15. kolo VCO - SJC - 4.11.2006 - Vsledky
15. kolo VCO - SJC - 4.11.2006so 4.11.2006 17:07
Vsledkyvytvoeno OE2003 Stephan Krmer 2006

msto Jmno                            Klub                              as 



D10C  (12)                2.3 km  0 m   9 K       

    1 Novotn  Klra                   PHK                             27:37 
    2 Machaov Michaela               PHK                             30:01 
    3 oubalkov  Anna                PHK                             31:39 
    4 Kavalrov  Jlie                PHK                             32:35 
    5 Pustaiov Zuzana                 TJN                             33:56 
    6 Machkov Kateina                SHK                             35:30 
    7 Tauchmanov Karolna             STH                             36:03 
    8 Bareov Markta                 SHK                             39:48 
    9 Lorencov Simona                 SRK                             41:48 
   10 Strnsk Nikola                  LTU                             43:48 
   11 Sevrnkov Monika                LTU                             59:35 

      Koutn  Hana                     PHK                              disk 



D10N  (32)                2.5 km  0 m   8 K       

    1 Zlmalov Nikola                 SJC                             22:32 
    2 Dubsk Michala                   STH                             27:48 
    3 Stefanov Monika                 VRL                             28:21 
    4 Pakostov Jana                   VRL                             31:13 
    5 Machaov  Marika                PHK                             31:37 
    6 Kubkov  Jana                  PHK                             32:16 
    7 Kubekov Barbora                PHK                             34:34 
    7 Hkov Kateina                  VRL                             34:34 
    9 Kadav Denise                    STH                             35:50 
   10 Bhounkov Olvie                STH                             36:03 
   11 Matouov Katka                  VRL                             36:19 
   12 Hanov Petra                    VRL                             36:32 
   13 Ulvrov Elika                   STH                             36:42 
   14 emberov Kristna               STH                             38:11 
   15 Urbanov Markta                 STH                             38:34 
   16 ilhnkov  Iveta                PHK                             38:45 
   17 Wakov Martina                  VRL                             39:03 
   18 Kubekov  Veronika              PHK                             41:39 
   19 Hamkov Simona                 STH                             42:16 
   20 Vondrkov Barbora               LTU                             42:33 
   21 Kroupov Vendula                 PVP                             44:26 
   22 Kovov Anna                    VRL                             48:26 
   23 Klakov Josefna                DKP                             55:55 
   24 Poboilov Karolna              LPU                             56:25 
   25 Chrtkov Kristna                VRL                             56:41 
   26 Krejov Katka                   VRL                             57:42 
   27 Zuznkov Anna                   VRL                             60:58 
   28 Strnsk Renata                  LTU                             62:58 
   29 Jiroutov Jana                   STH                             74:47 

      imnkov Barbora                STH                              disk 
      Soukupov Anna                   STH                              disk 
      Vydrov Lenka                    STH                              disk 



D12C  (15)                2.6 km  0 m   9 K       

    1 Novotn  Markta                 PHK                             24:52 
    2 Kulhav Elika                   SRK                             28:28 
    3 Svobodov Lenka                  LTU                             34:02 
    4 Vojtkov Tereza                LPU                             34:32 
    5 Ulov Tereza                    SRK                             36:26 
    6 Bohat Jana                      VSP                             37:41 
    7 Smutn Aneka                    TUV                             37:51 
    8 Sedloov Aneta                  SNA                             42:29 
    9 mejcov Anna                    SJC                             43:12 
   10 Voenlkov Nicola               SHK                             43:42 
   11 Zakouilov tpnka             TUV                             43:45 
   12 imkov Lucie                    TYN                             43:50 
   13 emeljuchov Saa                STH                             47:07 
   14 Pacholkov Lucie                STH                             52:55 
   15 Kuinov  Anna                   PHK                             60:48 



D14C  (19)                3.4 km  0 m   13 K      

    1 Poloprutsk Markta              VLI                             30:52 
    2 Knapov Lenka                    LPU                             33:32 
    3 Mrzov Pavla                    DCE                             34:00 
    4 Prochzkov Klra                LPU                             34:20 
    5 Reslov Hana                     SRK                             37:12 
    6 Kocinov Iveta                  SHK                             39:33 
    7 Dolealov Radka                 VRL                             42:56 
    8 Kamenick Kateina               PHK                             44:50 
    9 Grundmannov Hana                LTU                             45:19 
   10 Netkov Martina                 DOB                             53:16 
   11 Palasov Pavlna                 SJC                             53:47 
   12 Peremsk Dana                    SRK                             55:25 
   13 Jaroov Kateina                SRK                             56:15 
   14 Kalensk Vendula                 STH                             59:12 
   15 Jebav Lucie                     VRL                             64:34 
   16 Bucharov Elika                 VRL                             67:20 
   17 Krunkov Klra                   SNA                             72:03 
   18 Novotn Adriana                  VRL                             73:38 

      Hradeck Lucie                   DOK                              disk 



D14D  (5)                 2.9 km  0 m   13 K      

    1 tpnkov Aneta                 SRK                             55:45 
    2 Kiskov Klra                    LPU                             56:22 
    3 Koutn  Kateina                 PHK                             64:49 
    4 Kubatov Iveta                  VRL                             86:17 
    5 Malkov Eva                     LTU                             90:46 



