SJC - Vojice - Vsledky
SJC - Vojicepo 7.11.2005 17:27
Vsledkyvytvoeno OE2003 Stephan Krmer 2004

msto Jmno                      Klub                          Reg. .             as 



D10C  (14)     0.0 km  0 m   6 K           

    1 Kulhav Elika             ZAM                           ZAM9651C          17:29 
    2 Koutn  Hana               PHK                           PHK9651C          18:36 
    3 Vojtkov Tereza          LPU                           LPU9551C          20:40 
    4 Myslivcov Markta         SHK                                             24:06 
    5 Novotn  Klra             PHK                           PHK9751C          24:45 
    6 oubalkov  Anna          PHK                           PHK9655C          25:06 
    7 Ulov Tereza              SRK                           SRK9553C          27:18 
    8 Svobodov Lenka            LTU                           LTU9551           27:30 
    9 Stakov Petra             LPU                           LPU9552C          27:34 
   10 mejcov Anna              SJC                           SJC9552C          29:56 
   11 Kavalrov  Jlie          PHK                           PHK9753C          34:48 
   12 Dolealov Tereza          PHK                           PHK9766           39:33 
   13 Kuinov  Anna             PHK                           PHK9561C          58:42 
   14 Jgrov  Barbora           PHK                           PHKC              84:43 



D10N  (14)     0.0 km  0 m   6 K           

    1 Kumpotov Martina         TYN                           TYN               19:13 
    2 emberov Kristna         STH                           STH9751           23:58 
    3 Kopeck Anna               KUN                           KUN9951C          24:01 
    4 Horkov Adlka            ALB                                             24:02 
    5 Votokov Elika           JIL                           JIL9751C          27:01 
    6 Ulvrov Kristna           STH                           STH9551           27:36 
    7 Matouov Kateina         VRL                           VRL               28:22 
    8 Kubkov  Jana            PHK                           PHK9999C          30:19 
    9 Pacholkov Lucie          STH                           STH9552           30:21 
   10 Petrasov Zuzana           SRK                           SRK9653C          31:14 
   11 Lorencov Simona           SRK                           SRK9751C          32:05 
   12 taudov Kristinka         SHK                           SHK               39:48 
   13 taudov Klrka            SHK                           SHK               45:31 
   14 Chaloupsk Bra            VRL                           VRL               46:18 



D12C  (18)     0.0 km  0 m   11 K          

    1 Novotn  Markta           PHK                           PHK9451B          20:00 
    2 Reslov Hana               SRK                           SRK9352B          22:34 
    3 Havlkov Nikola          JIL                           JIL9352C          22:49 
    4 Fundov Elika             SHK                           SHK9351B          22:52 
    5 Prochzkov Klra          LPU                           LPU9451B          23:01 
    6 Knapov Lenka              LPU                           LPU9351B          23:07 
    7 Pohlov Aneta              SRK                           SRK9358B          23:57 
    8 Kamenick  Kateina        PHK                           PHK9353C          26:06 
    9 Peremsk Dana              SRK                           SRK9351C          26:09 
   10 Kulhav rka              ZAM                           ZAM9351C          26:53 
   11 Kochov Nikola             SJC                           SJC9358C          29:32 
   12 Jaroov Kateina          SRK                           SRK9357B          29:52 
   13 Kalensk Vendula           STH                           STH9352           32:54 
   14 Bartoov Eva              STH                           STH9351           33:27 
   15 Krunkov Klra             SNA                           SNA9351C          35:38 
   16 Sedloov Aneta            SNA                           SNA9451C          36:10 
   17 Tryznov Anna              VRL                           VRL9451           37:25 
   18 Jelenov Petra             JIL                           JIL9453C          47:42 



D12D  (12)     0.0 km  0 m   8 K           

    1 Netkov Martina           DOB                           DOB9351C          20:17 
    2 Kiinov Erika             VRL                           VRL               22:23 
    3 Novotn Adriana            VRL                           VRL9351           26:17 
    4 Jebav Lucie               VRL                           VRL               26:29 
    5 Stakov Lenka             LPU                           LPU9453C          28:16 
    6 Novotn Elika             KUN                           KUN9451C          28:33 
    7 Magoov Iva               STH                           STH9353           30:25 
    8 tpnkov Aneta           SRK                           SRK9355C          32:32 
    9 Bucharov Elika           VRL                           VRL               32:53 
   10 Koutn  Kateina           PHK                           PHK9351C          38:23 
   11 Kiskov Klra              LPU                           LPU9458C          54:16 

   ms Vakov Dita               VRL                           VRL               24:46 



D14C  (19)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 Novotn  Tereza            PHK                           PHK9255B          29:20 
    2 aov aneta            SRK                           SRK9152B          33:21 
    3 Kosov Denisa              SRK                           SRK9151B          35:22 
    4 Lamichov  Martina         PHK                           PHK9152B          36:00 
    5 ponarov Lucie            ZAM                           ZAM9151B          37:35 
    6 Mervartov Kristna        SHK                           SHK9155B          38:27 
    7 Kocinov Iveta            SHK                           SHK9252B          38:37 
    8 Vlkov Marcela            ZAM                           ZAM9154C          39:54 
    9 Dolealov Radka           VRL                           VRL9252           40:16 
   10 Sklov Elika             LPU                           LPU9159B          40:37 
   11 Brtov  Jana              PHK                           PHK9161B          44:22 
   12 Balcarov  Mirka           PHK                           PHK9151C          45:26 
   13 pakov Lucie             ALB                           ALB9151C          46:40 
   14 Salamonov Nikol           SHK                           SHK9254C          51:28 
   15 Rousov Pavla              LPU                           LPU9160C          52:02 
   16 Grundmannov Hana          LTU                           LTU9251C          53:02 
   17 rov Natlie             VRL                           VRL9052           54:00 
   18 Trejtnarov Zuzana         KUN                           KUN9151C          88:52 

      Tepl Karolna             SHK                           SHK9251A           disk 



D14D  (6)      0.0 km  0 m   11 K          

    1 Rckerov Petra            LTU                           LTU9252           23:58 
    2 Vesel Lucie               SRK                           SRK9252C          26:00 
    3 Chldkov Zuzana           ZAM                           ZAM9153C          30:15 
    4 Mutinsk Ivana             HVC                           HVC9151C          32:21 
    5 emberov Barbora          STH                           STH9251           34:26 
    6 Mullerov Petra            SHK                           SHK               42:16 



D16C  (14)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 midrkalov Monika         NPA                           NPA9051B          32:30 
    2 Knapov Jana               LPU                           LPU9053A          33:50 
    3 Freyov Andrea             PTK                           PTK8951           34:16 
    4 Bolechov Aneka           LPU                           LPU9051A          34:48 
    5 Polzerov Lenka            LTU                           LTU9051B          36:36 
    6 Kiacov Zuzana             LPU                           LPU8954B          37:39 
    7 Bednov Michaela         VAM                           VAM8951B          38:12 
    8 Valachov Martina          LPU                           LPU9054A          38:27 
    9 Rouskov Tereza            LPU                           LPU8957B          40:03 
   10 Hork Marie                ALB                           ALB9052C          40:21 
   11 Hendrychov   Zuzana       PHK                           PHK8954C          40:44 
   12 Lennerov Hana             LPU                           LPU8952B          44:35 
   13 Seidlov Petra             CET                           CET8851           50:06 
   14 Svobodov Petra            LTU                           LTU8953           56:44 



D18C  (14)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 Mareov Michaela          LPU                           LPU8959A          38:05 
    2 Azebov  Nina              PHK                           PHK8855A          40:44 
    3 Hypiusov Tereza           SHK                           SHK8853           44:17 
    4 Tepl Tereza               SHK                           SHK8851A          45:00 
    5 Balcarov  Jana            PHK                           PHK8852A          47:38 
    6 Svov Barbora             LPU                           LPU8751B          48:15 
    7 Vlosinsk Barbora          SHK                           SHK8854C          49:05 
    8 Krlov Tereza             JIL                           JIL8751C          51:55 
    9 Vgsov Markta           DOB                           DOB8850B          55:28 
   10 Kuinov  Petra            PHK                           PHK8858C          56:58 
   11 Peterov Vra              DOB                           DOB8751C          57:04 
   12 Kellnerov Dominika        JIL                           JIL8853C          61:21 
   13 Dostlov Jana             SNA                           SNA8751C          71:33 

      Dokov Sofie            BOR                           BOR8851            disk 



D21A  (6)      0.0 km  0 m   20 K          

    1 Novotn  Petra             PHK                           PHK6651E          56:22 
    2 Zleskov Daniela          JIL                           JIL8451C          67:31 
    3 Bohat Jana                VSP                           VSP7455           72:35 
    4 Janebov Zuzana            FSP                           FSP7555C          75:28 
    5 Jahnov Aneka             VSP                           VSP8150          104:38 

      Melounkov Lucie           PHK                           PHK8054            disk 



D21C  (32)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 Smutn Jana                VAM                           VAM6251C          40:29 
    2 Krsn Vclava             DOB                           DOB8181C          42:08 
    3 Vandasov Markta          VAM                           VAM7250C          42:58 
    4 Mal Vra                  JIL                           JIL7752R          43:32 
    5 Myslivcov Lenka           SHK                           SHK7051C          43:38 
    6 Pilgrov Jana              CET                           CET8251C          43:46 
    7 Smutn Pavla               VAM                           VAM8651A          44:45 
    8 Votokov Jaroslava        JIL                           JIL7255C          44:58 
    9 ekov Martina            SHK                           SHK7753C          45:02 
   10 tpnov Dita             SRK                           SRK7956C          45:03 
   11 oubalkov  Veronika      PHK                           PHK7351C          46:01 
   12 Uvizlova Radka             SJC                           SJC8460C          47:26 
   13 Odvodyov Dana             LPU                           LPU8355C          48:07 
   14 Mikuleck Nataa           SRK                           SRK4751C          49:44 
   15 pov Ivana               CET                           CET8051C          50:09 
   16 Stolinov Lenka            DOB                           DOB8158C          50:37 
   17 Udralov Jana             LPU                           LPU8555B          50:44 
   18 Lamichov  Kateina        PHK                           PHK8359C          50:51 
   19 Koberov Lenka             LPU                           LPU6954C          50:55 
   20 Stulkov Barbora          SHK                           SHK8552B          51:14 
   21 Kratochvlov Silvie       VAM                           VAM7852C          51:30 
   22 Vankov Jaroslava        LPU                           LPU8256C          51:35 
   23 Kondlkov Radka           HOS                           HOS7951C          51:40 
   24 Kyclov  Jana              PHK                           PHK8652A          52:18 
   25 Vlovsk Eva               LPU                           LPU7956C          53:03 
   26 Kokov  Eva               PHK                           PHK8354C          55:29 
   27 Vankov Ivana            LPU                           LPU8358C          57:48 
   28 Gazdakov Michala         SHK                           SHK8653           61:53 
   29 Gernertov Martina         JIL                           JIL7351           62:34 
   30 irkov Daniela          NER                           NER               65:22 
   31 Kokov  Jana              PHK                           PHK8653C          87:13 

      Vgnerov Natlie          DOB                           DOB8452C           disk 



D21D  (27)     0.0 km  0 m   16 K          

    1 Filipov Ivana             SRK                           SRK7373R          34:30 
    2 Vlkov Martina            TYN                           TYN8352C          37:27 
    3 Beov Jana                TYN                           TYN8554C          39:46 
    4 Valentov Hana             LPU                           LPU7954C          40:08 
    5 Rykalov Jitka             VAM                           VAM7251C          40:50 
    6 Zlmalov Zdena            PHK                           PHK7257           42:09 
    7 Pavelcov Gabriela         NPA                           NPA7851C          43:06 
    8 Karlkov Renata           ZAM                           ZAM7551C          43:09 
    9 Justov  Hana              PHK                           PHK8556C          43:15 
   10 Kopynov Alice             TYN                           TYN8852C          43:27 
   11 Lulayov Iva               LPU                           LPU8152C          45:26 
   12 Vchov Radka              LPU                           LPU7958C          46:05 
   13 Androv Petra             TYN                           TYN8851C          47:22 
   14 Lulayov Zuzana            LPU                           LPU8551C          49:32 
   15 Dranarov Radka           LPU                           LPU7360C          51:28 
   16 Ehlov Tereza              DOB                           DOB8350C          54:01 
   17 Korbelov Petra            CHC                           CHC7653C          57:24 
   18 Kosov Leona               LPU                           LPU7153C          58:29 
   19 Douchov Jaroslava         SNA                           SNA7155C          58:48 
   20 Vesel Ka                NER                                             68:20 
   21 Wgnerov Tamara           NER                                             75:26 
   22 Kaparov Adla            NER                                             80:25 
   23 Zykov Helena              NER                                             83:18 
   24 Fialov Tereza             BRM                           BRM8401           95:35 

      Kaparov Eva              LPU                           LPU7854C           disk 
      Zemnkov Eva              SRK                           SRK7452C           disk 
      Oplov Lucie               NER                                              disk 



D35C  (15)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 Tepl Hana                 SHK                           SHK6561C          42:33 
    2 Mllerov Zorka            SHK                           SHK6751C          44:04 
    3 Mdlov Iva                SHK                           SHK6351C          48:54 
    4 Mutinsk Zdenka            HVC                           HVC6453C          48:56 
    5 Kaplanov Iva              LPU                           LPU6809C          49:30 
    5 Klapalov Jana             VAM                           VAM6451C          49:30 
    7 Novotn Iva                SHK                           SHK6151C          50:40 
    8 Panchrtkov  Jitka        PHK                           PHK5951C          51:49 
    9 Vilnerov Eva              LPU                           LPU6054C          51:56 
   10 Veverkov Yveta            VAM                           VAM6452C          52:23 
   11 Bernartov Ivana           SHK                           SHK6552C          53:39 
   12 Jiitov Hana             JIL                           JIL6052C          53:45 
   13 Kynlov Miroslava         JIL                           JIL5851C          53:50 
   14 Chmelaov Marie           SHK                           SHK6352C          55:02 
   15 Hermanov Dana             LPU                           LPU6151C          55:20 



D35D  (29)     0.0 km  0 m   14 K          

    1 Hausvaterov Marcela       SHK                           SHK6152C          37:40 
    2 Fundov Hana               SHK                           SHK6752C          40:57 
    3 Petrelov Alena           LTU                           LTU6351C          44:01 
    4 Rckerov Olga             LTU                           LTU6751C          44:22 
    5 Egrtov Jitka              SHK                           SHK6354C          45:27 
    6 Azebov  Martina           PHK                           PHK6757C          45:36 
    7 Kavalrov  Kateina       PHK                           PHK6756C          45:45 
    8 Lamichov  Iva             PHK                           PHK6353C          46:10 
    9 Diveck Rena             SHK                           SHK6753C          46:19 
   10 Suchanov Lenka            VAM                           VAM5851C          46:37 
   11 Kubtov  Iva              PHK                           PHK6552C          46:55 
   12 Nokov Dagmar             ZAM                           ZAM6251C          47:21 
   13 Dostlov Jana             SNA                           SNA6051C          47:31 
   14 Peremsk Dana              SRK                           SRK6351C          47:47 
   15 Koutn  Alena              PHK                           PHK7052C          48:17 
   16 Krunkov Bohuslava         SNA                           SNA7053C          48:26 
   17 Kbrtov Iva               VSE                           VSE6350           49:52 
   18 Kulov Jana                VAM                           VAM6551C          49:59 
   19 Makov  Silvie           PHK                           PHKC              50:18 
   20 Hanuov Jitka             SNA                           SNA6351C          50:31 
   21 Kavanov Jana              JIL                           JIL6199           51:49 
   22 Pimanov Jana             JIL                           JIL6352C          52:27 
   23 Gazdakov Jana            SHK                           SHK5851C          53:30 
   24 Weisbauerov Blanka        LPU                           LPU6351C          57:11 
   25 Krejkov Eva             DOB                           DOB6750C          58:29 
   26 Kokov  Lenka             PHK                           PHK6159C          60:23 
   27 Valachov Jana             LPU                           LPU6654C          64:37 
   28 Zalabov Martina           SJC                           SJC6657C         117:34 

      Markov Petra            TYN                           TYN6651C           disk 



D45C  (15)     0.0 km  0 m   15 K          

    1 Hepnerov Dagmar           SHK                           SHK5451C          37:53 
    2 Vchov Ladislava          LPU                           LPU5851C          39:22 
    3 Zleskov Vlasta           JIL                           JIL5362C          41:12 
    4 Hukov Eva                NPA                           NPA5754C          41:18 
    5 Jiranov  Alena            PHK                           PHK5351C          42:11 
    6 lechtov Marie            SHK                           SHK5251C          43:32 
    7 Dokalov Jiina           LPU                           LPU5654C          43:53 
    8 Klimplov Alena            LPU                           LPU5551C          44:11 
    9 Stulkov Zuzana           SHK                           SHK5751C          47:49 
   10 Tich Jiina               DOB                           DOB6052C          49:44 
   11 Langrov Eva               SNA                           SNA5351C          49:49 
   12 Blhov Luba               SHK                           SHK5852C          51:30 
   13 abatkov Zdena            SHK                           SHK5652C          67:28 
   14 Filipov Dagmar            SHK                           SHK5651C          70:12 

      Bienov Vra               SJC                           SJC5752C           disk 



D45D  (8)      0.0 km  0 m   15 K          

    1 Novkov Jana              NPA                           NPA5552C          48:02 
    2 Lennerov Eva              LPU                           LPU5653C          48:15 
    3 rollov Zdeka            LPU                           LPU4951C          48:26 
    4 Balcarov  Eva             PHK                           PHK5952C          52:03 
    5 Mal Marie                 LPU                           LPU4753C          54:34 
    6 trbov Lenka             LPU                           LPU5451C          55:05 
    7 Duslkov Marie            SRK                           SRK5752C          57:12 
    8 Lulayov Vra              LPU                           LPU5651C          60:41 



D50C  (8)      0.0 km  0 m   15 K          

    1 Fejlkov Alice             SHK                           SHK5351C          43:48 
    2 Havlov Jaroslava          JEN                           JEN5452           45:53 
    3 Martincov Helena          ZAM                           ZAM5051C          48:30 
    4 Lhotsk Hana               ZAM                           ZAM4651C          49:07 
    5 Ehlov Iva                 SRK                           SRK3951C          50:30 
    6 Lukavcov Lenka            TJN                           TJN5452           53:56 
    7 Kutkov Stanislava       LTU                           LTU4751C          59:49 
    8 Diblkov Hana             CHC                           CHC4351C          63:34 



H10C  (15)     0.0 km  0 m   6 K           

    1 Kopeck Milo              KUN                           KUN9501C          18:35 
    2 Kaplan Martin              LPU                           LPU9609C          18:45 
    3 Deml Tom                 LPU                           LPU9502C          20:20 
    4 Wank Adam                 VRL                           VRL9501           21:47 
    5 Maek Ondej               SRK                           SRK9502C          22:01 
    6 Kosek Jan                  SRK                           SRK9507C          22:17 
    7 Kosina Jakub               NPA                           NPA9601C          23:45 
    8 Zajek Luk              SHK                           SHK9503C          25:45 
    9 Ryb Leon                 SJC                           SJC9501C          26:14 
   10 Horek  Petr              PHK                           PHK9602C          27:34 
   11 Lemberk Jakub              LPU                           LPU9503C          27:35 
   12 Tzlar Vojtch             NPA                           NPA9501C          29:56 
   13 Morkes Michal              SHK                           SHK9502           30:29 
   14 Preininger Krytof         DOB                           DOB9601           33:40 

      Dyntar  Jakub              PHK                           PHKC               disk 



H10N  (16)     0.0 km  0 m   6 K           

    1 Netuka Vojtch             SHK                           SHK9701C          17:53 
    2 Vyskoil tpn            VAM                           VAM9701C          18:34 
    3 Rykala Filip               VAM                           VAM9601C          21:02 
    4 Vandas Daniel              VAM                           VAM9801C          21:49 
    5 Roudn Martin              LPU                           LPU0002C          23:00 
    6 Habtnek Adam             LPU                           LPU9701C          23:39 
    7 Zlmal David               PHK                           PHK               24:24 
    8 Plach tpn              LPU                           LPUC              26:21 
    9 Janeba Vladimr            CHC                           CHC9602           27:19 
   10 Matna David               SHK                           SHK9303           28:16 
   11 Dranar Vojtch            LPU                           LPU9801C          29:31 
   12 Mak  Michal              PHK                           PHKC              30:29 
   13 Klma Duan                SRK                           SRK9701C          33:13 
   14 Rozum Patrik               SRK                           SRK9702C          43:12 
   15 Kotytek Marek              VAM                           VAM0101C          49:27 
   16 Gernert Marek              JIL                           JIL9801           64:32 



H12C  (25)     0.0 km  0 m   12 K          

    1 ermk Jan                 LPU                           LPU9301A          20:24 
    2 Kos Tom                  LPU                           LPU9303B          21:04 
    3 Kos Oldich                LPU                           LPU9302B          21:10 
    4 Grundmann Jan              LTU                           LTU9401B          21:21 
    5 Smutn imon               VAM                           VAM9301B          22:37 
    6 Klouek Martin             STH                           STH9301B          23:33 
    7 Svtelsk Jakub            SRK                           SRK9302C          23:40 
    8 Mlateek Ji              SHK                           SHK9501C          24:03 
    9 mejc Jakub                SJC                           SJC9401C          24:55 
   10 Mak Matj                PHK                           PHK9302C          25:50 
   11 Provzek Ji              SHK                           SHK9302B          26:24 
   12 Snorbert Martin            JIL                           JIL9403C          26:42 
   13 Jake Vojtch              TYN                           TYN9301C          26:45 
   14 md Jakub                 STH                           STH9302           27:26 
   15 Skalick David             JIL                           JIL9302C          27:45 
   16 Dvoek Radek             VAM                           VAM9401C          28:57 
   17 Lazk Radek                LTU                           LTU9301           29:04 
   18 Bryscejn  Viktor           PHK                           PHK9410C          30:22 
   19 Kaplan Jan                 LPU                           LPU9409C          30:48 
   20 Kamenick  Ondej          PHK                           PHK9401C          31:23 
   21 Jirouek Vt               SRK                           SRK9402C          32:02 
   22 Diveck Frantiek          SHK                           SHK9301C          35:00 
   23 Havel Jan                  JIL                           JIL9303           37:20 
   24 Morvek Tom              DOB                           DOB9400C          44:52 
   25 Sackl Michal               ALB                           ALB               65:48 



H12D  (6)      0.0 km  0 m   8 K           

    1 Kuera tpn              STH                           STH9401           18:20 
    2 ediv Zdenk              SRK                           SRK9411C          23:10 
    3 Zelinka Jan                LPU                           LPU9405C          23:11 
    4 Plach Adam                LPU                           LPU9406C          23:39 
    5 Kuera Tom               STH                           STH9402           28:58 
    6 Zimmerman Karel            LPU                           LPU9404C          83:39 



H14C  (38)     0.0 km  0 m   16 K          

    1 Petrela Jan               LTU                           LTU9201A          28:40 
    2 Chmela Luk              SHK                           SHK9102B          30:03 
    3 Zemank Jan                SRK                           SRK9111B          30:42 
    4 Vik Martin                 JIL                           JIL9202B          31:07 
    5 Prochzka Tom            LPU                           LPU9110B          32:19 
    6 Mikuleck  Jan             PHK                           PHK9202B          33:12 
    7 Tich Ondej               LPU                           LPU9120B          33:13 
    8 Charvt Ji               JIL                           JIL9204B          33:34 
    9 Jake Ondej               TYN                           TYN9103           33:40 
   10 Seidl Jakub                LPU                           LPU9104B          34:00 
   11 Ptek Adam                LPU                           LPU9203B          34:03 
   12 Funda Jan                  SHK                           SHK9103B          34:09 
   13 Lazk Tom                LTU                           LTU9102C          34:18 
   14 Mloch Tom               LPU                           LPU9204C          34:28 
   15 Krajek Vclav            VRL                           VRL9101A          34:46 
   16 Kudera Daniel              SHK                           SHK9208B          35:19 
   17 Macl Jan                   LPU                           LPU9102B          35:32 
   18 Chloupek Adam              SJC                           SJC9301B          35:55 
   19 Kamenick  Jakub           PHK                           PHK9104B          36:24 
   20 Jelen Tom                JIL                           JIL9105C          36:30 
   21 Janata Jakub               JIL                           JIL9207A          36:53 
   22 Stach Jan                  JIL                           JIL9103C          36:59 
   23 Zajek Radim              SRK                           SRK9110C          37:18 
   24 Egrt Martin                SHK                           SHK9203B          38:13 
   25 Novotn Jan                LPU                           LPU9201C          39:19 
   26 Kuera Michal              STH                           STH9201B          39:55 
   27 Rykala Daniel              VAM                           VAM9101C          40:41 
   28 Uvizl marek                SJC                           SJC9204C          40:50 
   29 Oueck Milo              LPU                           LPU9112C          42:10 
   30 Smitka Jan                 SHK                           SHK9204B          42:26 
   31 Hladk Frantiek           JIL                           JIL9205C          44:52 
   32 Valach Ondej              LPU                           LPU9205B          45:05 
   33 Kubt Luk                VRL                           VRL9301C          46:40 
   34 Zvesk Filip              CET                           CET9301           48:35 
   35 Pln Petr                  SRK                           SRK9203C          49:28 
   36 Suchomel Adam              KUN                           KUN9201C          50:44 

      Lux Filip                  KUN                           KUN9102C           disk 
      Handl Jindich             SRK                           SRK9201B           disk 



H14D  (7)      0.0 km  0 m   12 K          

    1 KOV Jan                  KOS                           KOS9101C          25:49 
    2 Vondrk Ji               LTU                           LTU9202           27:06 
    3 Pios Jakub                LTU                           LTU               28:14 
    4 Novotn tpn             ZAM                           ZAM9201C          28:48 
    5 Zitka Luk                LPU                           LPU9202C          29:29 
    6 Waldek  Petr               PHK                           PHK9204C          31:44 
    7 Weisbauer Vojtch          LPU                           LPU9101C          34:58 



H16C  (20)     0.0 km  0 m   19 K          

    1 Hovorka Luk              LPU                           LPU9001A          49:08 
    2 Ptek Ji                SRK                           SRK9002A          49:10 
    3 ern Vojtch              JIL                           JIL9006B          50:43 
    4 Klouek Tom              STH                           STH9002B          52:31 
    5 Stuchlk Jaroslav          NPA                           NPA8901B          52:40 
    6 Havlek Luk             JIL                           JIL9003           53:11 
    7 Hosta Petr                TJN                           TJN9001           56:20 
    8 Hork Jan                  NPA                           NPA8902C          57:38 
    9 Tomalk Ondej             SHK                           SHK8904C          57:54 
   10 Brendl Radek               NPA                           NPA9002B          58:36 
   11 Kult Martin                LTU                           LTU9002B          59:39 
   12 Stefan Petr                JIL                           JIL9005B          60:21 
   13 Hausvater Jan              SHK                           SHK9005C          67:56 
   14 Dostl Tom               SNA                           SNA9003C          71:54 
   15 ehoek Jan                JIL                           JIL8901C          72:12 
   15 Doleal Jan                TYN                           TYN8901C          72:12 
   17 Mach Vclav              SRK                           SRK9001C          75:15 
   18 Zvesk Marek              CET                           CET9001           76:45 
   19 Souek Michal              SHK                           SHK9007C          83:01 

      Klapal Jan                 VAM                           VAM9001A           disk 



H18C  (15)     0.0 km  0 m   24 K          

    1 Panchrtek  Jan            PHK                           PHK8802A          51:37 
    2 Vostel Luk              VAM                           VAM8702C          55:20 
    3 Moravec Marek              LPU                           LPU8811B          55:47 
    4 afrnek Michal            VRL                           VRL8804           56:11 
    5 Zelenka  Tom             PHK                           PHK9001A          57:38 
    6 Mller  Martin             PHK                           PHK8903A          63:34 
    7 Souek  Petr               PHK                           PHK8801B          65:20 
    8 Novk Jakub                VAM                           VAM8704C          67:07 
    9 Flousek Petr               VRL                           VRL8704C          68:48 
   10 koda Jchym               SNA                           SNA8702C          71:00 
   11 Kroupa Jan                 LPU                           LPU8807B          71:09 
   12 Klapka Michal              JIL                           JIL8701B          71:19 
   13 Klapal Michal              VAM                           VAM8802           71:47 
   14 Jiita Lubomr            JIL                           JIL8802C          72:19 
   15 La Martin              DOB                           DOB8803C          75:52 



H21A  (10)     0.0 km  0 m   26 K          

    1 Koln Jan                  JIL                           JIL7701C          68:32 
    2 Fibr Tom                FSP                           FSP7901C          71:20 
    3 Vvra Jaroslav             LPU                           LPU7308C          71:25 
    4 ech Jan                   FSP                           FSP7900           71:46 
    5 Peek Ondej               CHC                           CHC8502A          74:04 
    6 Knek Ji                LPU                           LPU8204C          74:15 
    7 Stulk Jakub               SHK                           SHK8212C          76:50 
    8 Maata Roman               PHK                           PHK7101           77:15 
    9 Chmela Tom              SHK                           SHK8501B          79:03 

