27.04.2017Rozpis a přihlášky - Vydali jsme rozpis a spustili přihlášky v ORISu hlavní závod, závod pro veřejnost. Prosím, čtěte rozpis pozorně, především kategorie HDR, P a T.

obrazek
01.02.2017Mapy prostoru - Téměř přesně za půl roku začnou Rumcajsovy míle! A protože už máme část povolení v kapse, zadali jsme hrubé obrysy map do Mapového archivu ČSOS.

Mapy se budou příhodně jmenovat: Rumcajs, Manka a Cipísek.

"Cipísek" - zvolili jsme místo nudného "Kamenného vrchu", což stejně ani pořádný vrch není. Navíc se v lomu přes údolí těží písek, takže je tam jistá slovní návaznost. A taky je prostor nejmenší.

"Manka" - část pod Prachovem, poběží se zde klasika na druhé etapě, holky jsou vytrvalé, že...

"Rumcajs" - část u Brad, kde je Rumcajsova (zaručeně pravá!) jeskyně, poslední etapa a poběží se middle, Rumcajs to taky pěkně střílel.

PS: při závodě se na jelenech jezdit nesmí!

Na rozpis ještě vydržte, ale už si klidně můžete bookovat ubytování na Bradech (http://www.penzion-brada.cz/, min. od pátku do neděle).

http://mapy.orientacnisporty.cz/cs/clubs/sjc
obrazek
06.12.2016Rumcajsovy míle 2017 - Vítejte na stránkách Rumcajsových mílí 2017! Letos bude centrum na Bradech u Jičína a závody proběhnou v termínu 11.-13. srpna. Na páteční krátkou etapu si zajedete pod malebné Trosky, v sobotu si užijete klasiku nad Jinolickými rybníky, odpoledne si můžete dát výlet do Prachovských skal a na závěr vás čeká krátká trať v nejskalnatější části Přivýšiny.

Měsíc poté (16.9.) pořádáme v centru Jičína Český pohár ve sprintu. Proto vás žádáme, abyste se tomuto prostoru vyhnuli, pokud závod plánujete běžet.

Rozpis na "Míle" očekávejte během brzkého jara.

obrazek
Vypsat novinky pro rok:
SPONZOŘI

 

Předporodní kurzy v Jičíně