D16C  (14)                4.0 km  0 m   15 K      

    1 midrkalov Monika               NPA                             40:48 
    2 Lamichov  Martina               PHK                             45:06 
    3 Fundov Elika                   SHK                             45:49 
    4 Horkov Aneta                   TUR                             48:40 
    5 ponarov Lucie                  ZAM                             53:45 
    6 Polzerov Lenka                  LTU                             57:08 
    7 Chldkov Zuzana                 ZAM                             58:33 
    8 Hork Marie                      ALB                             60:05 
    9 Balcarov  Mirka                 PHK                             61:24 
   10 pakov Lucie                   ALB                             63:54 
   11 Trejtnarov Zuzana               KUN                             64:13 
   12 Vlkov Marcela                  ZAM                             66:34 
   13 Prochzkov Olga                 SJC                             68:10 
   14 Kiinov Erika                   VRL                             82:34 



D16D  (1)                 3.9 km  0 m   16 K      

    1 Wagner Sophie                    ZIS                             96:08 



D18C  (13)                4.8 km  0 m   19 K      

    1 Karochov Simona                 DKP                             41:33 
    2 Vaculkov  Jana                 PHK                             50:56 
    3 Petrelov Tereza                JIL                             59:53 
    4 Mervartov Kristna              SHK                             61:26 
    5 Hendrychov   Zuzana             PHK                             61:36 
    6 Bednov Michaela               VAM                             63:22 
    7 Folbrechtov rka               BOR                             63:36 
    8 Rouskov Tereza                  LPU                             64:54 
    9 Zkravsk rka                  SNA                             69:13 
   10 Mullerov Hana                   VAM                             76:10 
   11 Vikov Vendula                   JIL                             89:53 
   12 Kuinov  Petra                  PHK                             90:21 
   13 Lennerov Hana                   LPU                            107:21 



D21A  (24)                6.6 km  0 m   27 K      

    1 MOnika Topinkov                 BOR                             65:39 
    2 Iva Hrazdirov                   SCP                             66:14 
    3 Krafkov Lucie                   BOR                             69:07 
    4 Kovov Kristna                DKP                             70:10 
    5 olnov  Lucie                  PHK                             70:23 
    6 Koinov Jana                    PGP                             75:35 
    7 Janovsk Petra                   PGP                             76:11 
    8 Kuncov Jana                     SRK                             76:15 
    9 Zurynkov Jana                   EKP                             77:04 
   10 Prchalov Ivana                  JIL                             79:06 
   11 Zelen Lenka                     PGP                             80:11 
   12 Dolealov  Vendula              PHK                             80:45 
   13 korpilov Jana                  VSP                             81:27 
   14 Tepl Tereza                     SHK                             85:11 
   15 Hypiusov Tereza                 SHK                             90:53 
   16 Havlkov Vendula               DKP                             91:24 
   17 Paroulkov Iva                   LLI                             91:36 
   18 Kakov Barbora                  CHA                             92:27 
   19 Korejkov Da                 LLI                             96:49 
   20 Hradeck Petra                   DOK                             99:36 
   21 Zelen Markta                   PGP                            108:08 

      Tichovsk Hana                   PGP                              disk 
      Zelen Magda                     PGP                              disk 
      Zelen Radka                     PGP                              disk 



D21C  (32)                6.2 km  0 m   25 K      

    1 Prochzkov Michaela             LPU                             63:25 
    2 Hlavov Jindra                   KON                             65:22 
    3 Fejlkov Martina                 SHK                             65:43 
    4 Kivdov Lenka                   CHC                             67:55 
    5 Stulkov Barbora                SHK                             70:48 
    6 Kovov Anna                    CET                             71:18 
    7 Novotn Martina                  PHK                             71:38 
    8 Myslivcov Lenka                 SHK                             71:40 
    9 pov Ivana                     CET                             73:03 
   10 Krsn Vclava                   DOB                             74:23 
   11 Stolinov Lenka                  DOB                             75:29 
   12 Dytrtov Dagmar                  SRK                             76:08 
   13 tpnov Dita                   DOB                             76:21 
   14 Samkov  Renta                  PHK                             76:51 
   15 Dittrichov Petra                KON                             77:37 
   16 ivrn Karolna                  LPU                             77:55 
   17 Vlovsk Eva                     LPU                             79:22 
   18 Svov Barbora                   LPU                             83:05 
   19 oubalkov  Veronika            PHK                             83:29 
   19 Hlkov Marie                    SNA                             83:29 
   21 Tepl Hana                       SHK                             83:31 
   22 Mikuleck Nataa                 SRK                             83:57 
   23 evelov Iva                     DOB                             84:19 
   24 Hjkov Ludmila                  CET                             85:17 
   24 Vakov  Lenka                   PHK                             85:17 
   26 Prochzkov Alexandra            LPU                             85:40 
   27 Albrechtov Lenka                SMB                             87:11 
   28 Hanzlov Veronika                DOK                             95:23 
   29 Vandasov Markta                VAM                            102:34 
   30 Peterov Vra                    DOB                            103:58 
   31 Vankov Ivana                  LPU                            113:14 
   32 Voklov tpnka                CHA                            119:42 



D21D  (18)                5.2 km  0 m   19 K      

    1 Zlmalov Zdena                  SJC                             58:02 
    2 Smutn Pavla                     VAM                             62:32 
    3 Jankov Vra                    FSP                             70:44 
    4 Kubekov Zdena                  PHK                             73:30 
    5 Rykalov Jitka                   VAM                             73:50 
    6 Vchov Radka                    LPU                             76:00 
    7 Karlkov Renata                 ZAM                             81:54 
    8 Kaparov Eva                    LPU                             82:56 
    9 Justov  Hana                    PHK                             84:31 
   10 Kratochvlov Zdena              BOR                             85:43 
   11 Hostinsk Jana                   VAM                             85:48 
   12 pov Jana                      BOR                             87:26 
   13 Langrov Monika                  SHK                             90:53 
   14 Cermanov Petra                  STH                             93:49 
   15 Lukov Kateina                 SHK                             94:06 
   16 Benov Jana                      TYN                            105:50 
   17 Douchov Jaroslava               SNA                            115:42 
   18 afov Renata                  ALB                            153:13 



D35C  (15)                5.3 km  0 m   22 K      

    1 Smutn Jana                      VAM                             61:26 
    2 Abelov Ivana                    STB                             63:45 
    3 Mllerov Zorka                  SHK                             69:09 
    4 Jana Bochenkov                  EKP                             69:13 
    5 Klapalov Jana                   VAM                             70:29 
    6 Novotn Iva                      SHK                             71:15 
    7 Libue Fantov                   EKP                             72:56 
    8 Mal Eva                         JIL                             84:38 
    9 Prochzkov Milue               DCE                             87:32 
   10 ermkov Renata                 LPU                             88:13 
   11 Panchrtkov  Jitka              PHK                             95:37 
   12 lapkov  Libue                PHK                            103:17 
   13 Kaplanov Iva                    LPU                            108:20 
   14 Poloukov Monika               SMB                            123:24 

      Chmelaov Marie                 SHK                              disk 



D35D  (23)                5.0 km  0 m   19 K      

    1 Kroupov Jana                    PVP                             69:13 
    2 Bernartov Ivana                 SHK                             76:21 
    3 Egrtov Jitka                    SHK                             76:45 
    4 Cabalkov Ivana                  ZAM                             80:11 
    5 Fundov Hana                     SHK                             88:23 
    6 Gazdakov Jana                  SHK                             90:22 
    7 Lamichov  Iva                   PHK                             93:25 
    8 Peremsk Dana                    SRK                             93:26 
    9 Koblikov Hana                  ZAM                             93:58 
   10 Wagner Martina                   ZIS                             94:24 
   11 Veverkov Yveta                  VAM                             94:37 
   12 Suchanov Lenka                  VAM                             97:26 
   13 Petrelov Alena                 LTU                             98:05 
   14 Hanuov Jitka                   LTU                            107:35 
   15 Petrov Vra                     VLI                            107:50 
   16 Diveck Rena                   SHK                            108:54 
   17 Weisbauerov Blanka              LPU                            113:27 
   18 KBRTOV IVA                     PEN                            113:34 
   19 Svobodov Eva                    SHK                            115:40 
   20 Koutn  Alena                    PHK                            123:29 

      Zkravsk Hana                   SNA                              disk 
      Hauptfleischov Jitka            SRK                              disk 
   ms Vikov Michaela                  JIL                              disk 



D45C  (25)                4.8 km  0 m   19 K      

    1 Rybov  Lenka                  PHK                             58:01 
    2 Jiranov  Alena                  PHK                             62:44 
    3 Vchov Ladislava                LPU                             63:14 
    4 Mrzov Pavla                    DCE                             64:17 
    5 affkov Zuzana                  CHA                             64:40 
    6 Zleskov Vlasta                 JIL                             65:23 
    7 Mrtkov Hana                   LPU                             67:18 
    8 Vilnerov Eva                    LTU                             70:19 
    9 pov Soa                      BOR                             70:21 
   10 Langrov Eva                     SNA                             70:52 
   11 Jiitov Hana                   JIL                             72:17 
   12 Hermanov Dana                   LPU                             72:22 
   13 Klimplov Alena                  LPU                             73:47 
   14 lechtov Marie                  SHK                             75:16 
   15 Bradnov Vra                    CHA                             76:22 
   16 Kolov Hana                    TJN                             78:05 
   17 Tich Jiina                     DOB                             80:15 
   18 Omov Jana                       TUR                             84:14 
   19 evkov Alena                  CHA                             84:45 
   20 Dudov Hana                      DKP                             91:27 
   21 Blhov Luba                     SHK                             95:04 
   22 Konopov Jana                  TUR                            101:47 

      Luskov Olga                     CHA                              disk 
      abatkov Zdena                  SHK                              disk 
      Svobodov Hana                   SMB                              disk 



D45D  (8)                 3.4 km  0 m   20 K      

    1 rollov Zdeka                  LPU                             73:17 
    2 Dokalov Jiina                 LPU                             74:45 
    3 trbov Lenka                   LPU                             75:46 
    4 Novkov Jana                    NPA                             78:34 
    5 Balcarov  Eva                   PHK                             83:40 
    6 Novkov Miloslava               ZAM                             84:37 
    7 Mal Marie                       LPU                             85:23 
    8 Duslkov Marie                  SRK                             88:19 



D55C  (13)                3.4 km  0 m   20 K      

    1 Dohnalov Dana                   VSP                             55:35 
    2 Dvokov Ladislava              PGP                             64:06 
    3 Kohoutov Jitenka               UVP                             65:19 
    4 Kakov Eva                      CHA                             66:07 
    5 Ehlov Iva                       SRK                             69:07 
    6 Krausov Marie                   LLI                             71:39 
    7 Voklov Pavla                   CHA                             76:34 
    8 Kubkov Hela                    LLI                             80:38 
    9 Martincov Helena                ZAM                             83:54 
   10 Kutkov Stanislava             LTU                             93:30 
   11 Matj Ladislava                 UVP                            102:46 
   12 Nedvdkov Jitka                 DLT                            130:28 
   13 Haufe Heiderose                  ZIT                            142:14 



H10C  (14)                2.3 km  0 m   9 K       

    1 Picek tpn                     TJN                             22:55 
    2 Netuka Vojtch                   SHK                             23:10 
    3 Kaplan Martin                    LPU                             24:24 
    4 Novotn Vojtch                  LPU                             25:01 
    5 Mervart Marek                    SHK                             26:15 
    6 Janeba Vladimr                  CHC                             28:26 
    7 Vyskoil tpn                  VAM                             29:26 
    8 Rykala Filip                     VAM                             35:09 
    9 Kubt Tom                      VRL                             36:03 
   10 Kosina Jakub                     NPA                             37:19 
   11 Ludvk Maty                    STB                             41:36 
   12 Charvt Jan                      VRL                             45:43 
   13 Matna Patrik                    SHK                             47:53 
   14 Horek  Petr                    PHK                             56:29 



H10N  (24)                2.5 km  0 m   8 K       

    1 Kaclek Jan                      ZAM                             25:37 
    2 Zlmal David                     SJC                             25:57 
    3 Prochzka Ondej                 ZAM                             31:19 
    4 Kaclek Pavel                    ZAM                             31:40 
    5 Roudn Martin                    LPU                             32:14 
    6 Locker Tom                     SRK                             34:09 
    7 k Michal                       LPU                             34:11 
    8 Jake Josef                      TYN                             37:40 
    9 Kivda Tom                     CHC                             37:50 
   10 Zakouil Jon                   TUV                             38:27 
   11 Tome Jan                        VRL                             39:37 
   12 Killar Luk                     LTU                             40:11 
   13 Jelnek Tom                    CHC                             40:17 
   14 k Jan                          LPU                             43:53 
   15 Doleal Vt                      SJC                             44:35 
   15 Bachtk Tom                    VRL                             44:35 
   17 Fajfr Oldich                    SRK                             46:40 
   18 Fifka Martin                     STH                             48:04 
   19 Roudn Vclav                    LPU                             48:31 
   20 Hamuka Frantiek                ZAM                             49:29 
   21 Klma Duan                      SRK                             51:58 
   22 Samek  Tom                     PHK                             52:37 

      Killar Dominik                   LTU                              disk 
      Lesk Jakub                      ZAM                              disk 



H12C  (22)                2.9 km  0 m   13 K      

    1 Grundmann Jan                    LTU                             22:36 
    2 Kuera tpn                    STH                             25:39 
    3 Dvoek Radek                   VAM                             30:57 
    4 Kivda Martin                    CHC                             31:00 
    5 Jirouek Vt                     SRK                             32:16 
    6 Kuera Tom                     STH                             34:00 
    7 Maek Ondej                     SRK                             34:47 
    8 Maata Matj                     PHK                             37:12 
    9 Zelinka Jan                      LPU                             39:35 
   10 Tzlar Vojtch                   NPA                             40:35 
   11 Wank Adam                       VRL                             41:58 
   12 Melichar Jan                     DOB                             42:19 
   13 Lis ron                        PHK                             42:25 
   14 Hork Patrik                     TUV                             42:27 
   15 Mlateek Ji                    SHK                             43:39 
   16 Ptek Martin                    SRK                             44:11 
   17 Bryscejn  Viktor                 PHK                             45:45 
   18 Klaka Jan                       xxx                             49:26 
   19 Kosek Jan                        SRK                             49:46 
   20 Pechal Jakub                     LPU                             50:26 
   21 Novotn Vclav                   LPU                             54:49 
   22 Kamenick Ondej                 PHK                             57:00 



H12D  (4)                 2.6 km  0 m   9 K       

    1 Kroupa Tom                     PVP                             36:48 
    2 Hauptfleisch Filip               SRK                             39:58 
    3 Petr Pavel                       VLI                             47:59 
    4 Pro Tom                       VAM                             49:00 



