17. kolo VP SJC 31.10.2010 - Vsledky
17. kolo VP SJC 31.10.2010
Vsledky

msto Jmno                       Reg,                 as  Ztrta 



D10C  (22)     2.4 km   6 K                

    1 Broov Zuzana              LPU0053C           17:18    0:00 
    2 Filipov Tereza             SRK0050            18:43    1:25 
    3 Peterov Jana               DOB0051            19:08    1:50 
    4 Kosov Tereza               SRK0151            19:29    2:11 
    5 Vejrakov Rozrka          SJC0151C           20:37    3:19 
    6 Chrstov Tereza            STH0251C           21:05    3:47 
    7 Nacu rka                  LPU0052C           21:22    4:04 
    8 Thnov Nikola              SHK0051            22:55    5:37 
    9 Peliknov Ma             MFP0050C           23:11    5:53 
   10 Maatov Elika             PHK0201C           23:37    6:19 
   11 treglov Zuzka             VRL0251            23:38    6:20 
   12 Hrnov Magda             STH0051C           23:51    6:33 
   12 Star Tereza                VRL0051            23:51    6:33 
   14 Vojtkov Viktorie         LPU0051C           24:22    7:04 
   15 Drkov Berenika            LPU0151C           29:33   12:15 
   16 Gallov Veronika            JIL0052C           31:28   14:10 
   17 Kouck Barbora              EKP0050C           34:43   17:25 
   18 Francov Lucie              LPU0152C           35:23   18:05 
   19 Zleskov Adla             CHT0151C           46:27   29:09 
   20 Weberov  Adla             PHK0155C           55:47   38:29 
   21 Richtrov Kateina          JIL                76:55   59:37 

   ms Ulrychov Elika            NER                 9:19         



D10N  (18)     2.3 km   6 K                

    1 Kochov Anna                SJC                21:00    0:00 
    2 Tuov Barbora              NER                25:26    4:26 
    3 Ruckerov rka             HORC               26:31    5:31 
    4 Vandasov Adla             VAM0251C           28:01    7:01 
    5 klbov Veronika           SRK0153C           28:33    7:33 
    6 Aschermannov Tereza        VSP0253C           28:45    7:45 
    7 Zikmundov Anita            NPA                29:56    8:56 
    8 Titzov Adla               VSP0250C           30:55    9:55 
    9 Florinkov Aneka          VSP0252            34:15   13:15 
   10 Fkov Tereza              VSP0251C           35:24   14:24 
   11 Beranov Eva                VSP0254C           38:44   17:44 
   12 Thnov Martina             SHK0350            39:36   18:36 
   13 Solarov Tereza             VSP0452C           43:37   22:37 
   14 Beranov Hana               VSP0455C           47:36   26:36 
   15 traitov Jolana            OKP0451C           76:00   55:00 
   16 Kopeck Valentna           VSP0453C           79:20   58:20 
   17 Kodejov Markta           VSP0451C           82:02   61:02 

      Aschermannov Klra         VSP0454C            disk         



D12C  (15)     2.9 km   9 K                

    1 Faltov Anna                SJC9851C           22:24    0:00 
    2 Wakov Martina             VRL9951B           24:04    1:40 
    3 Kopeck Anna                KUN9951C           24:06    1:42 
    4 Kalensk Dominika           STH9958C           24:42    2:18 
    5 Doubkov Petra              VLI9853B           25:23    2:59 
    6 Semrdov Jana              CHC9951B           26:00    3:36 
    7 Vondrkov Barbora          LTU9851            27:55    5:31 
    8 renkelov Ilona            LPU9955B           28:49    6:25 
    9 Sedlkov Tereza           LTU9852            29:20    6:56 
   10 Votroubkov Petra           SHK9853            29:41    7:17 
   11 Zlmalov Nikola            SJC9951C           31:41    9:17 
   12 Jiroutov Jana              STH9851C           38:32   16:08 
   13 Chaloupkov Kateina        CHC0051C           49:29   27:05 
   14 Kopeck Johana              VSP9950C          126:25  104:01 

      astn Barbora             NER                 disk         



D12D  (6)      2.4 km   6 K                

    1 Kubkov Kateina          VAM9952C           16:22    0:00 
    2 Melicharov Anna            DOB9850            19:30    3:08 
    3 Gaiov Romana              CET9851C           20:48    4:26 
    4 Piln Bra                  VRL0052            21:44    5:22 
    5 Jaroov Michaela           SRK9952            22:25    6:03 
    6 Vydrov Anna                PEN9850C           33:04   16:42 



D14C  (17)     3.6 km   15 K               

    1 Chldkov Simona            ZAM9651A           25:07    0:00 
    2 Hanov Petra               VRL9652B           26:51    1:44 
    3 Fenclov Tereza             LPU9752B           29:10    4:03 
    4 Machaov  Michaela         PHK9656A           29:26    4:19 
    5 Chaloupkov Veronika        CHC9852B           30:58    5:51 
    6 dkov  Martina            PHK9653B           31:07    6:00 
    7 Petrasov Zuzana            SRK9653            32:04    6:57 
    8 Koskov Kateina            SRK9654            32:33    7:26 
    9 Schvachov Denisa           LPU9652B           32:53    7:46 
   10 emberov Kristna          STH9751B           33:33    8:26 
   11 Zemnkov Tereza            SRK9752B           34:06    8:59 
   12 Samkov Kateina            PHK9752            34:23    9:16 
   13 Vaousov Martina           ASU9798            38:15   13:08 
   14 erven Adla               SHK9755            39:31   14:24 
   15 Koderiov Tereza           LTU9651            39:49   14:42 
   16 imnkov Barbora           STH9754B           42:59   17:52 
   17 Langrov Anna               SHK9753            55:13   30:06 



D14D  (6)      2.9 km   9 K                

    1 dkov  Lucie              PHK9654C           29:05    0:00 
    2 Prochzkov Aneta           LTU9652            31:22    2:17 
    3 Jgrov  Barbora            PHK9657C           31:50    2:45 
    4 Tryznov Lucie              VRL9751            32:36    3:31 
    5 Jansov Doubravka           ZAM9751C           49:07   20:02 

      Gaiov Kristna            CET9751C            disk         



D16C  (2)      4.3 km   19 K               

    1 Pacholkov Lucie           STH9552B           55:55    0:00 
    2 mejcov Anna               SJC9552C           57:42    1:47 



D16D  (2)      3.6 km   15 K               

    1 renkelov Kateina         LPU9554C           46:22    0:00 
    2 renkelov Soa             LPU9553C           51:14    4:52 



D18C  (6)      4.3 km   21 K               

    1 Kulhav rka               LPU9357A           38:37    0:00 
    2 Kopeck Elika              KUN9251B           44:45    6:08 
    3 Jaroov Kateina           SRK9357            46:10    7:33 
    4 Kiskov Klra               LPU9356C           47:23    8:46 
    5 Peremsk Dana               SRK9351            50:21   11:44 

      Palasov Pavlna            SJC9352B            disk         



D21A  (17)     5.5 km   24 K               

    1 Topinkov  Monika           PHK8051E           46:02    0:00 
    2 Knapov Jana                LPU9053R           47:03    1:01 
    3 Horkov Veronika           TUR8751C           48:07    2:05 
    4 Novotn  Markta            PHK9451A           48:59    2:57 
    5 Hermanov Zuzana            LPU8752R           49:02    3:00 
    6 kodov Petra               LPU8359            49:10    3:08 
    7 Vobornkov Alena           CTB9451A           49:55    3:53 
    8 Svobodov Jitka             DCE7450C           50:29    4:27 
    9 Doleelov Kateina         PZR9559A           50:54    4:52 
   10 Prochzkov Klra           LPU9451A           53:02    7:00 
   11 Gajdov Kristina            VSP7752C           54:48    8:46 
   12 korpilov Jana             VSP7455C           55:28    9:26 
   13 Zamazalov Kateina         TAP9053A           56:54   10:52 
   14 Jaroov Klra              DCE7950            64:46   18:44 
   15 Zelen Markta              PGP5850            73:29   27:27 

      Bochenkov Ivana            DKP8950E            disk         
      Kosov Denisa               SRK9151             disk         



D21C  (36)     5.0 km   22 K               

    1 Peterov Alena              DOB8953            35:53    0:00 
    2 Kubtov Zuzana             VRL9151A           36:26    0:33 
    3 Petrov Daniela             LPU8454C           36:34    0:41 
    4 Dolealov Veronika         SHK8753C           37:21    1:28 
    5 Melounkov  Lucie           PHK8054R           38:33    2:40 
    6 Tomeov Daniela            ZBM8467            39:02    3:09 
    7 Vandasov Markta           VAM7250C           39:23    3:30 
    8 Mechlov Lenka              SHK9051            39:50    3:57 
    9 Zurynkov Jana              EKP7053C           40:35    4:42 
   10 Smutn Jana                 VAM6251C           41:06    5:13 
   11 Fenclov Marta              LPU7667R           41:10    5:17 
   12 Ulahelov Jana              LTU8451C           42:02    6:09 
   13 tpnov Dita              DOB7956            42:19    6:26 
   14 Hrobaov Lenka             SRK7751            43:00    7:07 
   15 Balcarov  Jana             PHK8852C           43:08    7:15 
   16 Samkov Renta              PHK7456            44:00    8:07 
   17 Peterov Vra               DOB8751            44:42    8:49 
   18 midrkalov Monika          NPA9051A           45:50    9:57 
   19 Flov Martina              TJN8853C           46:00   10:07 
   20 vglerov Pavla            LPU7658C           46:48   10:55 
   21 Kondlkov Radka            HOS7951C           47:08   11:15 
   22 Stolinov Lenka             DOB8158            47:30   11:37 
   23 aov aneta             SRK9152            48:25   12:32 
   24 Zkravsk rka             SNA8951C           50:19   14:26 
   25 Ndvornkov Tereza         LPU8953C           50:37   14:44 
   26 Knoblochov Kamila          VRL8353C           52:46   16:53 
   27 imkov Markta             PVP7751C           53:03   17:10 
   28 Pilkov Veronika           CET8152C           53:16   17:23 
   29 Uvizlov Radka              STH8451C           54:13   18:20 
   30 Klimplov Zuzana            LPU8151C           54:52   18:59 
   31 Weisbauerov Dagmar         LPU8951C           55:02   19:09 
   32 Vgsov Markta            DOB8850            60:36   24:43 
   33 Dostlov Jana              SNA8751C           96:10   60:17 

      Zvesk Anna                CET8851C            disk         
      Novotn Barbora             SHK8658C            disk         
      Smutn Pavla                VAM8651C            disk         



D21D  (25)     4.3 km   19 K               

    1 Novotn Martina             PHK8255            41:36    0:00 
    2 Kodytkov Iva               VAM7751C           41:52    0:16 
    3 Justov  Hana               PHK8556C           44:08    2:32 
    4 tpnov  Pavla            PHK8558C           45:23    3:47 
    5 Bednov Michaela          VAM8951C           46:44    5:08 
    6 Kubekov Zdena             PHK7551C           51:04    9:28 
    7 Hostinsk Jana              VAM8451C           52:24   10:48 
    8 Balcarov  Mirka            PHK9151C           54:14   12:38 
    9 Karlkov Renata            ZAM7551C           54:33   12:57 
   10 Veverkov Yveta             VAM6452C           54:49   13:13 
   11 Pavelkov Kateina          LPU8560C           57:07   15:31 
   12 Vlkov Marcela             ZAM9154C           59:22   17:46 
   13 Solarov Zuzana             VSP7456C           59:24   17:48 
   14 ediv Petra                STH7751C           59:47   18:11 
   15 Kunhartov Kateina         PHK8052C           63:44   22:08 
   16 Beov Jana                 TYN8554C           66:25   24:49 
   17 Pluchov Daniela           CHC8851C           68:28   26:52 
   18 Lulayov Zuzana             LPU8551C           72:32   30:56 
   19 Fialov Tereza              BRM8451            74:14   32:38 
   20 Gdowinov Zuzana            BRM8051            78:12   36:36 
   21 Khnov Radka               ALB8750            84:01   42:25 
   22 Pavelkov Soa              TYN8555C           97:25   55:49 

      Hork Marie                 ALB9050             disk         
      Poslun Aneka             ASU9099C            disk         
      Kubtov Dana               VRL6851C            disk         



D35C  (26)     4.7 km   23 K               

    1 Gajdov Magdalena           KBP7450            45:11    0:00 
    2 Filipov Ivana              SRK7373            47:14    2:03 
    3 ivrn Karolna             LPU7353C           47:25    2:14 
    4 Kivdov Lenka              CHC7251C           48:12    3:01 
    5 treglov Andrea            VRL7552            48:51    3:40 
    6 Rykalov Jitka              VAM7251C           50:22    5:11 
    7 Novotn Markta             VSP7051C           52:27    7:16 
    8 Klapalov Jana              VAM6451C           53:20    8:09 
    9 Mikuleck Nataa            SRK4751            53:33    8:22 
   10 Zakouilov Helena          VSP7453C           54:01    8:50 
   11 Kouck Ivana                EKP6850C           54:59    9:48 
   12 Rychterov Dana             NER                55:12   10:01 
   13 Kalensk Kateina           STH7351C           56:23   11:12 
   14 ermkov Renata            LPU6553C           56:27   11:16 
   15 Rikov  Kamila           PHK7153C           58:59   13:48 
   16 Mllerov Zorka             SHK6751C           59:45   14:34 
   17 Klapalov Pavla             EKP7051C           60:33   15:22 
   18 Demlov Jitka               LPU6955C           61:11   16:00 
   19 Kaplanov Iva               LPU6859C           61:25   16:14 
   20 Prochzkov Milue          DCE5450C           63:20   18:09 
   21 Schmidtov Jana             VRL7553            63:41   18:30 
   22 traitov Jitka             OKP7252C           67:52   22:41 
   23 Panchrtkov  Jitka         PHK5951C           70:59   25:48 
   24 Kronikov Jana              SHK7350            71:52   26:41 
   25 Aschermannov Irena         VSP7350C           75:31   30:20 
   26 Krej Pavla                NER                88:07   42:56 



D35D  (29)     4.1 km   20 K               

    1 Trnkov Dana                VSP7351C           39:29    0:00 
    2 Kavkov Dana                SCP6150C           41:46    2:17 
    3 Forstov Lenka              MFP6850C           46:27    6:58 
    4 Makov  Silvie            PHK7151C           47:08    7:39 
    5 Tuilov tpnka           LPU7052C           47:21    7:52 
    6 Hanov Alice               VRL7052C           47:25    7:56 
    7 Egrtov Jitka               SHK6354C           47:54    8:25 
    8 Kosov Michaela             SRK6752            48:36    9:07 
    9 Roudn Eva                  LPU6554C           49:21    9:52 
   10 Petrelov Alena            LTU6351C           49:48   10:19 
   11 Chaloupkov Lenka           CHC6951C           52:08   12:39 
   12 Vlachov Hana               VRL6251C           53:20   13:51 
   13 Julnkov Dana              LPU6555C           53:39   14:10 
   14 Piln Libue                VRL7153            55:13   15:44 
   15 Semrdov Jitka             CHC6651C           56:13   16:44 
   16 Langrov Monika             SHK7251C           57:34   18:05 
   17 Wakov Dita                VRL7151C           57:39   18:10 
   18 Schvachov Stanislava       LPU7154C           59:09   19:40 
   19 Fundov Hana                SHK6752C           59:25   19:56 
   20 Frmmelov Dana             BRU7251C           60:05   20:36 
   21 Beranov Iva                VSP7150C           60:24   20:55 
   22 Dolealov Ivana            TYN6451C           61:21   21:52 
   23 Peliknov Lucie            MFP6950C           62:39   23:10 
   24 Thnov Ivana               SHK6651            63:50   24:21 
   25 Hlavkov  Renata          PHK7060C           68:05   28:36 
   26 Diveck Rena              SHK6753C           68:29   29:00 
   27 Koloov Jana               LPU6653C           79:13   39:44 
   28 Florinkov Daniela         VSP7353C           84:40   45:11 

      Kolov Andrea             BRU7151C            disk         



D45C  (17)     4.1 km   20 K               

    1 Rybov  Lenka             PHK5551C           44:24    0:00 
    2 Vchov Ladislava           LPU5851C           44:28    0:04 
    3 Novotn Iva                 SHK6151C           46:22    1:58 
    4 Mrzov Pavla               DCE5550C           47:02    2:38 
    5 Dokalov Jiina            LPU5654C           49:06    4:42 
    6 Kavanov Jana               JIL6199C           50:31    6:07 
    7 Zleskov Vlasta            JIL5362C           52:41    8:17 
    8 Ndrlov Eva                VRL5451C           53:21    8:57 
    9 Hukov Eva                 NPA5754C           53:27    9:03 
   10 Hausvaterov Marcela        SHK6152C           53:35    9:11 
   11 trossov Jiinka           DCE5650C           54:44   10:20 
   12 Langrov Eva                SNA5351C           58:50   14:26 
   13 Jiranov  Alena             PHK5351C           59:34   15:10 
   14 Blhov Luba                SHK5852C           62:14   17:50 
   15 Tich Jiina                VOD6050C           62:44   18:20 
   16 abatkov Zdena             SHK5652C           70:11   25:47 

      Jiitov Hana              JIL6052C            disk         



D45D  (17)     3.6 km   16 K               

    1 Nokov Dagmar              ZAM6251C           47:54    0:00 
    2 Klimplov Alena             LPU5551C           48:06    0:12 
    3 Stulkov Zuzana            SHK5751C           52:34    4:40 
    4 Svobodov Eva               SHK5853C           52:40    4:46 
    5 Gazdakov Jana             SHK5851C           52:41    4:47 
    6 Kynlov Miroslava          JIL5851C           53:21    5:27 
    7 Peremsk Dana               SRK6351C           54:39    6:45 
    8 Kbrtov Iva                PEN6350C           55:22    7:28 
    9 Balcarov  Eva              PHK5952C           57:09    9:15 
   10 Duslkov Marie             SRK5752            62:08   14:14 
   11 Zkravsk Hana              SNA6451C           70:18   22:24 
   12 Novkov Miloslava          ZAM6051C           70:33   22:39 
   13 Vychodilov Jiina          SHK5951C           72:51   24:57 
   14 blov Zoja                LPU5656C           73:05   25:11 
   15 Hanuov Jitka              LTU6352C           76:01   28:07 
   16 Lulayov Vra               LPU5651C           77:36   29:42 
   17 Remeov Alena              VOD6150C           90:13   42:19 



D55C  (10)     3.6 km   16 K               

    1 Kohoutov Jitenka          UVP4850C           50:41    0:00 
    2 Knoblochov Vra            VRL4851C           52:58    2:17 
    3 Novotn  Marie              PHK3951C           58:52    8:11 
    4 Kutkov Stanislava        LTU4751C           59:38    8:57 
    5 Novkov Jana               NPA5552C           59:48    9:07 
    6 Paulov Mirka               DCE5250C           62:08   11:27 
    7 Ehlov Iva                  SRK3951            63:24   12:43 
    8 Lhotsk Hana                ZAM4651C           75:40   24:59 
    9 Nedvdkov Jitka            DLT5151C           88:31   37:50 
   10 Mal Marie                  LPU4753C           89:36   38:55 



H10C  (15)     2.4 km   6 K                

    1 Roudn Vclav               LPU0001C           21:16    0:00 
    2 Aschermann Martin           VSP0001C           21:54    0:38 
    3 Kubt Tom                 VRL0001            23:07    1:51 
    4 Langr Jan                   SHK0101            23:32    2:16 
    5 Samek Tom                 PHK0001            25:08    3:52 
    6 Karsek Matj               SJC0001C           27:05    5:49 
    7 Zalaba Tom                SJC0101C           27:09    5:53 
    8 Locker Daniel               SRK0200            30:27    9:11 
    9 Kulhav Tade              LPU0007C           31:22   10:06 
   10 Rusin Jan                   BRU0001C           32:29   11:13 
   11 Kynl Vojtch               JIL0101C           35:06   13:50 
   12 Forst Antonn               MFP0101C           39:46   18:30 
   13 Vvra Jakub                 HOR                73:28   52:12 

   ms Ulrych Martin               NER                54:40         
   ms Janas Adam                  NER                56:48         



H10N  (16)     2.3 km   6 K                

    1 Urban Dominik               STH0204C           23:03    0:00 
    2 Jake Josef                 TYN0101C           25:47    2:44 
    3 Be Daniel                 SJC0102C           26:05    3:02 
    4 tefan Vt                  STH0202C           27:38    4:35 
    5 Brta imon                 PHK0202C           28:28    5:25 
    6 Gajda Martin                VSP0404C           29:13    6:10 
    7 Flegl Martin                SRK0300            29:36    6:33 
    8 Puchalsk Jan               VSP0101C           31:11    8:08 
    9 Blha Marek                 PHK0102C           32:09    9:06 
   10 Janas Petr                  PGP0200C           32:14    9:11 
   11 Zakouil Maty             VSP0400C           35:16   12:13 
   12 Kodej Ondej               VSP0200C           37:46   14:43 
   13 Trnka Martin                VSP0300            37:47   14:44 
   14 Titz Adam                   VSP0401C           39:14   16:11 

      Hk Petr                    NPA0301C            disk         
      Trnka Marek                 VSP0402             disk         



H12C  (22)     3.5 km   13 K               

    1 Vandas Daniel               SRK9805            24:52    0:00 
    2 Kivda Tom                CHC9901B           25:26    0:34 
    3 Star Ondra                 VRL9802B           27:54    3:02 
    4 Fencl Jon                 LPU9902B           28:04    3:12 
    5 Locker Tom                SRK9802            29:18    4:26 
    6 Maata Metodj              PHK9905C           29:41    4:49 
    7 Roudn Martin               LPU0002C           31:01    6:09 
    8 Doleal Vt                 SJC9802B           32:00    7:08 
    9 Mak  Michal               PHK9801B           33:56    9:04 
   10 Ullrich Jakub               BOR9900C           34:39    9:47 
   11 Macko Luk                 SJC9901C           35:15   10:23 
   12 Gebrt Jan                   SHK9801            36:08   11:16 
   13 Borsk Matj                LPU9807C           36:38   11:46 
   14 Kalensk Ale               STH9801B           37:00   12:08 
   15 Hjek Jakub                 SHK9802            37:47   12:55 
   16 Ryba David                  SHK9902            39:46   14:54 
   17 Be Luk                  SJC9805C           40:02   15:10 
   18 Schvach Hynek               LPU9904C           40:28   15:36 
   19 Vdesk Jakub              VAM9801C           41:20   16:28 
   20 Kapar Ludvk               ZAK9800C           45:58   21:06 
   21 Gajda Jan jun               VSP0100C           47:55   23:03 
   22 Tome Jan                   VRL9801C           53:50   28:58 



H12D  (16)     2.4 km   6 K                

    1 Kubnek Jaroslav            SJC9803C           15:30    0:00 
    2 Pelikn Luk               MFP9800C           19:32    4:02 
    3 Puan Martin                LPU9908C           20:15    4:45 
    4 Faltejsek Jan               PHK9802C           21:31    6:01 
    5 Hlek  Matj                PHK9904C           22:09    6:39 
    6 Lis Jakub                  PHK9906C           22:53    7:23 
    7 Burda Jan                   LPU9907C           24:07    8:37 
    8 Rusz Vratislav              KUN9801C           24:08    8:38 
    9 Rychtera Ivan               NER                24:09    8:39 
   10 Peka Miroslav              BRU9802            24:36    9:06 
   11 Tryzna Matj                VRL0004            24:59    9:29 
   12 Bendak Jan                  LTU0001            27:32   12:02 
   13 Frmmel Martin              BRU9801C           28:35   13:05 
   14 Kadlec Jan                  STH9901C           30:15   14:45 
   15 Lauterbach David            ZAM9801            31:28   15:58 
   16 Ndvornk Petr              LPU9901C           33:07   17:37 



H14C  (23)     4.5 km   19 K               

    1 Maata Matj                PHK9601C           31:27    0:00 
    2 Lesk Jakub                 ZAM9603A           34:24    2:57 
    3 tl Jan                    SJC9601A           37:17    5:50 
    4 Janeba Vladimr             CHC9602B           37:51    6:24 
    5 Rika Adam                PHK9704B           38:24    6:57 
    6 Kaplan Martin               LPU9609B           38:33    7:06 
    7 Vyskoil tpn             VAM9701B           39:51    8:24 
    8 Netuka Vojtch              SHK9701B           41:19    9:52 
    9 Vacek Vojtch               SJI9602B           41:34   10:07 
   10 Tuil Ondej                LPU9601B           41:48   10:21 
   11 Zikmund Zdenk              SJC9703B           42:01   10:34 
   12 Semrd Ladislav             CHC9701B           42:20   10:53 
   13 Trejbal Vclav              SHK9604B           42:51   11:24 
   14 Horek  Petr               PHK9602B           44:25   12:58 
   15 Kanta Martin                LPU9705B           44:44   13:17 
   16 Zlmal David                SJC9603B           45:20   13:53 
   17 Taclk Milan                LTU9601            46:09   14:42 
   18 Rykala Filip                VAM9601B           48:29   17:02 
   19 Duek Martin                ZAM9602C           48:40   17:13 
   20 Jurica Jan                  LPU9611C           55:40   24:13 
   21 Kouck Martin               EKP9700C           64:39   33:12 
   22 Grossmann Richard           VRL9602            66:53   35:26 

      Klz Vojtch                STH9702C            disk         



H14D  (6)      3.5 km   13 K               

    1 Holub Bartolomj          ASU9646C           35:48    0:00 
    2 Sedlek Daniel             LTU9701            37:10    1:22 
    3 Martinec Michal             ALB9600            43:14    7:26 
    4 Havrnek Tom              ASU9649C           49:15   13:27 
    5 Peka Jaroslav              BRU9603C           64:07   28:19 
    6 Vale Martin                VAM9703C           69:41   33:53 



H16C  (12)     4.9 km   23 K               

    1 Dvoek Radek              VAM9401B           36:28    0:00 
    2 ech Jan                    SJI9601A           39:47    3:19 
    3 Jirouek Vt                SRK9402            39:56    3:28 
    4 mejc Jakub                 SJC9401B           41:30    5:02 
    5 Kuera tpn               STH9401A           41:54    5:26 
    6 Kivda Martin               CHC9501A           42:28    6:00 
    7 Kuera Tom                STH9402A           43:22    6:54 
    8 Kosek Jan                   SRK9507            44:52    8:24 
    9 Ptek Martin               SRK9509            47:19   10:51 
   10 Deml Tom                  LPU9502B           49:36   13:08 
   11 Zelinka Jan                 LPU9405C           50:28   14:00 
   12 Hulha Luk                 LTP9405C           55:49   19:21 



H16D  (4)      4.5 km   19 K               

    1 Melichar Jan                DOB9401            40:41    0:00 
    2 Rika Karel               PHK9502C           56:58   16:17 
    3 Prochzka Jakub             ASU9449C           64:55   24:14 
    4 Kapar Jan                  SNA9410C           72:48   32:07 



H18C  (8)      5.5 km   24 K               

    1 Kuera Michal               STH9201B           40:24    0:00 
    2 Kubt Luk                 VRL9301B           43:19    2:55 
    3 Hladk Frantiek            STH9203B           47:38    7:14 
    4 Jake Vojtch               TYN9301C           50:16    9:52 
    5 Smutn imon                VAM9301C           52:08   11:44 
    6 Klouek Martin              STH9301C           52:40   12:16 
    7 tpn  Pavel               PHK9201C           58:54   18:30 
    8 Diveck Frantiek           SHK9301C           61:04   20:40 



H21A  (34)     6.7 km   29 K               

    1 Hepner David                SHK7601E           41:29    0:00 
    2 mehlk Eduard              SHK8702E           42:24    0:55 
    3 Panchrtek Jan              PHK8802            43:18    1:49 
    4 Fibr Tom                 FSP7901C           43:44    2:15 
    5 ermk Jan                  LPU9301A           45:30    4:01 
    6 Lenner Miroslav             LPU8605C           46:06    4:37 
    7 Hora Zbynk                 NER                46:12    4:43 
    8 Noka Radek                 LPU9005A           46:14    4:45 
    9 Klouek Tom               STH9002A           46:20    4:51 
   10 Maata Roman                PHK7107C           47:08    5:39 
   11 Dank Jchym                VRL8901            47:52    6:23 
   12 Kov Miroslav              SCP8103R           48:13    6:44 
   13 Jirsek Michal              SHK8901R           49:49    8:20 
   14 Kafka Milo                 LPU8608C           49:56    8:27 
   15 Khel Richard                SCP7500C           50:45    9:16 
   16 ern Martin                TAP8902C           53:11   11:42 
   17 Zajc Vtzslav             TAP8610C           53:29   12:00 
   18 Hodek Michal                TAP8808C           53:31   12:02 
   19 Bonek Petr                VSP7000C           53:41   12:12 
   20 Tome Petr                  ZBM7531            53:57   12:28 
   21 Doleel Ondej              STE9202A           54:00   12:31 
   22 Zelenka  Tom              PHK9001A           54:01   12:32 
   23 stek Daniel               SCP7507C           54:15   12:46 
   24 Kudera Daniel               SHK9208A           54:56   13:27 
   25 Kopeck Pavel               VSP7800C           54:59   13:30 
   26 Hanovec Petr                SHK7101C           58:12   16:43 
   27 Smitka Jan                  SHK9204A           59:45   18:16 
   28 tryncl Pavel               NER                60:12   18:43 
   29 Vanura Martin              TJN8002            62:20   20:51 
   30 Choutka Jaroslav            SOB6301C           65:00   23:31 
   31 Kos Tom                   LPU9303A           66:28   24:59 
   32 Pek Michal                NER                75:02   33:33 
   33 Keltner Marek               NER                95:20   53:51 

      Dlabaja tpn              TZL8508R            disk         



H21C  (56)     6.1 km   25 K               

    1 Petrela Jan                LTU9201            39:10    0:00 
    2 Duslek Adam                SRK8902            40:07    0:57 
    3 Polk Vlastimil             VRL7702C           40:16    1:06 
    4 Kubelka Tom               LPU9307A           40:35    1:25 
    5 Novk Ji                  NPA7502C           41:14    2:04 
    6 Zvesk Filip               LPU9306A           41:43    2:33 
    7 Novotn Tom               PHK8101            41:48    2:38 
    8 Khn Vtzslav              DOB8304            42:03    2:53 
    9 Ptek Ji                 SRK9002            43:15    4:05 
   10 Janda Martin                DOB8002            44:10    5:00 
   11 Ptek Michal                CHC8603C           44:35    5:25 
   12 ern  Michal               PHK8005C           45:10    6:00 
   13 tregl Petr                 VRL7303            46:01    6:51 
   14 Veverka Tom               VAM8401C           46:25    7:15 
   15 Krma Vclav                SRK8001            46:52    7:42 
   16 Doucha Ji                 SNA7105C           47:11    8:01 
   17 Exner Jan                   STH9001A           47:52    8:42 
   18 Kupka Jaroslav              ALB7800            48:11    9:01 
   19 Slovk Miroslav             SHK7704C           48:23    9:13 
   20 Havlek Luk              JIL9003C           48:35    9:25 
   21 Letinsk Tom             DOB7801            49:14   10:04 
   22 Koblek Kamil              ASU8001C           49:22   10:12 
   23 p Ondej                  DOB7405            49:25   10:15 
   24 Zvesk Marek               CET9001B           50:01   10:51 
   25 Svoboda Ondej              SHK7605C           50:05   10:55 
   26 ehk Pavel                 VAM8402C           50:06   10:56 
   27 Vrbata Alan                 HOS7801C           50:18   11:08 
   28 Janas Petr                  XBM7103C           50:28   11:18 
   29 Kadeka Petr                ALB8400            50:35   11:25 
   30 Jake Ondej                TYN9103C           51:01   11:51 
   31 Zaoral Petr                 SMR7903C           51:07   11:57 
   32 abatka Zdenk              SHK8902            52:19   13:09 
   33 Duffek Jan                  NER                52:45   13:35 
   34 Preininger Ludk            DOB8001            52:57   13:47 
   35 Eiselt Jan                  LTP8801C           54:04   14:54 
   36 Korbel Michal               CHC7703C           55:10   16:00 
   37 Klapal Michal               VAM8802C           55:21   16:11 
   38 Sedlk Radek                DOB7500            55:22   16:12 
   38 Provzek Ji               SHK9302            55:22   16:12 
   40 Rakovec Michal              SCP6901C           55:44   16:34 
   41 Mencl Miloslav              VSP6505C           56:32   17:22 
   42 Balcar  Ale                PHK8602C           56:36   17:26 
   43 Lux Filip                   KUN9102C           57:21   18:11 
   44 Bruner Lubo                LTP6501C           58:07   18:57 
   45 Stulk Matj                NER9101            59:22   20:12 
   46 Kubek Zdenk.             TUR7202C           59:41   20:31 
   47 koda Jchym                SNA8702            60:13   21:03 
   48 Funda Jan                   SHK9103            60:45   21:35 
   49 Kol Radek                 BRU6901C           60:59   21:49 
   50 Svoboda Ivan                NER                61:58   22:48 
   51 Borovika Milan             FSP6104C           63:43   24:33 
   52 Souek Michal               SHK9007B           65:15   26:05 
   53 Forst Libor                 MFP6301C           65:27   26:17 
   54 Kouba Jan                   NER                67:36   28:26 
   55 La Martin               DOB8803            70:25   31:15 
   55 Potek Michal              PHK7903C           70:25   31:15 



H21D  (12)     5.5 km   24 K               

    1 Netopil Libor               VAM7401C           42:13    0:00 
    2 Adamec Marek                CHC8903C           51:05    8:52 
    3 Kumpot Jaroslav            ASU7849C           53:40   11:27 
    4 Prochzka Martin            LTU                55:44   13:31 
    5 trait Martin               OKP7602C           58:48   16:35 
    6 Blek Ale                  SJC                58:50   16:37 
    7 Skora Bohumil              CHC8601C           58:53   16:40 
    8 Sokol Milan                 BRM7201            60:54   18:41 
    9 Weisbauer Vojtch           LPU9101C           70:35   28:22 
   10 Macl Jan                    LPU9102C           71:41   29:28 
   11 Roll Martin                 ALB8401            73:53   31:40 
   12 Kapar Ludvk               ZAK7200C           76:20   34:07 



H35C  (20)     5.5 km   24 K               

    1 Aschermann Jan              VSP6902C           39:20    0:00 
    2 Vandas Ludk                VAM6601C           42:15    2:55 
    3 Samek Petr                  PHK7302            42:30    3:10 
    4 vadlena Pavel              CHC7502C           44:06    4:46 
    5 Veteka Michal             SJC7503            44:53    5:33 
    6 Kivda Ivan                 CHC6701C           45:30    6:10 
    7 Chrst Tom                STH7401            46:13    6:53 
    8 Prochzka Antonn           DCE5500C           46:27    7:07 
    9 Fencl Petr                  LPU6901C           47:03    7:43 
   10 Hausvater Karel             SHK5801C           47:36    8:16 
   11 af Miroslav              CET7001C           48:36    9:16 
   12 Funda Ji                  API6401C           49:34   10:14 
   13 Peterka Frantiek           TJP4900            49:47   10:27 
   14 Kynl Stanislav             JIL6401C           52:24   13:04 
   15 Zakouil Vclav             VSP7401C           54:36   15:16 
   16 Prochzka Radek             LPU6504C           60:42   21:22 
   17 Mller Robert               SHK6901            64:43   25:23 
   18 Krej Jan                  NER                68:29   29:09 
   19 Charousek Karel             NER                68:53   29:33 
   20 Souek Karel                SHK6601C           71:24   32:04 



H35D  (34)     4.7 km   23 K               

    1 Netuka Jan                  SHK7001C           43:02    0:00 
    2 Cinkan Zdenk               LPU6201C           44:27    1:25 
    3 Langr Jan                   SHK6701C           45:39    2:37 
    4 Anto Svatopluk             SJC6602            48:05    5:03 
    5 Rusz Roman                  KUN7201C           48:07    5:05 
    6 Lux Zdenk                  KUN6201C           48:11    5:09 
    7 Rusin Jan                   BRU7601            48:29    5:27 
    8 Novotn Pavel               SHK6104C           49:04    6:02 
    9 Funda Michal                SHK6403C           49:14    6:12 
   10 Kubt Miroslav              VRL6701C           49:18    6:16 
   11 Valter Petr                 KBP4500            50:29    7:27 
   12 Vaous Jan                  ASU7301C           50:57    7:55 
   13 Locker Martin               SRK7001            51:04    8:02 
   14 Vzek Ludk                 SHK6001C           51:32    8:30 
   15 Hanu Pavel                 LTU6501C           51:59    8:57 
   16 Kol Zdenk                BRU7101C           53:11   10:09 
   17 Imlauf Martin               SNA6301C           53:39   10:37 
   18 Machek Lubomr            CHC7501C           54:41   11:39 
   19 kolnk Jan                 BRU7301C           55:31   12:29 
   20 Justa  Jaromr              PHK6101C           57:11   14:09 
   21 Vychodil Tom              SHK6301C           57:15   14:13 
   22 Svoboda Miloslav            SHK5901C           59:26   16:24 
   23 Diveck Josef               SHK6102C           59:27   16:25 
   24 vb Pavel                  BRU6701C           62:02   19:00 
   25 Tryzna Pavel                VRL6801            62:44   19:42 
   26 Faltejsek Pavel             PHK7003C           63:03   20:01 
   27 tancl Ji                 ASU6344C           63:30   20:28 
   28 Pompach Martin              PHK7207            64:04   21:02 
   29 Prochzka Pavel             ASU6949C           65:48   22:46 
   29 Kodej Zdenk               VSP7202C           65:48   22:46 
   31 Chaloupka Stanislav         CHC6703C           66:51   23:49 
   32 Frmmel Miroslav            BRU6902C           69:49   26:47 
   33 ima Pavel                 TYN6901C           74:48   31:46 

      Hanu Karel                 HOS6701C            disk         



H45C  (29)     4.9 km   23 K               

    1 korpil Martin              VSP5700C           37:46    0:00 
    2 Kouck Roman                EKP6301C           39:22    1:36 
    3 Vvra Martin                HOR6302C           39:48    2:02 
    4 Jake Josef                 TYN6501C           42:42    4:56 
    5 Vondrou  Jaroslav          PHK5201C           43:37    5:51 
    6 Petrela Pavel              LTU6301C           43:53    6:07 
    7 Hosta Zdenk               VAM6403C           44:11    6:25 
    8 Vvra Radek                 HOR6301C           45:55    8:09 
    9 Burinek Jaromr            SCP4700C           46:21    8:35 
   10 Star Pavel                 VRL6301            46:47    9:01 
   11 Zvesk Richard             CET6301C           47:16    9:30 
   12 Roudn Vclav               LPU6102C           47:44    9:58 
   13 Kulhav Josef               SRK5701            47:54   10:08 
   14 Mrtk Vclav               LPU5002C           48:13   10:27 
   15 Vykysal  Miroslav          PHK5902C           48:19   10:33 
   16 Jaro Vladimr              DCE5400C           48:24   10:38 
   17 Hoek Ladislav              SCP6001C           51:04   13:18 
   18 tpn  Pavel               PHK5901C           51:12   13:26 
   19 Havlek Libor              JIL6103C           52:18   14:32 
   20 Kynl Stanislav             JIL5401C           52:21   14:35 
   21 imek Miroslav              MFP6302C           53:03   15:17 
   22 Kavka Ji                  SCP5900C           53:13   15:27 
   23 Krl Martin                 JIL6101C           53:40   15:54 
   24 Novotn Miroslav            LPU5905C           54:03   16:17 
   25 Eiselt Milo                LTP5802C           55:12   17:26 
   26 Fikejs Vladimr             ZAM5702C           57:10   19:24 
   27 Hlavek  Lubomr           PHK6401C           58:03   20:17 
   28 Hulha Karel                 LTP6001C           64:40   26:54 

      Gazdako Milan              SHK5702C            disk         



H45D  (25)     4.3 km   19 K               

    1 Sobek Pavel                 LLI6302            43:55    0:00 
    2 Langr Stanislav             SNA5403C           44:37    0:42 
    3 Vydra Pavel                 PEN6200C           46:41    2:46 
    4 Balcar  Ale                PHK5703C           47:33    3:38 
    5 Zkravsk Zdenk            SNA5702C           47:55    4:00 
    6 Lulay Milo                 LPU5502C           48:05    4:10 
    7 Novk Ji                  VAM6301C           49:26    5:31 
    8 Ullrich Petr                BOR6300C           49:30    5:35 
    9 Ska Bedich               LPU5102C           49:34    5:39 
   10 Kolo Oldich               LPU6003C           49:38    5:43 
   11 Melichar Igor               PHK6504C           50:09    6:14 
   12 Vcha Vladimr              LPU5801C           51:50    7:55 
   13 ivrn Pavel                LPU6306C           52:29    8:34 
   14 Falta Ji                  HOS6201C           52:59    9:04 
   15 Andr Milan                 ZAM5801C           54:09   10:14 
   16 Tma Milo                  VOD5600C           54:37   10:42 
   17 Dok Boris                BOR6400C           56:37   12:42 
   18 Souek  Pavel               PHK5503C           60:28   16:33 
   19 Sajbrt  Vclav              PHK5402C           62:04   18:09 
   20 Kondlka Petr               HOS5401C           62:48   18:53 
   21 ern Petr                  ALB6000            66:30   22:35 
   22 abatka Petr                SHK5703C           77:38   33:43 
   23 Doleal Martin              LTU6401            78:50   34:55 
   24 Maltek Jaroslav            VAM4801C           97:30   53:35 

   ms Horik Milan              VAM7649C           53:15         



H55C  (20)     4.3 km   21 K               

    1 Far Vclav                LPU5201C           39:22    0:00 
    2 Jakubec Jindich            TUR4801C           40:14    0:52 
    3 vadlena Ji               CHC4601C           40:43    1:21 
    4 Hudsk Vlastimil            TUR5100C           41:10    1:48 
    5 pa Ji                   CET5002C           41:31    2:09 
    6 Tich Boris                 VOD5500C           41:48    2:26 
    7 Rejmont Milan               LTU4801C           42:38    3:16 
    8 Far Jaroslav              VRL5002C           43:27    4:05 
    9 Babick Tom               DLT5001C           43:36    4:14 
   10 Pohl Zdenk                 SRK5301            45:16    5:54 
   11 Hroba Rudolf               SRK4702            45:24    6:02 
   12 Task Milan                LPU5206C           45:43    6:21 
   13 Knobloch Jindich           VRL4901C           45:53    6:31 
   14 Pilgr Bohuslav              CET5101C           46:16    6:54 
   15 Pospil Ji               TUV4701            46:56    7:34 
   16 Vtek Zdenk                SRK4701            49:49   10:27 
   17 Novk Karel                 NPA5001C           50:00   10:38 
   18 Doleal Petr                TYN5401C           51:16   11:54 
   19 tregl Tom                VRL5001            53:27   14:05 
   20 Beo Miroslav               TYN5301C           58:54   19:32 



H55D  (15)     4.2 km   18 K               

    1 Havlk Jaroslav             SJC3601C           38:45    0:00 
    2 Tobika Vclav              ZAM4401C           39:47    1:02 
    3 Klimpl Petr                 LPU5401C           46:54    8:09 
    4 Sokol Zdenk              SNA4501C           48:36    9:51 
    5 Zlesk Zdenk               JIL4701C           52:10   13:25 
    6 Novotn  Frantiek          PHK4801C           52:48   14:03 
    7 Springer  Michal            PHK4601C           56:03   17:18 
    8 Zelen Vladimr             PGP4800            56:14   17:29 
    9 epelka Petr                LPU4701C           56:35   17:50 
   10 Vvra Jaroslav              LPU4601C           57:43   18:58 
   10 ponar Josef                ZAM4701C           57:43   18:58 
   12 Fejk Zbynk                 HOR4801C           58:38   19:53 
   13 Kol Vclav               SHK5301C           70:16   31:31 
   14 Rakovec Milo               NER                74:54   36:09 
   15 Jiran  Vclav               PHK4701C           78:52   40:07 



H65C  (11)     4.2 km   18 K               

    1 Mikuleck  Jan              PHK3801C           47:47    0:00 
    2 Koudelka Karel              LPU4001C           50:44    2:57 
    3 Novotn  Petr               PHK3802C           53:58    6:11 
    4 Mlek Josef                 LPU3901C           54:06    6:19 
    5 Mslo Miroslav              SHK4001C           55:27    7:40 
    6 Vykysal  Frantiek         PHK3002C           55:54    8:07 
    7 Paul Josef                  DCE4401C           59:44   11:57 
    8 Kohout Tom                UVP3700C           70:16   22:29 
    9 Weber  Petr                 PHK3901C           76:34   28:47 
   10 Milo Semord               SCP3300            78:41   30:54 

      Zemnek Bohumil             VRL3601C            disk         



H65D  (3)      3.6 km   16 K               

    1 Hank Milan                 FSP3400C           69:46    0:00 
    2 Komanec Vclav              SHK3501C           73:28    3:42 

      tpnek Rudolf             SRK3401C            disk         



HDR  (49)      2.3 km   6 K                

    1 p Radek                   DOB0200            23:05    0:00 
    2 Kune Vojtch               HORC               23:12    0:07 
    3 Bro Ji                   LPU0502C           23:34    0:29 
    4 Rusin Vojtch               BRU0301C           24:02    0:57 
    5 Husk Ondra+Zdenk          NER                24:07    1:02 
    6 Puov Bra                 STH0352C           24:45    1:40 
    7 Rucker Jan                  HORC               27:25    4:20 
    8 mdov Bra                STHC               27:36    4:31 
    9 Vydrov Zuzana              PEN0250C           28:15    5:10 
   10 Wank Hubert                VRL0302            28:53    5:48 
   11 tregl Maty               VRL0301            29:44    6:39 
   12 ima Vojtch               TYN0201C           30:19    7:14 
   13 Pospilov ofie           KRP                30:29    7:24 
   14 Pospilov Albta         KRP                30:52    7:47 
   15 ern Pavla                 ALB0351            31:36    8:31 
   16 ern Petr                  ALB                32:00    8:55 
   17 Koloov Veronika           LPU0351C           32:38    9:33 
   18 Mlek Ondej                LPU0402C           33:53   10:48 
   19 Ni David                   NER                34:04   10:59 
   20 picarov Anika            SJC                34:30   11:25 
   21 imnek Ji                NER                34:34   11:29 
   22 Piln Natlie               VRL0351            34:48   11:43 
   23 Ko Matj                  NER                35:26   12:21 
   24 Hrnov Ivana             STH0351C           36:37   13:32 
   25 Prcha Martin               NER                36:41   13:36 
   26 Mal Eva                   JIL0301            38:13   15:08 
   27 Hora David                  NER                38:15   15:10 
   28 Pospilov Vlasta          KRP                38:34   15:29 
   29 Roh Martin                NER                38:50   15:45 
   30 Tu Ji                    NER                39:38   16:33 
   31 Mal Tonk                  JIL0501            40:44   17:39 
   32 Roh Michal                NER                42:36   19:31 
   33 Florinkov Frantika       VSP0550C           42:59   19:54 
   34 Vltavsk Klra +Ela         NER                44:04   20:59 
   35 Kapar Vojtch              ZAK                47:42   24:37 
   36 Hkov Valentna            NPA                48:43   25:38 
   37 Gebousk Filip              NER                49:41   26:36 
   38 Koov Anna                 NER                49:43   26:38 
   39 Rezek Frantiek             NER                49:57   26:52 
   40 Samlerov Adla             SNAC               52:08   29:03 
   41 Potolka Karel              NER                52:21   29:16 
   42 Mencl Josef                 VSP0602            53:10   30:05 
   43 Fkov Barbora             VSP0551            53:27   30:22 
   44 Weber Adam                  PHK0401C           54:40   31:35 
   45 Prchov Lenka              NER                55:33   32:28 
   46 vglerov Kateina         LPU0752            63:59   40:54 
   47 Michkov Dana               NER                71:19   48:14 
   48 Posolda Tom               NER                74:12   51:07 

      Jedlikov Josefna         VSP0651C            disk         



P  (40)        3.6 km   15 K               

    1 Kopek Vt                 NER                28:23    0:00 
    2 Kapnen Petr                BOR6701            29:13    0:50 
    3 ritr Martin                SOK                29:22    0:59 
    4 Lebka Petr                  BOR8202            30:09    1:46 
    5 Souek Tom                NER                31:19    2:56 
    6 Sokol Zdenk              SNA7201            32:29    4:06 
    7 Prochzkov Alexandra       NER                32:35    4:12 
    8 Gebousk Petr               NER                34:43    6:20 
    9 Cerha Milan                 NER                35:47    7:24 
   10 Myslivekov Zuzka          BOR                38:56   10:33 
   11 Ruckur Petr                 HOR                39:07   10:44 
   12 imov Hana                TYN6852C           40:33   12:10 
   13 Dubrovsk Luk             NER                41:02   12:39 
   14 Semrd Pavel                CHC6602C           42:35   14:12 
   15 Kaparov Marie             ZAK7250C           42:40   14:17 
   16 Beran Ji                  VSP7102C           46:05   17:42 
   17 Hindrkov Martina          LTU8888            47:18   18:55 
   18 Prochzka Ji              LTU                47:36   19:13 
   19 Hlek Tom                 NER                48:51   20:28 
   20 Strek Ji                 SRK5002            50:12   21:49 
   21 Bendkov Jitka             NER                52:04   23:41 
   22 Tuov Jitka                NER                52:20   23:57 
   23 Betlach Michal              CET7801            53:16   24:53 
   24 Limanov Tereza             NER                53:37   25:14 
   25 Matouov Petra             VRL                54:26   26:03 
   26 Sedlo Josef                SNA                54:27   26:04 
   27 Stulk Ji                 SHK5701            55:13   26:50 
   28 Bare Martin                VLI4707            57:53   29:30 
   29 klba Jan                  SRKC               62:29   34:06 
   30 Kopkov Alena             NER                62:58   34:35 
   31 Lockerov Milena            SRK7251            63:13   34:50 
   32 vbov Michaela            BRU6851C           63:19   34:56 
   33 klbov Jana               SRKC               71:38   43:15 
   34 Kopeck Alena               VSP7250C           76:27   48:04 
   35 Kohout Jan                  NER                77:08   48:45 
   36 Rohov Julie              NER                77:13   48:50 
   37 Michek Ivo                  NER                78:36   50:13 
   38 Mark Oldich              SNA                81:47   53:24 
   39 Zvinov Darina            SNA5952C           89:38   61:15 

      Stakov Lucie              DOB                 disk         




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY