Startovn listina pro Rumcajsovy mle 2014


Podle kategoriíPodle oddílů
--------------------------------------------------------------------------------------------
Rumcajsovy mle 2014                                                      t 14.8.2014 11:41
Startovka po oddlech - Vechny etapy
-------------------------OE2010  Stephan Krmer SportSoftware 2014-------------------------

   . Kategori   St Id datab Jmno                    slo ipu       E1       E2       E3       E4 

    0 Vakant  (119)                                              

    1 D21A         92           Vakant                               17:00    50:00    31:00    53:00 
    2 ZAL           6           Vakant                               76:00    74:00    69:00    74:00 
    3 ZAL          18           Vakant                               78:00    89:00    44:00    26:00 
    4 ZAL          27           Vakant                               86:00    42:00    21:00    96:00 
    5 ZAL          49           Vakant                               70:00    72:00    93:00    65:00 
    6 ZAL          60           Vakant                               80:00    76:00    73:00    90:00 
    7 ZAL          77           Vakant                               78:00    39:00    80:00    99:00 
    8 ZAL          83           Vakant                               66:00    33:00    65:00    97:00 
    9 ZAL          91           Vakant                               15:00    54:00    39:00    11:00 
   10 ZAL         160           Vakant                               51:00    23:00    34:00    66:00 
   11 ZAL         177           Vakant                                2:00    25:00    28:00    11:00 
   12 ZAL         200           Vakant                               10:00    11:00    58:00    49:00 
   13 ZAL         252           Vakant                               88:00    45:00    67:00    46:00 
   14 ZAL         288           Vakant                               59:00    57:00    33:00    49:00 
   15 ZAL         299           Vakant                               74:00    24:00    24:00    33:00 
   16 ZAL         328           Vakant                               32:00    68:00    41:00    85:00 
   17 ZAL         350           Vakant                               72:00     1:00    32:00    64:00 
   18 ZAL         363           Vakant                               42:00    10:00    42:00    66:00 
   19 ZAL         381           Vakant                               50:00    77:00    24:00    14:00 
   20 ZAL         391           Vakant                               12:00    16:00    43:00    31:00 
   21 ZAL         418           Vakant                               16:00    34:00    46:00    74:00 
   22 ZAL         447           Vakant                               20:00    59:00    64:00     3:00 
   23 ZAL         462           Vakant                               90:00   111:00    91:00    75:00 
   24 ZAL         471           Vakant                               72:00    98:00    59:00    61:00 
   25 ZAL         562           Vakant                               79:00   102:00    60:00    64:00 
   26 ZAL         610           Vakant                               69:00    12:00   222:22    71:00 
   27 ZAL         629           Vakant                                6:00     1:00    34:00    10:00 
   28 ZAL         674           Vakant                               50:00    71:00    29:00    41:00 
   29 ZAL         688           Vakant                               15:00    66:00    66:00    58:00 
   30 ZAL         724           Vakant                               10:00    99:00    23:00    13:00 
   31 ZAL         772           Vakant                              111:00    47:00    86:00   116:00 
   32 ZAL         786           Vakant                               21:00    87:00     8:00    46:00 
   33 ZAL         820           Vakant                               21:00    15:00    57:00     6:00 
   34 ZAL         837           Vakant                               55:00    49:00    35:00    42:00 
   35 ZAL         848           Vakant                               77:00    63:00     7:00    86:00 
   36 HDR         921           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   37 HDR         922           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   38 HDR         923           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   39 HDR         920           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   40 HDR         917           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   41 HDR         918           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   42 HDR         919           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   43 HDR         924           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   44 HDR         929           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   45 HDR         930           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   46 HDR         931           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   47 HDR         928           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   48 HDR         925           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   49 HDR         926           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   50 HDR         927           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   51 HDR         906           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   52 HDR         907           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   53 HDR         908           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   54 HDR         905           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   55 HDR         904           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   56 HDR         909           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   57 HDR         914           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   58 HDR         915           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   59 HDR         916           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   60 HDR         913           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   61 HDR         910           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   62 HDR         911           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   63 HDR         912           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   64 P           997           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   65 P           998           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   66 P           999           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   67 P           996           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   68 P           993           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   69 P           994           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   70 P           995           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   71 P          1000           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   72 P          1005           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   73 P          1006           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   74 P          1007           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   75 P          1004           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   76 P          1001           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   77 P          1002           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   78 P          1003           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   79 P           982           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   80 P           983           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   81 P           984           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   82 P           985           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   83 P           990           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   84 P           991           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   85 P           992           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   86 P           989           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   87 P           986           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   88 P           987           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   89 P           988           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   90 T          1074           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   91 T          1075           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   92 T          1076           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   93 T          1073           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   94 T          1070           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   95 T          1071           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   96 T          1072           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   97 T          1077           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   98 T          1082           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
   99 T          1083           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  100 T          1084           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  101 T          1081           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  102 T          1078           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  103 T          1079           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  104 T          1080           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  105 T          1059           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  106 T          1060           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  107 T          1061           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  108 T          1058           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  109 T          1055           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  110 T          1056           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  111 T          1057           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  112 T          1062           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  113 T          1067           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  114 T          1068           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  115 T          1069           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  116 T          1066           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  117 T          1063           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  118 T          1064           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 
  119 T          1065           Vakant                                0:00     0:00     0:00     0:00 


    6 AOP AOP - Ptel orientanho bh  (6)                    

    1 H45         689 AOP6302   Sklen Miroslav          7200359    17:00    84:00    30:00    70:00 
    2 D21A         97 AOP7251   Kaparov rka             52295    27:00    60:00    35:00    81:00 
    3 H70         839 AOP4201   Sedl Vladimr            889315    59:00    35:00    13:00    48:00 
    4 D35         227 AOP7750   Pannov Vendula                                        66:00          
    5 P           945 AOP9351   Sklenov Dorothea        352326     0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 T          1028 AOP8701   Sklen Jan                 49474     0:00     0:00     0:00     0:00 


    7 AOV AOV - OOB TJ Bank Ostrava  (2)                        

    1 H21B        541 AOV7900   Vlach Ji                   8881    37:00     4:00    16:00    10:00 
    2 D21A        123 AOV8750   Petrov Tereza              49458    79:00    74:00    79:00    71:00 


    8 API API - OK Andante Psek  (2)                            

    1 H50         746 API6401   Funda Ji                 232336    54:00    59:00    53:00    19:00 
    2 T          1039 API9301   Funda Ji                 331523     0:00     0:00     0:00     0:00 


    9 ASU ASU - Magnus Orienteering  (2)                         

    1 H21C        593 ASU7517   Ale David                 515175    35:00     4:00    47:00    87:00 
    2 P           940 ASU8948   Thiemel Ji               416509     0:00     0:00     0:00     0:00 


   12 BFM BFM - SKOB Frdek - Mstek  (1)                        

    1 H55         758 BFM5701   Mutina Vlastimil            49457    83:00     5:00   112:00    74:00 


   14 BOR BOR - OK Jiskra Nov Bor  (21)                         

    1 D65         353 BOR4650   Ktnsk Leontina            8549    84:00     7:00    35:00    72:00 
    2 T          1037 BOR6701   Bernek Petr                 8524     0:00     0:00     0:00     0:00 
    3 H75         850 BOR3600   Ktnsk Jaroslav            4132    81:00    69:00     3:00    84:00 
    4 H16         438 BOR9805   Kapar Ludvk             7200544     2:00    75:00    66:00    17:00 
    5 H50         741 BOR6101   Mller Ota                   8449    44:00    81:00    55:00    49:00 
    6 H50         739 BOR6400   Dok Boris                 8490    40:00    67:00    43:00    43:00 
    7 H50         743 BOR6003   Diko Pavel                 50000    48:00    73:00    29:00     9:00 
    8 H50         745 BOR6302   Krej Jaroslav           7630319    52:00   101:00    47:00    53:00 
    9 H60         784 BOR5004   Rank Josef               886284    17:00    85:00    16:00    54:00 
   10 H35         642 BOR7713   Nehasil David              995805    58:00    17:00     2:00    36:00 
   11 H50         721 BOR5802   Sucharda Ji               51542     4:00   109:00     3:00     3:00 
   12 D40         256 BOR7456   Janatov Markta             8432    96:00     3:00    82:00    56:00 
   13 D50         309 BOR6250   Jedlikov Zdena             8467    94:00    34:00    14:00    47:00 
   14 D50         302 BOR6152   Kubtov Ivana               8464    80:00    14:00    10:00    39:00 
   15 D16          61 BOR9954   Janoukov Lucie             8427    84:00    82:00    82:00   102:00 
   16 H10         362 BOR0400   Janouek Slvek              4360    40:00     6:00    39:00    42:00 
   17 D40         232 BOR7457   Janoukov Iveta             8431    48:00    25:00     4:00    18:00 
   18 H21B        568 BOR8202   Lepk Petr                515133    91:00    82:00    80:00    76:00 
   19 D21A        119 BOR9051   Folbrechtov rka        1602628    71:00    48:00    19:00     1:00 
   20 H21B        563 BOR9301   kr Vt                  2032136    81:00    98:00    76:00    80:00 
   21 H21C        598 BOR7710   Klusek Radim               8516    45:00             61:00          


   15 BOV BOV - TJ Bank Ostrava OKD  (1)                        

    1 H70         843 BOV4403   Vlach Oldich             2060210    67:00    39:00    21:00    68:00 


   24 CTB CTB - SK OB Chotbo  (2)                              

    1 D21A        130 CTB8151   Gregorov Kamila           887165                      99:00    37:00 
    2 H21B        574 CTB7701   Gregor Martin               51663                     102:00    40:00 


   25 DCE DCE - KOB Dobichovice  (7)                            

    1 H55         755 DCE5400   Jaro Vladimr              51973    77:00    27:00   114:00   100:00 
    2 D55         321 DCE5650   trossov Jiina             7870    18:00    42:00    20:00    71:00 
    3 D45         264 DCE5550   Mrzov Pavla                7868    11:00    97:00    78:00    29:00 
    4 D55         330 DCE5450   Prochzkov Milue          51966    36:00    72:00     8:00    79:00 
    5 H55         760 DCE5500   Prochzka Antonn           51965    87:00    37:00   104:00   104:00 
    6 D21B        163 DCE7950   Jaroov Klra             416316    57:00    55:00    66:00    72:00 
    7 H35         634 DCE7500   Zeman Tom                232129    26:00             62:00          


   27 DKP DKP - Oddl OB Kotlka  (27)                          

    1 H21C        606 DKP8308   Havlj Frantiek           889278    61:00    40:00    77:00    65:00 
    2 H21C        595 DKP9100   Trzna Ale               2060241    39:00    84:00    31:00    61:00 
    3 D21B        170 DKP8655   Foglarov Kamila             8638    71:00             60:00          
    4 H12         406 DKP0210   Malaka Milan              446345    42:00     8:00    55:00    13:00 
    5 D55         326 DKP5650   Mrzkov Ivana              51795    28:00    66:00    38:00    83:00 
    6 H21A        504 DKP8511   Wagner Libor               301369    65:00    28:00    51:00    59:00 
    7 H21B        532 DKP7911   Mrzek Ji               7922111    19:00    88:00    12:00    32:00 
    8 D21A        128 DKP8154   Janatov Lucie            9999888    89:00     4:00     1:00   101:00 
    9 H21A        477 DKP8306   Janata Martin              888608    11:00    94:00    95:00     3:00 
   10 HDR         888 DKP0950   Janatov Violka              9785     0:00     0:00     0:00     0:00 
   11 D21B        158 DKP8759   Setnkov Eva                8946    47:00     5:00    74:00    30:00 
   12 HDR         860 DKP0750   tokov Sofie                         0:00                            
   13 D21B        146 DKP8158   tokov Mariana              9880    23:00    13:00    10:00    46:00 
   14 T          1053 DKP0900   tok Honzk                515403              0:00              0:00 
   15 H21A        501 DKP7701   Koln Jan                 9007701    59:00    56:00    81:00    37:00 
   16 H21B        567 DKP8004   Nvlt Petr                1207404    89:00     2:00    64:00    56:00 
   17 D45         289 DKP6750   Klakov Kateina           49806    61:00    61:00    63:00    47:00 
   18 H40         658 DKP6500   Klaka Pavel                 8650    18:00    49:00    75:00     9:00 
   19 T          1008 DKP0100   Klaka Martin                9889     0:00     0:00     0:00     0:00 
   20 P           934 DKP9651   Klakov Josefina          443061     0:00     0:00     0:00     0:00 
   21 H21B        550 DKP9301   Klaka Pavel              1700077    55:00    52:00    92:00    90:00 
   22 D12          25 DKP0250   Sanna Karin               7200326    82:00    34:00    11:00    94:00 
   23 H45         710 DKP6703   Sanna Roberto             9180967    59:00    94:00    70:00    30:00 
   24 H21B        534 DKP7900   Hopanyuk Anatoliy          682700    23:00    48:00     8:00    72:00 
   25 D21A        131 DKP8550   Schtznerov Lucie           9622                     101:00    21:00 
   26 D21A        129 DKP8654   Margoldov Barbora          49898                      97:00    49:00 
   27 D10N         22 DKP0750   tokov Sofie                                          48:00          


   28 DLT DLT - KrOB Rozmarn Litomice  (7)                    

    1 H60         792 DLT5001   Babick Tom                8890    33:00    77:00    34:00    44:00 
    2 D60         340 DLT5151   Nedvdkov Jitka             5991    32:00    24:00    71:00    46:00 
    3 D21B        161 DLT8551   Nedvdkov Iva               5642    53:00    27:00    76:00     8:00 
    4 D21C        182 DLT8750   Kalinov Lucie             301543    22:00    21:00    20:00     9:00 
    5 H45         704 DLT6901   Nosek Petr                 336778    47:00    54:00                   
    6 D40         229 DLT7251   Nosek Martina              236061    42:00    53:00                   
    7 T          1054 DLT8501   Heinl Ondej               336704                       0:00     0:00 


   29 DOB DOB - KOB Dobruka  (6)                                

    1 H21C        609 DOB7801   Letnsk Tom           2027232    67:00    70:00    85:00    77:00 
    2 D21C        180 DOB8750   Khnov Radka                7221    14:00     1:00    26:00    25:00 
    3 H21A        497 DOB8002   Janda Martin               920696    51:00    70:00    11:00    11:00 
    4 H21C        586 DOB8844   Zeman Jaroslav             301623    21:00    44:00    79:00    59:00 
    5 D21B        150 DOB8953   Peterov Alena               7247    31:00    25:00    32:00    14:00 
    6 D21A         85 DOB8551   Mertov Eva                320286     3:00    18:00     5:00    17:00 


   30 DOK DOK - OK Doksy  (1)                                    

    1 H21A        514 DOK8700   Novk Daniel               887924    85:00    14:00     5:00    87:00 


   33 DVP DVP - TJ Sokol Praha Spoilov  (1)                     

    1 D50         310 DVP6151   Malakov Jana             232646    96:00     2:00     6:00    29:00 


   34 EKP EKP - VTJ Ekonom Praha  (19)                          

    1 H21A        519 EKP7702   Kalous Vladislav          2058464                      15:00    49:00 
    2 H10         375 EKP0601   Kalous Tom                51588                      15:00    52:00 
    3 P           973 EKP7550   Kalousov Radka                                         0:00     0:00 
    4 HDR         894 EKP0760   Kalousov Jolana          2060242                       0:00     0:00 
    5 HDR         893 EKP0950   Kalousov Adla                                         0:00     0:00 
    6 H55         768 EKP5600   Adrin Petr                 51314   103:00    45:00    96:00    84:00 
    7 D21B        149 EKP8351   Pokorn Kristna            52186    29:00    19:00    20:00    16:00 
    8 H10         365 EKP0508   Bolehovsk Daniel         2073716    46:00    26:00    24:00    68:00 
    9 H35         633 EKP6800   Pecka Jan                  515152    22:00     5:00    70:00     8:00 
   10 H21C        612 EKP7002   Blaha Ondej              9700729    73:00     8:00    49:00    39:00 
   11 D45         259 EKP6951   Blahov Markta            224915     1:00    75:00    24:00    51:00 
   12 D14          53 EKP0153   Blahov Pavla              428253    78:00    68:00    91:00    81:00 
   13 H21B        530 EKP8310   Pidrman Milan             2067264    15:00    34:00                   
   14 D21C        179 EKP8651   Hausmannov Klra         2067248    10:00    13:00                   
   15 H21C        608 EKP9205   Hlav Jaroslav           2067975    65:00    34:00                   
   16 H21B        575 EKP6701   Janeek Jura                51587                      84:00    20:00 
   17 D12          35 EKP0351   Janekov Josefna        2067977                       5:00    82:00 
   18 D21A        134 EKP6550   Janekov Dagmar            51594                      77:00    39:00 
   19 H21C        581 EKP7705   Benda Luk                          11:00    38:00                   


   37 FSP FSP - VTJ Stavebn fakulta Pr  (4)                    

    1 H45         716 FSP6700   Krausz Milan               682118    71:00             48:00          
    2 H75         854 FSP3400   Hank Milan                 51964    89:00    67:00                   
    3 H21B        558 FSP7900   ech Jan                   416195    71:00   100:00    22:00    92:00 
    4 T          1010 FSP8353   echov Jana                 8476     0:00     0:00     0:00     0:00 


   39 HAV HAV - SKOB Bank Havov  (3)                          

    1 H50         731 HAV6000   Lun Ladislav             336791    24:00    89:00     9:00    47:00 
    2 D50         296 HAV6250   Sochorov Hana              52943    68:00    22:00    34:00    31:00 
    3 H50         729 HAV6301   Sochor Tom               515436    20:00    55:00    15:00    11:00 


   40 HCE HCE - TJ Sokol Hostivice  (3)                          

    1 D50         300 HCE6450   Kettnerov Lenka          7202877    76:00    18:00    12:00    59:00 
    2 H55         750 HCE5900   Kettner Pavel              515105    67:00    35:00   100:00    92:00 
    3 D45         279 HCE6451   Mudrov Martina             51984    41:00    69:00    60:00    39:00 


   43 HOR HOR - TJ Jiskra Hoice  (1)                            

    1 P           972 HOR4701   Arnold Jindich              9009              0:00              0:00 


   46 CHA CHA - OK Chrastava  (12)                               

    1 D21A        133 CHA8852   Vejstrkov Zuzana            4662                      85:00    63:00 
    2 D14          40 CHA0050   Pavlkov Markta          436447    52:00    52:00    85:00    67:00 
    3 D40         233 CHA6551   Pavlkov Pavla             51533    50:00    27:00    10:00    32:00 
    4 D55         319 CHA5750   Kadav Eva                   8171    14:00    50:00    53:00    67:00 
    5 H21A        499 CHA7800   Kadav Petr                  8188    55:00    54:00    21:00    17:00 
    6 H21B        561 CHA7203   Schrter Pavel             301545    77:00    90:00    20:00    36:00 
    7 H40         668 CHA7000   vancar Martin               8178    38:00    67:00    43:00    23:00 
    8 H60         778 CHA4901   Kadav Zdenk                8155     5:00   105:00    18:00    20:00 
    9 H60         803 CHA5400   Pavlk Milan                51231    55:00    79:00    44:00    24:00 
   10 D60         342 CHA5150   affkov Zuzana              8162    40:00     8:00    41:00    36:00 
   11 T          1021 CHA7302   Sychra Zdenk             2070841     0:00     0:00     0:00     0:00 
   12 T          1020 CHA7200   Danko Tom                436410     0:00     0:00     0:00     0:00 


   47 CHC CHC - K.O.B. Choce  (12)                              

    1 H45         694 CHC6001   Janeba Petr                  9573    27:00    64:00    28:00    64:00 
    2 H18         457 CHC9602   Janeba Vladimr              9572    80:00   107:00    89:00    77:00 
    3 HDR         883 CHC0951   Machkov Kateina          9544     0:00                            
    4 HDR         876 CHC1201   Machek Vt                 9545     0:00                            
    5 H21B        571 CHC8601   Skora Bohumil               9563    97:00    74:00    86:00    68:00 
    6 D45         262 CHC6651   Semrdov Jitka            331708     7:00   101:00    36:00    35:00 
    7 D16          57 CHC9951   Semrdov Jana             425544    68:00    74:00    91:00   100:00 
    8 H12         403 CHC0301   Grundman Viktor              9558    36:00    38:00    23:00    45:00 
    9 H55         762 CHC5801   Grundman Martin              9571    91:00    33:00    78:00   108:00 
   10 H21A        479 CHC8801   Grundman Vojtch          2049551    15:00    34:00    31:00    55:00 
   11 H16         446 CHC9902   Grundman Vclav           2060285    18:00    55:00    42:00    27:00 
   12 H21A        505 CHC8502   Peek Ondej              2025363    67:00    48:00    91:00    33:00 


   48 CHT CHT - OOB SK Chrast  (4)                               

    1 D21A        111 CHT8851   Kopkov Iva             2059736    55:00    72:00    61:00     3:00 
    2 H21C        620 CHT8501   Drahokoupil Ale           899165    89:00    58:00    55:00    23:00 
    3 H21A        486 CHT8001   Matras Tom                51980    29:00    64:00    63:00    51:00 
    4 H21A        481 CHT8510   Kopek Jan               7201807    19:00    72:00    35:00    89:00 


   50 JEN JEN - OB Jeniovice  (5)                               

    1 H60         782 JEN5301   Jedlika Miroslav          336709    13:00    47:00     6:00    34:00 
    2 H60         788 JEN5201   Brta Miroslav               7778    25:00    59:00    12:00     4:00 
    3 H10N        379 JEN0403   erava Cyril              2060292    42:00    75:00                   
    4 H10N        377 JEN0502   erava Frantiek          2060290    34:00    71:00                   
    5 P           944 JEN7152   eravov Markta          2060293     0:00     0:00                   


   52 JES JES - KOS Jesenice  (2)                                

    1 H14         419 JES0001   Rosenbaum Ondej           237524    20:00    50:00    31:00    86:00 
    2 D35         222 JES7451   Kotskov Jana             237528    54:00    31:00    40:00    59:00 


   53 JHB JHB - TJ Jiskra Havlkv Brod  (1)                    

    1 H55         774 JHB5702   Hrstka Vladislav            52357   115:00    25:00    82:00    80:00 


   54 JIL JIL - OK Jilemnice  (6)                                

    1 H60         783 JIL5201   Erlebach Josef               9774    15:00    83:00     4:00    18:00 
    2 H50         742 JIL6103   Havlek Libor            2035747    46:00   103:00    25:00    23:00 
    3 H21B        573 JIL9003   Havlek Luk              49363   101:00    22:00     6:00    60:00 
    4 D21B        144 JIL9352   Havlkov Nikola          438024    19:00     9:00    70:00    70:00 
    5 H65         822 JIL4701   Zlesk Zdenk                9066    25:00    19:00    81:00    36:00 
    6 D60         341 JIL5362   Zleskov Vlasta             9068    36:00     6:00    68:00    34:00 


   56 JZL JZL - TJ Jin svahy Zln  (5)                         

    1 D40         239 JZL7351   Kundratov Jana             53360    62:00    37:00    61:00    16:00 
    2 H10N        382 JZL0700   Kundrata Vt                53353    54:00    73:00    28:00     8:00 
    3 HDR         886 JZL0950   Kundratov Eva             218973     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 H60         802 JZL5201   Chromk Frantiek          53801    53:00    73:00    48:00    64:00 
    5 D60         338 JZL5450   Chromkov Ivana         2070845    24:00     4:00    44:00    56:00 


   58 KAM KAM - SK Kamenice  (14)                                

    1 H16         440 KAM9802   Jra Tom                9005139     6:00    69:00    44:00     1:00 
    2 H21B        536 KAM9402   Kapal Tom                232267    27:00    92:00   100:00    14:00 
    3 H50         744 KAM6400   Roejdl Marek              995804    50:00    71:00    35:00    41:00 
    4 H21B        569 KAM6201   Semk Lubo                 52279    93:00    24:00    52:00    46:00 
    5 D40         234 KAM6850   Semkov Iva              2035702    52:00    47:00    16:00    22:00 
    6 H21B        566 KAM6700   kvor Martin                52267    87:00    38:00    70:00    18:00 
    7 H16         445 KAM9900   kvor Ota                  981828    16:00    73:00    48:00    15:00 
    8 H21A        520 KAM7600   Paek Frantiek            523000                      87:00          
    9 H14         435 KAM0100   Valek Vclav             336743                       1:00          
   10 H12         414 KAM0201   Hankovec Hugo              436446                       1:00          
   11 H12         413 KAM0207   Renda Michal               446427                       7:00          
   12 H12         412 KAM0202   kvor Adam                 425596                      13:00          
   13 H60         798 KAM5205   Paldus Petr                          45:00    93:00                   
   14 D40         244 KAM7151   Vilhumov Lucie                      72:00    29:00                   


   60 KAS KAS - KOB Kamenick enov  (6)                         

    1 H70         838 KAS4000   trojsa Josef                8230    57:00    53:00    43:00    72:00 
    2 D65         349 KAS4350   trojsov Jaroslava          8228    68:00    15:00    29:00    70:00 
    3 D65         351 KAS4551   Nejezchlebov Vra          51384    76:00    19:00     8:00    66:00 
    4 H65         815 KAS4600   Nejezchleba Ji             8235    11:00    37:00    63:00    34:00 
    5 H45         713 KAS6900   Eichler Petr                51385    65:00   112:00    26:00    12:00 
    6 D40         237 KAS7051   Eichlerov Jana              8229    58:00    51:00    70:00     4:00 


   61 KBP KBP - KBP Praha  (1)                                   

    1 H60         787 KBP4500   Valter Petr                  6645    23:00             30:00          


   62 KCK KCK - KOB esk Krumlov  (2)                           

    1 H55         766 KCK5701   Flaar Jan                  49614    99:00    11:00   116:00    70:00 
    2 D55         331 KCK5756   Flaarov Marie             49615    38:00    58:00    35:00    69:00 


   63 KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.  (2)                    

    1 H21C        615 KNC8101   Besta Luk                303945    79:00    28:00    41:00    13:00 
    2 D55         322 KNC5750   ilerov Zdena            2023962    20:00    44:00    44:00    53:00 


   65 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.  (6)                    

    1 D50         307 KPY6051   Kohlov Alena               53182    90:00    26:00     8:00    43:00 
    2 D21C        192 KPY6050   Freyov Michaela           301394    62:00    11:00    30:00    29:00 
    3 H45         686 KPY5701   Dobe Vclav               301374    11:00    70:00    20:00    10:00 
    4 H45         692 KPY6700   Lika Jindich             682077    23:00   100:00    68:00    32:00 
    5 P           938 KPY6650   Likov Hana              2070850     0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 D16          66 KPY9951   Likov Hana               682095   104:00    80:00    85:00    98:00 


   68 KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov  (8)                     

    1 H21B        565 KRN8101   Peths Jan                  446353    85:00     6:00    68:00    16:00 
    2 H21A        508 KRN8203   Kopec Tom                 52641    73:00    74:00     9:00     7:00 
    3 D21A        105 KRN8456   Kopcov Michaela            52533    43:00     2:00    13:00    83:00 
    4 H21A        487 KRN8505   Rychl Pavel               886824    31:00    46:00    17:00    25:00 
    5 D21A         88 KRN8559   Rychl Pavlna             995815     9:00    88:00    49:00    77:00 
    6 H40         655 KRN6808   Holek Dan                52650    12:00    85:00    53:00    47:00 
    7 D21A        103 KRN8651   Bohunsk Jana               52636    39:00     8:00    55:00    61:00 
    8 HDR         863 KRN1051   Pethsov Isabella                     0:00     0:00     0:00     0:00 


