--------------------------------------------------------------
17. kolo VP SJC - 3.11.2012                so 3.11.2012 13:56
Vsledky
-----------------OE2003  Stephan Krmer 2007-----------------

msto Jmno                       Reg,                 as  Ztrta 



D10N  (12)     2.2 km  85 m   6 K          

    1 Prokkov Agta            SHK0355            21:13    0:00 
    2 Karlov Anna                JIL0352            23:12    1:59 
    3 imov Pavla               MFP0551            23:56    2:43 
    4 Hjkov Tereza              TUV                26:50    5:37 
    5 Rakov Petra                SHK0251            27:43    6:30 
    6 Kodytkov Denisa            SHK0252            28:07    6:54 
    7 Randkov Adla             VRL0452            29:56    8:43 
    8 Knobov Agta               VRL0453            30:49    9:36 
    9 Chrstov Magdalna         STH0551            35:04   13:51 
   10 Knobov Agta                                  35:11   13:58 
   11 emberov Andla            SJC0451            44:24   23:11 
   12 Kyselov Adla              JEN0351            64:13   43:00 



D10C  (13)     2.2 km  90 m   7 K          

    1 Vandasov Adla             VAM0251            17:14    0:00 
    2 Koberov Kateina           LPU0352            18:36    1:22 
    3 Holekov Petra             SHK0250            18:53    1:39 
    4 Jank Anna                  SJC0252            20:05    2:51 
    5 Metelkov Michaela          PHK0550            20:34    3:20 
    6 Chrstov Tereza            STH0251            21:31    4:17 
    7 Puov Bra                 LPU0357            21:37    4:23 
    8 Maatov Elika             PHK0251            23:46    6:32 
    9 ritrov Lenka              TUV0252            27:29   10:15 
   10 Matouov Gabriela          VRL0352            35:04   17:50 
   11 Randkov Albta           VRL0252            35:12   17:58 
   12 Chvtilov Johana           PHK0450            36:25   19:11 
   13 Thnov Martina             SHK0350            36:30   19:16 



D12C  (21)     2.3 km  120 m   8 K         

    1 Peterov Jana               DOB0051            20:34    0:00 
    2 Kosov Tereza               SRK0151            21:15    0:41 
    3 Hpov Petra                PHK0051            21:44    1:10 
    4 Rckerov rka             HOR0050            22:11    1:37 
    5 Kochov Anna                SJC0153            22:28    1:54 
    6 Vojtkov Viktorie         LPU0051            23:12    2:38 
    7 Filipov Tereza             SRK0050            23:37    3:03 
    8 Borovikov Valerie         ZAM0051            24:29    3:55 
    9 Thnov Nikola              SHK0051            24:54    4:20 
   10 Hjkov Anna                JEN0051            25:02    4:28 
   11 Drkov Berenika            LPU0151            25:07    4:33 
   12 Star Tereza                VRL0051            25:10    4:36 
   13 Broov Zuzana              LPU0053            25:43    5:09 
   14 Kubkov Iva               ZAM0151            26:48    6:14 
   15 treglov Zuzka             VRL0251            26:53    6:19 
   16 Gallov Veronika            JIL0052            28:40    8:06 
   17 klbov Veronika           SRK0153            30:18    9:44 
   18 Chaloupkov Kateina        CHC0051            31:00   10:26 
   19 Jelnkov Zuzana            CHC0151            34:08   13:34 
   20 Nacu rka                  LPU0052            34:52   14:18 
   21 Kaclkov Agta             SRK0154            36:05   15:31 



D12D  (4)      2.2 km  90 m   7 K          

    1 Tumov Adela                SJC0154            20:20    0:00 
    2 imov Barbora             MFP0150            24:13    3:53 
    3 imonov Klrka             SJC0155            24:25    4:05 
    4 Shnlov tpnka          CHC0152            37:13   16:53 



D14C  (22)     2.3 km  145 m   12 K        

    1 Wakov Martina             VRL9951            24:08    0:00 
    2 Chaloupkov Veronika        CHC9852            25:29    1:21 
    3 Urbanov Markta            STH9953            25:52    1:44 
    4 Kopeck Anna                LPU9958            25:57    1:49 
    5 Chaloupsk Barbora          PHK9951            27:04    2:56 
    6 Kalensk Dominika           STH9958            28:39    4:31 
    7 renkelov Ilona            LPU9955            30:04    5:56 
    8 Matouov Kateina          VRL9955            30:22    6:14 
    9 Kubkov  Jana             PHK9999            30:25    6:17 
   10 Vtkov Andrea           SHK9951            32:12    8:04 
   11 Doubkov Petra              VLI9853            33:26    9:18 
   12 Zlmalov Nikola            SJC9951            33:39    9:31 
   13 MDRA Paulina               POL                33:58    9:50 
   14 Semrdov Jana              CHC9951            35:06   10:58 
   15 ZIBA Emilia                POL                35:53   11:45 
   16 Jezdinsk Natlie           STH9954            37:01   12:53 
   17 Kubkov Kateina          VAM9952            40:08   16:00 
   18 Chrtkov Terezie            SJC9852            42:15   18:07 
   19 Malinov Apolena            SHK9952            43:53   19:45 
   20 Likov Hana                KPY9951            52:47   28:39 
   21 Piln Bra                  VRL0052            58:30   34:22 
   22 Kmentov Barbora            LPU9957            63:09   39:01 



D16C  (5)      2.6 km  170 m   15 K        

    1 Zemnkov Tereza            SRK9752            39:28    0:00 
    2 erven Adla               SHK9755            43:41    4:13 
    3 Jansov Doubravka           ZAM9751            47:59    8:31 
    4 Fenclov Tereza             LPU9752            53:56   14:28 

      dkov  Lucie              PHK9654             disk         



D16D  (1)      2.3 km  145 m   12 K        

    1 Jgrov  Barbora            PHK9657            64:31    0:00 



D18C  (1)      4.0 km  180 m   20 K        

    1 Kavalrov Julie            PHK9753            75:54    0:00 



D21A  (10)     5.1 km  250 m   22 K        

    1 Hepnerov Martina           SHK8152            50:48    0:00 
    2 Luanov Marta              LPU7957            51:04    0:16 
    3 Dolealov Veronika         SHK8753            54:34    3:46 
    4 Tichovsk Hana              PGP6652            55:08    4:20 
    5 Fenclov Marta              LPU7667            57:23    6:35 
    6 Hrobaov Lenka             ASU7751            61:58   11:10 
    7 KRUCZEK Anna                POL                65:01   14:13 
    8 Choutkov Magdalena         SOB8851            66:29   15:41 
    9 KOODZIEJ Paulina           POL                75:25   24:37 
   10 Ehlerov Jana               VLI8055            84:48   34:00 



D21C  (15)     4.5 km  205 m   21 K        

    1 midrkalov Monika          NPA9051            46:35    0:00 
    2 Smutn Pavla                VAM8651            52:15    5:40 
    3 Pov Monika               NPA8151            53:09    6:34 
    4 imov Jana                MFP7651            53:35    7:00 
    5 Stolinov Lenka             DOB8158            55:20    8:45 
    6 Fundov Elika              SHK9351            55:25    8:50 
    7 Bolechov Aneka            LPU9051            55:41    9:06 
    8 MAJASOW Agata               POL                57:35   11:00 
    9 Knapov Iva                 LPU6052            58:03   11:28 
   10 DREWNIOWSKA Lucyna          POL                62:12   15:37 
   11 Flov Martina              TJN8853            62:59   16:24 
   12 Androv Jana               SRK8756            63:23   16:48 
   13 Peremsk Dana               SRK9351            67:59   21:24 
   14 Jaroov Kateina           SRK9357            68:50   22:15 
   15 Bednov Michala           VAM8951            85:24   38:49 



D21D  (17)     3.5 km  190 m   17 K        

    1 Justov Hana                PHK8556            45:54    0:00 
    2 Touilov Martina           SHK8051            46:03    0:09 
    3 Novotn  Martina            PHK8255            48:21    2:27 
    4 ponarov Lucie             ZAM9151            50:03    4:09 
    5 Kubekov Zdena             PHK7551            50:08    4:14 
    6 Venclov Veronika           ZAM8251            51:04    5:10 
    7 Drkov Markta             LPU7670            53:45    7:51 
    8 Kunartov  Lenka            PHK7852            54:24    8:30 
    9 Kaparov Eva               LPU7854            56:14   10:20 
   10 Hostinsk Jana              VAM8451            59:40   13:46 
   11 Kunhartov Kateina         PHK8052            66:05   20:11 
   12 Pluchov Daniela           CHC8851            76:10   30:16 
   13 Vlkov Marcela             ZAM9154            86:16   40:22 
   14 Koutn  Kateina            PHK9351            95:53   49:59 

      Khnov Radka               ALB8750             disk         
      Sokolov Tereza             BRM8451             disk         
      Chldkov Zuzana            ZAM9153             disk         



D35C  (12)     4.0 km  185 m   21 K        

    1 Hemnkov Pavla            TUR7777            44:59    0:00 
    2 Chaloupsk Pavlna          PHK7051            45:56    0:57 
    3 Smutn Jana                 VAM6251            46:08    1:09 
    4 Kivdov Lenka              CHC7251            46:31    1:32 
    5 Vandasov Markta           VAM7250            47:09    2:10 
    6 Filipov Ivana              SRK7373            47:50    2:51 
    7 Rychterov Dana             SMR6950            50:06    5:07 
    8 Kosov Michaela             SRK6752            51:34    6:35 
    9 Rikov  Kamila           PHK7153            52:54    7:55 
   10 Hjkov Ludmila             CET7554            58:00   13:01 
   11 vadlenov Ivana            CHC7151            62:28   17:29 
   12 Rykalov Jitka              VAM7251            66:24   21:25 



D35D  (26)     3.2 km  145 m   16 K        

    1 Chaloupkov Lenka           CHC6951            38:13    0:00 
    2 Koberov Lenka              LPU6954            42:10    3:57 
    3 Koutn  Alena               PHK7052            44:41    6:28 
    4 klbov Jana               SRK7651            45:25    7:12 
    5 Hkov Eva                  NPA6951            46:58    8:45 
    6 Makov  Silvie            PHK7151            47:32    9:19 
    7 Azebov Martina             PHK6757            48:02    9:49 
    8 Krpatov Zuzana             LPU7558            49:37   11:24 
    9 Mrskoov Dana              LPU7356            50:00   11:47 
   10 Fundov Hana                SHK6752            50:03   11:50 
   11 Kalensk Kateina           STH7351            50:20   12:07 
   12 Jelnkov Marta             CHC6751            51:07   12:54 
   13 Chldkov Eva               ZAM7051            52:01   13:48 
   14 Kavalrov Zuzana           PHK6950            56:46   18:33 
   15 Frmmelov Dana             BRU7251            57:12   18:59 
   16 Kolov Andrea             BRU7151            59:26   21:13 
   17 Diveck Rena              SHK6753            61:37   23:24 
   18 Cabalkov Ivana             ZAM6351            62:07   23:54 
   19 Fenclov Markta            LPU7155            63:21   25:08 
   20 imov Hana                TYN6850            63:58   25:45 
   21 Rusinov Alena              BRU7152            65:42   27:29 
   22 Justov Jana                PHK6153            66:46   28:33 
   23 Semrdov Jitka             CHC6651            71:01   32:48 
   24 Chvtilov Pavlna          PHK7450            74:48   36:35 
   25 Douchov Jaroslava          SNA7155            79:21   41:08 
   26 Bendkov Jitka             LTU6951            82:36   44:23 