      Kadevek  Petr            PHK                           PHK7605C           disk 



H21C  (33)     0.0 km  0 m   24 K          

    1 Netopil Libor              VAM                           VAM7401C          57:41 
    2 Weiner Jakub               SHK                           SHK7911C          57:52 
    3 Balcar  Ale               PHK                           PHK8602A          59:13 
    4 Haas Karel                 LPU                           LPU7304C          60:57 
    5 Novotn  Milan             PHK                           PHK6502C          61:07 
    6 Falta Ondej               JIL                           JIL8502           61:49 
    7 Noka Radek                LPU                           LPU9005A          61:57 
    7 Kaplan Jan                 LPU                           LPU6401C          61:57 
    9 ehk Pavel                VAM                           VAM8402C          64:16 
   10 Jirk Ondej              SRK                           SRK8805C          64:55 
   11 Fiala Petr                 LPU                           LPU8701           65:17 
   12 Doucha Ji                SNA                           SNA7105C          66:19 
   13 Veverka Tom              VAM                           VAM8401           66:29 
   14 Sedlk Radek               DOB                           DOB7500C          67:06 
   15 Klcha Martin              SRK                           SRK8801A          67:08 
   16 Hudk Stanislav            VAM                           VAM8403C          68:02 
   17 Preininger Ludk           DOB                           DOB8001C          70:14 
   18 p Ondej                 DOB                           DOB7405C          70:18 
   19 Zitka Adam                 LPU                           LPU8402C          70:30 
   20 Ptek Michal               CHC                           CHC8603A          71:18 
   21 Bejr Zdenk                NPA                           NPA8401C          71:30 
   22 Kraus Petr                 SJC                           SJC7303B          72:21 
   23 Hruka Petr                CET                           CET8601C          74:16 
   24 Kafka Milo                LPU                           LPU8608B          75:35 
   25 Dytrych Martin             NPA                           NPA8501C          77:00 
   26 Kltereck Tom          CET                           CET8102           78:32 
   26 ejka  Tom               PHK                           PHK7303C          78:32 
   28 Konderla Michal            JIL                           JIL8402C          80:27 
   29 Jna Michal                LTU                           LTU8401C          81:21 
   30 Korbel Michal              CHC                           CHC7703           82:38 
   31 Prochzka Filip            LTU                           LTUXXXX           84:41 
   32 Fuktko Jan                LPU                           LPU8105C          91:42 
   33 Prochzka Martin           LTU                           LTU8101C          96:42 



H21D  (35)     0.0 km  0 m   19 K          

    1 korpil Martin             VSP                           VSP5700           52:17 
    2 Burdych Tom              BRM                           BRM8201           52:40 
    3 Lnsk Roman               HOS                           HOS7901C          56:06 
    4 Fridrich Petr              LPU                           LPU7303C          56:10 
    5 Kapar Martin              NER                                             57:01 
    6 af Miroslav             CET                           CET7001C          57:24 
    7 Konek Zdenk             DOK                           DOK6200           57:40 
    8 Tauchman Frantiek         STH                           STH8203           58:32 
    9 Duch Zdenk                LPU                           LPU8306C          58:40 
   10 Skora Bohumil             CHC                           CHC8601C          59:38 
   11 Machek Lubomr           CHC                           CHC7501C          61:46 
   12 Kokaisl Tom              LPU                           LPU7820C          61:53 
   13 Horek Stanislav          STH                           STH8202           61:59 
   14 Kobliek Kamil             ZAM                           ZAM8001C          63:20 
   15 imeek Pavel              DOB                           DOB7003C          67:32 
   16 Honner Jra                NER                                             70:17 
   17 Muller Robert              SHK                           SHK               72:53 
   18 Kopeck Jan                NER                                             73:04 
   19 Koutn  Pavel              PHK                           PHK7108C          73:49 
   20 Dok Boris               BOR                           BOR6400           75:13 
   21 Frosch Petr                LPU                           LPU7514C          75:50 
   22 Pavelec Tom              NPA                           NPA8102C          80:54 
   23 Paek Ji                 CHC                           CHC7602C          81:38 
   24 Kol Radek                BRM                           BRM6901           85:47 
   25 Machek Milan             CHC                           CHC7701C          86:08 
   26 Peek Kamil                CET                           CET8002C          90:17 
   27 Mejstk Petr              NER                                             94:25 
   28 Vat Tom                DOB                           DOB8402C          95:55 
   29 Severa Jan                 CHC                           CHC8402C          97:26 
   30 Janu Filip                BRM                           BRM7701          103:34 
   31 Holub Ondej               NER                                            104:34 
   32 vehlk Martin             NER                                            138:24 

      Kubek Zdenk             TUR                           TUR7902            disk 
      roler Zdenk              KUN                           KUN8001            disk 
      mejc Ivan                 NER                                              disk 