   70 KSH KSH - OOB TJ Kapersk Hory  (1)                       

    1 H65         811 KSH4801   Fiala Milo                  8674     3:00    25:00    65:00     8:00 


   71 KSU KSU - Klub vytrvalostnch spor  (2)                    

    1 D21B        136 KSU7653   Mkov Lenka               887942     3:00     3:00     4:00          
    2 HDR         866 KSU1000   Mka Ondej                           0:00                            


   72 KTA KTA - SK Kotnov Tbor  (4)                             

    1 D40         251 KTA7151   Svobodov Martina         2025203    86:00     9:00     1:00    30:00 
    2 D14          46 KTA0151   Svobodov Anna             682635    64:00    78:00    79:00    79:00 
    3 D16          62 KTA9951   Svobodov Jana             682657    88:00    70:00    76:00   108:00 
    4 H21B        559 KTA6901   Vbr Ji                  515484    73:00    18:00    62:00     8:00 


   73 KUL KUL - KOB st nad Labem  (8)                          

    1 H40         671 KUL7000   Glckner Michal                      44:00    47:00    79:00    35:00 
    2 D16          58 KUL9950   Glcknerov Anna                     72:00    64:00    88:00    94:00 
    3 P           954 KUL0150   Valova Michaela                       0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 H45         715 KUL6701   Vla Petr                            69:00    68:00    38:00    26:00 
    5 T          1032 KUL7051   Ondichov Lucie                      0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 T          1031 KUL7001   Chrz Martin                           0:00     0:00     0:00     0:00 
    7 D16          67 KUL9850   Vostelov Pavlna                  108:00    68:00   103:00   104:00 
    8 H45         702 KUL6700   Chrz Pavel                           43:00             32:00          


   74 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald  (3)                            

    1 H14         427 KUN0101   Rusz Rostislav               9017    52:00    56:00    10:00    64:00 
    2 H40         654 KUN7201   Rusz Roman                 425598    10:00    91:00    55:00    19:00 
    3 HDR         869 KUN0751   Ruszov Svatava            405981     0:00              0:00          


   77 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetn  (8)                           

    1 H40         666 KVS7301   vestka Vtzslav           53372    34:00    89:00    59:00     3:00 
    2 H18         459 KVS9700   vestka Vt                 51527    84:00    97:00    79:00    81:00 
    3 D21C        185 KVS8350   Spitzerov Petra           887153    34:00    15:00    24:00    27:00 
    4 HDR         889 KVS9901   vestka tpn             416090     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 HDR         891 KVS9902   vestka Patrik              53681     0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 H12         398 KVS9903   ms vestka Jakub            53698    26:00    22:00    49:00    35:00 
    7 P           970 KVS9904   vestka Ji                53689     0:00     0:00     0:00     0:00 
    8 P           966 KVS9951   vestkov Jana              53694     0:00     0:00     0:00     0:00 


   79 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun  (13)                       

    1 H65         826 LBE4600   Nosl Stanislav              8805    33:00    35:00    71:00    30:00 
    2 H50         733 LBE6400   Meznk Vladimr             52971    28:00    63:00    33:00    39:00 
    3 H65         828 LBE4900   Tvrdek Vojtch              51283    37:00     9:00    67:00    26:00 
    4 D60         339 LBE5150   Tvrdkov Eva               303959    28:00    20:00    47:00    42:00 
    5 D21B        141 LBE9250   Markov Anna               301549    13:00    59:00    36:00    24:00 
    6 H18         456 LBE9701   Kalista Michael           7003035    78:00   113:00    77:00    91:00 
    7 H21B        555 LBE9100   imon Vclav              7200132    65:00    78:00    50:00     6:00 
    8 D21A         90 LBE9450   Kivancov Zdeka         7200131    13:00    90:00    51:00     7:00 
    9 H20         466 LBE9501   Kol Jakub                446364    62:00   102:00    65:00    59:00 
   10 H60         779 LBE5000   Hamek Bohuslav           411760     7:00    61:00    38:00    36:00 
   11 D18          73 LBE9752   Hamplov Tereza             52321    70:00    49:00    71:00   105:00 
   12 H40         660 LBE7000   Uhl Patrik               331179    22:00    83:00    61:00    43:00 
   13 HDR         864 LBE0950   Uhlov Marie             218788     0:00     0:00     0:00     0:00 


   81 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhaovice  (3)                    

    1 D21A        104 LCE9250   Sklenov Radka           889312    41:00    22:00     3:00     5:00 
    2 D21A        107 LCE8751   Vlan Lucie                52675    47:00    86:00    63:00    59:00 
    3 H21A        495 LCE7835   Hanslian David             995852    47:00    40:00    55:00    85:00 


   82 LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom  (2)                    

    1 D35         204 LCV7351   Krausov Marcela           253153    18:00    33:00    50:00    65:00 
    2 D65         357 LCV4550   Zenkerov Milue           301524   100:00     5:00    26:00    76:00 


   83 LDC LDC - KOB Dn  (1)                                   

    1 H40         664 LDC7302   Glus Igor                7400074    30:00    59:00    63:00    13:00 


   85 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvnov  (1)                    

    1 H21C        588 LIT8002   Kuerka Jan                  8118    25:00    56:00     9:00    25:00 


   89 LLI LLI - TJ Loko Liberec  (5)                             

    1 D45         282 LLI6953   Hokov Petra               8547    47:00             39:00          
    2 D50         298 LLI6351   Kokov Vlasta             410719    72:00    30:00    38:00    45:00 
    3 D20          82 LLI9550   Kokov Anika            1398995    64:00    35:00    62:00    93:00 
    4 T          1013 LLI9801   Koek Jan                  253141     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 T          1009 LLI5903   Koek Ladislav             410732     0:00     0:00     0:00     0:00 


   91 LOV LOV - lepus.cz  (2)                                    

    1 P           960 LOV7000   Vavk Ren               1403416     0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 H14         428 LOV0000   Vavk Tom              1403424    56:00    48:00    37:00    76:00 


   92 LPM LPM - OK Lokomotiva Plze  (14)                        

    1 H35         630 LPM7504   ern Miroslav              49637    10:00     3:00    66:00    38:00 
    2 D35         198 LPM7352   Ledererov Kamila         2042546     6:00    25:00    74:00    55:00 
    3 H21C        618 LPM8104   Hegner Luk               446347    85:00    90:00    25:00    33:00 
    4 D10           9 LPM0450   Hegnerov Adla           2049581    82:00    56:00    63:00    92:00 
    5 H10         369 LPM0402   Kapar Adam               2049584    54:00    16:00    12:00    60:00 
    6 D21C        181 LPM7954   Fremrov Jaroslava        1400405    18:00     7:00    16:00     1:00 
    7 H35         632 LPM7206   Bohuslav Vclav              8856    18:00    41:00    42:00    16:00 
    8 H10         367 LPM0401   Bohuslav Pepk            2011878    50:00    12:00    18:00    56:00 
    9 D35         214 LPM7852   Bohuslavov Jana           236999    38:00    19:00    90:00    81:00 
   10 HDR         884 LPM0900   Bohuslav Fanda               8285     0:00     0:00     0:00     0:00 
   11 H21B        572 LPM7820   Such Petr                 995848    99:00     8:00     4:00    96:00 
   12 H35         643 LPM7805   Dvok Pavel              2042509    62:00     9:00    54:00    34:00 
   13 D45         273 LPM6850   oupov Jana               301705    29:00    67:00    42:00    21:00 
   14 H45         714 LPM6900   oupa Karel                301709    67:00    88:00    44:00    46:00 


   93 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice  (48)                    

    1 D21C        188 LPU7854   Kaparov Eva             2059754    46:00    23:00     8:00    21:00 
    2 H60         791 LPU5401   Klimpl Petr                301633    31:00    81:00    28:00    50:00 
    3 D55         325 LPU5551   Klimplov Alena           1006614    26:00    64:00    23:00    57:00 
    4 D21B        142 LPU7658   vglerov Pavla           889272    15:00    17:00    46:00    50:00 
    5 H21A        494 LPU8608   Kafka Milo                886290    45:00    12:00    49:00    13:00 
    6 H40         652 LPU7310   Pipek Kamil               2049532     6:00    43:00    35:00    37:00 
    7 D40         247 LPU7156   Pipkov Ta              2049550    78:00    43:00    55:00    38:00 
    8 H12         389 LPU0203   Pipek Ondej              2032156     8:00    18:00    41:00    11:00 
    9 HDR         880 LPU0756   Pipkov Karolna             9271     0:00     0:00     0:00     0:00 
   10 D21A        110 LPU8752   Hermanov Zuzana           515136    53:00    34:00    93:00    99:00 
   11 H21A        485 LPU8701   Fiala Petr                7201198    27:00    32:00    23:00    57:00 
   12 H21A        491 LPU8605   Lenner Miroslav           1403417    39:00    24:00    65:00    79:00 
   13 D55         320 LPU5851   Vchov Ladislava          888601    16:00    40:00    29:00    65:00 
   14 H55         773 LPU5801   Vcha Vladimr               9228   113:00    21:00    80:00   110:00 
   15 H21A        506 LPU8304   trba Zbynk              500288    69:00    36:00    39:00    75:00 
   16 H21B        544 LPU7102   Filiko Marek              301168    43:00    76:00    34:00    38:00 
   17 D45         269 LPU6955   Demlov Jitka                9656    21:00    89:00     6:00     7:00 
   18 H21B        560 LPU9502   Deml Tom                 887928    75:00    42:00    24:00    86:00 
   19 H21C        589 LPU7820   Kokaisl Tom              253360    27:00    14:00    51:00     3:00 
   20 D21C        183 LPU7956   Kokaislov Eva               9296    26:00     9:00     2:00    17:00 
   21 P           976 LPU7309   Fro tpn               2049533                       0:00     0:00 
   22 H60         799 LPU5404   Juraka Vojtch              9234    47:00   101:00    62:00    10:00 
   23 D50         297 LPU6051   Jurakov Jana               9237    70:00    32:00    26:00    35:00 
   24 D14          42 LPU0151   Drkov Berenika           425545    56:00    74:00    69:00    51:00 
   25 H21B        546 LPU7604   Drka tpn              2073755    47:00    28:00    72:00    58:00 
   26 D21B        164 LPU7670   Drkov Markta              9281    59:00    11:00    24:00    54:00 
   27 H21A        488 LPU9307   Kubelka Tom              889299    33:00    18:00    33:00    71:00 
   28 H21A        511 LPU9005   Noka Radek                515166    79:00    84:00     3:00    23:00 
   29 D21B        166 LPU9051   Bolechov Aneka            51104    63:00    39:00    28:00    38:00 
   30 H21C        578 LPU6901   Fencl Petr                   9230     5:00    60:00    39:00    35:00 
   31 H55         756 LPU5904   Bolech Ji                  9330    79:00    17:00   110:00   106:00 
   32 H60         804 LPU5407   Herman Jan                   9344    57:00    95:00    40:00    40:00 
   33 D50         295 LPU6151   Hermanov Dana               9311    66:00    36:00    22:00    57:00 
   34 D12          28 LPU0357   Puov Bra               2032180    88:00    40:00     1:00    88:00 
   35 D55         327 LPU5552   Mrtkov Hana             301629    30:00    46:00    59:00    61:00 
   36 H60         794 LPU5002   Mrtk Vclav                9215    37:00    45:00    36:00    22:00 
   37 D14          47 LPU0051   Vojtkov Viktorie        426321    66:00    70:00    73:00    61:00 
   38 HDR         857 LPU0704   Vojtek Albert            301196     0:00     0:00     0:00     0:00 
   39 D35         221 LPU7651   Vojtkov Erika           426370    52:00    45:00    62:00    39:00 
   40 D55         318 LPU5654   Novotn Jiina               9290    12:00    60:00    11:00    75:00 
   41 H55         752 LPU5905   Novotn Miroslav           301183    71:00    39:00    84:00   114:00 
   42 D35         224 LPU7855   Strykov Kateina          232606    58:00     9:00    92:00    75:00 
   43 D21A        126 LPU8499   Przyczkov Michaela        981834    85:00    10:00    17:00    95:00 
   44 H21A        475 LPU9006   Klapal Jan                 515142     7:00    88:00    93:00     5:00 
   45 D35         199 LPU7356   Mrskoov Dana            2049512   110:00    13:00    78:00    83:00 
   46 H60         806 LPU5201   Far Vclav                 9260    61:00    55:00    58:00    28:00 
   47 H10         370 LPU0403   Krpata Michal             2035734    56:00     8:00     3:00    44:00 
   48 D35         203 LPU7558   Krpatov Zuzana            253351    16:00    21:00    70:00    69:00 


   94 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic  (7)                    

    1 D35         201 LTP7758   Lokov Ivana            232536    12:00     7:00    80:00    77:00 
    2 H45         705 LTP6805   Bl Petr                   51279    49:00    60:00     4:00    68:00 
    3 D10N         17 LTP0650   Lokov Sra             420434    74:00    91:00    40:00    20:00 
    4 D10N         20 LTP0951   Lokov Ela              682083    86:00    95:00    52:00    24:00 
    5 H21B        570 LTP8801   Eiselt Jan                 682092    95:00    94:00    54:00   100:00 
    6 H14         422 LTP0104   Bl Jakub                 434575    32:00    42:00    67:00    60:00 
    7 H45         700 LTP6710   Kov Boris                899153    39:00    74:00    54:00    34:00 


   95 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno  (5)                    

    1 D21A         87 LTU8950   Petrelov Tereza          515140     7:00    44:00     9:00    19:00 
    2 D50         301 LTU6451   Hindrkov Martina        7201808    78:00    12:00    36:00    65:00 
    3 H45         719 LTU6501   Hanu Pavel                  9632                      24:00    48:00 
    4 D50         312 LTU6352   Hanuov Jitka               9609                      28:00    61:00 
    5 D65         359 LTU4751   Kutkov Stanislava       405955                      20:00    78:00 


   96 NPA NPA - SK LOB Nov Paka  (12)                           

    1 H60         795 NPA5001   Novk Karel               2060215    39:00    43:00    60:00    60:00 
    2 D55         316 NPA5754   Hukov Eva                  9692     8:00    70:00    50:00    63:00 
    3 H21B        551 NPA7701   Novk Zdenk              7200594    57:00    80:00    38:00    50:00 
    4 D21A         84 NPA8151   Pov Monika             7201810     1:00    84:00    15:00    23:00 
    5 D21A        106 NPA9051   midrkalov Monika        2073708    45:00    14:00    73:00    87:00 
    6 H60         805 NPA5101   Kalibn Jaroslav          2059741    59:00    89:00    56:00    42:00 
    7 D60         344 NPA5351   Kalibnov Jiina         2060217    48:00    12:00    62:00    30:00 
    8 H55         769 NPA5601   Pril Jan                   9691   105:00    29:00    94:00    76:00 
    9 H10         360 NPA0501   Pavelec Matj                9702    36:00    14:00    36:00    62:00 
   10 HDR         856 NPA0801   Pavelec Michal               9710     0:00     0:00     0:00     0:00 
   11 D35         220 NPA7851   Pavelcov Gabriela        2070822    50:00    51:00    60:00    61:00 
   12 H21C        597 NPA8301   Barto Zdenk             2073743    43:00    86:00    15:00    83:00 


   97 OCB OCB - OC esk Budjovice  (4)                         

    1 H70         831 OCB4101   Bouek Vclav               51410    43:00    31:00    41:00    54:00 
    2 D14          44 OCB0051   Ash Kristina               410400    60:00    48:00    77:00    75:00 
    3 H18         465 OCB9701   Ash Adam                    51409    96:00    99:00    83:00    87:00 
    4 H20         469 OCB9501   Bouek Jakub               416348    68:00   100:00    63:00    69:00 


   99 ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda  (5)                        

    1 H18         454 ODV9700   Brzdil Petr               331087    74:00    95:00    71:00    71:00 
    2 D45         290 ODV6950   Brzdilov Radka           331382    63:00   105:00    45:00    59:00 
    3 H70         846 ODV4100   Kune Vratislav            361985    73:00    55:00    45:00    60:00 
    4 H50         749 ODV6300   Hartl Zdenk                52121    60:00    53:00                   
    5 D50         293 ODV6350   Hartlov Blanka             51356    62:00    38:00                   


  100 OKP OKP - SK OK 24 Praha  (3)                              

    1 D18          80 OKP9750   Novkov Adla             232750                      83:00          
    2 H45         706 OKP6504   Novk Libor                 51680    51:00    96:00    52:00    44:00 
    3 D45         286 OKP6651   Novkov Irena             236111    55:00   117:00    15:00    53:00 


  101 OLP OLP - PSK Olymp Praha  (2)                             

    1 H55         765 OLP5502   John Vladimr               49500    97:00     9:00    98:00    96:00 
    2 H55         775 OLP5701   Knotek Kamil                49370                               66:00 


  102 ONO ONO - SKOB Ostrov  (2)                                 

    1 D55         315 ONO5950   Gabrielov rka             8680     6:00    48:00    47:00    77:00 
    2 H70         842 ONO4201   Lis Jan                   301501    65:00    33:00    37:00    50:00 


  104 OOP OOP - TJ Opava  (2)                                    

    1 D21B        173 OOP8250   Pietraszkov Lenka          52758    77:00    49:00    48:00    40:00 
    2 H21C        623 OOP8100   Pietraszek Martin          682681    95:00    36:00     3:00    69:00 


  106 OSN OSN - SK OS Nov Msto n. M.  (4)                      

    1 H45         685 OSN6900   Mareek Petr                51991     9:00   102:00    58:00    20:00 
    2 H12         396 OSN0201   Mareek imon              232029    22:00    36:00     3:00    27:00 
    3 D35         218 OSN7850   Dvokov Jana             52230    46:00    43:00    72:00    43:00 
    4 H12         388 OSN0303   Dvoek Jakub              53173     6:00    42:00    57:00     3:00 


  109 MFP MFP - VSK MFF UK Praha  (4)                           

    1 D40         245 MFP6850   Forstov Lenka             410727    74:00    17:00    40:00    26:00 
    2 H21C        582 MFP6301   Forst Libor                303939    13:00    30:00    69:00    21:00 
    3 H50         726 MFP6300   Hric Jan                   515200    14:00    51:00    21:00     7:00 
    4 H21B        539 MFP7301   Blahuta Marek              897349    33:00    50:00    90:00    88:00 


  110 MIL MIL - Tesil Milevsko  (4)                              

    1 H10         371 MIL0500   Samuel Marek                         58:00    24:00     6:00    48:00 
    2 H21C        601 MIL7201   Peta Ji                  49858    51:00    82:00    57:00    51:00 
    3 H21C        584 MIL7202   Mare Ladislav               8695    17:00    50:00    67:00    85:00 
    4 H21C        605 MIL7301   ika Pemysl                7857    59:00     6:00     7:00    57:00 


  112 MKP MKP - SK Meteor Kaerov Praha  (1)                     

    1 H60         789 MKP5100   Libersk Mirko              51693    27:00    57:00    64:00    30:00 


  113 MLA MLA - MLOK Marinsk Lzn  (9)                        

    1 H70         844 MLA4401   Fik Jan                    7882    69:00    29:00    17:00    56:00 
    2 D60         345 MLA5451   Opavov Stanislava           7884    52:00    14:00    56:00    32:00 
    3 T          1012 MLA9205   Kamaryt Michal             232227     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 H45         687 MLA6701   Barto Ludk               888609    13:00    76:00    14:00    56:00 
    5 H14         416 MLA0101   Barto Vclav              515060     8:00    60:00     4:00    66:00 
    6 D10          12 MLA0451   Bartoov Marie           2073704    88:00    66:00    72:00    94:00 
    7 D35         212 MLA7051   Bartoov Jana              51494    34:00    17:00    54:00    85:00 
    8 H45         711 MLA6901   ern Libor                301466    61:00    72:00    74:00    36:00 
    9 D14          51 MLA0251   ern Kateina            2073702    74:00    64:00    75:00    59:00 


  114 MOV MOV - SKOB Ostrava  (7)                                

    1 H40         667 MOV7202   Svchota Milan              52778    36:00    51:00    57:00    15:00 
    2 D18          74 MOV9751   Svchotov Natlie         232392    72:00    43:00    95:00   101:00 
    3 P           963 MOV7150   Svchotov Hana             52779     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 H40         661 MOV6701   Holec Honza               9101183    24:00    61:00    71:00    29:00 
    5 P           956 MOV7151   Pavlkov Lenka           428276     0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 H40         676 MOV7100   Pavlek Daniel             52775    54:00    45:00    37:00    21:00 
    7 H45         717 MOV6801   kuta Petr                           73:00    86:00    64:00    28:00 


  115 NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek  (3)                            

    1 T          1016 NEJ7000   Ndenek Josef            232230     0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 D12          24 NEJ0350   Ndenkov Iva           2035733    80:00    30:00     3:00   104:00 
    3 D14          45 NEJ0150   Ndenkov Pavla         2056275    62:00    76:00    81:00    73:00 


  121 PEN PEN - OK RECO Sport  (5)                               

    1 D50         305 PEN6350   Kbrtov Iva               232387    86:00     8:00     2:00    41:00 
    2 H50         738 PEN6200   Vydra Pavel                 49998    38:00    97:00    39:00    29:00 
    3 H50         734 PEN6201   Konek Zdenk               7762    30:00    77:00     7:00    25:00 
    4 D21C        178 PEN8950   Vydrov Markta              8180     6:00    19:00    14:00    19:00 
    5 H45         707 PEN6600   Vydra Ivan                   8185    53:00   110:00    62:00    62:00 


  123 PGP PGP - SK Praga  (40)                                   

    1 D16          59 PGP9952   Kolov Johana            897346    76:00    72:00   112:00    88:00 
    2 H21A        482 PGP9702   Navrtil imon             681882    21:00    86:00    83:00    41:00 
    3 D21B        171 PGP9253   Myslivekov Zuzana         53705    73:00    47:00    58:00    52:00 
    4 D65         358 PGP4451   Dvokov Ladislava         52096   104:00    21:00    17:00    74:00 
    5 H21A        484 PGP8407   Prochzka Jan              515110    25:00     6:00    27:00    61:00 
    6 H21B        542 PGP8302   Sysel Ondej                52105    39:00    20:00    66:00    66:00 
    7 D10           7 PGP0451   Hakov Michaela           2051549    78:00    70:00    48:00    96:00 
    8 D35         209 PGP7651   Hakov Magda              2051544    28:00    39:00    68:00    73:00 
    9 H21A        516 PGP8700   Sysel Ctibor                52106    89:00    62:00    71:00    65:00 
   10 D40         228 PGP6450   Smolkov Alena              53567    40:00    19:00    64:00    28:00 
   11 D21A        102 PGP8852   Smolkov Kateina           53556    37:00    26:00    37:00    25:00 
   12 H75         851 PGP3800   Attl Vladimr              682666    83:00    59:00    11:00    80:00 
   13 D10          14 PGP0550   Malekov Hana            2067999    92:00    76:00    75:00    84:00 
   14 T          1040 PGP6801   Maleek Vt               2067268     0:00     0:00     0:00     0:00 
   15 P           955 PGP7559   Malekov Iva             2067949     0:00     0:00     0:00     0:00 
   16 H21B        527 PGP6501   Kondrt Martin            2067946     9:00    56:00    18:00    52:00 
   17 H12         399 PGP0200   Janas Petr                2060249    28:00    40:00    45:00    47:00 
   18 D21A        120 PGP9054   Flaarov Kristna          49617    73:00     6:00    45:00    33:00 
   19 H21A        490 PGP9103   Landovsk Tom            910714    37:00    10:00    57:00     9:00 
   20 H60         809 PGP5103   Jelnek Martin             232091                      24:00     2:00 
   21 D21B        176 PGP8851   Jelnkov Zora             232167                      12:00     6:00 
   22 D55         332 PGP5851   Jelnkov Radana           301361                       5:00    81:00 
   23 D55         324 PGP5850   Zelen Markta              51862    24:00    54:00    26:00    73:00 
   24 H65         824 PGP4800   Zelen Vladimr             51863    29:00    17:00    59:00    20:00 
   25 D21B        175 PGP9153   Jelnkov rka            232168                       6:00    28:00 
   26 D21A         98 PGP9055   Bialoytov Tereza           8780    29:00    20:00     7:00    51:00 
   27 H21A        476 PGP8610   Flaar Jan                 887941     9:00    58:00    75:00    19:00 
   28 H20         467 PGP9405   Uhl Marek                331157    64:00    94:00    61:00    67:00 
   29 D16          68 PGP9850   Janovsk Kateina          981838                     100:00    96:00 
   30 H21A        522 PGP6401   Janovsk Tom             515464                      41:00    95:00 
   31 D40         257 PGP7355   Janovsk Petra              51636                       7:00    42:00 
   32 D21A        100 PGP8656   Masopustov Elis            49844    33:00    16:00    81:00    69:00 
   33 H50         748 PGP6000   Koina Petr               1700084    58:00    87:00    19:00    37:00 
   34 D21A         95 PGP6651   Koinov Jana              502089    23:00    12:00    71:00    73:00 
   35 H12         407 PGP0300   Koina tpn                9877    44:00     4:00     5:00    39:00 
   36 H21C        599 PGP9601   Landovsk Jakub            502088    47:00    46:00    35:00    29:00 
   37 H18         458 PGP9604   Aster Tom                442871    82:00   105:00    75:00    73:00 
   38 H18         460 PGP9701   ermk Adam               7200334    86:00   115:00    81:00    93:00 
   39 H21A        493 PGP6803   Pospil Vtek             681612    43:00    82:00                   
   40 HDR         902 PGP0850   Malekov Pavlna         2067959     0:00     0:00     0:00     0:00 


  124 PHK PHK - OK 99 Hradec Krlov  (29)                       

    1 D21A        117 PHK8951   epov Daniela            1400076    67:00    28:00    65:00    41:00 
    2 D35         219 PHK6961   Weberov Zuzana              9462    48:00    37:00    38:00    67:00 
    3 H70         845 PHK4101   Rychl Rudolf                9823    71:00    37:00    39:00    62:00 
    4 T          1036 PHK7906   Siln Ondej              2032168     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 D21A         94 PHK8753   Balcarov Jana             897344    21:00    56:00    59:00    89:00 
    6 H16         451 PHK9900   Kuera Krypn               9824    28:00    61:00    58:00     9:00 
    7 D21A         96 PHK9353   Kamenick Kateina           9832    25:00    80:00    43:00    35:00 
    8 D40         253 PHK6950   Kavalrov Zuzana         2035720    90:00     1:00    76:00    34:00 
    9 H21A        513 PHK7901   Losman Petr                515420    83:00    76:00     7:00    27:00 
   10 D50         308 PHK5951   Panchrtkov Jitka         253368    92:00    10:00    20:00    55:00 
   11 H10         374 PHK0500   Pompach Luk             2035735    64:00    28:00    33:00    50:00 
   12 H14         425 PHK0100   Kuera Jan                 336757    44:00    52:00     7:00    68:00 
   13 H16         443 PHK9905   Maata Metodj             207870    12:00    65:00    68:00    13:00 
   14 H21B        528 PHK7107   Maata Roman               515050    11:00    62:00    96:00     4:00 
   15 H21A        500 PHK8802   Panchrtek Jan             553446    57:00    38:00    73:00    45:00 
   16 H75         853 PHK3801   Mikuleck Jan             9005137    87:00    57:00     9:00    78:00 
   17 T          1046 PHK5503   Souek Pavel                 9837     0:00     0:00                   
   18 H40         673 PHK6601   Kamenick Jan              232255    48:00             67:00          
   19 H40         678 PHK6503   Kavalr Karel                9378    58:00             41:00          
   20 H21B        556 PHK8101   Novotn Tom                9410    67:00    70:00             26:00 
   21 D21B        174 PHK8255   Novotn Martina            416264             51:00    52:00    22:00 
   22 HDR         858 PHK0777   Novotn Vendula            405952     0:00              0:00          
   23 H40         651 PHK7001   Cich David                301638     4:00             27:00          
   24 H21A        507 PHK9110   Azeb Karim                 553448    71:00    22:00    13:00    63:00 
   25 D21A        108 PHK8855   Azebov Nina               981820    49:00    66:00    95:00    85:00 
   26 H14         417 PHK0001   Samek Tom               2032170    12:00             13:00          
   27 D45         292 PHK6756   Kavalrov Kateina          9833                      87:00          
   28 D18          79 PHK9753   Kavalrov Julie           207804                      89:00          
   29 D35         208 PHK7456   Samkov Renta               9431    26:00             48:00          


  131 PZR PZR - UNITOP SKP r nad Sza  (4)                    

    1 H65         810 PZR4800   K Pavel                2023807     1:00    11:00    51:00     2:00 
    2 H65         825 PZR4417   Pospil Jaromr            51994    31:00     5:00    55:00    14:00 
    3 H12         401 PZR0201   Maek Ondej                 8705    32:00    24:00    11:00    41:00 
    4 D55         314 PZR5654   Roseck Alena               51900     4:00    74:00    32:00    89:00 


  132 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice  (3)                         

    1 D45         271 RAD6850   Zobankov Vladimra        49464    25:00    99:00    48:00     3:00 
    2 H12         397 RAD0201   Zobank Radek               52665    24:00    34:00    19:00     5:00 
    3 H16         444 RAD9901   Zobank Michal              49440    14:00    67:00    62:00     5:00 


  134 ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem  (6)                     

    1 D40         249 ROU7150   Bukov Jana                331208    82:00    33:00    49:00    10:00 
    2 H16         450 ROU0001   Buk Petr                  2075666    26:00    63:00    54:00    21:00 
    3 H50         735 ROU6202   Buk Miloslav               331058    32:00    57:00    13:00    21:00 
    4 H18         464 ROU9601   Buk Michal                2075669    94:00   109:00    87:00    89:00 
    5 H21B        547 ROU9303   Buk Jindich              1602625    49:00    30:00    88:00   104:00 
    6 T          1033 ROU9351   inovsk Kristna          428267     0:00     0:00     0:00     0:00 


  135 ROV ROV - OK Zub  (2)                                    

    1 H50         725 ROV6001   Kadaka Ji                49897    12:00    93:00    11:00    27:00 
    2 P           964 ROV9750   Kadakov Hana             420411     0:00     0:00     0:00     0:00 


  136 ROZ ROZ - OK Roztoky  (15)                                 

    1 D50         303 ROZ6150   Voltrov Svatava           438643    82:00    20:00    32:00    49:00 
    2 D18          76 ROZ9752   Voltrov Hana              438639    76:00    47:00    92:00   103:00 
    3 D16          63 ROZ9951   Voltrov Alena             438638    92:00    66:00    97:00   110:00 
    4 H14         433 ROZ0103   Andres Martin             2069041                      19:00          
    5 H16         453 ROZ9901   Balek Jan                442843                      70:00          
    6 D14          54 ROZ0150   ermkov Kateina        2069045                      97:00          
    7 H14         432 ROZ0100   Felkel Jon              2069043                      55:00          
    8 H14         431 ROZ0101   Jirsek Krytof              7944                      49:00          
    9 D16          69 ROZ9950   Klinkerov Magdalna        49155                     106:00          
   10 H12         410 ROZ0203   Pitk Vtek                                           15:00          
   11 H16         452 ROZ9903   Roubal imon              2069044                      52:00          
   12 H12         409 ROZ0300   Sedlek Jaroslav            9982                      31:00          
   13 D14          56 ROZ0050   Sedlkov Linda           232535                      61:00          
   14 D12          36 ROZ0250   Chalupov Aneta                                        19:00          
   15 H10         373 ROZ0500   Jra Filip                   7941    62:00    22:00                   


  139 SBR SBR - SKOB Bruntl  (6)                                

    1 H45         691 SBR6601   Sklen Josef             7200586    21:00    78:00    56:00    38:00 
    2 D35         211 SBR7750   Vlachov Dita              410731    32:00    15:00    42:00    45:00 
    3 H20         470 SBR9501   Sklen Martin            7200365    70:00   104:00    67:00    63:00 
    4 P           957 SBR       Magrini Nicola             307332     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 D20          81 SBR9550   Galatkov Lucie            51909    62:00    37:00    68:00    95:00 
    6 H10N        385 SBR0501   Vlach Timik                          66:00    83:00    12:00     4:00 


  140 SCP SCP - OK Sparta Praha  (18)                            

    1 H65         817 SCP4600   Novk Milo                 52299    15:00    29:00    69:00    24:00 
    2 H40         675 SCP7201   Podivnsk Tom            51557    52:00    55:00    83:00     7:00 
    3 D55         317 SCP5450   Zavadilov Naa            336750    10:00    56:00    56:00    59:00 
    4 H21C        602 SCP5200   Peek Zdenk              500289    53:00    52:00    23:00    79:00 
    5 H55         767 SCP5900   Kavka Ji                 682630   101:00     1:00    72:00    88:00 
    6 D45         275 SCP6150   Kavkov Dana               446418    33:00    81:00    96:00    17:00 
    7 D18          72 SCP9750   Veljaikov Hana           336785    68:00    51:00    74:00   109:00 
    8 D65         356 SCP4650   Lohrov Jarmila            219220    96:00     3:00    14:00    80:00 
    9 H65         812 SCP4700   Burinek Jaromr            51562     5:00    41:00    73:00    12:00 
   10 H50         727 SCP6200   Veljaik Pavel              49889    16:00    65:00    17:00    33:00 
   11 H55         751 SCP5500   Jahn Pavel                 682101    69:00    31:00   102:00   102:00 
   12 D55         323 SCP5550   Jahnov Helena              52760    22:00    52:00     2:00    55:00 
   13 H21C        600 SCP8003   Dubec Pavel                 51561    49:00             11:00          
   14 D21C        189 SCP8150   Havlnov Zuzana            51574    50:00             10:00          
   15 H21B        531 SCP7400   Baus Petr                7200592    17:00    84:00    74:00   102:00 
   16 D21B        140 SCP7950   Hojn Silvie                51554    11:00             64:00          
   17 D35         215 SCP6950   Tlouov Eva               52114    40:00    41:00    52:00    37:00 
   18 H21C        592 SCP6801   Lohr Ivo                   442853    33:00    48:00    71:00     7:00 


  142 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Krlov  (11)                   

    1 D12          30 SHK0350   Thnov Martina            410782    92:00    50:00    23:00    90:00 
    2 D14          50 SHK0051   Thnov Nikola            2032191    72:00    62:00    83:00    77:00 
    3 D18          78 SHK9650   Myslivcov Markta           9472    80:00    45:00    86:00   107:00 
    4 D21A         89 SHK9352   Myslivcov Pavla          2051524    11:00    58:00    21:00    29:00 
    5 D21B        147 SHK8950   Kettnerov Dana           7201193    25:00    67:00    16:00    44:00 
    6 D40         242 SHK7051   Myslivcov Lenka           515465    68:00    11:00    25:00    48:00 
    7 D45         281 SHK6651   Thnov Ivana             2017663    45:00   111:00    27:00    41:00 
    8 H12         387 SHK0303   Tich Lubomr                9828     4:00    14:00    47:00    25:00 
    9 H14         423 SHK0000   Tich Radomr              405954    36:00    58:00    61:00    70:00 
   10 H40         672 SHK7002   Myslivec Tom               9127    46:00    77:00    31:00     5:00 
   11 H40         656 SHK6601   Souek Karel               553452    14:00    65:00    65:00    27:00 


  143 SCH SCH - TJ Skalka Cheb  (1)                              

    1 H65         830 SCH4701   Jirsek Jaroslav             7890    41:00    21:00    53:00    10:00 


  145 SJC SJC - TJ Sportcentrum Jin  (15)                      

    1 D40         230 SJC7451   korpilov Jana            211303    44:00     7:00    52:00    12:00 
    2 D21B        148 SJC8854   Voboilov Markta                   27:00             42:00          
    3 D10          13 SJC0451   emberov Andla             4294    90:00    60:00    57:00    80:00 
    4 H10N        380 SJC0401   Tesa Zdenk              2053544    46:00    79:00    32:00    10:00 
    5 H14         415 SJC0101   Zalaba Tom              2053545     4:00    38:00    28:00    58:00 
    6 D21A        118 SJC8351   Mrzkov Romana            500556    69:00    70:00    23:00    57:00 
    7 H21C        627 SJC8401   Pril Ondej                9705             42:00             37:00 
    8 D10N         16 SJC0556   ehkov Andrea              4275    70:00    97:00    64:00    22:00 
    9 D14          37 SJC0156   Matjkov Barbora            4293    46:00    54:00    67:00    49:00 
   10 D14          41 SJC0154   Tumov Adla              2056297    54:00    50:00    59:00    53:00 
   11 D14          39 SJC0151   Vejrakov Rza           2056270    50:00    46:00    63:00    57:00 
   12 H10         361 SJC0404   Vitvar Radim                 4295    38:00     4:00     9:00    58:00 
   13 H14         420 SJC0005   Semiginovsk imon        2056271    24:00    46:00    58:00    62:00 
   14 HDR         868 SJC1100   ehk Jan                    9916     0:00     0:00     0:00     0:00 
   15 HDR         870 SJC0800   Havelka Pepa                9962     0:00     0:00     0:00     0:00 


  146 SJH SJH - SJH Jindichv Hradec  (14)                      

    1 D21B        168 SJH8651   Kovov Lenka                       67:00    65:00    72:00    64:00 
    2 H21C        604 SJH8901   Kov Jaroslav                       57:00    54:00    81:00    81:00 
    3 H40         679 SJH7001   Bene Jan                  336767    60:00    69:00    81:00    51:00 
    4 D40         241 SJH7051   Beneov Iva                  109    66:00    55:00    79:00    52:00 
    5 D21A        116 SJH9451   Beneov Jana              920682    65:00    30:00    83:00    45:00 
    6 D10           1 SJH0651   Beneov Michaela          553451    66:00    64:00    81:00    72:00 
    7 H70         834 SJH4201   Gundl Ivan               331289    49:00    25:00    15:00    66:00 
    8 H45         693 SJH6902   Dundek Milan             331598    25:00   108:00    60:00    60:00 
    9 H12         404 SJH0401   Dundek Karel             420435    38:00    12:00    29:00    19:00 
   10 D16          64 SJH9853   Dundkov Julie           420443    96:00    78:00    70:00    92:00 
   11 P           959 SJH7052   Dundkov Hana            442862     0:00     0:00     0:00     0:00 
   12 H45         697 SJH6801   Parkan Ji                 51140    33:00   116:00    12:00    24:00 
   13 D18          75 SJH9751   Parkanov Veronika         331244    74:00    41:00    77:00   111:00 
   14 D21C        184 SJH9351   Beneov Iveta             336789    30:00     3:00    22:00    23:00 


  147 SJI SJI - OK Jihlava  (1)                                  

    1 D45         284 SJI6051   Hrstkov Dana               52358    51:00    91:00    75:00    15:00 


  148 SJP SJP - KT Slavoj Praha  (1)                            

    1 H70         840 SJP4200   Hlavat Karel               53507    61:00    43:00    25:00    52:00 


  151 SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary  (5)                      

    1 H40         680 SKV7301   Dtko Jan                  682634                      49:00    49:00 
    2 D10          15 SKV0451   Dtkov Markta            682652                      51:00    70:00 
    3 D60         337 SKV5351   Novkov Svatava            51135    20:00    22:00    59:00    50:00 
    4 H21C        616 SKV8201   Novk Petr                 237541    81:00    78:00    87:00    67:00 
    5 D21B        138 SKV8951   Ondrov Kateina           416217     7:00    61:00    62:00    68:00 


  152 SLA SLA - SKOB Slan  (17)                                 

    1 D45         268 SLA6950   Hrdlikov Ludmila         224894    19:00   113:00     9:00    31:00 
    2 D40         236 SLA7450   Zemkov Helena             425546    56:00    39:00    28:00    44:00 
    3 H16         449 SLA9900   Zemko Zdenk               428278    24:00    71:00    46:00    25:00 
    4 D10N         19 SLA0551   Zemkov Pavlna            436970    82:00    93:00    60:00    28:00 
    5 H35         646 SLA7103   Kol Tom                887615    74:00     7:00    26:00    28:00 
    6 H12         395 SLA0300   Kol Maty               897393    20:00    28:00    17:00     9:00 
    7 D40         238 SLA7351   Kolov Michaela          981813    60:00    35:00    85:00     6:00 
    8 H45         682 SLA6500   Aster Vladimr            2045227     3:00    52:00    36:00    54:00 
    9 D35         197 SLA7451   Asterov Jana              442858     4:00    55:00    36:00    53:00 
   10 H35         635 SLA7002   Straka Luk                 8578    30:00    35:00    46:00    12:00 
   11 D14          43 SLA0051   Strakov Veronika          219276    58:00    58:00    65:00    55:00 
   12 HDR         882 SLA0750   Strakov Denisa            224355     0:00     0:00     0:00     0:00 
   13 D40         250 SLA7251   Strakov Jana                8579    84:00    13:00    37:00     2:00 
   14 H21B        554 SLA8002   Hank Jan                    8800    63:00    26:00    28:00    74:00 
   15 HDR         855 SLA0800   Zpotock Ji                        0:00     0:00     0:00     0:00 
   16 D45         266 SLA6852   Kaparov Irena            336731    15:00    85:00    81:00    11:00 
   17 H16         441 SLA9800   Kapar Frantiek           336766     8:00    79:00    40:00     7:00 


  154 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mlad Boles  (3)                    

    1 H35         644 SMB6401   itn Tom                 49971    66:00    21:00    30:00    32:00 
    2 D21B        162 SMB9251   itn Jana                  49973    55:00    69:00    18:00     4:00 
    3 D45         291 SMB6551   Poloukov Monika           7722                      72:00     1:00 


  155 SMR SMR - SK SNS Smrovka  (2)                             

    1 H21C        583 SMR7902   Pesnik Jan                 8266    15:00    18:00    53:00    53:00 
    2 D21A        132 SMR8754   Prchalov Ivana           7201202                      33:00    47:00 


  157 SOB SOB - SOBSA  (5)                                       

    1 H35         649 SOB6301   Choutka Jaroslav          1396839    86:00    33:00    14:00    20:00 
    2 D21A        112 SOB8851   Choutkov Magdalena          4183    57:00    64:00    27:00    97:00 
    3 H40         653 SOB7001   Janeek Ondej              53016     8:00    63:00    47:00    33:00 
    4 D40         246 SOB7151   Janekov Veronika          53017    76:00    41:00    13:00     8:00 
    5 H12         386 SOB0201   Janeek Ondej               4188     2:00    30:00    25:00    37:00 


  158 SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava  (1)                         

    1 D65         355 SOP4851   Suchnkov Libue          446344    92:00     9:00    11:00    68:00 


  159 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad  (17)                   

    1 H65         829 SRK4702   Hroba Rudolf                9798    39:00    27:00    47:00    18:00 
    2 H21B        526 SRK7503   Sedlk Radek               995872     7:00    66:00    82:00    28:00 
    3 HDR         895 SRK0702   Pohl Luk                2060250                       0:00          
    4 HDR         899 SRK1151   Pohlov Sandra             301102                       0:00          
    5 D14          38 SRK0151   Kosov Tereza             2073747    48:00    60:00    95:00    71:00 
    6 D45         267 SRK6752   Kosov Michaela            438611    17:00    95:00    66:00    57:00 
    7 D14          48 SRK0153   klbov Veronika          416343    68:00    56:00    87:00    63:00 
    8 H16         448 SRK9900   klba Michal             7201758    22:00    77:00    50:00    11:00 
    9 H18         455 SRK9701   Pokorn David                9814    76:00   103:00    85:00    85:00 
   10 D35         206 SRK7651   klbov Jana                9503    22:00     5:00    88:00    33:00 
   11 H40         665 SRK7001   Locker Martin              301158    32:00    79:00    51:00    25:00 
   12 P           967 SRK7251   Lockerov Milena             9801     0:00     0:00     0:00     0:00 
   13 H35         631 SRK7501   klba Jan                   9811    14:00    39:00    74:00    26:00 
   14 H70         847 SRK4301   Seidl Karel                  9474    75:00    51:00    33:00    46:00 
   15 D45         277 SRK6950   Seidlov Jana             2059360    37:00   103:00    93:00    25:00 
   16 H12         393 SRK0200   Locker Daniel              405991    16:00    32:00    37:00     1:00 
   17 H16         439 SRK9904   abata Milan              2070826     4:00    57:00    60:00    19:00 


  161 SSU SSU - SK Severka umperk  (2)                          

    1 H21A        483 SSU8243   Krl Vclav                332966    23:00     4:00    89:00    67:00 
    2 D21A        127 SSU8151   Klchov Jana                9480    87:00    52:00    89:00    15:00 


  162 STB STB - TJ Stadion Nov Bor  (9)                         

    1 HDR         890 STB1101   Kuerka Radek               49984     0:00              0:00          
    2 D21B        153 STB8196   Kuerkov Romana           682355    37:00    43:00    40:00    36:00 
    3 H60         808 STB5003   Nainec Ji                49982    65:00    75:00    26:00    56:00 
    4 H12         402 STB0303   Pachnik Stanislaw          504407    34:00    26:00    51:00     7:00 
    5 H45         709 STB6901   Pachnik Dariusz            504408    57:00   114:00    34:00    42:00 
    6 H21B        524 STB8101   Bernek Ji              682354     3:00    46:00    58:00    42:00 
    7 D21B        151 STB8297   Hanuov Petra             682356    33:00    71:00    56:00    32:00 
    8 D10           2 STB0499   Prkov Tereza            446324    68:00    54:00    84:00    86:00 
    9 H40         670 STB7000   Prek Petr                  8486    42:00    53:00    45:00    11:00 


  164 STH STH - SK Studenec  (1)                                 

    1 P           971 STH7501   Pu Roman                  425587     0:00     0:00     0:00     0:00 


  166 SVS SVS - Orientklub Vsetn  (4)                           

    1 H55         757 SVS5501   Malik Josef               53389    81:00    15:00    68:00    98:00 
    2 D21B        154 SVS8151   Bouzkov Katka              53385    39:00    31:00    50:00    60:00 
    3 H21C        596 SVS7901   Bouzek Petr                 53388    41:00    80:00    45:00    47:00 
    4 D21B        152 SVS8751   Malikov Petra            53387    35:00    63:00    44:00    56:00 


  168 TAP TAP - KOB TRETRA Praha  (7)                            

    1 H21A        489 TAP8511   Makovsk Jakub            7778511    35:00    68:00    69:00    81:00 
    2 D21B        143 TAP9054   Zajcov Markta           361934    17:00    45:00    22:00    42:00 
    3 D21B        159 TAP8463   Drobnkov Markta        1985821    49:00    33:00             62:00 
    4 H21C        611 TAP7701   Pucherna Jan              7151177    71:00    16:00             45:00 
    5 H21C        590 TAP8001   Pucherna Petr              886278    29:00    92:00                   
    6 D21B        157 TAP8453   Puchernov Zuzana         7518567    45:00    41:00             48:00 
    7 D21B        167 TAP8750   Jenkov Radka            886276    65:00    73:00                   


  169 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno  (5)                           

    1 H55         764 TBM5602   Cigo Petr                  53268    95:00    49:00    90:00    82:00 
    2 P           975 TBM7761   Doukov Klra            2067214                       0:00     0:00 
    3 HDR         896 TBM0904   Douek Vilm              2067212                       0:00     0:00 
    4 D10N         23 TBM0679   Doukov Kateina         2067211                      36:00    16:00 
    5 P           974 TBM7911   Douek Robert             2067213                       0:00     0:00 


  173 TJH TJH - TJ OK Tolar Jindichv H  (2)                    

    1 H21B        538 TJH6401   Tich Martin                51929    31:00    96:00    98:00    62:00 
    2 D45         272 TJH6451   Tich Jana                  51925    27:00   109:00    12:00    43:00 


  174 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n  (15)                   

    1 H55         771 TJN5602   Hork Petr                2056301   109:00    41:00    70:00    90:00 
    2 T          1048 TJN6802   Posselt Martin             232256     0:00     0:00     0:00     0:00 
    3 T          1047 TJN7050   Posseltov Romana          410359     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 T          1049 TJN9252   Posseltov Tereza          411767     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 T          1043 TJN9501   Posselt Martin             232512     0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 T          1044 TJN7503   Dejnoka Ji             2027225     0:00     0:00     0:00     0:00 
    7 H12         390 TJN0300   Dejnoka Vojtch          2027224    10:00    10:00    35:00    17:00 
    8 H10         366 TJN0600   Dejnoka Martin           2035718    48:00     2:00    30:00    54:00 
    9 P           969 TJN7651   Dejnokov Blanka         2049610     0:00     0:00     0:00     0:00 
   10 H65         814 TJN4901   Lukavec Mla              2060202     9:00    33:00                   
   11 D60         334 TJN5452   Lukavcov Lenka              8259     8:00    16:00                   
   12 H21C        591 TJN7501   Vokurka Jan                253145    31:00    10:00    83:00    75:00 
   13 D21B        155 TJN7950   Vokurkov Marta            253111    41:00    35:00    14:00    12:00 
   14 D50         304 TJN6150   Jermanov Eva              425590    84:00    28:00    16:00    51:00 
   15 H50         730 TJN5604   Novotn Otakar               8260    22:00    79:00    27:00    51:00 


  175 TJP TJP - TJ Sokol Troja  (5)                              

    1 H60         807 TJP4900   Peterka Frantiek            8861    63:00    91:00    46:00    38:00 
    2 H20         468 TJP9401   Smolka Ondej               53502    66:00    96:00    69:00    65:00 
    3 H35         639 TJP7800   Bene Michal               232897    46:00    15:00    50:00    30:00 
    4 H45         698 TJP6401   Bazika Miroslav            434809    35:00    58:00                   
    5 D45         274 TJP6451   Bazikov Lucie             434807    31:00    79:00                   


  177 TRI TRI - TJ T Tinec  (4)                                

    1 H35         648 TRI7700   Kovak Martin            7200588    82:00    27:00    18:00    24:00 
    2 H14         421 TRI0101   Kovak Martin            7200589    28:00    44:00    43:00    80:00 
    3 H10         372 TRI0400   Kovak Tom             7200590    60:00    20:00    21:00    46:00 
    4 D40         248 TRI6950   Kovakov Mria          7200587    80:00    23:00    31:00    24:00 


  179 TTR TTR - OOB Teb  (10)                                 

    1 D21B        139 TTR9151   Kluskov Zuzana             116     9:00    37:00    38:00    34:00 
    2 H50         747 TTR6202   Sysel Svatobor              52238    56:00    61:00    31:00    15:00 
    3 D50         294 TTR6151   Syslov Iva                 52237    64:00     6:00     4:00    53:00 
    4 H14         429 TTR0101   Nepor Jan                 416215    60:00    40:00    25:00    84:00 
    5 H35         628 TTR7502   Dvoek Ji               52250     2:00    23:00    38:00     2:00 
    6 H50         722 TTR6101   Nepor Jan                 995847     6:00   105:00     5:00     5:00 
    7 D12          29 TTR0351   Neporov Marie             52239    90:00    46:00     9:00    84:00 
    8 D35         196 TTR7251   Neporov Marie             52242     2:00    29:00    64:00    41:00 
    9 H10N        376 TTR0502   Nepor Ji                 52248    30:00    85:00    16:00    12:00 
   10 HDR         859 TTR0852   Neporov Terezie           49689     0:00     0:00     0:00     0:00 


  180 TUR TUR - OOB TJ Turnov  (34)                              

    1 H21A        492 TUR8401   Va Martin               1840303    41:00    50:00    43:00    15:00 
    2 H60         777 TUR5100   Hudsk Vlastimil             8214     3:00    99:00    32:00    12:00 
    3 H65         818 TUR4801   Jakubec Jindich            51816    17:00    13:00    75:00     4:00 
    4 D21A        101 TUR8650   Krafkov Lucie             876522    35:00    32:00    87:00    79:00 
    5 H21A        509 TUR8700   Lutick Martin           2035709    75:00    16:00    77:00    91:00 
    6 H21B        545 TUR9500   Nejman Stanislav           330671    45:00    32:00    48:00    34:00 
    7 D21A         86 TUR9252   Poloprutsk Markta       2020750     5:00    42:00    57:00    55:00 
    8 D21A        109 TUR8354   Rufferov Iva              822282    51:00    46:00    69:00    75:00 
    9 H21A        496 TUR8900   Schulhof Jan                51225    49:00    66:00    29:00    73:00 
   10 H21A        480 TUR8702   Vlek Martin               515047    17:00    30:00    25:00    83:00 
   11 H60         793 TUR5102   Provaznk Ji            1511127    35:00    49:00    52:00     6:00 
   12 D21A         93 TUR9358   Kochov Nikola             515087    19:00    82:00    91:00    43:00 
   13 H21A        473 TUR8406   Konek Jindich           515082     3:00    44:00    19:00    43:00 
   14 H21C        621 TUR8901   Kopeck Tom               51539    91:00    26:00    43:00    55:00 
   15 H21A        517 TUR8801   Hradec Pavel               995821    91:00     8:00    85:00    77:00 
   16 H21A        478 TUR9502   Hork Patrik               888604    13:00    60:00    53:00    39:00 
   17 D60         346 TUR5150   Omov Jana                2025351    56:00    30:00    53:00    40:00 
   18 H21A        498 TUR8002   Oma Jakub                  800320    53:00    78:00    37:00    53:00 
   19 H21A        515 TUR9301   Zakouil Vt               886823    87:00    92:00    67:00    47:00 
   20 D21A        114 TUR8951   Dundrov Lucie               8059    61:00    38:00    75:00    31:00 
   21 H21A        503 TUR8501   Holas Ondej               515048    63:00    26:00    47:00    31:00 
   22 H21B        523 TUR8402   Bro Marek                 887618     1:00    10:00    78:00    70:00 
   23 D55         313 TUR5650   Konopov Jana              8208     2:00    76:00    17:00    87:00 
   24 H55         770 TUR5803   Konop Ji                 8220   107:00     3:00    92:00    86:00 
   25 H21C        619 TUR7703   Cerha Milan               1007531    87:00    88:00    37:00    17:00 
   26 H50         740 TUR6100   Mare Hynek               2067342    42:00    69:00    45:00    31:00 
   27 HDR         862 TUR0100   Mare Matj               1403060     0:00     0:00     0:00     0:00 
   28 D21A         99 TUR7959   Sedlkov Martina          53816    31:00    76:00    47:00    13:00 
   29 H21C        625 TUR7201   Drahoovsk Ale           888638                       5:00          
   30 HDR         898 TUR1006   Drahoovsk Jakub         1403061                       0:00          
   31 HDR         897 TUR0701   Drahoovsk Tom         1403062                       0:00          
   32 H10         364 TUR0604   Vel Antonn           1403051    44:00    18:00    27:00    64:00 
   33 HDR         871 TUR0906   Vel Frantiek         1403052     0:00     0:00     0:00     0:00 
   34 H40         659 TUR7301   Vel Jan                416120    20:00    75:00    33:00    31:00 


  181 TUV TUV - SOK TJ Turnov  (15)                              

    1 H40         650 TUV7402   Kvapil Petr                  8322     2:00    87:00              1:00 
    2 D21B        172 TUV8151   Kvapilov Lenka              7707    75:00     7:00             74:00 
    3 H21B        552 TUV7135   emlk Pavel                 8893    59:00    64:00    56:00    78:00 
    4 HDR         879 TUV0901   emlk Eduard                         0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 H65         819 TUV4701   Pospil Ji                8323    19:00     7:00    61:00    38:00 
    6 H45         701 TUV6802   ritr Martin               232388    41:00   104:00     6:00     4:00 
    7 H21A        518 TUV7500   Zakouil Tom              51726    93:00    90:00    97:00    97:00 
    8 D21B        135 TUV8557   Zakouilov Kamila          52370     1:00     1:00     2:00     2:00 
    9 P           965 TUV8551   Ztkov  Michaela                     0:00     0:00     0:00     0:00 
   10 P           953 TUV7253   Hladkov Jana             411538     0:00     0:00     0:00     0:00 
   11 D45         285 TUV6851   Sokolov Jitka           411412    53:00    63:00     3:00    13:00 
   12 T          1018 TUV7856   Savelieva Natalia           52684     0:00     0:00     0:00     0:00 
   13 H70         833 TUV4301   Zakouil Vclav              8324    47:00    47:00    23:00    44:00 
   14 P           978 TUV0204   Hallmann Marek              22779     0:00     0:00     0:00     0:00 
   15 P           979 TUV7101   Hallmann Ji               22869     0:00     0:00     0:00     0:00 


  185 UOL UOL - SK UP Olomouc  (1)                               

    1 H18         463 UOL9600   Chvtal tpn            9200733    92:00   117:00    93:00    79:00 


  186 UVP UVP - Slovan Praha  (2)                                

    1 D65         352 UVP4850   Kohoutov Jitenka          51265    80:00    13:00    23:00    58:00 
    2 H75         849 UVP3700   Kohout Tom                 7930    79:00    65:00     1:00    82:00 


  187 VAM VAM - OOB Vamberk  (21)                                

    1 H45         699 VAM6900   Mller Robert              553456    37:00   118:00    50:00    50:00 
    2 D45         283 VAM6767   Mllerov Zorka            981805    49:00    93:00    51:00    23:00 
    3 D45         263 VAM6451   Klapalov Jana               9681     9:00    87:00    57:00    19:00 
    4 H40         663 VAM7401   Netopil Libor             1700083    28:00    73:00    73:00    39:00 
    5 H21B        564 VAM8401   Veverka Tom                9669    83:00    86:00    94:00    54:00 
    6 D21B        145 VAM8651   Smutn Pavla                 9674    21:00    29:00    54:00    58:00 
    7 D21C        191 VAM9098   Mllerov Petra           2045224    58:00    17:00     4:00    15:00 
    8 H21B        553 VAM8201   Hladk Viktor             7003026    61:00    72:00    14:00    22:00 
    9 H40         677 VAM7200   Adamovsk Michal             9852    56:00    81:00    39:00    45:00 
   10 D12          26 VAM0350   Adamovsk Kateina         438605    84:00    38:00    17:00    98:00 
   11 H14         430 VAM0000   Adamovsk Michal             9789    64:00    32:00    40:00    78:00 
   12 H55         763 VAM5801   Tupec Ji                   9599    93:00    23:00    88:00    68:00 
   13 H50         732 VAM6403   Hosta Zdenk                9685    26:00    91:00    37:00    57:00 
   14 D45         265 VAM6550   Kulov Jana                416317    13:00   107:00    30:00    45:00 
   15 H50         736 VAM6100   Kula Ji                   51465    34:00    85:00    41:00    35:00 
   16 H21B        535 VAM9301   Smutn imon                 9589    25:00    12:00    30:00    30:00 
   17 D45         276 VAM6251   Smutn Jana                  9676    35:00    77:00    21:00     5:00 
   18 H21C        594 VAM8301   Drhlk Petr                  9518    37:00    66:00    19:00    11:00 
   19 D45         261 VAM6452   Veverkov Yveta              9678     5:00    83:00                   
   20 H21C        577 VAM9701   Vyskoil tpn            438629     3:00    22:00                   
   21 H35         645 VAM7501   Mller Kamil              2049538    70:00    11:00    22:00    18:00 


  188 VBM VBM - VSK Mendelu Brno  (5)                            

    1 D21A        125 VBM8553   Kocinov Lenka            330625    83:00    36:00    25:00    91:00 
    2 H21B        540 VBM7401   Koan Pavel                889316    35:00    58:00    42:00     2:00 
    3 H21C        576 VBM8204   Verner Tom                49679     1:00    76:00    29:00    63:00 
    4 D21B        165 VBM8254   tefkov Lucie            2060230    61:00    57:00    30:00    26:00 
    5 H21B        549 VBM8403   Kozumplk Ale              49841    53:00    68:00    36:00    12:00 


  191 VIC VIC - OB Vizovice  (1)                                 

    1 H55         761 VIC5902   Krk Karel               1006613    89:00     7:00   106:00     0:00 


  194 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer  (21)                   

    1 H21A        512 VLI6001   Henych Petr                515132    81:00    80:00    45:00    35:00 
    2 H60         776 VLI5201   Hickethier Manfred        9005174     1:00    53:00    22:00     8:00 
    3 H45         696 VLI4900   Jeek Ladislav             253372    31:00    56:00    46:00    22:00 
    4 D21A        115 VLI8055   Kolaja Ehlerov Jana      1398538    63:00    68:00    67:00    27:00 
    5 H21B        548 VLI7300   Martan Ji                  8129    51:00    16:00    40:00    84:00 
    6 D40         240 VLI7452   Martanov Daniela            8126    64:00    15:00    34:00    20:00 
    7 D12          34 VLI0252   Martanov Elin            2043603   100:00    44:00     7:00   100:00 
    8 D10          11 VLI0555   Martanov Lea             2043610    86:00    52:00    78:00    90:00 
    9 D60         333 VLI5152   Pachnerov Jaroslava         8283     4:00    18:00    50:00    52:00 
   10 H60         800 VLI5301   koda Pemek                 8302    49:00    69:00     2:00    14:00 
   11 H21C        617 VLI7501   Mokr Pavel               2058479    83:00     2:00    33:00    73:00 
   12 D21A        122 VLI8051   Volfov Julie                7710    77:00    78:00    11:00    93:00 
   13 H21C        580 VLI6900   ez Pavel                301152     9:00    20:00    27:00     5:00 
   14 H65         823 VLI4901   Karmazn Petr              361986    27:00    39:00    85:00    40:00 
   15 D60         343 VLI5150   Karmaznov Ivana           51216    44:00     2:00    77:00    44:00 
   16 H21C        613 VLI7301   Meier Milan               7003010    75:00    62:00    59:00    19:00 
   17 H60         785 VLI5000   Horek Miroslav             4214    19:00    65:00    42:00    32:00 
   18 D60         335 VLI4950   Horkov Stanislava         4100    12:00    10:00    65:00    48:00 
   19 H21C        626 VLI8100   Kolaja Jan                2067313                      73:00     1:00 
   20 D21C        195 VLI8650   Brzkov Kristna         2058475                      12:00     7:00 
   21 H21A        510 VLI8901   Kobr Tom                1969696    77:00    42:00    61:00    21:00 


  196 VPM VPM - KOS Slavia V Plze  (10)                        

    1 H21B        525 VPM7700   Martnek Robert            301170     5:00    36:00    44:00    98:00 
    2 D35         210 VPM7551   Hasmanov Lenka           2060390    30:00    47:00    86:00    57:00 
    3 H14         426 VPM0002   Hasman Ondej             2042514    48:00    36:00    34:00    72:00 
    4 H12         405 VPM0301   auli Filip               2060398    40:00     6:00    53:00    43:00 
    5 D10           3 VPM0456   auli Kateina            2060388    70:00    62:00    60:00    88:00 
    6 D35         213 VPM7852   auli Iva                 2060395    36:00    35:00    46:00    63:00 
    7 H35         641 VPM6901   Hasman Jan                2060391    54:00    31:00    78:00     4:00 
    8 H21C        579 VPM8001   Andl Robert               887623     7:00    74:00    89:00    15:00 
    9 H21A        474 VPM8807   Kamaryt Tom             2042527     5:00    52:00    59:00    69:00 
   10 H12         394 VPM0201   Hasman Marek              2040515    18:00    20:00     9:00    23:00 


  198 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlab  (24)                    

    1 D40         254 VRL7052   Hanov Alice              206480    92:00    31:00    46:00    36:00 
    2 D21A        124 VRL9652   Hanov Petra             1398998    81:00    40:00    29:00    67:00 
    3 H45         681 VRL6702   Han Jaroslav              438038     1:00    50:00     2:00     2:00 
    4 D50         311 VRL6251   Vlachov Hana                8962    98:00     4:00    30:00    63:00 
    5 D55         329 VRL5451   Ndrlov Eva                 8954    34:00    62:00    14:00    91:00 
    6 P           958 VRL7353   Smith Lucie                  8966     0:00              0:00          
    7 H50         720 VRL6306   ivrn Pavel               995887     2:00    83:00     1:00     1:00 
    8 D35         225 VRL7355   ivrn Karolna            886273    60:00     1:00    94:00    87:00 
    9 HDR         878 VRL0851   ivrn Elika             2045230     0:00     0:00     0:00     0:00 
   10 H10N        383 VRL0501   ivrn Jan                 232649    58:00    87:00     4:00     2:00 
   11 H35         637 VRL7303   tregl Petr               2017676    38:00    37:00     6:00     6:00 
   12 H21A        472 VRL7702   Polk Vlastimil              9000     1:00     2:00     1:00     1:00 
   13 D21C        194 VRL8254   Polkov Lucie             331655             31:00             31:00 
   14 HDR         892 VRL1001   Polk Vlastimil                       0:00              0:00          
   15 H45         718 VRL6801   Tryzna Pavel              2019219                      42:00    16:00 
   16 H21B        533 VRL7201   Cupk Ji                   8972    21:00    14:00     2:00    24:00 
   17 D12          32 VRL0251   treglov Zuzana          2020709    96:00    48:00    25:00    92:00 
   18 T          1011 VRL7552   treglov Andrea           206478     0:00     0:00     0:00     0:00 
   19 H60         790 VRL5001   tregl Tom                 9001    29:00    71:00    10:00    16:00 
   20 D35         223 VRL7651   Fikar Strnsk Linda      2011837    56:00    53:00    84:00    79:00 
   21 P           948 VRL7101   Fikar Ale                2011832     0:00     0:00     0:00     0:00 
   22 HDR         874 VRL0952   Hanov Karolna             9246     0:00              0:00          
   23 H60         780 VRL5002   Far Jaroslav               9261     9:00    67:00    54:00    58:00 
   24 H12         408 VRL0301   tregl Maty             2017678                      21:00    33:00 


  199 VSP VSP - USK Praha  (18)                                  

    1 P           933 VSP7421   Augusta Ji              2021838     0:00              0:00          
    2 D40         243 VSP7250   Kopeck Alena             2021849    70:00             58:00          
    3 P           932 VSP7461   Brtkov Irena           2070890     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 H70         835 VSP4300   Dohnal Josef                51743    51:00    23:00    19:00    70:00 
    5 D60         336 VSP5050   Dohnalov Dana              51645    16:00    26:00    74:00    54:00 
    6 D16          65 VSP9950   Kopeck Johana            2021848   100:00    62:00   109:00   106:00 
    7 D10           8 VSP0453   Kopeck Valentna         2021847    80:00    68:00    54:00    76:00 
    8 H10N        378 VSP0606   Meier David                232246    38:00    81:00     8:00     6:00 
    9 H14         424 VSP0000   Semk Jakub                446363    40:00    54:00    52:00    82:00 
   10 H45         684 VSP6507   Semk Jan                   53572     7:00   106:00    72:00    52:00 
   11 D21B        137 VSP8050   Uhrov Zuzana              232062     5:00    21:00    68:00    20:00 
   12 T          1017 VSP5801   vb Jan                   886277     0:00     0:00     0:00     0:00 
   13 H60         781 VSP5001   Uher Petr                   52269    11:00   103:00    50:00    48:00 
   14 HDR         901 VSP0900   Kuera Jakub              2032189                                0:00 
   15 H21A        521 VSP7302   Kuera Jan                  51650                               29:00 
   16 HDR         900 VSP0950   Kuerov Kateina         1398983                                0:00 
   17 D35         226 VSP7551   Kuerov Marie              53546                               47:00 
   18 D21A        121 VSP7450   Svobodov Jitka             53598    75:00    24:00    41:00    65:00 


  200 XBM XBM - PELLS MTBO TEAM  (1)                            

    1 H21B        537 XBM7103   Janas Petr                7201200    29:00    40:00    46:00    48:00 


  203 ZAK ZAK - SK Netopr Zkupy  (5)                           

    1 H21C        607 ZAK7200   Kapar Ludvk              410399    63:00    32:00    21:00     9:00 
    2 D40         235 ZAK7250   Kaparov Marie            331399    54:00    49:00    73:00    40:00 
    3 HDR         877 ZAK0402   Hlava Michal              1407429     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 P           961 ZAK7050   Hlavov Iveta              448931     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 P           942 ZAK9750   pidlenov Lenka           448932     0:00     0:00     0:00     0:00 


  204 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol amberk  (3)                       

    1 D21C        190 ZAM8251   Venclov Veronika         2053565    54:00    27:00    32:00     3:00 
    2 H45         708 ZAM6801   Lev Tom                 331587    55:00    82:00     8:00     8:00 
    3 H18         461 ZAM9602   Duek Martin               436957    88:00   101:00    73:00    83:00 


  205 ZBM ZBM - SK abovesky Brno  (3)                          

    1 H21A        502 ZBM8833   Boil Tom                681876    61:00    20:00    79:00    93:00 
    2 D21A        113 ZBM8787   Hrstkov Vladna          7201204    59:00    62:00    53:00     9:00 
    3 P           949 ZBM8850   Kostiov Anamarija        416032     0:00     0:00     0:00     0:00 


  207 ZHR ZHR - TJ Zho  (1)                                     

    1 H21B        557 ZHR7900   Slab Jan                 1001979    69:00    60:00    32:00    44:00 


  209 ZPV ZPV - KOB ZPV Prostjov  (6)                           

    1 T          1051 ZPV6970   Karskov Marcela          428201                       0:00     0:00 
    2 T          1050 ZPV0001   Karsek Adam               428210                       0:00     0:00 
    3 H12         411 ZPV0302   Karsek Maty             426397                      27:00    29:00 
    4 D10N         21 ZPV0555   Karskov Denisa           206390                      56:00    18:00 
    5 H55         754 ZPV5501   Jirka Ji                  52428    75:00    19:00    74:00    72:00 
    6 T          1052 ZPV7900   Karsek Michal             433096                       0:00     0:00 


  211 ZVO ZVO - OB SK Zvole  (6)                                 

    1 H14         434 ZVO0006   ervenka Jakub            2023802                      22:00          
    2 H14         437 ZVO0102   Brachtl Adam               887903                      64:00          
    3 H14         436 ZVO0101   Marhold Ondej             515002                      16:00          
    4 D14          55 ZVO0152   Vallov Kristna          2035151                      71:00          
    5 D16          70 ZVO9852   Zimmerov Kateina         886274                      79:00          
    6 D16          71 ZVO9851   Hjkov Elika            2031363                      94:00          


  219 LME LME - SK Los Mlnk  (9)                               

    1 T          1035 LME7100   Bejvl Jakub               2060271     0:00     0:00                   
    2 T          1034 LME0250   Bejvlov Karolna         2058463     0:00     0:00                   
    3 P           968 LME0400   Bejvl Marek               2056261     0:00     0:00                   
    4 T          1041 LME7350   Bejvlov Martina          2060273     0:00     0:00                   
    5 H50         723 LME6300   imek Miroslav            2020717     8:00   107:00    57:00    45:00 
    6 D21C        186 LME7755   imkov Markta           2045245    38:00     5:00    34:00    13:00 
    7 D14          52 LME0050   Machov Marie             2060278    76:00    66:00    89:00    69:00 
    8 D10          10 LME0451   Machov Anna              2056272    84:00    58:00    66:00    78:00 
    9 D45         287 LME6855   Machov Petra             2056265    57:00    71:00    84:00    27:00 


  236 NNN CZ - Neregistrovan  (10)                              

    1 H40         657 NNN7200   Sykorka Ivan                         16:00             77:00          
    2 H21C        614 NNN9009   Kulich Martin              303912    77:00    68:00    17:00    49:00 
    3 P           937 NNN6000   Malaka Milan              981822     0:00     0:00     0:00     0:00 
    4 P           939 NNN9550   Kpikov Michaela         232182     0:00     0:00     0:00     0:00 
    5 P           941 NNN7850   itrov Lucie                         0:00     0:00     0:00     0:00 
    6 T          1015 NNN8700   Jun Miroslav                          0:00     0:00     0:00     0:00 
    7 P           935 NNN8851   Tich Pavlna                         0:00                            
    8 H70         836 NNN3400   Schallberger Josef         432677    53:00    27:00    27:00    74:00 
    9 H45         712 NNN6901   Klaka Jan                 301602    63:00    92:00    22:00    18:00 
   10 P           946 NNN0050   Krkorov Iva              887916     0:00                            


  237 15C CH - KTV Altdtorf  (1)                                 

    1 H75         852 15C2600   Kempf Adolf               2043928    85:00    61:00     5:00    76:00 


  256 16D DE - SV Mietraching  (4)                               

    1 H35         638 16D7700   Faltejsek Luk              9267    42:00    25:00                   
    2 D35         207 16D7850   Faltejskov Jana             9268    24:00     3:00                   
    3 HDR         865 16D0750   Faltejskov Laura                     0:00                            
    4 HDR         872 16D0500   Faltejsek Tobi                      0:00                            


  259 18D DE - Post SV Dresden  (1)                              

    1 H35         636 18D5900   Leibiger Jens              591019    34:00    13:00    82:00    40:00 


  265 21P PL - Orientop Wrocaw  (1)                             

    1 H21B        529 21P8500   Wieszaczewski Jacek        852702    13:00    54:00    26:00    94:00 


  266 22P PL - KInO Stowarzysze Warszawa  (1)                    

    1 D21B        169 22P8750   Puternicka Joanna         9870922    69:00    53:00     8:00    18:00 


  269 24D DE - SV Robotron Dresden  (3)                          

    1 H45         690 24D6600   Cruse Kay                 2035204    19:00    80:00    10:00    14:00 
    2 D45         260 24D6650   Cruse Katrin              2035206     3:00    59:00    54:00     9:00 
    3 H21B        543 24D9100   Cruse Franz                502212    41:00    44:00    10:00    82:00 


  274 23P PL - OK!Sport  (9)                                     

    1 D40         231 23P7400   Sdak Ewa                9200093    46:00    21:00    43:00    54:00 
    2 H12         392 23P0300   Sdak Micha              981641    14:00     2:00    33:00    15:00 
    3 H40         662 23P1400   Sdak Krystian            887220    26:00    57:00    85:00    17:00 
    4 D45         278 23P6750   Kierebiska Paulina        412339    39:00   115:00    18:00    55:00 
    5 D45         270 23P6550   Bargiel Beata              412310    23:00    65:00    69:00    33:00 
    6 H55         753 23P5801   Krawczyk Stanislaw         412306    73:00    43:00   108:00    78:00 
    7 T          1014 23P       Wychowaniec Anna           887232     0:00     0:00     0:00     0:00 
    8 D12          33 23P0350   Kulpa Natalia                        98:00    32:00    13:00    86:00 
    9 D50         306 23P6450   Kulpa Elbieta             412302    88:00    16:00    18:00    37:00 


  280 31D DE - SV Lengefeld  (4)                                 

    1 D21B        156 31D7350   Straube Hanka             7770777    43:00    15:00    26:00    10:00 
    2 D12          31 31D0350   Lena Neumann              7122003    94:00    36:00    15:00   102:00 
    3 D10           4 31D0550   Johanna Neumann           7777077    72:00    72:00    87:00    82:00 
    4 HDR         885 31D0800   Rasmus Neumann            7707777     0:00     0:00     0:00     0:00 


  320 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli  (4)                    

    1 D35         217 KOR7950   Hladk Petra              7003046    44:00    27:00    82:00    71:00 
    2 H10         368 KOR0401   Langr Jakub               2051472    52:00                            
    3 HDR         887 KOR0800   Langr Maty              2061791     0:00                            
    4 HDR         861 KOR0350   afrnkov Elika         2067980     0:00                            


  370 41D DE - LOK Berlin  (2)                                   

    1 H60         796 41D5003   Ziesche Juergen            236105    41:00    51:00    66:00    26:00 
    2 H60         801 41D4800   Genderjahn Ludwig            6519    51:00    63:00    14:00    52:00 


  395 44C CZ - Neregistrovan  (1)                               

    1 D21C        193 44C8550   pinkov Markta          2073674    66:00             18:00          


  399 11G GB - GB O Squad  (2)                                   

    1 H60         797 11G5300   Rosen David                503221    43:00    97:00    20:00    62:00 
    2 D65         348 11G4950   Rosen Miriam              9000999    64:00    11:00     2:00    60:00 


  426 64C CZ - Ekonom Praha Outdoor  (2)                         

    1 H21C        585 64C8600   Vakt Honza                         19:00    64:00     1:00    43:00 
    2 H21C        603 64C8800   Dvok Pavel                         55:00             63:00          


  428 66C CZ - Amateri  (2)                                      

    1 P           962 66C7501   Hak Robert                            0:00              0:00          
    2 H21C        587 66C8501   Krunk Pavel                        23:00    24:00    13:00    31:00 


  442 74C CZ - NER  (2)                                          

    1 T          1045 74C8100   Noka Jan                             0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 T          1030 74C8500   Jankovsk Zdenk                      0:00                            


  479 34P PL - WKS Grunwald Pozna  (2)                          

    1 H65         821 34P4800   Edward Bartkowiak          412412    23:00     1:00    49:00    22:00 
    2 H70         832 34P4300   Waldemar Pietkiewicz      2023855    45:00    45:00    31:00    64:00 


  484 34A AT - Orienteering Klosterneubu  (2)                    

    1 H45         703 34A       Sterba Markus                7653    45:00    90:00    40:00     6:00 
    2 H16         442 34A9800   Schuh Roman               1500667    10:00    53:00    56:00    23:00 


  501 36P PL - OK!Sport Warszawa  (1)                            

    1 H50         737 36P6300   ebrowski Dariusz        12345678    36:00    95:00    51:00    55:00 


  548 13G GB - Octavian Droobers  (1)                            

    1 H65         816 13G4900   Koteck Roman              255567    13:00    23:00    79:00    28:00 


  572 47S SK - Rapid Bratislava  (2)                             

    1 H50         728 47S6200   Mazur Milan                910191    18:00    75:00    49:00    17:00 
    2 D45         280 47S6550   Mazrov Soa              307362    43:00    73:00    90:00    37:00 


  575 46P PL - wawa bno  (3)                                     

    1 H35         640 46P7600   Biolik Grzegorz            770327    50:00    19:00    58:00    22:00 
    2 D35         202 46P7700   Biolik Agnieszka           871977    14:00    49:00    56:00    35:00 
    3 H12         400 46P0300   Biolik Emil                981644    30:00    44:00    39:00    21:00 


  616 3LC CZ - Lipence  (2)                                      

    1 D40         258 3LC7450   Stauchov Iva             7201201                      19:00    14:00 
    2 P           977 3LC7300   Stauch Michal              896977                       0:00     0:00 


  672 RIC RIC - OB any  (5)                                   

    1 D10           5 RIC0451   Prakov Ema               426373    74:00             45:00          
    2 D35         205 RIC7850   Prakov Zita             2045228    20:00             44:00          
    3 H40         669 RIC7301   Tolar Jan                 2073691    40:00             69:00          
    4 H10N        384 RIC0505   Tolar Hynek               2069070    62:00             20:00          
    5 HDR         875 RIC0701   Tolar Ondrej              2073695     0:00              0:00          


  685 4ZC CZ - HO Komorn vtah  (2)                             

    1 T          1029 4ZC7400   Severn Otto              2067951     0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 T          1025 4ZC7450   Popkov Klra                         0:00     0:00     0:00     0:00 


  686 XHK XHK - GHOST RUBENA racing team  (1)                    

    1 H21C        624 XHK9100   Chmela Luk             7003041                      65:00    41:00 


  703 42A AT - OLC Whring  (2)                                  

    1 H45         683 42A       Gschl Erich               686868     5:00    98:00    18:00    40:00 
    2 D40         255 42A7450   Calvet Christine           431946    94:00     5:00    22:00    50:00 


  742 5RC CZ - neregistrovan  (1)                               

    1 H35         647 5RC7500   Stelba Ondej                       78:00    29:00    10:00    14:00 


  783 6UC CZ - K.O.Podbrady  (1)                                

    1 T          1038 6UC6700   Sehnal Tom                          0:00              0:00          


  787 6YC CZ - Neregistrovan  (1)                               

    1 P           936 6YC7450   Vavkov Iveta                       0:00     0:00     0:00     0:00 


  835 28L LT - Saule OK  (3)                                     

    1 H45         695 28L6900   Tereschenkov Valery       2018419    29:00    62:00    16:00    66:00 
    2 D35         216 28L7850   Grigaliunaite Agne        1111117    42:00    23:00    76:00    51:00 
    3 H55         759 28L5800   Ziaziulia Ivanas           501156    85:00    13:00    76:00    94:00 


  851 8KC CZ - Z a M Chotyn  (1)                              

    1 HDR         881 8KC1000   Kruli Janek               301186     0:00     0:00     0:00     0:00 


  856 29L LT - Labirintas  (4)                                   

    1 H70         841 29L4200   Juka Gytis                400250    63:00    41:00    29:00    58:00 
    2 H65         813 29L4801   Cicenas Rimantas           400235     7:00    31:00    83:00    32:00 
    3 D65         354 29L4850   Bumeliene Skaidra         2043093    88:00    17:00     5:00    62:00 
    4 H65         827 29L4800   Bumelis Vidimantas         303204    35:00     3:00    77:00    16:00 


  874 8RC CZ - AAA++  (1)                                        

    1 T          1022 8RC8600   Doktorov Elika                      0:00                            


  903 9BC CZ - bez klubu  (1)                                    

    1 P           951 9BC8200   Kautsk Ji                          0:00              0:00          


  904 9CC CZ - NEREG  (2)                                        

    1 T          1042 9CC8600   Metelka Ji              2075654     0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 P           947 9CC9300   Lomi imon                           0:00     0:00     0:00     0:00 


  923 9FC CZ - Bartaloovi  (2)                                  

    1 D21C        187 9FC8150   Bartaloov Jana                     42:00    29:00     6:00     5:00 
    2 H21C        622 9FC8001   Bartalo Tom                       93:00    72:00    75:00    27:00 


  924 9GC CZ - Navrtilovi  (2)                                  

    1 HDR         873 9GC0751   Navrtilov Albta                   0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 T          1019 9GC6900   Navrtil Ctirad                       0:00     0:00     0:00     0:00 


  925 9HC CZ - Prochzka a Hoslov  (2)                          

    1 P           950 9HC5400   Prochzka Vt                         0:00                            
    2 P           952 9HC6550   Hslov Veronika                      0:00                            


  926 9IC CZ - varc a bernkov  (2)                            

    1 T          1027 9IC0000   varc Ji                 682108     0:00              0:00          
    2 T          1026 9IC0050   Bernkov Lenka            682110     0:00              0:00          


  928 9JC CZ - neregistrovan - Venory  (2)                     

    1 P           943 9JC8050   Kuerov Berenika                     0:00                            
    2 HDR         867 9JC0700   Kosk Eli                           0:00                            


  932 9NC CZ - Koskov  (2)                                     

    1 T          1024 9NC0050   Koskov Helena           9101184     0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 T          1023 9NC0051   Koskov Elika           9101185     0:00     0:00     0:00     0:00 


  933 UNS UNS -Uringa Sydney  (1)                                

    1 D60         347 UNS       Kopriva Jitka             2056437    60:00    28:00    38:00    38:00 


  934 NNN  (1)                                                   

    1 HDR         903 NNN0900   Pnda Jan                            0:00     0:00     0:00     0:00 


  935 9QC  (2)                                                   

    1 P           981 9QC0050   varcov Simona                       0:00     0:00     0:00     0:00 
    2 P           980 9QC0000   varc Luk                682096     0:00     0:00     0:00     0:00 


SPONZOŘI