D45C  (14)     3.2 km  145 m   16 K        

    1 Bhounov Jiina            PHK5651            42:03    0:00 
    2 Vchov Ladislava           LPU5851            42:47    0:44 
    3 Mdlov Iva                 SHK6351            44:32    2:29 
    4 Novotn Iva                 SHK6151            44:59    2:56 
    5 Mrzov Pavla               DCE5550            46:16    4:13 
    6 Hindrkov Martina          LTU6451            46:57    4:54 
    7 Prochzkov Milue          DCE5450            47:54    5:51 
    8 Julnkov Dana              LPU6555            51:22    9:19 
    9 Panchrtkov  Jitka         PHK5951            51:41    9:38 
   10 Thnov Ivana               SHK6651            53:18   11:15 
   11 Blhov Luba                SHK5852            68:01   25:58 
   12 Tich Jiina                DOB6050            70:07   28:04 
   13 Hausvaterov Marcela        SHK6152            73:46   31:43 

      Kubkov  Marcela          PHK6251             disk         



D45D  (14)     2.3 km  145 m   13 K        

    1 Kynlov Miroslava          JIL5851            42:05    0:00 
    2 Roudn Eva                  LPU6554            43:07    1:02 
    3 Gazdakov Jana             SHK5851            45:10    3:05 
    4 Hukov Eva                 NPA5754            47:03    4:58 
    5 Veverkov Yveta             VAM6452            48:12    6:07 
    6 Stulkov Zuzana            SHK5751            49:18    7:13 
    7 Egrtov Jitka               SHK6354            52:10   10:05 
    8 Balcarov Eva               PHK5952            54:36   12:31 
    9 Noikov Libue            LPU5751            54:51   12:46 
   10 Kbrtov Iva                PEN6350            55:34   13:29 
   11 Vychodilov Jiina          SHK5951            58:55   16:50 
   12 Filipov Dagmar             SHK5651            59:20   17:15 
   13 Weisbauerov Blanka         LPU6351            60:25   18:20 

      Hanov Hana                                    disk         



D55C  (14)     2.3 km  100 m   12 K        

    1 Martincov Helena           ZAM5051            38:19    0:00 
    2 trossov Jiinka           DCE5650            39:17    0:58 
    3 Klimplov Alena             LPU5551            41:31    3:12 
    4 Novotn Jiina              LPU5654            42:19    4:00 
    5 Kohoutov Jitenka          UVP4850            43:32    5:13 
    6 Fejlkov Alice              SHK5351            45:34    7:15 
    7 Paulov Mirka               DCE5250            48:29   10:10 
    8 Zavadilov Naa             SCP5450            50:10   11:51 
    9 Mikyskov Hana              SNA5651            50:14   11:55 
   10 Novkov Jana               NPA5552            50:51   12:32 
   11 Duslkov Marie             SRK5752            53:23   15:04 
   12 Havlov Jaroslava           JEN5452            56:58   18:39 
   13 trbov Lenka              LPU5451            57:58   19:39 
   14 Kalibnov Jiina           NPA5351            58:08   19:49 



D65C  (5)      2.2 km  95 m   12 K         

    1 Kutkov Stanislava        LTU4751            52:38    0:00 
    2 Nejezchlebov Vra          KAS4551            53:32    0:54 
    3 Ehlov Iva                  SRK3951            56:42    4:04 
    4 Mal Marie                  LPU4753            59:29    6:51 
    5 Lhotsk Hana                ZAM4651            61:58    9:20 



H10N  (19)     2.2 km  85 m   6 K          

    1 Juka Michal                LPU0504            23:37    0:00 
    2 Samek Martin                SHK0200            28:02    4:25 
    3 tichauer Daniel            LPU                29:06    5:29 
    4 Krpata Michal               LPU0403            29:19    5:42 
    5 Kodytek Adam                SHK0402            30:26    6:49 
    6 Doucha Martin               SNA0501            32:03    8:26 
    7 Kmecko Adam                                    34:03   10:26 
    8 Mlek Vojta                 SHK0401            34:19   10:42 
    9 Tich Lubomr               SHK0303            34:55   11:18 
   10 Jank tpn                SJC0501            38:20   14:43 
   11 Kaprek Adam               SJC0402            39:40   16:03 
   12 Pavelec Matj               NPA0501            41:30   17:53 
   13 Kuc David                   SCP                42:17   18:40 
   14 Dohnlek Tom              SHK0403            42:32   18:55 
   15 Mlek Jchym                SHK0304            45:51   22:14 
   16 Janas Adam                  PGP0404            47:21   23:44 
   17 slavsk Tade            SHK0102            52:01   28:24 

      Kol imon                 HOR                 disk         
      Kuc Radim                   SCP                 disk         



H10C  (24)     2.3 km  90 m   7 K          

    1 Rcker Jan                  HOR0201            14:51    0:00 
    2 Tuma Matj                  SJC0202            16:27    1:36 
    3 tefan Vt                  STH0202            16:45    1:54 
    4 Urban Dominik               STH0204            17:43    2:52 
    5 tregl Maty               VRL0301            18:28    3:37 
    6 Wank Hubert                VRL0302            18:29    3:38 
    7 Brta imon                 PHK0202            21:00    6:09 
    8 Kune Vojtch               HOR0200            21:18    6:27 
    9 Hjek Krytof               TUV0203            23:07    8:16 
   10 ima Martin                MFP0300            23:48    8:57 
   11 Gajda Martin                VSP0404            24:34    9:43 
   12 Locker Daniel               SRK0200            27:29   12:38 
   13 Mellan Jon                TUV0308            27:31   12:40 
   14 Chaloupsk Jakub            PHK0302            29:27   14:36 
   15 Janas Petr                  PGP0200            30:03   15:12 
   16 Fencl Jchym                LPU0301            30:44   15:53 
   17 pek Stanislav             SRK0304            32:36   17:45 
   18 Pokorn Dominik             SRK0301            33:48   18:57 
   19 Vybral Jan                 PHK0300            34:22   19:31 
   20 Franta Jon                SJC0201            34:25   19:34 
   21 ima Vojta                 TYN0201            35:03   20:12 
   22 Neumann Matj               PHK0400            36:04   21:13 
   23 Ryba Petr                   JIL0303            41:23   26:32 
   24 Juka Ji                  LPU0304            41:28   26:37 



H12C  (23)     2.3 km  135 m   9 K         

    1 Metelka  Ondej             PHK0101            20:26    0:00 
    2 Rusin Jan                   BRU0001            21:28    1:02 
    3 Gajda Jan                   KAM0105            22:16    1:50 
    4 Langr Jan                   SHK0101            22:52    2:26 
    5 Roudn Martin               LPU0002            23:24    2:58 
    6 Roudn Vclav               LPU0001            23:29    3:03 
    7 Volk Ondej                BRU0006            23:40    3:14 
    8 Zemnek Mikul             SRK0201            24:16    3:50 
    9 vadlena Michal             CHC0101            24:40    4:14 
   10 Jakub Jeek                 JIL0104            26:01    5:35 
   10 Paleek Ondej              SRK0103            26:01    5:35 
   12 Karsek Matj               SJC0001            28:09    7:43 
   13 Jake Josef                 TYN0101            29:25    8:59 
   14 Tryzna Matj                VRL0004            30:53   10:27 
   15 Kulhav Tade              LPU0005            33:34   13:08 
   16 Be Daniel                 SJC0102            34:05   13:39 
   17 Flegl Martin                SRK0300            34:52   14:26 
   18 Kol Adam                  BRU0104            42:15   21:49 
   19 Konvalinka Jindich         LPU0004            49:23   28:57 
   20 Zalaba Tom                SJC0101            53:05   32:39 
   21 Kynl Vojtch               JIL0101            53:50   33:24 
   22 Dudek Ondej              DOB0000            54:31   34:05 

   ms Tumov Jana                                     disk         



H12D  (5)      2.4 km  110 m   9 K         

    1 Tich Radomr               SHK0001            30:31    0:00 
    2 Madek Ji                SJC0103            33:07    2:36 
    3 Pekrek Jakub               SJC0004            34:18    3:47 

      Rusz Rostislav              KUN0101             disk         
      Kuera Jan                  PHK0100             disk         



H14C  (26)     4.0 km  180 m   20 K        

    1 Vandas Daniel               SRK9805            34:56    0:00 
    2 Star Ondra                 VRL9802            38:30    3:34 
    3 Kivda Tom                CHC9901            41:43    6:47 
    4 Chvtil imon               PHK9908            43:20    8:24 
    5 Locker Tom                SRK9802            44:38    9:42 
    6 Bendk Jan                  LTU9801            46:08   11:12 
    7 klba Michal               SRK9900            47:43   12:47 
    8 SOSENKO Szymon              POL                49:05   14:09 
    9 Mak Michal                PHK9801            51:11   16:15 
   10 Macko Luk                 SJC9901            52:14   17:18 
   11 Lauterbach David            ZAM9801            52:26   17:30 
   12 Be Luk                  SJC9805            53:13   18:17 
   13 Doleal Vt                 SJC9802            55:53   20:57 
   14 Hjek Jakub                 SHK9802            56:08   21:12 
   15 Kalensk Ale               STH9801            59:07   24:11 
   16 Maata  Metodj             PHK9905            59:50   24:54 
   17 k Jan                     LPU9802            60:27   25:31 
   18 Fencl Jon                 LPU9902            60:39   25:43 
   19 Kubnek Jaroslav            SJC9803            62:32   27:36 
   20 Okarma Jacek                                   63:22   28:26 
   21 Faltejsek Jan               PHK9802            73:50   38:54 
   22 Puan Martin                LPU9908            74:39   39:43 
   23 Rusz Vratislav              KUN9801            75:31   40:35 
   24 Novotn Matj               ZAM9902            76:44   41:48 
   25 Hajn Vojtch               JIL9902            84:24   49:28 

      Soudek Ondej               LPU9909             disk         



H14D  (7)      2.6 km  170 m   15 K        

    1 Sourada Tom               ZAM9901            71:01    0:00 
    2 Mistrik Karel               LPU9910            72:53    1:52 
    3 Kuera Krypn              PHK9900            77:36    6:35 
    4 Grundman Vclav             CHC9902            81:53   10:52 
    5 Rychtera Ivan               SMR                94:23   23:22 
    6 Jelnek Tom               CHC9903           104:46   33:45 
    7 Friml Dominik               ZAM9802           111:25   40:24 



H16C  (8)      4.0 km  200 m   20 K        

    1 Netuka Vojtch              SHK9701            36:51    0:00 
    2 Novotn Vojtch             LPU9702            44:35    7:44 
    3 Tuil Ondej                LPU9601            47:59   11:08 
    4 Preininger Krytof          DOB9601            60:11   23:20 
    5 Ma Tom                  LPU9707            62:55   26:04 
    6 Bezdek Krytof            LPU9706            73:04   36:13 
    7 BECMER Damian               POL                77:44   40:53 

      Jedk Vclav               ZAM9605             disk         



H16D  (3)      3.5 km  190 m   17 K        

    1 Hp Ondej                  PHK9702            86:53    0:00 
    2 Martinec Michal             ALB9600            88:30    1:37 

      Kadeka Adam                JEN9601             disk         



H18C  (2)      5.4 km  200 m   27 K        

    1 Semrd Ladislav             CHC9701            56:13    0:00 
    2 OSTJ Piotr                 POL                56:30    0:17 



H21A  (17)     7.9 km  350 m   30 K        

    1 JASISKI Maciej             POL                62:15    0:00 
    2 Lutick Martin             HOR8700            64:44    2:29 
    3 Mrzek Jan                  SCP8102            65:19    3:04 
    4 Janda Martin                DOB8002            67:09    4:54 
    5 Fibr Tom                 FSP7901            68:28    6:13 
    6 Lazk Tom                 LTU9102            72:03    9:48 
    7 Henych Petr                 VLI6001            72:05    9:50 
    8 MAJASOW Kostiantyn          POL                75:58   13:43 
    9 Justin Pavel                PHK8701            76:36   14:21 
   10 Fiala Petr                  LPU8701            77:12   14:57 
   11 Tichovsk Martin            PGP6100            77:54   15:39 
   12 Janas Petr                  XBM7103            81:27   19:12 
   13 Khel Richard                SCP7500            87:06   24:51 
   14 Zelenka  Tom              PHK9001            93:37   31:22 
   15 Jake Ondej                TYN9103           124:22   62:07 

      Novotn  Tom              PHK8101             disk         
      PANCEROWICZ Tomasz          POL                 disk         



H21C  (40)     6.8 km  300 m   27 K        

    1 Novk Ji                  NPA7502            57:12    0:00 
    2 Peek Ondej                CHC8502            57:58    0:46 
    3 Novotn Jan                 LPU9201            58:02    0:50 
    4 Svoboda Jan                 SMR7901            59:57    2:45 
    5 Anto Filip                 NPA8001            60:41    3:29 
    6 PYRA Bartomiej             POL                60:45    3:33 
    7 Dvoek Radek              VAM9401            63:37    6:25 
    8 Hepner David                SHK7601            64:02    6:50 
    9 Novk Zdenk                NPA7701            64:18    7:06 
   10 Doucha Ji                 SNA7105            66:44    9:32 
   11 tryncl Pavel               NER                69:07   11:55 
   12 Veverka Tom               VAM8401            69:08   11:56 
   13 Shnl Jan                  CHC9402            69:18   12:06 
   14 Smitka Jan                  SHK9204            69:44   12:32 
   15 Svoboda Ondej              SHK7605            70:19   13:07 
   16 Skora Bohumil              CHC8601            70:20   13:08 
   17 Kupka Jaroslav              ALB7800            70:48   13:36 
   18 Kolek Petr                  DOB7501            72:15   15:03 
   19 Bejr Zdenk                 NPA8401            75:03   17:51 
   20 Pesnik Jan                SMR7902            75:52   18:40 
   21 Filiko Marek               LPU7102            78:51   21:39 
   22 Cerha Milan                 TUR7703            80:03   22:51 
   23 Vrbata Alan                 HOS7801            83:54   26:42 
   24 p Ondej                  DOB7405            84:58   27:46 
   25 Moravec Jan                 TUR9000            86:17   29:05 
   26 Borovika Milan             FSP6104            86:50   29:38 
   27 Balej Vt                   SMR07              87:05   29:53 
   28 Pek Michal                TJN7701            88:29   31:17 
   29 Dobrovsk Luk             SHK8400            89:22   32:10 
   30 Burdych Tom               BRM8201            89:45   32:33 
   31 Martin Tom                                   95:20   38:08 
   32 Ko Zdenk                  MKP4700            95:38   38:26 
   33 Randk Jan                  SOB8703           109:04   51:52 
   34 abatka Jan                 SHK9001           113:10   55:58 
   35 Vanura Martin              TJN8002           127:34   70:22 

      Kivda Martin               CHC9501             disk         
      Drka tpn                LPU7604             disk         
      HAJDAS Przemysaw           POL                 disk         
      Jirk Ondej               SRK8805             disk         
      Preininger Ludk            DOB8001             disk         



H21D  (15)     5.4 km  215 m   24 K        

    1 Slavk Pavel                SNA7349            56:25    0:00 
    2 Smutn imon                VAM9301            56:42    0:17 
    3 Chrst Tom                STH7401            58:07    1:42 
    4 Hladk Viktor               VAM8201            62:17    5:52 
    5 Kokaisl Tom               LPU7820            63:37    7:12 
    6 Barnek Ji               STB8101            64:11    7:46 
    7 ima Jaromr               MFP7100            65:21    8:56 
    8 Prochzka Martin            LTU8101            66:11    9:46 
    9 abatka Petr                LPU8106            66:17    9:52 
   10 Vyskoil tpn             VAM9701            68:45   12:20 
   11 Ln Filip                   SHK8003            68:54   12:29 
   12 Sokol Milan                 BRM7201            72:35   16:10 
   13 Kalousek Tom              ZAM8901            76:40   20:15 
   14 Katnek Petr               LPU8607            86:13   29:48 
   15 Jeek Martin                PHK               131:28   75:03 



H35C  (18)     5.4 km  215 m   24 K        

    1 Vandas Ludk                VAM6601            43:01    0:00 
    2 SOBCZYSKI Kalikst          POL                45:59    2:58 
    3 Filip Libor                 VAM7101            46:05    3:04 
    4 Kavalr  Karel              PHK6503            50:50    7:49 
    5 Fencl Petr                  LPU6901            52:04    9:03 
    6 klba Jan                  SRK7501            56:35   13:34 
    7 emla Tom                 SCP7105            57:02   14:01 
    8 Prochzka Antonn           DCE5500            57:26   14:25 
    9 ritr Martin                TUV6802            60:05   17:04 
   10 Mencl Miloslav              VSP6505            61:41   18:40 
   11 Choutka Jaroslav            SOB6301            67:13   24:12 
   12 Kynl Stanislav             JIL6401            71:20   28:19 
   13 Chaloupsk David            PHK7103            73:45   30:44 
   14 Pchal Jan                  VSP5202            85:40   42:39 
   15 Lika Jindich              KPY6700            93:21   50:20 
   16 Keltner Marek               NER               102:59   59:58 
   17 Hausvater Karel             SHK5801           120:13   77:12 

