D10C  (12)                      1.800 km  0 m   6 K              

    1 SHK9351              Fundov Elika          SHK                             22:04 
    2 JIL9352C             Havlkov Nikola       JIL                             22:26 
    3 LPU9451C             Prochzkov Klra       LPU                             22:47 
    4 SRK9352              Reslov Hana            SRK                             27:56 
    5 LPU9351C             Knapov Lenka           LPU                             28:23 
    6 PHK9451C             Novotn  Markta        PHK                             32:25 
    7 SJC9358              Kochov Nikola          SJC                             32:38 
    8 SRK9351              Peremsk Dana           SRK                             34:03 
    9 PHK9351C             Koutn  Kateina        PHK                             35:06 
   10 TJH9451D             Tich Tereza            TJH                             35:44 
   11 SHK9352              Myslivcov Pavla        SHK                             35:55 
   12 JIL9351c             Gazdov Anika          JIL                             49:24 



D10N  (15)                      2.600 km  0 m   7 K              

    1 SJC                  Palasov Pavlna        SJC                             24:12 
    2 SNA                  Hornychov Diana        SNA                             25:45 
    3 VRL                  Pilgrov Barbora        VRL                             26:21 
    4 JIL9551C             Hladkov Gabriela      JIL                             28:54 
    5 SRK9252              Vesel Lucie            SRK                             29:59 
    6 PHK9751C             Novotn  Klra          PHK                             31:18 
    7 SRK9451              Knopov Andrea          SRK                             31:43 
    8 SJC                  Valterov Kateina      SJC                             32:51 
    9 PHK9651C             Koutn  Hana            PHK                             33:28 
   10 SRK                  Jaroov Kateina       SRK                             34:15 
   11 VRL                  Volfov Katka           VRL                             35:57 
   12 VRL                  Kinclov Pavla          VRL                             39:43 
   13 ZAM9351D             Kulhav rka           ZAM                             39:59 
   14 SRK9355              tpnkov Aneta        SRK                             59:42 

   aK CHC9152C             Brandsk Pavla         CHC                             28:11 



D12C  (16)                      2.700 km  0 m   8 K              

    1 SHK9151B             Chmelaov Michaela     SHK                             27:29 
    2 VRL9151B             Kubtov Zuzka          VRL                             28:13 
    3 SHK9251B             Tepl Karolina          SHK                             29:00 
    4 SRK9152              aov aneta         SRK                             29:38 
    5 PHK9255B             Novotn  Tereza         PHK                             30:10 
    6 SRK9151              Kosov Denisa           SRK                             33:29 
    7 PHK9151C             Balcarov  Mirka        PHK                             34:11 
    8 LTU9252              Rckerov Petra         LTU                             34:30 
    9 PHK9152B             Lamichov  Martina      PHK                             35:02 
   10 PHK9161C             Brtov  Jana           PHK                             37:37 
   11 PHK9251C             Novotn  Pavla          PHK                             39:46 
   12 SJC9251              Matuov Dominika       SJC                             42:51 
   13 KUN9151C             Trejtnarov Zuzana      KUN                             49:45 
   14 SHK9252              Kocinov Iveta         SHK                             51:43 
   15 LTU9251              Grundmannov Hana       LTU                             53:40 
   16 SNA                  Brtov Eva             SNA                             87:25 



D12D  (9)                       2.000 km  0 m   7 K              

    1 ZAM9151D             ponarov Lucie         ZAM                             25:09 
    2 SHK9155              Mervartov Kristna     SHK                             27:45 
    3 LPU9155C             Mareov Kristna       LPU                             37:31 
    4 KUN9251C             Kopeck Elika          KUN                             41:02 
    5 SHK9254              Salamonov Nikol        SHK                             48:47 
    6 ZAM9154D             Vlkov Marcela         ZAM                             51:49 
    7 DOB9251C             Vgnerov Dominika      DOB                             56:23 
    8 VRL9251              Volfov Petra           VRL                             59:30 

      SNA                  Hornychov Veronika     SNA                              disk 



D14C  (25)                      3.300 km  0 m   13 K             

    1 SRK8951A             Jirkov Martina       SRK                             34:05 
    2 LPU8959A             Mareov Michaela       LPU                             34:14 
    3 LPU8957B             Rouskov Tereza         LPU                             37:04 
    4 VAM9052B             Mullerov Vra          VAM                             37:19 
    5 LTU8951              Petrelov Tereza       LTU                             39:17 
    6 SHK8951A             Mdlov Vra            SHK                             39:36 
    7 LPU8960B             Prochzkov Michaela    LPU                             40:07 
    8 LTU9051              Polzerov Lenka         LTU                             40:47 
    9 LPU8953B             Ndvornkov Tereza     LPU                             40:53 
   10 NPA8953C             Vgnerov Denisa        NPA                             43:39 
   11 LPU8954B             Kiacov Zuzana          LPU                             44:11 
   12 LPU8952B             Lennerov Hana          LPU                             44:31 
   13 JIL8952C             Augustinov Bohdana     JIL                             44:39 
   14 SNA8951C             Zkravsk rka         SNA                             45:39 
   15 LPU9053B             Knapov Jana            LPU                             46:14 
   16 VRL8951B             ubrtov Anna           VRL                             46:43 
   17 VAM8951C             Bednov Michala       VAM                             46:58 
   18 DOB8953B             Peterov Alena          DOB                             48:23 
   19 LPU9051B             Bolechov Aneka        LPU                             53:00 
   20 NPA9051B             midrkalov Monika      NPA                             54:33 
   21 SHK8952B             Kinzelov Iveta         SHK                             55:23 
   22 LPU8951B             Weisbauerov Dagmar     LPU                             55:30 
   23 SJC9054              Bkov rka           SJC                             58:51 
   24 SNA9051C             Vondrkov Elika      SNA                             60:11 
   25 JIL8951C             Vikov Vendula          JIL                             67:04 



D14D  (7)                       2.700 km  0 m   8 K              

    1 SHK9052              Svobodov Jana          SHK                             32:01 
    2 LPU9054C             Valachov Martina       LPU                             33:33 
    3 KUN9051C             Nekov Andrea        KUN                             58:41 
    4 TYN8802              Kopynov Alice          TYN                             63:57 
    5 SHK9055              Kocinov Hana          SHK                             77:20 
    6 LTU                  Diviov Simona         LTU                             79:03 

      PHK9053C             Vykysal  Nikola        PHK                              disk 



D16C  (19)                      4.100 km  0 m   14 K             

    1 SHK8753B             Dolealov Veronika     SHK                             37:19 
    2 PHK8851A             Machtov  Lucie        PHK                             38:24 
    3 SHK8851B             Tepl Tereza            SHK                             42:33 
    4 SHK8853A             Hypiusov Tereza        SHK                             43:29 
    5 LPU8753A             Mrtkov Kvta         LPU                             45:24 
    6 PHK8852A             Balcarov  Jana         PHK                             48:08 
    7 VAM8752B             Androv Jana           VAM                             52:11 
    8 VAM8851C             Mullerov Hana          VAM                             53:45 
    9 VRL8851B             Dolealov Hana         VRL                             54:08 
   10 SRK8851              Mal Elika             SRK                             57:26 
   11 DOB8751B             Peterov Vra           DOB                             57:44 
   12 KUN8651C             Urbanov Jana           KUN                             60:29 
   13 VRL8751C             Gaparikov Petra       VRL                             63:32 
   14 SHK8854A             Vlosinsk Barbora       SHK                             64:24 
   15 DOB8850C             Vegsov Markta        DOB                             65:16 
   16 PHK8751C             lapkov  Barbora      PHK                             67:24 
   17 LTU8851              Havelkov Monika        LTU                             72:06 
   18 LTU8852              Vlaskov Minika        LTU                            101:49 
   19 LTU8751              Parasiov Hana         LTU                            107:12 



D18C  (24)                      5.400 km  0 m   14 K             

    1 SHK8652A             Novotn Barbora         SHK                             56:22 
    2 LPU8653A             Jurakov Jana          LPU                             62:40 
    3 PHK8853A             Vaculkov  Jana        PHK                             63:40 
    4 LPU8555B             Udralov Jana          LPU                             63:48 
    5 PHK8752A             Dolealov  Vendula     PHK                             63:54 
    6 PHK8855A             Azebov  Nina           PHK                             66:31 
    7 LTU8651              Sombotov Jana          LTU                             68:04 
    8 PHK8555B             upalov  Dominika      PHK                             68:22 
    9 PHK8556B             Justov  Hana           PHK                             68:52 
   10 SHK8653A             Gazdakov Michala      SHK                             70:23 
   11 PHK8557B             Dutkov  Lenka        PHK                             73:18 
   12 SHK8553              Kuhnov Helena          SHK                             73:27 
   13 SHK8552A             Stulkov Barbora       SHK                             73:33 
   14 SHK8754A             Vzkov Karolna        SHK                             75:03 
   15 SHK8651B             Kohoutov Martina       SHK                             76:22 
   16 VAM8651A             Smutn Pavla            VAM                             78:36 
   17 SHK8656A             Nunov Jana             SHK                             81:37 
   18 TYN8554C             Beov Jana             TYN                             86:13 
   19 JIL8652C             Vikov Michaela         JIL                             87:34 
   20 JIL8653C             Rychtov Martina      JIL                             88:05 
   21 SHK8556              Ptkov rka           SHK                             88:10 
   22 DOB8651C             Laov Maja          DOB                            102:20 
   23 SJC8552              Kousalov Karolna      SJC                            104:30 
   24 TYN8552C             Vlkov Petra           TYN                            104:56 



D21A  (10)                      7.000 km  0 m   17 K             

    1 PHK6651E             Novotn  Petra          PHK                             67:26 
    2 SHK8152R             Fejlkova Martina        SHK                             72:23 
    3 LPU7667C             Vlovsk Marta          LPU                             75:17 
    4 NPA7851C             Kalibnov Gabriela     NPA                             76:40 
    5 JIL8254R             Jiitov Zuzana        JIL                             79:12 
    6 PHK8569A             Panchrtkov  Jana      PHK                             79:49 
    7 SHK8256              Dolealov Lenka        SHK                             84:20 
    8 PHK6354C             Novotn  Ivana          PHK                             88:25 

      PHK8054R             Melounkov  Lucie       PHK                              disk 
      PHK8055R             olnov  Lucie         PHK                              disk 



D21C  (24)                      6.600 km  0 m   19 K             

    1 SRK7952              Dytrtov Dagmar         SRK                             69:56 
    2 LPU6052C             Knapov Iva             LPU                             72:23 
    3 LPU7353              Novotn Karolna        LPU                             74:36 
    4 LPU8454A             Petrov Daniela         LPU                             75:27 
    5 VAM7250C             Vandasov Markta       VAM                             75:41 
    6 SRK475130            Mikuleck Nataa        SRK                             78:32 
    7 VAM6251C             Smutn Jana             VAM                             78:44 
    8 SRK795630            tpnov Dita          SRK                             80:29 
    9 PHK7852C             Vakov  Lenka          PHK                             81:18 
   10 SHK8253              Weinerov Adla         SHK                             81:38 
   11 SHK7051              Myslivcov Lenka        SHK                             82:40 
   12 JIL7255C             Votokov Jaroslava     JIL                             83:20 
   13 LPU7954C             Valentov Hana          LPU                             84:42 
   14 CET8251C             Pilgrov Jana           CET                             86:35 
   15 LPU8353B             Jurakov Kateina      LPU                             87:57 
   16 PHK8652A             Kyclov  Jana           PHK                             93:53 
   17 PHK7257C             Zlmalov  Zdena        PHK                             99:19 
   18 JIL8052C             Mikulkov Alice        JIL                             99:46 
   19 VRL8251              Flouskov Klra         VRL                            109:46 
   20 CET7551C             kopov Jana            CET                            115:38 
   21 JIL7351C             Gernertov Martina      JIL                            118:07 
   22 DOB8452C             Vgnerov Natlie       DOB                            118:45 
   23 KUN7451C             Ruszov Vanda           KUN                            121:35 

      PHK8359A             Lamichov  Kateina     PHK                              disk 



D21D  (17)                      4.800 km  0 m   14 K             

    1 VAM7751C             Kodytkov Iva           VAM                             61:36 
    2 TYN8352C             Vlkov Martina         TYN                             71:44 
    3 PHK7060C             Hlavkov  Renata      PHK                             78:24 
    4 LPU7958C             Vchov Radka           LPU                             82:27 
    5 JIL8551C             Kavanov Barbora        JIL                             84:58 
    6 JIL7451C             Skalick Darja          JIL                             86:16 
    7 VAM7851C             Kotyzov Gbina         VAM                             87:38 
    8 KUN6851C             Nekov Jana          KUN                             88:11 
    9 VRL6851C             Kubtov Dana           VRL                             88:35 
   10 VAM7251C             Rykalov Jitka          VAM                             89:04 
   11 VRL5502              Rychlkov Blanka       VRL                             89:12 
   12 PHK6961C             Weberov  Zuzana        PHK                            100:40 
   13 LPU7051C             Prochzkov Alexandra   LPU                            104:20 
   14 SNA7155C             Douchov Jaroslava      SNA                            118:30 

      LPU8456C             Ouednkov Zuzana      LPU                              disk 
      SNA                  Hornychov Petra        SNA                              disk 
      SNA                  Sharplesov Dana        SNA                              disk 



D35C  (18)                      5.800 km  0 m   15 K             

    1 LPU6051C             Jurakov Jana          LPU                             63:16 
    2 PHK5651C             Bhounov  Jiina       PHK                             73:37 
    3 SHK6561              Tepl Hana              SHK                             74:47 
    4 SHK6351              Mdlov Iva             SHK                             75:51 
    5 LPU6553C             ermkov Renata        LPU                             77:55 
    6 VAM6451C             Klapalov Jana          VAM                             79:10 
    7 JIL5851C             Kynlov Miroslava      JIL                             80:33 
    8 VRL5451C             Ndrlov Eva            VRL                             84:08 
    9 SHK6151              Novotn Iva             SHK                             85:40 
   10 PHK5951C             Panchrtkov  Jitka     PHK                             87:39 
   11 SHK6552              Bernartov Ivana        SHK                             88:47 
   12 JIL5362C             Zleskov Vlasta        JIL                             91:18 
   13 LPU6054C             Vilnerov Eva           LPU                             91:43 
   14 LTU6151              Sombotov Alena         LTU                             96:28 
   15 DOB6052C             Tich Jiina            DOB                            104:01 
   16 SNA6251C             Vondrkov Zdeka      SNA                            113:02 
   17 TJH6451C             Tich Jana              TJH                            115:20 

      VAM6452C             Veverkov Yveta         VAM                              disk 



D35D  (28)                      4.500 km  0 m   15 K             

    1 JIL6351C             Mal Eva                JIL                             59:18 
    2 JIL6052C             Jiitov Hana          JIL                             63:19 
    3 ZAM5851C             Koblikov Hana         ZAM                             64:45 
    4 SJC6657              Zalabov M.             SJC                             66:06 
    5 TYN6351C             Vlkov Pavla           TYN                             67:55 
    6 PHK6353C             Lamichov  Iva          PHK                             68:16 
    7 SNA6351C             Hanuov Jitka          SNA                             69:47 
    8 LPU6554C             Roudn Eva              LPU                             73:22 
    9 SHK5751              Stulkov Zuzana        SHK                             76:48 
   10 LTU6751              Rckerov Olga          LTU                             77:14 
   11 PHK6552C             Kubtov  Iva           PHK                             77:41 
   12 VRL6251              Vlachov Hana           VRL                             79:28 
   13 VAM5851C             Suchanov Lenka         VAM                             79:51 
   14 SHK5853              Svobodov Eva           SHK                             80:42 
   15 VRL6451C             Volfov Eva             VRL                             85:39 
   16 SHK5851              Gazdakov Jana         SHK                             85:45 
   17 SHK5652              abatkov Zdena         SHK                             86:05 
   18 PHK5952C             Balcarov  Eva          PHK                             87:46 
   19 ZAM6251D             Nokov Dagmar          ZAM                             89:54 
   20 VAM6551C             Kulov Jana             VAM                             90:11 
   21 SHK6752              Fundov Hana            SHK                             91:36 
   22 SJC6753              Matuov  Svtlana      SJC                             94:20 
   23 SHK6354              Egrtov Jitka           SHK                             95:25 
   24 LPU6351C             Weisbauerov Blanka     LPU                             99:20 
   25 ZAM6351C             Cabalkov Ivana         ZAM                             99:55 
   26 PHK6152C             Zelenkov  Lenka        PHK                            101:49 
   27 TYN6651C             Markov Petra         TYN                            109:41 
   28 PHK6551C             Vykysal Jana           PHK                            142:53 



D45C  (9)                       4.500 km  0 m   15 K             

    1 LPU5851C             Vchov Ladislava       LPU                             61:40 
    2 SHK5451              Hepnerov Dagmar        SHK                             63:03 
    3 PHK5351C             Jiranov  Alena         PHK                             69:54 
    4 LPU5551C             Klimplov Alena         LPU                             72:12 
    5 NPA5552C             Novkov Jana           NPA                             77:37 
    6 SJC4951              Vodikov Alena         SJC                             80:48 
    7 LPU5552C             Mrtkov Hana          LPU                             91:13 
    8 SNA5651              Mikyskov Hana          SNA                             98:22 
    9 LTU4751              Kutkov Stanislava    LTU                            106:16 



D45D  (5)                       3.800 km  0 m   14 K             

    1 SRK5752C             Duslkov Marie         SRK                             72:59 
    2 LPU5451C             trbov Lenka          LPU                             76:09 
    3 LPU4753C             Mal Marie              LPU                             82:10 
    4 LPU5653C             Lennerov Eva           LPU                             97:18 
    5 LPU5652C             Truhlko Jitka        LPU                            103:18 



D50C  (5)                       3.800 km  0 m   13 K             

    1 PHK3951C             Novotn  Marie          PHK                             63:01 
    2 SRK3951              Ehlov Iva              SRK                             65:01 
    3 ZAM5051C             Martincov Helena       ZAM                             65:16 
    4 VRL4851C             Knoblochov Vra        VRL                             67:41 
    5 ZAM4651C             Lhotsk Hana            ZAM                             95:14 



H10C  (11)                      2.000 km  0 m   6 K              

    1 LPU9301C             ermk Jan              LPU                             18:51 
    2 VAM9301C             Smutn imon            VAM                             24:54 
    3 SRK9402              Jirouek Vt            SRK                             26:47 
    4 TYN9201C             Beran Dominik           TYN                             27:28 
    5 SRK9407              Volf David              SRK                             28:02 
    6 TYN9301C             Jake Vojtch           TYN                             28:08 
    7 JIL9301C             Besk imon            JIL                             29:15 
    8 VRLC                 Kubt Luk             VRL                             29:28 
    9 JIL9403C             norbert Martin         JIL                             30:52 
   10 PHK                  Chlup Dominik         PHK                             34:00 
   11 SRK9401              Hauptfleisch Filip      SRK                             35:00 



H10N  (12)                      2.600 km  0 m   7 K              

    1 SRK9405              Martinec Pavel          SRK                             20:10 
    2 STH9402              Kuera tpn           STH                             23:28 
    3 xxx                  Dranar Vojtch         XXX                             25:39 
    4 SHK9501              Mlateek Ji           SHK                             26:14 
    5 SRK9502              Maek Ondej            SRK                             27:10 
    6 SRK9306              Nowak Viktor            SRK                             28:03 
    6 VRL                  arisk Michal          VRL                             28:03 
    8 JIL9304C             Penika Matou         JIL                             28:26 
    9 SRK9409              Zajek Zdenk          SRK                             28:53 
   10 VRL                  Zimr Jan                VRL                             30:11 
   11 VRL                  eps Jaroslav           VRL                             30:33 
   12 NPA9601              Kosina Jakub            NPA                             41:11 



H12C  (37)                      2.800 km  0 m   10 K             

    1 VRL9101B             Krajek Vclav         VRL                             26:40 
    2 LTU9201              Petrela Jan            LTU                             27:22 
    3 LPU9110B             Prochzka Tom         LPU                             34:59 
    4 TYN9104C             Zemank Jan             TYN                             37:01 
    5 JIL9207C             Janata Jakub            JIL                             37:59 
    6 PHK9202C             Mikuleck  Jan          PHK                             38:06 
    7 JIL9101C             Kobrle Ale             JIL                             38:21 
    7 SHK9102B             Chmela Luk           SHK                             38:21 
    9 JIL9201C             Mal Vtzslav          JIL                             39:35 
   10 TJH9201C             Tich Tom             TJH                             39:56 
   11 PHK9104C             Kamenick  Jakub        PHK                             40:40 
   12 SHK9103B             Funda Jan               SHK                             42:02 
   13 SHK9105              Vychodil Adam           SHK                             42:15 
   14 LPU9120C             Tich Ondej            LPU                             44:41 
   15 LPU9104B             Seidl Jakub             LPU                             45:07 
   16 SHK9101B             Stulk Matj            SHK                             45:13 
   17 KUN9102C             Lux Filip               KUN                             47:08 
   18 PHK9103C             Steda  Luk           PHK                             47:58 
   19 SNA9101C             Prchal Ondej           SNA                             48:45 
   20 KUN9201C             Suchomel Adam           KUN                             49:18 
   21 JIL9105C             Jelen Tom             JIL                             50:57 
   22 JIL9205C             Hladk Frantiek        JIL                             51:02 
   23 JIL9104C             Penika Jakub          JIL                             51:28 
   24 LPU9111B             Phoda Jaromr         LPU                             51:47 
   25 VRL9102C             Machek Vojta            VRL                             54:48 
   26 SRK9110              Zajek Radim           SRK                             55:16 
   27 LPU9203C             Ptek Adam             LPU                             55:43 
   28 JIL9204              Charvt Ji            JIL                             57:25 
   29 KUN9101C             Magnusek Robert         KUN                             58:37 
   30 JIL9202C             Vik Martin              JIL                             58:53 
   31 SRK9105              Baek Adam              SRK                             59:29 
   32 LPU9112C             Oueck Milo           LPU                             64:21 
   33 SRK9107              Budi Libor             SRK                             64:53 
   34 LPU9101C             Weisbauer Vojtch       LPU                             65:07 
   35 LPU9204C             Mloch Tom            LPU                             69:46 
   36 JIL9106C             Horek Daniel          JIL                             83:35 

      LPU9109C             Kiac Martin             LPU                              disk 



H12D  (19)                      2.300 km  0 m   8 K              

    1 SHK9208              Kudera Daniel           SHK                             27:48 
    2 SHK9204              Smitka Jan              SHK                             29:37 
    3 STH9201              Kuera  Michal          STH                             29:38 
    4 TYN9102C             Mark Josef            TYN                             29:59 
    5 SHK9203              Egrt Martin             SHK                             30:59 
    6 SRK9203              Pln Petr               SRK                             31:39 
    7 LPU9205C             Valach Ondej           LPU                             32:13 
    8 KOS9101C             Kov Jan               KOS                             32:57 
    9 ZAM9201D             Novotn tpn          ZAM                             35:17 
   10 SRK9205              Vytal Jan             SRK                             37:33 
   11 TYN8901C             Doleal Jan             TYN                             37:57 
   12 LPU9113              Prochzka David         LPU                             40:32 
   13 SRK9202              Martinec Jan            SRK                             43:08 
   14 TYN9002C             Kopyn tefan            TYN                             43:10 
   15 LTU9101              Babka David             LTU                             45:29 
   16 SJC9102              Saidl Jakub             SJC                             45:36 
   17 VAM9101C             Rykala Daniel           VAM                             47:15 
   18 TYN9103              Jake Ondej            TYN                             51:38 
   19 SRK9108              Flek Otakar             SRK                             69:58 



H14C  (36)                      3.800 km  0 m   12 K             

    1 PHK8902B             Kubt  Jan              PHK                             34:21 
    2 SRK8902B             Duslek Adam            SRK                             34:52 
    3 SRK8905B             Ptek Luk             SRK                             35:26 
    4 VAM9001A             Klapal Jan              VAM                             38:04 
    5 SHK8902B             abatka Zdenk          SHK                             39:47 
    6 SHK8904B             Tomalk Ondej          SHK                             39:51 
    7 PHK8903A             Mller  Martin          PHK                             39:58 
    8 VRL8901A             Dank Jchym            VRL                             41:14 
    9 NPA8901B             Stuchlk Jaroslav       NPA                             42:41 
   10 SRK9002B             Ptek Ji             SRK                             45:00 
   11 SHK9002B             Glovack Radim          SHK                             45:46 
   12 SHK8906              Bene Jan               SHK                             45:51 
   13 SHK8901B             Jirsek Michal          SHK                             46:22 
   14 SHK8908B             Havlas Jan              SHK                             47:45 
   15 JIL9003B             Havlek Luk          JIL                             48:07 
   16 NPA8902C             Hork Jan               NPA                             48:44 
   17 JIL9001C             Exner Jan               JIL                             49:29 
   18 SHK9006B             Pavel Tom             SHK                             49:52 
   19 SRK8909C             Krejza Pavel            SRK                             50:47 
   20 LPU9001B             Hovorka Luk           LPU                             52:08 
   20 SRK9006C             Knop Radek              SRK                             52:08 
   22 STH9002              Klouek Tom           STH                             52:28 
   23 SRK8904B             Bek Jan               SRK                             52:52 
   24 NPA9001B             Matjovsk Pavel        NPA                             54:17 
   25 SNA8901C             Umlauf Tade           SNA                             55:20 
   26 PHK9002C             Jedlinsk  Jakub        PHK                             56:08 
   27 SHK9005B             Hausvater Jan           SHK                             56:19 
   28 PHK9001B             Zelenka  Tom          PHK                             57:56 
   29 NPA9002B             Brendl Radek            NPA                             58:30 
   30 JIL9005C             tefan Petr             JIL                             59:57 
   31 SRK9001C             Mach Vclav           SRK                             60:42 
   32 SHK9001B             abatka Jan             SHK                             64:48 
   33 SRK9004B             Vvra Zdenk            SRK                             71:14 
   34 SRK8903              Peremsk Zdenk         SRK                             74:00 
   35 SHK9004              Kuera Milan            SHK                             74:18 
   36 VAM9002C             Novk Martin            VAM                             78:44 



H14D  (5)                       2.800 km  0 m   10 K             

    1 LPU8901C             ermk Petr             LPU                             42:19 
    2 SHK8907              Vavinka Tom          SHK                             49:51 
    3 SHK9007              Souek Michal           SHK                             59:41 
    4 LPU9004C             Gregor Josef            LPU                             62:43 

      VAM9005C             Rika Daniel          VAM                              disk 



H16C  (27)                      5.800 km  0 m   14 K             

    1 SRK8804A             Petras Tom            SRK                             51:38 
    2 SRK8701A             Samek Martin            SRK                             52:52 
    3 LPU8701B             Fiala Petr              LPU                             54:32 
    4 SRK8801B             Klcha Martin           SRK                             55:36 
    5 SRK8805A             Jirk Ondej           SRK                             55:43 
    6 PHK8701A             Justa  Pavel            PHK                             56:57 
    7 VRL8704C             Flousek Petr            VRL                             59:03 
    8 SRK8802B             Ptek Petr              SRK                             61:43 
    9 SHK8701B             Kuhn Maty             SHK                             63:24 
   10 PHK8804B             Kycl  Josef             PHK                             65:33 
   11 JIL8803C             Tma Marek              JIL                             70:55 
   12 VRL8702C             Klapka Michal           VRL                             71:07 
   13 VAM8802B             Klapal Michal           VAM                             75:49 
   14 PHK8801B             Souek  Petr            PHK                             76:52 
   15 VRL8804B             afrnek Michal         VRL                             79:07 
   16 JIL8802C             Jiita Lubomr         JIL                             79:52 
   17 VAM8704C             Novk Jakub             VAM                             82:59 
   18 SNA8701C             Vondrek Jakub         SNA                             86:20 
   19 VRL8805C             Kondlka Jakub          VRL                             88:09 
   20 VRL8802C             Mejznar Radek           VRL                             88:17 
   21 KUN8802C             Suchomel Michal         KUN                             95:07 
   22 DOB8803C             La Martin           DOB                            105:23 
   23 SHK8806              mda Zdenk            SHK                            105:55 
   24 LPU8810C             Rebeka Tom            LPU                            118:59 

      DOB8702C             Ranbousek Jan           BRO                              disk 
      SHK8801A             Rederer Vclav          SHK                              disk 
      SNA8801C             Duchek Pavel          SNA                              disk 



H18C  (22)                      8.100 km  0 m   16 K             

    1 SHK8501              Chmela Tom           SHK                             71:50 
    2 PHK8501A             Dutko  Jan            PHK                             73:00 
    3 VRL8502C             afrnek Jan            VRL                             76:18 
    4 PHK8502B             Macht  Frantiek       PHK                             76:47 
    5 JIL8504C             Erlebach Luk          JIL                             79:25 
    6 PHK8802A             Panchrtek  Jan         PHK                             80:22 
    7 PHK8602A             Balcar  Ale            PHK                             81:55 
    8 SRK8606              Novotn Michael         SRK                             82:19 
    9 VAM8702A             Vostel Luk           VAM                             85:00 
   10 SHK8607A             Bene Vojtch           SHK                             87:00 
   11 LPU8605B             Lenner Miroslav         LPU                             87:56 
   12 SRK8602B             Hylenka Jan             SRK                             88:30 
   13 LPU8607C             Katnek Petr           LPU                             90:53 
   14 LPU8608C             Kafka Milo             LPU                             93:25 
   15 SHK8504              Duffek Jan              SHK                            102:01 
   16 SRK8603              Kotyza Pavel            SRK                            104:14 
   17 LTU8502              Sombota Petr            LTU                            105:37 
   18 PHK8605C             Jedlinsk  Marek        PHK                            113:58 
   19 NPA8601C             Duben Josef             NPA                            126:58 
   20 NPA8501C             Dytrych Martin          NPA                            127:15 

      PHK8504C             lapk  Martin          PHK                              disk 
      PHK8604C             Dressler  Daniel        PHK                              disk 



H21A  (18)                     11.100 km  0 m   26 K             

    1 NPA7502R             Novk Ji              NPA                             79:38 
    2 PHK7601R             Vtek  Petr             PHK                             81:32 
    3 PHK8101R             Novotn  Tom          PHK                             82:06 
    4 TZL7135              emlk Pavel            TZL                             82:45 
    5 CET7601              Pilgr Ludk             CET                             92:27 
    6 SHK7601E             Hepner David            SHK                             93:53 
    7 SHK7605              Svoboda Ondej          SHK                             94:47 
    8 SHK8212              Stulk Jakub            SHK                             99:14 
    9 SHK8508              Svoboda Petr            SHK                            101:06 
   10 SHK7905              Svoboda Luk           SHK                            101:11 
   11 NPA7701C             Novk Zdenk            NPA                            105:23 
   12 SHK7502              Jedlika Marek          SHK                            105:36 
   13 SHK7704              Slovk Miroslav         SHK                            106:27 
   14 NPA8001C             Anto Filip             NPA                            108:05 
   15 SHK8215              Blha Jan               SHK                            112:21 
   16 SHK7101              Hanovec Petr            SHK                            115:05 
   17 SRK8002              Janda Martin            SRK                            122:35 

      PHK7605C             Kadevek  Petr         PHK                              disk 



H21C  (29)                      9.700 km  0 m   22 K             

    1 PHK6502C             Novotn  Milan          PHK                             77:28 
    2 SRK7807              Pottejnsk Jan         SRK                             79:22 
    3 LPU6901C             Fencl Petr              LPU                             81:51 
    4 DOB7801B             Letnsk Tom         DOB                             83:35 
    5 SHK7907              Ftor Jan               SHK                             84:25 
    6 VAM8401A             Veverka Tom           VAM                             85:29 
    7 SRK8301              Drhlk Petr             SRK                             87:41 
    8 SNA7105C             Doucha Ji             SNA                             89:21 
    9 VRL7201              Cupk Ji              VRL                             89:33 
   10 SNA7349C             Slavk Pavel            SNA                             89:51 
   11 EKP7201              Sokol Zdenk          EKP                             90:31 
   12 HOR6302C             Vvra Martin            HOR                             92:08 
   13 LPU7308C             Vvra Jaroslav          LPU                             95:29 
   14 CET8102C             Kltereck Tom       CET                             96:10 
   15 PHK7001C             Cich  David            PHK                             96:57 
   16 LPU7409C             Strnsk Duan          LPU                             99:08 
   17 LPU7604C             Drka tpn            LPU                            100:10 
   18 LPU8106C             abatka Petr            LPU                            101:43 
   19 LPU8204C             Knek Ji             LPU                            102:09 
   20 VAM8402A             ehk Pavel             VAM                            104:13 
   21 VRL7507C             Vrbata Michal           VRL                            104:22 
   22 NPA5001C             Novk Karel             NPA                            113:08 
   23 SNA8004C             Nvlt Petr              SNA                            113:50 
   24 JIL7001C             Gernert Alan            JIL                            115:23 
   25 SHK7501              Charvt Frantiek       SHK                            119:27 
   26 JIL7041C             Votoek Tom           JIL                            123:20 
   27 PHK8405C             Linder  Jan             PHK                            124:05 

      LPU8302C             abatka Jan             LPU                              disk 
      PHK8403B             Jeek  Ji             PHK                              disk 



H21D  (12)                      6.900 km  0 m   15 K             

    1 SHK8406              Komanec Vclav          SHK                             50:59 
    2                      Burdych Tom           BRO                             82:33 
    3 CET7602C             kop Milan              CET                             88:21 
    4 DOB7611C             Votroubek Filip         DOB                             92:18 
    5 JIL6901C             Gttler Roman           JIL                             99:23 
    6 DOB7001C             Dudek Karel           DOB                            101:08 
    7                      Sokol Milan             BRO                            103:37 
    8 PHK7108C             Koutn  Pavel           PHK                            106:59 
    9 CHC7701C             Machek Milan          CHC                            119:34 
   10 HOR7303C             Vojtch Libor           HOR                            120:27 
   11 JIL7602              Zlesk Ondej           JIL                            130:23 

      PHK7207C             Pompach  Martin         PHK                              disk 



H35C  (29)                      8.500 km  0 m   18 K             

    1 VAM6201C             Smutn Michal           VAM                             76:17 
    2 LTU5802              Hork Ji              LTU                             79:02 
    3 LPU5404C             Juraka Vojtch         LPU                             79:39 
    4 NPA5101C             Kalibn Jaroslav        NPA                             80:07 
    5 SNA5649C             Kalibn Pavel           SNA                             80:38 
    6 LPU5101C             Knap Jan                LPU                             82:02 
    7 KOS5801C             Sahula Jaroslav         KOS                             82:41 
    8 PHK6601C             Kamenick  Jan          PHK                             84:24 
    9 SHK6401              Tepl Ji              SHK                             86:35 
   10 VAM6102C             Kula Ji               VAM                             88:48 
   11 PHK5902C             Vykysal  Miroslav      PHK                             89:18 
   12 SHK5801              Hausvater Karel         SHK                             90:03 
   13 LPU5201C             Far Vclav            LPU                             90:51 
   14 LPU5408C             trba Pavel            LPU                             91:48 
   15 LPU6503C             Prochzka Tom         LPU                             92:02 
   16 JIL6401C             Kynl Stanislav         JIL                             94:40 
   17 LPU6201C             Cinkan Zdenk           LPU                             94:58 
   18 KOS5802C             Tupec Ji              KOS                             96:22 
   19 LPU6102C             Roudn Vclav           LPU                             97:02 
   20 PHK6401C             Hlavek  Lubomr       PHK                             98:52 
   21 LTU5902              Sombota Ji            LTU                            100:59 
   22 JIL6003C             Votoek Vladimr        JIL                            101:36 
   23 JIL6103C             Havlek Libor          JIL                            101:47 
   24 VAM6403C             Hosta Zdenk           VAM                            103:49 
   25 TYN6501C             Jake Josef             TYN                            111:06 
   26 JIL5401C             Kynl Stanislav         JIL                            111:55 
   27 JIL6101C             Krl Martin             JIL                            117:57 

      HOS6701              Hanu Karel             HOS                              disk 
      JIL5602              Marek Ji              JIL                              disk 



H35D  (30)                      5.900 km  0 m   14 K             

    1 SNA6501C             Hanu Pavel             SNA                             64:43 
    2 SNA6301C             Imlauf Martin           SNA                             65:22 
    3 SHK6104              Novotn Pavel           SHK                             67:46 
    4 LPU6902C             Phoda Jaromr         LPU                             70:42 
    5 SRK6501C             Zeman Jan               SRK                             71:23 
    6 LTU6801              Killar Marek            LTU                             71:59 
    7 SRK6603              Hauptfleisch Roman      SRK                             72:00 
    8 VAM6301C             Novk Ji              VAM                             73:48 
    9 LTU6301              Petrela Pavel          LTU                             74:05 
   10 SNA6201C             Prchal Milan            SNA                             74:20 
   11 SHK6402              Chmela Pavel           SHK                             76:31 
   12 SHK5701              Stulk Ji             SHK                             77:39 
   13 SHK6601              Souek Karel            SHK                             78:56 
   14 PHK5502C             lapk  Zbynk          PHK                             79:33 
   15 SHK6001              Vzek Ludk             SHK                             80:34 
   16 PHK6101C             Justa  Jaromr          PHK                             80:35 
   17 SHK6101              Mdle Petr              SHK                             81:58 
   18 LPU6105              Oueck Milo           LPU                             82:13 
   19 LTU5801              Krej Jaroslav         LTU                             85:41 
   20 SHK5901              Svoboda Miloslav        SHK                             85:59 
   21 LPU6504C             Prochzka Radek         LPU                             86:09 
   22 LPU6320C             Jank Richard           LPU                             87:34 
   23 VRL6701C             Kubt Miroslav          VRL                             93:21 
   24 STH6301              Kuera Michal           STH                             94:41 
   25 LPU6304C             Jirk Stanislav         LPU                            104:00 
   26 LPU6002C             Rebeka Milan            LPU                            105:06 
   27 HOS6301              Kubk Petr              HOS                            106:08 
   28 SHK6702              Mlateek Ji           SHK                            108:30 
   29 SRK6001              Ptek Petr              SRK                            138:44 

      LTU6601              Grundmann Jan           LTU                              disk 



H45C  (28)                      6.600 km  0 m   20 K             

    1 SRK5602              Balcar Pavel            SRK                             63:07 
    2 PHK5201C             Vondrou  Jaroslav      PHK                             64:07 
    3 PHK5702C             Dutko  Petr           PHK                             66:02 
    4 KUN5801C             Trejtnar Pavel          KUN                             66:16 
    5 SHK5702              Gazdako Milan          SHK                             70:05 
    6 LTU4801              Rejmont Milan           LTU                             72:12 
    7 VRL4901C             Knobloch Jindra         VRL                             72:33 
    8 DOB5501C             Tich Boris             DOB                             75:37 
    9 CET5101C             Pilgr Bohuslav          CET                             77:36 
   10 LPU5001C             Far Jaroslav          LPU                             77:42 
   11 NPA5401C             Dytrych Dobroslav       NPA                             79:16 
   12 LPU5206C             Task Milan            LPU                             79:30 
   13 SRK5002              Strek Ji             SRK                             79:47 
   14 PHK5701C             Bhoun  Pavel           PHK                             81:39 
   15 LPU5002C             Mrtk Vclav           LPU                             84:24 
   16 CET5002C             pa Ji               CET                             86:54 
   17 LPU5502C             Lulay Milo             LPU                             87:19 
   18 JIL5501C             Junek Petr              JIL                             87:42 
   19 SRK4701              Vtek Zdenk            SRK                             89:41 
   20 LPU5102C             Ska Bedich           LPU                             91:26 
   21 DOB5601C             Tma Milo              DOB                             91:49 
   22 LTU4802              Prochzka Ji          LTU                             96:33 
   23 LPU5501C             Hostinsk Ji          LPU                             98:45 
   24 SRK5301              Pohl Zdenk             SRK                             99:13 
   25 LPU5407C             Herman Jan              LPU                            101:16 
   26 LPU5801C             Vcha Vladimr          LPU                            104:01 
   27 MKP5100C             Libersk Mirko          MKP                            105:50 

      SRK4901              Danek Josef           SRK                              disk 



H45D  (17)                      5.400 km  0 m   16 K             

    1 VRL                  Picek Svatopluk         VRL                             67:55 
    2 KUN5201C             roler Zdenk           KUN                             69:31 
    3 LPU5802C             Ndvornk Pavel         LPU                             72:04 
    4 PHK5503C             Souek  Pavel           PHK                             73:49 
    5 LPU5301C             Chalupa Oldich         LPU                             74:03 
    6 TYN5604C             Malec Jaromr           TYN                             75:51 
    7 LPU5401C             Klimpl Petr             LPU                             77:11 
    8 PHK5402C             Sajbrt  Vclav          PHK                             77:30 
    9 PHK5703C             Balcar  Ale            PHK                             84:27 
   10 SHK5301              Kol Vclav           SHK                             92:01 
   11 ZAM5701D             Kulhav Josef           ZAM                             97:03 
   12 HOS4801              Vais Ji               HOS                            100:34 
   13 SHK5703              abatka Petr            SHK                            110:56 
   14 LPU5203C             Valenta Miloslav        LPU                            115:43 
   15 TYN8201C             Andr Martin            TYN                            128:50 

      LPU4702C             Chmelk Ji            LPU                              disk 
      TYN5501C             Kopyn tefan            TYN                              disk 



H55C  (15)                      5.400 km  0 m   16 K             

    1 LPU4501C             Fridrich Jaroslav       LPU                             63:50 
    2 PHK3901C             Weber  Petr             PHK                             68:14 
    3 ZAM                  ponar Josef            ZAM                             71:14 
    4 SHK4001              Mslo Miroslav          SHK                             71:41 
    5 KUN4201C             Jakubec Jaroslav        KUN                             72:24 
    6 JIL4701C             Zlesk Zdenk           JIL                             73:26 
    7 PHK3801C             Mikuleck  Jan          PHK                             76:53 
    8 SRK4301              Seidl Karel             SRK                             77:25 
    9 SNA4501C             Sokol Zdenk          SNA                             77:31 
   10 PHK3802C             Novotn  Petr           PHK                             80:32 
   11 LPU3901C             Mlek Josef             LPU                             80:51 
   12 VRL4301C             Luk Petr              VRL                             89:30 
   13 PHK4801C             Novotn  Frantiek      PHK                             89:38 
   14 HOR4701C             Arnold Jindich         HOR                             97:14 

      PHK4701C             Jiran  Vclav           PHK                              disk 



H60C  (7)                       4.000 km  0 m   13 K             

    1 VRL3601C             Zemnek Bohumil         VRL                             51:38 
    2 PHK3002C             Vykysal  Frantiek     PHK                             62:25 
    3 XXX                  Rychl Rudolf           XXX                             63:31 
    4 SHK3501              Komanec Vclav          SHK                             67:42 
    5 SRK3401              tpnek Rudolf         SRK                            105:04 

      HOS2601              Hanu Karel             HOS                              disk 
   aK SNA5002C             Ruffer Jan              SNA                            111:01 




Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY