10. ročník 1985 - 5 DNŮ OB JIČÍN

Centrum : Mostek - 3 204 závodníků


Mapa:Stavitelé tratíKontroloři tratí
E1 6.8.Labský vrch1 : 15000Jaroslav HavlíkVladimír Ondruška
E2 7.8.Holubí vrch1 : 15000Ladislav HrubýMiroslav Nožička
E3 8.8.Martinská stěna1 : 15000Jan PrášilMiroslav Králík
E4 9.8.Kozí rohy1 : 15000Pavel DudíkMiroslav Liška
E510.8.Holubí vrch1 : 15000Josef BenešPetr Dudík
Tréninkové mapy: Vrch 1 : 15000

Tech. jury: Krch Josef CS, Maurice Jakous FRA, Rolf Hainemann DDR

Př. org. výboru : Jaroslav Havlík, řed.: Jar.Havlík, hl. rozh.: Jiří Ticháček, Delegovaný rozhodčí : Vojtěch Nováček


H E Polák JozefVŠ Košice59
H 10 NBabický JanDobruška94
H 11 AZakouřil V.Turnov93
H 11 BKřivánek M.KDP Brno108
H 13 ADokoupil M.KDP Brno73
H 13 BMatoušek M.Slaný109
H 13 CKovacs San.HUN96
H 15 ARopek Rud.Rychnov113
H 15 BValla DaliborGottwaldov80
H 15 CGaitzsch B.DDR78
H 17 AUrbánek L.Opava84
H 17 BRachůnek S.Jihlava66
H 17 CHorký TomášBrno54
H 19 AHorký RomanVŠ Praha69
H 19 BSchuster M.VŠB Ostrava60
H 21 AKrejčí Jar.Chem. Praha114
H 21 BMaennel Har.DDR97
H 22 BLepšík Vlad.Nový Bor89
H 21 CČervinka St.SF Praha109
H 22 CRevesz Andr.ROM106
H 35 AUher PetrVŠ Praha39
H 35 BMerta ZdeněkSlušovice81
H 40Richters Ed.Mar. Lázně80
H 45Conrad HelmutDDR72
H 50Jurman KarelŠumperk35
H 55Vykysalý FrantišekHr. Králové26
H 60Alkvist HarrySWE24
D ENikolová PetrankaBUL24
D 10 NSnupárková PetraKDP Brno69
D 11 ARočková PavlaKDP Brno58
D 11 BKřesťanová LenkaVrbno p.P.104
D 13 AZichová JanaJičín62
D 13 BKurtáková VěraJablonec122
D 15 ABurýšková ŠárkaLo Praha56
D 15 BKamrat JanaDDR98
D 17 AKomancová Luc.H. Králové49
D 17 BRenčíková EvaOpava74
D 19 APřibylová HanaRoztoky33
D 19 BFaitová JanaVŠ Ostrava33
D 21 APojezdná IrenaVŠ Ostrava104
D 21 BŽidlická RenataVrchlabí109
D 35Kozelková JindraChomutov34
D 40Vlachová RenataVŠ Ostrava32
D 45Haňkovská JanaČKD Praha20
D 50Larsson IngeSWE12


Obec Mostek získala cenu: „Fair play“ za pomoc závodníkům při nepříznivém počasí.


Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY

Předporodní kurzy v Jičíně