11. ročník 1986 - 5 DNŮ OB JIČÍN
3. etapa - šestý závod SVĚTOVÉHO POHÁRU 1986

Centrum : Dolní Bousov - 3204 závodníků


mapa:Stavitelé tratíKontroloři
E1 5.8.D. BousovVlčice1 : 10000Jan PrášilPetr Klimpl
E2 6.8.D. BousovVlčí pole1 : 10000Ladislav HrubýPavel Dudík
E3 7.8.BranžežDráb1 : 10000Miroslav KrálíkVladimír Ondruška
SP 7.8.BranžežDráb1 : 10000Jaroslav HavlíkVojtěch Nováček
E4 8.8.BranžežSokolka1 : 10000Jiří TicháčekPetr Dudík
E59.8.D. BousovVlk1 : 10000Ladislav HrubýKrálík Mir.

Tech. jury: Krch Josef CS, Levin Lenart SWE, Rolf Hainemann DDR

Př. org. výboru : Jaroslav Havlík, řed.: Jar.Havlík, hl. rozh.: Jiří Ticháček

Světový pohár technická jury: Krch Josef CS, Lars Lystad NOR, Rolf Hainemann DDR


H E Langaas SindreNOR88
H 10 NBabický JanDobruška75
H 11 AZakouřil VáclavTurnov88
H 11 BRokosek PetrRoudnice93
H 13 APompach MartinHr. Králové87
H 13 BHlavacký PetrKam. Šenov103
H 13 CZlamalík PetrFryšták66
H 15 AProkeš TomášPlzeň97
H 15 BBorcín PeterTopolánky109
H 15 CKuczera AndrejPOL69
H 17 APoalovics GaborHUN107
H 17 BDeszo SandorHUN106
H 19 AUtínek PetrSF Praha59
H 19 BVandas LuděkVamberk78
H 21 ANeumann Jar.Olomouc103
H 21 BMaennel HafaleDDR115
H 22 BCigoš EvženVŠ Brno89
H 21 CPilát FrantišekJablonec105
H 22 CSenfner DrazenYUG76
H 35 ALenhart ZdeněkVŠ Brno37
H 35 BSimov JordánBUL84
H 40Zakouřil VáclavTurnov108
H 45Franko StanislavKysak66
H 50Zemánek Boh.Vrchlabí45
H 55Kempf AdolfSUI27
H 60Nilsson N-B.SWE24
D EKalibánová IvaPardubice29
D 10 NHainová LucieJičín78
D 11 AVejvodová VěraHr. Králové59
D 11 BSnopárková P.Brno81
D 13 ADeseo OrsolyaHUN85
D 13 BSochrová PetraŠumperk89
D 15 AČechová Gab.Ostrava69
D 15 BSmetanová Kat.VŠ Liberec96
D 17 ACilingirová M.BUL51
D 17 BDusilová JindraRychnov72
D 19Přibylová HanaSF Praha82
D 21 AKusynová HedaHr. Králové98
D 21 BRychlíková Bl.Vrchlabí105
D 35Ulehlová IvanaNový Bor48
D 40Vlachová RenataVŠ Ostrava34
D 45Bengtsson I.-B.SWE20
D 50Bláhová BlankaSl. Praha26


Světový pohár – 3. etapa : H E – 87 závodníků D E – 50 závodnic

1.OLSSON KENTSWE83:25
2.Tveite HarvardNOR84:11
3.Thon OyvinNOR84:14
4.Uchytil VlastimilCS86:06
5.Berglia MortenNOR86:59
6.Dosek AgostonHUN87:05
7.Kačmarčík JaroslavCS87:06
8.Hlaváč JiříCS87:49
9.Palmqvist LarsSWE88:45
10.Kelemen JanosHUN88:51
10.Macháček AlešCS88:51
12.Pollák JozefCS89:37
1.OLSVIK ELLENNOR82:48
2.Volden BritNOR83:27
3.Sonderegger FrankeCH83:43
4.Teigen JorunnNOR85:27
5.Kuchařová AdaCS85:35
6.Bratberg RagnhildNOR86:54
7.Hanus ArjaSWE87:42
8.Bártová EvaCS88:57
9.Gunnarsson KarinSWE90:02
10.Zuercher BrigitteCH90:28
11.Rabe KarinSWE92:24
12.Nikolová PetronkaBUL92:25

Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY

Předporodní kurzy v Jičíně