16.kolo VO - SJC- 3.11.2007 - Vsledky
16.kolo VO - SJC- 3.11.2007so 3.11.2007 17:13
Vsledkyvytvoeno OE2003 Stephan Krmer 2005

msto Text1         Jmno                        RN Klub                as 



D10C  (10)                1.8 km  95 m   10 K     

    1 STH9751       emberov Kristna              STH               34:13 
    2 SHK9751       Bareov Markta                SHK               34:22 
    3 SHK9752       Vanurov Tereza                SHK               34:38 
    4 STH9752       Dubsk Michaela                 STH               34:39 
    5 LPU9752       Fenclov Tereza                 LPU               34:42 
    6 SRK9752       Zemnkov Tereza                SRK               34:43 
    7 PHK9753       Kavalrov  Jlie               PHK               34:55 
    8 TUR9751       Linkov Alena                   TUR               58:45 
    9 SHK9753       Langrov Anna                   SHK             1:03:00 

      SRK9751       Lorencov Simona                SRK                disk 



D10N  (12)                1.5 km  75 m   8 K      

    1 STH           Urbanov Markta                STH               26:04 
    2 STH           Jezdinsk Natlie               STH               26:09 
    3 SJC9951       Zlmalov Nikola                SJC               26:11 
    4 PHK9999       Kubkov  Jana                 PHK               27:09 
    5 PHK0051       Hpov  Petra                   PHK               27:35 
    6 CHC9852       Chaloupkov Veronika            CHC               41:11 
    7 KUN9951       Kopeck Anna                    KUN               41:16 
    8 ALB9851       Blechov Kristna               ALB               41:25 
    9 VRL9951       Wakov Martina                 VRL               56:56 
   10 STH9851       Jiroutov Jana                  STH               57:11 
   11 STH9754       imnkov Barbora               STH               57:12 
   12 TUV           Thoov Markta                 TUV               57:19 



D12C  (20)                3.3 km  170 m   13 K    

    1 SRK9655       Kulhav Elika                  SRK               46:55 
    2 SJC9552       mejcov Anna                   SJC               46:57 
    3 PHK9752       Samkov  Kateina               PHK               46:59 
    4 PHK9751       Novotn  Klra                  PHK               47:02 
    5 TUV9551       Zakouilov tpnka            TUV               57:27 
    6 JEN9551       Hanuov Michaela               JEN               57:28 
    7 VRL9652       Hanov Petra                   VRL             1:03:17 
    8 VRL           Kinclov Pavla                  VRL             1:03:23 
    9 PHK9653       dkov  Martina                PHK             1:04:27 
   10 STH9552       Pacholkov Lucie               STH             1:04:28 
   11 STH9553       emeljuchov Saa               STH             1:04:31 
   12 PHK9656       Machaov  Michaela             PHK             1:04:32 
   13 STH9651       Tauchmanov Karolna            STH             1:04:35 
   14 Z01           Elika Chvojkova                Z01             1:04:37 
   15 SRK9654       Koskov Kateina                SRK             1:16:45 
   16 SRK           Petrasov Zuzana                SRK             1:16:46 
   17 SRK9553       Ulov Tereza                   SRK             1:17:29 
   18 PHK9655       oubalkov  Anna               PHK             1:17:46 
   19 KAM9651       Hejnalov Eva                   KAM             1:17:49 
   20 VSP9551       Bohata Jana                     VSP             1:35:45 



D12D  (4)                 2.4 km  165 m   11 K    

    1 STH9652       Bhounkov Olvie               STH             1:17:43 
    2 PHK9657       Jgrov  Barbora                PHK             1:18:01 
    3 ALB9651       Sedlkov Aneta                 ALB             1:26:20 
    4 PHK9654       dkov  Lucie                  PHK             1:26:34 



D14C  (17)                5.6 km  260 m   20 K    

    1 LPU9451       Prochzkov Klra               LPU             1:06:13 
    2 PHK9353       Kamenick Kateina              PHK             1:06:16 
    3 LTU9551       Svobodov Lenka                 LTU             1:07:59 
    4 VRL9352       Charvtov Lucka                VRL             1:08:01 
    5 SRK9352       Reslov Hana                    SRK             1:08:13 
    6 DOB9351       Netkov Martina                DOB             1:08:47 
    7 DCE9350       Mrzov Pavla                   DCE             1:10:06 
    8 SRK9356       Kulhav rka                   SRK             1:16:00 
    9 LPU9356       Kiskov Klra                   LPU             1:16:03 
   10 SHK9451       Voenlkov Nicola              SHK             1:16:14 
   11 STH9352       Kalensk Vendula                STH             1:18:12 
   12 TUV9455       Smutn Aneka                   TUV             1:26:54 
   13 DCE9550       Prochzkov Marie               DCE             1:26:59 
   14 SNA9451       Sedloov Aneta                 SNA             1:27:18 
   15 SNA9351       Krunkov Klra                  SNA             1:28:28 
   16 SRK9351       Peremsk Dana                   SRK             1:34:55 
   17 SRK9357       Jaroov Kateina               SRK             1:34:56 



D14D  (4)                 3.3 km  170 m   13 K    

    1 PHK9351       Koutn  Kateina                PHK             1:15:52 
    2 LTU9351       Sevrnkov Monika               LTU             1:15:54 
    2 STH           Grofov Lucie                   STH             1:15:54 

      SRK9355       tpnkov Aneta                SRK                disk 



D16C  (16)                5.8 km  265 m   20 K    

    1 VLI9251       Poloprutsk Markta             VLI             1:08:42 
    2 LTU9251       Grundmannov Hana               LTU             1:09:33 
    2 VRL9252       Dolealov Radka                VRL             1:09:33 
    4 ZAM9153       Chldkov Zuzana                ZAM             1:11:20 
    5 KUN9251       Kopeck Elika                  KUN             1:11:34 
    6 VRL9254       Jebav Lucie                    VRL             1:14:33 
    7 LPU9159       Sklov Elika                  LPU             1:15:59 
    8 VRL9154       Kiinov Erika                  VRL             1:16:34 
    9 ZAM9151       ponarov Lucie                 ZAM             1:16:36 
   10 ZAM9154       Vlkov Marcela                 ZAM             1:20:09 
   11 PHK9151       Balcarov  Mirka                PHK             1:31:52 
   12 VRL9253       Bucharov Elika                VRL             1:32:15 
   13 DOK9250       Hradeck Lucie                  DOK             1:56:51 
   13 TJN9252       Posseltov Tereza               TJN             1:56:51 

      ALB9151       pakov Lucie                  ALB                disk 
      SNA9151       Hnykov Renata                  SNA                disk 



D18C  (13)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 LTU8951       Petrelov Tereza               LTU             1:02:37 
    1 LTU9051       Polzerov Lenka                 LTU             1:02:37 
    3 SNA8951       Zkravsk rka                 SNA             1:03:09 
    4 PHK8951       epov Kateina                 PHK             1:22:17 
    5 LPU8954       Kiacov Zuzana                  LPU             1:24:31 
    6 LPU8953       Ndvornkov Tereza             LPU             1:24:43 
    7 JIL8951       Vikov Vendula                  JIL             1:26:10 
    7 VAM8951       Bednov Michaela              VAM             1:26:10 
    9 SHK9155       Mervartov Kristna             SHK             1:26:15 
   10 ALB9052       Hork Marie                     ALB             1:26:33 
   11 MOV8151       Petra Dienerova                 MOV             1:47:42 

      TUR8951       Papeov Anna                   TUR                disk 
      TUR9051       Horkov Aneta                  TUR                disk 



D21A  (14)                8.6 km  350 m   32 K    

    1 SJC8156       Brokov Dana                   SJC             1:03:14 
    2 DKP8853       Simona Karochov                DKP             1:05:31 
    3 LPU7957       Luanov Marta                  LPU             1:06:03 
    4 SJC8456       Brokov Radka                  SJC             1:09:16 
    5 DKP8450       Kovov Kristna               DKP             1:09:20 
    6 DKP8857       Dolealov Monika               DKP             1:09:25 
    7 LPU8357       Dokalov Martina               LPU             1:09:27 
    8 PHK8851       Machtov  Lucie                PHK             1:09:28 
    9 SCP8152       Hrazdrov Iva                  SCP             1:09:30 
   10 SHK8951       Mdlov Vra                    SHK             1:12:36 
   11 BOR8054       Monika Topinkov                BOR             1:13:22 
   12 PGP8453       Meznkov Lenka                 PGP             1:19:27 
   13 VSP7455       korpilov Jana                 VSP             1:19:43 
   14 DOK6850       Hradeck Petra                  DOK             1:36:12 



D21C  (41)                7.5 km  340 m   28 K    

    1 ZAM8451       ponarov Lenka                 ZAM             1:09:35 
    2 SHK8152       Fejlkov Martina                SHK             1:09:38 
    3 LPU6954       Koberov Lenka                  LPU             1:10:33 
    4 LPU9054       Valachov Martina               LPU             1:10:38 
    5 VAM6251       Smutn Jana                     VAM             1:10:53 
    6 SHK7051       Myslivcov Lenka                SHK             1:10:56 
    7 SJC7962       Tichkov Magdalena            SJC             1:11:04 
    8 JIL8254       Jiitov Zuzana                JIL             1:13:14 
    9 VAM7250       Vandasov Markta               VAM             1:13:43 
   10 PHK7456       Samkov  Renta                 PHK             1:13:48 
   11 CHC7251       Kivdov Lenka                  CHC             1:14:19 
   12 SHK8552       Stulkov Barbora               SHK             1:17:26 
   13 LPU8454       Petrov Daniela                 LPU             1:19:58 
   14 VAM8651       Smutn Pavla                    VAM             1:20:20 
   15 JEN7457       Zaboilov Romana               JEN             1:20:29 
   16 DOB8158       Stolinov Lenka                 DOB             1:20:43 
   17 PHK7351       oubalkov  Veronika           PHK             1:21:11 
   18 SRK4751       Mikuleck Nataa                SRK             1:21:32 
   19 LPU7353       ivrn Karolna                 LPU             1:21:53 
   20 SRK8951       Jirkov Martina               SRK             1:23:07 
   21 LPU8151       Klimplov Zuzana                LPU             1:23:16 
   21 LPU8753       Mrtkov Kvta                 LPU             1:23:16 
   23 LPU8751       Svov Barbora                  LPU             1:23:37 
   24 LPU7956       Vlovsk Eva                    LPU             1:25:11 
   25 JIL7752       Mal Vra                       JIL             1:26:32 
   26 EKP8152       Lucie Pokorna                   EKP             1:27:17 
   27 CET8851       Zvesk Anna                    CET             1:27:23 
   28 CET8051       pov Ivana                    CET             1:27:31 
   29 PHK8359       Lamichov  Kateina             PHK             1:39:02 
   30 DOB8850       Vgsov Markta                DOB             1:40:20 
   30 JIL8751       Krlov Tereza                  JIL             1:40:20 
   32 HOS7951       Kondlkov Radka                HOS             1:40:55 
   33 PVP7751       Berntkov Markta              PVP             1:47:43 
   34 LPU9051       Bolechov Aneka                LPU             1:56:05 
   35 TTR7251       Neporov Marie                 TTR             2:03:08 

      SHK8753       Dolealov Veronika             SHK                disk 
      SHK8853       Hypiusov Tereza                SHK                disk 
      SJC8758       Prakov Aneta                 SJC                disk 
      SRK7373       Filipov Ivana                  SRK                disk 
      JIL8151       Dattelov Iva                   JIL                disk 
      DKP8759       Setnkov Eva                   DKP                disk 



D21D  (19)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 DKP8758       Bochenkov Martina              DKP             1:11:39 
    2 VSP7453       Zakouilov Helena              VSP             1:13:16 
    3 PHK8255       Novotn  Martina                PHK             1:13:17 
    4 SMB8151       Kvapilov Lenka                 SMB             1:13:20 
    5 LPU8453       Batov Martina                 LPU             1:13:58 
    6 FSP8151       ubrtov Vra                   FSP             1:18:54 
    7 TYN8651       Dolealov Marie                TYN             1:29:08 
    8 TYN8554       Benov Jana                     TYN             1:29:09 
    9 PHK8556       Justov  Hana                   PHK             1:31:03 
   10 SRK7452       Zemnkov Eva                   SRK             1:35:04 
   11 ZAM7551       Karlkov Renata                ZAM             1:36:01 
   12 STH7351       Kalensk Kateina               STH             1:36:08 
   13 VAM8451       Hostinsk Jana                  VAM             1:40:04 
   14 MFP7250       Vankov Lucie                 MFP             1:51:54 
   15 SHK8251       Lukov Kateina                SHK             1:57:01 
   16 BRM8051       Gdovinov Zuzana                BRM             2:38:01 
   17 BRM8451       Fialov Tereza                  BRM             2:38:04 

      ALB8651       afov Renata                 ALB                disk 
      LPU7854       Kaparov Eva                   LPU                disk 



D35C  (16)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 LPU6051       Jurakov Jana                  LPU             1:09:11 
    2 SHK6352       Chmelaov Marie                SHK             1:09:16 
    3 PHK5651       Bhounov  Jiina               PHK             1:09:37 
    4 TUR6850       Linkov Iva                     TUR             1:12:17 
    5 VAM7251       Rykalov Jitka                  VAM             1:12:57 
    6 STB6798       Abelov Ivana                   STB             1:13:00 
    7 PZR           Roseck Alena                   PZR             1:13:09 
    8 CHC7151       vadlenov Ivana                CHC             1:13:23 
    9 SHK6751       Mllerov Zorka                 SHK             1:13:39 
   10 MFP6850       Forstov Lenka                  MFP             1:19:36 
   11 PHK5951       Panchrtkov  Jitka             PHK             1:20:07 
   12 DCE5450       Prochzkov Milue              DCE             1:28:12 
   13 TJN7050       Posseltov Romana               TJN             1:32:15 
   14 ZIS           Wagner Martina                  ZIS             1:48:29 
   15 Z03           Libuse Srbova                   Z03             2:14:59 
   16 DKP6651       Illnerova Daniela               DKP             2:24:37 



D35D  (25)                5.8 km  265 m   20 K    

    1 VAM6452       Veverkov Yveta                 VAM             1:14:58 
    2 SHK6354       Egrtov Jitka                   SHK             1:17:27 
    3 SHK6752       Fundov Hana                    SHK             1:17:29 
    4 ZAM6351       Cabalkov Ivana                 ZAM             1:17:35 
    5 PHK7052       Koutn  Alena                   PHK             1:20:58 
    6 LPU6554       Roudn Eva                      LPU             1:21:06 
    7 TYN6451       Dolealov Iva                  TYN             1:21:07 
    8 TYN6651       Marckov Petra                 TYN             1:24:33 
    9 PHK6552       Kubtov  Iva                   PHK             1:26:15 
   10 PHK6757       Azebov  Martina                PHK             1:26:16 
   11 LPU6351       Weisbauerov Blanka             LPU             1:26:46 
   11 LPU6654       Valachov Jana                  LPU             1:26:46 
   13 PEN6350       Kbrtov Iva                    PEN             1:33:08 
   14 SHK5853       Svobodov Eva                   SHK             1:41:42 
   15 SHK5851       Gazdakov Jana                 SHK             1:41:43 
   16 VAM5851       Suchanov Lenka                 VAM             1:41:53 
   17 SRK6351       Peremsk Dana                   SRK             1:41:57 
   18 PHK6153       Justov  Jana                   PHK             1:48:42 
   19 CHC6651       Semrdov Jitka                 CHC             2:00:50 
   20 SNA7053       Krunkov Bohuslava              SNA             2:02:37 
   21 LTU6351       Petrelov Alena                LTU             2:04:21 

      KAM6650       afkov Petra                   KAM                disk 
      LTU6352       Hanuov Jitka                  LTU                disk 
      PHK6961       Weberov  Zuzana                PHK                disk 
      TYN6851       Kodytkov Jitka                 TYN                disk 



D45C  (21)                5.8 km  265 m   20 K    

    1 PHK5551       Rybov  Lenka                 PHK             1:13:21 
    2 LPU6054       Vilnerov Eva                   LPU             1:13:26 
    3 SHK6151       Novotn Iva                     SHK             1:13:27 
    4 DCE5550       Mrzov Pavla                   DCE             1:13:33 
    5 SHK6152       Hausvaterov Marcela            SHK             1:13:34 
    6 SNA5351       Langrov Eva                    SNA             1:13:50 
    7 PHK5351       Jiranov  Alena                 PHK             1:14:41 
    8 SHK5351       Fejlkov Alice                  SHK             1:14:42 
    9 JIL6052       Jiitov Hana                  JIL             1:14:44 
   10 NPA5754       Hukov Eva                     NPA             1:24:03 
   11 LPU5552       Mrtkov Hana                  LPU             1:24:06 
   12 JIL5362       Zleskov Vlasta                JIL             1:24:56 
   13 NPA5351       Kalibnov Jiina               NPA             1:27:00 
   14 LPU5752       Batov Alena                   LPU             1:37:11 
   14 LPU6151       Hermanov Dana                  LPU             1:37:11 
   16 DOB6052       Tich Jiina                    DOB             1:39:27 
   17 SNA5951       Romanov Lenka                  SNA             1:40:52 
   18 SHK5852       Blhov Luba                    SHK             1:41:04 
   19 SHK5652       abatkov Zdena                 SHK             1:41:05 
   20 SHK5751       Stulkov Zuzana                SHK             1:41:07 
   20 SHK           Vychodilov Jiina              SHK             1:41:07 



D45D  (18)                5.6 km  260 m   20 K    

    1 LPU5751       Noikov Libue                LPU             1:12:41 
    1 LPU5851       Vchov Ladislava               LPU             1:12:41 
    3 LPU5654       Dokalov Jiina                LPU             1:13:08 
    4 LPU4752       Kubkov Kvta                  LPU             1:13:19 
    5 ZAM5951       Kalousov Dana                  ZAM             1:22:20 
    6 ZAM6251       Nokov Dagmar                  ZAM             1:22:47 
    7 PHK5952       Balcarov  Eva                  PHK             1:23:28 
    8 LPU5551       Klimplov Alena                 LPU             1:23:52 
    9 JIL5851       Kynlov Miroslava              JIL             1:24:54 
   10 TUR5650       Konopov Jana                 TUR             1:26:45 
   11 PHK6151       Hejnalov Hana                  PHK             1:37:50 
   12 JEN5452       Havlov Jaroslava               JEN             1:41:38 
   13 LPU4951       rollov Zdeka                 LPU             1:53:48 
   14 SRK5752       Duslkov Marie                 SRK             2:10:33 
   15 ZAM6051       Novkov Miloslava              ZAM             2:18:02 

      LPU5451       trbov Lenka                  LPU                disk 
      SHK5251       lechtov Marie                 SHK                disk 
      LTU           Votokov Ivana                 LTU                disk 



D55C  (10)                5.6 km  260 m   20 K    

    1 TUR5150       Omov Jana                      TUR             1:21:52 
    2 PZR5051       Kov Zdenka                  PZR             1:22:02 
    3 SRK3951       Ehlov Iva                      SRK             1:40:14 
    4 ZAM4651       Lhotsk Hana                    ZAM             1:44:05 
    5 LTU4751       Kutkov Stanislava            LTU             1:44:51 
    6 TUR4350       lzrov Eva                    TUR             1:45:02 
    7 ZIT5052       Ender Irina                     ZIT             1:45:50 
    8 DLT5151       Nedvdkov Jitka                DLT             2:30:34 

      LPU4753       Mal Marie                      LPU                disk 
      PGP4451       Dvokov Ladislava             PGP                disk 



