D14  (1)                        3.800 km  0 m   7 K              

    1 SJC8951              Soukupov Lucie         SJC                             44:28 



D16  (2)                        4.100 km  0 m   9 K              

    1 LPU8753              Mrtkov Kveta         LPU                             40:09 
    2 VLI8750              Kopalov Markta        VLI                             41:42 



D21  (2)                        5.800 km  0 m   17 K             

    1 SJC7962              Kolrov Madla          SJC                             55:39 
    2 CHA7750              Hlubuckov Domimika     CHA                             66:48 



D35  (1)                        4.100 km  0 m   13 K             

    1 MFP6850              Tahalov Lenka          MFP                             58:15 



H14  (2)                        4.100 km  0 m   9 K              

    1 LCE8902              Slezk Zdenek           LCE                             38:42 
    2 VLI9002              Henych Tom            VLI                             44:46 



H16  (2)                        4.100 km  0 m   13 K             

    1 SJC8709              Drobnk Michal          SJC                             34:47 

      SJC8801              picar Petr             SJC                              disk 



H18  (1)                        5.800 km  0 m   17 K             

    1 VLI8601              Henych Martin           VLI                             39:35 



H21  (13)                       4.900 km  0 m   18 K             

    1 VLI6001              Henych Petr             VLI                             43:46 
    2 SJC8202              Kazda Ondrej            SJC                             47:03 
    3 BOR8005              vihovsk Jaromr       BOR                             48:09 
    4 PHK70                Zlmal Petr             PHK                             52:44 
    5 EKP7201              Sokolr Zdenek          EKP                             60:12 
    6 SRK7504              Sedlk Radek            SRK                             61:26 
    7 FSP7400              Kurfurst Pavel          FSP                             63:12 
    8 CHT8402              Jansa Jir              CHT                             71:12 
    9 SLA7600              Paek Frantiek         SLA                             76:22 
   10 CHT8501              Brahokoupil Ale        CHT                             79:06 
   11 ROU7504              Simr Pavel              ROU                             81:37 

      CHT8510              Kopcek Jan             CHT                              disk 
      XXX                  Cabalka Ale            XXX                              disk 



H35  (2)                        5.800 km  0 m   17 K             

    1 LCE6207              Slezk Libor            LCE                             52:19 
    2                      Berming Dietr           SER                             82:14 



H40  (3)                        4.100 km  0 m   13 K             

    1 VSP5700              korpil Martin          VSP                             36:49 
    2 VLI5101              Prinda Oldrich          VLI                             41:22 
    3 LPU5002              Mrtk Vclav           LPU                             45:11 



MIX1  (2)                       3.800 km  0 m   7 K              

    1 VRB4850              Tomeckov Ludmila       VRB                             63:41 

      BOR8851              Dokrov Sofie         BOR                              disk 



MIX2  (4)                       4.100 km  0 m   13 K             

    1 CHA8150              afkov Katerina        CHA                             40:39 
    2 LIT8201              Pavlk Bronislav        LIT                             72:26 
    3 BOR6400              Dokr Boris            BOR                             99:38 
    4 MFP6550              Zelenkov Martina       MFP                            107:59 




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY