Rumcajsovy míle 2014ne 31.8.2014 22:18
Výsledky - Etapa 2vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (9)0,8 km 40 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Haková Michaela PGP0451PGP PGP - SK Praga10:220:00
2Průšková Tereza STB0499STB STB - TJ Stadion Nový Bor11:21+0:59
3Bartošová Marie MLA0451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně11:27+1:05
4Martanová Lea VLI0555VLI VLI - Slavia Liberec orienteer11:38+1:16
5Malečková Hana PGP0550PGP PGP - SK Praga12:46+2:24
6Šauli Kateřina VPM0456VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň15:24+5:02
7Benešová Michaela SJH0651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec17:25+7:03
8Johanna Neumann 31D055031D DE - SV Lengefeld18:19+7:57
9Hegnerová Adéla LPM0450LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň23:26+13:04
 
 
 
D10N (4)0,9 km 55 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Řeháková Andrea SJC0556SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:220:00
2Zemková Pavlína SLA0551SLA SLA - SKOB Slaný21:12+3:50
3Lošťáková Sára LTP0650LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic23:24+6:02
 
Lošťáková Ela LTP0951LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplicdisk
 
 
 
D12 (10)0,8 km 40 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Elin VLI0252VLI VLI - Slavia Liberec orienteer6:340:00
2Štreglová Zuzana VRL0251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí6:38+0:04
3Pušová Bára LPU0357LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice7:32+0:58
4Sanna Karin DKP0250DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka7:36+1:02
5Thýnová Martina SHK0350SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové8:04+1:30
6Nádeníčková Iva NEJ0350NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek9:06+2:32
7Lena Neumann 31D035031D DE - SV Lengefeld9:39+3:05
8Adamovská Kateřina VAM0350VAM VAM - OOB Vamberk12:34+6:00
9Nešporová Marie TTR0351TTR TTR - OOB Třebíč13:01+6:27
10Kulpa Natalia 23P035023P PL - OK!Sport17:43+11:09
 
 
 
D14 (16)0,7 km 40 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Thýnová Nikola SHK0051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové9:410:00
2Vejražková Róza SJC0151SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín9:48+0:07
3Vojtíšková Viktorie LPU0051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice9:57+0:16
4Dolejší Kateřina STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor10:22+0:41
5Nádeníčková Pavla NEJ0150NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek10:33+0:52
6Šklíbová Veronika SRK0153SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad11:48+2:07
7Pavlíková Markéta CHA0050CHA CHA - OK Chrastava12:58+3:17
8Kosová Tereza SRK0151SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad13:52+4:11
9Straková Veronika SLA0051SLA SLA - SKOB Slaný17:40+7:59
10Matějková Barbora SJC0156SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:45+8:04
11Tumová Adéla SJC0154SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:57+8:16
12Držková Berenika LPU0151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice18:16+8:35
13Černá Kateřina MLA0251MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně18:20+8:39
14Ash Kristina OCB0051OCB OCB - OC České Budějovice21:39+11:58
15Svobodová Anna KTA0151KTA KTA - SK Kotnov Tábor21:50+12:09
16Blahová Pavla EKP0153EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha23:11+13:30
 
 
 
D16 (9)0,8 km 45 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janoušková Lucie BOR9954BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor11:260:00
2Semrádová Jana CHC9951CHC CHC - K.O.B. Choceň12:10+0:44
3Voltrová Alena ROZ9951ROZ ROZ - OK Roztoky15:53+4:27
4Kolářová Johana PGP9952PGP PGP - SK Praga19:00+7:34
5Dundáčková Julie SJH9853SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec24:05+12:39
6Lišková Hana KPY9951KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.37:02+25:36
7Vostřelová Pavlína KUL9850KUL KUL - KOB Ústí nad Labem40:56+29:30
8Svobodová Jana KTA9951KTA KTA - SK Kotnov Tábor44:37+33:11
9Glöcknerová Anna KUL9950KUL KUL - KOB Ústí nad Labem60:30+49:04
 
 
 
D18 (5)1,0 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Veljačiková Hana SCP9750SCP SCP - OK Sparta Praha16:230:00
2Voltrová Hana ROZ9752ROZ ROZ - OK Roztoky20:58+4:35
3Myslivcová Markéta SHK9650SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové21:30+5:07
4Parkanová Veronika SJH9751SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec25:00+8:37
5Svěchotová Natálie MOV9751MOV MOV - SKOB Ostrava35:46+19:23
 
 
 
D20 (2)1,0 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Galatíková Lucie SBR9550SBR SBR - SKOB Bruntál28:310:00
 
Košková Anička LLI9550LLI LLI - TJ Loko Liberecdisk
 
 
 
D21A (44)1,3 km 65 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Čepová Daniela PHK8951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové15:010:00
2Hermanová Zuzana LPU8752LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice16:04+1:03
3Krafková Lucie TUR8650TUR TUR - OOB TJ Turnov16:43+1:42
4Kochová Nikola TUR9358TUR TUR - OOB TJ Turnov17:11+2:10
5Przyczková Michaela LPU8499LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice18:23+3:22
6Mrázková Romana SJC8351SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín18:37+3:36
7Folbrechtová Šárka BOR9051BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor18:44+3:43
8Hrstková Vladěna ZBM8787ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno18:45+3:44
9Myslivcová Pavla SHK9352SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové19:07+4:06
10Janatová Lucie DKP8154DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka19:24+4:23
11Hančová Petra VRL9652VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí19:31+4:30
12Kamenická Kateřina PHK9353PHK PHK - OK 99 Hradec Králové19:49+4:48
13Rufferová Iva TUR8354TUR TUR - OOB TJ Turnov20:05+5:04
14Kociánová Lenka VBM8553VBM VBM - VSK Mendelu Brno20:18+5:17
15Šmidrkalová Monika NPA9051NPA NPA - SK LOB Nová Paka20:43+5:42
16Sklenářová Radka LCE9250LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice21:03+6:02
17Balcarová Jana PHK8753PHK PHK - OK 99 Hradec Králové21:17+6:16
18Bolechová Anežka LPU9051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:21+6:20
19Svobodová Jitka VSP7450VSP VSP - USK Praha22:41+7:40
20Vlažná Lucie LCE8751LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice22:49+7:48
21Kolaja Ehlerová Jana VLI8055VLI VLI - Slavia Liberec orienteer23:03+8:02
22Bialožytová Tereza PGP9055PGP PGP - SK Praga23:15+8:14
23Petrželová Tereza LTU8950LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno23:44+8:43
24Smolková Kateřina PGP8852PGP PGP - SK Praga23:52+8:51
25Klíchová Jana SSU8151SSU SSU - SK Severka Šumperk23:55+8:54
26Azebová Nina PHK8855PHK PHK - OK 99 Hradec Králové24:01+9:00
27Bohunská Jana KRN8651KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov24:20+9:19
28Sedláčková Martina TUR7959TUR TUR - OOB TJ Turnov24:49+9:48
29Choutková Magdalena SOB8851SOB SOB - SOBSA24:53+9:52
30Dundrová Lucie TUR8951TUR TUR - OOB TJ Turnov24:59+9:58
31Píšová Monika NPA8151NPA NPA - SK LOB Nová Paka26:03+11:02
32Masopustová Elis PGP8656PGP PGP - SK Praga26:37+11:36
33Flašarová Kristýna PGP9054PGP PGP - SK Praga26:50+11:49
34Rychlá Pavlína KRN8559KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov27:01+12:00
35Kopáčková Iva CHT8851CHT CHT - OOB SK Chrast27:14+12:13
36Kožinová Jana PGP6651PGP PGP - SK Praga27:23+12:22
37Petrová Tereza AOV8750AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava28:11+13:10
38Kašparová Šárka AOP7251AOP AOP - Přátelé orientačního běh28:36+13:35
39Benešová Jana SJH9451SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec29:32+14:31
40Křivancová Zdeňka LBE9450LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun31:32+16:31
41Volfová Julie VLI8051VLI VLI - Slavia Liberec orienteer32:35+17:34
42Kopcová Michaela KRN8456KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov33:12+18:11
43Mertová Eva DOB8551DOB DOB - KOB Dobruška36:38+21:37
 
msPoloprutská Markéta TUR9252TUR TUR - OOB TJ Turnov16:33+1:32
 
 
 
D21B (32)1,1 km 65 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Smutná Pavla VAM8651VAM VAM - OOB Vamberk17:110:00
2Drobníková Markéta TAP8463TAP TAP - KOB TRETRA Praha17:51+0:40
3Peterová Alena DOB8953DOB DOB - KOB Dobruška18:59+1:48
4Žitná Jana SMB9251SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles20:05+2:54
5Zakouřilová Kamila TUV8557TUV TUV - SOK TJ Turnov20:06+2:55
6Švíglerová Pavla LPU7658LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:07+2:56
7Pokorná Kristýna EKP8351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha20:25+3:14
8Míková Lenka KSU7653KSU KSU - Klub vytrvalostních spor21:07+3:56
9Puchernová Zuzana TAP8453TAP TAP - KOB TRETRA Praha22:01+4:50
10Kettnerová Dana SHK8950SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové22:06+4:55
11Novotná Martina PHK8255PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:05+5:54
12Uhrová Zuzana VSP8050VSP VSP - USK Praha24:09+6:58
13Hanušová Petra STB8297STB STB - TJ Stadion Nový Bor24:42+7:31
14Pietraszková Lenka OOP8250OOP OOP - TJ Opava27:01+9:50
15Kvapilová Lenka TUV8151TUV TUV - SOK TJ Turnov27:29+10:18
16Klusáčková Zuzana TTR9151TTR TTR - OOB Třebíč27:31+10:20
17Marková Anna LBE9250LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun27:57+10:46
18Setínková Eva DKP8759DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka28:10+10:59
19Straube Hanka 31D735031D DE - SV Lengefeld29:27+12:16
20Maliňáková Petra SVS8751SVS SVS - Orientklub Vsetín30:09+12:58
21Ondrová Kateřina SKV8951SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary30:15+13:04
22Jarošová Klára DCE7950DCE DCE - KOB Dobřichovice30:49+13:38
23Myslivečková Zuzana PGP9253PGP PGP - SK Praga31:07+13:56
24Kovářová Lenka SJH8651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec31:33+14:22
25Kučerková Romana STB8196STB STB - TJ Stadion Nový Bor32:02+14:51
26Držková Markéta LPU7670LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:41+15:30
27Jeníčková Radka TAP8750TAP TAP - KOB TRETRA Praha34:01+16:50
28Bouzková Katka SVS8151SVS SVS - Orientklub Vsetín34:05+16:54
29Zajícová Markéta TAP9054TAP TAP - KOB TRETRA Praha35:47+18:36
30Štoková Mariana DKP8158DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka36:58+19:47
31Nedvídková Iva DLT8551DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice39:56+22:45
32Štefková Lucie VBM8254VBM VBM - VSK Mendelu Brno42:21+25:10
 
 
 
D21C (15)1,0 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kokaislová Eva LPU7956LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:220:00
2Venclová Veronika ZAM8251ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk27:03+6:41
3Spitzerová Petra KVS8350KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín31:10+10:48
4Bartalošová Jana NNNNNN31:20+10:58
5Benešová Iveta SJH9351SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec32:05+11:43
6Kašparová Eva LPU7854LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:29+12:07
7Freyová Michaela KPY6050KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.35:11+14:49
8Müllerová Petra VAM9098VAM VAM - OOB Vamberk35:57+15:35
9Šimková Markéta LME7755LME LME - SK Los Mělník40:45+20:23
10Vydrová Markéta PEN8950PEN PEN - OK RECO Sport41:25+21:03
11Kalinová Lucie DLT8750DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice42:38+22:16
12Fremrová Jaroslava LPM7954LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň44:04+23:42
13Khýnová Radka DOB8750DOB DOB - KOB Dobruška48:43+28:21
14Hausmannová Klára EKP8651EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha52:56+32:34
15Vašková Katarina SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín74:39+54:17
 
 
 
D35 (26)1,1 km 60 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pavelcová Gabriela NPA7851NPA NPA - SK LOB Nová Paka18:590:00
2Faltejsková Jana 16D785016D DE - SV Mietraching19:01+0:02
3Dvořáčková Jana OSN7850OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.20:18+1:19
4Čivrná Karolína VRL7355VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí21:37+2:38
5Šklíbová Jana SRK7651SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad21:41+2:42
6Mrskočová Dana LPU7356LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:42+2:43
7Hasmanová Lenka VPM7551VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň23:05+4:06
8Biolik Agnieszka 46P770046P PL - wawa bno23:07+4:08
9Nešporová Marie TTR7251TTR TTR - OOB Třebíč23:18+4:19
10Šauli Iva VPM7852VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň23:41+4:42
11Grigaliunaite Agne 28L785028L LT - Saule OK24:58+5:59
12Vojtíšková Erika LPU7651LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice25:20+6:21
13Asterová Jana SLA7451SLA SLA - SKOB Slaný29:58+10:59
14Lošťáková Ivana LTP7758LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic30:56+11:57
15Stryková Kateřina LPU7855LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice31:10+12:11
16Tloušťová Eva SCP6950SCP SCP - OK Sparta Praha31:27+12:28
17Kotásková Jana JES7451JES JES - KOS Jesenice31:57+12:58
18Bohuslavová Jana LPM7852LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň34:23+15:24
19Krausová Marcela LCV7351LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom34:54+15:55
20Hladká Petra KOR7950KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli35:59+17:00
21Vlachová Dita SBR7750SBR SBR - SKOB Bruntál36:12+17:13
22Bartošová Jana MLA7051MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně43:36+24:37
23Haková Magda PGP7651PGP PGP - SK Praga45:53+26:54
24Krpatová Zuzana LPU7558LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:10+27:11
25Ledererová Kamila LPM7352LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň49:38+30:39
 
Fikar Stránská Linda VRL7651VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
D40 (24)1,0 km 60 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škorpilová Jana SJC7451SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín20:140:00
2Kovaříková Mária TRI6950TRI TRI - TJ TŽ Třinec20:50+0:36
3Forstová Lenka MFP6850MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha23:05+2:51
4Kundratová Jana JZL7351JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín24:59+4:45
5Myslivcová Lenka SHK7051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové25:15+5:01
6Benešová Iva SJH7051SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec26:20+6:06
7Pavlíková Pavla CHA6551CHA CHA - OK Chrastava26:43+6:29
8Martanová Daniela VLI7452VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:56+8:42
9Smolková Alena PGP6450PGP PGP - SK Praga29:48+9:34
10Eichlerová Jana KAS7051KAS KAS - KOB Kamenický Šenov33:30+13:16
11Svobodová Martina KTA7151KTA KTA - SK Kotnov Tábor36:11+15:57
12Kolářová Michaela SLA7351SLA SLA - SKOB Slaný36:59+16:45
13Nosek Martina DLT7251DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice37:48+17:34
14Straková Jana SLA7251SLA SLA - SKOB Slaný38:50+18:36
15Pipková Táňa LPU7156LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice40:16+20:02
16Buková Jana ROU7150ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem40:42+20:28
17Kašparová Marie ZAK7250ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy43:24+23:10
18Zemková Helena SLA7450SLA SLA - SKOB Slaný45:42+25:28
19Janečková Veronika SOB7151SOB SOB - SOBSA47:34+27:20
20Calvet Christine 42A745042A AT - OLC Währing48:17+28:03
21Sędłak Ewa 23P740023P PL - OK!Sport49:27+29:13
22Kavalírová Zuzana PHK6950PHK PHK - OK 99 Hradec Králové52:23+32:09
23Hančová Alice VRL7052VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí55:14+35:00
24Janoušková Iveta BOR7457BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor62:51+42:37
 
 
 