H10C  (17)                1.8 km  95 m   10 K     

    1 CHC9901       Kivda Tom                    CHC               26:10 
    2 LTU9901       Killar Dominik                  LTU               26:14 
    3 SRK9701       Klma Duan                     SRK               26:19 
    4 PHK9901       Kavalr  Jchym                 PHK               26:20 
    5 CHC9701       Semrd Ladislav                 CHC               26:21 
    6 LPU9803       Koka Matj                     LPU               26:24 
    7 LPU0002       Roudn Martin                   LPU               26:25 
    8 NER           Tuil Ondej                    NER               26:45 
    9 LPU0001       Roudn Vclav                   LPU               26:48 
   10 SRK9802       Locker Tom                    SRK               26:51 
   11 STB9801       Ludvk Maty                   STB               26:54 
   12 PHK9705       Beka  Vladimr                 PHK               27:05 
   13 PHK9702       Hp  Ondej                     PHK               27:20 
   14 LPU9702       Novotn Vojtch                 LPU               40:16 
   15 LPU9802       k Jan                         LPU               40:41 

      LPU9902       Fencl Jon                     LPU                disk 
      PHK9703       tpn  David                   PHK                disk 



H10N  (17)                1.5 km  75 m   8 K      

    1 STH           Kalensk Ale                   STH               28:33 
    2 SRK9901       Fajfr Oldich                   SRK               28:52 
    3 SRK9903       Vavera Ale                     SRK               30:57 
    4 PHK0001       Samek  Tom                    PHK               31:00 
    5 LTU9902       Killar Luk                    LTU               31:05 
    6 PHK           Ondej Metelka                  PHK               31:06 
    7 TUV9902       Tho Tom                      TUV               33:34 
    8 SJC           Ferbr Jan                       SJC               33:38 
    9 SJC9802       Doleal Vt                     SJC               39:32 
   10 VRL9701       Bubenk Adam                    VRL               39:33 
   11 TUV0002       Marek Krytof                   TUV               53:57 
   12 SJC           Karsek Matj                   SJC               56:53 
   13 SJC           Macko Luk                     SJC               56:57 
   14 SHK9901       Kudera Tom                    SHK               57:33 
   15 KAM           afka Sebastian                 KAM               57:34 
   16 VRL           Mlejnek Ondra                   VRL             1:01:19 

      KUN9801       Rusz Vratislav                  KUN                disk 



H12C  (27)                3.3 km  170 m   13 K    

    1 TUV9501       Hork Patrik                    TUV               33:29 
    2 NPA9601       Tzlar Vojtch                  NPA               38:17 
    3 SRK9502       Maek Ondej                    SRK               38:19 
    4 SHK9702       Mervart Marek                   SHK               38:20 
    5 SJC9601       tl Jan                        SJC               38:37 
    6 DKP9500       Vclav uprek                 DKP               38:40 
    7 KUN9501       Kopeck Milo                   KUN               38:42 
    8 LPU9609       Kaplan Martin                   LPU               41:51 
    9 LPU9502       Deml Tom                      LPU               41:57 
   10 DKP9600       Illner Vojtch                  DKP               43:19 
   11 CHC9501       Kivda Martin                   CHC               46:49 
   12 CHC9602       Janeba Vladimr                 CHC               46:56 
   13 PHK9602       Petr Horek                    PHK               47:02 
   14 SHK9701       Netuka Vojtch                  SHK               48:21 
   15 SRK9507       Kosek Jan                       SRK               48:24 
   16 PHK9601       Maata Matj                    PHK               48:26 
   17 VAM9701       Vyskoil tpn                 VAM               48:28 
   18 TJN9501       Posselt Martin                  TJN               48:58 
   19 VAM9601       Rykala Filip                    VAM               48:59 
   20 LPU9501       Lemberk Jakub                   LPU               49:00 
   21 SRK9509       Ptek Martin                   SRK               49:08 
   22 SHK9604       Trejbal Vclav                  SHK             1:28:57 

      KUN9502       Hruka Antonn                  KUN                disk 
      SHK9502       Morkes Michal                   SHK                disk 
      VAM9501       Pro Tom                      VAM                disk 
      VRL9601       Charvt Jan                     VRL                disk 
      ZAM9603       Lesk Jakub                     ZAM                disk 



H12D  (12)                2.4 km  165 m   11 K    

    1 SJC9603       Zlmal David                    SJC               39:18 
    2 VLI9502       Ryb Leon                      VLI               39:23 
    3 SRK           Heman Ondej                   SRK             1:06:01 
    4 JEN9703       Hjek Jan                       JEN             1:06:05 
    5 TUV           Sokol Ondej                  TUV             1:06:07 
    6 DOB9601       Preininger Krytof              DOB             1:06:09 
    7 LPU9610       Tomek Jan                       LPU             1:06:29 

      JEN9601       Kadeka Adam                    JEN                disk 
      SHK9504       koda tpn                    SHK                disk 
      STH9603       Postolka David                  STH                disk 
      ZAM9601       Hamuka Frantiek               ZAM                disk 
      ZAM9602       Duek Martin                    ZAM                disk 



H14C  (21)                5.8 km  265 m   20 K    

    1 LPU9302       Kos Oldich                     LPU               51:04 
    1 LTU9401       Grundmann Jan                   LTU               51:04 
    3 LPU9402       Novotn Vclav                  LPU               51:13 
    4 SRK9302       Svtelsk Jakub                 SRK               52:57 
    5 VRL9301       Kubt Luk                     VRL               53:02 
    6 PHK9401       Kamenick Ondej                PHK               54:58 
    7 ZAM9301       Kubelka Tom                   ZAM               56:15 
    8 STH9401       Kuera tpn                   STH               57:56 
    9 LPU9303       Kos Tom                       LPU               58:32 
   10 CET9301       Zvesk Filip                   CET             1:08:04 
   11 PHK9410       Bryscejn  Viktor                PHK             1:09:03 
   12 STH9402       Kuera Tom                    STH             1:10:27 
   13 VAM9301       Smutn imon                    VAM             1:14:41 
   13 VAM9401       Dvoek Radek                  VAM             1:14:41 
   15 PHK9402       Lis ron                       PHK             1:14:58 
   16 STH9301       Klouek Martin                  STH             1:15:57 
   17 SHK9501       Mlateek Ji                   SHK             1:27:59 
   18 SRK9411       ediv Zdenk                   SRK             1:28:23 
   19 SRK9402       Jirouek Vt                    SRK             1:28:37 
   20 LPU9405       Zelinka Jan                     LPU             1:32:55 

      SJC9401       mejc Jakub                     SJC                disk 



H14D  (3)                 3.3 km  170 m   13 K    

    1 TYN9301       Jake Vojtech                   TYN               49:41 
    2 PVP9401       Kroupa Tom                    PVP               55:01 
    3 ZAM9302       Mazura Frantiek                ZAM             1:29:37 



H16C  (18)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 LTU9203       Svoboda Tom                   LTU               54:51 
    1 STH9202       Uvizl Marek                     STH               54:51 
    3 SHK9208       Kudera Daniel                   SHK               55:00 
    4 LPU9201       Novotn Jan                     LPU               55:02 
    5 SHK9204       Smitka Jan                      SHK               55:26 
    6 PHK9110       Azeb  Karim                     PHK             1:00:05 
    7 SHK9203       Egrt Martin                     SHK             1:00:34 
    8 STH9203       Hladk Frantiek                STH             1:03:23 
    9 STH9201       Kuera Michal                   STH             1:03:31 
   10 TJN9101       Picek Jan                       TJN             1:06:22 
   11 LPU9102       Macl Jan                        LPU             1:12:07 
   11 LPU9205       Valach Ondej                   LPU             1:12:07 
   13 TYN9103       Jake Ondrej                    TYN             1:16:15 
   14 JIL9207       Janata Jakub                    JIL             1:17:52 
   15 LPU9101       Weisbauer Vojtch               LPU             1:20:55 
   16 TUR9301       Zakouil Vt                    TUR             1:27:40 

      LPU9120       Tich Ondej                    LPU                disk 
      SHK9105       Vychodil Adam                   SHK                disk 



H16D  (3)                 5.8 km  265 m   20 K    

    1 LPU9202       Zitka Luk                     LPU             1:26:24 
    2 NPA9003       Tzlar Ondej                   NPA             1:26:25 
    3 VAM9101       Rykala Daniel                   VAM             1:26:27 



H18C  (14)                7.5 km  340 m   28 K    

    1 JIL9007       Klouek Tom                   JIL               56:44 
    2 PHK9001       Zelenka  Tom                  PHK             1:04:20 
    3 SHK9007       Souek Michal                   SHK             1:10:06 
    4 SHK9101       Stulk Matj                    SHK             1:10:07 
    5 LTU9002       Kult Martin                     LTU             1:10:09 
    6 SNA9003       Dostl Tom                    SNA             1:10:16 
    7 CHC8903       Adamec Marek                    CHC             1:13:55 
    8 PHK9202       Mikuleck  Jan                  PHK             1:15:36 
    8 SHK9103       Funda Jan                       SHK             1:15:36 
   10 JIL9006       ern Vojtch                   JIL             1:23:39 
   11 SHK8904       Tomalk Ondej                  SHK             1:25:15 
   12 CET9001       Zvesk Marek                   CET             1:29:17 
   13 Z04           Pavel Cepek                     Z04             1:50:26 

      CET8901       Pirkl Ji                      CET                disk 



H21A  (31)                9.0 km  375 m   33 K    

    1 SHK8702       mehlk Eduard                  SHK               58:04 
    2 SHK8406       Komanec Vclav                  SHK               58:21 
    3 PHK8101       Novotn  Tom                  PHK               58:23 
    4 VLI7707       Habn Ivo                       VLI               58:29 
    5 SHK7601       Hepner David                    SHK               58:30 
    6 ZBM8507       Palas Jan                       ZBM               59:31 
    7 ZBM8923       Klusek Matj                  ZBM             1:01:09 
    8 PHK8802       Panchrtek  Jan                 PHK             1:01:12 
    9 SHK8212       Stulk Jakub                    SHK             1:01:16 
   10 JIL7701       Koln Jan                       JIL             1:01:30 
   11 SHK8901       Jirsek Michal                  SHK             1:01:49 
   12 FSP7901       Fibr Tom                     FSP             1:08:11 
   13 VLI6205       Poloprutsk Tom               VLI             1:08:19 
   14 VIZ8400       Jahn Petr                       VIZ             1:08:20 
   15 PHK7107       Maata Roman                    PHK             1:08:39 
   16 TUR7900       urgan tefan                   TUR             1:10:43 
   17 PHK8902       Kubt  Jan                      PHK             1:10:55 
   18 HAR7301       Martan Ji                     HAR             1:11:17 
   19 PHK7601       Vtek  Petr                     PHK             1:11:36 
   20 SLP7704       afka Jan                       SLP             1:13:37 
   21 PHK8102       Miroslav Gebas                  PHK             1:14:03 
   22 PHK8701       Justa  Pavel                    PHK             1:14:22 
   23 TUN7801       Jelnek Petr                    TUN             1:15:20 
   24 SHK7911       Weiner Jakub                    SHK             1:18:41 
   25 VSP5700       Skorpil Martin                  VSP             1:20:18 
   26 SHK8508       Svoboda Petr                    SHK             1:32:36 
   27 SHK8404       Gazdako Jan                    SHK             1:32:43 
   28 PHK7605       Kadevek  Petr                 PHK             1:38:16 

      LPU7308       Vvra Jaroslav                  LPU                disk 
      TUR8103       Va Petr                       TUR                disk 
      VSP7401       Zakouil Vaek                  VSP                disk 



H21C  (54)                8.6 km  350 m   32 K    

    1 NPA7502       Novk Ji                      NPA             1:03:57 
    2 PHK6502       Novotn  Milan                  PHK             1:04:08 
    3 NPA8001       Anto Filip                     NPA             1:04:15 
    4 NPA7701       Novk Zdenk                    NPA             1:04:20 
    5 VAM8402       ehk Pavel                     VAM             1:04:25 
    6 LPU8605       Lenner Miroslav                 LPU             1:04:30 
    7 SNA7105       Doucha Ji                     SNA             1:05:02 
    8 LPU6401       Kaplan Jan                      LPU             1:06:57 
    9 VAM8401       Veverka Tom                   VAM             1:07:22 
   10 EKP7002       Ondej Blaha                    EKP             1:07:23 
   11 DOB7405       p Ondej                      DOB             1:07:50 
   12 JAM7100       Korek Pavel                   JAM             1:08:01 
   13 SHK7605       Svoboda Ondej                  SHK             1:08:09 
   14 LPU8106       abatka Petr                    LPU             1:08:20 
   15 SRK8805       Jirk Ondej                   SRK             1:08:32 
   16 NPA8401       Bejr Zdenk                     NPA             1:08:55 
   17 ALB7801       Kupka Jaroslav                  ALB             1:09:42 
   17 CET7501       Kolek Petr                      CET             1:09:42 
   19 VAM8403       Hudk Stanislav                 VAM             1:11:16 
   20 SCP7500       Richard Khel                    SCP             1:11:17 
   21 SHK8908       Havlas Jan                      SHK             1:11:19 
   22 SHK8902       abatka Zdenk                  SHK             1:11:52 
   23 LPU8701       Fiala Petr                      LPU             1:15:09 
   24 TJN9001       Hosta Petr                     TJN             1:15:58 
   25 TUR7902       Kubek Zdenk                  TUR             1:17:51 
   26 LPU7102       Filiko Marek                   LPU             1:17:56 
   27 SCP6901       Rakovec Michal                  SCP             1:17:59 
   28 CET7001       af Miroslav                  CET             1:18:36 
   29 LPU7601       Jirsek Ale                    LPU             1:18:46 
   30 SHK7704       Slovk Miroslav                 SHK             1:18:47 
   31 LPU6702       Kober Michal                    LPU             1:19:27 
   31 LPU7304       Karel Haas                      LPU             1:19:27 
   33 CHC7703       Korbel Michal                   CHC             1:21:08 
   34 MFP6601       Vanek Tom                   MFP             1:22:09 
   35 PGP7405       David Komn                     PGP             1:23:45 
   36 SHK7602       Touil Karel                    SHK             1:25:30 
   37 VAM8802       Klapal Michal                   VAM             1:25:48 
   38 ZIS           Kerger Rolf                     ZIS             1:25:54 
   39 TJN6601       Hosta Petr                     TJN             1:27:03 
   40 STH7401       Chrst Tom                    STH             1:32:13 
   41 KAM9105       afka Daniel                    KAM             1:33:48 
   42 LPU8105       Fuktko Jan                     LPU             1:34:28 
   43 LPU8602       Bolech Filip                    LPU             1:36:43 
   44 CHC8603       Ptek Michal                    CHC             1:40:10 
   45 CHC7602       Jiri Pasek                      CHC             1:42:43 
   46 MFP6301       Forst Libor                     MFP             1:58:20 
   47 DOB8300       Hampl Petr                      DOB             2:02:05 

      DOB8001       Preininger Ludk                DOB                disk 
      DOB8002       Janda Martin                    DOB                disk 
      DOK6300       Hradeck Jaroslav               DOK                disk 
      CHC8502       Peek Ondej                    CHC                disk 
      PHK8403       Jeek  Ji                     PHK                disk 
      SMR7800       Pa -MELOUN- Lukavec           SMR                disk 
      HOS7901       Lnsk Roman                    HOS                disk 



H21D  (23)                7.5 km  340 m   28 K    

    1 PHK7302       Samek  Petr                     PHK             1:00:49 
    2 TUV7402       Kvapil Petr                     TUV             1:03:07 
    3 CHC7502       vadlena Pavel                  CHC             1:03:16 
    4 PHK7701       Jiran  Jan                      PHK             1:10:25 
    5 ZAM7301       Bza Daniel                    ZAM             1:10:33 
    6 BRM8201       Burdych Tom                   BRM             1:15:01 
    7 LPU8306       Duch Zdenk                     LPU             1:20:13 
    8 LPU7820       Kokaisl Tom                   LPU             1:20:15 
    9 LPU7514       Frosch Petr                     LPU             1:20:24 
   10 BOR6601       Doleal Milo                   BOR             1:20:50 
   11 PHK7201       Hp  Petr                       PHK             1:20:54 
   12 CHC8601       Skora Bohumil                  CHC             1:21:28 
   13 VRL           Podstata Ale                   VRL             1:23:39 
   14 BOR6400       Dok Boris                    BOR             1:24:17 
   15 MFP6302       imek Miroslav                  MFP             1:24:18 
   16 VAM9002       Novk Martin                    VAM             1:25:40 
   17 ZAM8001       Kobliek Kamil                  ZAM             1:28:21 
   18 PHK7108       Koutn  Pavel                   PHK             1:29:10 
   19 BRM7702       Radonsk Tom                  BRM             1:29:35 
   20 PHK7207       Pompach  Martin                 PHK             1:29:51 
   21 BRM7201       Sokol Milan                     BRM             1:35:42 
   22 VAM7701       Krl Ji                       VAM             1:51:00 

      CHC7701       Machek Milan                  CHC                disk 



H35C  (25)                8.6 km  350 m   32 K    

    1 PHK7001       Cich  David                    PHK             1:08:08 
    2 PHK6503       Kavalr  Karel                  PHK             1:08:10 
    3 PHK6601       Kamenick Jan                   PHK             1:08:11 
    4 DCE5500       Prochzka Antonn               DCE             1:08:21 
    5 JIL6401       Kynl Stanislav                 JIL             1:12:38 
    6 SHK5801       Hausvater Karel                 SHK             1:12:54 
    7 VAM6101       Doleal Josef                   VAM             1:13:19 
    8 PHK7101       Hp  Pavel                      PHK             1:13:31 
    9 PPU6301       Fencl Ji C                    PPU             1:13:39 
   10 API6401       Funda Ji                      API             1:15:47 
   11 SHK6402       Chmela Pavel                   SHK             1:16:14 
   12 DKP6601       Illner Jakub                    DKP             1:17:51 
   13 DKP6900       Ondej uprek                 DKP             1:18:12 
   14 MFP6401       Suk Ji                        MFP             1:20:15 
   15 LTU6301       Petrela Pavel                  LTU             1:23:49 
   16 SHK6701       Langr Jan                       SHK             1:24:19 
   17 TTR6101       Nepor Jan                      TTR             1:24:29 
   18 JIL5201       Erlebach Josef                  JIL             1:33:26 
   19 TJN6802       Posselt Martin                  TJN             1:45:06 
   20 TYN6501       Jake Josef                     TYN             1:52:37 
   21 SHK6601       Souek Karel                    SHK             2:00:53 
   22 Z01           Zbyek Chvojka                  Z01             2:11:02 

      PHK6701       Weber  Petr                     PHK                disk 
      SHK6901       Mller Robert                   SHK                disk 
      PHK6409       Radim tpn                    PHK                disk 



H35D  (29)                7.5 km  340 m   28 K    

    1 SHK7001       Netuka Jan                      SHK             1:01:56 
    2 CHC6701       Kivda Ivan                     CHC             1:02:01 
    3 HOS6701       Hanu Karel                     HOS             1:13:25 
    4 LPU6306       ivrn Pavel                    LPU             1:13:28 
    5 LPU6201       Cinkan Zdenk                   LPU             1:13:43 
    6 SNA6301       Imlauf Martin                   SNA             1:14:02 
    7 LTU6501       Hanu Pavel                     LTU             1:14:12 
    8 VAM6401       Rykala Karel                    VAM             1:14:38 
    9 SHK6001       Vzek Ludk                     SHK             1:17:55 
   10 LPU6505       Valach Petr                     LPU             1:17:57 
   11 SHK6403       Funda Michal                    SHK             1:18:16 
   12 HAV6508       Kork Marin                   HAV             1:18:19 
   13 SHK6104       Novotn Pavel                   SHK             1:19:59 
   14 KUN6201       Lux Zdenk                      KUN             1:20:07 
   15 PHK6501       Kubek  Radek                  PHK             1:20:38 
   16 LTU6801       Killar Marek                    LTU             1:20:56 
   17 SRK           Heman Daniel                   SRK             1:21:24 
   18 CHC6001       Janeba Petr                     CHC             1:23:50 
   19 KUN7201       Rusz Roman                      KUN             1:27:09 
   20 LPU6305       Kiac Ji                       LPU             1:30:28 
   21 SRK7001       Locker Martin                   SRK             1:31:40 
   22 CHC6301       Jelnek Roman                   CHC             1:35:06 
   23 VAM6301       Novk Ji                      VAM             1:35:44 
   24 LTU5801       Krej Jaroslav                 LTU             1:36:50 
   25 PHK6101       Justa  Jaromr                  PHK             1:37:04 
   26 SHK5901       Svoboda Miloslav                SHK             1:38:09 
   27 SHK6301       Vychodil Tom                  SHK             1:39:45 
   28 SNA6101       Roman Martin                    SNA             1:50:22 
   29 CHC6703       Chaloupka Stanislav             CHC             2:45:03 



H45C  (42)                7.5 km  340 m   28 K    

    1 NPA5101       Kalibn Jaroslav                NPA             1:01:02 
    2 TJP4900       Frantisek Peterka               TJP             1:01:08 
    3 STH5801       Uvizl Ivan                      STH             1:01:38 
    4 CHC4601       vadlena Ji                   CHC             1:02:06 
    5 KUN5801       Trejtnar Pavel                  KUN             1:02:23 
    6 LTU4801       Rejmont Milan                   LTU             1:02:30 
    7 VSP5000       Honek Jaroslav                VSP             1:03:15 
    8 SHK5702       Gazdako Milan                  SHK             1:07:20 
    9 LPU5404       Juraka Vojtch                 LPU             1:07:44 
   10 LPU5405       Noika Miroslav                LPU             1:07:55 
   11 CET5002       pa Ji                       CET             1:08:31 
   11 VAM5801       Tupec Ji                      VAM             1:08:31 
   13 LPU5002       Mrtk Vclav                   LPU             1:08:32 
   14 PVP6104       Kroupa Vclav                   PVP             1:09:15 
   15 LPU6102       Roudn Vclav                   LPU             1:09:17 
   16 LPU5001       Far Jaroslav                  LPU             1:09:18 
   17 DOK6200       Konek Zdenk                  DOK             1:09:46 
   18 TUR5803       Konop Ji                    TUR             1:10:26 
   19 STH5501       Junek Petr                      STH             1:11:44 
   20 STB5701       Ludvk Petr                     STB             1:11:46 
   21 SRK4701       Vtek Zdenk                    SRK             1:11:52 
   22 TUR5601       Holas Vladimr                  TUR             1:12:02 
   23 TYN5602       Vlcek Josef                     TYN             1:12:21 
   24 PHK5701       Bhoun  Pavel                   PHK             1:12:55 
   25 TYN5601       Dockal Zdenek                   TYN             1:13:05 
   26 TUR5102       Provaznk Ji                  TUR             1:16:38 
   27 SRK5301       Pohl Zdenk                     SRK             1:21:34 
   28 DOB5501       Tich Boris                     DOB             1:23:08 
   29 LPU5408       trba Pavel                    LPU             1:23:29 
   30 TYN5401       Doleal Petr                    TYN             1:25:50 
   31 LPU5206       Task Milan                    LPU             1:26:03 
   32 TUR4802       Kubek Zdenk                  TUR             1:27:25 
   33 TJN5602       Hork Petr                      TJN             1:28:57 
   34 LPU5905       Novotn Miroslav                LPU             1:32:38 
   35 LPU5904       Bolech Ji                     LPU             1:33:25 
   36 Z03           Martin Srb                      Z03             1:36:21 
   37 LTU4802       Prochzka Ji                  LTU             1:36:34 
   38 DOB5000       Cupal Jan                       DOB             1:42:12 
   39 SRK4901       Danek Josef                   SRK             1:42:14 

      JIL5401       Kynl Stanislav                 JIL                disk 
      TUR4801       Jakubec Jindich                TUR                disk 
      TYN5301       Beo Miroslav                   TYN                disk 



H45D  (30)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 TUR5100       Hudsk Vlastimil                TUR             1:03:35 
    2 SRK5901       tpnek Rudolf                 SRK             1:09:37 
    3 JIL6102       Mal Even                      JIL             1:10:27 
    4 JIL6101       Krl Martin                     JIL             1:12:44 
    5 PEN6200       Vydra Pavel                     PEN             1:12:59 
    6 SNA5403       Langr Stanislav                 SNA             1:22:36 
    7 SNA5701       Hnyk Petr                       SNA             1:22:38 
    8 PHK5402       Sajbrt  Vclav                  PHK             1:22:45 
    9 ZAM5801       Andr Milan                     ZAM             1:22:56 
   10 SHK5301       Kol Vclav                   SHK             1:24:01 
   11 PHK5703       Balcar  Ale                    PHK             1:24:04 
   12 KUN6001       Paour Josef                    KUN             1:27:19 
   13 LPU5401       Klimpl Petr                     LPU             1:28:43 
   14 HOS4801       Vais Ji                       HOS             1:28:50 
   15 HOS6201       Falta Ji                      HOS             1:32:50 
   15 TYN5604       Malec Jaromr                   TYN             1:32:50 
   17 STH5802       Ryb Ji                      STH             1:33:31 
   18 BRM6101       Vodansk Jaroslav              BRM             1:35:08 
   19 LPU5203       Valenta Miloslav                LPU             1:36:18 
   20 FSP5801       vb Jan                        FSP             1:37:32 
   21 SNA5604       Sedlo Josef                    SNA             1:38:46 
   22 LPU5407       Herman Jan                      LPU             1:40:06 
   23 HOS5401       Kondlka Petr                   HOS             1:42:09 
   24 SHK5701       Stulk Ji                     SHK             1:50:37 
   25 SHK5202       Fejlek Vojtch                  SHK             1:50:43 
   26 PHK5503       Souek  Pavel                   PHK             2:01:25 
   27 SHK5703       abatka Petr                    SHK             2:01:56 
   28 BRM5301       Burdych Lubomr                 BRM             2:04:38 

      LPU5802       Ndvornk Pavel                 LPU                disk 
      LPU6003       Kolo Oldich                   LPU                disk 



H55C  (14)                6.7 km  290 m   28 K    

    1 PHK5201       Vondrou  Jaroslav              PHK               59:45 
    2 PZR4417       Jaromr Pospil                PZR             1:03:18 
    3 NPA5001       Novk Karel                     NPA             1:08:50 
    4 ZIT5004       Ender Volker                    ZIT             1:11:02 
    5 TUV4701       Pospil Ji                   TUV             1:12:25 
    6 JEN5001       Richtr Ji                     JEN             1:16:36 
    7 KUN5201       roler Zdenk                   KUN             1:18:38 
    8 ZHR4800       K Pavel                      ZHR             1:29:32 
    9 JEN5201       Brta Miroslav                  JEN             1:30:38 
   10 STB4901       Bernek Petr                    STB             1:35:05 
   11 JIL4701       Zlesk Zdenk                   JIL             1:51:39 

      CET5101       Pilgr Bohuslav                  CET                disk 
      DLT5001       Babick Tom                   DLT                disk 
   ms SJC4805       Mikan Vladimr                  SJC             1:08:35 



H55D  (13)                5.6 km  260 m   20 K    

    1 SNA4501       Sokol Zdenk                  SNA             1:13:39 
    2 SHK4001       Mslo Miroslav                  SHK             1:18:27 
    3 PHK3801       Mikuleck  Jan                  PHK             1:19:00 
    4 ZAM4401       Tobika Vclav                  ZAM             1:19:15 
    5 LPU4701       epelka Petr                    LPU             1:32:11 
    6 LPU4601       Vvra Jaroslav                  LPU             1:32:33 
    7 PHK3901       Weber  Petr                     PHK             1:37:57 
    8 LPU4001       Koudelka Karel                  LPU             1:38:53 
    9 VLI4707       Bare Martin                    VLI             1:41:06 
   10 PHK4701       Jiran  Vclav                   PHK             2:01:44 

      JEN5002       Kadeka Ji                    JEN                disk 
      SRK4301       Seidl Karel                     SRK                disk 
      TUR4703       Vlek Josef                     TUR                disk 



H65C  (6)                 5.6 km  260 m   20 K    

    1 VRL3601       Zemnek Bohumil                 VRL             1:14:46 
    2 PHK3002       Vykysal  Frantiek             PHK             1:21:55 
    3 BOR3602       Maek Pavel                     BOR             1:26:59 
    4 Z02           Martin Kynkor                   Z02             1:31:53 
    5 ZIT3401       Haufe Horst                     ZIT             1:58:23 

      HOS2601       Hanu Karel                     HOS                disk 



HDR  (27)                 3.1 km  170 m   13 K    

    1 PHK0151       oubalkov  Marie              PHK               51:34 
    2 TUV0202       Marek Maty                    TUV               58:50 
    3 PVP           Kroupov Vendula                PVP             1:01:01 
    4 LPU0003       k Michal                      LPU             1:05:35 
    5 CHC9903       Jelnek Tom                   CHC             1:08:16 
    6 TUR0251       Linkov Lucie                   TUR             1:08:49 
    7 CHC0051       Chaloupkov Kateina            CHC             1:09:39 
    8 SJC           Kochov Kateina,Anna           SJC             1:14:45 
    9 LPU           Rika Radek                   LPU             1:15:18 
   10 VRL0002       Bubenk Jon                   VRL             1:18:37 
   11 VSP0001       Jan Gajda                       VSP             1:28:39 
   12 Z05           Beka Jakub                     Z05             1:28:49 
   13 CHC0101       vadlena Michal                 CHC             1:31:40 
   14 CNR0401       Otto Szegeny                    CNR             1:35:15 
   15 TUV9903       Ktek Vojta                     TUV             1:51:58 
   16 TUV0003       Hladk Jan                      TUV             1:52:00 
   17 ALB           pakov Tereza                 ALB             1:56:21 
   18 LPU0151       Kadav Kateina                 LPU             1:58:46 
   19 ALB           Blecha Martin                   ALB             1:59:14 
   20 LPU           ivrn Jan                      LPU             2:09:39 

      EKP           Blhov Pavla                   EKP                disk 
      MFP0101       Forst Antonn                   MFP                disk 
      SRK0050       Filipov Tereza                 SRK                disk 
      JEN9851       Valkounov Markta              JEN                disk 
      VSP0401       Zakouil Maty                 VSP                disk 
      SJC           Dubsk Vojtch                  SJC                disk 
      SJC           Dubsk Veronika                 SJC                disk 



P  (19)                   3.1 km  170 m   13 K    

    1 STH           Grof Martin                     STH               43:05 
    2 VIZ7658       Sikorov Miroslava              VIZ               50:01 
    3 TUV0001       Zakouil Jon                  TUV               53:37 
    4 NER           Tuilov tpnka               NER               59:26 
    5 SJC           Charousek Karel                 SJC             1:03:56 
    6 PPU           Fenclov                        PPU             1:04:38 
    7 TUV           Tho Milo                      TUV             1:07:29 
    8 Z06           Vlachov Michaela               Z06             1:11:53 
    9 CHC           Chaloupkov Lenka               CHC             1:15:04 
   10 P             Reinisch Simon                  SJC             1:16:28 
   11 TYN           Pavelkov Sona                  TYN             1:18:43 
   12 NER           abkov Kateina                NER             1:18:44 
   13 NER           Purkrbek Tom                 NER             1:24:28 
   14 ZIS           Wehle Silvio                    ZIS             1:25:55 
   15 ZIS           Wagner Sabine                   ZIS             1:25:58 
   16 STB           Bernkov Daniela               STB             1:43:36 
   17 STB           Bernek Daniel                  STB             1:45:40 

      CHC           Jelnkov Marta                 CHC                disk 
      ZIS           Wagner Sophie                   ZIS                disk 



VRL  (17)                 5.6 km  260 m   20 K    

    1 VRL7702       Polk Vlastimil                 VRL               44:41 
    2 VRL7305       Wohanka Petr                    VRL               45:49 
    3 VRL8001       Han Petr                       VRL               45:58 
    4 VRL8901       Dank Jchym                    VRL               49:11 
    5 VRL6701       Kubt Miroslav                  VRL             1:07:03 
    6 VRL7501       Wohanka Pavel                   VRL             1:08:27 
    7 VRL           tregl Petr                     VRL             1:08:36 
    8               Picek Sva                     VRL             1:09:10 
    9 VRL8351       Ndrlov Pavlna                VRL             1:09:22 
   10 VRL7601       Kutlvar Ruda                   VRL             1:18:12 
   11 VRL           treglov Andrea                VRL             1:18:32 
   12 VRL9052       rov Natlie                  VRL             1:22:32 
   13 VRL           tregl Tom                    VRL             1:23:01 
   14 VRL           Vrbata Michal                   VRL             1:46:14 
   15 VRL8254       Kvasnikov Lucie               VRL             1:48:05 
   16 VRL4901       Knoblochov Vra                VRL             1:48:06 

      VRL7151       Wakov Dita                    VRL                disk 




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY
9.06.201920:09 -
25.03.201906:25 -
5.03.201814:00 -