16. kolo VP SJC 1.11.2009 - Vsledky
16. kolo VP SJC 1.11.2009
Vsledky

msto Jmno                       Reg,                    as  Ztrta 



D10C  (13)     0.0 km  70 m   6 K          

    1 Urbanov Markta            STH9953C              22:37    0:00 
    2 Zlmalov Mikola            SJC9951               24:49    2:12 
    3 Jezdinsk Natlie           STH9954C              25:48    3:11 
    4 Kubkov  Jana             PHK9999C              27:19    4:42 
    5 renkelov Ilona            LPU9955C              27:29    4:52 
    6 Jaroov Michaela           SRK9952               29:55    7:18 
    7 Semrdov Jana              CHC9951C              31:06    8:29 
    8 Chaloupkov Kateina        CHC0051C              32:12    9:35 
    9 Star Tereza                VRL0051               34:56   12:19 
   10 Hpov Petra                PHK0051               37:39   15:02 
   11 Peliknov Ma             MFP0050C              37:52   15:15 
   12 Kubkov Katina          VAM9952C              60:57   38:20 

      Filipov Tereza             SRK0050                disk         



D10N  (10)     0.0 km  70 m   6 K          

    1 Hkov Tereza               VRL                   30:07    0:00 
    2 treglov Zuzka             VRL0251               33:38    3:31 
    3 Kosov Tereza               SRK0151               33:40    3:33 
    4 Chrstov Tereza            STH0251C              35:35    5:28 
    5 Piln Bra                  VRL0052               39:04    8:57 
    6 Nacu rka                  LPU0052C              39:51    9:44 
    7 Schvachov Lucie            LPU0153C              41:46   11:39 
    8 Jelnkov Zuzana            CHC0151C              45:48   15:41 
    9 Weberov Adla              PHK0155               49:57   19:50 

      Zikmundov Anita            NPA                    disk         



D12C  (15)     3.0 km  80 m   9 K          

    1 Zemnkov Tereza            SRK9752               29:30    0:00 
    2 emberov Kristna          STH9751B              31:07    1:37 
    3 Wakov Martina             VRL9951C              31:36    2:06 
    4 Chaloupkov Veronika        CHC9852C              32:28    2:58 
    5 Samkov  Kateina           PHK9752B              34:21    4:51 
    6 Faltov Anna                SJC9851               35:01    5:31 
    7 Kavalrov  Jlie           PHK9753C              35:02    5:32 
    8 Hkov Kateina             VRL9952C              35:42    6:12 
    9 Vondrkov Barbora          LTU9851               38:03    8:33 
   10 Langrov Anna               SHK9753               39:41   10:11 
   11 Matouov Kateina          VRL9955C              40:05   10:35 
   12 Sedlkov Tereza           LTU9852               43:18   13:48 
   13 Markov Lena                NER                   43:33   14:03 
   14 Horn Edita                 LTU9853               44:15   14:45 
   15 Jankovcov Marie            TJP3950               83:53   54:23 



D12D  (3)      0.0 km  70 m   6 K          

    1 Tryznov Lucie              VRL9751               34:22    0:00 
    2 Klra Maxov                PENC                  43:55    9:33 
    3 Zirmov Kja                VRL                   53:44   19:22 



D14C  (14)     0.0 km  120 m   16 K        

    1 Hanov Petra               VRL9652B              37:05    0:00 
    2 Kulhav Elika              SRK9655               38:14    1:09 
    3 Svobodov Lenka             LTU9551A              38:53    1:48 
    4 Machaov  Michaela         PHK9656B              40:00    2:55 
    5 Petrasov Zuzana            SRK9653               42:12    5:07 
    6 Chldkov Simona            ZAM9651C              42:59    5:54 
    7 Schvachov Denisa           LPU9652C              45:00    7:55 
    8 Pacholkov Lucie           STH9552B              46:02    8:57 
    9 dkov  Martina            PHK9653B              47:59   10:54 
   10 Koderiov Tereza           LTU9651               52:03   14:58 
   11 mejcov Anna               SJC9552               52:13   15:08 
   12 Koskov Kateina            SRK9654               54:04   16:59 
   13 Ulov Tereza               SRK9553               62:04   24:59 
   14 Skalick Karolna           ZAM9652C              62:43   25:38 



D14D  (7)      3.0 km  80 m   9 K          

    1 upov Tereza               VAM9551C              41:05    0:00 
    2 Honc Natlie               VRL9654               45:02    3:57 
    3 dkov  Lucie              PHK9654C              45:15    4:10 
    4 renkelov Soa             LPU9553C              51:05   10:00 
    5 Dastychov Vendula          PEN9651               52:00   10:55 
    6 renkelov Kateina         LPU9554C              57:03   15:58 
    7 Prochzkov Aneta           LTU9652               60:07   19:02 



D16C  (9)      0.0 km  120 m   19 K        

    1 Kulhav rka               SRK9356               35:32    0:00 
    2 Prochzkov Marie           KAM9554               41:30    5:58 
    3 Duchkov Kateina         STH9356B              42:26    6:54 
    4 Havlkov Nikola           JIL9352C              42:30    6:58 
    5 Palasov Pavlna            SJC9352               43:38    8:06 
    6 Jaroov Kateina           SRK9357               45:33   10:01 
    7 Peremsk Dana               SRK9351               45:38   10:06 
    8 Kiskov Klra               LPU9356C              47:31   11:59 
    9 Netkov Martina            DOB9351B              48:50   13:18 