H35C  (29)     0.0 km  0 m   24 K          

    1 Knap                       LPU                           LPU5101C          54:11 
    2 Smutn Michal              VAM                           VAM6201C          54:44 
    3 Kalibn Pavel              SNA                           SNA5649C          54:49 
    4 Kamenick  Jan             PHK                           PHK6601C          55:12 
    5 Killar Marek               LTU                           LTU6801C          55:13 
    6 Kynl Stanislav            JIL                           JIL6401C          57:00 
    6 Vandas Ludk               VAM                           VAM6601C          57:00 
    8 Kavalr  Karel             PHK                           PHK6503C          57:34 
    9 Kalibn Jaroslav           NPA                           NPA5101C          59:55 
   10 Tepl Ji                 SHK                           SHK6401C          60:17 
   11 Chmela Pavel              SHK                           SHK6402C          60:57 
   12 Hausvater Karel            SHK                           SHK5801C          61:16 
   13 Mutinsk Viktor            HVC                           HVC6503C          62:28 
   14 Erlebach Josef             JIL                           JIL5201C          63:25 
   15 Cinkan Zdenk              LPU                           LPU6201C          64:33 
   16 Petrela Pavel             LTU                           LTU6301C          65:23 
   17 Jake Josef                TYN                           TYN6501C          66:34 
   18 Hosta Petr                TJN                           TJN6601           66:36 
   19 Votoek Vladimr           JIL                           JIL6003C          67:17 
   20 Prochzka Radek            LPU                           LPU6504C          67:24 
   21 Hosta Zdenk              VAM                           VAM6403C          69:01 
   22 trba Pavel               LPU                           LPU5408C          69:18 
   23 Mlateek Ji              SHK                           SHK6702C          70:45 
   24 Havlek Libor             JIL                           JIL6103           71:23 
   25 irek Jaromr            NER                           NER               72:33 
   26 Souek Karel               SHK                           SHK6601C          73:07 
   27 Hlavek  Lubomr          PHK                           PHK6401C          78:44 

      Kubec Martin               DOB                           DOB7002C           disk 
      Tupec Ji                 VAM                           VAM5801C           disk 



H35D  (24)     0.0 km  0 m   19 K          

    1 Netuka Jan                 SHK                           SHK7001C          56:09 
    2 Plocek Lubo               SRK                           SRK6601C          58:19 
    3 Grundmann Jan              LTU                           LTU6601C          58:59 
    4 ermk Petr                LPU                           LPU6501C          59:00 
    5 Chloupek Vt               SJC                           SJC6510C          59:07 
    6 Novotn Pavel              SHK                           SHK6104C          60:03 
    7 Myslivec Tom             SHK                                             62:17 
    8 Rykala Karel               VAM                           VAM6401C          62:37 
    9 Imlauf Martin              SNA                           SNA6301C          63:03 
   10 Funda Michal               SHK                           SHK6403C          63:14 
   11 Handl Jindich             SRK                           SRK6702C          63:39 
   12 Novk Ji                 VAM                           VAM6301C          63:54 
   13 Vzek Ludk                SHK                           SHK6001C          64:33 
   14 Zvesk Richard            CET                           CET6301C          66:11 
   15 Lux Zdenk                 KUN                           KUN6201C          67:32 
   16 Vydra Pavel                VSE                           VSE6200           68:20 
   17 rmek Petr                SRK                           SRK6801C          71:33 
   18 Hanu Pavel                SNA                           SNA6501C          73:31 
   19 Justa  Jaromr             PHK                           PHK6101C          74:28 
   20 ivrn Pavel               LPU                           LPU6346C          76:26 
   21 Falta Ji                 HOS                           HOS6201C          77:06 
   22 Diveck Josef              SHK                           SHK6102C          77:58 
   23 Kondlka Petr              HOS                           HOS5401C          82:26 
   24 Valach Petr                LPU                           LPU6505C          94:18 



H45C  (34)     0.0 km  0 m   19 K          

    1 Filip Ale                 SHK                           SHK5501C          48:16 
    2 Trejtnar Pavel             KUN                           KUN5801C          49:12 
    3 Gazdako Milan             SHK                           SHK5702C          49:35 
    4 Rejmont Milan              LTU                           LTU4801C          51:42 
    5 Vondrou  Jaroslav         PHK                           PHK5201C          53:02 
    6 Hroba Rudolf              SRK                           SRK4702C          53:32 
    7 Far Vclav               LPU                           LPU5201C          53:39 
    8 Vtek Zdenk               SRK                           SRK4701C          58:24 
    9 Tich Boris                DOB                           DOB5501C          59:16 
   10 Novk Karel                NPA                           NPA5001C          59:40 
   11 roler Zdenk              KUN                           KUN5201C          60:04 
   12 Far Jaroslav             LPU                           LPU5001           60:19 
   13 Kubek Zdenk             TUR                           TUR4802           60:56 
   14 Palas Pavel                SJC                           SJC5604C          61:03 
   15 Lulay Milo                LPU                           LPU5502C          62:28 
   16 Malec Jaromr              TYN                           TYN5604C          63:06 
   17 Fikejs Vladimr            ZAM                           ZAM5702C          63:15 
   18 Task Milan               LPU                           LPU5206C          63:29 
   19 Kynl Stanislav            JIL                           JIL5401C          63:41 
   20 Pohl Zdenk                SRK                           SRK5301C          64:05 
   21 Doleal Petr               TYN                           TYN5401C          64:38 
   22 Bolech Ji                LPU                           LPU5904C          68:33 
   23 Ska Bedich              LPU                           LPU5102C          71:00 
   24 Brta Miroslav             JEN                           JEN5201           71:57 
   25 Tma Milo                 DOB                           DOB5601C          72:53 
   26 ern Petr                 ALB                           ALB6001C          73:41 
   27 Prochzka Ji             LTU                           LTU4802C          74:38 
   28 Junek Petr                 STH                           STH5501           74:47 
   29 Vcha Vladimr             LPU                           LPU5801C          75:58 
   30 Beo Miroslav              TYN                           TYN5301C          76:17 
   31 Vlek Josef                TYN                           TYN5602C          79:18 
   32 Herman Jan                 LPU                           LPU5407C          90:03 

      Pilgr Bohuslav             CET                           CET5101C           disk 
      Rybika Jan                CET                           CET5001C           disk 



H45D  (29)     0.0 km  0 m   17 K          

    1 Havlk Jaroslav            SJC                           SJC3601C          45:43 
    2 Cupal Jan                  DOB                           DOB5000C          51:28 
    3 Souek  Pavel              PHK                           PHK5503C          52:35 
    4 Ryb Kamil                SJC                           SJC8305           52:38 
    5 Kroupa Jan                 LPU                           LPU5503C          54:07 
    6 Paour Josef               KUN                           KUN6001C          54:08 
    7 Novotn Miroslav           LPU                           LPU5905           54:42 
    8 Kolo Oldich              LPU                           LPU6003C          55:44 
    9 Sajbrt  Vclav             PHK                           PHK5402C          55:57 
   10 Klimpl Petr                LPU                           LPU5401C          56:17 
   11 Koek  Zdenk              PHK                           PHK5802C          56:22 
   12 Kol Vclav              SHK                           SHK5301C          57:05 
   13 Hnyk Petr                  SNA                           SNA5701C          57:39 
   14 Vais Ji                  HOS                           HOS4801C          59:39 
   15 Balcar  Ale               PHK                           PHK5703C          60:02 
   16 Sva Petr                  LPU                           LPU5409C          60:18 
   17 Chmelk Ji               LPU                           LPU4702C          63:11 
   18 Ryb Ji                 SJC                           SJC5808C          64:21 
   19 Chalupa Oldich            LPU                           LPU5301C          65:36 
   20 Fejlek Vojtch             SHK                           SHK5202C          66:07 
   21 abatka Petr               SHK                           SHK5703C          67:52 
   22 Sedlo Josef               SNA                           SNA5604C          72:41 
   23 Valenta Miloslav           LPU                           LPU5203C          76:19 
   24 MALTEK Jaroslav           KOS                           KOS4801C          83:15 
   25 Janeba Petr                CHC                           CHC6001           84:50 
   26 Burdych Lubomr            BRM                           BRM5301           86:46 
   27 Ptek Petr                 SRK                           SRK6001C          95:20 
   28 Kuina  Ji               PHK                           PHK6002C         109:40 

      Vodika Jindich           SJC                           SJC4401            disk 



H55C  (24)     0.0 km  0 m   19 K          

    1 Lukavec Miloslav           TJN                           TJN4901           46:48 
    2 Pospil Ji              TUV                           TUV4701           49:47 
    3 Mikan Vladimr             SJC                           SJC4805C          52:13 
    4 Richtr Ji                JEN                           JEN5001           53:08 
    5 Tobika Vclav             ZAM                           ZAM4401C          57:36 
    6 Rychl  Rudolf             PHK                           PHK4101C          58:29 
    7 Kraus Jan                  LLI                           LLI4501           58:36 
    8 Seidl Karel                SRK                           SRK4301C          59:20 
    9 Babick Tom              DLT                           DLT5001C          59:40 
   10 ponar Josef               ZAM                           ZAM4701C          61:25 
   11 Weber  Petr                PHK                           PHK3901C          62:04 
   12 Mlek Josef                LPU                           LPU3901C          62:17 
   13 Bare Martin               VLI                           VLI4707           65:53 
   14 Mslo Miroslav             SHK                           SHK4001C          66:25 
   15 Sokol Zdenk             SNA                           SNA4501C          67:03 
   16 Koudelka Karel             LPU                           LPU4001C          67:48 
   17 epelka Petr               LPU                           LPU4701C          68:20 
   18 Mikuleck  Jan             PHK                           PHK3801C          71:15 
   19 Fejk Zbynk                HOR                           HOR4801           72:09 
   20 Machek Lubomr           CHC                           CHC4701C          82:45 
   21 Jiran  Vclav              PHK                           PHK4701C          83:09 
   22 Arnold Jindich            HOR                           HOR4701           85:03 
   23 Hanu Karel                SJC                           SJC5001C          87:17 
   24 Vvra Jaroslav             LPU                           LPU4601C          90:37 



H60C  (10)     0.0 km  0 m   14 K          

    1 Zemnek Bohumil            VRL                           VRL3601C          42:13 
    2 Hank Milan                FSP                           FSP3400C          50:14 
    3 Diblk Frantiek           CHC                           CHC4101C          50:52 
    4 Mark Oldich             SNA                           SNA3501C          60:29 
    5 Hanu Karel                HOS                           HOS2601C          62:35 
    6 tpnek Rudolf            SRK                           SRK3401C          64:38 
    7 mejc Jaroslav             SJC                           SJC5004           66:20 
    8 Hluika Bohuslav          ALB                           ALB4101C          67:13 

      Komanec Vclav             SHK                           SHK3501C           disk 
      Kynkor Martin              ALB                                              disk 



VRL  (24)      0.0 km   18 K               

    1 Krajek Vojtch           VRL                           VRL8803A          44:35 
    2 Wohanka Petr               VRL                           VRL7305C          45:24 
    3 Mejznar Radek              VRL                           VRL8802           47:14 
    4 Ndrle Luk               VRL                           VRL8401C          48:05 
    5 Wohanka Pavel              VRL                           VRL7501C          48:54 
    6 Cupk Ji                 VRL                           VRL7201           49:03 
    7 Han Petr                  VRL                           VRL8001           52:13 
    8 Polk Vlastimil            VRL                           VRL7702C          53:12 
    9 Knoblochov Kamila         VRL                           VRL8353C          53:31 
   10 Dolealov Hana            VRL                           VRL8851A          54:30 
   11 Pasekov Vladimra         VRL                           VRL7752C          55:17 
   12 Vrbata Michal              VRL                           VRL               57:03 
   13 Kubt Miroslav             VRL                           VRL6701C          57:21 
   14 Ndrlov Pavlna           VRL                           VRL8351           62:44 
   15 Knobloch Jindich          VRL                           VRL4901C          62:53 
   16 Kubtov Dana              VRL                           VRL6851C          63:38 
   17 Kutlvar Rudolf            VRL                           VRL7601C          64:25 
   18 Gaparikov Petra          VRL                           VRL8751B          65:22 
   19 Ndrlov Eva               VRL                           VRL5451C          72:09 
   20 Flouskov Klra            VRL                           VRL8251C          73:23 
   21 Luk Petr                 VRL                           VRL4301C          85:58 
   22 Knoblochov Vra           VRL                           VRL4851C         101:34 

      Volfov Eva                VRL                           VRL6451            disk 
      Hlavov Lucie            VRL                           VRL7353C           disk 




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY