV7253TUV TUV - SOK TJ Turnov45:41+9:00
12Puš Roman STH7501STH STH - SK Studenec46:05+9:24
13Pavlíčková Lenka MOV7151MOV MOV - SKOB Ostrava47:17+10:36
14Kadaňková Hana ROV9750ROV ROV - OK Zubří48:11+11:30
14Doušek Robert TBM7911TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno48:11+11:30
16Doušková Klára TBM7761TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno49:37+12:56
17Magrini Nicola SBRSBR SBR - SKOB Bruntál49:52+13:11
18Beňovský Jiří NNNNNN51:39+14:58
19Rochlová Kateřina XXXXXX52:46+16:05
20Smith Lucie VRL7353VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí53:11+16:30
21Stauch Michal 3LC73003LC CZ - Lipence54:35+17:54
22Vavříková Iveta 6YC74506YC CZ - Neregistrovaní55:05+18:24
22Novák Jan SKV5001SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary55:05+18:24
24Dundáčková Hana SJH7052SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec55:28+18:47
25Krunčíková Iva XXXXXX56:38+19:57
26Švestková Jana KVS9951KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín57:47+21:06
27Kostičová Anamarija ZBM8850ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno58:25+21:44
28Kalousová Radka EKP7550EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha59:37+22:56
29Froš Štěpán LPU7309LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice65:45+29:04
30Lišková Hana KPY6650KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.66:46+30:05
31Dolejší Miloš STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor70:10+33:29
32Lockerová Milena SRK7251SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad70:26+33:45
33Kápičková Michaela NNN9550NNN CZ - Neregistrovaní75:48+39:07
34Bártíková Irena VSP7461VSP VSP - USK Praha77:48+41:07
35Miklovičová Katarína NNNNNN79:11+42:30
36Valova Michaela KUL0150KUL KUL - KOB Ústí nad Labem84:08+47:27
37Klašková Josefina DKP9651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka89:18+52:37
38Nejedlá Karolina NNNNNN90:46+54:05
39Šitrová Lucie NNN7850NNN CZ - Neregistrovaní92:03+55:22
40Nejedlová Magdalena NNNNNN92:35+55:54
41Nejedlová Josefína NNNNNN93:29+56:48
42Hlavová Iveta ZAK7050ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy98:49+62:08
43Chroustek Jan NNNNNN99:17+62:36
 
Zapletalová Eva XXXXXXdisk
 
 
 
T (58)2,5 km 170 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Doležalová Monika KAM8851KAM KAM - SK Kamenice29:210:00
2Pompach Petr NNNNNN33:31+4:10
3Hladík František STH9203STH STH - SK Studenec35:26+6:05
4Horst Brit NNNNNN35:41+6:20
5Posselt Martin TJN9501TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n37:27+8:06
6Conrad Helmut NNNNNN40:05+10:44
7Obuškevič Jan SMR7000SMR SMR - SK SNS Smržovka40:15+10:54
8Funda Jiří API9301API API - OK Andante Písek40:16+10:55
9Kamaryt Michal MLA9205MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně40:39+11:18
10Beránek Petr BOR6701BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor41:37+12:16
11Posseltová Romana TJN7050TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n41:40+12:19
12Pšenička Vít TCBTCB44:37+15:16
13Benda Lukáš EKP7705EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha45:03+15:42
14Posselt Martin TJN6802TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n46:31+17:10
15Pompach Martin PHK7207PHK PHK - OK 99 Hradec Králové47:22+18:01
16Dolejší Lenka STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor47:26+18:05
17Silný Ondřej PHK7906PHK PHK - OK 99 Hradec Králové47:40+18:19
18Švarc Jiří 9IC00009IC CZ - švarc a beránková49:53+20:32
19Kamalyt Miloš MLA6404MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně52:31+23:10
20Sychra Zdeněk CHA7302CHA CHA - OK Chrastava53:18+23:57
21Sklenář Jan AOP8701AOP AOP - Přátelé orientačního běh53:52+24:31
22Karásková Marcela ZPV6970ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov53:57+24:36
23Nádeníček Josef NEJ7000NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek56:48+27:27
24Schejbalová Karina NNN0051NNN57:08+27:47
25Maleček Vít PGP6801PGP PGP - SK Praga57:33+28:12
26Neckař Jan NNNNNN59:01+29:40
26Obuškevič Vojtěch PGP0002PGP PGP - SK Praga59:01+29:40
28Severýn Otto 4ZC74004ZC CZ - HO Komorní výtah59:03+29:42
29Danko Tomáš CHA7200CHA CHA - OK Chrastava59:58+30:37
30Košek Ladislav LLI5903LLI LLI - TJ Loko Liberec60:07+30:46
31Kautský Jiří 9BC82009BC CZ - bez klubu60:39+31:18
32Dejnožka Jiří TJN7503TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n61:05+31:44
33Kohout Josef SHK6902SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové61:30+32:09
34Štreglová Andrea VRL7552VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí62:36+33:15
35Hořák Jaroslav LLI0102LLI LLI - TJ Loko Liberec63:05+33:44
36Karásek Michal ZPV7900ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov66:09+36:48
37Frientsche Martina USGUSG Chemnitz68:11+38:50
38Beránková Lenka 9IC00509IC CZ - švarc a beránková69:11+39:50
39Navrátil Ctirad 9GC69009GC CZ - Navrátilovi69:20+39:59
40Karásek Adam ZPV0001ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov70:02+40:41
41Čechová Jana FSP8353FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr71:48+42:27
42Klaška Martin DKP0100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka74:09+44:48
43Kosíková Eliška 9NC00519NC CZ - Kosíková76:35+47:14
44Jirásková Dora NNNNNN76:42+47:21
45Ondřichová Lucie KUL7051KUL KUL - KOB Ústí nad Labem79:59+50:38
46Červenka Jiří MLA5804MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně80:07+50:46
47Nožka Jan 74C810074C CZ - NER84:26+55:05
48Kosíková Helena 9NC00509NC CZ - Kosíková85:11+55:50
49Metelka Jiří 9CC86009CC CZ - NEREG90:20+60:59
50Wychowaniec Anna 23P23P PL - OK!Sport95:05+65:44
51Sehnal Tomáš 6UC67006UC CZ - K.O.Poděbrady95:26+66:05
52Jun Miroslav NNN8700NNN CZ - Neregistrovaní100:06+70:45
53Popková Klára 4ZC74504ZC CZ - HO Komorní výtah102:12+72:51
54Nejedlo David NNNNNN110:52+81:31
55Heinl Ondřej DLT8501DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice122:45+93:24
56Nejedlo Matouš NNNNNN132:12+102:51
 
Nejedlo Tomáš NNNNNNdisk
Šinovská Kristýna ROU9351ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labemvzdal