D16D  (4)      0.0 km  120 m   16 K        

    1 Myslivcov Pavla            SHK9351               38:27    0:00 
    2 Koutn  Kateina            PHK9351C              66:24   27:57 

      Kolov Zuzana             BRU9452C               disk         
   ms Krkorov Iva               NER                  103:25         



D18C  (6)      0.0 km  150 m   22 K        

    1 Novotn  Markta            PHK9451A              37:10    0:00 
    2 Kosov Denisa               SRK9151               39:26    2:16 
    3 Beranov Barbora            TUR9152A              46:05    8:55 
    4 aov aneta             SRK9152               52:56   15:46 
    5 Mareov Kristna           LPU9155C              75:31   38:21 
    6 Rudolfov Jana              SJC7752               84:44   47:34 



D21A  (9)      0.0 km  180 m   25 K        

    1 Rufferov Iva               BOR8354               43:27    0:00 
    2 Topinkov Monika            PHK8051               46:18    2:51 
    3 Bochenkov Ivana            DKP8950E              48:38    5:11 
    4 Vtkov Lucie               PHK8055               48:42    5:15 
    5 Tepl Tereza                SHK8851C              52:19    8:52 
    6 Mal Vra                   JIL7752R              52:40    9:13 
    7 Tepl Karolna              SHK9251A              54:18   10:51 
    8 Wurzelov Hana              OSN8972               57:16   13:49 
    9 Jelnkov Milena            SLA                  103:15   59:48 



D21C  (18)     0.0 km  190 m   23 K        

    1 Lenka Hrobaov             SRK7751               47:17    0:00 
    2 Ulahelov Jana              KRN8451C              47:45    0:28 
    3 Vandasov Markta           VAM7250C              48:08    0:51 
    4 Azebov  Nina               PHK8855C              48:28    1:11 
    5 Smutn Jana                 VAM6251C              50:46    3:29 
    6 Myslivcov Lenka            SHK7051C              51:20    4:03 
    7 Novotn Barbora             SHKC                  51:27    4:10 
    8 Stulkov Barbora           SHK8552C              52:32    5:15 
    9 Smutn Pavla                VAM8651C              53:40    6:23 
   10 Lamichov  Kateina         PHK8359C              54:04    6:47 
   11 afov Ivana              CET8051               54:17    7:00 
   12 Kondlkov Radka            HOS7951C              54:37    7:20 
   13 Tepl Hana                  SHK6561C              55:45    8:28 
   14 Daniela Zleskov           ZBM8467               56:28    9:11 
   15 Kvapilov Lenka             SMB8151               57:14    9:57 
   16 Mikuleck Nataa            SRK4751               60:23   13:06 
   17 Hankov Zuzana             SLA8151C              90:21   43:04 
   18 Zounkov Radka              SLA                  117:22   70:05 



D21D  (20)     0.0 km  120 m   19 K        

    1 Faltejskov Jana            NER                   35:51    0:00 
    2 Kokaislov Eva              LPU7956C              42:23    6:32 
    3 Kalensk Kateina           STH7351C              42:29    6:38 
    4 ponarov Lucie             ZAM9151B              42:51    7:00 
    5 Hostinsk Jana              VAM8451C              45:14    9:23 
    6 Mullerov Hana              VAM8851C              45:59   10:08 
    7 Bednov Michaela          VAM8951C              47:57   12:06 
    8 Veverkov Yveta             VAM6452C              48:10   12:19 
    9 Maskov Jitka             KPY7951               48:14   12:23 
   10 Batov Martina             LPU8453               50:06   14:15 
   11 ediv Petra                STH7751C              52:41   16:50 
   12 Fialov Tereza              BRM8451C              54:51   19:00 
   13 Kaparov Eva               LPU7854C              55:37   19:46 
   14 Chldkov Zuzana            ZAM9153B              56:26   20:35 
   15 Pluchov Daniela           CHC8851C              57:12   21:21 
   16 Lulayov Zuzana             LPU8551C              64:10   28:19 
   17 Vaousov Iva               NER                   65:23   29:32 
   18 Khnov Radka               ALB8750               71:06   35:15 
   19 Novotn Kateina            SHKC                  86:45   50:54 

      Michlov Jana               VRL7852                disk         



D35C  (9)      0.0 km  140 m   21 K        

    1 Kivdov Lenka              CHC7251C              45:36    0:00 
    2 Filipov Ivana              SRK7373               51:49    6:13 
    3 Rykalov Jitka              VAM7251C              54:49    9:13 
    4 Demlov Jitka               LPU6955C              57:53   12:17 
    5 Panchrtkov  Jitka         PHK5951C              62:23   16:47 
    6 Kronikov Jana              NER                   64:13   18:37 
    7 trossov Jiina            DCE5650               65:06   19:30 
    8 Prochzkov Milue          DCE5450               67:33   21:57 
    9 Zemnkov Eva               SRK7452               71:56   26:20 



D35D  (28)     0.0 km  150 m   20 K        

    1 Rychterov Dana             NER                   40:43    0:00 
    2 Chaloupkov Lenka           CHC6951C              40:55    0:12 
    3 Azebov  Martina            PHK6757C              42:42    1:59 
    4 Kosov Michaela             SRK6752               43:59    3:16 
    5 Roudn Eva                  LPU6554C              46:48    6:05 
    6 Koutn  Alena               PHK7052C              47:33    6:50 
    7 Egrtov Jitka               SHK6354C              48:41    7:58 
    8 Fundov Hana                SHK6752C              49:57    9:14 
    9 Makov  Silvie            PHK7151C              50:21    9:38 
   10 Petrelov Alena            LTU6351C              50:45   10:02 
   11 Cabalkov Ivana             ZAM6351C              51:50   11:07 
   12 Justov  Jana               PHK6153C              53:03   12:20 
   13 Semrdov Jitka             CHC6651C              53:59   13:16 
   14 Hlavkov  Renata          PHK7060C              55:04   14:21 
   15 Kavalrov  Kateina        PHK6756C              55:34   14:51 
   16 Frmmelov Dana             BRU7251C              55:56   15:13 
   17 Valachov Jana              LPU6654C              56:40   15:57 
   18 Peliknov Lucie            MFP6950C              57:28   16:45 
   19 Douchov Jaroslava          SNA7155C              60:05   19:22 
   20 Langrov Monika             SHK7251C              61:31   20:48 
   21 Koloov Jana               LPU6653C              61:57   21:14 
   22 Dastchov Saa             PEN7450               65:51   25:08 
   23 Schvachov Stanislava       LPU7154C              67:45   27:02 
   24 Forstov Lenka              MFP6850C              70:56   30:13 
   25 Kubtov  Iva               PHK6552C              71:34   30:51 
   26 Dolealov Iva              TYN6451C              72:09   31:26 

      Netukov Hana               SHK7052C               disk         
      Vlachov Hana               VRL6251C               disk         



D45C  (14)     0.0 km  150 m   20 K        

    1 Rybov  Lenka             PHK5551C              40:10    0:00 
    2 Mal Eva                    JIL6351C              41:18    1:08 
    3 Vchov Ladislava           LPU5851C              41:55    1:45 
    4 Kubkov  Marcela          PHK6251C              43:21    3:11 
    5 Mrzkov Pavla              DCE5550               44:07    3:57 
    6 Novotn Iva                 SHK6151C              45:23    5:13 
    7 Jiranov  Alena             PHK5351C              45:27    5:17 
    8 Jiitov Hana              JIL6052C              46:05    5:55 
    9 Hausvaterov Marcela        SHK6152C              47:13    7:03 
   10 Batov Alena               LPU5752               47:55    7:45 
   11 Hukov Eva                 NPA5754C              49:05    8:55 
   12 Langrov Eva                SNA5351C              52:35   12:25 
   13 Lamichov Ivca              PHK                   53:46   13:36 
   14 Zleskov Vlasta            JIL5362C              56:54   16:44 



D45D  (16)     0.0 km  120 m   20 K        

    1 Noikov Libue            LPU5751C              44:05    0:00 
    2 Fejlkov Alice              SHK5351C              44:30    0:25 
    3 Dokalov Jiina            LPU5654C              49:51    5:46 
    4 Kynlov Miroslava          JIL5851C              50:13    6:08 
    5 Konopov Jana             TUR5650               51:06    7:01 
    6 Rychlkov Blanka           VRL5552               52:12    8:07 
    7 Klimplov Alena             LPU5551C              55:38   11:33 
    8 Kbrtov Iva                PEN6350C              56:52   12:47 
    9 Stulkov Zuzana            SHK5751C              58:17   14:12 
   10 abatkov Zdena             SHK5652C              59:21   15:16 
   11 Vychodilov Jiina          SHK5951C              59:48   15:43 
   12 Lennerov Eva               LPU5653C              61:13   17:08 
   13 Novakova Miloslava          ZAM6051C              77:14   33:09 
   14 Lulayov Vra               LPU5651C              79:39   35:34 

      Mrtkov Hana              LPU5552C               disk         
   ms Hladk Petra                NER                   62:50         



D55C  (10)     0.0 km  120 m   20 K        

    1 Kubkov Kvta              LPU4752C              47:24    0:00 
    2 Kov Zdenka              PZR5051C              51:02    3:38 
    3 Martincov Helena           ZAM5051C              52:13    4:49 
    4 Havlov Jaroslava           JEN5452               53:09    5:45 
    5 Novotn  Marie              PHK3951C              54:57    7:33 
    6 Kutkov Stanislava        LTU4751C              56:17    8:53 
    7 Ehlov Iva                  SRK3951               56:32    9:08 
    8 Lhotsk Hana                ZAM4651C              60:37   13:13 
    9 Nedvdkov Jitka            DLT5151C              71:47   24:23 
   10 Mal Marie                  LPU4753C              80:54   33:30 



H10C  (19)     0.0 km  70 m   6 K          

    1 Roudn Martin               LPU0002C              19:36    0:00 
    2 Kavalr  Jchym             PHK9901C              19:41    0:05 
    3 Macko Luk                 SJC9901               22:44    3:08 
    4 Metelka  Ondej             PHK0101C              23:05    3:29 
    5 Killar Luk                LTU9901               23:37    4:01 
    6 Killar Dominik              LTU9902               24:11    4:35 
    7 Kivda Tom                CHC9901C              25:23    5:47 
    8 Schvach Hynek               LPU9904C              27:45    8:09 
    9 Fencl Jon                 LPU9902C              28:32    8:56 
   10 Ryba David                  SHK9902               28:34    8:58 
   11 Kudera Tom                SHK9901               35:32   15:56 
   12 Dostl Vojtch              SRK9902               39:44   20:08 
   13 Hlek  Matj                PHK9904C              41:41   22:05 
   14 Karsek Matj               SJC0001               41:58   22:22 
   15 Skalick Johan              ASU9948C              44:54   25:18 
   16 Forst Antonn               MFP0101C              46:51   27:15 
   17 Havel Krytof               JIL9903C              49:09   29:33 
   18 Havel Ondej                JIL0001C              56:14   36:38 
   19 Bachtk Tom               VRL9902C              76:52   57:16 



H10N  (12)     0.0 km  70 m   6 K          

    1 Bubenk Jon               VRL0002C              25:29    0:00 
    2 Zalaba Tom                SJC0101               31:17    5:48 
    3 Langr Jan                   SHK0101               34:54    9:25 
    4 Dastych Petr                PEN                   39:46   14:17 
    5 Tryzna Matj                VRL0004               40:58   15:29 
    6 Strnsk Marek              LPU0006C              42:54   17:25 
    7 Dostl Daniel               SRK0002               46:51   21:22 
    8 Kol Adam                  BRU0104C              53:11   27:42 
    9 Kadlec Jan                  STH9901               58:54   33:25 
   10 Be Daniel                 SJC0102               60:53   35:24 
   11 KUbt Tom                 VRL0001               75:55   50:26 
   12 Rychtera Ivan               NER                   90:37   65:08 



H12C  (13)     0.0 km  80 m   11 K         

    1 Netuka Vojtch              SHK9701B              26:25    0:00 
    2 Rika Adam                PHK9704B              27:21    0:56 
    3 Vandas Daniel               SRK9805               27:43    1:18 
    4 Zikmund Zdenk              SJC9703               28:03    1:38 
    5 Star Ondra                 VRL9802               29:25    3:00 
    6 Semrd Ladislav             CHC9701C              30:11    3:46 
    7 Vyskoil tpn             VAM9701B              30:19    3:54 
    8 Kalensk Ale               STH9801C              34:57    8:32 
    9 Gebrt Jan                   SHK9801               35:47    9:22 
   10 Vavera Ale                 SRK9803               37:57   11:32 
   11 Locker Tom                SRK9802               38:35   12:10 
   12 Bezdek Krytof            LPU9706C              43:01   16:36 
   13 Sedlek Daniel             LTU9701               52:40   26:15 



H12D  (6)      0.0 km  70 m   6 K          

    1 Kubnek Jaroslav            SJC9803               28:10    0:00 
    2 Pelikn Luk               MFP9800C              30:59    2:49 
    3 Vdesk Jakub              VAM9801C              31:21    3:11 
    4 Borsk Matj                LPU9807C              31:37    3:27 
    5 Be Luk                  SJC9805               34:19    6:09 
    6 Frmmel Martin              BRU9801C              51:42   23:32 



H14C  (14)     0.0 km  140 m   18 K        

    1 Wank Adam                  VRL9501               35:51    0:00 
    2 Heman Ondej               SRK9503               38:30    2:39 
    3 Kivda Martin               CHC9501A              40:55    5:04 
    4 Hork Patrik                TUV9501A              42:22    6:31 
    5 Kaplan Martin               LPU9609               42:48    6:57 
    6 Deml Tom                  LPU9502B              45:59   10:08 
    7 Rykala Filip                VAM9601B              47:33   11:42 
    8 Kosek Jan                   SRK9507               48:45   12:54 
    9 Mlateek Ji               TYN9501C              49:14   13:23 
   10 Zlmal David                SJC9603               50:12   14:21 
   11 Ptek Martin               SRK9509               53:35   17:44 
   12 Lesk Jakub                 ZAM9603B              57:48   21:57 
   13 Sokol Ondej              TUV9601C              66:01   30:10 

      Rika Karel               PHK9502C               disk         



H14D  (12)     0.0 km  80 m   11 K         

    1 Skalick Maty             ASU9645C              32:29    0:00 
    2 Ryb Leon                  VLI9502               32:48    0:19 
    3 Holub Bartolomj          ASU9646C              32:52    0:23 
    4 Grossmann Richard           VRL9602               37:04    4:35 
    5 Taclk Milan                LTU9601               41:20    8:51 
    6 Duek Martin                ZAM9602C              44:46   12:17 
    7 Prochzka Luk             ASU9648C              47:59   15:30 
    8 Havrnek Tom              ASU9649C              53:56   21:27 
    9 Pechar Maty               TJP                   58:05   25:36 
   10 vb Matj                  BRU9602C              71:15   38:46 
   11 Pro Tom                  VAM9501C             108:28   75:59 
   12 Peka Jaroslav              BRU9603C             114:59   82:30 



H16C  (11)     0.0 km  160 m   24 K        

    1 Zvesk Filip               CET9301               35:48    0:00 
    2 Kubelka Tom               ZAM9301C              38:03    2:15 
    3 Dvoek Radek              VAM9401B              40:03    4:15 
    4 Kuera tpn               STH9401A              42:17    6:29 
    5 Kuera Tom                STH9402B              44:36    8:48 
    6 Jirouek Vt                SRK9402               48:51   13:03 
    7 Smutn imon                VAM9301C              50:36   14:48 
    8 Zelinka Jan                 LPU9405C              50:42   14:54 
    9 mejc Jakub                 SJC9401               51:00   15:12 
   10 Jake Vojtch               TYN9301C              51:52   16:04 
   11 Diveck Frantiek           SHK9301C              52:10   16:22 



H16D  (2)      0.0 km  140 m   18 K        

    1 Jirges Radek                ASU9448C              78:16    0:00 
    2 Prochzka Jakub             ASU9449C              84:16    6:00 



H18C  (13)     0.0 km  200 m   23 K        

    1 Kudera Daniel               SHK9208A              43:47    0:00 
    2 Lazk Tom                 LTU9102A              44:41    0:54 
    3 Kuera Michal               STH9201A              44:47    1:00 
    4 Smitka Jan                  SHK9204A              46:18    2:31 
    5 Svoboda Tom               LTU9202B              47:44    3:57 
    6 Hladk Frantiek            STH9203B              50:26    6:39 
    7 Seidl Jakub                 LPU9104B              55:45   11:58 
    8 Egrt Martin                 SHK9203B              63:27   19:40 
    9 Uvizl Marek                 STH9202               64:13   20:26 
   10 Valach Ondej               LPU9205C              69:43   25:56 
   11 Macl Jan                    LPU9102C              81:38   37:51 
   12 Jake Ondej                TYN9103C              86:46   42:59 

      Jakubec Matou              ASU9204C               disk         



H21A  (27)     0.0 km  230 m   30 K        

    1 Krl Vojtch                SSU8841E              39:57    0:00 
    2 Kubt  Pavel                PHK9101A              42:45    2:48 
    3 Palas Jan                   ZBM8507R              44:07    4:10 
    4 Baier Martin                TUR7603               45:29    5:32 
    5 Novk Ji                  NPA7502C              46:21    6:24 
    6 Jelnek Petr                TUN7801C              47:29    7:32 
    7 Komanec Vclav              SHK8406               47:54    7:57 
    8 Va Martin                 TUR8401               48:27    8:30 
    9 Kolek Petr                  DOB7501               48:35    8:38 
   10 Junek Petr                  STH7801C              49:34    9:37 
   11 Jirsek Michal              SHK8901A              49:41    9:44 
   12 Fiala Petr                  LPU8701C              50:32   10:35 
   13 Weiner Jakub                SHK7911C              50:42   10:45 
   14 Maata Roman                PHK7107               51:07   11:10 
   15 Azeb  Karim                 PHK9110B              52:01   12:04 
   16 Svoboda Ondej              SHK7605C              55:02   15:05 
   17 Kadevek  Petr             PHK7605C              55:39   15:42 
   18 abatka Zdenk              SHK8902A              56:20   16:23 
   18 Hank Jan                   SLA8002C              56:20   16:23 
   20 Choutka Jaroslav            SOB6301C              61:29   21:32 
   21 Pichal Jan                  VSP5202               75:36   35:39 
   22 irek Jaromr             NER                   80:14   40:17 
   23 Pichal Miroslav             KAM9000               80:49   40:52 
   24 Lutinsk Martin            NER                  718:58  679:01 

      trba Zbynk               LPU8304R               disk         
      Zelenka  Tom              PHK9001A               disk         
      Lukavec Petr                SMR7800C               disk         



H21C  (40)     0.0 km  220 m   26 K        

    1 mehlk Eduard              SHK8702E              39:34    0:00 
    2 Duslek Adam                SRK8902               43:16    3:42 
    3 Peek Ondej                CHC8502C              43:41    4:07 
    4 Vtek  Petr                 PHK7601C              43:49    4:15 
    5 Petrela Jan                LTU9201A              44:00    4:26 
    6 Veverka Tom               VAM8401C              45:34    6:00 
    7 Doucha Ji                 SNA7105C              46:10    6:36 
    8 Klouek Tom               STH9002A              47:01    7:27 
    9 Muller Martin               PHK8903               47:50    8:16 
   10 Petr Tome                  ZBM7531               48:20    8:46 
   11 Jeek  Ji                 PHK8403C              48:40    9:06 
   12 Kupka Jaroslav              ALB7800               49:05    9:31 
   13 Chmela Tom               SHK8501C              49:08    9:34 
   14 Jirk Ondej               SRK8805               50:00   10:26 
   15 Blahuta Marek               MFP7301               50:55   11:21 
   16 Burdych Tom               BRM8201C              50:59   11:25 
   17 Klapal Michal               VAM8802C              51:29   11:55 
   18 Hladk Viktor               VAM8201C              52:21   12:47 
   19 Novk Zdenk                NPA7701C              52:37   13:03 
   20 Kvapil Petr                 TUV7402               53:03   13:29 
   21 Zvesk Marek               CET9001               53:51   14:17 
   22 abatka Petr                LPU8106C              54:25   14:51 
   23 Chrst Tom                STH7401C              55:01   15:27 
   24 Filiko Marek               LPU7102C              55:19   15:45 
   25 Korbel Michal               CHC7703C              55:43   16:09 
   26 Koblek Kamil              ASU8001C              55:44   16:10 
   27 Smutn Michal               VAM6201               56:06   16:32 
   28 Stanovsk David             MFP7701C              56:59   17:25 
   29 Krma Vclav                SRK8001               57:14   17:40 
   30 Preininger Ludk            DOB8001C              58:30   18:56 
   31 Kubek Zdenk              TUR7202C              59:04   19:30 
   32 Besta Luk                 KNC8101C              59:28   19:54 
   33 Souek Michal               SHK9007B              71:21   31:47 
   34 Pazek Jan                 SLA                   75:40   36:06 
   35 ehk Pavel                 VAM8402C              85:30   45:56 
   36 Fialka Ondej               SLA                   93:44   54:10 
   37 Halla Jan                   SLA                  108:20   68:46 
   38 Havelka Petr                SLA                  119:51   80:17 

