Rumcajsovy míle 2014ne 17.8.2014 19:26
Výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (10)1,5 km 50 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Lea VLI0555VLI VLI - Slavia Liberec orienteer11:390:00
2Průšková Tereza STB0499STB STB - TJ Stadion Nový Bor19:27+7:48
3Haková Michaela PGP0451PGP PGP - SK Praga19:35+7:56
4Johanna Neumann 31D055031D DE - SV Lengefeld21:11+9:32
5Bartošová Marie MLA0451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně22:26+10:47
6Pračková Ema RIC0451RIC RIC - OB Říčany23:02+11:23
7Malečková Hana PGP0550PGP PGP - SK Praga23:35+11:56
8Hegnerová Adéla LPM0450LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň32:51+21:12
9Benešová Michaela SJH0651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec33:20+21:41
 
Šauli Kateřina VPM0456VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeňdisk
 
 
 
D10N (4)2,0 km 55 m4 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Řeháková Andrea SJC0556SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín16:410:00
2Zemková Pavlína SLA0551SLA SLA - SKOB Slaný24:36+7:55
3Lošťáková Sára LTP0650LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic32:41+16:00
 
Lošťáková Ela LTP0951LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplicdisk
 
 
 
D12 (10)1,6 km 95 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Martanová Elin VLI0252VLI VLI - Slavia Liberec orienteer16:220:00
2Thýnová Martina SHK0350SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové20:09+3:47
3Štreglová Zuzana VRL0251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí20:24+4:02
4Sanna Karin DKP0250DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka22:44+6:22
5Pušová Bára LPU0357LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:11+7:49
6Lena Neumann 31D035031D DE - SV Lengefeld26:00+9:38
7Nešporová Marie TTR0351TTR TTR - OOB Třebíč35:00+18:38
8Nádeníčková Iva NEJ0350NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek39:31+23:09
9Adamovská Kateřina VAM0350VAM VAM - OOB Vamberk41:06+24:44
 
Kulpa Natalia 23P035023P PL - OK!Sportdisk
 
 
 
D14 (16)1,6 km 95 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Thýnová Nikola SHK0051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové15:250:00
2Pavlíková Markéta CHA0050CHA CHA - OK Chrastava15:38+0:13
3Kosová Tereza SRK0151SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad15:56+0:31
4Šklíbová Veronika SRK0153SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad16:10+0:45
5Dolejší Kateřina STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor17:12+1:47
6Vojtíšková Viktorie LPU0051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice18:34+3:09
7Černá Kateřina MLA0251MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně20:15+4:50
8Straková Veronika SLA0051SLA SLA - SKOB Slaný20:28+5:03
9Tumová Adéla SJC0154SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín21:02+5:37
10Vejražková Róza SJC0151SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín21:17+5:52
11Držková Berenika LPU0151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice23:34+8:09
12Nádeníčková Pavla NEJ0150NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek25:29+10:04
13Svobodová Anna KTA0151KTA KTA - SK Kotnov Tábor27:59+12:34
14Ash Kristina OCB0051OCB OCB - OC České Budějovice32:05+16:40
15Matějková Barbora SJC0156SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín41:05+25:40
16Blahová Pavla EKP0153EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha89:36+74:11
 
 
 
D16 (8)1,7 km 105 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janoušková Lucie BOR9954BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor22:280:00
2Voltrová Alena ROZ9951ROZ ROZ - OK Roztoky24:27+1:59
3Semrádová Jana CHC9951CHC CHC - K.O.B. Choceň25:03+2:35
4Dundáčková Julie SJH9853SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec29:35+7:07
5Kolářová Johana PGP9952PGP PGP - SK Praga31:03+8:35
6Svobodová Jana KTA9951KTA KTA - SK Kotnov Tábor44:29+22:01
7Lišková Hana KPY9951KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.49:42+27:14
8Glöcknerová Anna KUL9950KUL KUL - KOB Ústí nad Labem81:43+59:15
 
 
 
D18 (5)1,8 km 115 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Veljačiková Hana SCP9750SCP SCP - OK Sparta Praha27:470:00
2Voltrová Hana ROZ9752ROZ ROZ - OK Roztoky33:00+5:13
3Parkanová Veronika SJH9751SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec37:05+9:18
4Myslivcová Markéta SHK9650SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové40:50+13:03
5Svěchotová Natálie MOV9751MOV MOV - SKOB Ostrava58:52+31:05
 
 
 
D20 (2)1,8 km 115 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Košková Anička LLI9550LLI LLI - TJ Loko Liberec40:400:00
2Galatíková Lucie SBR9550SBR SBR - SKOB Bruntál48:52+8:12
 
 
 
D21A (44)2,2 km 160 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hermanová Zuzana LPU8752LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:420:00
2Rufferová Iva TUR8354TUR TUR - OOB TJ Turnov25:05+0:23
3Przyczková Michaela LPU8499LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice26:50+2:08
4Čepová Daniela PHK8951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové26:54+2:12
5Mrázková Romana SJC8351SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín28:05+3:23
6Krafková Lucie TUR8650TUR TUR - OOB TJ Turnov30:02+5:20
7Hančová Petra VRL9652VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí30:10+5:28
8Janatová Lucie DKP8154DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka30:22+5:40
9Svobodová Jitka VSP7450VSP VSP - USK Praha30:44+6:02
10Petrželová Tereza LTU8950LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno30:55+6:13
11Píšová Monika NPA8151NPA NPA - SK LOB Nová Paka31:02+6:20
12Azebová Nina PHK8855PHK PHK - OK 99 Hradec Králové31:28+6:46
13Kopcová Michaela KRN8456KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov32:24+7:42
14Smolková Kateřina PGP8852PGP PGP - SK Praga32:41+7:59
15Choutková Magdalena SOB8851SOB SOB - SOBSA33:10+8:28
16Benešová Jana SJH9451SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec33:11+8:29
17Kopáčková Iva CHT8851CHT CHT - OOB SK Chrast33:27+8:45
18Folbrechtová Šárka BOR9051BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor34:01+9:19
19Šmidrkalová Monika NPA9051NPA NPA - SK LOB Nová Paka34:02+9:20
20Kolaja Ehlerová Jana VLI8055VLI VLI - Slavia Liberec orienteer34:14+9:32
21Hrstková Vladěna ZBM8787ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno34:24+9:42
22Rychlá Pavlína KRN8559KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov35:50+11:08
23Dundrová Lucie TUR8951TUR TUR - OOB TJ Turnov35:55+11:13
24Myslivcová Pavla SHK9352SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové36:01+11:19
24Volfová Julie VLI8051VLI VLI - Slavia Liberec orienteer36:01+11:19
26Bialožytová Tereza PGP9055PGP PGP - SK Praga36:37+11:55
27Kamenická Kateřina PHK9353PHK PHK - OK 99 Hradec Králové36:48+12:06
28Sklenářová Radka LCE9250LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice36:50+12:08
29Balcarová Jana PHK8753PHK PHK - OK 99 Hradec Králové38:05+13:23
30Kožinová Jana PGP6651PGP PGP - SK Praga38:21+13:39
31Bohunská Jana KRN8651KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov38:23+13:41
32Vlažná Lucie LCE8751LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice38:44+14:02
33Kociánová Lenka VBM8553VBM VBM - VSK Mendelu Brno39:24+14:42
34Sedláčková Martina TUR7959TUR TUR - OOB TJ Turnov41:04+16:22
35Kašparová Šárka AOP7251AOP AOP - Přátelé orientačního běh41:50+17:08
36Flašarová Kristýna PGP9054PGP PGP - SK Praga41:55+17:13
37Mertová Eva DOB8551DOB DOB - KOB Dobruška41:57+17:15
38Klíchová Jana SSU8151SSU SSU - SK Severka Šumperk43:17+18:35
39Křivancová Zdeňka LBE9450LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun44:46+20:04
40Petrová Tereza AOV8750AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava45:23+20:41
41Bolechová Anežka LPU9051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:55+22:13
42Masopustová Elis PGP8656PGP PGP - SK Praga47:41+22:59
 
Kochová Nikola TUR9358TUR TUR - OOB TJ Turnovdisk
msPoloprutská Markéta TUR9252TUR TUR - OOB TJ Turnov26:44+2:02
 
 
 
D21B (35)2,1 km 150 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Drobníková Markéta TAP8463TAP TAP - KOB TRETRA Praha29:490:00
2Smutná Pavla VAM8651VAM VAM - OOB Vamberk31:00+1:11
3Foglarová Kamila DKP8655DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka32:07+2:18
4Švíglerová Pavla LPU7658LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:09+2:20
5Hojná Silvie SCP7950SCP SCP - OK Sparta Praha33:21+3:32
6Kettnerová Dana SHK8950SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové35:59+6:10
7Straube Hanka 31D735031D DE - SV Lengefeld36:21+6:32
8Klusáčková Zuzana TTR9151TTR TTR - OOB Třebíč36:41+6:52
9Puchernová Zuzana TAP8453TAP TAP - KOB TRETRA Praha36:59+7:10
10Pokorná Kristýna EKP8351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha37:50+8:01
11Kvapilová Lenka TUV8151TUV TUV - SOK TJ Turnov37:52+8:03
12Peterová Alena DOB8953DOB DOB - KOB Dobruška38:17+8:28
13Myslivečková Zuzana PGP9253PGP PGP - SK Praga39:21+9:32
14Pietraszková Lenka OOP8250OOP OOP - TJ Opava39:26+9:37
15Míková Lenka KSU7653KSU KSU - Klub vytrvalostních spor39:55+10:06
16Havlíčková Nikola JIL9352JIL JIL - OK Jilemnice41:06+11:17
17Žitná Jana SMB9251SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles41:48+11:59
18Jarošová Klára DCE7950DCE DCE - KOB Dobřichovice41:49+12:00
19Zajícová Markéta TAP9054TAP TAP - KOB TRETRA Praha43:00+13:11
20Hanušová Petra STB8297STB STB - TJ Stadion Nový Bor43:02+13:13
21Zakouřilová Kamila TUV8557TUV TUV - SOK TJ Turnov44:26+14:37
22Bouzková Katka SVS8151SVS SVS - Orientklub Vsetín44:41+14:52
23Nedvídková Iva DLT8551DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice44:43+14:54
24Uhrová Zuzana VSP8050VSP VSP - USK Praha46:54+17:05
25Marková Anna LBE9250LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun47:03+17:14
26Setínková Eva DKP8759DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka48:31+18:42
27Vobořilová Markéta SJC8854SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín49:27+19:38
28Ondrová Kateřina SKV8951SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary52:51+23:02
29Maliňáková Petra SVS8751SVS SVS - Orientklub Vsetín53:36+23:47
30Kučerková Romana STB8196STB STB - TJ Stadion Nový Bor54:50+25:01
31Držková Markéta LPU7670LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice56:30+26:41
32Kovářová Lenka SJH8651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec58:04+28:15
33Štefková Lucie VBM8254VBM VBM - VSK Mendelu Brno58:27+28:38
34Štoková Mariana DKP8158DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka62:39+32:50
35Jeníčková Radka TAP8750TAP TAP - KOB TRETRA Praha75:19+45:30
 
 
 
D21C (16)1,9 km 150 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Havlínová Zuzana SCP8150SCP SCP - OK Sparta Praha31:180:00
2Spitzerová Petra KVS8350KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín31:52+0:34
3Kokaislová Eva LPU7956LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice33:09+1:51
4Venclová Veronika ZAM8251ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk35:42+4:24
5Benešová Iveta SJH9351SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec41:15+9:57
6Bartalošová Jana NNNNNN43:08+11:50
7Šimková Markéta LME7755LME LME - SK Los Mělník44:46+13:28
8Vydrová Markéta PEN8950PEN PEN - OK RECO Sport46:06+14:48
9Kašparová Eva LPU7854LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice47:23+16:05
10Freyová Michaela KPY6050KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.55:50+24:32
11Kalinová Lucie DLT8750DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice59:20+28:02
12Hausmannová Klára EKP8651EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha64:44+33:26
13Khýnová Radka DOB8750DOB DOB - KOB Dobruška88:36+57:18
 
Müllerová Petra VAM9098VAM VAM - OOB Vamberkdisk
Špinková Markéta 44C855044C CZ - Neregistrovanídisk
Fremrová Jaroslava LPM7954LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeňvzdal
 
 
 
D35 (29)1,9 km 145 m16 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Pavelcová Gabriela NPA7851NPA NPA - SK LOB Nová Paka26:030:00
2Biolik Agnieszka 46P770046P PL - wawa bno28:32+2:29
3Faltejsková Jana 16D785016D DE - SV Mietraching30:38+4:35
4Čivrná Karolína VRL7355VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí31:30+5:27
5Dvořáčková Jana OSN7850OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.33:10+7:07
6Fikar Stránská Linda VRL7651VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí34:20+8:17
7Samková Renáta PHK7456PHK PHK - OK 99 Hradec Králové34:59+8:56
8Hasmanová Lenka VPM7551VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň35:58+9:55
9Lošťáková Ivana LTP7758LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic37:02+10:59
10Šklíbová Jana SRK7651SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad37:06+11:03
11Mrskočová Dana LPU7356LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:10+11:07
12Grigaliunaite Agne 28L785028L LT - Saule OK37:25+11:22
13Bohuslavová Jana LPM7852LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň38:02+11:59
14Vojtíšková Erika LPU7651LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice38:31+12:28
15Hladká Petra KOR7950KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli39:54+13:51
16Asterová Jana SLA7451SLA SLA - SKOB Slaný41:29+15:26
17Ledererová Kamila LPM7352LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň42:23+16:20
18Šauli Iva VPM7852VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň42:25+16:22
19Kotásková Jana JES7451JES JES - KOS Jesenice42:58+16:55
20Bartošová Jana MLA7051MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně44:14+18:11
21Krpatová Zuzana LPU7558LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice45:44+19:41
22Haková Magda PGP7651PGP PGP - SK Praga53:00+26:57
23Vlachová Dita SBR7750SBR SBR - SKOB Bruntál53:39+27:36
24Nešporová Marie TTR7251TTR TTR - OOB Třebíč55:21+29:18
25Krausová Marcela LCV7351LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom56:14+30:11
26Tloušťová Eva SCP6950SCP SCP - OK Sparta Praha57:56+31:53
27Stryková Kateřina LPU7855LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice59:14+33:11
28Pračková Zita RIC7850RIC RIC - OB Říčany88:31+62:28
 
Weberová Zuzana PHK6961PHK PHK - OK 99 Hradec Královévzdal
 
 
 
D40 (24)1,9 km 120 m15 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kovaříková Mária TRI6950TRI TRI - TJ TŽ Třinec27:380:00
2Eichlerová Jana KAS7051KAS KAS - KOB Kamenický Šenov30:17+2:39
3Škorpilová Jana SJC7451SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín30:30+2:52
4Forstová Lenka MFP6850MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha32:42+5:04
5Benešová Iva SJH7051SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec33:51+6:13
6Smolková Alena PGP6450PGP PGP - SK Praga38:34+10:56
7Kundratová Jana JZL7351JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín40:26+12:48
8Myslivcová Lenka SHK7051SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové40:50+13:12
9Martanová Daniela VLI7452VLI VLI - Slavia Liberec orienteer41:05+13:27
10Kašparová Marie ZAK7250ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy42:19+14:41
11Kolářová Michaela SLA7351SLA SLA - SKOB Slaný45:55+18:17
12Pavlíková Pavla CHA6551CHA CHA - OK Chrastava46:31+18:53
13Pipková Táňa LPU7156LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:35+18:57
14Janoušková Iveta BOR7457BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor48:30+20:52
15Calvet Christine 42A745042A AT - OLC Währing48:43+21:05
16Kavalírová Zuzana PHK6950PHK PHK - OK 99 Hradec Králové49:00+21:22
17Janečková Veronika SOB7151SOB SOB - SOBSA54:53+27:15
18Svobodová Martina KTA7151KTA KTA - SK Kotnov Tábor56:55+29:17
19Zemková Helena SLA7450SLA SLA - SKOB Slaný57:58+30:20
20Sędłak Ewa 23P740023P PL - OK!Sport58:12+30:34
21Buková Jana ROU7150ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem60:55+33:17
22Straková Jana SLA7251SLA SLA - SKOB Slaný61:56+34:18
23Hančová Alice VRL7052VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí71:56+44:18
24Nosek Martina DLT7251DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice74:14+46:36
 
 
 
D45 (28)1,8 km 110 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Smutná Jana VAM6251VAM VAM - OOB Vamberk28:490:00
2Hrstková Dana SJI6051SJI SJI - OK Jihlava29:29+0:40
3Klapalová Jana VAM6451VAM VAM - OOB Vamberk31:23+2:34
4Müllerová Zorka VAM6767VAM VAM - OOB Vamberk31:27+2:38
5Seidlová Jana SRK6950SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad31:53+3:04
6Fürstová Kateřina LLI6950LLI LLI - TJ Loko Liberec37:25+8:36
7Kosová Michaela SRK6752SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad37:41+8:52
8Demlová Jitka LPU6955LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:56+11:07
9Veverková Yveta VAM6452VAM VAM - OOB Vamberk42:04+13:15
10Tichá Jana TJH6451TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H42:27+13:38
11Kavková Dana SCP6150SCP SCP - OK Sparta Praha43:16+14:27
12Klašková Kateřina DKP6750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka43:36+14:47
13Zobaníková Vladimíra RAD6850RAD RAD - TJ Sokol Radslavice44:00+15:11
14Kulová Jana VAM6550VAM VAM - OOB Vamberk46:25+17:36
15Mrázová Pavla DCE5550DCE DCE - KOB Dobřichovice47:02+18:13
16Semrádová Jitka CHC6651CHC CHC - K.O.B. Choceň48:50+20:01
17Sokolářová Jitka TUV6851TUV TUV - SOK TJ Turnov48:56+20:07
18Baziková Lucie TJP6451TJP TJP - TJ Sokol Troja52:53+24:04
19Kašparová Irena SLA6852SLA SLA - SKOB Slaný53:33+24:44
20Mazúrová Soňa 47S655047S SK - Rapid Bratislava55:53+27:04
21Šoupová Jana LPM6850LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň56:02+27:13
22Thýnová Ivana SHK6651SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové59:47+30:58
23Mudrová Martina HCE6451HCE HCE - TJ Sokol Hostivice61:42+32:53
 
Brázdilová Radka ODV6950ODV ODV - TJ Aero Odolena Vodadisk
Hrdličková Ludmila SLA6950SLA SLA - SKOB Slanýdisk
Nováková Irena OKP6651OKP OKP - SK OK 24 Prahadisk
Blahová Markéta EKP6951EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prahadisk
Bargiel Beata 23P655023P PL - OK!Sportdisk
 
 
 
D50 (18)1,9 km 120 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Juračková Jana LPU6051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:480:00
2Syslová Iva TTR6151TTR TTR - OOB Třebíč37:56+5:08
3Kettnerová Lenka HCE6450HCE HCE - TJ Sokol Hostivice38:57+6:09
4Jedličková Zdena BOR6250BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor40:56+8:08
5Hindráková Martina LTU6451LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno40:59+8:11
6Voltrová Svatava ROZ6150ROZ ROZ - OK Roztoky41:20+8:32
7Košková Vlasta LLI6351LLI LLI - TJ Loko Liberec47:43+14:55
8Kohlová Alena KPY6051KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.48:58+16:10
9Kábrtová Iva PEN6350PEN PEN - OK RECO Sport51:10+18:22
9Panchártková Jitka PHK5951PHK PHK - OK 99 Hradec Králové51:10+18:22
11Hartlová Blanka ODV6350ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda53:02+20:14
12Hermanová Dana LPU6151LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice54:16+21:28
13Vlachová Hana VRL6251VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí56:10+23:22
14Sochorová Hana HAV6250HAV HAV - SKOB Baník Havířov58:14+25:26
15Kubátová Ivana BOR6152BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor63:38+30:50
16Malačková Jana DVP6151DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov64:54+32:06
17Jermanová Eva TJN6150TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n73:55+41:07
18Kulpa Elżbieta 23P645023P PL - OK!Sport120:44+87:56
 
 
 
D55 (17)1,8 km 115 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Rosecká Alena PZR5654PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza35:200:00
2Zelená Markéta PGP5850PGP PGP - SK Praga35:21+0:01
3Víchová Ladislava LPU5851LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice37:25+2:05
4Novotná Jiřina LPU5654LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice41:32+6:12
5Procházková Miluše DCE5450DCE DCE - KOB Dobřichovice44:27+9:07
6Nýdrlová Eva VRL5451VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí44:50+9:30
7Hušková Eva NPA5754NPA NPA - SK LOB Nová Paka45:34+10:14
8Štrossová Jiřina DCE5650DCE DCE - KOB Dobřichovice46:36+11:16
9Mrázková Ivana DKP5650DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka48:19+12:59
10Jahnová Helena SCP5550SCP SCP - OK Sparta Praha49:52+14:32
11Kadavá Eva CHA5750CHA CHA - OK Chrastava51:30+16:10
12Klimplová Alena LPU5551LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice52:52+17:32
13Konopáčová Jana TUR5650TUR TUR - OOB TJ Turnov57:48+22:28
14Gabrielová Šárka ONO5950ONO ONO - SKOB Ostrov57:55+22:35
15Zavadilová Naďa SCP5450SCP SCP - OK Sparta Praha65:15+29:55
16Flašarová Marie KCK5756KCK KCK - KOB Český Krumlov74:57+39:37
17Šilerová Zdena KNC5750KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.76:45+41:25
 
 
 
D60 (14)1,4 km 70 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šaffková Zuzana CHA5150CHA CHA - OK Chrastava20:510:00
2Omová Jana TUR5150TUR TUR - OOB TJ Turnov23:54+3:03
3Opavová Stanislava MLA5451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně24:00+3:09
4Nováková Svatava SKV5351SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary25:27+4:36
5Kalibánová Jiřina NPA5351NPA NPA - SK LOB Nová Paka26:35+5:44
6Horáčková Stanislava VLI4950VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:50+7:59
7Dohnalová Dana VSP5050VSP VSP - USK Praha29:46+8:55
8Zlesáková Vlasta JIL5362JIL JIL - OK Jilemnice31:36+10:45
9Tvrdková Eva LBE5150LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun31:48+10:57
10Karmazínová Ivana VLI5150VLI VLI - Slavia Liberec orienteer32:29+11:38
11Lukavcová Lenka TJN5452TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n36:12+15:21
12Pachnerová Jaroslava VLI5152VLI VLI - Slavia Liberec orienteer40:41+19:50
13Chromčáková Ivana JZL5450JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín57:15+36:24
14Nedvídková Jitka DLT5151DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice67:16+46:25
 
 
 
D65 (10)1,4 km 70 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Kohoutová Jitřenka UVP4850UVP UVP - Slovan Praha26:130:00
2Suchánková Libuše SOP4851SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava28:51+2:38
3Rosen Miriam 11G495011G GB - GB O Squad29:38+3:25
4Křtěnská Leontina BOR4650BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor32:21+6:08
5Lohrová Jarmila SCP4650SCP SCP - OK Sparta Praha35:05+8:52
6Štrojsová Jaroslava KAS4350KAS KAS - KOB Kamenický Šenov41:58+15:45
7Dvořáková Ladislava PGP4451PGP PGP - SK Praga42:24+16:11
8Bumeliene Skaidra 29L485029L LT - Labirintas43:12+16:59
9Nejezchlebová Věra KAS4551KAS KAS - KOB Kamenický Šenov49:22+23:09
 
Zenkerová Miluše LCV4550LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chomdisk
 
 
 
H10 (13)1,5 km 50 m5 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Bolehovský Daniel EKP0508EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha13:220:00
2Langr Jakub KOR0401KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli13:54+0:32
3Dejnožka Martin TJN0600TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n14:22+1:00
4Pompach Lukáš PHK0500PHK PHK - OK 99 Hradec Králové14:28+1:06
5Janoušek Slávek BOR0400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor18:14+4:52
6Krpata Michal LPU0403LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice19:17+5:55
7Jíra Filip ROZ0500ROZ ROZ - OK Roztoky19:18+5:56
8Kovařík Tomáš TRI0400TRI TRI - TJ TŽ Třinec23:29+10:07
9Vitvar Radim SJC0404SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín24:29+11:07
10Pavelec Matěj NPA0501NPA NPA - SK LOB Nová Paka28:02+14:40
11Vřešťál Antonín TUR0604TUR TUR - OOB TJ Turnov32:24+19:02
12Bohuslav Pepík LPM0401LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň35:04+21:42
13Kašpar Adam LPM0402LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň45:14+31:52
 
 
 
H10N (9)2,0 km 55 m4 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Žerava Cyril JEN0403JEN JEN - OB Jenišovice16:130:00
2Vlach Timik SBR0501SBR SBR - SKOB Bruntál16:26+0:13
3Čivrný Jan VRL0501VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí16:49+0:36
4Tesař Zdeněk SJC0401SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín18:06+1:53
5Žerava František JEN0502JEN JEN - OB Jenišovice20:29+4:16
6Nešpor Jiří TTR0502TTR TTR - OOB Třebíč22:12+5:59
7Meier David VSP0606VSP VSP - USK Praha22:13+6:00
8Kundrata Vít JZL0700JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín24:07+7:54
9Tolar Hynek RIC0505RIC RIC - OB Říčany24:15+8:02
 
 
 
H12 (22)1,6 km 95 m7 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Marek VPM0201VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň18:210:00
2Malačka Milan DKP0210DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka19:32+1:11
3Mareček Šimon OSN0201OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.20:21+2:00
4Šauli Filip VPM0301VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň20:41+2:20
5Locker Daniel SRK0200SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad21:02+2:41
6Pipek Ondřej LPU0203LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice21:17+2:56
7Kožina Štěpán PGP0300PGP PGP - SK Praga21:53+3:32
8Tuma Matěj SJC0202SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín21:59+3:38
9Pachnik Stanislaw STB0303STB STB - TJ Stadion Nový Bor22:45+4:24
10Sędłak Michał 23P030023P PL - OK!Sport22:55+4:34
11Mašek Ondřej PZR0201PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza23:26+5:05
12Kolář Matyáš SLA0300SLA SLA - SKOB Slaný23:40+5:19
13Dejnožka Vojtěch TJN0300TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n25:49+7:28
14Grundman Viktor CHC0301CHC CHC - K.O.B. Choceň25:58+7:37
15Dundáček Karel SJH0401SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec27:34+9:13
16Švestka Jakub KVS0399KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín29:54+11:33
17Janas Petr PGP0200PGP PGP - SK Praga33:24+15:03
18Dvořáček Jakub OSN0303OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.34:45+16:24
19Zobaník Radek RAD0201RAD RAD - TJ Sokol Radslavice35:08+16:47
20Janeček Ondřej SOB0201SOB SOB - SOBSA55:31+37:10
 
Biolik Emil 46P030046P PL - wawa bnodisk
Tichý Lubomír SHK0303SHK SHK - TJ Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
H14 (15)1,7 km 105 m10 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Ondřej VPM0002VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň27:020:00
2Bílý Jakub LTP0104LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic28:04+1:02
3Kovařík Martin TRI0101TRI TRI - TJ TŽ Třinec29:41+2:39
4Semiginovský Šimon SJC0005SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín29:55+2:53
5Nešpor Jan TTR0101TTR TTR - OOB Třebíč30:23+3:21
6Semík Jakub VSP0000VSP VSP - USK Praha32:04+5:02
7Vavřík Tomáš LOV0000LOV LOV - lepus.cz34:04+7:02
8Samek Tomáš PHK0001PHK PHK - OK 99 Hradec Králové34:49+7:47
9Zalaba Tomáš SJC0101SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín40:20+13:18
10Tichý Radomír SHK0000SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové40:53+13:51
11Bartoš Václav MLA0101MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně53:34+26:32
12Kučera Jan PHK0100PHK PHK - OK 99 Hradec Králové55:46+28:44
13Adamovský Michal VAM0000VAM VAM - OOB Vamberk67:22+40:20
 
Rosenbaum Ondřej JES0001JES JES - KOS Jesenicedisk
Rusz Rostislav KUN0101KUN KUN - TJ Sokol Kunvalddisk
 
 
 
H16 (12)1,9 km 120 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice27:430:00
2Škvor Ota KAM9900KAM KAM - SK Kamenice28:39+0:56
3Kašpar Ludvík BOR9805BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor28:50+1:07
4Šklíba Michal SRK9900SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad29:59+2:16
5Schuh Roman 34A980034A AT - Orienteering Klosterneubu31:40+3:57
6Šabata Milan SRK9904SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad36:03+8:20
7Zobaník Michal RAD9901RAD RAD - TJ Sokol Radslavice45:31+17:48
8Kašpar František SLA9800SLA SLA - SKOB Slaný47:34+19:51
9Kučera Kryšpín PHK9900PHK PHK - OK 99 Hradec Králové48:29+20:46
10Grundman Václav CHC9902CHC CHC - K.O.B. Choceň60:29+32:46
 
Buk Petr ROU0001ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labemdisk
Mašata Metoděj PHK9905PHK PHK - OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
H18 (10)1,9 km 160 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Janeba Vladimír CHC9602CHC CHC - K.O.B. Choceň29:340:00
2Buk Michal ROU9601ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem33:41+4:07
3Brázdil Petr ODV9700ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda34:05+4:31
4Aster Tomáš PGP9604PGP PGP - SK Praga39:43+10:09
5Čermák Adam PGP9701PGP PGP - SK Praga43:45+14:11
6Švestka Vít KVS9700KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín46:40+17:06
7Kalista Michael LBE9701LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun52:33+22:59
8Pokorný David SRK9701SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad56:54+27:20
9Ash Adam OCB9701OCB OCB - OC České Budějovice78:38+49:04
 
Chvátal Štěpán UOL9600UOL UOL - SK UP Olomoucvzdal
 
 
 
H20 (5)1,9 km 160 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Sklenář Martin SBR9501SBR SBR - SKOB Bruntál24:000:00
2Uhlíř Marek PGP9405PGP PGP - SK Praga30:15+6:15
3Smolka Ondřej TJP9401TJP TJP - TJ Sokol Troja37:35+13:35
4Bouček Jakub OCB9501OCB OCB - OC České Budějovice57:55+33:55
5Kolář Jakub LBE9501LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun68:34+44:34
 
 
 
H21A (50)2,4 km 170 m19 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hradec Pavel TUR8801TUR TUR - OOB TJ Turnov21:220:00
2Procházka Jan PGP8407PGP PGP - SK Praga22:49+1:27
3Sysel Ctibor PGP8700PGP PGP - SK Praga24:01+2:39
4Kubelka Tomáš LPU9307LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:02+2:40
5Nožka Radek LPU9005LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:47+3:25
6Makovský Jakub TAP8511TAP TAP - KOB TRETRA Praha24:52+3:30
7Štěrba Zbyněk LPU8304LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:55+3:33
8Novák Daniel DOK8700DOK DOK - OK Doksy25:13+3:51
9Janata Martin DKP8306DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka25:16+3:54
10Zakouřil Vít TUR9301TUR TUR - OOB TJ Turnov25:21+3:59
11Oma Jakub TUR8002TUR TUR - OOB TJ Turnov25:39+4:17
12Bořil Tomáš ZBM8833ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno25:43+4:21
13Pospíšil Vítek PGP6803PGP PGP - SK Praga25:52+4:30
14Losman Petr PHK7901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové26:24+5:02
15Kobr Tomáš VLI8901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer26:36+5:14
16Klapal Jan LPU9006LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice26:50+5:28
17Horák Patrik TUR9502TUR TUR - OOB TJ Turnov26:57+5:35
18Vlček Martin TUR8702TUR TUR - OOB TJ Turnov27:02+5:40
19Flašar Jan PGP8610PGP PGP - SK Praga27:09+5:47
20Holas Ondřej TUR8501TUR TUR - OOB TJ Turnov27:12+5:50
21Zakouřil Tomáš TUV7500TUV TUV - SOK TJ Turnov27:15+5:53
22Janda Martin DOB8002DOB DOB - KOB Dobruška27:34+6:12
23Kolín Jan DKP7701DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka27:37+6:15
24Král Václav SSU8243SSU SSU - SK Severka Šumperk27:48+6:26
25Panchártek Jan PHK8802PHK PHK - OK 99 Hradec Králové27:49+6:27
26Lenner Miroslav LPU8605LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice27:57+6:35
27Pešek Ondřej CHC8502CHC CHC - K.O.B. Choceň28:33+7:11
28Henych Petr VLI6001VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:35+7:13
29Landovský Tomáš PGP9103PGP PGP - SK Praga28:49+7:27
30Rychlý Pavel KRN8505KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov28:53+7:31
31Polák Vlastimil VRL7702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí29:01+7:39
32Hanslian David LCE7835LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice29:04+7:42
33Švirák Ondřej ZBM9103ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno29:29+8:07
34Kopec Tomáš KRN8203KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov29:45+8:23
35Grundman Vojtěch CHC8801CHC CHC - K.O.B. Choceň29:57+8:35
36Váňa Martin TUR8401TUR TUR - OOB TJ Turnov30:03+8:41
37Fiala Petr LPU8701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice30:05+8:43
38Kafka Miloš LPU8608LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice31:06+9:44
39Navrátil Šimon PGP9702PGP PGP - SK Praga31:54+10:32
40Kořínek Jindřich TUR8406TUR TUR - OOB TJ Turnov32:14+10:52
41Kamaryt Tomáš VPM8807VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň32:17+10:55
42Matras Tomáš CHT8001CHT CHT - OOB SK Chrast32:59+11:37
43Wagner Libor DKP8511DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka33:02+11:40
44Kadavý Petr CHA7800CHA CHA - OK Chrastava34:17+12:55
45Schulhof Jan TUR8900TUR TUR - OOB TJ Turnov35:51+14:29
46Azeb Karim PHK9110PHK PHK - OK 99 Hradec Králové37:07+15:45
47Kopáček Jan CHT8510CHT CHT - OOB SK Chrast38:10+16:48
48Novák Petr SKV8201SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary45:45+24:23
 
Luštický Martin TUR8700TUR TUR - OOB TJ Turnovdisk
Kazda Ondřej SJCSJC SJC - TJ Sportcentrum Jičíndisk
 
 
 
H21B (46)2,3 km 160 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Šákr Vít BOR9301BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:300:00
2Havlíček Lukáš JIL9003JIL JIL - OK Jilemnice27:49+1:19
3Držka Štěpán LPU7604LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice28:18+1:48
4Deml Tomáš LPU9502LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice28:33+2:03
5Kozumplík Aleš VBM8403VBM VBM - VSK Mendelu Brno28:56+2:26
6Peths Jan KRN8101KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov29:13+2:43
7Novotný Tomáš PHK8101PHK PHK - OK 99 Hradec Králové29:35+3:05
8Klaška Pavel DKP9301DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka31:01+4:31
9Bašus Petr SCP7400SCP SCP - OK Sparta Praha31:12+4:42
10Žemlík Pavel TUV7135TUV TUV - SOK TJ Turnov31:15+4:45
11Mrázek Jiří DKP7911DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka31:52+5:22
12Kondrát Martin PGP6501PGP PGP - SK Praga32:00+5:30
13Lepšík Petr BOR8202BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor32:08+5:38
14Novák Zdeněk NPA7701NPA NPA - SK LOB Nová Paka32:15+5:45
15Semík Luboš KAM6201KAM KAM - SK Kamenice32:22+5:52
16Hanák Jan SLA8002SLA SLA - SKOB Slaný32:26+5:56
17Čech Jan FSP7900FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr33:19+6:49
18Nejman Stanislav TUR9500TUR TUR - OOB TJ Turnov33:48+7:18
19Šimon Václav LBE9100LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun33:51+7:21
20Smutný Šimon VAM9301VAM VAM - OOB Vamberk34:06+7:36
21Vlach Jiří AOV7900AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava35:01+8:31
22Blahuta Marek MFP7301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha35:08+8:38
23Mašata Roman PHK7107PHK PHK - OK 99 Hradec Králové35:15+8:45
24Škvor Martin KAM6700KAM KAM - SK Kamenice35:32+9:02
25Sedlák Radek SRK7503SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad36:12+9:42
26Janas Petr XBM7103XBM XBM - PELL’S MTBO TEAM36:19+9:49
27Hladký Viktor VAM8201VAM VAM - OOB Vamberk36:57+10:27
28Sýkora Bohumil CHC8601CHC CHC - K.O.B. Choceň37:02+10:32
29Sysel Ondřej PGP8302PGP PGP - SK Praga37:05+10:35
30Suchý Petr LPM7820LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň37:37+11:07
31Martan Jiří VLI7300VLI VLI - Slavia Liberec orienteer38:36+12:06
32Brož Marek TUR8402TUR TUR - OOB TJ Turnov38:41+12:11
33Kapal Tomáš KAM9402KAM KAM - SK Kamenice38:52+12:22
34Filičko Marek LPU7102LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice39:02+12:32
35Eiselt Jan LTP8801LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic39:59+13:29
36Kořan Pavel VBM7401VBM VBM - VSK Mendelu Brno40:22+13:52
37Schröter Pavel CHA7203CHA CHA - OK Chrastava40:45+14:15
38Tichý Martin TJH6401TJH TJH - TJ OK Tolar Jindřichův H40:58+14:28
39Veverka Tomáš VAM8401VAM VAM - OOB Vamberk41:25+14:55
40Buk Jindřich ROU9303ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem42:23+15:53
41Cupák Jiří VRL7201VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí43:25+16:55
42Bernášek Jiří STB8101STB STB - TJ Stadion Nový Bor44:58+18:28
43Pidrman Milan EKP8310EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha45:49+19:19
44Slabý Jan ZHR7900ZHR ZHR - TJ Zhoř46:32+20:02
45Martínek Robert VPM7700VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň48:21+21:51
46Vébr Jiří KTA6901KTA KTA - SK Kotnov Tábor51:32+25:02
 
 
 
H21C (42)2,1 km 140 m18 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Leštínský Tomáš DOB7801DOB DOB - KOB Dobruška26:520:00
2Drahokoupil Aleš CHT8501CHT CHT - OOB SK Chrast28:36+1:44
3Pucherna Petr TAP8001TAP TAP - KOB TRETRA Praha30:29+3:37
4Pucherna Jan TAP7701TAP TAP - KOB TRETRA Praha31:54+5:02
5Besta Lukáš KNC8101KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.33:40+6:48
6Anděl Robert VPM8001VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň35:17+8:25
7Blaha Ondřej EKP7002EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha35:24+8:32
8Dubec Pavel SCP8003SCP SCP - OK Sparta Praha35:32+8:40
9Fencl Petr LPU6901LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice35:56+9:04
10Kulich Martin NNN9009NNN CZ - Neregistrovaní36:04+9:12
11Pesničák Jan SMR7902SMR SMR - SK SNS Smržovka38:30+11:38
12Benda Lukáš EKP7705EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha38:54+12:02
13Vyskočil Štěpán VAM9701VAM VAM - OOB Vamberk38:56+12:04
14Drhlík Petr VAM8301VAM VAM - OOB Vamberk39:41+12:49
15Verner Tomáš VBM8204VBM VBM - VSK Mendelu Brno40:55+14:03
16Aleš David ASU7517ASU ASU - Magnus Orienteering41:34+14:42
17Kovář Jaroslav SJH8901SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec42:17+15:25
18Cerha Milan TUR7703TUR TUR - OOB TJ Turnov43:15+16:23
19Kučerka Jan LIT8002LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov44:37+17:45
20Landovský Jakub PGP9601PGP PGP - SK Praga47:23+20:31
21Forst Libor MFP6301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha48:05+21:13
22Přeček Zdeněk SCP5200SCP SCP - OK Sparta Praha48:53+22:01
23Pešta Jiří MIL7201MIL MIL - Tesil Milevsko49:45+22:53
24Kokaisl Tomáš LPU7820LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice50:37+23:45
25Kašpar Ludvík ZAK7200ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy51:55+25:03
26Hegner Lukáš LPM8104LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň52:38+25:46
27Bartaloš Tomáš NNN;NNN53:10+26:18
28Meier Milan VLI7301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer55:07+28:15
29Hlaváč Jaroslav EKP9205EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha58:12+31:20
30Řezáč Pavel VLI6900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer59:19+32:27
31Mokrý Pavel VLI7501VLI VLI - Slavia Liberec orienteer60:33+33:41
32Klusáček Radim BOR7710BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor62:45+35:53
33Mareš Ladislav MIL7202MIL MIL - Tesil Milevsko62:56+36:04
34Pietraszek Martin OOP8100OOP OOP - TJ Opava64:02+37:10
35Zeman Jaroslav DOB8844DOB DOB - KOB Dobruška64:46+37:54
36Trýzna Aleš DKP9100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka67:14+40:22
37Krunčík Pavel 66C850166C CZ - Amateri67:21+40:29
38Havlůj František DKP8308DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka75:36+48:44
39Bartoň Zdeněk NPA8301NPA NPA - SK LOB Nová Paka85:00+58:08
40Bouzek Petr SVS7901SVS SVS - Orientklub Vsetín89:14+62:22
 
Lohr Ivo SCP6801SCP SCP - OK Sparta Prahadisk
Kopecký Tomáš TUR8901TUR TUR - OOB TJ Turnovvzdal
 
 
 
H35 (21)2,1 km 160 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Hasman Jan VPM6901VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň24:570:00
2Nehasil David BOR7713BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor28:49+3:52
3Štregl Petr VRL7303VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí29:19+4:22
4Pecka Jan EKP6800EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha29:34+4:37
5Bohuslav Václav LPM7206LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň30:26+5:29
6Leibiger Jens 18D590018D DE - Post SV Dresden33:06+8:09
7Šklíba Jan SRK7501SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad34:46+9:49
8Straka Lukáš SLA7002SLA SLA - SKOB Slaný35:00+10:03
9Dvořáček Jiří TTR7502TTR TTR - OOB Třebíč37:53+12:56
10Kolář Tomáš SLA7103SLA SLA - SKOB Slaný39:17+14:20
11Faltejsek Lukáš 16D770016D DE - SV Mietraching41:20+16:23
12Műller Kamil VAM7501VAM VAM - OOB Vamberk45:04+20:07
13Biolik Grzegorz 46P760046P PL - wawa bno45:19+20:22
13Choutka Jaroslav SOB6301SOB SOB - SOBSA45:19+20:22
15Beneš Michal TJP7800TJP TJP - TJ Sokol Troja45:22+20:25
16Kovařík Martin TRI7700TRI TRI - TJ TŽ Třinec48:48+23:51
17Černý Miroslav LPM7504LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň49:20+24:23
18Dvořák Pavel LPM7805LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň50:35+25:38
19Žitný Tomáš SMB6401SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles53:30+28:33
20Střelba Ondřej 5RC75005RC CZ - neregistrovaní60:54+35:57
21Zeman Tomáš DCE7500DCE DCE - KOB Dobřichovice70:21+45:24
 
 
 
H40 (29)1,9 km 150 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Netopil Libor VAM7401VAM VAM - OOB Vamberk24:560:00
2Vřešťál Jan TUR7301TUR TUR - OOB TJ Turnov28:05+3:09
3Kavalír Karel PHK6503PHK PHK - OK 99 Hradec Králové29:40+4:44
4Kvapil Petr TUV7402TUV TUV - SOK TJ Turnov29:50+4:54
5Holec Honza MOV6701MOV MOV - SKOB Ostrava30:59+6:03
6Švestka Vítězslav KVS7301KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín31:06+6:10
7Klaška Pavel DKP6500DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka31:14+6:18
8Myslivec Tomáš SHK7002SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové32:46+7:50
9Beneš Jan SJH7001SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec34:10+9:14
10Kamenický Jan PHK6601PHK PHK - OK 99 Hradec Králové35:33+10:37
11Locker Martin SRK7001SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad35:52+10:56
12Svěchota Milan MOV7202MOV MOV - SKOB Ostrava36:11+11:15
13Rusz Roman KUN7201KUN KUN - TJ Sokol Kunvald40:55+15:59
14Gálus Igor LDC7302LDC LDC - KOB Děčín41:09+16:13
15Sędłak Krystian 23P140023P PL - OK!Sport41:10+16:14
16Cichý David PHK7001PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:24+16:28
17Hošťálek Dan KRN6808KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov42:17+17:21
18Janeček Ondřej SOB7001SOB SOB - SOBSA43:03+18:07
19Pavlíček Daniel MOV7100MOV MOV - SKOB Ostrava43:42+18:46
20Podivínský Tomáš SCP7201SCP SCP - OK Sparta Praha46:01+21:05
21Adamovský Michal VAM7200VAM VAM - OOB Vamberk46:34+21:38
22Švancar Martin CHA7000CHA CHA - OK Chrastava49:43+24:47
23Uhlíř Patrik LBE7000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun54:38+29:42
24Souček Karel SHK6601SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové57:45+32:49
25Pipek Kamil LPU7310LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice61:33+36:37
26Sykorka Ivan NNN7200NNN CZ - Neregistrovaní64:43+39:47
27Tolar Jan RIC7301RIC RIC - OB Říčany69:17+44:21
28Glöckner Michal KUL7000KUL KUL - KOB Ústí nad Labem81:13+56:17
 
Průšek Petr STB7000STB STB - TJ Stadion Nový Bordisk
 
 
 
H45 (35)1,9 km 140 m12 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Klaška Jan NNN6901NNN CZ - Neregistrovaní24:180:00
2Vydra Ivan PEN6600PEN PEN - OK RECO Sport25:11+0:53
3Levý Tomáš ZAM6801ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk25:17+0:59
4Novák Libor OKP6504OKP OKP - SK OK 24 Praha27:21+3:03
5Bartoš Luděk MLA6701MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně28:01+3:43
6Mareček Petr OSN6900OSN OSN - SK OS Nové Město n. M.28:09+3:51
7Parkan Jiří SJH6801SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec28:10+3:52
8Šritr Martin TUV6802TUV TUV - SOK TJ Turnov29:09+4:51
9Bílý Petr LTP6805LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic29:24+5:06
10Cruse Kay 24D660024D DE - SV Robotron Dresden29:26+5:08
11Tereschenkov Valery 28L690028L LT - Saule OK30:18+6:00
12Sklenář Josef SBR6601SBR SBR - SKOB Bruntál30:59+6:41
13Sklenář Miroslav AOP6302AOP AOP - Přátelé orientačního běh34:55+10:37
14Göschl Erich 42A42A AT - OLC Währing35:12+10:54
15Semík Jan VSP6507VSP VSP - USK Praha35:28+11:10
16Krausz Milan FSP6700FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr35:33+11:15
17Pachnik Dariusz STB6901STB STB - TJ Stadion Nový Bor36:07+11:49
18Dundáček Milan SJH6902SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec38:19+14:01
19Janeba Petr CHC6001CHC CHC - K.O.B. Choceň39:02+14:44
20Kovář Boris LTP6710LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic39:48+15:30
21Liška Jindřich KPY6700KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.41:29+17:11
22Aster Vladimír SLA6500SLA SLA - SKOB Slaný42:27+18:09
23Černý Libor MLA6901MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně42:44+18:26
24Sanna Roberto DKP6703DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka44:26+20:08
25Hanč Jaroslav VRL6702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí47:32+23:14
26Müller Robert VAM6900VAM VAM - OOB Vamberk48:51+24:33
27Eichler Petr KAS6900KAS KAS - KOB Kamenický Šenov49:14+24:56
28Ježek Ladislav VLI4900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer49:41+25:23
29Šoupa Karel LPM6900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň54:54+30:36
30Bazika Miroslav TJP6401TJP TJP - TJ Sokol Troja66:03+41:45
31Dobeš Václav KPY5701KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.75:11+50:53
32Sterba Markus 34A34A AT - Orienteering Klosterneubu83:03+58:45
33Chrz Pavel KUL6700KUL KUL - KOB Ústí nad Labem95:56+71:38
 
Nosek Petr DLT6901DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřicedisk
Škuta Petr MOV6801MOV MOV - SKOB Ostravavzdal
 
 
 
H50 (27)1,9 km 160 m17 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Krejčí Jaroslav BOR6302BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor26:230:00
2Sucharda Jiří BOR5802BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor29:08+2:45
3Ročejdl Marek KAM6400KAM KAM - SK Kamenice29:53+3:30
4Dikoš Pavel BOR6003BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor30:10+3:47
5Novotný Otakar TJN5604TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n31:30+5:07
6Kožina Petr PGP6000PGP PGP - SK Praga32:14+5:51
7Funda Jiří API6401API API - OK Andante Písek33:11+6:48
8Sochor Tomáš HAV6301HAV HAV - SKOB Baník Havířov35:20+8:57
9Nešpor Jan TTR6101TTR TTR - OOB Třebíč36:27+10:04
10Lužný Ladislav HAV6000HAV HAV - SKOB Baník Havířov42:29+16:06
11Hartl Zdeněk ODV6300ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda42:58+16:35
12Vydra Pavel PEN6200PEN PEN - OK RECO Sport46:00+19:37
13Kadaňka Jiří ROV6001ROV ROV - OK Zubří47:52+21:29
14Hostaš Zdeněk VAM6403VAM VAM - OOB Vamberk48:54+22:31
15Mezník Vladimír LBE6400LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun50:33+24:10
16Mazur Milan 47S620047S SK - Rapid Bratislava53:13+26:50
17Mareš Hynek TUR6100TUR TUR - OOB TJ Turnov54:02+27:39
18Sysel Svatobor TTR6202TTR TTR - OOB Třebíč55:02+28:39
19Żebrowski Dariusz 36P630036P PL - OK!Sport Warszawa55:06+28:43
20Doškář Boris BOR6400BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor55:47+29:24
21Čivrný Pavel VRL6306VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí56:17+29:54
22Kořínek Zdeněk PEN6201PEN PEN - OK RECO Sport59:33+33:10
23Šimek Miroslav LME6300LME LME - SK Los Mělník60:51+34:28
24Havlíček Libor JIL6103JIL JIL - OK Jilemnice62:47+36:24
25Buk Miloslav ROU6202ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem78:45+52:22
 
Kula Jiří VAM6100VAM VAM - OOB Vamberkdisk
Veljačik Pavel SCP6200SCP SCP - OK Sparta Prahadisk
 
 
 
H55 (23)1,8 km 120 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Ziaziulia Ivanas 28L580028L LT - Saule OK23:270:00
2John Vladimír OLP5502OLP OLP - PSK Olymp Praha23:53+0:26
3Flašar Jan KCK5701KCK KCK - KOB Český Krumlov25:15+1:48
4Procházka Antonín DCE5500DCE DCE - KOB Dobřichovice27:21+3:54
5Jirka Jiří ZPV5501ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějov27:31+4:04
6Kršák Karel VIC5902VIC VIC - OB Vizovice28:20+4:53
7Konopáč Jiří TUR5803TUR TUR - OOB TJ Turnov29:46+6:19
8Cigoš Petr TBM5602TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno29:47+6:20
9Novotný Miroslav LPU5905LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice31:29+8:02
10Prášil Jan NPA5601NPA NPA - SK LOB Nová Paka32:14+8:47
11Mutina Vlastimil BFM5701BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek34:41+11:14
12Kavka Jiří SCP5900SCP SCP - OK Sparta Praha34:50+11:23
13Tupec Jiří VAM5801VAM VAM - OOB Vamberk35:00+11:33
14Grundman Martin CHC5801CHC CHC - K.O.B. Choceň37:03+13:36
15Vícha Vladimír LPU5801LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice41:02+17:35
16Jahn Pavel SCP5500SCP SCP - OK Sparta Praha42:22+18:55
17Maliňák Josef SVS5501SVS SVS - Orientklub Vsetín43:56+20:29
18Bolech Jiří LPU5904LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:11+22:44
19Horák Petr TJN5602TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n50:05+26:38
20Jaroš Vladimír DCE5400DCE DCE - KOB Dobřichovice51:33+28:06
21Adrián Petr EKP5600EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha56:05+32:38
22Hrstka Vladislav JHB5702JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod74:02+50:35
 
Kettner Pavel HCE5900HCE HCE - TJ Sokol Hostivicedisk
 
 
 
H60 (30)1,8 km 120 m14 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Uher Petr VSP5001VSP VSP - USK Praha23:130:00
2Peterka František TJP4900TJP TJP - TJ Sokol Troja30:02+6:49
3Erlebach Josef JIL5201JIL JIL - OK Jilemnice30:42+7:29
4Hudský Vlastimil TUR5100TUR TUR - OOB TJ Turnov30:44+7:31
5Provazník Jiří TUR5102TUR TUR - OOB TJ Turnov30:59+7:46
6Ziesche Juergen 41D500341D DE - LOK Berlin31:20+8:07
7Farář Václav LPU5201LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice32:00+8:47
8Babický Tomáš DLT5001DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice32:01+8:48
9Novák Karel NPA5001NPA NPA - SK LOB Nová Paka33:25+10:12
10Horáček Miroslav VLI5000VLI VLI - Slavia Liberec orienteer33:26+10:13
11Klimpl Petr LPU5401LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice33:42+10:29
12Rosen David 11G530011G GB - GB O Squad33:52+10:39
13Škoda Přemek VLI5301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer34:45+11:32
14Štregl Tomáš VRL5001VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí35:44+12:31
15Rančák Josef BOR5004BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor36:13+13:00
16Kalibán Jaroslav NPA5101NPA NPA - SK LOB Nová Paka36:26+13:13
17Bárta Miroslav JEN5201JEN JEN - OB Jenišovice37:02+13:49
18Farář Jaroslav VRL5002VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí39:08+15:55
19Jedlička Miroslav JEN5301JEN JEN - OB Jenišovice40:39+17:26
20Mrštík Václav LPU5002LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice40:53+17:40
21Genderjahn Ludwig 41D480041D DE - LOK Berlin43:26+20:13
22Pavlík Milan CHA5400CHA CHA - OK Chrastava43:36+20:23
23Juračka Vojtěch LPU5404LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice47:32+24:19
24Našinec Jiří STB5003STB STB - TJ Stadion Nový Bor49:07+25:54
25Kadavý Zdeněk CHA4901CHA CHA - OK Chrastava51:43+28:30
26Hamáček Bohuslav LBE5000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun56:46+33:33
27Chromčák František JZL5201JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín61:17+38:04
28Herman Jan LPU5407LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice68:53+45:40
 
Hickethier Manfred VLI5201VLI VLI - Slavia Liberec orienteerdisk
Valter Petr KBP4500KBP KBP - KBP Prahadisk
 
 
 
H65 (20)1,6 km 115 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Karmazín Petr VLI4901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer22:540:00
2Pospíšil Jaromír PZR4417PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza23:54+1:00
3Jakubec Jindřich TUR4801TUR TUR - OOB TJ Turnov25:30+2:36
4Lukavec Míla TJN4901TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n25:37+2:43
5Edward Bartkowiak 34P480034P PL - WKS Grunwald Poznań26:17+3:23
6Buriánek Jaromír SCP4700SCP SCP - OK Sparta Praha26:52+3:58
7Jirásek Jaroslav SCH4701SCH SCH - TJ Skalka Cheb27:02+4:08
8Hrobař Rudolf SRK4702SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad28:55+6:01
9Tvrdek Vojtěch LBE4900LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun31:06+8:12
10Pospíšil Jiří TUV4701TUV TUV - SOK TJ Turnov32:26+9:32
11Bumelis Vidimantas 29L480029L LT - Labirintas33:25+10:31
12Nosál Stanislav LBE4600LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun35:21+12:27
13Nejezchleba Jiří KAS4600KAS KAS - KOB Kamenický Šenov38:01+15:07
14Zelený Vladimír PGP4800PGP PGP - SK Praga38:47+15:53
15Kotecký Roman 13G490013G GB - Octavian Droobers39:01+16:07
16Zlesák Zdeněk JIL4701JIL JIL - OK Jilemnice42:34+19:40
17Novák Miloš SCP4600SCP SCP - OK Sparta Praha44:22+21:28
18Fiala Miloš KSH4801KSH KSH - OOB TJ Kašperské Hory49:17+26:23
19Cicenas Rimantas 29L480129L LT - Labirintas62:31+39:37
 
Kříž Pavel PZR4800PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázadisk
 
 
 
H70 (14)1,6 km 115 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Vlach Oldřich BOV4403BOV BOV - TJ Baník Ostrava OKD29:180:00
2Juška Gytis 29L420029L LT - Labirintas30:00+0:42
3Fišák Jan MLA4401MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně32:50+3:32
4Dohnal Josef VSP4300VSP VSP - USK Praha35:07+5:49
5Waldemar Pietkiewicz 34P430034P PL - WKS Grunwald Poznań39:33+10:15
6Lisý Jan ONO4201ONO ONO - SKOB Ostrov41:07+11:49
7Zakouřil Václav TUV4301TUV TUV - SOK TJ Turnov42:47+13:29
8Bouček Václav OCB4101OCB OCB - OC České Budějovice45:37+16:19
9Štrojsa Josef KAS4000KAS KAS - KOB Kamenický Šenov47:56+18:38
10Schallberger Josef NNN3400NNN CZ - Neregistrovaní55:01+25:43
11Seidl Karel SRK4301SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad57:04+27:46
12Hlavatý Karel SJP4200SJP SJP - KČT Slavoj Praha61:16+31:58
13Sedlář Vladimír AOP4201AOP AOP - Přátelé orientačního běh72:21+43:03
 
Kuneš Vratislav ODV4100ODV ODV - TJ Aero Odolena Vodavzdal
 
 
 
H75 (6)1,6 km 115 m11 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Mikulecký Jan PHK3801PHK PHK - OK 99 Hradec Králové33:310:00
2Křtěnský Jaroslav BOR3600BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor37:02+3:31
3Attl Vladimír PGP3800PGP PGP - SK Praga39:04+5:33
4Kohout Tomáš UVP3700UVP UVP - Slovan Praha41:16+7:45
5Kempf Adolf 15C260015C CH - KTV Altdtorf60:34+27:03
6Hanák Milan FSP3400FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr68:47+35:16
 
 
 
HDR (42)2,0 km 55 m4 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Zápotocký Jiří SLA0800SLA SLA - SKOB Slaný13:320:00
2Švestka Štěpán KVS9901KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín14:30+0:58
3Mareš Matěj TUR0100TUR TUR - OOB TJ Turnov15:18+1:46
4Havelka Pepča SJC0800SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín16:16+2:44
5Straková Denisa SLA0750SLA SLA - SKOB Slaný17:02+3:30
6Janeba Viktor NNNNNN18:29+4:57
7Pavelec Michal NPA0801NPA NPA - SK LOB Nová Paka18:44+5:12
8Tolar Ondrej RIC0701RIC RIC - OB Říčany19:21+5:49
9Novotná Vendula PHK0777PHK PHK - OK 99 Hradec Králové19:25+5:53
10Vojtíšek Albert LPU0704LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice19:34+6:02
11Ruszová Svatava KUN0751KUN KUN - TJ Sokol Kunvald19:46+6:14
12Vřešťál František TUR0906TUR TUR - OOB TJ Turnov20:09+6:37
13Kundratová Eva JZL0950JZL JZL - TJ Jižní svahy Zlín20:31+6:59
14Kosák Eliáš 9JC07009JC CZ - neregistrovaní - Všenory22:22+8:50
15Žemlík Eduard TUV0901TUV TUV - SOK TJ Turnov23:17+9:45
16Kruliš Janek 8KC10008KC CZ - ZŠ a MŠ Chotyně24:21+10:49
17Pipková Karolína LPU0756LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:29+10:57
18Nešporová Terezie TTR0852TTR TTR - OOB Třebíč24:50+11:18
19Přínda Jan NNN0900NNN25:10+11:38
20Sehnoutková Anička KORKOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli27:54+14:22
21Šafránková Eliška KOR0350KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli28:38+15:06
22Mokrá Markéta NNNNNN29:08+15:36
23Štoková Sofie DKP0750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka29:10+15:38
24Míka Ondřej KSU1000KSU KSU - Klub vytrvalostních spor29:32+16:00
25Bohuslav Fanda LPM0900LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň30:30+16:58
26Kosák Michal NNNNNN31:46+18:14
27Svoboda Jan KTAKTA KTA - SK Kotnov Tábor31:54+18:22
28Uhlířová Marie LBE0950LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun31:55+18:23
29Hančová Karolína VRL0952VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí31:56+18:24
30Čivrná Eliška VRL0851VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí31:57+18:25
31Langr Matyáš KOR0800KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli32:14+18:42
32Kučerka Radek STB1101STB STB - TJ Stadion Nový Bor32:39+19:07
33Kosák Jonáš 9JC9JC33:10+19:38
34Pompachovi Kája+Naty NNNNNN36:39+23:07
35Pračka Martin RIC0699RIC RIC - OB Říčany36:54+23:22
36Bolina Eduard NNNNNN37:27+23:55
37Janatová Violka DKP0950DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka40:54+27:22
38Rasmus Neumann 31D080031D DE - SV Lengefeld46:41+33:09
39Macháčková Kateřina CHC0951CHC CHC - K.O.B. Choceň56:10+42:38
40Macháček Vít CHC1201CHC CHC - K.O.B. Choceň56:57+43:25
41Šitrová Štěpánka NNNNNN57:35+44:03
42Malečková Iva PGP7559PGP PGP - SK Praga61:33+48:01
 
 
 
P (44)1,7 km 90 m9 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Beňovský Jiří NNNNNN26:070:00
2Sklenářová Dorothea AOP9351AOP AOP - Přátelé orientačního běh27:05+0:58
3Smith Lucie VRL7353VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí34:32+8:25
4Malačka Milan NNN6000NNN CZ - Neregistrovaní36:30+10:23
5Vavřík René LOV7000LOV LOV - lepus.cz37:01+10:54
6Špidlenová Lenka ZAK9750ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy37:10+11:03
7Pavlíčková Lenka MOV7151MOV MOV - SKOB Ostrava37:50+11:43
8Zapletal Jan XXXXXX38:23+12:16
9Zapletalová Eva XXXXXX39:16+13:09
10Bártíková Irena VSP7461VSP VSP - USK Praha40:02+13:55
11Vavříková Iveta 6YC74506YC CZ - Neregistrovaní40:21+14:14
12Hallmann Jiří TUV7101TUV TUV - SOK TJ Turnov41:00+14:53
13Malečková Pavlína PGP0850PGP PGP - SK Praga41:13+15:06
14Hallmann Marek TUV0204TUV TUV - SOK TJ Turnov41:52+15:45
15Švestka Jiří KVS9904KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín41:53+15:46
16Fikar Aleš VRL7101VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí42:09+16:02
17Hladíková Jana TUV7253TUV TUV - SOK TJ Turnov43:25+17:18
18Magrini Nicola SBRSBR SBR - SKOB Bruntál44:00+17:53
19Kostičová Anamarija ZBM8850ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno44:02+17:55
20Rochlová Kateřina XXXXXX47:55+21:48
21Lockerová Milena SRK7251SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad48:02+21:55
22Dundáčková Hana SJH7052SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec48:24+22:17
23Klašková Josefina DKP9651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka48:44+22:37
24Dejnožková Blanka TJN7651TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n49:26+23:19
25Lišková Hana KPY6650KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.50:09+24:02
26Krausová Marie LLI4451LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov51:04+24:57
27Krunčíková Iva XXXXXX53:00+26:53
28Novák Jan SKV5001SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary54:43+28:36
29Krákorová Iva NNN0050NNN CZ - Neregistrovaní55:35+29:28
30Kadaňková Hana ROV9750ROV ROV - OK Zubří55:53+29:46
31Švestková Jana KVS9951KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín56:25+30:18
32Voleský Karel XXXXXX57:31+31:24
33Žeravová Markéta JEN7152JEN JEN - OB Jenišovice57:34+31:27
34Šitrová Lucie NNN7850NNN CZ - Neregistrovaní59:40+33:33
35Jírová Monika XXXXXX60:05+33:58
36Thiemel Jiří ASU8948ASU ASU - Magnus Orienteering60:46+34:39
37Procházka Vít 9HC54009HC CZ - Procházka a Hoslová67:16+41:09
38Bejvl Marek LME0400LME LME - SK Los Mělník74:06+47:59
39Kápičková Michaela NNN9550NNN CZ - Neregistrovaní74:22+48:15
40Tichá Pavlína NNN8851NNN CZ - Neregistrovaní84:12+58:05
41Sehnal Vojtěch KOPKO Poděbrady84:53+58:46
42Höslová Veronika 9HC65509HC CZ - Procházka a Hoslová95:09+69:02
43Šafránek Daniel KORKOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli101:40+75:33
44Hlavová Iveta ZAK7050ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy109:35+83:28
 
 
 
T (60)1,9 km 140 m13 K
místoJménoId databázeOddílČasZtráta
1Lomič Šimon 9CC93009CC CZ - NEREG21:390:00
2Pašek František KAM7600KAM KAM - SK Kamenice24:27+2:48
3Albl Slávek LME7600LME LME - SK Los Mělník27:21+5:42
4Rýdl Jiří TJN7000TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n27:27+5:48
5Hladík František STH9203STH STH - SK Studenec28:01+6:22
6Posselt Martin TJN9501TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n30:18+8:39
7Beránek Petr BOR6701BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor31:10+9:31
8Fürst Aleš LLILLI LLI - TJ Loko Liberec31:33+9:54
9Funda Jiří API9301API API - OK Andante Písek31:53+10:14
10Posseltová Romana TJN7050TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n32:46+11:07
11Bejvl Jakub LME7100LME LME - SK Los Mělník32:54+11:15
12Dolejší Lenka STBSTB STB - TJ Stadion Nový Bor35:01+13:22
13Kamaryt Michal MLA9205MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně35:34+13:55
14Posselt Martin TJN6802TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n37:03+15:24
15Štreglová Andrea VRL7552VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí38:40+17:01
16Pompach Martin PHK7207PHK PHK - OK 99 Hradec Králové39:02+17:23
17Svobodová Barbora TJN8962TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n39:16+17:37
18Alblová Lucie LME7555LME LME - SK Los Mělník40:05+18:26
19Schejbalová Karina NNN0051NNN42:54+21:15
20Kamalyt Miloš MLA6404MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně45:29+23:50
21Dejnožka Jiří TJN7503TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n46:13+24:34
22Frientsche Martina USGUSG Chemnitz46:20+24:41
23Pšenička Vít TCBTCB46:25+24:46
24Klusáková Bára DKPDKP DKP - Oddíl OB Kotlářka47:11+25:32
25Nádeníček Josef NEJ7000NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek49:11+27:32
26Bejvlová Martina LME7350LME LME - SK Los Mělník49:55+28:16
27Sklenář Jan AOP8701AOP AOP - Přátelé orientačního běh50:28+28:49
28Sychra Zdeněk CHA7302CHA CHA - OK Chrastava51:37+29:58
29Klaška Martin DKP0100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka51:46+30:07
30Beránková Lenka 9IC00509IC CZ - švarc a beránková53:20+31:41
31Navrátil Ctirad 9GC69009GC CZ - Navrátilovi54:19+32:40
32Kraus Jan LLI4501LLI LLI - TJ Loko Liberec54:47+33:08
33Nožka Jan 74C810074C CZ - NER56:23+34:44
34Kastnerová Katka NNNNNN56:27+34:48
35Košek Ladislav LLI5903LLI LLI - TJ Loko Liberec56:28+34:49
36Šváb Jan VSP5801VSP VSP - USK Praha57:44+36:05
37Švarc Jiří 9IC00009IC CZ - švarc a beránková58:26+36:47
38Hlaváč Jaroslav SMBSMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles58:56+37:17
39Kosíková Eliška 9NC00519NC CZ - Kosíková59:07+37:28
40Ševčík Milan CHACHA CHA - OK Chrastava60:24+38:45
41Bejvlová Karolína LME0250LME LME - SK Los Mělník60:39+39:00
42Danko Tomáš CHA7200CHA CHA - OK Chrastava61:06+39:27
43Čechová Jana FSP8353FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr61:41+40:02
44Šinovská Kristýna ROU9351ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem63:29+41:50
45Metelka Jiří 9CC86009CC CZ - NEREG66:20+44:41
46Kautský Jiří 9BC82009BC CZ - bez klubu70:37+48:58
47Neckař Jan NNNNNN73:44+52:05
48Jirásková Dora NNNNNN75:52+54:13
49Jankovský Zdeněk 74C850074C CZ - NER76:54+55:15
50Červenka Jiří MLA5804MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně80:21+58:42
51Souček Pavel PHK5503PHK PHK - OK 99 Hradec Králové80:45+59:06
52Kosíková Helena 9NC00509NC CZ - Kosíková85:03+63:24
53Švarc Tomáš NNNNNN89:06+67:27
54Maliňáková Dana SVSSVS SVS - Orientklub Vsetín91:59+70:20
55Sehnal Tomáš 6UC67006UC CZ - K.O.Poděbrady95:40+74:01
56Maleček Vít PGP6801PGP PGP - SK Praga99:19+77:40
57Ondřichová Lucie KUL7051KUL KUL - KOB Ústí nad Labem110:06+88:27
58Wychowaniec Anna 23P23P PL - OK!Sport131:07+109:28
 
Doležalová Monika KAM8851KAM KAM - SK Kamenicedisk
Ševčíková Alena CHACHA CHA - OK Chrastavadisk