H14C  (30)                3.9 km  0 m   16 K      

    1 Chloupek Adam                    SJC                             36:44 
    2 Handl Jindich                   SRK                             36:50 
    3 Kudera Daniel                    SHK                             39:03 
    4 Uvizl Marek                      STH                             39:43 
    5 Egrt Martin                      SHK                             40:20 
    6 Mikuleck  Jan                   PHK                             43:57 
    7 Novotn Jan                      LPU                             44:10 
    8 Smutn imon                     VAM                             44:14 
    9 Slana Matj                     LPU                             44:52 
   10 Smitka Jan                       SHK                             45:22 
   11 Kos Oldich                      LPU                             46:07 
   12 Kos Tom                        LPU                             46:16 
   13 ermk Jan                       LPU                             47:07 
   14 Kuera Michal                    STH                             49:59 
   15 Provzek Ji                    SHK                             50:12 
   16 Novotn tpn                   ZAM                             50:20 
   17 Hladk Frantiek                 JIL                             51:45 
   18 Ludvk Vojtch                   STB                             53:03 
   19 mejc Jakub                      SJC                             54:19 
   20 Pustai David                     TJN                             54:39 
   21 Lomi imon                      BOR                             57:27 
   22 Suchomel Adam                    KUN                             58:25 
   23 Diveck Frantiek                SHK                             59:26 
   24 Klouek Martin                   STH                             60:41 
   25 Zvesk Filip                    CET                             62:25 
   26 Vondrk Ji                     LTU                             64:49 
   27 Lazk Radek                      LTU                             68:28 
   28 Jake Vojtech                    TYN                             70:29 

      Havel Jan                        JIL                              disk 
      Zitka Luk                      LPU                              disk 



H14D  (3)                 3.4 km  0 m   13 K      

    1 Bene Ondej                     LTU                             69:46 
    2 Matna David                     SHK                             82:50 
    3 Waldek Petr                      LPU                             91:54 



H16C  (19)                4.8 km  0 m   19 K      

    1 Prochzka Tom                  LPU                             48:09 
    2 Kobrle Ale                      JIL                             54:02 
    3 Lazk Tom                      LTU                             54:05 
    4 Stach Jan                        JIL                             54:35 
    5 Charvt Ji                     JIL                             55:00 
    6 Zajek Radim                    SRK                             55:44 
    7 Janata Jakub                     JIL                             56:14 
    8 Stulk Matj                     SHK                             57:22 
    9 Brendl Radek                     NPA                             58:46 
   10 Seidl Jakub                      LPU                             59:04 
   11 Vik Martin                       JIL                             59:28 
   12 Machek Vojta                     VRL                             59:35 
   13 Souek Michal                    SHK                             63:53 
   14 Kamenick Jakub                  PHK                             64:04 
   15 Picek Jan                        TJN                             66:51 
   16 Zemank Jan                      SRK                             73:10 
   17 Zvesk Marek                    CET                             84:00 

      Lux Filip                        KUN                              disk 
      Jake Ondrej                     TYN                              disk 



H16D  (5)                 4.0 km  0 m   15 K      

    1 Novk Martin                     VAM                             45:40 
    2 Rykala Daniel                    VAM                             46:52 
    3 Macl Jan                         LPU                             55:22 
    4 Tzlar Ondej                    NPA                             67:21 
    5 Oueck Milo                    LPU                             78:48 



H18C  (20)                5.2 km  0 m   19 K      

    1 Panchrtek  Jan                  PHK                             35:08 
    2 Exner Jan                        JIL                             38:45 
    3 Jirk Ondej                    SRK                             42:45 
    4 Klouek Tom                    JIL                             42:57 
    5 abatka Zdenk                   SHK                             47:33 
    6 Funda Jan                        SHK                             48:58 
    7 ern Vojtch                    JIL                             50:14 
    8 Tma Marek                       JIL                             50:39 
    9 Stuchlk Jaroslav                NPA                             52:17 
   10 Srb Tom                        BOR                             55:02 
   11 Klapal Michal                    VAM                             55:37 
   12 Bek Jan                        SRK                             56:17 
   13 Havlas Jan                       SHK                             57:12 
   14 abatka Jan                      SHK                             58:26 
   15 Jiita Lubomr                  JIL                             58:41 
   16 Kortus Jan                       SNA                             64:42 
   17 Hork Jan                        NPA                             67:07 
   18 Smolk Adam                      SJC                             68:03 
   19 La Martin                    DOB                             68:16 
   20 Pchal Miroslav                  VSP                             83:06 



H21A  (47)                7.8 km  0 m   30 K      

    1 Oma Jakub                        TUR                             51:33 
    2 Kodeda tpn                    SSU                             51:59 
    3 Losman  Petr                     PHK                             53:30 
    4 Mrzek Jan                       SCP                             53:31 
    5 Hepner David                     SHK                             53:42 
    6 Va Petr                        TUR                             54:42 
    7 Ropek Rudolf                     VLI                             57:52 
    8 Henych Martin                    VLI                             58:45 
    9 Peterka Vojtch                  LLI                             59:21 
   10 Vvra Jaroslav                   LPU                             59:33 
   11 Baier Martin                     TUR                             59:57 
   12 Ji Krejk                     TZL                             60:50 
   13 Janovsk Tom                   PGP                             61:03 
   14 Koln Jan                        JIL                             61:31 
   14 Justa  Pavel                     PHK                             61:31 
   16 Kadevek  Petr                  PHK                             61:47 
   17 Va Martin                      TUR                             62:01 
   18 Jan Palas                        ZBM                             62:06 
   19 Prochzka Jan                    PGP                             62:42 
   20 Zvina  Petr                    PHK                             62:43 
   21 Vlach Martin                     DKP                             63:25 
   22 Sokol Zdenk                   SNA                             63:40 
   23 Vtek  Petr                      PHK                             63:49 
   24 trba Zbynk                    LPU                             63:59 
   25 mehlk Eduard                   SHK                             64:08 
   26 Tichovsk Martin                 PGP                             64:32 
   27 urgan tefan                    TUR                             65:23 
   28 Stulk Jakub                     SHK                             65:47 
   29 Miroslav Gebas                   PHK                             65:56 
   30 Maata Roman                     PHK                             66:49 
   31 ech Jan                         FSP                             67:29 
   31 Weiner Jakub                     SHK                             67:29 
   33 aloudek Petr                    DKP                             68:13 
   34 Fliegl Ondej                    PGP                             68:36 
   35 Prochzka Tom                  DKP                             69:13 
   36 Koina Petr                      PGP                             69:39 
   37 Konek Jindich                 TUR                             71:22 
   38 ern Martin                     JIL                             71:51 
   39 Sysel Ondej                     PGP                             73:20 
   40 Poloprutsk Tom                VLI                             73:42 
   41 Sedlk Radek                     DOB                             76:09 
   42 Slovk Miroslav                  SHK                             84:36 
   43 Kafka Milo                      LPU                             85:21 
   44 Petr Jahn                        VIZ                             87:59 
   45 Ondej Blaha                     EKP                             95:32 
   46 Tojnar Jan                       FSP                             96:49 

      Komanec Vclav                   SHK                              disk 



H21C  (42)                7.0 km  0 m   27 K      

    1 Kaplan Jan                       LPU                             57:51 
    2 Veverka Tom                    VAM                             58:15 
    3 Peek Ondej                     CHC                             58:33 
    4 Jirsek Michal                   SHK                             59:01 
    5 korpil Martin                   VSP                             59:47 
    6 Novotn  Milan                   PHK                             59:58 
    7 Hovorka Luk                    LPU                             60:24 
    8 abatka Petr                     LPU                             62:46 
    9 Kvapil Petr                      TUV                             63:29 
   10 Chmela Tom                    SHK                             63:51 
   11 Lepk Petr                      BOR                             65:09 
   12 Pcha Luk                      SNA                             65:45 
   13 Drka tpn                     LPU                             66:53 
   14 Kunart  Tom                    PHK                             68:00 
   15 Ptek Michal                     CHC                             68:03 
   16 Kupka Jaroslav                   ALB                             68:52 
   17 Ptek Luk                      SRK                             69:20 
   18 Svoboda Luk                    SHK                             71:33 
   19 Nitsch Karel                     FSP                             71:47 
   20 ehk Pavel                      VAM                             73:26 
   21 Korbel Michal                    CHC                             74:02 
   22 p Ondej                       DOB                             74:44 
   23 Konek Tom                    DOK                             74:46 
   24 Hradeck Jaroslav                DOK                             75:33 
   25 Macht  Frantiek                PHK                             75:52 
   26 Konek Zdenk                   DOK                             76:38 
   27 Nvlt Martin                     SNA                             76:44 
   28 Kadeka Petr                     ALB                             76:58 
   29 Zelenka  Tom                   PHK                             78:29 
   30 Novk Tom                      EKP                             80:07 
   31 af Miroslav                   CET                             80:24 
   32 Langr Martin                     SNA                             80:58 
   33 Komn David                      PGP                             81:17 
   34 Tborsk Ondej                  TJN                             85:18 
   35 Nvlt Petr                       SNA                             87:25 
   36 Charvt Frantiek                SHK                             87:51 
   37 Klaka Pavel                     DKP                             88:51 
   38 Prochzka Martin                 LTU                             88:58 
   39 Hudk Stanislav                  VAM                             89:26 
   40 Junek Libor                      STH                             92:25 

      Jeek  Ji                      PHK                              disk 
      Koblic Jan                       VAM                              disk 



H21D  (21)                6.2 km  0 m   25 K      

    1 Machek Lubomr                 CHC                             68:22 
    2 lapk  Martin                   PHK                             71:17 
    3 Kobliek Kamil                   ZAM                             71:28 
    4 Skora Bohumil                   CHC                             71:38 
    5 Bza Daniel                     ZAM                             73:17 
    6 Doleal Milo                    BOR                             74:17 
    7 Kokaisl Tom                    LPU                             74:25 
    8 Novk Jakub                      VAM                             76:40 
    9 Frosch Petr                      LPU                             82:25 
   10 Souek  Petr                     PHK                             82:48 
   11 Duch Zdenk                      LPU                             84:22 
   12 Hp  Petr                        PHK                             85:49 
   13 Roll Martin                      ALB                             87:52 
   14 Dok Boris                     BOR                             89:34 
   15 imeek Pavel                    DOB                            109:40 
   16 Vojtch Libor                    HOR                            122:13 
   17 Koutn  Pavel                    PHK                            125:03 
   18 Krl Ji                        VAM                            125:41 

      Jan Severa                       CHC                              disk 
      Janda Martin                     DOB                              disk 
      Paek Ji                       CHC                              disk 



H35C  (28)                6.6 km  0 m   27 K      

    1 Smutn Michal                    VAM                             64:58 
    2 Hausvater Karel                  SHK                             66:46 
    3 Cich  David                     PHK                             67:51 
    4 Chmela Pavel                    SHK                             68:12 
    5 Kamenick Jan                    PHK                             69:06 
    6 Roman Koucky                     EKP                             71:28 
    7 Kalibn Jaroslav                 NPA                             72:50 
    8 Killar Marek                     LTU                             73:45 
    9 Doleal Josef                    VAM                             74:08 
   10 Prochzka Antonn                DCE                             75:42 
   11 Prochzka Radek                  LPU                             76:26 
   12 Souek Karel                     SHK                             77:43 
   13 Petrela Pavel                   LTU                             78:04 
   14 Kol Karel                      TJN                             78:10 
   15 Langr Jan                        SHK                             79:30 
   16 Tepl Ji                       SHK                             81:24 
   17 Klaka Jan                       xxx                             81:34 
   18 Erlebach Josef                   JIL                             83:39 
   19 Pichal Jan                       VSP                             83:46 
   20 Hlavek  Lubomr                PHK                             86:27 
   21 Cinkan Zdenk                    LPU                             86:39 
   22 Prochzka Tom                  LPU                             89:39 
   23 Petr Josef                       VLI                             93:37 
   24 Picek Jan                        TJN                             95:01 
   25 Jake Josef                      TYN                            111:23 
   26 Pustai Josef                     TJN                            121:25 
   27 Zvesk Richard                  CET                            123:55 
   28 Kavalr  Karel                   PHK                            146:22 



H35D  (20)                6.3 km  0 m   28 K      

    1 Netuka Jan                       SHK                             63:26 
    2 ivrn Pavel                     LPU                             73:17 
    3 VYDRA PAVEL                      PEN                             73:56 
    4 Hosta Zdenk                    VAM                             74:12 
    5 Mller Robert                    SHK                             75:14 
    6 Rykala Karel                     VAM                             77:19 
    7 Vzek Ludk                      SHK                             77:20 
    8 Lux Zdenk                       KUN                             77:52 
    9 Novk Ji                       VAM                             79:28 
   10 Imlauf Martin                    SNA                             79:29 
   11 Funda Michal                     SHK                             81:10 
   12 Hanu Pavel                      LTU                             81:27 
   13 Diveck Josef                    SHK                             84:24 
   14 Novotn Pavel                    SHK                             85:15 
   15 Vychodil Tom                   SHK                             88:07 
   16 Kubek  Radek                   PHK                             93:22 
   17 Hauptfleisch Roman               SRK                             97:09 
   18 Kondlka Petr                    HOS                            106:37 
   19 Locker Martin                    SRK                            113:44 
   20 Svoboda Miloslav                 SHK                            114:54 



H45C  (36)                6.3 km  0 m   28 K      

    1 Dutko  Petr                    PHK                             58:22 
    2 Trejtnar Pavel                   KUN                             61:45 
    3 Roudn Vclav                    LPU                             62:14 
    4 Mrtk Vclav                    LPU                             62:22 
    5 Balacar Pavel                    SRK                             63:48 
    6 Ludvk Petr                      STB                             64:10 
    7 Gazdako Milan                   SHK                             68:36 
    8 vadlena Ji                    CHC                             69:54 
    9 Konop Ji                     TUR                             70:00 
   10 Tupec Ji                       VAM                             71:04 
   11 trba Pavel                     LPU                             71:08 
   12 Rejmont Milan                    LTU                             71:35 
   13 Hroba Rudolf                    SRK                             74:39 
   14 Kaka Rudolf                     CHA                             74:54 
   15 Pril Jan                       NPA                             76:54 
   16 Tich Boris                      DOB                             77:03 
   17 Dockal Zdenek                    TYN                             77:37 
   18 roler Zdenk                    KUN                             78:26 
   19 Far Jaroslav                   LPU                             80:39 
   20 Miroslav Fanta                   EKP                             81:08 
   21 pa Ji                        CET                             83:09 
   22 Cupal Jan                        DOB                             84:44 
   23 Milan Bochenek                   EKP                             85:15 
   24 Task Milan                     LPU                             85:22 
   25 Vtek Zdenk                     SRK                             87:24 
   26 Pohl Zdenk                      SRK                             87:47 
   27 Kynl Stanislav                  JIL                             88:24 
   28 Prochzka Ji                   LTU                             91:35 
   29 vb Jan                         FSP                            104:41 
   30 Vlek Josef                      TYN                            108:29 
   31 ern Petr                       ALB                            121:52 
   32 Stehno Pavel                     DKP                            123:40 
   33 Malec Jaromr                    TYN                            133:38 

      Tma Milo                       DOB                              disk 
      Danek Josef                    SRK                              disk 
      Fikejs Vladimr                  ZAM                              disk 



H45D  (24)                5.3 km  0 m   22 K      

    1 Kroupa Vclav                    PVP                             54:25 
    2 tpnek Rudolf                  SRK                             70:21 
    3 Klimpl Petr                      LPU                             71:32 
    4 oubalk Petr                    PHK                             72:54 
    5 Kulhav Josef                    ZAM                             76:24 
    6 Novotn Miroslav                 LPU                             78:28 
    7 Vcha Vladimr                   LPU                             81:02 
    8 lapk  Zbynk                   PHK                             83:36 
    9 Balcar  Ale                     PHK                             84:37 
   10 Hnyk Petr                        SNA                             86:31 
   11 Janeba Petr                      CHC                             88:36 
   12 Chmelk Ji                     LPU                             91:29 
   13 Sedlo Josef                     SNA                             91:42 
   14 Sajbrt  Vclav                   PHK                             93:24 
   15 Kol Vclav                    SHK                             93:29 
   16 Zkravsk Zdenk                 SNA                            104:50 
   17 Andr Milan                      ZAM                            122:25 
   18 abatka Petr                     SHK                            126:27 
   19 Kuina Ji                      PHK                            156:07 

      Souek  Pavel                    PHK                              disk 
      Stulk Ji                      SHK                              disk 
      Langr Stanislav                  SNA                              disk 
      Ptek Petr                       SRK                              disk 
      Kopyn tefan                     TYN                              disk 



H55C  (22)                5.3 km  0 m   22 K      

    1 Novk Karel                      NPA                             59:31 
    2 Babick Tom                    DLT                             63:52 
    3 Vokl Ji                       CHA                             65:24 
    4 Jakubec Jindich                 TUR                             67:04 
    5 Valter Petr                      KBM                             67:20 
    6 Blek Vratislav                  SJC                             68:58 
    7 Strek Ji                      SRK                             69:00 
    8 Kubek Zdenk                   TUR                             69:49 
    9 Kraus Jan                        LLI                             75:06 
   10 Pospil Ji                    TUV                             75:29 
   11 Fridrich Jaroslav                LPU                             75:40 
   12 Tobika Vclav                   ZAM                             76:29 
   13 Smetana Radim                    CHA                             79:28 
   14 ponar Josef                     ZAM                             87:47 
   15 Zlesk Zdenk                    JIL                             89:05 
   16 Dohnal Josef                     VSP                             93:39 
   17 Mikuleck  Jan                   PHK                             97:41 
   18 Martin Bare                     VLI                             97:50 
   19 Luk Zdenk                     LLI                             99:44 
   20 Zelen Vladimr                  PGP                            105:05 
   21 Lusk Karel                       CHA                            113:13 

      Kadav Zdenk                    CHA                              disk 



H55D  (12)                5.0 km  0 m   19 K      

    1 Seidl Karel                      SRK                             69:30 
    2 Sokol Zdenk                   SNA                             70:45 
    3 Zakouil Vclav                  TUV                             75:00 
    4 Matj Ivan                      UVP                             75:51 
    5 Mlek Josef                      LPU                             77:44 
    6 Mslo Miroslav                   SHK                             96:12 
    7 Novotn  Frantiek               PHK                            101:28 
    8 epelka Petr                     LPU                            104:33 
    9 Hanu Karel                      SJC                            105:49 
   10 Koudelka Karel                   LPU                            118:41 
   11 Jiran  Vclav                    PHK                            123:10 

      Martin Safr                      CHC                              disk 



H65C  (7)                 5.0 km  0 m   19 K      

    1 Zemnek Bohumil                  VRL                             66:37 
    2 Ktnsk Jaroslav                BOR                             76:05 
    3 Maek Pavel                      BOR                             85:19 
    4 Haufe Horst                      ZIT                            113:01 
    5 Hank Milan                      FSP                            124:12 
    6 Komanec Vclav                   SHK                            128:01 
    7 tpnek Rudolf                  SRK                            165:54 



VRL  (18)                 5.2 km  0 m   22 K      

    1 Wohanka Petr                     VRL                             52:28 
    2 Pasekov Vladimra               VRL                             57:39 
    3 Han Petr                        VRL                             60:47 
    4 Mejznar Radek                    VRL                             63:21 
    5 Vrbata Michal                    VRL                             65:11 
    6 Kubt Miroslav                   VRL                             65:39 
    7 Dolealov Hana                  VRL                             67:02 
    8 Kutlvar Rudolf                  VRL                             69:28 
    9 Knobloch Jindich                VRL                             80:15 
   10 Ndrlov Pavlna                 VRL                             80:55 
   11 Gaparikov Petra                VRL                             84:53 
   12 Schmidtov Jana                  VRL                             86:58 
   13 rov Natlie                   VRL                            100:51 
   14 Wakov Dita                     VRL                            105:31 
   15 Kubtov Dana                    VRL                            112:20 
   16 Ndrlov Eva                     VRL                            112:43 
   17 Kvasnikov Lucie                VRL                            113:10 

      Dank Jchym                     VRL                              disk 




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY
9.06.201920:09 -
25.03.201906:25 -
5.03.201814:00 -