      Ptek Michal                CHC8603C               disk         
      Mak Matj                 PHK9302                disk         



H21D  (20)     0.0 km  180 m   23 K        

    1 Kadeka Petr                ALB8400               44:27    0:00 
    2 Slovk Miroslav             SHK7704C              47:49    3:22 
    3 Adamec Marek                CHC8903C              48:37    4:10 
    4 Krl Martin                 JIL6101C              49:31    5:04 
    5 Vychodil Adam               SHK                   49:54    5:27 
    6 Skora Bohumil              CHC8601C              50:45    6:18 
    7 Kokaisl Tom               LPU7820C              51:03    6:36 
    8 Novk Martin                VAM9002C              52:52    8:25 
    9 Kuhn Maty                 SHK8701               53:07    8:40 
   10 pak Zdenk                 VLI8001C              55:33   11:06 
   11 Dytrych Martin              NPA8501C              58:44   14:17 
   12 Adamovsk Michal            SHK7203               59:36   15:09 
   13 Rykala Daniel               VAM9101C              61:54   17:27 
   14 Sokol Milan                 BRM7201C              62:27   18:00 
   15 Hp  Petr                   PHK7201C              64:46   20:19 
   16 Dok Boris                BOR6400C              68:18   23:51 
   17 Vaous Jan                  ASU                   69:07   24:40 
   18 Frosch Petr                 LPU7514C              71:56   27:29 
   19 Jeek Martin                PHKC                  84:07   39:40 

      Prochzka Martin            LTU8101C               disk         



H35C  (22)     0.0 km  200 m   23 K        

    1 Samek  Petr                 PHK7302C              43:02    0:00 
    2 Netopil Libor               VAM7401C              46:11    3:09 
    3 Vandas Ludk                VAM6601C              46:13    3:11 
    4 Killar Marek                LTU6801C              51:18    8:16 
    5 Kavalr  Karel              PHK6503C              51:55    8:53 
    6 Chmela Pavel               SHK6402C              52:06    9:04 
    7 Kynl Stanislav             JIL6401C              54:24   11:22 
    8 Valach Petr                 LPU6505C              54:37   11:35 
    9 Fencl Ji                  PPU6301C              55:10   12:08 
   10 Hausvater Karel             SHK5801C              55:42   12:40 
   11 Funda Ji                  API6401C              57:12   14:10 
   12 Jaro Vladimr              DCE5400               61:21   18:19 
   13 Prochzka Antonn           DCE5500               63:15   20:13 
   14 Myslivec Tom              SHK7002               64:23   21:21 
   15 af Miroslav              CET7001               65:49   22:47 
   16 Rika  Ivan               PHK6702C              67:51   24:49 
   17 Pavl Jaroslav              DCE6100               72:07   29:05 
   18 Zvesk Richard             CET6301               80:21   37:19 
   19 Lev Tom                  ZAM6801C              83:52   40:50 
   20 Cepek Pavel                 NER                   86:07   43:05 
   21 Souek Karel                SHK6601C             103:29   60:27 

      Kohl Ji                   KPY6201C               disk         



H35D  (26)     0.0 km  140 m   21 K        

    1 Kivda Ivan                 CHC6701C              39:18    0:00 
    2 Strnsk Duan              LPU7409C              42:46    3:28 
    3 Novotn Pavel               SHK6104C              45:41    6:23 
    4 Hanu Karel                 HOS6701C              49:16    9:58 
    5 Koutn  Pavel               PHK7108C              50:06   10:48 
    6 Cinkan Zdenk               LPU6201C              50:24   11:06 
    7 Rykala Karel                VAM6401C              50:42   11:24 
    8 Funda Michal                SHK6403C              51:16   11:58 
    9 Jake Josef                 TYN6501C              51:21   12:03 
   10 Justa  Jaromr              PHK6101C              52:13   12:55 
   11 Locker Martin               SRK7001               52:31   13:13 
   12 Diveck Josef               SHK6102C              54:14   14:56 
   13 Jelnek Roman               CHC6301C              56:12   16:54 
   14 Hanu Pavel                 LTU6501C              56:45   17:27 
   15 Imlauf Martin               SNA6301C              57:04   17:46 
   16 Chaloupka Stanislav         CHC6703C              59:34   20:16 
   17 Mlateek Ji               TYN6701C              59:46   20:28 
   18 Novk Ji                  VAM6301C              62:58   23:40 
   19 Frmmel Miroslav            BRU6902C              68:51   29:33 
   20 Kol Zdenk                BRU7101C              70:24   31:06 
   21 Kapar Vclav               TYN7001C              75:03   35:45 
   22 Kos Michal                  SRK6802               75:37   36:19 
   23 vagr Zdenk                TYN6801C              79:19   40:01 
   24 kolnk Jan                 BRU7301C              84:01   44:43 
   25 Prochzka Pavel             ASU6900C              84:43   45:25 

      Tryzna Pavel                VRL                    disk         



H45C  (36)     0.0 km  160 m   24 K        

    1 Martin korpil              VSP5700               37:35    0:00 
    2 Vvra Martin                HOR6302C              39:01    1:26 
    3 Uvizl Ivan                  STH5801               41:17    3:42 
    4 Tupec Ji                  VAM5801C              43:42    6:07 
    5 Tepl Ji                  SHK6401C              44:17    6:42 
    6 Havlek Libor              JIL6103C              44:31    6:56 
    7 Gazdako Milan              SHK5702C              44:48    7:13 
    8 Manfred Hickethier          GER52                 45:32    7:57 
    9 trba Pavel                LPU5408C              46:16    8:41 
   10 Far Vclav                LPU5201C              46:32    8:57 
   11 Vondrou  Jaroslav          PHK5201C              46:47    9:12 
   12 Rejmont Milan               LTU4801C              47:07    9:32 
   13 Sucharda Ji               JEN5801               47:16    9:41 
   14 Petrela Pavel              LTU6301C              47:57   10:22 
   15 Hroba Rudolf               SRK4702               48:38   11:03 
   16 Noika Miroslav            LPU5405C              48:55   11:20 
   17 Kalibn Jaroslav            NPA5101C              49:13   11:38 
   18 Mrtk Vclav               LPU5002C              49:17   11:42 
   19 Kulhav Josef               SRK5701               49:34   11:59 
   20 Mal Even                  JIL6102C              52:35   15:00 
   21 Erlebach Josef              JIL5201C              53:12   15:37 
   22 Fikejs Vladimr             ZAM5702C              53:26   15:51 
   23 Kynl Stanislav             JIL5401C              53:38   16:03 
   24 Novotn Miroslav            LPU5905C              54:34   16:59 
   25 Far Jaroslav              LPU5001C              55:53   18:18 
   26 Task Milan                LPU5206C              57:31   19:56 
   27 Junek Petr                  STH5501C              57:54   20:19 
   28 Hlavek  Lubomr           PHK6401C              59:09   21:34 
   29 Votoek Vladimr            JIL6003               61:21   23:46 
   30 Prochzka Ji              LTU4802C              64:08   26:33 
   31 pa Ji                   CET5002               64:09   26:34 
   32 Doleal Petr                TYN5401C              65:12   27:37 
   33 Beo Miroslav               TYN5301C              74:36   37:01 

      Konop Ji                TUR5803                disk         
      Star Pavel                 VRL6301                disk         
   ms Pecharov Michaela          TJP6550               62:23         



H45D  (17)     0.0 km  120 m   19 K        

    1 Faltejsek Luk             NER                   35:46    0:00 
    2 Vykysal  Miroslav          PHK5902C              36:20    0:34 
    3 Kolo Oldich               LPU6003C              39:21    3:35 
    4 Souek Tom                NER                   40:13    4:27 
    5 Lulay Milo                 LPU5502C              41:17    5:31 
    6 ivrn Pavel                LPU6306C              43:47    8:01 
    7 Vcha Vladimr              LPU5801C              43:49    8:03 
    7 Vydra Pavel                 PEN6200C              43:49    8:03 
    9 Souek  Pavel               PHK5503C              45:05    9:19 
   10 Langr Stanislav             SNA5403C              46:31   10:45 
   11 Zkravsk Zdenk            SNA5702C              47:41   11:55 
   12 Andr Milan                 ZAM5801C              48:24   12:38 
   13 ern Petr                  ALB6000               52:00   16:14 
   14 Malec Jaromr               TYN5604C              60:17   24:31 
   15 Jeek Ji otec             PHKC                  61:35   25:49 
   16 Kondlka Petr               HOS5401C              64:40   28:54 
   17 abatka Petr                SHK5703C              66:58   31:12 



H55C  (11)     0.0 km  150 m   22 K        

    1 vadlena Ji               CHC4601C              43:13    0:00 
    2 Vtek Zdenk                SRK4701               44:41    1:28 
    3 Jakubec Jindich            TUR4801               46:09    2:56 
    4 Novk Karel                 NPA5001C              48:47    5:34 
    5 Babick Tom               DLT5001C              49:00    5:47 
    6 Pilgr Bohuslav              CET5101               51:13    8:00 
    7 Strek Ji                 SRK5002               52:47    9:34 
    8 Richtr Ji                 JEN5001               57:33   14:20 
    9 Pohl Zdenk                 SRK5301               63:40   20:27 
   10 Brta Miroslav              JEN5201               64:48   21:35 

      Pospil Ji               TUV4701C               disk         



H55D  (12)     0.0 km  160 m   24 K        

    1 K Pavel                  PZR4800C              54:40    0:00 
    2 Klimpl Petr                 LPU5401C              57:10    2:30 
    3 Sokol Zdenk              SNA4501C              57:27    2:47 
    4 Seidl Karel                 SRK4301               58:40    4:00 
    5 Zlesk Zdenk               JIL4701C              66:35   11:55 
    6 Bare Martin                VLI4707C              72:17   17:37 
    7 Chmelk Ji                LPU4702C              74:25   19:45 
    8 epelka Petr                LPU4701C              75:23   20:43 
    9 Fejk Zbynk                 HOR4801               78:37   23:57 
   10 Jiran  Vclav               PHK4701C             103:47   49:07 

   ms Mikan Vladimr              SJC4805               53:40         
   ms Havlk Jaroslav             SJC3601               56:16         