D45 (28)1,0 km 60 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kosová Michaela SRK6752SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad18:170:00
2Smutná Jana VAM6251VAM VAM - OOB Vamberk18:31+0:14
3Müllerová Zorka VAM6767VAM VAM - OOB Vamberk20:29+2:12
4Klapalová Jana VAM6451VAM VAM - OOB Vamberk21:37+3:20
5Hrstková Dana SJI6051SJI SJI - OK Jihlava22:22+4:05
6Mrázová Pavla DCE5550DCE DCE - KOB Dobřichovice26:16+7:59
7Brázdilová Radka ODV6950ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda26:25+8:08
8Kavková Dana SCP6150SCP SCP - OK Sparta Praha27:26+9:09
9Demlová Jitka LPU6955LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice27:27+9:10
10Klašková Kateřina DKP6750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka29:45+11:28
11Veverková Yveta VAM6452VAM VAM - OOB Vamberk29:51+11:34
12Tichá Jana TJH6451TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H31:47+13:30
13Mazúrová Soňa 47S655047S SK - Rapid Bratislava32:10+13:53
14Hrdličková Ludmila SLA6950SLA SLA - SKOB Slaný33:15+14:58
15Seidlová Jana SRK6950SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad33:33+15:16
16Thýnová Ivana SHK6651SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové35:16+16:59
17Šoupová Jana LPM6850LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň36:08+17:51
18Sokolářová Jitka TUV6851TUV TUV - SOK TJ Turnov36:46+18:29
19Zobaníková Vladimíra RAD6850RAD RAD - TJ Sokol Radslavice37:36+19:19
20Semrádová Jitka CHC6651CHC CHC - K.O.B. Choceň37:37+19:20
21Kulová Jana VAM6550VAM VAM - OOB Vamberk39:19+21:02
22Kašparová Irena SLA6852SLA SLA - SKOB Slaný41:22+23:05
23Nováková Irena OKP6651OKP OKP - SK OK 24 Praha41:42+23:25
24Baziková Lucie TJP6451TJP TJP - TJ Sokol Troja45:11+26:54
25Fürstová Kateřina LLI6950LLI LLI - TJ Loko Liberec46:00+27:43
26Mudrová Martina HCE6451HCE HCE - TJ Sokol Hostivice51:04+32:47
27Blahová Markéta EKP6951EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha57:58+39:41
28Bargiel Beata 23P655023P PL - OK!Sport61:20+43:03
 
 
 
D50 (18)1,0 km 70 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Juračková Jana LPU6051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:170:00
2Voltrová Svatava ROZ6150ROZ ROZ - OK Roztoky21:32+0:15
3Košková Vlasta LLI6351LLI LLI - TJ Loko Liberec22:53+1:36
4Hindráková Martina LTU6451LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno24:52+3:35
5Sochorová Hana HAV6250HAV HAV - SKOB Baník Havířov26:35+5:18
6Jedličková Zdena BOR6250BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:49+5:32
7Syslová Iva TTR6151TTR TTR - OOB Třebíč28:36+7:19
8Kettnerová Lenka HCE6450HCE HCE - TJ Sokol Hostivice29:29+8:12
9Vlachová Hana VRL6251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí31:56+10:39
10Panchártková Jitka PHK5951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové32:49+11:32
11Kohlová Alena KPY6051KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.34:55+13:38
12Hartlová Blanka ODV6350ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda35:58+14:41
13Jermanová Eva TJN6150TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n36:58+15:41
14Kubátová Ivana BOR6152BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor40:20+19:03
15Kulpa Elżbieta 23P645023P PL - OK!Sport42:00+20:43
16Hermanová Dana LPU6151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice42:24+21:07
17Malačková Jana DVP6151DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov42:53+21:36
 
Kábrtová Iva PEN6350PEN PEN - OK RECO Sportdisk
 
 
 
D55 (17)1,0 km 70 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rosecká Alena PZR5654PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza19:390:00
2Víchová Ladislava LPU5851LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:40+1:01
3Zelená Markéta PGP5850PGP PGP - SK Praga21:43+2:04
4Procházková Miluše DCE5450DCE DCE - KOB Dobřichovice22:57+3:18
5Mrázková Ivana DKP5650DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka24:05+4:26
6Jahnová Helena SCP5550SCP SCP - OK Sparta Praha24:17+4:38
7Konopáčová Jana TUR5650TUR TUR - OOB TJ Turnov26:29+6:50
8Nýdrlová Eva VRL5451VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí28:14+8:35
9Šilerová Zdena KNC5750KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.29:51+10:12
10Kadavá Eva CHA5750CHA CHA - OK Chrastava31:26+11:47
11Hušková Eva NPA5754NPA NPA - SK LOB Nová Paka32:00+12:21
12Gabrielová Šárka ONO5950ONO ONO - SKOB Ostrov34:07+14:28
13Zavadilová Naďa SCP5450SCP SCP - OK Sparta Praha36:00+16:21
14Novotná Jiřina LPU5654LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:11+16:32
15Štrossová Jiřina DCE5650DCE DCE - KOB Dobřichovice36:24+16:45
16Klimplová Alena LPU5551LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:49+18:10
 
Flašarová Marie KCK5756KCK KCK - KOB Český Krumlovvzdal
 
 
 
D60 (14)0,8 km 45 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šaffková Zuzana CHA5150CHA CHA - OK Chrastava16:350:00
2Nováková Svatava SKV5351SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary17:36+1:01
3Zlesáková Vlasta JIL5362JIL JIL - OK Jilemnice18:50+2:15
4Kalibánová Jiřina NPA5351NPA NPA - SK LOB Nová Paka19:13+2:38
5Dohnalová Dana VSP5050VSP VSP - USK Praha21:08+4:33
6Karmazínová Ivana VLI5150VLI VLI - Slavia Liberec orienteer22:49+6:14
7Horáčková Stanislava VLI4950VLI VLI - Slavia Liberec orienteer23:52+7:17
8Opavová Stanislava MLA5451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně24:04+7:29
9Omová Jana TUR5150TUR TUR - OOB TJ Turnov24:05+7:30
10Tvrdková Eva LBE5150LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun24:12+7:37
11Pachnerová Jaroslava VLI5152VLI VLI - Slavia Liberec orienteer24:36+8:01
12Lukavcová Lenka TJN5452TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n26:50+10:15
13Chromčáková Ivana JZL5450JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín35:36+19:01
14Nedvídková Jitka DLT5151DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice54:18+37:43
 
 
 
D65 (11)0,8 km 50 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Křtěnská Leontina BOR4650BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:310:00
2Dvořáková Ladislava PGP4451PGP PGP - SK Praga27:20+0:49
3Bumeliene Skaidra 29L485029L LT - Labirintas28:00+1:29
4Lohrová Jarmila SCP4650SCP SCP - OK Sparta Praha30:24+3:53
5Rosen Miriam 11G495011G GB - GB O Squad31:44+5:13
6Štrojsová Jaroslava KAS4350KAS KAS - KOB Kamenický Šenov33:13+6:42
7Nejezchlebová Věra KAS4551KAS KAS - KOB Kamenický Šenov35:01+8:30
8Zenkerová Miluše LCV4550LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom43:28+16:57
9Kohoutová Jitřenka UVP4850UVP UVP - Slovan Praha45:55+19:24
10Kopriva Jitka UNSUNS UNS -Uringa Sydney64:31+38:00
 
Suchánková Libuše SOP4851SOP SOP - OOB TJ Slezan Opavadisk
 
 
 
H10 (11)0,8 km 40 m6 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bolehovský Daniel EKP0508EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha7:060:00
2Pompach Lukáš PHK0500PHK PHK - OK 99 Hradec Králové7:47+0:41
3Janoušek Slávek BOR0400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor8:35+1:29
4Kovařík Tomáš TRI0400TRI TRI - TJ TŽ Třinec8:56+1:50
5Vitvar Radim SJC0404SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín10:55+3:49
6Krpata Michal LPU0403LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice11:04+3:58
7Vřešťál Antonín TUR0604TUR TUR - OOB TJ Turnov15:21+8:15
8Pavelec Matěj NPA0501NPA NPA - SK LOB Nová Paka20:38+13:32
9Dejnožka Martin TJN0600TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n24:43+17:37
10Kašpar Adam LPM0402LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň27:58+20:52
 
Bohuslav Pepík LPM0401LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeňdisk
 
 
 
H10N (6)0,9 km 55 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Čivrný Jan VRL0501VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí7:190:00
2Kundrata Vít JZL0700JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín9:32+2:13
3Vlach Timik SBR0501SBR SBR - SKOB Bruntál11:17+3:58
4Meier David VSP0606VSP VSP - USK Praha13:48+6:29
5Nešpor Jiří TTR0502TTR TTR - OOB Třebíč14:15+6:56
6Tesař Zdeněk SJC0401SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín15:51+8:32
 
 
 
H12 (23)0,7 km 40 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mareček Šimon OSN0201OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.8:520:00
2Štregl Matyáš VRL0301VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí9:35+0:43
3Malačka Milan DKP0210DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka11:14+2:22
4Dejnožka Vojtěch TJN0300TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n12:08+3:16
5Šauli Filip VPM0301VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň12:40+3:48
6Locker Daniel SRK0200SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad13:13+4:21
7Janas Petr PGP0200PGP PGP - SK Praga15:04+6:12
8Hasman Marek VPM0201VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň15:23+6:31
9Zobaník Radek RAD0201RAD RAD - TJ Sokol Radslavice16:03+7:11
10Sędłak Michał 23P030023P PL - OK!Sport16:47+7:55
11Tuma Matěj SJC0202SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:49+8:57
12Tichý Lubomír SHK0303SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové17:52+9:00
13Biolik Emil 46P030046P PL - wawa bno18:45+9:53
14Dundáček Karel SJH0401SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec20:21+11:29
15Pipek Ondřej LPU0203LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:32+11:40
16Grundman Viktor CHC0301CHC CHC - K.O.B. Choceň20:33+11:41
17Kolář Matyáš SLA0300SLA SLA - SKOB Slaný25:42+16:50
18Kožina Štěpán PGP0300PGP PGP - SK Praga28:18+19:26
19Dvořáček Jakub OSN0303OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.29:34+20:42
20Janeček Ondřej SOB0201SOB SOB - SOBSA31:05+22:13
21Pachnik Stanislaw STB0303STB STB - TJ Stadion Nový Bor32:16+23:24
 
Mašek Ondřej PZR0201PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázadisk
Švestka Jakub KVS0399KVS KVS - SKOB Kobra Vsetíndisk
 
 
 
H14 (14)0,8 km 45 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Ondřej VPM0002VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň12:290:00
2Bílý Jakub LTP0104LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic13:35+1:06
3Semiginovský Šimon SJC0005SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín19:10+6:41
4Semík Jakub VSP0000VSP VSP - USK Praha19:14+6:45
5Zalaba Tomáš SJC0101SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín20:25+7:56
6Tichý Radomír SHK0000SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové20:57+8:28
7Kovařík Martin TRI0101TRI TRI - TJ TŽ Třinec21:08+8:39
8Nešpor Jan TTR0101TTR TTR - OOB Třebíč22:33+10:04
9Kučera Jan PHK0100PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:52+11:23
10Bartoš Václav MLA0101MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně24:10+11:41
11Adamovský Michal VAM0000VAM VAM - OOB Vamberk32:16+19:47
12Vavřík Tomáš LOV0000LOV LOV - lepus.cz38:11+25:42
13Rusz Rostislav KUN0101KUN KUN - TJ Sokol Kunvald40:23+27:54
 
Rosenbaum Ondřej JES0001JES JES - KOS Jesenicedisk
 
 
 
H16 (13)1,0 km 70 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Škvor Ota KAM9900KAM KAM - SK Kamenice14:440:00
2Schuh Roman 34A980034A AT - Orienteering Klosterneubu17:23+2:39
3Kučera Kryšpín PHK9900PHK PHK - OK 99 Hradec Králové18:07+3:23
4Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice18:56+4:12
5Šklíba Michal SRK9900SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad19:15+4:31
6Buk Petr ROU0001ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem20:09+5:25
7Grundman Václav CHC9902CHC CHC - K.O.B. Choceň20:57+6:13
8Kašpar Ludvík BOR9805BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor21:16+6:32
9Mašata Metoděj PHK9905PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:03+8:19
10Kašpar František SLA9800SLA SLA - SKOB Slaný28:02+13:18
11Šabata Milan SRK9904SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad29:47+15:03
12Zobaník Michal RAD9901RAD RAD - TJ Sokol Radslavice42:15+27:31
13Zemko Zdeněk SLA9900SLA SLA - SKOB Slaný82:02+67:18
 
 
 
H18 (10)1,3 km 90 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janeba Vladimír CHC9602CHC CHC - K.O.B. Choceň17:210:00
2Aster Tomáš PGP9604PGP PGP - SK Praga18:49+1:28
3Brázdil Petr ODV9700ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda22:31+5:10
4Chvátal Štěpán UOL9600UOL UOL - SK UP Olomouc25:29+8:08
5Čermák Adam PGP9701PGP PGP - SK Praga27:21+10:00
6Pokorný David SRK9701SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad27:33+10:12
7Kalista Michael LBE9701LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun29:24+12:03
8Buk Michal ROU9601ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem31:20+13:59
9Švestka Vít KVS9700KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín33:30+16:09
10Ash Adam OCB9701OCB OCB - OC České Budějovice35:58+18:37
 
 
 
H20 (5)1,3 km 90 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenář Martin SBR9501SBR SBR - SKOB Bruntál19:100:00
2Uhlíř Marek PGP9405PGP PGP - SK Praga21:57+2:47
3Smolka Ondřej TJP9401TJP TJP - TJ Sokol Troja23:05+3:55
4Bouček Jakub OCB9501OCB OCB - OC České Budějovice30:30+11:20
5Kolář Jakub LBE9501LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun40:17+21:07
 
 
 
H21A (50)1,5 km 85 m20 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Procházka Jan PGP8407PGP PGP - SK Praga15:430:00
2Hradec Pavel TUR8801TUR TUR - OOB TJ Turnov16:33+0:50
3Nožka Radek LPU9005LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice16:34+0:51
4Zakouřil Tomáš TUV7500TUV TUV - SOK TJ Turnov16:38+0:55
5Klapal Jan LPU9006LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice17:02+1:19
6Horák Patrik TUR9502TUR TUR - OOB TJ Turnov17:50+2:07
7Štěrba Zbyněk LPU8304LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice17:56+2:13
8Zakouřil Vít TUR9301TUR TUR - OOB TJ Turnov18:20+2:37
9Losman Petr PHK7901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové18:23+2:40
10Janata Martin DKP8306DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka18:39+2:56
11Flašar Jan PGP8610PGP PGP - SK Praga18:48+3:05
12Sysel Ctibor PGP8700PGP PGP - SK Praga18:56+3:13
13Kořínek Jindřich TUR8406TUR TUR - OOB TJ Turnov19:05+3:22
14Kolín Jan DKP7701DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka19:09+3:26
15Váňa Martin TUR8401TUR TUR - OOB TJ Turnov19:18+3:35
16Grundman Vojtěch CHC8801CHC CHC - K.O.B. Choceň19:22+3:39
17Landovský Tomáš PGP9103PGP PGP - SK Praga20:03+4:20
18Novák Daniel DOK8700DOK DOK - OK Doksy20:22+4:39
19Kubelka Tomáš LPU9307LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:28+4:45
20Holas Ondřej TUR8501TUR TUR - OOB TJ Turnov20:39+4:56
21Janda Martin DOB8002DOB DOB - KOB Dobruška20:53+5:10
22Bořil Tomáš ZBM8833ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno20:56+5:13
23Hanslian David LCE7835LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice21:05+5:22
24Navrátil Šimon PGP9702PGP PGP - SK Praga22:17+6:34
25Švirák Ondřej ZBM9103ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno22:25+6:42
26Vlček Martin TUR8702TUR TUR - OOB TJ Turnov22:34+6:51
27Oma Jakub TUR8002TUR TUR - OOB TJ Turnov22:41+6:58
28Makovský Jakub TAP8511TAP TAP - KOB TRETRA Praha22:51+7:08
29Henych Petr VLI6001VLI VLI - Slavia Liberec orienteer22:59+7:16
30Panchártek Jan PHK8802PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:21+7:38
31Fiala Petr LPU8701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice23:22+7:39
32Pešek Ondřej CHC8502CHC CHC - K.O.B. Choceň23:23+7:40
33Rychlý Pavel KRN8505KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov23:34+7:51
34Polák Vlastimil VRL7702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí23:37+7:54
35Wagner Libor DKP8511DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka23:48+8:05
36Azeb Karim PHK9110PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:57+8:14
37Kobr Tomáš VLI8901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer24:06+8:23
38Luštický Martin TUR8700TUR TUR - OOB TJ Turnov26:08+10:25
39Lenner Miroslav LPU8605LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice26:23+10:40
40Král Václav SSU8243SSU SSU - SK Severka Šumperk26:24+10:41
41Kopáček Jan CHT8510CHT CHT - OOB SK Chrast28:21+12:38
42Kamaryt Tomáš VPM8807VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň30:08+14:25
43Matras Tomáš CHT8001CHT CHT - OOB SK Chrast30:42+14:59
44Novák Petr SKV8201SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary32:38+16:55
45Schulhof Jan TUR8900TUR TUR - OOB TJ Turnov38:07+22:24
 
Kadavý Petr CHA7800CHA CHA - OK Chrastavadisk
Kafka Miloš LPU8608LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubicedisk
Kazda Ondřej SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum JičínDisk
msŽaloudek Petr SJC8309SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín17:04+1:21
msKovář Mirek SJC8104SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín22:50+7:07
 
 
 
H21B (48)1,3 km 85 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Žemlík Pavel TUV7135TUV TUV - SOK TJ Turnov17:080:00
2Veverka Tomáš VAM8401VAM VAM - OOB Vamberk17:46+0:38
3Klaška Pavel DKP9301DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka18:01+0:53
4Deml Tomáš LPU9502LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice18:12+1:04
5Mrázek Jiří DKP7911DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka18:19+1:11
6Suchý Petr LPM7820LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň19:18+2:10
7Vlach Jiří AOV7900AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava19:40+2:32
8Novotný Tomáš PHK8101PHK PHK - OK 99 Hradec Králové19:45+2:37
9Blahuta Marek MFP7301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha20:13+3:05
10Smutný Šimon VAM9301VAM VAM - OOB Vamberk20:25+3:17
11Brož Marek TUR8402TUR TUR - OOB TJ Turnov20:28+3:20
12Novák Zdeněk NPA7701NPA NPA - SK LOB Nová Paka20:41+3:33
13Havlíček Lukáš JIL9003JIL JIL - OK Jilemnice20:46+3:38
14Martínek Robert VPM7700VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň20:51+3:43
15Držka Štěpán LPU7604LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice20:54+3:46
16Bašus Petr SCP7400SCP SCP - OK Sparta Praha21:00+3:52
17Šimon Václav LBE9100LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun21:05+3:57
18Šákr Vít BOR9301BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor21:15+4:07
19Sýkora Bohumil CHC8601CHC CHC - K.O.B. Choceň21:16+4:08
20Mašata Roman PHK7107PHK PHK - OK 99 Hradec Králové21:41+4:33
21Bejr Zdeněk NPANPA NPA - SK LOB Nová Paka22:02+4:54
22Hanák Jan SLA8002SLA SLA - SKOB Slaný22:36+5:28
23Nývlt Petr DKP8004DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka22:41+5:33
24Semík Luboš KAM6201KAM KAM - SK Kamenice22:42+5:34
25Schröter Pavel CHA7203CHA CHA - OK Chrastava22:49+5:41
26Kořan Pavel VBM7401VBM VBM - VSK Mendelu Brno23:13+6:05
27Janas Petr XBM7103XBM XBM - PELL’S MTBO TEAM23:18+6:10
28Hladký Viktor VAM8201VAM VAM - OOB Vamberk23:19+6:11
29Lepšík Petr BOR8202BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor23:59+6:51
30Nejman Stanislav TUR9500TUR TUR - OOB TJ Turnov24:05+6:57
31Sysel Ondřej PGP8302PGP PGP - SK Praga24:08+7:00
32Peths Jan KRN8101KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov24:10+7:02
33Kondrát Martin PGP6501PGP PGP - SK Praga25:11+8:03
34Vébr Jiří KTA6901KTA KTA - SK Kotnov Tábor25:12+8:04
35Pidrman Milan EKP8310EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha25:24+8:16
36Eiselt Jan LTP8801LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic25:27+8:19
37Čech Jan FSP7900FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr26:26+9:18
38Slabý Jan ZHR7900ZHR ZHR - TJ Zhoř27:01+9:53
39Kozumplík Aleš VBM8403VBM VBM - VSK Mendelu Brno27:08+10:00
40Sedlák Radek SRK7503SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad27:55+10:47
41Buk Jindřich ROU9303ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem28:49+11:41
42Filičko Marek LPU7102LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice28:53+11:45
43Škvor Martin KAM6700KAM KAM - SK Kamenice28:54+11:46
44Cupák Jiří VRL7201VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí28:56+11:48
45Kapal Tomáš KAM9402KAM KAM - SK Kamenice34:28+17:20
 
Martan Jiří VLI7300VLI VLI - Slavia Liberec orienteerdisk
Tichý Martin TJH6401TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hdisk
Bernášek Jiří STB8101STB STB - TJ Stadion Nový Bordisk
 
 
 
H21C (40)1,3 km 90 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pucherna Jan TAP7701TAP TAP - KOB TRETRA Praha17:450:00
2Leštínský Tomáš DOB7801DOB DOB - KOB Dobruška18:36+0:51
3Prášil Ondřej SJC8401SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín20:07+2:22
4Drahokoupil Aleš CHT8501CHT CHT - OOB SK Chrast20:14+2:29
5Landovský Jakub PGP9601PGP PGP - SK Praga21:18+3:33
6Blaha Ondřej EKP7002EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha22:23+4:38
7Pucherna Petr TAP8001TAP TAP - KOB TRETRA Praha22:51+5:06
8Aleš David ASU7517ASU ASU - Magnus Orienteering22:59+5:14
9Pesničák Jan SMR7902SMR SMR - SK SNS Smržovka23:57+6:12
10Anděl Robert VPM8001VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň24:13+6:28
11Benda Lukáš EKP7705EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha25:05+7:20
12Kulich Martin NNN9009NNN CZ - Neregistrovaní26:18+8:33
13Kovář Jaroslav SJH8901SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec26:34+8:49
14Kašpar Ludvík ZAK7200ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy26:56+9:11
15Besta Lukáš KNC8101KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.27:10+9:25
16Fencl Petr LPU6901LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice27:13+9:28
17Forst Libor MFP6301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha27:50+10:05
18Vyskočil Štěpán VAM9701VAM VAM - OOB Vamberk27:54+10:09
19Hlaváč Jaroslav EKP9205EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha28:42+10:57
20Verner Tomáš VBM8204VBM VBM - VSK Mendelu Brno29:12+11:27
21Kokaisl Tomáš LPU7820LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice29:22+11:37
22Zeman Jaroslav DOB8844DOB DOB - KOB Dobruška29:34+11:49
23Lohr Ivo SCP6801SCP SCP - OK Sparta Praha29:58+12:13
24Pešta Jiří MIL7201MIL MIL - Tesil Milevsko30:17+12:32
25Havlůj František DKP8308DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka32:30+14:45
26Hegner Lukáš LPM8104LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň34:12+16:27
27Bouzek Petr SVS7901SVS SVS - Orientklub Vsetín34:32+16:47
28Kučerka Jan LIT8002LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov35:08+17:23
29Mareš Ladislav MIL7202MIL MIL - Tesil Milevsko36:05+18:20
30Meier Milan VLI7301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer37:32+19:47
31Trýzna Aleš DKP9100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka37:40+19:55
32Řezáč Pavel VLI6900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer38:26+20:41
33Krunčík Pavel 66C850166C CZ - Amateri38:58+21:13
34Pietraszek Martin OOP8100OOP OOP - TJ Opava40:39+22:54
35Přeček Zdeněk SCP5200SCP SCP - OK Sparta Praha40:54+23:09
36Bartaloš Tomáš NNN;NNN48:12+30:27
37Kopecký Tomáš TUR8901TUR TUR - OOB TJ Turnov54:45+37:00
 
Drhlík Petr VAM8301VAM VAM - OOB Vamberkdisk
Mokrý Pavel VLI7501VLI VLI - Slavia Liberec orienteerdisk
Bartoň Zdeněk NPA8301NPA NPA - SK LOB Nová Pakadisk
 
 
 
H35 (20)1,3 km 75 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Nehasil David BOR7713BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor15:440:00
2Šklíba Jan SRK7501SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad18:40+2:56
3Leibiger Jens 18D590018D DE - Post SV Dresden18:56+3:12
4Hasman Jan VPM6901VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň19:43+3:59
5Štregl Petr VRL7303VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí19:46+4:02
6Bohuslav Václav LPM7206LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň19:56+4:12
7Dvořáček Jiří TTR7502TTR TTR - OOB Třebíč20:20+4:36
8Pecka Jan EKP6800EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha21:13+5:29
9Biolik Grzegorz 46P760046P PL - wawa bno24:12+8:28
10Choutka Jaroslav SOB6301SOB SOB - SOBSA25:15+9:31
11Beneš Michal TJP7800TJP TJP - TJ Sokol Troja26:32+10:48
12Straka Lukáš SLA7002SLA SLA - SKOB Slaný26:53+11:09
13Kovařík Martin TRI7700TRI TRI - TJ TŽ Třinec29:50+14:06
14Kolář Tomáš SLA7103SLA SLA - SKOB Slaný30:48+15:04
15Černý Miroslav LPM7504LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň31:47+16:03
16Műller Kamil VAM7501VAM VAM - OOB Vamberk32:15+16:31
17Faltejsek Lukáš 16D770016D DE - SV Mietraching33:05+17:21
18Dvořák Pavel LPM7805LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň34:54+19:10
19Střelba Ondřej 5RC75005RC CZ - neregistrovaní39:36+23:52
 
Žitný Tomáš SMB6401SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Bolesdisk
 
 
 
H40 (23)1,3 km 75 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Netopil Libor VAM7401VAM VAM - OOB Vamberk17:010:00
2Kvapil Petr TUV7402TUV TUV - SOK TJ Turnov18:28+1:27
3Myslivec Tomáš SHK7002SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové19:27+2:26
4Vřešťál Jan TUR7301TUR TUR - OOB TJ Turnov19:38+2:37
5Klaška Pavel DKP6500DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka21:05+4:04
6Gálus Igor LDC7302LDC LDC - KOB Děčín21:24+4:23
7Sędłak Krystian 23P140023P PL - OK!Sport25:12+8:11
8Locker Martin SRK7001SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad25:52+8:51
9Beneš Jan SJH7001SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec27:26+10:25
10Svěchota Milan MOV7202MOV MOV - SKOB Ostrava28:14+11:13
11Švestka Vítězslav KVS7301KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín29:01+12:00
12Adamovský Michal VAM7200VAM VAM - OOB Vamberk29:02+12:01
13Průšek Petr STB7000STB STB - TJ Stadion Nový Bor29:17+12:16
14Souček Karel SHK6601SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové29:44+12:43
15Janeček Ondřej SOB7001SOB SOB - SOBSA31:52+14:51
16Hošťálek Dan KRN6808KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov33:04+16:03
17Pavlíček Daniel MOV7100MOV MOV - SKOB Ostrava34:17+17:16
18Uhlíř Patrik LBE7000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun37:39+20:38
19Rusz Roman KUN7201KUN KUN - TJ Sokol Kunvald44:54+27:53
20Holec Honza MOV6701MOV MOV - SKOB Ostrava46:05+29:04
21Švancar Martin CHA7000CHA CHA - OK Chrastava48:41+31:40
22Pipek Kamil LPU7310LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice50:26+33:25
23Glöckner Michal KUL7000KUL KUL - KOB Ústí nad Labem53:49+36:48
 
 
 
H45 (33)1,1 km 65 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Cruse Kay 24D660024D DE - SV Robotron Dresden16:010:00
2Šritr Martin TUV6802TUV TUV - SOK TJ Turnov16:04+0:03
3Bílý Petr LTP6805LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic17:19+1:18
4Vydra Ivan PEN6600PEN PEN - OK RECO Sport18:32+2:31
5Klaška Jan NNN6901NNN CZ - Neregistrovaní18:33+2:32
6Tereschenkov Valery 28L690028L LT - Saule OK19:37+3:36
7Novák Libor OKP6504OKP OKP - SK OK 24 Praha20:36+4:35
8Sklenář Josef SBR6601SBR SBR - SKOB Bruntál21:31+5:30
9Göschl Erich 42A42A AT - OLC Währing21:42+5:41
10Bartoš Luděk MLA6701MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně22:13+6:12
11Mareček Petr OSN6900OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.22:22+6:21
12Dundáček Milan SJH6902SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec24:40+8:39
13Pachnik Dariusz STB6901STB STB - TJ Stadion Nový Bor26:48+10:47
14Levý Tomáš ZAM6801ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk27:22+11:21
15Šoupa Karel LPM6900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň29:05+13:04
16Nosek Petr DLT6901DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice29:53+13:52
17Eichler Petr KAS6900KAS KAS - KOB Kamenický Šenov32:25+16:24
18Hanč Jaroslav VRL6702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí32:50+16:49
19Černý Libor MLA6901MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně34:36+18:35
20Sanna Roberto DKP6703DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka35:03+19:02
21Ježek Ladislav VLI4900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer35:35+19:34
22Liška Jindřich KPY6700KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.35:57+19:56
23Parkan Jiří SJH6801SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec37:23+21:22
24Müller Robert VAM6900VAM VAM - OOB Vamberk37:30+21:29
25Kovář Boris LTP6710LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic37:44+21:43
26Sklenář Miroslav AOP6302AOP AOP - Přátelé orientačního běh40:54+24:53
27Sterba Markus 34A34A AT - Orienteering Klosterneubu46:43+30:42
28Aster Vladimír SLA6500SLA SLA - SKOB Slaný47:19+31:18
29Vála Petr KUL6701KUL KUL - KOB Ústí nad Labem62:38+46:37
30Dobeš Václav KPY5701KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.64:34+48:33
31Škuta Petr MOV6801MOV MOV - SKOB Ostrava69:20+53:19
 
Semík Jan VSP6507VSP VSP - USK Prahadisk
Bazika Miroslav TJP6401TJP TJP - TJ Sokol Trojadisk
 
 
 
H50 (26)1,1 km 60 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Krejčí Jaroslav BOR6302BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor14:010:00
2Ročejdl Marek KAM6400KAM KAM - SK Kamenice14:56+0:55
3Sucharda Jiří BOR5802BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor16:07+2:06
4Kožina Petr PGP6000PGP PGP - SK Praga17:36+3:35
5Nešpor Jan TTR6101TTR TTR - OOB Třebíč20:38+6:37
6Novotný Otakar TJN5604TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n20:44+6:43
7Dikoš Pavel BOR6003BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor21:00+6:59
8Funda Jiří API6401API API - OK Andante Písek21:06+7:05
9Lužný Ladislav HAV6000HAV HAV - SKOB Baník Havířov24:01+10:00
10Kořínek Zdeněk PEN6201PEN PEN - OK RECO Sport25:35+11:34
11Sochor Tomáš HAV6301HAV HAV - SKOB Baník Havířov26:37+12:36
12Doškář Boris BOR6400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor27:44+13:43
13Mareš Hynek TUR6100TUR TUR - OOB TJ Turnov28:02+14:01
14Mezník Vladimír LBE6400LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun28:05+14:04
15Šimek Miroslav LME6300LME LME - SK Los Mělník29:04+15:03
16Kadaňka Jiří ROV6001ROV ROV - OK Zubří30:28+16:27
17Mazur Milan 47S620047S SK - Rapid Bratislava31:30+17:29
18Vydra Pavel PEN6200PEN PEN - OK RECO Sport32:14+18:13
19Veljačik Pavel SCP6200SCP SCP - OK Sparta Praha32:47+18:46
20Sysel Svatobor TTR6202TTR TTR - OOB Třebíč36:44+22:43
21Żebrowski Dariusz 36P630036P PL - OK!Sport Warszawa37:00+22:59
22Hostaš Zdeněk VAM6403VAM VAM - OOB Vamberk37:22+23:21
23Čivrný Pavel VRL6306VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí40:19+26:18
24Hartl Zdeněk ODV6300ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda43:54+29:53
 
Kula Jiří VAM6100VAM VAM - OOB Vamberkdisk
Buk Miloslav ROU6202ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labemdisk
 
 
 
H55 (23)1,1 km 60 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Procházka Antonín DCE5500DCE DCE - KOB Dobřichovice16:350:00
2Kettner Pavel HCE5900HCE HCE - TJ Sokol Hostivice18:43+2:08
3Flašar Jan KCK5701KCK KCK - KOB Český Krumlov19:13+2:38
4John Vladimír OLP5502OLP OLP - PSK Olymp Praha21:13+4:38
5Jirka Jiří ZPV5501ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov21:42+5:07
6Konopáč Jiří TUR5803TUR TUR - OOB TJ Turnov23:43+7:08
7Tupec Jiří VAM5801VAM VAM - OOB Vamberk24:22+7:47
8Kršák Karel VIC5902VIC VIC - OB Vizovice25:19+8:44
9Cigoš Petr TBM5602TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno25:40+9:05
10Jaroš Vladimír DCE5400DCE DCE - KOB Dobřichovice25:45+9:10
11Kavka Jiří SCP5900SCP SCP - OK Sparta Praha25:51+9:16
12Ziaziulia Ivanas 28L580028L LT - Saule OK26:45+10:10
13Novotný Miroslav LPU5905LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice27:35+11:00
14Vícha Vladimír LPU5801LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice27:45+11:10
15Mutina Vlastimil BFM5701BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek32:59+16:24
16Prášil Jan NPA5601NPA NPA - SK LOB Nová Paka35:55+19:20
17Bolech Jiří LPU5904LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:39+20:04
18Jahn Pavel SCP5500SCP SCP - OK Sparta Praha36:56+20:21
19Grundman Martin CHC5801CHC CHC - K.O.B. Choceň37:01+20:26
20Adrián Petr EKP5600EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha37:09+20:34
21Maliňák Josef SVS5501SVS SVS - Orientklub Vsetín38:47+22:12
22Horák Petr TJN5602TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n41:11+24:36
 
Hrstka Vladislav JHB5702JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Broddisk
 
 
 
H60 (26)1,1 km 65 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Uher Petr VSP5001VSP VSP - USK Praha16:310:00
2Hudský Vlastimil TUR5100TUR TUR - OOB TJ Turnov18:11+1:40
3Juračka Vojtěch LPU5404LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice18:41+2:10
4Peterka František TJP4900TJP TJP - TJ Sokol Troja19:59+3:28
5Kalibán Jaroslav NPA5101NPA NPA - SK LOB Nová Paka21:59+5:28
6Provazník Jiří TUR5102TUR TUR - OOB TJ Turnov22:09+5:38
7Rosen David 11G530011G GB - GB O Squad23:31+7:00
8Horáček Miroslav VLI5000VLI VLI - Slavia Liberec orienteer23:59+7:28
9Rančák Josef BOR5004BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor24:12+7:41
10Babický Tomáš DLT5001DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice24:14+7:43
11Farář Václav LPU5201LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:59+8:28
12Novák Karel NPA5001NPA NPA - SK LOB Nová Paka25:33+9:02
13Pavlík Milan CHA5400CHA CHA - OK Chrastava28:37+12:06
14Genderjahn Ludwig 41D480041D DE - LOK Berlin28:47+12:16
15Škoda Přemek VLI5301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer29:18+12:47
16Erlebach Josef JIL5201JIL JIL - OK Jilemnice31:11+14:40
17Farář Jaroslav VRL5002VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí32:16+15:45
18Jedlička Miroslav JEN5301JEN JEN - OB Jenišovice33:32+17:01
19Mrštík Václav LPU5002LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice35:03+18:32
20Klimpl Petr LPU5401LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice36:36+20:05
21Hamáček Bohuslav LBE5000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun40:19+23:48
22Štregl Tomáš VRL5001VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí40:30+23:59
23Herman Jan LPU5407LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:11+29:40
24Chromčák František JZL5201JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín65:05+48:34
 
Ziesche Juergen 41D500341D DE - LOK Berlindisk
Kadavý Zdeněk CHA4901CHA CHA - OK Chrastavavzdal
 
 
 
H65 (20)1,1 km 65 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jakubec Jindřich TUR4801TUR TUR - OOB TJ Turnov21:560:00
2Pospíšil Jiří TUV4701TUV TUV - SOK TJ Turnov22:56+1:00
3Lukavec Míla TJN4901TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n22:59+1:03
4Novák Miloš SCP4600SCP SCP - OK Sparta Praha23:19+1:23
5Karmazín Petr VLI4901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer23:29+1:33
6Pospíšil Jaromír PZR4417PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza23:40+1:44
7Edward Bartkowiak 34P480034P PL - WKS Grunwald Poznań27:38+5:42
8Hrobař Rudolf SRK4702SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad28:09+6:13
9Bumelis Vidimantas 29L480029L LT - Labirintas28:38+6:42
10Kříž Pavel PZR4800PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza28:54+6:58
11Kotecký Roman 13G490013G GB - Octavian Droobers29:01+7:05
12Buriánek Jaromír SCP4700SCP SCP - OK Sparta Praha30:11+8:15
13Nosál Stanislav LBE4600LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun33:25+11:29
14Zlesák Zdeněk JIL4701JIL JIL - OK Jilemnice33:29+11:33
15Tvrdek Vojtěch LBE4900LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun42:57+21:01
16Fiala Miloš KSH4801KSH KSH - OOB TJ Kašperské Hory43:05+21:09
17Nejezchleba Jiří KAS4600KAS KAS - KOB Kamenický Šenov54:47+32:51
18Zelený Vladimír PGP4800PGP PGP - SK Praga68:41+46:45
 
Jirásek Jaroslav SCH4701SCH SCH - TJ Skalka Chebdisk
Cicenas Rimantas 29L480129L LT - Labirintasdisk
 
 
 
H70 (15)0,8 km 50 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Vlach Oldřich BOV4403BOV BOV - TJ Baník Ostrava OKD19:120:00
2Schallberger Josef NNN3400NNN CZ - Neregistrovaní19:39+0:27
3Fišák Jan MLA4401MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně20:38+1:26
4Dohnal Josef VSP4300VSP VSP - USK Praha20:40+1:28
5Juška Gytis 29L420029L LT - Labirintas21:52+2:40
6Lisý Jan ONO4201ONO ONO - SKOB Ostrov26:00+6:48
7Zakouřil Václav TUV4301TUV TUV - SOK TJ Turnov27:24+8:12
8Waldemar Pietkiewicz 34P430034P PL - WKS Grunwald Poznań27:49+8:37
9Bouček Václav OCB4101OCB OCB - OC České Budějovice27:52+8:40
10Gřunděl Ivan SJH4201SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec28:25+9:13
11Štrojsa Josef KAS4000KAS KAS - KOB Kamenický Šenov31:50+12:38
12Seidl Karel SRK4301SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad36:21+17:09
13Kuneš Vratislav ODV4100ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda45:15+26:03
14Hlavatý Karel SJP4200SJP SJP - KČT Slavoj Praha54:14+35:02
15Sedlář Vladimír AOP4201AOP AOP - Přátelé orientačního běh57:55+38:43
 
 
 
H75 (5)0,8 km 50 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Křtěnský Jaroslav BOR3600BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor23:100:00
2Kohout Tomáš UVP3700UVP UVP - Slovan Praha23:52+0:42
3Kempf Adolf 15C260015C CH - KTV Altdtorf39:53+16:43
 
Attl Vladimír PGP3800PGP PGP - SK Pragadisk
Mikulecký Jan PHK3801PHK PHK - OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
HDR (30)0,9 km 55 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Zápotocký Jiří SLA0800SLA SLA - SKOB Slaný6:400:00
2Rozkošný David XXXXXX8:31+1:51
3Havelka Pepča SJC0800SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín8:50+2:10
4Švestka Štěpán KVS9901KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín8:52+2:12
5Mareš Matěj TUR0100TUR TUR - OOB TJ Turnov8:53+2:13
6Vojtíšek Albert LPU0704LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice9:04+2:24
7Kundratová Eva JZL0950JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín9:06+2:26
8Straková Denisa SLA0750SLA SLA - SKOB Slaný10:28+3:48
9Mokrý Lukáš NNNNNN10:29+3:49
10Vřešťál František TUR0906TUR TUR - OOB TJ Turnov10:50+4:10
11Hlava Michal ZAK0402ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy11:07+4:27
12Pavelec Michal NPA0801NPA NPA - SK LOB Nová Paka12:14+5:34
13Mokrá Markéta NNNNNN12:46+6:06
14Nešporová Terezie TTR0852TTR TTR - OOB Třebíč12:56+6:16
15Malečková Iva PGP7559PGP PGP - SK Praga13:41+7:01
16Žemlík Eduard TUV0901TUV TUV - SOK TJ Turnov13:42+7:02
17Novotný Vít PHK0901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové13:58+7:18
18Řehák Jan SJC1100SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín15:16+8:36
19Kruliš Janek 8KC10008KC CZ - ZŠ a MŠ Chotyně16:38+9:58
20Janatová Violka DKP0950DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka17:14+10:34
21Uhlířová Marie LBE0950LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun19:48+13:08
22Berlyová Josefína NNNNNN20:22+13:42
23Ciprová Kateřina XXXXXX22:09+15:29
24Pompachovi Kája+Naty NNNNNN25:17+18:37
25Pipková Karolína LPU0756LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice25:45+19:05
26Hančová Karolína VRL0952VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí26:35+19:55
27Čivrná Eliška VRL0851VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí26:46+20:06
28Rasmus Neumann 31D080031D DE - SV Lengefeld33:41+27:01
29Kazdová Rozárie SJC1350SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín34:53+28:13
30Šitrová Štěpánka NNNNNN37:11+30:31
 
 
 
P (31)0,7 km 40 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Špidlenová Lenka ZAK9750ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy8:500:00
2Beňovský Jiří NNNNNN8:51+0:01
3Dejnožková Blanka TJN7651TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n9:08+0:18
4Tichá Pavlína NNN8851NNN CZ - Neregistrovaní9:41+0:51
5Magrini Nicola SBRSBR SBR - SKOB Bruntál9:57+1:07
6Puš Roman STH7501STH STH - SK Studenec10:26+1:36
7Sklenářová Dorothea AOP9351AOP AOP - Přátelé orientačního běh10:32+1:42
8Švestka Jiří KVS9904KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín11:21+2:31
9Fikar Aleš VRL7101VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí11:22+2:32
10Vavřík René LOV7000LOV LOV - lepus.cz11:34+2:44
11Rochlová Kateřina XXXXXX11:38+2:48
12Hladíková Jana TUV7253TUV TUV - SOK TJ Turnov11:44+2:54
13Dundáčková Hana SJH7052SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec12:18+3:28
14Vavříková Iveta 6YC74506YC CZ - Neregistrovaní12:23+3:33
14Lockerová Milena SRK7251SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad12:23+3:33
16Thiemel Jiří ASU8948ASU ASU - Magnus Orienteering12:31+3:41
17Krunčíková Iva XXXXXX13:11+4:21
18Lišková Hana KPY6650KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.13:12+4:22
19Valova Michaela KUL0150KUL KUL - KOB Ústí nad Labem13:36+4:46
19Bejvl Marek LME0400LME LME - SK Los Mělník13:36+4:46
21Švestková Jana KVS9951KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín14:10+5:20
22Klašková Josefina DKP9651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka14:24+5:34
23Pavlíčková Lenka MOV7151MOV MOV - SKOB Ostrava15:37+6:47
24Bártíková Irena VSP7461VSP VSP - USK Praha17:23+8:33
25Kostičová Anamarija ZBM8850ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno17:26+8:36
26Šitrová Lucie NNN7850NNN CZ - Neregistrovaní19:07+10:17
27Arnold Jindřich HOR4701HOR HOR - TJ Jiskra Hořice20:46+11:56
28Kápičková Michaela NNN9550NNN CZ - Neregistrovaní23:44+14:54
29Malečková Pavlína PGP0850PGP PGP - SK Praga24:09+15:19
30Chrz Pavel KUL6700KUL KUL - KOB Ústí nad Labem28:49+19:59
 
Kadaňková Hana ROV9750ROV ROV - OK Zubřídisk
 
 
 
T (47)1,2 km 75 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Komanec Václav SHK8406SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové15:430:00
2Hladík František STH9203STH STH - SK Studenec20:37+4:54
3Funda Jiří API9301API API - OK Andante Písek21:26+5:43
4Posselt Martin TJN9501TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n21:33+5:50
5Lomič Šimon 9CC93009CC CZ - NEREG22:01+6:18
6Fürst Aleš LLILLI LLI - TJ Loko Liberec24:01+8:18
7Posselt Martin TJN6802TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n24:57+9:14
8Rozkošný Karel XXXXXX25:18+9:35
9Pompach Petr NNNNNN26:02+10:19
10Dejnožka Jiří TJN7503TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n26:47+11:04
11Pšenička Vít TCBTCB26:58+11:15
12Bejvl Jakub LME7100LME LME - SK Los Mělník27:09+11:26
13Beránek Petr BOR6701BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor27:38+11:55
14Pompach Martin PHK7207PHK PHK - OK 99 Hradec Králové28:14+12:31
15Posseltová Romana TJN7050TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n28:51+13:08
16Dolejší Lenka STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor30:04+14:21
17Kamaryt Michal MLA9205MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně30:27+14:44
18Kamalyt Miloš MLA6404MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně31:36+15:53
19Nádeníček Josef NEJ7000NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek33:13+17:30
20Čechová Jana FSP8353FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr34:13+18:30
21Frientsche Martina USGUSG Chemnitz34:21+18:38
22Štreglová Andrea VRL7552VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí34:33+18:50
23Sklenář Jan AOP8701AOP AOP - Přátelé orientačního běh34:34+18:51
24Bejvlová Karolína LME0250LME LME - SK Los Mělník35:54+20:11
25Neckař Jan NNNNNN37:05+21:22
26Klusáková Barbora DKPDKP DKP - Oddíl OB Kotlářka38:42+22:59
27Klaška Martin DKP0100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka39:29+23:46
28Štok Honzík DKP0900DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka39:43+24:00
29Bejvlová Martina LME7350LME LME - SK Los Mělník40:00+24:17
30Vobořilová Markéta SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín42:08+26:25
31Savelieva Natalia TUV7856TUV TUV - SOK TJ Turnov44:35+28:52
32Jirásková Dora NNNNNN44:54+29:11
33Metelka Jiří 9CC86009CC CZ - NEREG45:52+30:09
34Sychra Zdeněk CHA7302CHA CHA - OK Chrastava46:13+30:30
35Kosíková Eliška 9NC00519NC CZ - Kosíková47:52+32:09
36Maleček Vít PGP6801PGP PGP - SK Praga48:36+32:53
37Navrátil Ctirad 9GC69009GC CZ - Navrátilovi50:13+34:30
38Šinovská Kristýna ROU9351ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem54:10+38:27
39Kosíková Helena 9NC00509NC CZ - Kosíková59:26+43:43
40Souček Pavel PHK5503PHK PHK - OK 99 Hradec Králové60:21+44:38
41Danko Tomáš CHA7200CHA CHA - OK Chrastava71:43+56:00
42Červenka Jiří MLA5804MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně98:30+82:47
 
Košek Ladislav LLI5903LLI LLI - TJ Loko Liberecdisk
Nožka Jan 74C810074C CZ - NERdisk
Wychowaniec Anna 23P23P PL - OK!Sportdisk
Ondřichová Lucie KUL7051KUL KUL - KOB Ústí nad Labemdisk
Šváb Jan VSP5801VSP VSP - USK Prahavzdal