Startovní listina pro Rumcajsovy míle 2014


zavody_start_kategoriezavody_start_oddily
----------------------------------------------------------------------------------------------
Rumcajsovy míle 2014                                                        čt 14.8.2014 11:40
Startovka po kategoriích - Všechny etapy
--------------------------OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014--------------------------

StČí Id databá Jméno               slo čipu Oddíl                           E1      E2      E3      E4 

D10  (14)      

   1 SJH0651   Benešová Michaela     553451 SJH SJH - SJH Jindřichův H   66:00   64:00   81:00   72:00 
   2 STB0499   Průšková Tereza       446324 STB STB - TJ Stadion Nový    68:00   54:00   84:00   86:00 
   3 VPM0456   Šauli Kateřina       2060388 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   70:00   62:00   60:00   88:00 
   4 31D0550   Johanna Neumann      7777077 31D DE - SV Lengefeld        72:00   72:00   87:00   82:00 
   5 RIC0451   Pračková Ema          426373 RIC RIC - OB Říčany          74:00           45:00         
   7 PGP0451   Haková Michaela      2051549 PGP PGP - SK Praga           78:00   70:00   48:00   96:00 
   8 VSP0453   Kopecká Valentýna    2021847 VSP VSP - USK Praha          80:00   68:00   54:00   76:00 
   9 LPM0450   Hegnerová Adéla      2049581 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   82:00   56:00   63:00   92:00 
  10 LME0451   Machová Anna         2056272 LME LME - SK Los Mělník      84:00   58:00   66:00   78:00 
  11 VLI0555   Martanová Lea        2043610 VLI VLI - Slavia Liberec o   86:00   52:00   78:00   90:00 
  12 MLA0451   Bartošová Marie      2073704 MLA MLA - MLOK Mariánské L   88:00   66:00   72:00   94:00 
  13 SJC0451   Šemberová Anděla        4294 SJC SJC - TJ Sportcentrum    90:00   60:00   57:00   80:00 
  14 PGP0550   Malečková Hana       2067999 PGP PGP - SK Praga           92:00   76:00   75:00   84:00 
  15 SKV0451   Dítková Markéta       682652 SKV SKV - TJ Slovan Karlov                   51:00   70:00 


D10N  (7)      

  16 SJC0556   Řeháková Andrea         4275 SJC SJC - TJ Sportcentrum    70:00   97:00   64:00   22:00 
  17 LTP0650   Lošťáková Sára        420434 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   74:00   91:00   40:00   20:00 
  19 SLA0551   Zemková Pavlína       436970 SLA SLA - SKOB Slaný         82:00   93:00   60:00   28:00 
  20 LTP0951   Lošťáková Ela         682083 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   86:00   95:00   52:00   24:00 
  21 ZPV0555   Karásková Denisa      206390 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo                   56:00   18:00 
  22 DKP0750   Štoková Sofie                DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk                   48:00         
  23 TBM0679   Doušková Kateřina    2067211 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brn                   36:00   16:00 


D12  (12)      

  24 NEJ0350   Nádeníčková Iva      2035733 NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek   80:00   30:00    3:00  104:00 
  25 DKP0250   Sanna Karin          7200326 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   82:00   34:00   11:00   94:00 
  26 VAM0350   Adamovská Kateřina    438605 VAM VAM - OOB Vamberk        84:00   38:00   17:00   98:00 
  28 LPU0357   Pušová Bára          2032180 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   88:00   40:00    1:00   88:00 
  29 TTR0351   Nešporová Marie        52239 TTR TTR - OOB Třebíč         90:00   46:00    9:00   84:00 
  30 SHK0350   Thýnová Martina       410782 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   92:00   50:00   23:00   90:00 
  31 31D0350   Lena Neumann         7122003 31D DE - SV Lengefeld        94:00   36:00   15:00  102:00 
  32 VRL0251   Štreglová Zuzana     2020709 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   96:00   48:00   25:00   92:00 
  33 23P0350   Kulpa Natalia                23P PL - OK!Sport            98:00   32:00   13:00   86:00 
  34 VLI0252   Martanová Elin       2043603 VLI VLI - Slavia Liberec o  100:00   44:00    7:00  100:00 
  35 EKP0351   Janečková Josefína   2067977 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                    5:00   82:00 
  36 ROZ0250   Chalupová Aneta              ROZ ROZ - OK Roztoky                         19:00         


D14  (19)      

  37 SJC0156   Matějková Barbora       4293 SJC SJC - TJ Sportcentrum    46:00   54:00   67:00   49:00 
  38 SRK0151   Kosová Tereza        2073747 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   48:00   60:00   95:00   71:00 
  39 SJC0151   Vejražková Róza      2056270 SJC SJC - TJ Sportcentrum    50:00   46:00   63:00   57:00 
  40 CHA0050   Pavlíková Markéta     436447 CHA CHA - OK Chrastava       52:00   52:00   85:00   67:00 
  41 SJC0154   Tumová Adéla         2056297 SJC SJC - TJ Sportcentrum    54:00   50:00   59:00   53:00 
  42 LPU0151   Držková Berenika      425545 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   56:00   74:00   69:00   51:00 
  43 SLA0051   Straková Veronika     219276 SLA SLA - SKOB Slaný         58:00   58:00   65:00   55:00 
  44 OCB0051   Ash Kristina          410400 OCB OCB - OC České Budějov   60:00   48:00   77:00   75:00 
  45 NEJ0150   Nádeníčková Pavla    2056275 NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek   62:00   76:00   81:00   73:00 
  46 KTA0151   Svobodová Anna        682635 KTA KTA - SK Kotnov Tábor    64:00   78:00   79:00   79:00 
  47 LPU0051   Vojtíšková Viktorie   426321 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   66:00   70:00   73:00   61:00 
  48 SRK0153   Šklíbová Veronika     416343 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   68:00   56:00   87:00   63:00 
  50 SHK0051   Thýnová Nikola       2032191 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   72:00   62:00   83:00   77:00 
  51 MLA0251   Černá Kateřina       2073702 MLA MLA - MLOK Mariánské L   74:00   64:00   75:00   59:00 
  52 LME0050   Machová Marie        2060278 LME LME - SK Los Mělník      76:00   66:00   89:00   69:00 
  53 EKP0153   Blahová Pavla         428253 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   78:00   68:00   91:00   81:00 
  54 ROZ0150   Čermáková Kateřina   2069045 ROZ ROZ - OK Roztoky                         97:00         
  55 ZVO0152   Vallová Kristýna     2035151 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        71:00         
  56 ROZ0050   Sedláčková Linda      232535 ROZ ROZ - OK Roztoky                         61:00         


D16  (14)      

  57 CHC9951   Semrádová Jana        425544 CHC CHC - K.O.B. Choceň      68:00   74:00   91:00  100:00 
  58 KUL9950   Glöcknerová Anna             KUL KUL - KOB Ústí nad Lab   72:00   64:00   88:00   94:00 
  59 PGP9952   Kolářová Johana       897346 PGP PGP - SK Praga           76:00   72:00  112:00   88:00 
  61 BOR9954   Janoušková Lucie        8427 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   84:00   82:00   82:00  102:00 
  62 KTA9951   Svobodová Jana        682657 KTA KTA - SK Kotnov Tábor    88:00   70:00   76:00  108:00 
  63 ROZ9951   Voltrová Alena        438638 ROZ ROZ - OK Roztoky         92:00   66:00   97:00  110:00 
  64 SJH9853   Dundáčková Julie      420443 SJH SJH - SJH Jindřichův H   96:00   78:00   70:00   92:00 
  65 VSP9950   Kopecká Johana       2021848 VSP VSP - USK Praha         100:00   62:00  109:00  106:00 
  66 KPY9951   Lišková Hana          682095 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr  104:00   80:00   85:00   98:00 
  67 KUL9850   Vostřelová Pavlína           KUL KUL - KOB Ústí nad Lab  108:00   68:00  103:00  104:00 
  68 PGP9850   Janovská Kateřina     981838 PGP PGP - SK Praga                          100:00   96:00 
  69 ROZ9950   Klinkerová Magdalén    49155 ROZ ROZ - OK Roztoky                        106:00         
  70 ZVO9852   Zimmerová Kateřina    886274 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        79:00         
  71 ZVO9851   Hájková Eliška       2031363 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        94:00         


D18  (8)       

  72 SCP9750   Veljačiková Hana      336785 SCP SCP - OK Sparta Praha    68:00   51:00   74:00  109:00 
  73 LBE9752   Hamplová Tereza        52321 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   70:00   49:00   71:00  105:00 
  74 MOV9751   Svěchotová Natálie    232392 MOV MOV - SKOB Ostrava       72:00   43:00   95:00  101:00 
  75 SJH9751   Parkanová Veronika    331244 SJH SJH - SJH Jindřichův H   74:00   41:00   77:00  111:00 
  76 ROZ9752   Voltrová Hana         438639 ROZ ROZ - OK Roztoky         76:00   47:00   92:00  103:00 
  78 SHK9650   Myslivcová Markéta      9472 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   80:00   45:00   86:00  107:00 
  79 PHK9753   Kavalírová Julie      207804 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá                   89:00         
  80 OKP9750   Nováková Adéla        232750 OKP OKP - SK OK 24 Praha                     83:00         


D20  (2)       

  81 SBR9550   Galatíková Lucie       51909 SBR SBR - SKOB Bruntál       62:00   37:00   68:00   95:00 
  82 LLI9550   Košková Anička       1398995 LLI LLI - TJ Loko Liberec    64:00   35:00   62:00   93:00 


D21A  (50)     

  84 NPA8151   Píšová Monika        7201810 NPA NPA - SK LOB Nová Paka    1:00   84:00   15:00   23:00 
  85 DOB8551   Mertová Eva           320286 DOB DOB - KOB Dobruška        3:00   18:00    5:00   17:00 
  86 TUR9252   Poloprutská Markéta  2020750 TUR TUR - OOB TJ Turnov       5:00   42:00   57:00   55:00 
  87 LTU8950   Petrželová Tereza     515140 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiv    7:00   44:00    9:00   19:00 
  88 KRN8559   Rychlá Pavlína        995815 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv    9:00   88:00   49:00   77:00 
  89 SHK9352   Myslivcová Pavla     2051524 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   11:00   58:00   21:00   29:00 
  90 LBE9450   Křivancová Zdeňka    7200131 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   13:00   90:00   51:00    7:00 
  92           Vakant                       Vakant                       17:00   50:00   31:00   53:00 
  93 TUR9358   Kochová Nikola        515087 TUR TUR - OOB TJ Turnov      19:00   82:00   91:00   43:00 
  94 PHK8753   Balcarová Jana        897344 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   21:00   56:00   59:00   89:00 
  95 PGP6651   Kožinová Jana         502089 PGP PGP - SK Praga           23:00   12:00   71:00   73:00 
  96 PHK9353   Kamenická Kateřina      9832 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   25:00   80:00   43:00   35:00 
  97 AOP7251   Kašparová Šárka        52295 AOP AOP - Přátelé orientač   27:00   60:00   35:00   81:00 
  98 PGP9055   Bialožytová Tereza      8780 PGP PGP - SK Praga           29:00   20:00    7:00   51:00 
  99 TUR7959   Sedláčková Martina     53816 TUR TUR - OOB TJ Turnov      31:00   76:00   47:00   13:00 
 100 PGP8656   Masopustová Elis       49844 PGP PGP - SK Praga           33:00   16:00   81:00   69:00 
 101 TUR8650   Krafková Lucie        876522 TUR TUR - OOB TJ Turnov      35:00   32:00   87:00   79:00 
 102 PGP8852   Smolková Kateřina      53556 PGP PGP - SK Praga           37:00   26:00   37:00   25:00 
 103 KRN8651   Bohunská Jana          52636 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   39:00    8:00   55:00   61:00 
 104 LCE9250   Sklenářová Radka      889312 LCE LCE - OOB TJ Slovan Lu   41:00   22:00    3:00    5:00 
 105 KRN8456   Kopcová Michaela       52533 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   43:00    2:00   13:00   83:00 
 106 NPA9051   Šmidrkalová Monika   2073708 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   45:00   14:00   73:00   87:00 
 107 LCE8751   Vlažná Lucie           52675 LCE LCE - OOB TJ Slovan Lu   47:00   86:00   63:00   59:00 
 108 PHK8855   Azebová Nina          981820 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   49:00   66:00   95:00   85:00 
 109 TUR8354   Rufferová Iva         822282 TUR TUR - OOB TJ Turnov      51:00   46:00   69:00   75:00 
 110 LPU8752   Hermanová Zuzana      515136 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   53:00   34:00   93:00   99:00 
 111 CHT8851   Kopáčková Iva        2059736 CHT CHT - OOB SK Chrast      55:00   72:00   61:00    3:00 
 112 SOB8851   Choutková Magdalena     4183 SOB SOB - SOBSA              57:00   64:00   27:00   97:00 
 113 ZBM8787   Hrstková Vladěna     7201204 ZBM ZBM - SK Žabovřesky Br   59:00   62:00   53:00    9:00 
 114 TUR8951   Dundrová Lucie          8059 TUR TUR - OOB TJ Turnov      61:00   38:00   75:00   31:00 
 115 VLI8055   Kolaja Ehlerová Jan  1398538 VLI VLI - Slavia Liberec o   63:00   68:00   67:00   27:00 
 116 SJH9451   Benešová Jana         920682 SJH SJH - SJH Jindřichův H   65:00   30:00   83:00   45:00 
 117 PHK8951   Čepová Daniela       1400076 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   67:00   28:00   65:00   41:00 
 118 SJC8351   Mrázková Romana       500556 SJC SJC - TJ Sportcentrum    69:00   70:00   23:00   57:00 
 119 BOR9051   Folbrechtová Šárka   1602628 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   71:00   48:00   19:00    1:00 
 120 PGP9054   Flašarová Kristýna     49617 PGP PGP - SK Praga           73:00    6:00   45:00   33:00 
 121 VSP7450   Svobodová Jitka        53598 VSP VSP - USK Praha          75:00   24:00   41:00   65:00 
 122 VLI8051   Volfová Julie           7710 VLI VLI - Slavia Liberec o   77:00   78:00   11:00   93:00 
 123 AOV8750   Petrová Tereza         49458 AOV AOV - OOB TJ Baník Ost   79:00   74:00   79:00   71:00 
 124 VRL9652   Hančová Petra        1398998 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   81:00   40:00   29:00   67:00 
 125 VBM8553   Kociánová Lenka       330625 VBM VBM - VSK Mendelu Brno   83:00   36:00   25:00   91:00 
 126 LPU8499   Przyczková Michaela   981834 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   85:00   10:00   17:00   95:00 
 127 SSU8151   Klíchová Jana           9480 SSU SSU - SK Severka Šumpe   87:00   52:00   89:00   15:00 
 128 DKP8154   Janatová Lucie       9999888 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   89:00    4:00    1:00  101:00 
 129 DKP8654   Margoldová Barbora     49898 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk                   97:00   49:00 
 130 CTB8151   Gregorová Kamila      887165 CTB CTB - SK OB Chotěboř                     99:00   37:00 
 131 DKP8550   Schütznerová Lucie      9622 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk                  101:00   21:00 
 132 SMR8754   Prchalová Ivana      7201202 SMR SMR - SK SNS Smržovka                    33:00   47:00 
 133 CHA8852   Vejstrková Zuzana       4662 CHA CHA - OK Chrastava                       85:00   63:00 
 134 EKP6550   Janečková Dagmar       51594 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                   77:00   39:00 


D21B  (41)     

 135 TUV8557   Zakouřilová Kamila     52370 TUV TUV - SOK TJ Turnov       1:00    1:00    2:00    2:00 
 136 KSU7653   Míková Lenka          887942 KSU KSU - Klub vytrvalostn    3:00    3:00    4:00         
 137 VSP8050   Uhrová Zuzana         232062 VSP VSP - USK Praha           5:00   21:00   68:00   20:00 
 138 SKV8951   Ondrová Kateřina      416217 SKV SKV - TJ Slovan Karlov    7:00   61:00   62:00   68:00 
 139 TTR9151   Klusáčková Zuzana        116 TTR TTR - OOB Třebíč          9:00   37:00   38:00   34:00 
 140 SCP7950   Hojná Silvie           51554 SCP SCP - OK Sparta Praha    11:00           64:00         
 141 LBE9250   Marková Anna          301549 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   13:00   59:00   36:00   24:00 
 142 LPU7658   Švíglerová Pavla      889272 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   15:00   17:00   46:00   50:00 
 143 TAP9054   Zajícová Markéta      361934 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   17:00   45:00   22:00   42:00 
 144 JIL9352   Havlíčková Nikola     438024 JIL JIL - OK Jilemnice       19:00    9:00   70:00   70:00 
 145 VAM8651   Smutná Pavla            9674 VAM VAM - OOB Vamberk        21:00   29:00   54:00   58:00 
 146 DKP8158   Štoková Mariana         9880 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   23:00   13:00   10:00   46:00 
 147 SHK8950   Kettnerová Dana      7201193 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   25:00   67:00   16:00   44:00 
 148 SJC8854   Vobořilová Markéta           SJC SJC - TJ Sportcentrum    27:00           42:00         
 149 EKP8351   Pokorná Kristýna       52186 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   29:00   19:00   20:00   16:00 
 150 DOB8953   Peterová Alena          7247 DOB DOB - KOB Dobruška       31:00   25:00   32:00   14:00 
 151 STB8297   Hanušová Petra        682356 STB STB - TJ Stadion Nový    33:00   71:00   56:00   32:00 
 152 SVS8751   Maliňáková Petra       53387 SVS SVS - Orientklub Vsetí   35:00   63:00   44:00   56:00 
 153 STB8196   Kučerková Romana      682355 STB STB - TJ Stadion Nový    37:00   43:00   40:00   36:00 
 154 SVS8151   Bouzková Katka         53385 SVS SVS - Orientklub Vsetí   39:00   31:00   50:00   60:00 
 155 TJN7950   Vokurková Marta       253111 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   41:00   35:00   14:00   12:00 
 156 31D7350   Straube Hanka        7770777 31D DE - SV Lengefeld        43:00   15:00   26:00   10:00 
 157 TAP8453   Puchernová Zuzana    7518567 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   45:00   41:00           48:00 
 158 DKP8759   Setínková Eva           8946 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   47:00    5:00   74:00   30:00 
 159 TAP8463   Drobníková Markéta   1985821 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   49:00   33:00           62:00 
 161 DLT8551   Nedvídková Iva          5642 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   53:00   27:00   76:00    8:00 
 162 SMB9251   Žitná Jana             49973 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mla   55:00   69:00   18:00    4:00 
 163 DCE7950   Jarošová Klára        416316 DCE DCE - KOB Dobřichovice   57:00   55:00   66:00   72:00 
 164 LPU7670   Držková Markéta         9281 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   59:00   11:00   24:00   54:00 
 165 VBM8254   Štefková Lucie       2060230 VBM VBM - VSK Mendelu Brno   61:00   57:00   30:00   26:00 
 166 LPU9051   Bolechová Anežka       51104 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   63:00   39:00   28:00   38:00 
 167 TAP8750   Jeníčková Radka       886276 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   65:00   73:00                 
 168 SJH8651   Kovářová Lenka               SJH SJH - SJH Jindřichův H   67:00   65:00   72:00   64:00 
 169 22P8750   Puternicka Joanna    9870922 22P PL - KInO Stowarzysze    69:00   53:00    8:00   18:00 
 170 DKP8655   Foglarová Kamila        8638 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   71:00           60:00         
 171 PGP9253   Myslivečková Zuzana    53705 PGP PGP - SK Praga           73:00   47:00   58:00   52:00 
 172 TUV8151   Kvapilová Lenka         7707 TUV TUV - SOK TJ Turnov      75:00    7:00           74:00 
 173 OOP8250   Pietraszková Lenka     52758 OOP OOP - TJ Opava           77:00   49:00   48:00   40:00 
 174 PHK8255   Novotná Martina       416264 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá           51:00   52:00   22:00 
 175 PGP9153   Jelínková Šárka       232168 PGP PGP - SK Praga                            6:00   28:00 
 176 PGP8851   Jelínková Zora        232167 PGP PGP - SK Praga                           12:00    6:00 


D21C  (18)     

 178 PEN8950   Vydrová Markéta         8180 PEN PEN - OK RECO Sport       6:00   19:00   14:00   19:00 
 179 EKP8651   Hausmannová Klára    2067248 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   10:00   13:00                 
 180 DOB8750   Khýnová Radka           7221 DOB DOB - KOB Dobruška       14:00    1:00   26:00   25:00 
 181 LPM7954   Fremrová Jaroslava   1400405 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   18:00    7:00   16:00    1:00 
 182 DLT8750   Kalinová Lucie        301543 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   22:00   21:00   20:00    9:00 
 183 LPU7956   Kokaislová Eva          9296 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   26:00    9:00    2:00   17:00 
 184 SJH9351   Benešová Iveta        336789 SJH SJH - SJH Jindřichův H   30:00    3:00   22:00   23:00 
 185 KVS8350   Spitzerová Petra      887153 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí   34:00   15:00   24:00   27:00 
 186 LME7755   Šimková Markéta      2045245 LME LME - SK Los Mělník      38:00    5:00   34:00   13:00 
 187 9FC8150   Bartalošová Jana             9FC CZ - Bartalošovi         42:00   29:00    6:00    5:00 
 188 LPU7854   Kašparová Eva        2059754 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   46:00   23:00    8:00   21:00 
 189 SCP8150   Havlínová Zuzana       51574 SCP SCP - OK Sparta Praha    50:00           10:00         
 190 ZAM8251   Venclová Veronika    2053565 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Ža   54:00   27:00   32:00    3:00 
 191 VAM9098   Müllerová Petra      2045224 VAM VAM - OOB Vamberk        58:00   17:00    4:00   15:00 
 192 KPY6050   Freyová Michaela      301394 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr   62:00   11:00   30:00   29:00 
 193 44C8550   Špinková Markéta     2073674 44C CZ - Neregistrovaní      66:00           18:00         
 194 VRL8254   Poláková Lucie        331655 VRL VRL - OOS TJ Spartak V           31:00           31:00 
 195 VLI8650   Brzáková Kristýna    2058475 VLI VLI - Slavia Liberec o                   12:00    7:00 


D35  (31)      

 196 TTR7251   Nešporová Marie        52242 TTR TTR - OOB Třebíč          2:00   29:00   64:00   41:00 
 197 SLA7451   Asterová Jana         442858 SLA SLA - SKOB Slaný          4:00   55:00   36:00   53:00 
 198 LPM7352   Ledererová Kamila    2042546 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl    6:00   25:00   74:00   55:00 
 199 LPU7356   Mrskočová Dana       2049512 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa  110:00   13:00   78:00   83:00 
 201 LTP7758   Lošťáková Ivana       232536 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   12:00    7:00   80:00   77:00 
 202 46P7700   Biolik Agnieszka      871977 46P PL - wawa bno            14:00   49:00   56:00   35:00 
 203 LPU7558   Krpatová Zuzana       253351 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   16:00   21:00   70:00   69:00 
 204 LCV7351   Krausová Marcela      253153 LCV LCV - TJ Lokomotiva, o   18:00   33:00   50:00   65:00 
 205 RIC7850   Pračková Zita        2045228 RIC RIC - OB Říčany          20:00           44:00         
 206 SRK7651   Šklíbová Jana           9503 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   22:00    5:00   88:00   33:00 
 207 16D7850   Faltejsková Jana        9268 16D DE - SV Mietraching      24:00    3:00                 
 208 PHK7456   Samková Renáta          9431 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   26:00           48:00         
 209 PGP7651   Haková Magda         2051544 PGP PGP - SK Praga           28:00   39:00   68:00   73:00 
 210 VPM7551   Hasmanová Lenka      2060390 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   30:00   47:00   86:00   57:00 
 211 SBR7750   Vlachová Dita         410731 SBR SBR - SKOB Bruntál       32:00   15:00   42:00   45:00 
 212 MLA7051   Bartošová Jana         51494 MLA MLA - MLOK Mariánské L   34:00   17:00   54:00   85:00 
 213 VPM7852   Šauli Iva            2060395 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   36:00   35:00   46:00   63:00 
 214 LPM7852   Bohuslavová Jana      236999 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   38:00   19:00   90:00   81:00 
 215 SCP6950   Tloušťová Eva          52114 SCP SCP - OK Sparta Praha    40:00   41:00   52:00   37:00 
 216 28L7850   Grigaliunaite Agne   1111117 28L LT - Saule OK            42:00   23:00   76:00   51:00 
 217 KOR7950   Hladká Petra         7003046 KOR KOR - OB DDM Kostelec    44:00   27:00   82:00   71:00 
 218 OSN7850   Dvořáčková Jana        52230 OSN OSN - SK OS Nové Město   46:00   43:00   72:00   43:00 
 219 PHK6961   Weberová Zuzana         9462 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   48:00   37:00   38:00   67:00 
 220 NPA7851   Pavelcová Gabriela   2070822 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   50:00   51:00   60:00   61:00 
 221 LPU7651   Vojtíšková Erika      426370 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   52:00   45:00   62:00   39:00 
 222 JES7451   Kotásková Jana        237528 JES JES - KOS Jesenice       54:00   31:00   40:00   59:00 
 223 VRL7651   Fikar Stránská Lind  2011837 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   56:00   53:00   84:00   79:00 
 224 LPU7855   Stryková Kateřina     232606 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   58:00    9:00   92:00   75:00 
 225 VRL7355   Čivrná Karolína       886273 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   60:00    1:00   94:00   87:00 
 226 VSP7551   Kučerová Marie         53546 VSP VSP - USK Praha                                  47:00 
 227 AOP7750   Pannová Vendula              AOP AOP - Přátelé orientač                   66:00         


D40  (30)      

 228 PGP6450   Smolková Alena         53567 PGP PGP - SK Praga           40:00   19:00   64:00   28:00 
 229 DLT7251   Nosek Martina         236061 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   42:00   53:00                 
 230 SJC7451   Škorpilová Jana       211303 SJC SJC - TJ Sportcentrum    44:00    7:00   52:00   12:00 
 231 23P7400   Sędłak Ewa           9200093 23P PL - OK!Sport            46:00   21:00   43:00   54:00 
 232 BOR7457   Janoušková Iveta        8431 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   48:00   25:00    4:00   18:00 
 233 CHA6551   Pavlíková Pavla        51533 CHA CHA - OK Chrastava       50:00   27:00   10:00   32:00 
 234 KAM6850   Semíková Iva         2035702 KAM KAM - SK Kamenice        52:00   47:00   16:00   22:00 
 235 ZAK7250   Kašparová Marie       331399 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákup   54:00   49:00   73:00   40:00 
 236 SLA7450   Zemková Helena        425546 SLA SLA - SKOB Slaný         56:00   39:00   28:00   44:00 
 237 KAS7051   Eichlerová Jana         8229 KAS KAS - KOB Kamenický Še   58:00   51:00   70:00    4:00 
 238 SLA7351   Kolářová Michaela     981813 SLA SLA - SKOB Slaný         60:00   35:00   85:00    6:00 
 239 JZL7351   Kundratová Jana        53360 JZL JZL - TJ Jižní svahy Z   62:00   37:00   61:00   16:00 
 240 VLI7452   Martanová Daniela       8126 VLI VLI - Slavia Liberec o   64:00   15:00   34:00   20:00 
 241 SJH7051   Benešová Iva             109 SJH SJH - SJH Jindřichův H   66:00   55:00   79:00   52:00 
 242 SHK7051   Myslivcová Lenka      515465 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   68:00   11:00   25:00   48:00 
 243 VSP7250   Kopecká Alena        2021849 VSP VSP - USK Praha          70:00           58:00         
 244 KAM7151   Vilhumová Lucie              KAM KAM - SK Kamenice        72:00   29:00                 
 245 MFP6850   Forstová Lenka        410727 MFP MFP - VŠSK MFF UK Prah   74:00   17:00   40:00   26:00 
 246 SOB7151   Janečková Veronika     53017 SOB SOB - SOBSA              76:00   41:00   13:00    8:00 
 247 LPU7156   Pipková Táňa         2049550 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   78:00   43:00   55:00   38:00 
 248 TRI6950   Kovaříková Mária     7200587 TRI TRI - TJ TŽ Třinec       80:00   23:00   31:00   24:00 
 249 ROU7150   Buková Jana           331208 ROU ROU - SKOB Roudnice na   82:00   33:00   49:00   10:00 
 250 SLA7251   Straková Jana           8579 SLA SLA - SKOB Slaný         84:00   13:00   37:00    2:00 
 251 KTA7151   Svobodová Martina    2025203 KTA KTA - SK Kotnov Tábor    86:00    9:00    1:00   30:00 
 253 PHK6950   Kavalírová Zuzana    2035720 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   90:00    1:00   76:00   34:00 
 254 VRL7052   Hančová Alice         206480 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   92:00   31:00   46:00   36:00 
 255 42A7450   Calvet Christine      431946 42A AT - OLC Währing         94:00    5:00   22:00   50:00 
 256 BOR7456   Janatová Markéta        8432 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   96:00    3:00   82:00   56:00 
 257 PGP7355   Janovská Petra         51636 PGP PGP - SK Praga                            7:00   42:00 
 258 3LC7450   Stauchová Iva        7201201 3LC CZ - Lipence                             19:00   14:00 


D45  (33)      

 259 EKP6951   Blahová Markéta       224915 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah    1:00   75:00   24:00   51:00 
 260 24D6650   Cruse Katrin         2035206 24D DE - SV Robotron Dresd    3:00   59:00   54:00    9:00 
 261 VAM6452   Veverková Yveta         9678 VAM VAM - OOB Vamberk         5:00   83:00                 
 262 CHC6651   Semrádová Jitka       331708 CHC CHC - K.O.B. Choceň       7:00  101:00   36:00   35:00 
 263 VAM6451   Klapalová Jana          9681 VAM VAM - OOB Vamberk         9:00   87:00   57:00   19:00 
 264 DCE5550   Mrázová Pavla           7868 DCE DCE - KOB Dobřichovice   11:00   97:00   78:00   29:00 
 265 VAM6550   Kulová Jana           416317 VAM VAM - OOB Vamberk        13:00  107:00   30:00   45:00 
 266 SLA6852   Kašparová Irena       336731 SLA SLA - SKOB Slaný         15:00   85:00   81:00   11:00 
 267 SRK6752   Kosová Michaela       438611 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   17:00   95:00   66:00   57:00 
 268 SLA6950   Hrdličková Ludmila    224894 SLA SLA - SKOB Slaný         19:00  113:00    9:00   31:00 
 269 LPU6955   Demlová Jitka           9656 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   21:00   89:00    6:00    7:00 
 270 23P6550   Bargiel Beata         412310 23P PL - OK!Sport            23:00   65:00   69:00   33:00 
 271 RAD6850   Zobaníková Vladimír    49464 RAD RAD - TJ Sokol Radslav   25:00   99:00   48:00    3:00 
 272 TJH6451   Tichá Jana             51925 TJH TJH - TJ OK Tolar Jind   27:00  109:00   12:00   43:00 
 273 LPM6850   Šoupová Jana          301705 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   29:00   67:00   42:00   21:00 
 274 TJP6451   Baziková Lucie        434807 TJP TJP - TJ Sokol Troja     31:00   79:00                 
 275 SCP6150   Kavková Dana          446418 SCP SCP - OK Sparta Praha    33:00   81:00   96:00   17:00 
 276 VAM6251   Smutná Jana             9676 VAM VAM - OOB Vamberk        35:00   77:00   21:00    5:00 
 277 SRK6950   Seidlová Jana        2059360 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   37:00  103:00   93:00   25:00 
 278 23P6750   Kierebińska Paulina   412339 23P PL - OK!Sport            39:00  115:00   18:00   55:00 
 279 HCE6451   Mudrová Martina        51984 HCE HCE - TJ Sokol Hostivi   41:00   69:00   60:00   39:00 
 280 47S6550   Mazúrová Soňa         307362 47S SK - Rapid Bratislava    43:00   73:00   90:00   37:00 
 281 SHK6651   Thýnová Ivana        2017663 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   45:00  111:00   27:00   41:00 
 282 LLI6953   Hořáková Petra          8547 LLI LLI - TJ Loko Liberec    47:00           39:00         
 283 VAM6767   Müllerová Zorka       981805 VAM VAM - OOB Vamberk        49:00   93:00   51:00   23:00 
 284 SJI6051   Hrstková Dana          52358 SJI SJI - OK Jihlava         51:00   91:00   75:00   15:00 
 285 TUV6851   Sokolářová Jitka      411412 TUV TUV - SOK TJ Turnov      53:00   63:00    3:00   13:00 
 286 OKP6651   Nováková Irena        236111 OKP OKP - SK OK 24 Praha     55:00  117:00   15:00   53:00 
 287 LME6855   Machová Petra        2056265 LME LME - SK Los Mělník      57:00   71:00   84:00   27:00 
 289 DKP6750   Klašková Kateřina      49806 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   61:00   61:00   63:00   47:00 
 290 ODV6950   Brázdilová Radka      331382 ODV ODV - TJ Aero Odolena    63:00  105:00   45:00   59:00 
 291 SMB6551   Pološčuková Monika      7722 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mla                   72:00    1:00 
 292 PHK6756   Kavalírová Kateřina     9833 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá                   87:00         


D50  (19)      

 293 ODV6350   Hartlová Blanka        51356 ODV ODV - TJ Aero Odolena    62:00   38:00                 
 294 TTR6151   Syslová Iva            52237 TTR TTR - OOB Třebíč         64:00    6:00    4:00   53:00 
 295 LPU6151   Hermanová Dana          9311 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   66:00   36:00   22:00   57:00 
 296 HAV6250   Sochorová Hana         52943 HAV HAV - SKOB Baník Havíř   68:00   22:00   34:00   31:00 
 297 LPU6051   Juračková Jana          9237 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   70:00   32:00   26:00   35:00 
 298 LLI6351   Košková Vlasta        410719 LLI LLI - TJ Loko Liberec    72:00   30:00   38:00   45:00 
 300 HCE6450   Kettnerová Lenka     7202877 HCE HCE - TJ Sokol Hostivi   76:00   18:00   12:00   59:00 
 301 LTU6451   Hindráková Martina   7201808 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiv   78:00   12:00   36:00   65:00 
 302 BOR6152   Kubátová Ivana          8464 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   80:00   14:00   10:00   39:00 
 303 ROZ6150   Voltrová Svatava      438643 ROZ ROZ - OK Roztoky         82:00   20:00   32:00   49:00 
 304 TJN6150   Jermanová Eva         425590 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   84:00   28:00   16:00   51:00 
 305 PEN6350   Kábrtová Iva          232387 PEN PEN - OK RECO Sport      86:00    8:00    2:00   41:00 
 306 23P6450   Kulpa Elżbieta        412302 23P PL - OK!Sport            88:00   16:00   18:00   37:00 
 307 KPY6051   Kohlová Alena          53182 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr   90:00   26:00    8:00   43:00 
 308 PHK5951   Panchártková Jitka    253368 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   92:00   10:00   20:00   55:00 
 309 BOR6250   Jedličková Zdena        8467 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   94:00   34:00   14:00   47:00 
 310 DVP6151   Malačková Jana        232646 DVP DVP - TJ Sokol Praha S   96:00    2:00    6:00   29:00 
 311 VRL6251   Vlachová Hana           8962 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   98:00    4:00   30:00   63:00 
 312 LTU6352   Hanušová Jitka          9609 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiv                   28:00   61:00 


D55  (19)      

 313 TUR5650   Konopáčová Jana         8208 TUR TUR - OOB TJ Turnov       2:00   76:00   17:00   87:00 
 314 PZR5654   Rosecká Alena          51900 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár     4:00   74:00   32:00   89:00 
 315 ONO5950   Gabrielová Šárka        8680 ONO ONO - SKOB Ostrov         6:00   48:00   47:00   77:00 
 316 NPA5754   Hušková Eva             9692 NPA NPA - SK LOB Nová Paka    8:00   70:00   50:00   63:00 
 317 SCP5450   Zavadilová Naďa       336750 SCP SCP - OK Sparta Praha    10:00   56:00   56:00   59:00 
 318 LPU5654   Novotná Jiřina          9290 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   12:00   60:00   11:00   75:00 
 319 CHA5750   Kadavá Eva              8171 CHA CHA - OK Chrastava       14:00   50:00   53:00   67:00 
 320 LPU5851   Víchová Ladislava     888601 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   16:00   40:00   29:00   65:00 
 321 DCE5650   Štrossová Jiřina        7870 DCE DCE - KOB Dobřichovice   18:00   42:00   20:00   71:00 
 322 KNC5750   Šilerová Zdena       2023962 KNC KNC - OOB TJ Sokol Kos   20:00   44:00   44:00   53:00 
 323 SCP5550   Jahnová Helena         52760 SCP SCP - OK Sparta Praha    22:00   52:00    2:00   55:00 
 324 PGP5850   Zelená Markéta         51862 PGP PGP - SK Praga           24:00   54:00   26:00   73:00 
 325 LPU5551   Klimplová Alena      1006614 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   26:00   64:00   23:00   57:00 
 326 DKP5650   Mrázková Ivana         51795 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   28:00   66:00   38:00   83:00 
 327 LPU5552   Mrštíková Hana        301629 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   30:00   46:00   59:00   61:00 
 329 VRL5451   Nýdrlová Eva            8954 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   34:00   62:00   14:00   91:00 
 330 DCE5450   Procházková Miluše     51966 DCE DCE - KOB Dobřichovice   36:00   72:00    8:00   79:00 
 331 KCK5756   Flašarová Marie        49615 KCK KCK - KOB Český Krumlo   38:00   58:00   35:00   69:00 
 332 PGP5851   Jelínková Radana      301361 PGP PGP - SK Praga                            5:00   81:00 


D60  (15)      

 333 VLI5152   Pachnerová Jaroslav     8283 VLI VLI - Slavia Liberec o    4:00   18:00   50:00   52:00 
 334 TJN5452   Lukavcová Lenka         8259 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    8:00   16:00                 
 335 VLI4950   Horáčková Stanislav     4100 VLI VLI - Slavia Liberec o   12:00   10:00   65:00   48:00 
 336 VSP5050   Dohnalová Dana         51645 VSP VSP - USK Praha          16:00   26:00   74:00   54:00 
 337 SKV5351   Nováková Svatava       51135 SKV SKV - TJ Slovan Karlov   20:00   22:00   59:00   50:00 
 338 JZL5450   Chromčáková Ivana    2070845 JZL JZL - TJ Jižní svahy Z   24:00    4:00   44:00   56:00 
 339 LBE5150   Tvrdková Eva          303959 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   28:00   20:00   47:00   42:00 
 340 DLT5151   Nedvídková Jitka        5991 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   32:00   24:00   71:00   46:00 
 341 JIL5362   Zlesáková Vlasta        9068 JIL JIL - OK Jilemnice       36:00    6:00   68:00   34:00 
 342 CHA5150   Šaffková Zuzana         8162 CHA CHA - OK Chrastava       40:00    8:00   41:00   36:00 
 343 VLI5150   Karmazínová Ivana      51216 VLI VLI - Slavia Liberec o   44:00    2:00   77:00   44:00 
 344 NPA5351   Kalibánová Jiřina    2060217 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   48:00   12:00   62:00   30:00 
 345 MLA5451   Opavová Stanislava      7884 MLA MLA - MLOK Mariánské L   52:00   14:00   56:00   32:00 
 346 TUR5150   Omová Jana           2025351 TUR TUR - OOB TJ Turnov      56:00   30:00   53:00   40:00 
 347 UNS       Kopriva Jitka        2056437 UNS UNS -Uringa Sydney       60:00   28:00   38:00   38:00 


D65  (11)      

 348 11G4950   Rosen Miriam         9000999 11G GB - GB O Squad          64:00   11:00    2:00   60:00 
 349 KAS4350   Štrojsová Jaroslava     8228 KAS KAS - KOB Kamenický Še   68:00   15:00   29:00   70:00 
 351 KAS4551   Nejezchlebová Věra     51384 KAS KAS - KOB Kamenický Še   76:00   19:00    8:00   66:00 
 352 UVP4850   Kohoutová Jitřenka     51265 UVP UVP - Slovan Praha       80:00   13:00   23:00   58:00 
 353 BOR4650   Křtěnská Leontina       8549 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   84:00    7:00   35:00   72:00 
 354 29L4850   Bumeliene Skaidra    2043093 29L LT - Labirintas          88:00   17:00    5:00   62:00 
 355 SOP4851   Suchánková Libuše     446344 SOP SOP - OOB TJ Slezan Op   92:00    9:00   11:00   68:00 
 356 SCP4650   Lohrová Jarmila       219220 SCP SCP - OK Sparta Praha    96:00    3:00   14:00   80:00 
 357 LCV4550   Zenkerová Miluše      301524 LCV LCV - TJ Lokomotiva, o  100:00    5:00   26:00   76:00 
 358 PGP4451   Dvořáková Ladislava    52096 PGP PGP - SK Praga          104:00   21:00   17:00   74:00 
 359 LTU4751   Kutáčková Stanislav   405955 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiv                   20:00   78:00 


H10  (15)      

 360 NPA0501   Pavelec Matěj           9702 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   36:00   14:00   36:00   62:00 
 361 SJC0404   Vitvar Radim            4295 SJC SJC - TJ Sportcentrum    38:00    4:00    9:00   58:00 
 362 BOR0400   Janoušek Slávek         4360 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   40:00    6:00   39:00   42:00 
 364 TUR0604   Vřešťál Antonín      1403051 TUR TUR - OOB TJ Turnov      44:00   18:00   27:00   64:00 
 365 EKP0508   Bolehovský Daniel    2073716 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   46:00   26:00   24:00   68:00 
 366 TJN0600   Dejnožka Martin      2035718 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   48:00    2:00   30:00   54:00 
 367 LPM0401   Bohuslav Pepík       2011878 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   50:00   12:00   18:00   56:00 
 368 KOR0401   Langr Jakub          2051472 KOR KOR - OB DDM Kostelec    52:00                         
 369 LPM0402   Kašpar Adam          2049584 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   54:00   16:00   12:00   60:00 
 370 LPU0403   Krpata Michal        2035734 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   56:00    8:00    3:00   44:00 
 371 MIL0500   Samuel Marek                 MIL MIL - Tesil Milevsko     58:00   24:00    6:00   48:00 
 372 TRI0400   Kovařík Tomáš        7200590 TRI TRI - TJ TŽ Třinec       60:00   20:00   21:00   46:00 
 373 ROZ0500   Jíra Filip              7941 ROZ ROZ - OK Roztoky         62:00   22:00                 
 374 PHK0500   Pompach Lukáš        2035735 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   64:00   28:00   33:00   50:00 
 375 EKP0601   Kalous Tomáš           51588 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                   15:00   52:00 


H10N  (9)      

 376 TTR0502   Nešpor Jiří            52248 TTR TTR - OOB Třebíč         30:00   85:00   16:00   12:00 
 377 JEN0502   Žerava František     2060290 JEN JEN - OB Jenišovice      34:00   71:00                 
 378 VSP0606   Meier David           232246 VSP VSP - USK Praha          38:00   81:00    8:00    6:00 
 379 JEN0403   Žerava Cyril         2060292 JEN JEN - OB Jenišovice      42:00   75:00                 
 380 SJC0401   Tesař Zdeněk         2053544 SJC SJC - TJ Sportcentrum    46:00   79:00   32:00   10:00 
 382 JZL0700   Kundrata Vít           53353 JZL JZL - TJ Jižní svahy Z   54:00   73:00   28:00    8:00 
 383 VRL0501   Čivrný Jan            232649 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   58:00   87:00    4:00    2:00 
 384 RIC0505   Tolar Hynek          2069070 RIC RIC - OB Říčany          62:00           20:00         
 385 SBR0501   Vlach Timik                  SBR SBR - SKOB Bruntál       66:00   83:00   12:00    4:00 


H12  (28)      

 386 SOB0201   Janeček Ondřej          4188 SOB SOB - SOBSA               2:00   30:00   25:00   37:00 
 387 SHK0303   Tichý Lubomír           9828 SHK SHK - TJ Slavia Hradec    4:00   14:00   47:00   25:00 
 388 OSN0303   Dvořáček Jakub         53173 OSN OSN - SK OS Nové Město    6:00   42:00   57:00    3:00 
 389 LPU0203   Pipek Ondřej         2032156 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    8:00   18:00   41:00   11:00 
 390 TJN0300   Dejnožka Vojtěch     2027224 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   10:00   10:00   35:00   17:00 
 392 23P0300   Sędłak Michał         981641 23P PL - OK!Sport            14:00    2:00   33:00   15:00 
 393 SRK0200   Locker Daniel         405991 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   16:00   32:00   37:00    1:00 
 394 VPM0201   Hasman Marek         2040515 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   18:00   20:00    9:00   23:00 
 395 SLA0300   Kolář Matyáš          897393 SLA SLA - SKOB Slaný         20:00   28:00   17:00    9:00 
 396 OSN0201   Mareček Šimon         232029 OSN OSN - SK OS Nové Město   22:00   36:00    3:00   27:00 
 397 RAD0201   Zobaník Radek          52665 RAD RAD - TJ Sokol Radslav   24:00   34:00   19:00    5:00 
 398 KVS9903   ms Švestka Jakub       53698 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí   26:00   22:00   49:00   35:00 
 399 PGP0200   Janas Petr           2060249 PGP PGP - SK Praga           28:00   40:00   45:00   47:00 
 400 46P0300   Biolik Emil           981644 46P PL - wawa bno            30:00   44:00   39:00   21:00 
 401 PZR0201   Mašek Ondřej            8705 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár    32:00   24:00   11:00   41:00 
 402 STB0303   Pachnik Stanislaw     504407 STB STB - TJ Stadion Nový    34:00   26:00   51:00    7:00 
 403 CHC0301   Grundman Viktor         9558 CHC CHC - K.O.B. Choceň      36:00   38:00   23:00   45:00 
 404 SJH0401   Dundáček Karel        420435 SJH SJH - SJH Jindřichův H   38:00   12:00   29:00   19:00 
 405 VPM0301   Šauli Filip          2060398 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   40:00    6:00   53:00   43:00 
 406 DKP0210   Malačka Milan         446345 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   42:00    8:00   55:00   13:00 
 407 PGP0300   Kožina Štěpán           9877 PGP PGP - SK Praga           44:00    4:00    5:00   39:00 
 408 VRL0301   Štregl Matyáš        2017678 VRL VRL - OOS TJ Spartak V                   21:00   33:00 
 409 ROZ0300   Sedláček Jaroslav       9982 ROZ ROZ - OK Roztoky                         31:00         
 410 ROZ0203   Pištěk Vítek                 ROZ ROZ - OK Roztoky                         15:00         
 411 ZPV0302   Karásek Matyáš        426397 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo                   27:00   29:00 
 412 KAM0202   Škvor Adam            425596 KAM KAM - SK Kamenice                        13:00         
 413 KAM0207   Renda Michal          446427 KAM KAM - SK Kamenice                         7:00         
 414 KAM0201   Hankovec Hugo         436446 KAM KAM - SK Kamenice                         1:00         


H14  (22)      

 415 SJC0101   Zalaba Tomáš         2053545 SJC SJC - TJ Sportcentrum     4:00   38:00   28:00   58:00 
 416 MLA0101   Bartoš Václav         515060 MLA MLA - MLOK Mariánské L    8:00   60:00    4:00   66:00 
 417 PHK0001   Samek Tomáš          2032170 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   12:00           13:00         
 419 JES0001   Rosenbaum Ondřej      237524 JES JES - KOS Jesenice       20:00   50:00   31:00   86:00 
 420 SJC0005   Semiginovský Šimon   2056271 SJC SJC - TJ Sportcentrum    24:00   46:00   58:00   62:00 
 421 TRI0101   Kovařík Martin       7200589 TRI TRI - TJ TŽ Třinec       28:00   44:00   43:00   80:00 
 422 LTP0104   Bílý Jakub            434575 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   32:00   42:00   67:00   60:00 
 423 SHK0000   Tichý Radomír         405954 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   36:00   58:00   61:00   70:00 
 424 VSP0000   Semík Jakub           446363 VSP VSP - USK Praha          40:00   54:00   52:00   82:00 
 425 PHK0100   Kučera Jan            336757 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   44:00   52:00    7:00   68:00 
 426 VPM0002   Hasman Ondřej        2042514 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   48:00   36:00   34:00   72:00 
 427 KUN0101   Rusz Rostislav          9017 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald   52:00   56:00   10:00   64:00 
 428 LOV0000   Vavřík Tomáš         1403424 LOV LOV - lepus.cz           56:00   48:00   37:00   76:00 
 429 TTR0101   Nešpor Jan            416215 TTR TTR - OOB Třebíč         60:00   40:00   25:00   84:00 
 430 VAM0000   Adamovský Michal        9789 VAM VAM - OOB Vamberk        64:00   32:00   40:00   78:00 
 431 ROZ0101   Jirásek Kryštof         7944 ROZ ROZ - OK Roztoky                         49:00         
 432 ROZ0100   Felkel Jonáš         2069043 ROZ ROZ - OK Roztoky                         55:00         
 433 ROZ0103   Andres Martin        2069041 ROZ ROZ - OK Roztoky                         19:00         
 434 ZVO0006   Červenka Jakub       2023802 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        22:00         
 435 KAM0100   Valášek Václav        336743 KAM KAM - SK Kamenice                         1:00         
 436 ZVO0101   Marhold Ondřej        515002 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        16:00         
 437 ZVO0102   Brachtl Adam          887903 ZVO ZVO - OB SK Zvole                        64:00         


H16  (15)      

 438 BOR9805   Kašpar Ludvík        7200544 BOR BOR - OK Jiskra Nový B    2:00   75:00   66:00   17:00 
 439 SRK9904   Šabata Milan         2070826 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc    4:00   57:00   60:00   19:00 
 440 KAM9802   Jíra Tomáš           9005139 KAM KAM - SK Kamenice         6:00   69:00   44:00    1:00 
 441 SLA9800   Kašpar František      336766 SLA SLA - SKOB Slaný          8:00   79:00   40:00    7:00 
 442 34A9800   Schuh Roman          1500667 34A AT - Orienteering Klos   10:00   53:00   56:00   23:00 
 443 PHK9905   Mašata Metoděj        207870 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   12:00   65:00   68:00   13:00 
 444 RAD9901   Zobaník Michal         49440 RAD RAD - TJ Sokol Radslav   14:00   67:00   62:00    5:00 
 445 KAM9900   Škvor Ota             981828 KAM KAM - SK Kamenice        16:00   73:00   48:00   15:00 
 446 CHC9902   Grundman Václav      2060285 CHC CHC - K.O.B. Choceň      18:00   55:00   42:00   27:00 
 448 SRK9900   Šklíba Michal        7201758 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   22:00   77:00   50:00   11:00 
 449 SLA9900   Zemko Zdeněk          428278 SLA SLA - SKOB Slaný         24:00   71:00   46:00   25:00 
 450 ROU0001   Buk Petr             2075666 ROU ROU - SKOB Roudnice na   26:00   63:00   54:00   21:00 
 451 PHK9900   Kučera Kryšpín          9824 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   28:00   61:00   58:00    9:00 
 452 ROZ9903   Roubal Šimon         2069044 ROZ ROZ - OK Roztoky                         52:00         
 453 ROZ9901   Baláček Jan           442843 ROZ ROZ - OK Roztoky                         70:00         


H18  (11)      

 454 ODV9700   Brázdil Petr          331087 ODV ODV - TJ Aero Odolena    74:00   95:00   71:00   71:00 
 455 SRK9701   Pokorný David           9814 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   76:00  103:00   85:00   85:00 
 456 LBE9701   Kalista Michael      7003035 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   78:00  113:00   77:00   91:00 
 457 CHC9602   Janeba Vladimír         9572 CHC CHC - K.O.B. Choceň      80:00  107:00   89:00   77:00 
 458 PGP9604   Aster Tomáš           442871 PGP PGP - SK Praga           82:00  105:00   75:00   73:00 
 459 KVS9700   Švestka Vít            51527 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí   84:00   97:00   79:00   81:00 
 460 PGP9701   Čermák Adam          7200334 PGP PGP - SK Praga           86:00  115:00   81:00   93:00 
 461 ZAM9602   Dušek Martin          436957 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Ža   88:00  101:00   73:00   83:00 
 463 UOL9600   Chvátal Štěpán       9200733 UOL UOL - SK UP Olomouc      92:00  117:00   93:00   79:00 
 464 ROU9601   Buk Michal           2075669 ROU ROU - SKOB Roudnice na   94:00  109:00   87:00   89:00 
 465 OCB9701   Ash Adam               51409 OCB OCB - OC České Budějov   96:00   99:00   83:00   87:00 


H20  (5)       

 466 LBE9501   Kolář Jakub           446364 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   62:00  102:00   65:00   59:00 
 467 PGP9405   Uhlíř Marek           331157 PGP PGP - SK Praga           64:00   94:00   61:00   67:00 
 468 TJP9401   Smolka Ondřej          53502 TJP TJP - TJ Sokol Troja     66:00   96:00   69:00   65:00 
 469 OCB9501   Bouček Jakub          416348 OCB OCB - OC České Budějov   68:00  100:00   63:00   69:00 
 470 SBR9501   Sklenář Martin       7200365 SBR SBR - SKOB Bruntál       70:00  104:00   67:00   63:00 


H21A  (51)     

 472 VRL7702   Polák Vlastimil         9000 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    1:00    2:00    1:00    1:00 
 473 TUR8406   Kořínek Jindřich      515082 TUR TUR - OOB TJ Turnov       3:00   44:00   19:00   43:00 
 474 VPM8807   Kamaryt Tomáš        2042527 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl    5:00   52:00   59:00   69:00 
 475 LPU9006   Klapal Jan            515142 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    7:00   88:00   93:00    5:00 
 476 PGP8610   Flašar Jan            887941 PGP PGP - SK Praga            9:00   58:00   75:00   19:00 
 477 DKP8306   Janata Martin         888608 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   11:00   94:00   95:00    3:00 
 478 TUR9502   Horák Patrik          888604 TUR TUR - OOB TJ Turnov      13:00   60:00   53:00   39:00 
 479 CHC8801   Grundman Vojtěch     2049551 CHC CHC - K.O.B. Choceň      15:00   34:00   31:00   55:00 
 480 TUR8702   Vlček Martin          515047 TUR TUR - OOB TJ Turnov      17:00   30:00   25:00   83:00 
 481 CHT8510   Kopáček Jan          7201807 CHT CHT - OOB SK Chrast      19:00   72:00   35:00   89:00 
 482 PGP9702   Navrátil Šimon        681882 PGP PGP - SK Praga           21:00   86:00   83:00   41:00 
 483 SSU8243   Král Václav           332966 SSU SSU - SK Severka Šumpe   23:00    4:00   89:00   67:00 
 484 PGP8407   Procházka Jan         515110 PGP PGP - SK Praga           25:00    6:00   27:00   61:00 
 485 LPU8701   Fiala Petr           7201198 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   27:00   32:00   23:00   57:00 
 486 CHT8001   Matras Tomáš           51980 CHT CHT - OOB SK Chrast      29:00   64:00   63:00   51:00 
 487 KRN8505   Rychlý Pavel          886824 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   31:00   46:00   17:00   25:00 
 488 LPU9307   Kubelka Tomáš         889299 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   33:00   18:00   33:00   71:00 
 489 TAP8511   Makovský Jakub       7778511 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   35:00   68:00   69:00   81:00 
 490 PGP9103   Landovský Tomáš       910714 PGP PGP - SK Praga           37:00   10:00   57:00    9:00 
 491 LPU8605   Lenner Miroslav      1403417 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   39:00   24:00   65:00   79:00 
 492 TUR8401   Váňa Martin          1840303 TUR TUR - OOB TJ Turnov      41:00   50:00   43:00   15:00 
 493 PGP6803   Pospíšil Vítek        681612 PGP PGP - SK Praga           43:00   82:00                 
 494 LPU8608   Kafka Miloš           886290 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   45:00   12:00   49:00   13:00 
 495 LCE7835   Hanslian David        995852 LCE LCE - OOB TJ Slovan Lu   47:00   40:00   55:00   85:00 
 496 TUR8900   Schulhof Jan           51225 TUR TUR - OOB TJ Turnov      49:00   66:00   29:00   73:00 
 497 DOB8002   Janda Martin          920696 DOB DOB - KOB Dobruška       51:00   70:00   11:00   11:00 
 498 TUR8002   Oma Jakub             800320 TUR TUR - OOB TJ Turnov      53:00   78:00   37:00   53:00 
 499 CHA7800   Kadavý Petr             8188 CHA CHA - OK Chrastava       55:00   54:00   21:00   17:00 
 500 PHK8802   Panchártek Jan        553446 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   57:00   38:00   73:00   45:00 
 501 DKP7701   Kolín Jan            9007701 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   59:00   56:00   81:00   37:00 
 502 ZBM8833   Bořil Tomáš           681876 ZBM ZBM - SK Žabovřesky Br   61:00   20:00   79:00   93:00 
 503 TUR8501   Holas Ondřej          515048 TUR TUR - OOB TJ Turnov      63:00   26:00   47:00   31:00 
 504 DKP8511   Wagner Libor          301369 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   65:00   28:00   51:00   59:00 
 505 CHC8502   Pešek Ondřej         2025363 CHC CHC - K.O.B. Choceň      67:00   48:00   91:00   33:00 
 506 LPU8304   Štěrba Zbyněk         500288 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   69:00   36:00   39:00   75:00 
 507 PHK9110   Azeb Karim            553448 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   71:00   22:00   13:00   63:00 
 508 KRN8203   Kopec Tomáš            52641 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   73:00   74:00    9:00    7:00 
 509 TUR8700   Luštický Martin      2035709 TUR TUR - OOB TJ Turnov      75:00   16:00   77:00   91:00 
 510 VLI8901   Kobr Tomáš           1969696 VLI VLI - Slavia Liberec o   77:00   42:00   61:00   21:00 
 511 LPU9005   Nožka Radek           515166 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   79:00   84:00    3:00   23:00 
 512 VLI6001   Henych Petr           515132 VLI VLI - Slavia Liberec o   81:00   80:00   45:00   35:00 
 513 PHK7901   Losman Petr           515420 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   83:00   76:00    7:00   27:00 
 514 DOK8700   Novák Daniel          887924 DOK DOK - OK Doksy           85:00   14:00    5:00   87:00 
 515 TUR9301   Zakouřil Vít          886823 TUR TUR - OOB TJ Turnov      87:00   92:00   67:00   47:00 
 516 PGP8700   Sysel Ctibor           52106 PGP PGP - SK Praga           89:00   62:00   71:00   65:00 
 517 TUR8801   Hradec Pavel          995821 TUR TUR - OOB TJ Turnov      91:00    8:00   85:00   77:00 
 518 TUV7500   Zakouřil Tomáš         51726 TUV TUV - SOK TJ Turnov      93:00   90:00   97:00   97:00 
 519 EKP7702   Kalous Vladislav     2058464 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                   15:00   49:00 
 520 KAM7600   Pašek František       523000 KAM KAM - SK Kamenice                        87:00         
 521 VSP7302   Kučera Jan             51650 VSP VSP - USK Praha                                  29:00 
 522 PGP6401   Janovský Tomáš        515464 PGP PGP - SK Praga                           41:00   95:00 


H21B  (52)     

 523 TUR8402   Brož Marek            887618 TUR TUR - OOB TJ Turnov       1:00   10:00   78:00   70:00 
 524 STB8101   Bernášek Jiří         682354 STB STB - TJ Stadion Nový     3:00   46:00   58:00   42:00 
 525 VPM7700   Martínek Robert       301170 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl    5:00   36:00   44:00   98:00 
 526 SRK7503   Sedlák Radek          995872 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc    7:00   66:00   82:00   28:00 
 527 PGP6501   Kondrát Martin       2067946 PGP PGP - SK Praga            9:00   56:00   18:00   52:00 
 528 PHK7107   Mašata Roman          515050 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   11:00   62:00   96:00    4:00 
 529 21P8500   Wieszaczewski Jacek   852702 21P PL - Orientop Wrocław    13:00   54:00   26:00   94:00 
 530 EKP8310   Pidrman Milan        2067264 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   15:00   34:00                 
 531 SCP7400   Bašus Petr           7200592 SCP SCP - OK Sparta Praha    17:00   84:00   74:00  102:00 
 532 DKP7911   Mrázek Jiří          7922111 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   19:00   88:00   12:00   32:00 
 533 VRL7201   Cupák Jiří              8972 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   21:00   14:00    2:00   24:00 
 534 DKP7900   Hopanyuk Anatoliy     682700 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   23:00   48:00    8:00   72:00 
 535 VAM9301   Smutný Šimon            9589 VAM VAM - OOB Vamberk        25:00   12:00   30:00   30:00 
 536 KAM9402   Kapal Tomáš           232267 KAM KAM - SK Kamenice        27:00   92:00  100:00   14:00 
 537 XBM7103   Janas Petr           7201200 XBM XBM - PELL’S MTBO TEAM   29:00   40:00   46:00   48:00 
 538 TJH6401   Tichý Martin           51929 TJH TJH - TJ OK Tolar Jind   31:00   96:00   98:00   62:00 
 539 MFP7301   Blahuta Marek         897349 MFP MFP - VŠSK MFF UK Prah   33:00   50:00   90:00   88:00 
 540 VBM7401   Kořan Pavel           889316 VBM VBM - VSK Mendelu Brno   35:00   58:00   42:00    2:00 
 541 AOV7900   Vlach Jiří              8881 AOV AOV - OOB TJ Baník Ost   37:00    4:00   16:00   10:00 
 542 PGP8302   Sysel Ondřej           52105 PGP PGP - SK Praga           39:00   20:00   66:00   66:00 
 543 24D9100   Cruse Franz           502212 24D DE - SV Robotron Dresd   41:00   44:00   10:00   82:00 
 544 LPU7102   Filičko Marek         301168 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   43:00   76:00   34:00   38:00 
 545 TUR9500   Nejman Stanislav      330671 TUR TUR - OOB TJ Turnov      45:00   32:00   48:00   34:00 
 546 LPU7604   Držka Štěpán         2073755 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   47:00   28:00   72:00   58:00 
 547 ROU9303   Buk Jindřich         1602625 ROU ROU - SKOB Roudnice na   49:00   30:00   88:00  104:00 
 548 VLI7300   Martan Jiří             8129 VLI VLI - Slavia Liberec o   51:00   16:00   40:00   84:00 
 549 VBM8403   Kozumplík Aleš         49841 VBM VBM - VSK Mendelu Brno   53:00   68:00   36:00   12:00 
 550 DKP9301   Klaška Pavel         1700077 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   55:00   52:00   92:00   90:00 
 551 NPA7701   Novák Zdeněk         7200594 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   57:00   80:00   38:00   50:00 
 552 TUV7135   Žemlík Pavel            8893 TUV TUV - SOK TJ Turnov      59:00   64:00   56:00   78:00 
 553 VAM8201   Hladký Viktor        7003026 VAM VAM - OOB Vamberk        61:00   72:00   14:00   22:00 
 554 SLA8002   Hanák Jan               8800 SLA SLA - SKOB Slaný         63:00   26:00   28:00   74:00 
 555 LBE9100   Šimon Václav         7200132 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   65:00   78:00   50:00    6:00 
 556 PHK8101   Novotný Tomáš           9410 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   67:00   70:00           26:00 
 557 ZHR7900   Slabý Jan            1001979 ZHR ZHR - TJ Zhoř            69:00   60:00   32:00   44:00 
 558 FSP7900   Čech Jan              416195 FSP FSP - VŠTJ Stavební fa   71:00  100:00   22:00   92:00 
 559 KTA6901   Vébr Jiří             515484 KTA KTA - SK Kotnov Tábor    73:00   18:00   62:00    8:00 
 560 LPU9502   Deml Tomáš            887928 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   75:00   42:00   24:00   86:00 
 561 CHA7203   Schröter Pavel        301545 CHA CHA - OK Chrastava       77:00   90:00   20:00   36:00 
 563 BOR9301   Šákr Vít             2032136 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   81:00   98:00   76:00   80:00 
 564 VAM8401   Veverka Tomáš           9669 VAM VAM - OOB Vamberk        83:00   86:00   94:00   54:00 
 565 KRN8101   Peths Jan             446353 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   85:00    6:00   68:00   16:00 
 566 KAM6700   Škvor Martin           52267 KAM KAM - SK Kamenice        87:00   38:00   70:00   18:00 
 567 DKP8004   Nývlt Petr           1207404 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   89:00    2:00   64:00   56:00 
 568 BOR8202   Lepšík Petr           515133 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   91:00   82:00   80:00   76:00 
 569 KAM6201   Semík Luboš            52279 KAM KAM - SK Kamenice        93:00   24:00   52:00   46:00 
 570 LTP8801   Eiselt Jan            682092 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   95:00   94:00   54:00  100:00 
 571 CHC8601   Sýkora Bohumil          9563 CHC CHC - K.O.B. Choceň      97:00   74:00   86:00   68:00 
 572 LPM7820   Suchý Petr            995848 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   99:00    8:00    4:00   96:00 
 573 JIL9003   Havlíček Lukáš         49363 JIL JIL - OK Jilemnice      101:00   22:00    6:00   60:00 
 574 CTB7701   Gregor Martin          51663 CTB CTB - SK OB Chotěboř                    102:00   40:00 
 575 EKP6701   Janeček Jura           51587 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                   84:00   20:00 


H21C  (51)     

 576 VBM8204   Verner Tomáš           49679 VBM VBM - VSK Mendelu Brno    1:00   76:00   29:00   63:00 
 577 VAM9701   Vyskočil Štěpán       438629 VAM VAM - OOB Vamberk         3:00   22:00                 
 578 LPU6901   Fencl Petr              9230 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    5:00   60:00   39:00   35:00 
 579 VPM8001   Anděl Robert          887623 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl    7:00   74:00   89:00   15:00 
 580 VLI6900   Řezáč Pavel           301152 VLI VLI - Slavia Liberec o    9:00   20:00   27:00    5:00 
 581 EKP7705   Benda Lukáš                  EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   11:00   38:00                 
 582 MFP6301   Forst Libor           303939 MFP MFP - VŠSK MFF UK Prah   13:00   30:00   69:00   21:00 
 583 SMR7902   Pesničák Jan            8266 SMR SMR - SK SNS Smržovka    15:00   18:00   53:00   53:00 
 584 MIL7202   Mareš Ladislav          8695 MIL MIL - Tesil Milevsko     17:00   50:00   67:00   85:00 
 585 64C8600   Vaňkát Honza                 64C CZ - Ekonom Praha Outd   19:00   64:00    1:00   43:00 
 586 DOB8844   Zeman Jaroslav        301623 DOB DOB - KOB Dobruška       21:00   44:00   79:00   59:00 
 587 66C8501   Krunčík Pavel                66C CZ - Amateri             23:00   24:00   13:00   31:00 
 588 LIT8002   Kučerka Jan             8118 LIT LIT - KOB Chemopetrol    25:00   56:00    9:00   25:00 
 589 LPU7820   Kokaisl Tomáš         253360 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   27:00   14:00   51:00    3:00 
 590 TAP8001   Pucherna Petr         886278 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   29:00   92:00                 
 591 TJN7501   Vokurka Jan           253145 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   31:00   10:00   83:00   75:00 
 592 SCP6801   Lohr Ivo              442853 SCP SCP - OK Sparta Praha    33:00   48:00   71:00    7:00 
 593 ASU7517   Aleš David            515175 ASU ASU - Magnus Orienteer   35:00    4:00   47:00   87:00 
 594 VAM8301   Drhlík Petr             9518 VAM VAM - OOB Vamberk        37:00   66:00   19:00   11:00 
 595 DKP9100   Trýzna Aleš          2060241 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   39:00   84:00   31:00   61:00 
 596 SVS7901   Bouzek Petr            53388 SVS SVS - Orientklub Vsetí   41:00   80:00   45:00   47:00 
 597 NPA8301   Bartoň Zdeněk        2073743 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   43:00   86:00   15:00   83:00 
 598 BOR7710   Klusáček Radim          8516 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   45:00           61:00         
 599 PGP9601   Landovský Jakub       502088 PGP PGP - SK Praga           47:00   46:00   35:00   29:00 
 600 SCP8003   Dubec Pavel            51561 SCP SCP - OK Sparta Praha    49:00           11:00         
 601 MIL7201   Pešta Jiří             49858 MIL MIL - Tesil Milevsko     51:00   82:00   57:00   51:00 
 602 SCP5200   Přeček Zdeněk         500289 SCP SCP - OK Sparta Praha    53:00   52:00   23:00   79:00 
 603 64C8800   Dvořák Pavel                 64C CZ - Ekonom Praha Outd   55:00           63:00         
 604 SJH8901   Kovář Jaroslav               SJH SJH - SJH Jindřichův H   57:00   54:00   81:00   81:00 
 605 MIL7301   Žižka Přemysl           7857 MIL MIL - Tesil Milevsko     59:00    6:00    7:00   57:00 
 606 DKP8308   Havlůj František      889278 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   61:00   40:00   77:00   65:00 
 607 ZAK7200   Kašpar Ludvík         410399 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákup   63:00   32:00   21:00    9:00 
 608 EKP9205   Hlaváč Jaroslav      2067975 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   65:00   34:00                 
 609 DOB7801   Leštínský Tomáš      2027232 DOB DOB - KOB Dobruška       67:00   70:00   85:00   77:00 
 611 TAP7701   Pucherna Jan         7151177 TAP TAP - KOB TRETRA Praha   71:00   16:00           45:00 
 612 EKP7002   Blaha Ondřej         9700729 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   73:00    8:00   49:00   39:00 
 613 VLI7301   Meier Milan          7003010 VLI VLI - Slavia Liberec o   75:00   62:00   59:00   19:00 
 614 NNN9009   Kulich Martin         303912 NNN CZ - Neregistrovaní      77:00   68:00   17:00   49:00 
 615 KNC8101   Besta Lukáš           303945 KNC KNC - OOB TJ Sokol Kos   79:00   28:00   41:00   13:00 
 616 SKV8201   Novák Petr            237541 SKV SKV - TJ Slovan Karlov   81:00   78:00   87:00   67:00 
 617 VLI7501   Mokrý Pavel          2058479 VLI VLI - Slavia Liberec o   83:00    2:00   33:00   73:00 
 618 LPM8104   Hegner Lukáš          446347 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   85:00   90:00   25:00   33:00 
 619 TUR7703   Cerha Milan          1007531 TUR TUR - OOB TJ Turnov      87:00   88:00   37:00   17:00 
 620 CHT8501   Drahokoupil Aleš      899165 CHT CHT - OOB SK Chrast      89:00   58:00   55:00   23:00 
 621 TUR8901   Kopecký Tomáš          51539 TUR TUR - OOB TJ Turnov      91:00   26:00   43:00   55:00 
 622 9FC8001   Bartaloš Tomáš               9FC CZ - Bartalošovi         93:00   72:00   75:00   27:00 
 623 OOP8100   Pietraszek Martin     682681 OOP OOP - TJ Opava           95:00   36:00    3:00   69:00 
 624 XHK9100   Chmelař Lukáš        7003041 XHK XHK - GHOST RUBENA rac                   65:00   41:00 
 625 TUR7201   Drahoňovský Aleš      888638 TUR TUR - OOB TJ Turnov                       5:00         
 626 VLI8100   Kolaja Jan           2067313 VLI VLI - Slavia Liberec o                   73:00    1:00 
 627 SJC8401   Prášil Ondřej           9705 SJC SJC - TJ Sportcentrum            42:00           37:00 


H35  (21)      

 628 TTR7502   Dvořáček Jiří          52250 TTR TTR - OOB Třebíč          2:00   23:00   38:00    2:00 
 630 LPM7504   Černý Miroslav         49637 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   10:00    3:00   66:00   38:00 
 631 SRK7501   Šklíba Jan              9811 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   14:00   39:00   74:00   26:00 
 632 LPM7206   Bohuslav Václav         8856 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   18:00   41:00   42:00   16:00 
 633 EKP6800   Pecka Jan             515152 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah   22:00    5:00   70:00    8:00 
 634 DCE7500   Zeman Tomáš           232129 DCE DCE - KOB Dobřichovice   26:00           62:00         
 635 SLA7002   Straka Lukáš            8578 SLA SLA - SKOB Slaný         30:00   35:00   46:00   12:00 
 636 18D5900   Leibiger Jens         591019 18D DE - Post SV Dresden     34:00   13:00   82:00   40:00 
 637 VRL7303   Štregl Petr          2017676 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   38:00   37:00    6:00    6:00 
 638 16D7700   Faltejsek Lukáš         9267 16D DE - SV Mietraching      42:00   25:00                 
 639 TJP7800   Beneš Michal          232897 TJP TJP - TJ Sokol Troja     46:00   15:00   50:00   30:00 
 640 46P7600   Biolik Grzegorz       770327 46P PL - wawa bno            50:00   19:00   58:00   22:00 
 641 VPM6901   Hasman Jan           2060391 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Pl   54:00   31:00   78:00    4:00 
 642 BOR7713   Nehasil David         995805 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   58:00   17:00    2:00   36:00 
 643 LPM7805   Dvořák Pavel         2042509 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   62:00    9:00   54:00   34:00 
 644 SMB6401   Žitný Tomáš            49971 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mla   66:00   21:00   30:00   32:00 
 645 VAM7501   Műller Kamil         2049538 VAM VAM - OOB Vamberk        70:00   11:00   22:00   18:00 
 646 SLA7103   Kolář Tomáš           887615 SLA SLA - SKOB Slaný         74:00    7:00   26:00   28:00 
 647 5RC7500   Střelba Ondřej               5RC CZ - neregistrovaní      78:00   29:00   10:00   14:00 
 648 TRI7700   Kovařík Martin       7200588 TRI TRI - TJ TŽ Třinec       82:00   27:00   18:00   24:00 
 649 SOB6301   Choutka Jaroslav     1396839 SOB SOB - SOBSA              86:00   33:00   14:00   20:00 


H40  (30)      

 650 TUV7402   Kvapil Petr             8322 TUV TUV - SOK TJ Turnov       2:00   87:00            1:00 
 651 PHK7001   Cichý David           301638 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá    4:00           27:00         
 652 LPU7310   Pipek Kamil          2049532 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    6:00   43:00   35:00   37:00 
 653 SOB7001   Janeček Ondřej         53016 SOB SOB - SOBSA               8:00   63:00   47:00   33:00 
 654 KUN7201   Rusz Roman            425598 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald   10:00   91:00   55:00   19:00 
 655 KRN6808   Hošťálek Dan           52650 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv   12:00   85:00   53:00   47:00 
 656 SHK6601   Souček Karel          553452 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   14:00   65:00   65:00   27:00 
 657 NNN7200   Sykorka Ivan                 NNN CZ - Neregistrovaní      16:00           77:00         
 658 DKP6500   Klaška Pavel            8650 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   18:00   49:00   75:00    9:00 
 659 TUR7301   Vřešťál Jan           416120 TUR TUR - OOB TJ Turnov      20:00   75:00   33:00   31:00 
 660 LBE7000   Uhlíř Patrik          331179 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   22:00   83:00   61:00   43:00 
 661 MOV6701   Holec Honza          9101183 MOV MOV - SKOB Ostrava       24:00   61:00   71:00   29:00 
 662 23P1400   Sędłak Krystian       887220 23P PL - OK!Sport            26:00   57:00   85:00   17:00 
 663 VAM7401   Netopil Libor        1700083 VAM VAM - OOB Vamberk        28:00   73:00   73:00   39:00 
 664 LDC7302   Gálus Igor           7400074 LDC LDC - KOB Děčín          30:00   59:00   63:00   13:00 
 665 SRK7001   Locker Martin         301158 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   32:00   79:00   51:00   25:00 
 666 KVS7301   Švestka Vítězslav      53372 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí   34:00   89:00   59:00    3:00 
 667 MOV7202   Svěchota Milan         52778 MOV MOV - SKOB Ostrava       36:00   51:00   57:00   15:00 
 668 CHA7000   Švancar Martin          8178 CHA CHA - OK Chrastava       38:00   67:00   43:00   23:00 
 669 RIC7301   Tolar Jan            2073691 RIC RIC - OB Říčany          40:00           69:00         
 670 STB7000   Průšek Petr             8486 STB STB - TJ Stadion Nový    42:00   53:00   45:00   11:00 
 671 KUL7000   Glöckner Michal              KUL KUL - KOB Ústí nad Lab   44:00   47:00   79:00   35:00 
 672 SHK7002   Myslivec Tomáš          9127 SHK SHK - TJ Slavia Hradec   46:00   77:00   31:00    5:00 
 673 PHK6601   Kamenický Jan         232255 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   48:00           67:00         
 675 SCP7201   Podivínský Tomáš       51557 SCP SCP - OK Sparta Praha    52:00   55:00   83:00    7:00 
 676 MOV7100   Pavlíček Daniel        52775 MOV MOV - SKOB Ostrava       54:00   45:00   37:00   21:00 
 677 VAM7200   Adamovský Michal        9852 VAM VAM - OOB Vamberk        56:00   81:00   39:00   45:00 
 678 PHK6503   Kavalír Karel           9378 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   58:00           41:00         
 679 SJH7001   Beneš Jan             336767 SJH SJH - SJH Jindřichův H   60:00   69:00   81:00   51:00 
 680 SKV7301   Dítko Jan             682634 SKV SKV - TJ Slovan Karlov                   49:00   49:00 


H45  (38)      

 681 VRL6702   Hanč Jaroslav         438038 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    1:00   50:00    2:00    2:00 
 682 SLA6500   Aster Vladimír       2045227 SLA SLA - SKOB Slaný          3:00   52:00   36:00   54:00 
 683 42A       Göschl Erich          686868 42A AT - OLC Währing          5:00   98:00   18:00   40:00 
 684 VSP6507   Semík Jan              53572 VSP VSP - USK Praha           7:00  106:00   72:00   52:00 
 685 OSN6900   Mareček Petr           51991 OSN OSN - SK OS Nové Město    9:00  102:00   58:00   20:00 
 686 KPY5701   Dobeš Václav          301374 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr   11:00   70:00   20:00   10:00 
 687 MLA6701   Bartoš Luděk          888609 MLA MLA - MLOK Mariánské L   13:00   76:00   14:00   56:00 
 689 AOP6302   Sklenář Miroslav     7200359 AOP AOP - Přátelé orientač   17:00   84:00   30:00   70:00 
 690 24D6600   Cruse Kay            2035204 24D DE - SV Robotron Dresd   19:00   80:00   10:00   14:00 
 691 SBR6601   Sklenář Josef        7200586 SBR SBR - SKOB Bruntál       21:00   78:00   56:00   38:00 
 692 KPY6700   Liška Jindřich        682077 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr   23:00  100:00   68:00   32:00 
 693 SJH6902   Dundáček Milan        331598 SJH SJH - SJH Jindřichův H   25:00  108:00   60:00   60:00 
 694 CHC6001   Janeba Petr             9573 CHC CHC - K.O.B. Choceň      27:00   64:00   28:00   64:00 
 695 28L6900   Tereschenkov Valery  2018419 28L LT - Saule OK            29:00   62:00   16:00   66:00 
 696 VLI4900   Ježek Ladislav        253372 VLI VLI - Slavia Liberec o   31:00   56:00   46:00   22:00 
 697 SJH6801   Parkan Jiří            51140 SJH SJH - SJH Jindřichův H   33:00  116:00   12:00   24:00 
 698 TJP6401   Bazika Miroslav       434809 TJP TJP - TJ Sokol Troja     35:00   58:00                 
 699 VAM6900   Müller Robert         553456 VAM VAM - OOB Vamberk        37:00  118:00   50:00   50:00 
 700 LTP6710   Kovář Boris           899153 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   39:00   74:00   54:00   34:00 
 701 TUV6802   Šritr Martin          232388 TUV TUV - SOK TJ Turnov      41:00  104:00    6:00    4:00 
 702 KUL6700   Chrz Pavel                   KUL KUL - KOB Ústí nad Lab   43:00           32:00         
 703 34A       Sterba Markus           7653 34A AT - Orienteering Klos   45:00   90:00   40:00    6:00 
 704 DLT6901   Nosek Petr            336778 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   47:00   54:00                 
 705 LTP6805   Bílý Petr              51279 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiv   49:00   60:00    4:00   68:00 
 706 OKP6504   Novák Libor            51680 OKP OKP - SK OK 24 Praha     51:00   96:00   52:00   44:00 
 707 PEN6600   Vydra Ivan              8185 PEN PEN - OK RECO Sport      53:00  110:00   62:00   62:00 
 708 ZAM6801   Levý Tomáš            331587 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Ža   55:00   82:00    8:00    8:00 
 709 STB6901   Pachnik Dariusz       504408 STB STB - TJ Stadion Nový    57:00  114:00   34:00   42:00 
 710 DKP6703   Sanna Roberto        9180967 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk   59:00   94:00   70:00   30:00 
 711 MLA6901   Černý Libor           301466 MLA MLA - MLOK Mariánské L   61:00   72:00   74:00   36:00 
 712 NNN6901   Klaška Jan            301602 NNN CZ - Neregistrovaní      63:00   92:00   22:00   18:00 
 713 KAS6900   Eichler Petr           51385 KAS KAS - KOB Kamenický Še   65:00  112:00   26:00   12:00 
 714 LPM6900   Šoupa Karel           301709 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl   67:00   88:00   44:00   46:00 
 715 KUL6701   Vála Petr                    KUL KUL - KOB Ústí nad Lab   69:00   68:00   38:00   26:00 
 716 FSP6700   Krausz Milan          682118 FSP FSP - VŠTJ Stavební fa   71:00           48:00         
 717 MOV6801   Škuta Petr                   MOV MOV - SKOB Ostrava       73:00   86:00   64:00   28:00 
 718 VRL6801   Tryzna Pavel         2019219 VRL VRL - OOS TJ Spartak V                   42:00   16:00 
 719 LTU6501   Hanuš Pavel             9632 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiv                   24:00   48:00 


H50  (29)      

 720 VRL6306   Čivrný Pavel          995887 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    2:00   83:00    1:00    1:00 
 721 BOR5802   Sucharda Jiří          51542 BOR BOR - OK Jiskra Nový B    4:00  109:00    3:00    3:00 
 722 TTR6101   Nešpor Jan            995847 TTR TTR - OOB Třebíč          6:00  105:00    5:00    5:00 
 723 LME6300   Šimek Miroslav       2020717 LME LME - SK Los Mělník       8:00  107:00   57:00   45:00 
 725 ROV6001   Kadaňka Jiří           49897 ROV ROV - OK Zubří           12:00   93:00   11:00   27:00 
 726 MFP6300   Hric Jan              515200 MFP MFP - VŠSK MFF UK Prah   14:00   51:00   21:00    7:00 
 727 SCP6200   Veljačik Pavel         49889 SCP SCP - OK Sparta Praha    16:00   65:00   17:00   33:00 
 728 47S6200   Mazur Milan           910191 47S SK - Rapid Bratislava    18:00   75:00   49:00   17:00 
 729 HAV6301   Sochor Tomáš          515436 HAV HAV - SKOB Baník Havíř   20:00   55:00   15:00   11:00 
 730 TJN5604   Novotný Otakar          8260 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja   22:00   79:00   27:00   51:00 
 731 HAV6000   Lužný Ladislav        336791 HAV HAV - SKOB Baník Havíř   24:00   89:00    9:00   47:00 
 732 VAM6403   Hostaš Zdeněk           9685 VAM VAM - OOB Vamberk        26:00   91:00   37:00   57:00 
 733 LBE6400   Mezník Vladimír        52971 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   28:00   63:00   33:00   39:00 
 734 PEN6201   Kořínek Zdeněk          7762 PEN PEN - OK RECO Sport      30:00   77:00    7:00   25:00 
 735 ROU6202   Buk Miloslav          331058 ROU ROU - SKOB Roudnice na   32:00   57:00   13:00   21:00 
 736 VAM6100   Kula Jiří              51465 VAM VAM - OOB Vamberk        34:00   85:00   41:00   35:00 
 737 36P6300   Żebrowski Dariusz   12345678 36P PL - OK!Sport Warszawa   36:00   95:00   51:00   55:00 
 738 PEN6200   Vydra Pavel            49998 PEN PEN - OK RECO Sport      38:00   97:00   39:00   29:00 
 739 BOR6400   Doškář Boris            8490 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   40:00   67:00   43:00   43:00 
 740 TUR6100   Mareš Hynek          2067342 TUR TUR - OOB TJ Turnov      42:00   69:00   45:00   31:00 
 741 BOR6101   Müller Ota              8449 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   44:00   81:00   55:00   49:00 
 742 JIL6103   Havlíček Libor       2035747 JIL JIL - OK Jilemnice       46:00  103:00   25:00   23:00 
 743 BOR6003   Dikoš Pavel            50000 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   48:00   73:00   29:00    9:00 
 744 KAM6400   Ročejdl Marek         995804 KAM KAM - SK Kamenice        50:00   71:00   35:00   41:00 
 745 BOR6302   Krejčí Jaroslav      7630319 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   52:00  101:00   47:00   53:00 
 746 API6401   Funda Jiří            232336 API API - OK Andante Písek   54:00   59:00   53:00   19:00 
 747 TTR6202   Sysel Svatobor         52238 TTR TTR - OOB Třebíč         56:00   61:00   31:00   15:00 
 748 PGP6000   Kožina Petr          1700084 PGP PGP - SK Praga           58:00   87:00   19:00   37:00 
 749 ODV6300   Hartl Zdeněk           52121 ODV ODV - TJ Aero Odolena    60:00   53:00                 


H55  (25)      

 750 HCE5900   Kettner Pavel         515105 HCE HCE - TJ Sokol Hostivi   67:00   35:00  100:00   92:00 
 751 SCP5500   Jahn Pavel            682101 SCP SCP - OK Sparta Praha    69:00   31:00  102:00  102:00 
 752 LPU5905   Novotný Miroslav      301183 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   71:00   39:00   84:00  114:00 
 753 23P5801   Krawczyk Stanislaw    412306 23P PL - OK!Sport            73:00   43:00  108:00   78:00 
 754 ZPV5501   Jirka Jiří             52428 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo   75:00   19:00   74:00   72:00 
 755 DCE5400   Jaroš Vladimír         51973 DCE DCE - KOB Dobřichovice   77:00   27:00  114:00  100:00 
 756 LPU5904   Bolech Jiří             9330 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   79:00   17:00  110:00  106:00 
 757 SVS5501   Maliňák Josef          53389 SVS SVS - Orientklub Vsetí   81:00   15:00   68:00   98:00 
 758 BFM5701   Mutina Vlastimil       49457 BFM BFM - SKOB Frýdek - Mí   83:00    5:00  112:00   74:00 
 759 28L5800   Ziaziulia Ivanas      501156 28L LT - Saule OK            85:00   13:00   76:00   94:00 
 760 DCE5500   Procházka Antonín      51965 DCE DCE - KOB Dobřichovice   87:00   37:00  104:00  104:00 
 761 VIC5902   Kršák Karel          1006613 VIC VIC - OB Vizovice        89:00    7:00  106:00    0:00 
 762 CHC5801   Grundman Martin         9571 CHC CHC - K.O.B. Choceň      91:00   33:00   78:00  108:00 
 763 VAM5801   Tupec Jiří              9599 VAM VAM - OOB Vamberk        93:00   23:00   88:00   68:00 
 764 TBM5602   Cigoš Petr             53268 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brn   95:00   49:00   90:00   82:00 
 765 OLP5502   John Vladimír          49500 OLP OLP - PSK Olymp Praha    97:00    9:00   98:00   96:00 
 766 KCK5701   Flašar Jan             49614 KCK KCK - KOB Český Krumlo   99:00   11:00  116:00   70:00 
 767 SCP5900   Kavka Jiří            682630 SCP SCP - OK Sparta Praha   101:00    1:00   72:00   88:00 
 768 EKP5600   Adrián Petr            51314 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah  103:00   45:00   96:00   84:00 
 769 NPA5601   Prášil Jan              9691 NPA NPA - SK LOB Nová Paka  105:00   29:00   94:00   76:00 
 770 TUR5803   Konopáč Jiří            8220 TUR TUR - OOB TJ Turnov     107:00    3:00   92:00   86:00 
 771 TJN5602   Horák Petr           2056301 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja  109:00   41:00   70:00   90:00 
 773 LPU5801   Vícha Vladimír          9228 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa  113:00   21:00   80:00  110:00 
 774 JHB5702   Hrstka Vladislav       52357 JHB JHB - TJ Jiskra Havlíč  115:00   25:00   82:00   80:00 
 775 OLP5701   Knotek Kamil           49370 OLP OLP - PSK Olymp Praha                            66:00 


H60  (33)      

 776 VLI5201   Hickethier Manfred   9005174 VLI VLI - Slavia Liberec o    1:00   53:00   22:00    8:00 
 777 TUR5100   Hudský Vlastimil        8214 TUR TUR - OOB TJ Turnov       3:00   99:00   32:00   12:00 
 778 CHA4901   Kadavý Zdeněk           8155 CHA CHA - OK Chrastava        5:00  105:00   18:00   20:00 
 779 LBE5000   Hamáček Bohuslav      411760 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be    7:00   61:00   38:00   36:00 
 780 VRL5002   Farář Jaroslav          9261 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    9:00   67:00   54:00   58:00 
 781 VSP5001   Uher Petr              52269 VSP VSP - USK Praha          11:00  103:00   50:00   48:00 
 782 JEN5301   Jedlička Miroslav     336709 JEN JEN - OB Jenišovice      13:00   47:00    6:00   34:00 
 783 JIL5201   Erlebach Josef          9774 JIL JIL - OK Jilemnice       15:00   83:00    4:00   18:00 
 784 BOR5004   Rančák Josef          886284 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   17:00   85:00   16:00   54:00 
 785 VLI5000   Horáček Miroslav        4214 VLI VLI - Slavia Liberec o   19:00   65:00   42:00   32:00 
 787 KBP4500   Valter Petr             6645 KBP KBP - KBP Praha          23:00           30:00         
 788 JEN5201   Bárta Miroslav          7778 JEN JEN - OB Jenišovice      25:00   59:00   12:00    4:00 
 789 MKP5100   Liberský Mirko         51693 MKP MKP - SK Meteor Kačero   27:00   57:00   64:00   30:00 
 790 VRL5001   Štregl Tomáš            9001 VRL VRL - OOS TJ Spartak V   29:00   71:00   10:00   16:00 
 791 LPU5401   Klimpl Petr           301633 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   31:00   81:00   28:00   50:00 
 792 DLT5001   Babický Tomáš           8890 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li   33:00   77:00   34:00   44:00 
 793 TUR5102   Provazník Jiří       1511127 TUR TUR - OOB TJ Turnov      35:00   49:00   52:00    6:00 
 794 LPU5002   Mrštík Václav           9215 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   37:00   45:00   36:00   22:00 
 795 NPA5001   Novák Karel          2060215 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   39:00   43:00   60:00   60:00 
 796 41D5003   Ziesche Juergen       236105 41D DE - LOK Berlin          41:00   51:00   66:00   26:00 
 797 11G5300   Rosen David           503221 11G GB - GB O Squad          43:00   97:00   20:00   62:00 
 798 KAM5205   Paldus Petr                  KAM KAM - SK Kamenice        45:00   93:00                 
 799 LPU5404   Juračka Vojtěch         9234 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   47:00  101:00   62:00   10:00 
 800 VLI5301   Škoda Přemek            8302 VLI VLI - Slavia Liberec o   49:00   69:00    2:00   14:00 
 801 41D4800   Genderjahn Ludwig       6519 41D DE - LOK Berlin          51:00   63:00   14:00   52:00 
 802 JZL5201   Chromčák František     53801 JZL JZL - TJ Jižní svahy Z   53:00   73:00   48:00   64:00 
 803 CHA5400   Pavlík Milan           51231 CHA CHA - OK Chrastava       55:00   79:00   44:00   24:00 
 804 LPU5407   Herman Jan              9344 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   57:00   95:00   40:00   40:00 
 805 NPA5101   Kalibán Jaroslav     2059741 NPA NPA - SK LOB Nová Paka   59:00   89:00   56:00   42:00 
 806 LPU5201   Farář Václav            9260 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa   61:00   55:00   58:00   28:00 
 807 TJP4900   Peterka František       8861 TJP TJP - TJ Sokol Troja     63:00   91:00   46:00   38:00 
 808 STB5003   Našinec Jiří           49982 STB STB - TJ Stadion Nový    65:00   75:00   26:00   56:00 
 809 PGP5103   Jelínek Martin        232091 PGP PGP - SK Praga                           24:00    2:00 


H65  (20)      

 810 PZR4800   Kříž Pavel           2023807 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár     1:00   11:00   51:00    2:00 
 811 KSH4801   Fiala Miloš             8674 KSH KSH - OOB TJ Kašperské    3:00   25:00   65:00    8:00 
 812 SCP4700   Buriánek Jaromír       51562 SCP SCP - OK Sparta Praha     5:00   41:00   73:00   12:00 
 813 29L4801   Cicenas Rimantas      400235 29L LT - Labirintas           7:00   31:00   83:00   32:00 
 814 TJN4901   Lukavec Míla         2060202 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    9:00   33:00                 
 815 KAS4600   Nejezchleba Jiří        8235 KAS KAS - KOB Kamenický Še   11:00   37:00   63:00   34:00 
 816 13G4900   Kotecký Roman         255567 13G GB - Octavian Droobers   13:00   23:00   79:00   28:00 
 817 SCP4600   Novák Miloš            52299 SCP SCP - OK Sparta Praha    15:00   29:00   69:00   24:00 
 818 TUR4801   Jakubec Jindřich       51816 TUR TUR - OOB TJ Turnov      17:00   13:00   75:00    4:00 
 819 TUV4701   Pospíšil Jiří           8323 TUV TUV - SOK TJ Turnov      19:00    7:00   61:00   38:00 
 821 34P4800   Edward Bartkowiak     412412 34P PL - WKS Grunwald Pozn   23:00    1:00   49:00   22:00 
 822 JIL4701   Zlesák Zdeněk           9066 JIL JIL - OK Jilemnice       25:00   19:00   81:00   36:00 
 823 VLI4901   Karmazín Petr         361986 VLI VLI - Slavia Liberec o   27:00   39:00   85:00   40:00 
 824 PGP4800   Zelený Vladimír        51863 PGP PGP - SK Praga           29:00   17:00   59:00   20:00 
 825 PZR4417   Pospíšil Jaromír       51994 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár    31:00    5:00   55:00   14:00 
 826 LBE4600   Nosál Stanislav         8805 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   33:00   35:00   71:00   30:00 
 827 29L4800   Bumelis Vidimantas    303204 29L LT - Labirintas          35:00    3:00   77:00   16:00 
 828 LBE4900   Tvrdek Vojtěch         51283 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be   37:00    9:00   67:00   26:00 
 829 SRK4702   Hrobař Rudolf           9798 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   39:00   27:00   47:00   18:00 
 830 SCH4701   Jirásek Jaroslav        7890 SCH SCH - TJ Skalka Cheb     41:00   21:00   53:00   10:00 


H70  (16)      

 831 OCB4101   Bouček Václav          51410 OCB OCB - OC České Budějov   43:00   31:00   41:00   54:00 
 832 34P4300   Waldemar Pietkiewic  2023855 34P PL - WKS Grunwald Pozn   45:00   45:00   31:00   64:00 
 833 TUV4301   Zakouřil Václav         8324 TUV TUV - SOK TJ Turnov      47:00   47:00   23:00   44:00 
 834 SJH4201   Gřunděl Ivan          331289 SJH SJH - SJH Jindřichův H   49:00   25:00   15:00   66:00 
 835 VSP4300   Dohnal Josef           51743 VSP VSP - USK Praha          51:00   23:00   19:00   70:00 
 836 NNN3400   Schallberger Josef    432677 NNN CZ - Neregistrovaní      53:00   27:00   27:00   74:00 
 838 KAS4000   Štrojsa Josef           8230 KAS KAS - KOB Kamenický Še   57:00   53:00   43:00   72:00 
 839 AOP4201   Sedlář Vladimír       889315 AOP AOP - Přátelé orientač   59:00   35:00   13:00   48:00 
 840 SJP4200   Hlavatý Karel          53507 SJP SJP - KČT Slavoj Praha   61:00   43:00   25:00   52:00 
 841 29L4200   Juška Gytis           400250 29L LT - Labirintas          63:00   41:00   29:00   58:00 
 842 ONO4201   Lisý Jan              301501 ONO ONO - SKOB Ostrov        65:00   33:00   37:00   50:00 
 843 BOV4403   Vlach Oldřich        2060210 BOV BOV - TJ Baník Ostrava   67:00   39:00   21:00   68:00 
 844 MLA4401   Fišák Jan               7882 MLA MLA - MLOK Mariánské L   69:00   29:00   17:00   56:00 
 845 PHK4101   Rychlý Rudolf           9823 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   71:00   37:00   39:00   62:00 
 846 ODV4100   Kuneš Vratislav       361985 ODV ODV - TJ Aero Odolena    73:00   55:00   45:00   60:00 
 847 SRK4301   Seidl Karel             9474 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc   75:00   51:00   33:00   46:00 


H75  (6)       

 849 UVP3700   Kohout Tomáš            7930 UVP UVP - Slovan Praha       79:00   65:00    1:00   82:00 
 850 BOR3600   Křtěnský Jaroslav       4132 BOR BOR - OK Jiskra Nový B   81:00   69:00    3:00   84:00 
 851 PGP3800   Attl Vladimír         682666 PGP PGP - SK Praga           83:00   59:00   11:00   80:00 
 852 15C2600   Kempf Adolf          2043928 15C CH - KTV Altdtorf        85:00   61:00    5:00   76:00 
 853 PHK3801   Mikulecký Jan        9005137 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá   87:00   57:00    9:00   78:00 
 854 FSP3400   Hanák Milan            51964 FSP FSP - VŠTJ Stavební fa   89:00   67:00                 


HDR  (77)      

 855 SLA0800   Zápotocký Jiří               SLA SLA - SKOB Slaný          0:00    0:00    0:00    0:00 
 856 NPA0801   Pavelec Michal          9710 NPA NPA - SK LOB Nová Paka    0:00    0:00    0:00    0:00 
 857 LPU0704   Vojtíšek Albert       301196 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    0:00    0:00    0:00    0:00 
 858 PHK0777   Novotná Vendula       405952 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá    0:00            0:00         
 859 TTR0852   Nešporová Terezie      49689 TTR TTR - OOB Třebíč          0:00    0:00    0:00    0:00 
 860 DKP0750   Štoková Sofie                DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk    0:00                         
 861 KOR0350   Šafránková Eliška    2067980 KOR KOR - OB DDM Kostelec     0:00                         
 862 TUR0100   Mareš Matěj          1403060 TUR TUR - OOB TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 863 KRN1051   Pethsová Isabella            KRN KRN - KOS TJ Lokomotiv    0:00    0:00    0:00    0:00 
 864 LBE0950   Uhlířová Marie        218788 LBE LBE - TJ Lokomotiva Be    0:00    0:00    0:00    0:00 
 865 16D0750   Faltejsková Laura            16D DE - SV Mietraching       0:00                         
 866 KSU1000   Míka Ondřej                  KSU KSU - Klub vytrvalostn    0:00                         
 867 9JC0700   Kosák Eliáš                  9JC CZ - neregistrovaní -     0:00                         
 868 SJC1100   Řehák Jan               9916 SJC SJC - TJ Sportcentrum     0:00    0:00    0:00    0:00 
 869 KUN0751   Ruszová Svatava       405981 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald    0:00            0:00         
 870 SJC0800   Havelka Pepča           9962 SJC SJC - TJ Sportcentrum     0:00    0:00    0:00    0:00 
 871 TUR0906   Vřešťál František    1403052 TUR TUR - OOB TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 872 16D0500   Faltejsek Tobiáš             16D DE - SV Mietraching       0:00                         
 873 9GC0751   Navrátilová Alžběta          9GC CZ - Navrátilovi          0:00    0:00    0:00    0:00 
 874 VRL0952   Hančová Karolína        9246 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00            0:00         
 875 RIC0701   Tolar Ondrej         2073695 RIC RIC - OB Říčany           0:00            0:00         
 876 CHC1201   Macháček Vít            9545 CHC CHC - K.O.B. Choceň       0:00                         
 877 ZAK0402   Hlava Michal         1407429 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákup    0:00    0:00    0:00    0:00 
 878 VRL0851   Čivrná Eliška        2045230 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00    0:00    0:00    0:00 
 879 TUV0901   Žemlík Eduard                TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 880 LPU0756   Pipková Karolína        9271 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa    0:00    0:00    0:00    0:00 
 881 8KC1000   Kruliš Janek          301186 8KC CZ - ZŠ a MŠ Chotyně      0:00    0:00    0:00    0:00 
 882 SLA0750   Straková Denisa       224355 SLA SLA - SKOB Slaný          0:00    0:00    0:00    0:00 
 883 CHC0951   Macháčková Kateřina     9544 CHC CHC - K.O.B. Choceň       0:00                         
 884 LPM0900   Bohuslav Fanda          8285 LPM LPM - OK Lokomotiva Pl    0:00    0:00    0:00    0:00 
 885 31D0800   Rasmus Neumann       7707777 31D DE - SV Lengefeld         0:00    0:00    0:00    0:00 
 886 JZL0950   Kundratová Eva        218973 JZL JZL - TJ Jižní svahy Z    0:00    0:00    0:00    0:00 
 887 KOR0800   Langr Matyáš         2061791 KOR KOR - OB DDM Kostelec     0:00                         
 888 DKP0950   Janatová Violka         9785 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk    0:00    0:00    0:00    0:00 
 889 KVS9901   Švestka Štěpán        416090 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí    0:00    0:00    0:00    0:00 
 890 STB1101   Kučerka Radek          49984 STB STB - TJ Stadion Nový     0:00            0:00         
 891 KVS9902   Švestka Patrik         53681 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí    0:00    0:00    0:00    0:00 
 892 VRL1001   Polák Vlastimil              VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00            0:00         
 893 EKP0950   Kalousová Adéla              EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                    0:00    0:00 
 894 EKP0760   Kalousová Jolana     2060242 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                    0:00    0:00 
 895 SRK0702   Pohl Lukáš           2060250 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc                    0:00         
 896 TBM0904   Doušek Vilém         2067212 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brn                    0:00    0:00 
 897 TUR0701   Drahoňovský Tomáš    1403062 TUR TUR - OOB TJ Turnov                       0:00         
 898 TUR1006   Drahoňovský Jakub    1403061 TUR TUR - OOB TJ Turnov                       0:00         
 899 SRK1151   Pohlová Sandra        301102 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc                    0:00         
 900 VSP0950   Kučerová Kateřina    1398983 VSP VSP - USK Praha                                   0:00 
 901 VSP0900   Kučera Jakub         2032189 VSP VSP - USK Praha                                   0:00 
 902 PGP0850   Malečková Pavlína    2067959 PGP PGP - SK Praga            0:00    0:00    0:00    0:00 
 903 NNN0900   Přínda Jan                   NNN                           0:00    0:00    0:00    0:00 
 904           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 905           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 906           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 907           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 908           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 909           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 910           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 911           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 912           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 913           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 914           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 915           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 916           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 917           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 918           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 919           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 920           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 921           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 922           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 923           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 924           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 925           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 926           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 927           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 928           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 929           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 930           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 931           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 


P  (76)        

 932 VSP7461   Bártíková Irena      2070890 VSP VSP - USK Praha           0:00    0:00    0:00    0:00 
 933 VSP7421   Augusta Jiří         2021838 VSP VSP - USK Praha           0:00            0:00         
 934 DKP9651   Klašková Josefina     443061 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk    0:00    0:00    0:00    0:00 
 935 NNN8851   Tichá Pavlína                NNN CZ - Neregistrovaní       0:00                         
 936 6YC7450   Vavříková Iveta              6YC CZ - Neregistrovaní       0:00    0:00    0:00    0:00 
 937 NNN6000   Malačka Milan         981822 NNN CZ - Neregistrovaní       0:00    0:00    0:00    0:00 
 938 KPY6650   Lišková Hana         2070850 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kr    0:00    0:00    0:00    0:00 
 939 NNN9550   Kápičková Michaela    232182 NNN CZ - Neregistrovaní       0:00    0:00    0:00    0:00 
 940 ASU8948   Thiemel Jiří          416509 ASU ASU - Magnus Orienteer    0:00    0:00    0:00    0:00 
 941 NNN7850   Šitrová Lucie                NNN CZ - Neregistrovaní       0:00    0:00    0:00    0:00 
 942 ZAK9750   Špidlenová Lenka      448932 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákup    0:00    0:00    0:00    0:00 
 943 9JC8050   Kučerová Berenika            9JC CZ - neregistrovaní -     0:00                         
 944 JEN7152   Žeravová Markéta     2060293 JEN JEN - OB Jenišovice       0:00    0:00                 
 945 AOP9351   Sklenářová Dorothea   352326 AOP AOP - Přátelé orientač    0:00    0:00    0:00    0:00 
 946 NNN0050   Krákorová Iva         887916 NNN CZ - Neregistrovaní       0:00                         
 947 9CC9300   Lomič Šimon                  9CC CZ - NEREG                0:00    0:00    0:00    0:00 
 948 VRL7101   Fikar Aleš           2011832 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00    0:00    0:00    0:00 
 949 ZBM8850   Kostičová Anamarija   416032 ZBM ZBM - SK Žabovřesky Br    0:00    0:00    0:00    0:00 
 950 9HC5400   Procházka Vít                9HC CZ - Procházka a Hoslo    0:00                         
 951 9BC8200   Kautský Jiří                 9BC CZ - bez klubu            0:00            0:00         
 952 9HC6550   Höslová Veronika             9HC CZ - Procházka a Hoslo    0:00                         
 953 TUV7253   Hladíková Jana        411538 TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 954 KUL0150   Valova Michaela              KUL KUL - KOB Ústí nad Lab    0:00    0:00    0:00    0:00 
 955 PGP7559   Malečková Iva        2067949 PGP PGP - SK Praga            0:00    0:00    0:00    0:00 
 956 MOV7151   Pavlíčková Lenka      428276 MOV MOV - SKOB Ostrava        0:00    0:00    0:00    0:00 
 957 SBR       Magrini Nicola        307332 SBR SBR - SKOB Bruntál        0:00    0:00    0:00    0:00 
 958 VRL7353   Smith Lucie             8966 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00            0:00         
 959 SJH7052   Dundáčková Hana       442862 SJH SJH - SJH Jindřichův H    0:00    0:00    0:00    0:00 
 960 LOV7000   Vavřík René          1403416 LOV LOV - lepus.cz            0:00    0:00    0:00    0:00 
 961 ZAK7050   Hlavová Iveta         448931 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákup    0:00    0:00    0:00    0:00 
 962 66C7501   Hak Robert                   66C CZ - Amateri              0:00            0:00         
 963 MOV7150   Svěchotová Hana        52779 MOV MOV - SKOB Ostrava        0:00    0:00    0:00    0:00 
 964 ROV9750   Kadaňková Hana        420411 ROV ROV - OK Zubří            0:00    0:00    0:00    0:00 
 965 TUV8551   Zítková  Michaela            TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 966 KVS9951   Švestková Jana         53694 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí    0:00    0:00    0:00    0:00 
 967 SRK7251   Lockerová Milena        9801 SRK SRK - SOOB Spartak Ryc    0:00    0:00    0:00    0:00 
 968 LME0400   Bejvl Marek          2056261 LME LME - SK Los Mělník       0:00    0:00                 
 969 TJN7651   Dejnožková Blanka    2049610 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
 970 KVS9904   Švestka Jiří           53689 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetí    0:00    0:00    0:00    0:00 
 971 STH7501   Puš Roman             425587 STH STH - SK Studenec         0:00    0:00    0:00    0:00 
 972 HOR4701   Arnold Jindřich         9009 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice            0:00            0:00 
 973 EKP7550   Kalousová Radka              EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prah                    0:00    0:00 
 974 TBM7911   Doušek Robert        2067213 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brn                    0:00    0:00 
 975 TBM7761   Doušková Klára       2067214 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brn                    0:00    0:00 
 976 LPU7309   Froš Štěpán          2049533 LPU LPU - OK Lokomotiva Pa                    0:00    0:00 
 977 3LC7300   Stauch Michal         896977 3LC CZ - Lipence                              0:00    0:00 
 978 TUV0204   Hallmann Marek         22779 TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 979 TUV7101   Hallmann Jiří          22869 TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
 980 9QC0000   Švarc Lukáš           682096 9QC                           0:00    0:00    0:00    0:00 
 981 9QC0050   Švarcová Simona              9QC                           0:00    0:00    0:00    0:00 
 982           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 983           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 984           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 985           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 986           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 987           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 988           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 989           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 990           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 991           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 992           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 993           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 994           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 995           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 996           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 997           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 998           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
 999           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1000           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1001           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1002           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1003           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1004           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1005           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1006           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1007           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 


T  (77)        

1008 DKP0100   Klaška Martin           9889 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk    0:00    0:00    0:00    0:00 
1009 LLI5903   Košek Ladislav        410732 LLI LLI - TJ Loko Liberec     0:00    0:00    0:00    0:00 
1010 FSP8353   Čechová Jana            8476 FSP FSP - VŠTJ Stavební fa    0:00    0:00    0:00    0:00 
1011 VRL7552   Štreglová Andrea      206478 VRL VRL - OOS TJ Spartak V    0:00    0:00    0:00    0:00 
1012 MLA9205   Kamaryt Michal        232227 MLA MLA - MLOK Mariánské L    0:00    0:00    0:00    0:00 
1013 LLI9801   Košek Jan             253141 LLI LLI - TJ Loko Liberec     0:00    0:00    0:00    0:00 
1014 23P       Wychowaniec Anna      887232 23P PL - OK!Sport             0:00    0:00    0:00    0:00 
1015 NNN8700   Jun Miroslav                 NNN CZ - Neregistrovaní       0:00    0:00    0:00    0:00 
1016 NEJ7000   Nádeníček Josef       232230 NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek    0:00    0:00    0:00    0:00 
1017 VSP5801   Šváb Jan              886277 VSP VSP - USK Praha           0:00    0:00    0:00    0:00 
1018 TUV7856   Savelieva Natalia      52684 TUV TUV - SOK TJ Turnov       0:00    0:00    0:00    0:00 
1019 9GC6900   Navrátil Ctirad              9GC CZ - Navrátilovi          0:00    0:00    0:00    0:00 
1020 CHA7200   Danko Tomáš           436410 CHA CHA - OK Chrastava        0:00    0:00    0:00    0:00 
1021 CHA7302   Sychra Zdeněk        2070841 CHA CHA - OK Chrastava        0:00    0:00    0:00    0:00 
1022 8RC8600   Doktorová Eliška             8RC CZ - AAA++                0:00                         
1023 9NC0051   Kosíková Eliška      9101185 9NC CZ - Kosíková             0:00    0:00    0:00    0:00 
1024 9NC0050   Kosíková Helena      9101184 9NC CZ - Kosíková             0:00    0:00    0:00    0:00 
1025 4ZC7450   Popková Klára                4ZC CZ - HO Komorní výtah     0:00    0:00    0:00    0:00 
1026 9IC0050   Beránková Lenka       682110 9IC CZ - švarc a beránková    0:00            0:00         
1027 9IC0000   Švarc Jiří            682108 9IC CZ - švarc a beránková    0:00            0:00         
1028 AOP8701   Sklenář Jan            49474 AOP AOP - Přátelé orientač    0:00    0:00    0:00    0:00 
1029 4ZC7400   Severýn Otto         2067951 4ZC CZ - HO Komorní výtah     0:00    0:00    0:00    0:00 
1030 74C8500   Jankovský Zdeněk             74C CZ - NER                  0:00                         
1031 KUL7001   Chrz Martin                  KUL KUL - KOB Ústí nad Lab    0:00    0:00    0:00    0:00 
1032 KUL7051   Ondřichová Lucie             KUL KUL - KOB Ústí nad Lab    0:00    0:00    0:00    0:00 
1033 ROU9351   Šinovská Kristýna     428267 ROU ROU - SKOB Roudnice na    0:00    0:00    0:00    0:00 
1034 LME0250   Bejvlová Karolína    2058463 LME LME - SK Los Mělník       0:00    0:00                 
1035 LME7100   Bejvl Jakub          2060271 LME LME - SK Los Mělník       0:00    0:00                 
1036 PHK7906   Silný Ondřej         2032168 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá    0:00    0:00    0:00    0:00 
1037 BOR6701   Beránek Petr            8524 BOR BOR - OK Jiskra Nový B    0:00    0:00    0:00    0:00 
1038 6UC6700   Sehnal Tomáš                 6UC CZ - K.O.Poděbrady        0:00            0:00         
1039 API9301   Funda Jiří            331523 API API - OK Andante Písek    0:00    0:00    0:00    0:00 
1040 PGP6801   Maleček Vít          2067268 PGP PGP - SK Praga            0:00    0:00    0:00    0:00 
1041 LME7350   Bejvlová Martina     2060273 LME LME - SK Los Mělník       0:00    0:00                 
1042 9CC8600   Metelka Jiří         2075654 9CC CZ - NEREG                0:00    0:00    0:00    0:00 
1043 TJN9501   Posselt Martin        232512 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
1044 TJN7503   Dejnožka Jiří        2027225 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
1045 74C8100   Nožka Jan                    74C CZ - NER                  0:00    0:00    0:00    0:00 
1046 PHK5503   Souček Pavel            9837 PHK PHK - OK 99 Hradec Krá    0:00    0:00                 
1047 TJN7050   Posseltová Romana     410359 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
1048 TJN6802   Posselt Martin        232256 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
1049 TJN9252   Posseltová Tereza     411767 TJN TJN - OOB TJ Tatran Ja    0:00    0:00    0:00    0:00 
1050 ZPV0001   Karásek Adam          428210 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo                    0:00    0:00 
1051 ZPV6970   Karásková Marcela     428201 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo                    0:00    0:00 
1052 ZPV7900   Karásek Michal        433096 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostějo                    0:00    0:00 
1053 DKP0900   Štok Honzík           515403 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářk            0:00            0:00 
1054 DLT8501   Heinl Ondřej          336704 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Li                    0:00    0:00 
1055           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1056           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1057           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1058           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1059           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1060           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1061           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1062           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1063           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1064           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1065           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1066           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1067           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1068           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1069           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1070           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1071           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1072           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1073           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1074           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1075           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1076           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1077           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1078           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1079           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1080           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1081           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1082           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1083           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 
1084           Vakant                       Vakant                        0:00    0:00    0:00    0:00 


SPONZOŘI





 

Předporodní kurzy v Jičíně