H65C  (8)      0.0 km  160 m   24 K        

    1 Mslo Miroslav              SHK4001C              60:26    0:00 
    2 Weber  Petr                 PHK3901C              64:30    4:04 
    3 Mlek Josef                 LPU3901C              65:14    4:48 
    4 Vykysal  Frantiek         PHK3002C              66:03    5:37 
    5 Koudelka Karel              LPU4001C              69:09    8:43 
    6 Novotn  Petr               PHK3802C              69:18    8:52 
    7 Mikuleck Jan               PHK3801               70:05    9:39 

      Zemnek Bohumil             VRL3601C               disk         



H65D  (2)      0.0 km  120 m   20 K        

    1 Ktnsk Jaroslav           BOR3600C              49:42    0:00 
    2 Komanec Vclav              SHK3501C              70:20   20:38 



HDR  (22)      0.0 km  70 m   6 K          

    1 Tma Matj                  SJC                   24:47    0:00 
    2 Doucha Martin               SNA0501C              31:32    6:45 
    3 Kapar Jan                  TYN                   32:41    7:54 
    4 ima Vojtch               TYN0201C              34:46    9:59 
    5 ern Tom                 NER                   38:26   13:39 
    6 Zemnek Mikul             SRK0201               38:39   13:52 
    7 Waek Hubert                VRL                   39:29   14:42 
    8 Kolov Veronika            LPU                   41:20   16:33 
    9 Michlov Valentna          VRL0451               42:36   17:49 
   10 Zeck Linda               VAM0099               45:04   20:17 
   11 Horn Ji                  LTU0701               45:10   20:23 
   12 tregl Maty               VRL0301               46:00   21:13 
   13 vagr Rostislav             TYN0001C              46:46   21:59 
   14 ivrn Jan                  LPU0501C              52:38   27:51 
   15 Fikar imon                 VRL                   53:05   28:18 
   16 kolnk Eduard              BRU0103C              53:11   28:24 
   17 Piln Natlie               VRL0351               54:08   29:21 
   18 Locker Daniel               SRK0204               54:56   30:09 
   19 Matouov Gabina            VRL                   57:25   32:38 
   20 kolnkov Karla            BRU                   61:53   37:06 
   21 Posolda Tom               NER                   65:36   40:49 
   22 Faltejsek Tobi            NER                   70:46   45:59 



P  (20)        0.0 km  120 m   16 K        

    1 Folprecht Eda               TUV7301               35:10    0:00 
    2 Folprechtov Katka          OKP7401               38:43    3:33 
    3 ediv Josef                STH                   40:42    5:32 
    4 Svoboda Ivan                NER                   45:23   10:13 
    5 Kopek Vt                 NER                   45:35   10:25 
    6 Fejlek                      SHK                   46:47   11:37 
    7 Vlkov Iva                 NER                   48:32   13:22 
    8 Piln Lba                  NER                   58:10   23:00 
    9 indelkov Martina          SLA                   74:46   39:36 
   10 Kopkov Alena             NER                   77:20   42:10 
   11 Fikar Ale                  VRL                   77:52   42:42 
   12 Bubenkov Lenka            VRL                   79:21   44:11 
   13 Kopek Ji                NER                   82:12   47:02 
   14 vb Pavel                  BRU6701C              89:03   53:53 
   15 Kaparov Iva               TYN                  110:16   75:06 
   16 blov Zoja                NER                  116:34   81:24 

      Frmmelov Tereza           BRU9652C               disk         
      Nezbedov Andrea            STH                    disk         
      ima Pavel                 TYN6901C               disk         
      Nacu Lenka                  LPU                    disk         



VRL  (25)      0.0 km  150 m   23 K        

    1 Vlastimil Polk             VRL7702               46:24    0:00 
    2 Zuzka Kubtov              VRL9151               59:08   12:44 
    3 Petr Wohanka                VRL7305               59:36   13:12 
    4 Luk Kubt                 VRL9301               63:13   16:49 
    5 Mra Kubt                  VRL6701               64:42   18:18 
    6 Dana Kubtov               VRL6851               67:13   20:49 
    7 Tom tregl                VRL5001               67:21   20:57 
    8 Picek Sva                 VRL                   68:17   21:53 
    9 Elika Bucharov            VRL9253               69:01   22:37 
   10 Pavel Wohanka               VRL7501               70:02   23:38 
   11 Eva Ndrlov                VRL5451               71:09   24:45 
   12 Andrea treglov            VRL7552               71:18   24:54 
   13 Ji Cupk                  VRL7201               73:37   27:13 
   14 Radka Dolealov            VRL9252               73:42   27:18 
   15 Erika Kiinov              VRL9154               74:06   27:42 
   16 Lucka Jebav                VRL9254               77:03   30:39 
   17 Vra Vaoukov             VRL7979               79:10   32:46 
   18 Hanka Vlachov              VRL6251               87:10   40:46 
   19 Pavel Star                 VRL6301               89:33   43:09 
   20 Dita Wakov                VRL7151               90:02   43:38 
   21 Natlie rov              VRL9052               93:50   47:26 
   22 Jarda Han                  VRL                   94:54   48:30 
   23 Katka Wohankov             VRL7955              110:34   64:10 
   24 Ruda Kutlvar               VRL7601              126:54   80:30 

      Petr tregl                 VRL7303                disk         




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY
9.06.201920:09 -
25.03.201906:25 -
5.03.201814:00 -