      Svoboda Ivan                SMR6200             disk         



H35D  (33)     4.5 km  205 m   21 K        

    1 Langr Jan                   SHK6701            42:06    0:00 
    2 Kubec Martin                DOB7002            51:10    9:04 
    3 Kronika Miroslav            NER                52:37   10:31 
    4 Locker Martin               SRK7001            52:57   10:51 
    5 Novotn Pavel               SHK6104            54:23   12:17 
    6 Faltejsek Pavel             PHK7003            55:18   13:12 
    7 Rusz Roman                  KUN7201            59:30   17:24 
    8 Kol Zdenk                BRU7101            59:39   17:33 
    9 Filip Ale                  SHK5501            61:21   19:15 
   10 Machek Lubomr            LPU7515            61:32   19:26 
   11 Rusin Jan                   BRU7601            61:34   19:28 
   12 Lev Tom                  ZAM6801            62:04   19:58 
   13 Volk Pavel                 BRU7001            63:34   21:28 
   14 Chaloupka Stanislav         CHC6703            63:53   21:47 
   15 Svoboda Miloslav            SHK5901            65:01   22:55 
   16 Chvtil Ji                PHK7200            65:25   23:19 
   17 Kol Viktor                HOR                65:54   23:48 
   18 Justa Jaromr               PHK6101            66:59   24:53 
   19 Vychodil Tom              SHK6301            67:26   25:20 
   20 Imlauf Martin               SNA6301            67:57   25:51 
   21 Metelka Pavel               PHK6800            68:30   26:24 
   22 Vodansk Jaroslav          BRM6101            70:19   28:13 
   23 Koutn  Pavel               PHK7108            71:48   29:42 
   24 kolnk Jan                 BRU7301            72:17   30:11 
   25 Skorka Ivan                NER                72:37   30:31 
   26 vb Pavel                  BRU6701            72:57   30:51 
   27 Kohout Josef                SHK6902            73:25   31:19 
   28 Dudek Karel               DOB7001            77:48   35:42 
   29 Borovika Tom             ZAM7001            79:47   37:41 
   30 ima Pavel                 TYN6901            82:44   40:38 
   31 Hemnek Michal             TUR7702            85:47   43:41 
   32 Vojtch Libor               HOR7303            90:26   48:20 
   33 Frmmel Miroslav            BRU6902            91:30   49:24 



H45C  (28)     5.2 km  250 m   22 K        

    1 Kivda Ivan                 CHC6701            47:47    0:00 
    2 korpil Martin              HOR5700            48:50    1:03 
    3 Vvra Martin                HOR6302            51:44    3:57 
    4 Trejtnar Pavel              KUN5801            53:39    5:52 
    5 Vvra Radek                 HOR6301            55:09    7:22 
    6 Fencl Ji                  PPU6301            57:48   10:01 
    7 Knap Jan                    LPU5101            60:03   12:16 
    8 Kotl Vladimr             VAM5401            60:27   12:40 
    9 Prochzka Radek             LPU6504            61:23   13:36 
   10 Erlebach Josef              JIL5201            61:24   13:37 
   11 trba Pavel                LPU5408            61:55   14:08 
   12 Vykysal  Miroslav          PHK5902            62:17   14:30 
   13 Jaro Vladimr              DCE5400            62:35   14:48 
   14 Gazdako Milan              SHK5702            63:28   15:41 
   15 Bhoun Pavel                PHK5701            63:37   15:50 
   16 Kober Michal                LPU6702            64:41   16:54 
   17 Roudn Vclav               LPU6102            66:10   18:23 
   18 Hoek Ladislav              SCP6001            70:40   22:53 
   19 Kynl Stanislav             JIL5401            70:48   23:01 
   20 tpn  Pavel               PHK5901            72:35   24:48 
   21 Fikejs Vladimr             ZAM5702            72:45   24:58 
   22 Drobnk Ivan                VLI5601            73:26   25:39 
   23 Novotn Miroslav            LPU5905            77:04   29:17 
   24 Jeek Ladislav              VLI4900            78:41   30:54 
   25 Jake Josef                 TYN6501            81:41   33:54 
   26 Bolech Ji                 LPU5904            83:15   35:28 
   27 Hostinsk Ji              LPU5501            92:19   44:32 

      Bendk Petr                 LTU6500             disk         



H45D  (24)     4.0 km  185 m   21 K        

    1 Vydra Ivan                  PEN6600            40:40    0:00 
    2 Grundman Martin             CHC5801            46:53    6:13 
    3 Cinkan Zdenk               LPU6201            50:07    9:27 
    4 Jelnek Roman               CHC6301            53:44   13:04 
    5 Melichar Igor               PHK6504            54:45   14:05 
    6 Vcha Vladimr              LPU5801            55:19   14:39 
    7 Ska Bedich               LPU5102            58:38   17:58 
    8 Diveck Josef               SHK6102            60:00   19:20 
    9 Langr Stanislav             SNA5403            60:31   19:51 
   10 Balcar  Ale                PHK5703            61:23   20:43 
   11 Krej Jaroslav             LTU5801            62:55   22:15 
   12 Souek  Pavel               PHK5503            63:08   22:28 
   13 Hanu Pavel                 LTU6501            63:58   23:18 
   14 Vydra Pavel                 PEN6200            64:16   23:36 
   15 Hnyk Petr                   SNA5701            64:40   24:00 
   16 Novk Ji                  VAM6301            65:46   25:06 
   17 Rcker Petr                 HOR6500            69:33   28:53 
   18 Holeek Petr                NER                69:53   29:13 
   19 Semrd Pavel                CHC6602            72:25   31:45 
   20 Kment Libor                 LPU6703            72:27   31:47 
   21 Andr Milan                 ZAM5801            72:36   31:56 
   22 Zkravsk Zdenk            SNA5702            74:26   33:46 
   23 Vzek Ludk                 SHK6001            74:48   34:08 
   24 ern Petr                  ALB6000            83:34   42:54 



H55C  (17)     3.5 km  190 m   17 K        

    1 Noika Miroslav            LPU5405            36:13    0:00 
    2 Rejmont Milan               LTU4801            41:23    5:10 
    3 Vondrou  Jaroslav          PHK5201            43:34    7:21 
    4 Honek Jaroslav            VSP5000            44:47    8:34 
    5 Hroba Rudolf               SRK4702            45:01    8:48 
    6 Vtek Zdenk                SRK4701            45:20    9:07 
    7 vadlena Ji               CHC4601            45:21    9:08 
    8 Jakubec Jindich            TUR4801            46:18   10:05 
    9 Kalibn Jaroslav            NPA5101            48:02   11:49 
   10 koda Pemek                VLI5301            48:32   12:19 
   11 Tich Boris                 DOB5500            48:41   12:28 
   12 Task Milan                LPU5206            49:42   13:29 
   13 Novk Karel                 NPA5001            50:50   14:37 
   14 Junek Petr                  STH5501            54:13   18:00 
   15 Pohl Zdenk                 SRK5301            54:57   18:44 
   16 Strek Ji                 SRK5002            56:10   19:57 
   17 Tma Milo                  DOB5600            62:47   26:34 



H55D  (11)     3.2 km  145 m   16 K        

    1 Tobika Vclav              ZAM4401            50:25    0:00 
    2 Klimpl Petr                 LPU5401            52:40    2:15 
    3 Fejk Zbynk                 HOR4801            54:14    3:49 
    4 Richtr Ji                 JEN5001            54:16    3:51 
    5 ponar Josef                ZAM4701            56:16    5:51 
    6 Brta Miroslav              JEN5201            69:02   18:37 
    7 Rakovec Milo               SCP4500            75:55   25:30 
    8 Kadeka Ji                JEN5002            78:54   28:29 
    9 abatka Petr                SHK5703            80:46   30:21 

      Prochzka Ji              LTU4802             disk         
      Stulk Ji                 SHK5701             disk         



H65C  (16)     2.6 km  170 m   15 K        

    1 Havlk Jaroslav             SJC3601            38:47    0:00 
    2 Kohout Tom                UVP3700            42:17    3:30 
    3 Pospil Ji               TUV4701            42:29    3:42 
    4 Mikuleck  Jan              PHK3801            45:05    6:18 
    5 Sokol Zdenk              SNA4501            45:39    6:52 
    6 Nejezchleba Ji            KAS4600            47:18    8:31 
    7 Zakouil Vclav             TUV4301            49:25   10:38 
    8 Vvra Jaroslav              LPU4601            51:36   12:49 
    9 Koudelka Karel              LPU4001            53:27   14:40 
   10 Novotn  Petr               PHK3802            53:31   14:44 
   11 Mlek Josef                 LPU3901            55:00   16:13 
   12 epelka Petr                LPU4701            56:00   17:13 
   13 Zemnek Bohumil             VRL3601            56:28   17:41 
   14 Paul Josef                  DCE4401            57:06   18:19 
   15 Vykysal  Frantiek         PHK3002            57:30   18:43 
   16 Mslo Miroslav              SHK4001            74:57   36:10 



H65D  (1)      2.3 km  145 m   13 K        

    1 Komanec Vclav              SHK3501            73:10    0:00 



HDR  (37)      2.2 km  85 m   6 K          

    1 Mellanov Judita            TUV0559            18:14    0:00 
    2 Husk Ondra                                    18:39    0:25 
    3 Hemnek Petr               TUR0500            20:15    2:01 
    4 Holubov Viktorie         KUN0551            21:06    2:52 
    5 Rak Tom                   SHK0400            22:55    4:41 
    6 tefanov Markta           STH0550            23:15    5:01 
    7 Husk Zdenk                                   24:22    6:08 
    8 Kuhn Vojtch                LPU                25:10    6:56 
    9 Neumannov Albta                             27:26    9:12 
   10 Jirskov Barbora           BRU0352            27:46    9:32 
   11 Posolda Tom                                  28:07    9:53 
   12 Filipov Lucie              SRK0351            30:33   12:19 
   13 Malekov Hana                                 31:52   13:38 
   14 Lazk Jan                   LTU0501            32:21   14:07 
   15 Kuhnov Albta                                32:38   14:24 
   16 Mencl Josef                 VSP0602            32:39   14:25 
   16 Kuerov Amlie                                32:39   14:25 
   18 ervinka Luk                                 32:41   14:27 
   19 Novotn Vendula                                33:28   15:14 
   20 Volkov Viktorie           BRU0651            33:51   15:37 
   21 Vrbata Michal                                  34:01   15:47 
   22 Knob Viktor                 VRL                35:11   16:57 
   23 Kutek Ondej              LTU0701            38:23   20:09 
   24 Zeck Linda                                  38:53   20:39 
   25 Pavelec Michal              NPA0801            39:54   21:40 
   26 Brta tpn                                   40:41   22:27 
   27 Kaprkov Amlie                              43:16   25:02 
   28 Snopek Jchym                                  44:24   26:10 
   29 Anto Vtek                 HDR1201            45:13   26:59 
   30 emlov Barbora                                46:01   27:47 
   31 Netukov Aneka             SHK0750            46:10   27:56 
   32 Tuma Luk                                     47:07   28:53 
   33 Schelle Natlie                                51:35   33:21 
   34 ivrn Jan                  VRL0501            56:20   38:06 
   35 Fibrovi Lucka a Kuba       FSP0755            69:57   51:43 
   36 Hanov Kja                VRL                74:14   56:00 

      picarov Zuzka                                 disk         



P  (55)        2.3 km  145 m   12 K        

    1 Matuov Petra                                 29:00    0:00 
    2 Hp Pavel                   PHK7101            29:41    0:41 
    3 Bernek Petr                                   31:10    2:10 
    4 Star Pavel                                    33:48    4:48 
    5 Menclov Silvie             VSP7050            34:25    5:25 
    6 Holub David                                  39:00   10:00 
    7 Tesa Zdenk                                   41:15   12:15 
    8 Hampl Lubo                                    42:54   13:54 
    9 Jeek Zdenk                                   43:32   14:32 
   10 Smith Lucie                                    46:10   17:10 
   11 Hjek Jan                   TUV                46:23   17:23 
   12 Pu Roman                   STH7501            47:10   18:10 
   13 Mellan Martin               TUV                48:23   19:23 
   14 Sejkora Miroslav                               48:28   19:28 
   15 Blnov Vendula             NER                50:58   21:58 
   15 Lockerov Milena            SRK7251            50:58   21:58 
   17 Hepnerov Dagmar                               51:52   22:52 
   18 Jekov Romana                                 52:11   23:11 
   19 Kuneov Petra              HOR7650            53:06   24:06 
   20 Kysela Martin               JEN                56:10   27:10 
   21 Furstov Kateina           LLI6950            56:33   27:33 
   22 Hjkov Magda               TUV                57:48   28:48 
   23 Hladk Petra                                   59:43   30:43 
   24 Mellanov Veronika          TUV                59:45   30:45 
   25 Tich Kateina                                 59:59   30:59 
   26 Dukov Pavla                                  60:33   31:33 
   27 Piln Libue                VRL7153            61:10   32:10 
   28 Konarov Jitka             CET                61:13   32:13 
   29 Fejlek Vojtch                                 61:14   32:14 
   30 Filipi Markta              LPU                62:22   33:22 
   31 Klimeov Gabriela                             63:52   34:52 
   32 Hk Zdenk                                     63:53   34:53 
   33 Karel Milo                                    64:25   35:25 
   34 Star Pavla                                    65:12   36:12 
   35 kolnkov Marcela          BRU7452            68:41   39:41 
   36 Jurnek Fillip                                 70:42   41:42 
   37 Pesnikov Adla                              71:22   42:22 
   38 Jurnek Petr                                   73:29   44:29 
   39 Likov Hana                                   73:40   44:40 
   40 vbov Michaela            BRU6851            74:11   45:11 
   41 Ruknov                                        75:22   46:22 
   42 Hanuov Jitka              LTU6352            82:33   53:33 
   43 Novotn Anna                                   83:20   54:20 
   44 Landa Jakub                                    83:49   54:49 
   45 Janasova Barbora            XBM                87:03   58:03 
   46 Cogan Mikul                                  90:18   61:18 

      vb Jan                    VSP5801             disk         
      Hladk Tom                                    disk         
      Kot                                            disk         
      Barto Zdenk                                   disk         
      Belkov Veronika                                disk         
      Sigmundov Alena                                disk         
      Malekov Iva                                   disk         
      Smith Grahame                                   disk         
      Slancov Petra                                  disk         



VRL  (27)      4.4 km  215 m   23 K        

    1 Polk Vlastimil             VRL7702            37:52    0:00 
    2 Han Petr                   VRL8001            47:20    9:28 
    3 Wohanka Petr                VRL7305            50:12   12:20 
    4 Randkov Helena            VRL7452            50:51   12:59 
    5 Wank Adam                  VRL9501            52:38   14:46 
    6 Kubt Miroslav              VRL6701            53:23   15:31 
    7 Hanov Petra               VRL9652            55:43   17:51 
    8 Kubtov Zuzana             VRL9151            56:03   18:11 
    9 Knobloch Jindich           VRL4901            60:06   22:14 
   10 Picek                       VRL                62:32   24:40 
   11 Kutlvar Ruda               VRL7601            62:43   24:51 
   12 Vaoukov Vra             VRL7979            65:44   27:52 
   13 Wohanka Pavel               VRL7501            65:58   28:06 
   14 Vrbata Michal               VRL7509            67:53   30:01 
   15 tregl Petr                 VRL7303            68:49   30:57 
   16 Knoblochov Kamila          VRL8353            71:37   33:45 
   17 ivrn Karolna             VRL7355            78:20   40:28 
   18 treglov Andrea            VRL7552            81:15   43:23 
   19 Ndrlov Eva                VRL5451            86:32   48:40 
   20 Wakov Dita                VRL7151            91:24   53:32 
   21 Kubtov Dana               VRL6851            93:25   55:33 
   22 Hanov Alice               VRL7052            93:50   55:58 
   23 Matouov Petra             VRL7154            99:49   61:57 
   24 Wohankov Kateina          VRL7955           105:29   67:37 
   25 Han Jaroslav               VRL6702           111:36   73:44 

      tregl Tom                VRL5001             disk         
      ivrn Pavel                VRL6306             disk         



T  (8)         5.4 km  200 m   27 K        

    1 Furst Ale                  LLI6801            70:47    0:00 
    2 vbkov Lenka                                 72:05    1:18 
    3 vbkov rka                                 87:25   16:38 
    4 vbek Karel                                   92:21   21:34 
    5 Blek Ale                                     93:18   22:31 
    6 Voboilov Markta                             98:12   27:25 
    7 Bernek Petr                                  109:44   38:57 

      Bernek Daniel                                  disk         




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY
9.06.201920:09 -
25.03.201906:25 -
5.03.201814:00 -