Startovn listina


Podle kategorií - sobotaPodle oddílů - sobota
Podle kategorií - nedlePodle oddílů - nedle
----------------------------------------------------------------------
ebek B-echy - klasick tra 6.6.2015
Startovka po oddlech
----------------------------------------------------------------------

  St Kategori slo ipu Jmno                     Id datab Te        Start 

    0 Vakant  (238)                               

    32 D12C              Vakant                                       128:00 
    33 D12C              Vakant                                       132:00 
    34 D12C              Vakant                                       136:00 
    35 D12C              Vakant                                       140:00 
    36 D12C              Vakant                                       144:00 
    37 D12C              Vakant                                       148:00 
    38 D12C              Vakant                                       152:00 
    39 D12C              Vakant                                       156:00 
    40 D12C              Vakant                                       160:00 
    98 D14B              Vakant                                       116:00 
    99 D14B              Vakant                                       118:00 
   100 D14B              Vakant                                       120:00 
   101 D14B              Vakant                                       122:00 
   102 D14B              Vakant                                       124:00 
   140 D16B              Vakant                                       150:00 
   155 D18B              Vakant                                        89:00 
   159 D20B              Vakant                                        55:00 
   186 D21A              Vakant                                       132:00 
   187 D21A              Vakant                                       137:00 
   212 D21B              Vakant                                       124:00 
   213 D21B              Vakant                                       129:00 
   236 D21C              Vakant                                       122:00 
   237 D21C              Vakant                                       128:00 
   266 D35B              Vakant                                       171:00 
   318 D40B              Vakant                                       154:00 
   319 D40B              Vakant                                       157:00 
   362 D45B              Vakant                                       169:00 
   363 D45B              Vakant                                       173:00 
   397 D50B              Vakant                                       168:00 
   398 D50B              Vakant                                       173:00 
   420 D55B              Vakant                                       132:00 
   421 D55B              Vakant                                       138:00 
   442 D60B              Vakant                                       126:00 
   443 D60B              Vakant                                       132:00 
   451 D65B              Vakant                                        75:00 
   456 D70B              Vakant                                        27:00 
   499 H12C              Vakant                                       162:00 
   500 H12C              Vakant                                       166:00 
   501 H12C              Vakant                                       170:00 
   502 H12C              Vakant                                       174:00 
   503 H12C              Vakant                                       178:00 
   504 H12C              Vakant                                       182:00 
   572 H14B              Vakant                                       135:00 
   573 H14B              Vakant                                       137:00 
   574 H14B              Vakant                                       139:00 
   575 H14B              Vakant                                       141:00 
   576 H14B              Vakant                                       143:00 
   611 H16B              Vakant                                       139:00 
   631 H18B              Vakant                                       115:00 
   671 H21A              Vakant                                        98:00 
   684 H21A              Vakant                                       137:00 
   685 H21A              Vakant                                       140:00 
   710 H21B              Vakant                                        89:00 
   719 H21B              Vakant                                       125:00 
   720 H21B              Vakant                                       129:00 
   721 H21B              Vakant                                       133:00 
   722 H21B              Vakant                                       137:00 
   725 H21C              Vakant                                         4:00 
   728 H21C              Vakant                                        22:00 
   751 H21C              Vakant                                       160:00 
   752 H21C              Vakant                                       166:00 
   784 H35B              Vakant                                       127:00 
   785 H35B              Vakant                                       131:00 
   831 H40B              Vakant                                       176:00 
   877 H45B              Vakant                                       177:00 
   878 H45B              Vakant                                       181:00 
   917 H50B              Vakant                                       156:00 
   918 H50B              Vakant                                       160:00 
   960 H55B              Vakant                                       162:00 
   961 H55B              Vakant                                       166:00 
  1001 H60B              Vakant                                       159:00 
  1002 H60B              Vakant                                       163:00 
  1038 H65B              Vakant                                       176:00 
  1039 H65B              Vakant                                       181:00 
  1053 H70B              Vakant                                       159:00 
  1065 H75B              Vakant                                       167:00 
  1078 D10C              Vakant                                        16:00 
  1079 D10C              Vakant                                        18:00 
  1081 D10C              Vakant                                        22:00 
  1082 D10C              Vakant                                        24:00 
  1083 D10C              Vakant                                        26:00 
  1084 D10C              Vakant                                        28:00 
  1085 D10C              Vakant                                        30:00 
  1086 D10C              Vakant                                        32:00 
  1087 D10C              Vakant                                        34:00 
  1088 D10C              Vakant                                        36:00 
  1108 D10N              Vakant                                        95:00 
  1109 D10N              Vakant                                        97:00 
  1110 D10N              Vakant                                        99:00 
  1111 D10N              Vakant                                       101:00 
  1112 D10N              Vakant                                       103:00 
  1113 D10N              Vakant                                       105:00 
  1114 D10N              Vakant                                       107:00 
  1115 D10N              Vakant                                       109:00 
  1116 D10N              Vakant                                       111:00 
  1117 D10N              Vakant                                       113:00 
  1143 H10C              Vakant                                        90:00 
  1144 H10C              Vakant                                        92:00 
  1145 H10C              Vakant                                        94:00 
  1146 H10C              Vakant                                        96:00 
  1147 H10C              Vakant                                        98:00 
  1148 H10C              Vakant                                       100:00 
  1149 H10C              Vakant                                       102:00 
  1150 H10C              Vakant                                       104:00 
  1151 H10C              Vakant                                       106:00 
  1152 H10C              Vakant                                       108:00 
  1172 H10N              Vakant                                        39:00 
  1173 H10N              Vakant                                        41:00 
  1174 H10N              Vakant                                        43:00 
  1175 H10N              Vakant                                        45:00 
  1176 H10N              Vakant                                        47:00 
  1177 H10N              Vakant                                        49:00 
  1178 H10N              Vakant                                        51:00 
  1179 H10N              Vakant                                        53:00 
  1180 H10N              Vakant                                        55:00 
  1181 H10N              Vakant                                        57:00 
  1222 HDR               Vakant                                         0:00 
  1223 HDR               Vakant                                         0:00 
  1224 HDR               Vakant                                         0:00 
  1225 HDR               Vakant                                         0:00 
  1226 HDR               Vakant                                         0:00 
  1227 HDR               Vakant                                         0:00 
  1228 HDR               Vakant                                         0:00 
  1229 HDR               Vakant                                         0:00 
  1230 HDR               Vakant                                         0:00 
  1231 HDR               Vakant                                         0:00 
  1232 HDR               Vakant                                         0:00 
  1233 HDR               Vakant                                         0:00 
  1234 HDR               Vakant                                         0:00 
  1235 HDR               Vakant                                         0:00 
  1236 HDR               Vakant                                         0:00 
  1237 HDR               Vakant                                         0:00 
  1238 HDR               Vakant                                         0:00 
  1239 HDR               Vakant                                         0:00 
  1240 HDR               Vakant                                         0:00 
  1241 HDR               Vakant                                         0:00 
  1242 HDR               Vakant                                         0:00 
  1243 HDR               Vakant                                         0:00 
  1244 HDR               Vakant                                         0:00 
  1245 HDR               Vakant                                         0:00 
  1246 HDR               Vakant                                         0:00 
  1247 HDR               Vakant                                         0:00 
  1248 HDR               Vakant                                         0:00 
  1249 HDR               Vakant                                         0:00 
  1250 HDR               Vakant                                         0:00 
  1251 HDR               Vakant                                         0:00 
  1252 HDR               Vakant                                         0:00 
  1253 HDR               Vakant                                         0:00 
  1254 HDR               Vakant                                         0:00 
  1255 HDR               Vakant                                         0:00 
  1256 HDR               Vakant                                         0:00 
  1257 HDR               Vakant                                         0:00 
  1258 HDR               Vakant                                         0:00 
  1259 HDR               Vakant                                         0:00 
  1260 HDR               Vakant                                         0:00 
  1261 HDR               Vakant                                         0:00 
  1262 HDR               Vakant                                         0:00 
  1263 HDR               Vakant                                         0:00 
  1264 HDR               Vakant                                         0:00 
  1265 HDR               Vakant                                         0:00 
  1266 HDR               Vakant                                         0:00 
  1267 HDR               Vakant                                         0:00 
  1268 HDR               Vakant                                         0:00 
  1269 HDR               Vakant                                         0:00 
  1313 P                 Vakant                                         0:00 
  1314 P                 Vakant                                         0:00 
  1315 P                 Vakant                                         0:00 
  1316 P                 Vakant                                         0:00 
  1317 P                 Vakant                                         0:00 
  1318 P                 Vakant                                         0:00 
  1319 P                 Vakant                                         0:00 
  1320 P                 Vakant                                         0:00 
  1321 P                 Vakant                                         0:00 
  1322 P                 Vakant                                         0:00 
  1323 P                 Vakant                                         0:00 
  1324 P                 Vakant                                         0:00 
  1325 P                 Vakant                                         0:00 
  1326 P                 Vakant                                         0:00 
  1327 P                 Vakant                                         0:00 
  1328 P                 Vakant                                         0:00 
  1329 P                 Vakant                                         0:00 
  1330 P                 Vakant                                         0:00 
  1331 P                 Vakant                                         0:00 
  1332 P                 Vakant                                         0:00 
  1333 P                 Vakant                                         0:00 
  1334 P                 Vakant                                         0:00 
  1335 P                 Vakant                                         0:00 
  1336 P                 Vakant                                         0:00 
  1337 P                 Vakant                                         0:00 
  1338 P                 Vakant                                         0:00 
  1339 P                 Vakant                                         0:00 
  1340 P                 Vakant                                         0:00 
  1341 P                 Vakant                                         0:00 
  1342 P                 Vakant                                         0:00 
  1343 P                 Vakant                                         0:00 
  1344 P                 Vakant                                         0:00 
  1345 P                 Vakant                                         0:00 
  1346 P                 Vakant                                         0:00 
  1347 P                 Vakant                                         0:00 
  1348 P                 Vakant                                         0:00 
  1349 P                 Vakant                                         0:00 
  1370 T                 Vakant                                         0:00 
  1371 T                 Vakant                                         0:00 
  1372 T                 Vakant                                         0:00 
  1373 T                 Vakant                                         0:00 
  1374 T                 Vakant                                         0:00 
  1375 T                 Vakant                                         0:00 
  1376 T                 Vakant                                         0:00 
  1377 T                 Vakant                                         0:00 
  1378 T                 Vakant                                         0:00 
  1379 T                 Vakant                                         0:00 
  1380 T                 Vakant                                         0:00 
  1381 T                 Vakant                                         0:00 
  1382 T                 Vakant                                         0:00 
  1383 T                 Vakant                                         0:00 
  1384 T                 Vakant                                         0:00 
  1385 T                 Vakant                                         0:00 
  1386 T                 Vakant                                         0:00 
  1387 T                 Vakant                                         0:00 
  1388 T                 Vakant                                         0:00 
  1389 T                 Vakant                                         0:00 
  1390 T                 Vakant                                         0:00 
  1391 T                 Vakant                                         0:00 
  1392 T                 Vakant                                         0:00 
  1393 T                 Vakant                                         0:00 
  1394 T                 Vakant                                         0:00 
  1395 T                 Vakant                                         0:00 
  1396 T                 Vakant                                         0:00 
  1397 T                 Vakant                                         0:00 
  1398 T                 Vakant                                         0:00 
  1399 T                 Vakant                                         0:00 
  1400 T                 Vakant                                         0:00 
  1401 T                 Vakant                                         0:00 
  1402 T                 Vakant                                         0:00 
  1403 T                 Vakant                                         0:00 
  1404 T                 Vakant                                         0:00 
  1405 T                 Vakant                                         0:00 
  1406 T                 Vakant                                         0:00 


    8 API API - OK Andante Psek  (1)             

   913 H50B       232336 Funda Ji                API6401   C        140:00 


   14 BOR BOR - OK Jiskra Nov Bor  (24)          

    52 D14B      1333269 Jebkov Nina            BOR0151   B         24:00 
   110 D16B      1333177 Jebkov Ema             BOR9957   C         30:00 
   197 D21B         8481 krov Michaela          BOR8850   C         49:00 
   291 D40B         8438 Jebkov Tereza          BOR7563   C         73:00 
   294 D40B         8431 Janoukov Iveta          BOR7457   C         82:00 
   342 D45B      2051490 Rejholcov Andrea         BOR6951   C         89:00 
   370 D50B         8445 Pvkov Jana              BOR6550   C         33:00 
   467 H12C         4360 Janouek Slvek           BOR0400   B         34:00 
   625 H18B      7200544 Kapar Ludvk             BOR9805   B         79:00 
   643 H21A      7003001 Konek Tom             BOR9007   R         14:00 
   698 H21B       515133 Lepk Petr               BOR8202   C         41:00 
   705 H21B         8466 Pvek Petr                BOR9008   C         69:00 
   770 H35B       995805 Nehasil David             BOR7713   C         71:00 
   790 H40B         8534 Vcha Tom               BOR7409   C         12:00 
   815 H40B         8472 Spejchal Petr             BOR7512   C        112:00 
   823 H40B         8439 Jebek Petr              BOR7105   C        144:00 
   900 H50B      7630319 Krej Jaroslav           BOR6302   C         88:00 
   915 H50B         8490 Dok Boris              BOR6400   C        148:00 
   940 H55B        51542 Sucharda Ji             BOR5802   C         82:00 
   958 H55B        50000 Diko Pavel               BOR6003   C        154:00 
  1030 H65B       886284 Rank Josef              BOR5004   C        136:00 
  1056 H75B         4131 Bernek Miroslav          BOR3900   C        113:00 
  1058 H75B         8544 Maek Pavel               BOR3602   C        125:00 
  1060 H75B         4132 Ktnsk Jaroslav         BOR3600   C        137:00 


   18 BSO BSO - KOB Bank Sokolov  (4)            

    47 D14B       232240 Vtov Lucie              BSO0250   B         14:00 
   459 H12C       232236 Kohoutek Oldich          BSO0301   C          2:00 
   716 H21B         7872 Rambousek Karel           BSO7907   C        113:00 
  1049 H70B         8689 Schimm Dieter             BSO4401   C        135:00 


   22 CET CET - TJ Loko esk Tebov  (          

  1018 H65B      2085582 pa Ji                 CET5002   C         76:00 


   23 CST CST - OB Strakonice  (4)                

   284 D40B         7749 Pelcov Pavla             CST7454   C         52:00 
   495 H12C       436432 Pelc Maty               CST0401   C        146:00 
   659 H21A      2027924 Pelc Vclav               CST6702   C         62:00 
  1131 H10C        51330 Pelc Tade               CST0601   C         66:00 


   25 DCE DCE - KOB Dobichovice  (9)             

   163 D21A       416316 Jaroov Klra            DCE7950   C         17:00 
   323 D45B         7868 Mrzov Pavla             DCE5550   C         13:00 
   382 D50B        51966 Prochzkov Milue        DCE5450   C         93:00 
   400 D55B         7870 trossov Jiina          DCE5650   C         12:00 
   793 H40B      1955315 Prochzka Antonn         DCE5500   C         24:00 
   905 H50B       232041 Pavl Jaroslav            DCE6100   C        108:00 
   999 H60B        51973 Jaro Vladimr            DCE5400   C        151:00 
  1041 H70B       232101 Mudr Stanislav            DCE4400   C         87:00 
  1050 H70B       301171 Paul Josef                DCE4401   C        141:00 


   26 DKL DKL - KOB Kladno  (7)                   

   353 D45B        49647 Beneov Jaroslava        DKL7050   C        133:00 
   428 D60B        53520 Cabrnochov Hana          DKL5550   C         42:00 
   525 H14B       682699 Melichna Matj            DKL0102   C         41:00 
   602 H16B       888621 Postolka Jchym           DKL9900   B        103:00 
   975 H60B        51343 Brumek Stanislav          DKL5201   C         55:00 
   978 H60B       416324 Cabrnoch Ji             DKL5400   C         67:00 
  1354 T                 Jansk Irena              DKL7151   C          0:00 


   27 DKP DKP - Oddl OB Kotlka  (30)           

    91 D14B      7200326 Sanna Karin               DKP0250   B        102:00 
   169 D21A         8946 Setnkov Eva             DKP8759   C         47:00 
   180 D21A         8638 Foglarov Kamila          DKP8655   C        102:00 
   200 D21B      9999888 Janatov Lucie            DKP8154   R         64:00 
   208 D21B        51759 Karbanov Vendula         DKP8350   C        104:00 
   229 D21C      2025359 ebkov Jana              DKP9250   C         80:00 
   334 D45B       889283 ebkov Helena            DKP6751   C         57:00 
   336 D45B        49806 Klakov Kateina         DKP6750   C         65:00 
   339 D45B       434580 Lustigov Lenka           DKP6652   C         77:00 
   401 D55B        51795 Mrzkov Ivana            DKP5650   C         18:00 
   415 D55B         8558 Kluskov Jitka           DKP5651   C        102:00 
   422 D60B        51799 Stehnov Hana             DKP5150   C          6:00 
   508 H14B         9889 Klaka Martin             DKP0100   C          7:00 
   587 H16B      9903301 ebek Petr                DKP9903   A         43:00 
   642 H21A       231951 Ramba Ji                DKP8606   C         11:00 
   649 H21A      9007701 Koln Jan                 DKP7701   C         32:00 
   656 H21A      1700077 Klaka Pavel              DKP9301   C         53:00 
   658 H21A      1207407 Nvlt Martin              DKP8200   C         59:00 
   673 H21A       888608 Janata Martin             DKP8306   R        104:00 
   682 H21A       889286 Johanovsk Tom          DKP8500   C        131:00 
   742 H21C         8557 Klusk Martin             DKP8704   C        106:00 
   838 H45B         8650 Klaka Pavel              DKP6500   C         21:00 
   856 H45B      9180967 Sanna Roberto             DKP6703   C         93:00 
   862 H45B       889282 ebek Martin              DKP6705   C        117:00 
   939 H55B       436443 Lustig Zdenk             DKP5601   C         78:00 
  1019 H65B        51760 Stehno Pavel              DKP4900   C         81:00 
  1044 H70B        51800 Prochzka Zdenko          DKP4300   C        105:00 
  1098 D10N         9785 Janatov Violka           DKP0950   C         75:00 
  1207 HDR          8277 Janata Matj              DKP1111   C          0:00 
  1276 P          443061 Klakov Josefina         DKP9651   C          0:00 


   28 DLT DLT - KrOB Rozmarn Litomice          

  1003 H65B         8890 Babick Tom             DLT5001   C          1:00 
  1297 P          440404 Reisingerov Elika       DLT0151              0:00 
  1361 T          336778 Nosek Petr                DLT6901   C          0:00 
  1362 T          236061 Nosek Martina             DLT7251   C          0:00 


   29 DOB DOB - KOB Dobruka  (3)                 

   664 H21A       920696 Janda Martin              DOB8002   C         77:00 
   666 H21A      2027232 Letnsk Tom           DOB7801   C         83:00 
   674 H21A         7241 p Ondej                DOB7405   C        107:00 


   30 DOK DOK - OK Doksy  (12)                    

   133 D16B      2056239 Dominika Strnsk         DOK0051   C        122:00 
   243 D35B      7200372 Synkov Petra             DOK7950   C         33:00 
   376 D50B       886261 Kapounov Jitka           DOK6050   C         63:00 
   389 D50B         7757 Vilimovsk Miroslava      DOK5750   C        128:00 
   516 H14B      2053519 Synek Petr                DOK0200   B         23:00 
   536 H14B      2053509 mol David                DOK0100   B         63:00 
   588 H16B      2053518 Synek Antonn             DOK0001   B         47:00 
   694 H21B       887924 Novk Daniel              DOK8700   C         25:00 
   730 H21C      2056288 Synek Marcel              DOK7600   C         34:00 
   787 H35B      7200371 Synek Antonn             DOK7800   C        139:00 
   819 H40B      2053516 mol Marcel               DOK7300   C        128:00 
   963 H60B       886255 Novk Tom                 DOK5500   C          7:00 


   31 DOR DOR - OK Dob  (9)                    

    89 D14B      2042536 Kastnerov Jessica        DOR0250   B         98:00 
   138 D16B      2045314 Nentvichov Klra         DOR9950   B        142:00 
   463 H12C      2045308 Janda Jakub               DOR0403   C         18:00 
   468 H12C      2067311 Nigrin Matou             DOR0303   C         38:00 
   526 H14B       416159 Tachezy Jan               DOR0102   B         43:00 
   559 H14B      2045310 Janda Ondej              DOR0100   B        109:00 
   775 H35B      2044882 Janda Pavel               DOR7600   C         91:00 
  1272 P         2080904 Tachezy Ruth              DOR6451              0:00 
  1353 T         2067310 Nigrin Radek              DOR7202   C          0:00 


   34 EKP EKP - VTJ Ekonom Praha  (31)           

   218 D21C              Jaromsk Tereza         EKP9353   C         14:00 
   220 D21C       438648 tembergov Lucie         EKP8851   C         26:00 
   222 D21C      7201195 Kalinov Markta          EKP8259   C         38:00 
   224 D21C              Trkov Helena            EKP8756   C         50:00 
   228 D21C      2067248 Hausmannov Klra         EKP8651   C         74:00 
   231 D21C      2061773 Mikanov Kateina         EKP8461   C         92:00 
   233 D21C      2053578 Hanzlkov Martina       EKP8452   C        104:00 
   331 D45B        51601 Peckov Ivana             EKP6252   C         45:00 
   355 D45B        51583 Fantov Libue            EKP5650   C        141:00 
   366 D50B        51604 ediv Miroslava          EKP5750   C         13:00 
   378 D50B       232174 Bochenkov Jana           EKP6150   C         73:00 
   540 H14B       601169 Bolehovsk Michal         EKP0200   C         71:00 
   640 H21A      2031357 Mikan Albert              EKP8606   C          5:00 
   646 H21A      2078483 Benda Luk               EKP7705   C         23:00 
   665 H21A      2067264 Pidrman Milan             EKP8310   C         80:00 
   672 H21A      7201206 Kalina Miroslav           EKP8211   C        101:00 
   679 H21A      2067975 Hlav Jaroslav           EKP9205   C        122:00 
   693 H21B      2078484 Domn Nikolas             EKP8806   C         21:00 
   695 H21B       443102 Matouek Petr             EKP7503   C         29:00 
   697 H21B      2058464 Kalous Vladislav          EKP7702   C         37:00 
   737 H21C      2042532 Bork Michal              EKP8304   C         76:00 
   750 H21C      2067963 temberg Milan            EKP8608   C        154:00 
   805 H40B       515152 Pecka Jan                 EKP6800   C         72:00 
   942 H55B      8627106 Adrin Petr               EKP5600   C         90:00 
   952 H55B        51147 Fanta Miroslav            EKP5800   C        130:00 
   981 H60B      2042539 Bork Stanislav           EKP5212   C         79:00 
   984 H60B       682645 ediv Ji               EKP5500   C         91:00 
  1076 D10C        51600 Peckov Tereza            EKP0551   C         12:00 
  1157 H10N        51588 Kalous Tom              EKP0601   C          9:00 
  1184 HDR       2060242 Kalousov Jolana          EKP0760   C          0:00 
  1191 HDR               Kalousov Adla           EKP0950   C          0:00 


   37 FSP FSP - VTJ Stavebn fakulta Pr          

     7 D12C         8666 Cincibusov Lenka         FSP0450   C         28:00 
   234 D21C       889669 Rydlov Eva               FSP8989   C        110:00 
   249 D35B       887950 Skripnikov Kateina      FSP8051   C         69:00 
   257 D35B       211539 Kuelov Michaela         FSP7851   C        117:00 
   267 D40B       515173 Fibrov Zuzana           FSP7555   C          1:00 
   356 D45B         8668 Cincibusov Ivana         FSP6651   C        145:00 
   470 H12C       446429 Kuel Jan                 FSP0400   C         46:00 
   616 H18B       888614 Borovika Tom           FSP9801   B         25:00 
   660 H21A        51864 Vondra Ji               FSP7600   C         65:00 
   663 H21A       515067 Fibr Tom               FSP7901   C         74:00 
   734 H21C       232957 Hrouda Martin             FSP7612   C         58:00 
   766 H35B       515098 Kuel Tom               FSP7610   C         55:00 
   780 H35B        51854 Skripnik Ondej           FSP7502   C        111:00 
   845 H45B         8669 Cincibus Pavel            FSP6605   C         49:00 
   901 H50B      1403434 imek Tom               FSP6304   C         92:00 
   979 H60B        49606 Wald Frantiek            FSP5300   C         71:00 
  1048 H70B        53267 adil Jan                 FSP4300   C        129:00 
  1068 H80B        51865 Vondra Jaroslav           FSP3300   C         15:00 
  1070 H80B        51964 Hank Milan               FSP3400             25:00 
  1106 D10N      2067237 Kuelov Ela              FSP0750   C         91:00 
  1136 H10C         8878 Skripnik Nikola           FSP0600   C         76:00 
  1161 H10N        53159 Skripnik Matou           FSP0800   C         17:00 
  1190 HDR        434826 Nitsch Ondej             FSP1000   C          0:00 
  1197 HDR       2081361 Fibr Jakub               FSP0900   C          0:00 
  1363 T            8914 Nitsch Karel              FSP7611   C          0:00 


   40 HCE HCE - TJ Sokol Hostivice  (4)           

   211 D21B       301379 Kudrnov Lucie          HCE8850   C        119:00 
   381 D50B        51984 Mudrov Martina           HCE6451   C         88:00 
   390 D50B      7202877 Kettnerov Lenka          HCE6450   C        133:00 
   951 H55B       515105 Kettner Pavel             HCE5900   C        126:00 


   43 HOR HOR - TJ Jiskra Hoice  (4)             

   472 H12C      7200597 Kol imon               HOR0400   B         54:00 
   510 H14B      2025353 Rcker Jan                HOR0201   A         11:00 
   795 H40B      2049537 Kol Viktor              HOR7300   C         32:00 
   921 H55B      2011900 korpil Martin            HOR5700   C          6:00 


   46 CHA CHA - OK Chrastava  (25)                

   162 D21A       887906 Kakov Kateina          CHA7850   C         12:00 
   207 D21B         4662 Vejstrkov Zuzana         CHA8852   C         99:00 
   260 D35B      7500077 Pachnerov Dominika       CHA7750   C        135:00 
   374 D50B        51533 Pavlkov Pavla           CHA6551   C         53:00 
   395 D50B         8175 echlovsk Jana           CHA6250   C        158:00 
   413 D55B         8171 Kadav Eva                CHA5750   C         90:00 
   425 D60B         8168 Bradnov Vra             CHA5550   C         24:00 
   437 D60B         8162 affkov Zuzana           CHA5150   C         96:00 
   441 D60B         8165 evkov Alena           CHA5351   C        120:00 
   530 H14B       436431 Bek Ji                  CHA0103   B         51:00 
   597 H16B      2059764 Galbav Matj             CHA0000   B         83:00 
   600 H16B      2049592 Bek Ondej                CHA9904   B         95:00 
   670 H21A         8200 echlovsk Jan            CHA9300   C         95:00 
   691 H21B       301545 Schrter Pavel            CHA7203   C         13:00 
   781 H35B      7201775 Polk Jaroslav            CHA7500   C        115:00 
   783 H35B      7700075 Pachner Pavel             CHA7501   C         -1:00 
   791 H40B       436410 Danko Tom               CHA7200   C         16:00 
   801 H40B      2084450 Sychra Zdenk             CHA7302   C         56:00 
   851 H45B         8185 Vydra Ivan                CHA6600   C         73:00 
   985 H60B        51231 Pavlk Milan              CHA5400   C         95:00 
  1008 H65B         8153 Smetana Radim             CHA4700   C         26:00 
  1012 H65B         8155 Kadav Zdenk             CHA4901   C         46:00 
  1025 H65B         8199 evk Milan              CHA5003   C        111:00 
  1193 HDR       2084449 Polk Tom               CHA0801              0:00 
  1351 T            8186 Polkov Veronika         CHA8150              0:00 


   47 CHC CHC - K.O.B. Choce  (8)                

   123 D16B       320290 Chaloupkov Kateina      CHC0051   B         82:00 
   219 D21C      2011852 Pavlov Petra             CHC8552   C         20:00 
   278 D40B      2011857 vadlenov Ivana          CHC7151   C         34:00 
   304 D40B         9542 Chaloupkov Lenka         CHC6951   C        112:00 
   535 H14B      9990101 vadlena Michal           CHC0101   A         61:00 
   636 H20B         9572 Janeba Vladimr           CHC9602   B         25:00 
   800 H40B      2011854 vadlena Pavel            CHC7502   C         52:00 
   953 H55B         9573 Janeba Petr               CHC6001   C        134:00 


   48 CHT CHT - OOB SK Chrast  (7)                

    88 D14B       206486 Zleskov Adla           CHT0151   C         96:00 
   271 D40B        53167 vecov Iva               CHT7151   C         13:00 
   296 D40B        52154 Zleskov Sta           CHT7352   C         88:00 
   324 D45B        52145 Wurzelov Dana            CHT6654   C         17:00 
   825 H40B        52155 Zlesk Martin             CHT7302   C        152:00 
   947 H55B        52337 Zeman Jaroslav            CHT5901   C        110:00 
  1138 H10C       336786 Zlesk Maty             CHT0601   C         80:00 


   50 JEN JEN - OB Jeniovice  (8)                

   280 D40B         7775 Zaboilov Romana         JEN7457   C         40:00 
   431 D60B         4631 Havlov Jaroslava         JEN5452   C         60:00 
   493 H12C         7780 Zaboil Ondej            JEN0401   B        138:00 
   566 H14B        51543 Zaboil Vojta             JEN0101   C        123:00 
   811 H40B         7781 Zaboil Michal            JEN7101   C         96:00 
   971 H60B         7778 Brta Miroslav            JEN5201   C         39:00 
  1032 H65B         7777 Richtr Ji               JEN5001   C        146:00 
  1183 HDR          7776 Zaboilov Anna           JEN0951   C          0:00 


   54 JIL JIL - OK Jilemnice  (19)                

    16 D12C      2078457 Kukov Zuzana           JIL0353   C         64:00 
    22 D12C      2078470 Karlov Anna              JIL0352   B         88:00 
    59 D14B      2078456 Pitrmucov Antonie        JIL0251   C         38:00 
   301 D40B      2060258 Vlastnkov Lucie         JIL7554   C        103:00 
   303 D40B      2075623 Jekov Romana            JIL7552   C        109:00 
   308 D40B       425574 Karlov Kateina          JIL7553   C        124:00 
   440 D60B         9068 Zleskov Vlasta          JIL5362   C        114:00 
   528 H14B      2078455 Gottstein Jon           JIL0107   C         47:00 
   595 H16B      2060257 Vlastnk imon            JIL9904   B         75:00 
   648 H21A      1155115 Mal Ale                 JIL8702   C         29:00 
   678 H21A      2078469 ern Martin              JIL8703   C        119:00 
   713 H21B         9091 ern Vojtch             JIL9006   C        101:00 
   768 H35B      2075603 Pitrmuc Jan               JIL7703   C         63:00 
   817 H40B      2075668 Jeek Zdenek              JIL7301   C        120:00 
   870 H45B      2060259 Vlastnk Zdenk           JIL6901   C        149:00 
   897 H50B       301410 Mechl Miroslav            JIL6301   C         76:00 
   932 H55B       682091 Karel Milo               JIL6004   C         50:00 
   992 H60B         9774 Erlebach Josef            JIL5201   C        123:00 
  1102 D10N       426343 Pitrmucov Lucie          JIL0651   C         83:00 


   58 KAM KAM - SK Kamenice  (51)                 

    15 D12C      2085005 Bahov Zuzana            KAM0354   C         60:00 
    17 D12C       442879 Hankovcov Helena         KAM0350   B         68:00 
    28 D12C      2075621 Jedlikov Kristna       KAM0455   C        112:00 
    57 D14B       515426 Semkov Lucie            KAM0250   B         34:00 
    74 D14B       442850 Chaloupkov Hana          KAM0252   B         68:00 
    81 D14B      2042545 afkov Sofie             KAM0153   B         82:00 
   136 D16B       515491 Albrechtov Iveta         KAM9950   C        134:00 
   142 D18B       515001 Hjkov Elika            KAM9851   B         11:00 
   154 D18B       886274 Zimmerov Kateina        KAM9850   B         83:00 
   171 D21A      7201760 kchov Petra            KAM7054   C         57:00 
   176 D21A       232409 Dolealov Monika         KAM8851   R         82:00 
   204 D21B       416131 Mackov Lucia             KAM9151   C         84:00 
   206 D21B       515490 Albrechtov Eva           KAM7850   C         94:00 
   262 D35B        52118 emlov Eva               KAM7550   C        147:00 
   293 D40B        52273 kvorov Zuzana           KAM7350   C         79:00 
   299 D40B       442875 Mackov Lenka             KAM7051   C         97:00 
   317 D40B       682099 Hankovcov Lenka          KAM7053   C        151:00 
   348 D45B        52285 Semkov Eva              KAM6950   C        113:00 
   462 H12C      2075622 Jedlika Jakub            KAM0404   C         14:00 
   477 H12C       443069 Chaloupka Viktor          KAM0301   B         74:00 
   484 H12C      9201061 Gajda Martin              KAM0405   B        102:00 
   494 H12C      2051541 Hejsek Luk              KAM0400   C        142:00 
   507 H14B       425596 kvor Adam                KAM0202   B          5:00 
   509 H14B      2053550 Blaha Petr                KAM0104   B          9:00 
   511 H14B      1403413 afka Sebastian           KAM0101   A         13:00 
   513 H14B       436446 Hankovec Hugo             KAM0201   B         17:00 
   517 H14B       218797 Vek Martin              KAM0102   B         25:00 
   542 H14B      2084934 Renda Michal              KAM0207   B         75:00 
   550 H14B      2050496 Hejsek Filip              KAM0204   B         91:00 
   554 H14B       336743 Valek Vclav            KAM0100   B         99:00 
   556 H14B      9201064 Gajda Jan                 KAM0105   A        103:00 
   567 H14B       995899 Albrecht Adam             KAM0203   C        125:00 
   569 H14B      1407428 Barto Michal             KAM0107   B        129:00 
   627 H18B      7201811 Moravec Jakub             KAM9702   B         91:00 
   711 H21B      2019240 Hjek Adam                KAM9202   C         93:00 
   760 H35B      2075620 Jedlika Adam             KAM7700   C         31:00 
   767 H35B        51565 emla Tom               KAM7105   C         59:00 
   802 H40B      7201769 kcha Michal             KAM7102   C         60:00 
   860 H45B      2067970 Hejsek Ji               KAM6900   C        109:00 
   879 H50B       995804 Roejdl Marek             KAM6400   C          4:00 
  1074 D10C        51550 kchov Zuzana           KAM0651   C          8:00 
  1077 D10C       434803 kchov Viktorie         KAM0650   C         14:00 
  1091 D10N        52122 emlov Barbora           KAM0751   C         61:00 
  1101 D10N       446427 Rendov Kateina          KAM0550   C         81:00 
  1169 H10N      2084940 Baata Alberto            KAM0702   C         33:00 
  1187 HDR       2084931 emlov Magdalena         KAM0950   C          0:00 
  1189 HDR       2075611 Hejskov Magdalena        KAM0850   C          0:00 
  1275 P                 Hejskov Bohumila         KAM6952              0:00 
  1302 P          981812 Albrecht Vladimr         KAM7800   C          0:00 
  1303 P         2084950 Rendov Iva               KAM7152              0:00 
  1304 P         2080911 Jedlikov Tereza         KAM7950   C          0:00 


   60 KAS KAS - KOB Kamenick enov  (4)          

   322 D45B       682641 Eichlerov Jana           KAS7051   C          9:00 
   453 D70B       682619 Nejezchlebov Vra        KAS4551   C          9:00 
   837 H45B       682631 Eichler Petr              KAS6900   C         17:00 
  1004 H65B       682613 Nejezchleba Ji          KAS4600   C          6:00 


   63 KNC KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n.          

   126 D16B       232895 ihkov Barbora          KNC9950   C         94:00 
   145 D18B      7202873 Kopeck Elika            KNC9850   B         29:00 
   321 D45B        52265 Komersov Jana            KNC6550   C          5:00 
   325 D45B        51387 ihkov Lenka            KNC6750   C         21:00 
   394 D50B        52259 Havlkov Jindra         KNC6150   C        153:00 
   605 H16B      9101673 Varga Ondej              KNC9900   B        115:00 
   741 H21C       303945 Besta Luk               KNC8101   C        100:00 
   962 H60B        52255 Jun Drahomr              KNC5501   C          3:00 
  1054 H75B        52260 Kalivoda Vladimr         KNC3800   C        101:00 
  1221 HDR        224868 Bestov Tereza            KNC0600              0:00 


   65 KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.          

   105 D16B      2800315 Mchalov rka           KPY0050   C         10:00 
   112 D16B       682095 Likov Hana              KPY9951   C         38:00 
   203 D21B       301347 Kohlov Zuzana            KPY8852   C         79:00 
   205 D21B       330691 Vejrostov Lenka          KPY8853   C         89:00 
   232 D21C       301394 Freyov Michaela          KPY6050   C         98:00 
   724 H21B      2059735 Klomnsk Vclav          KPY8700   C        145:00 
   842 H45B       682077 Lika Jindich            KPY6700   C         37:00 
   859 H45B       301374 Dobe Vclav              KPY5701   C        105:00 
   893 H50B       301391 Kohl Ji                 KPY6201   C         60:00 
  1299 P          682670 Mchalov Marcela         KPY6850   C          0:00 


   66 KRE KRE - OOB TJ Sokol Keme  (2)          

   230 D21C       416242 Dulovcov Michaela        KRE8850             86:00 
   305 D40B        51411 Dulovcov Marie           KRE7051   C        115:00 


   67 KRL KRL - Kometa Kralovice  (5)             

    71 D14B       416314 Fiarov Elika           KRL0351   B         62:00 
    83 D14B      7090701 lechtov Tereza          KRL0152   B         86:00 
   125 D16B      2020708 Mudrov Lenka             KRL0052   C         90:00 
   137 D16B      7291299 Hankov Lenka            KRL9951   B        138:00 
   158 D20B      2035163 Lavikov Michaela        KRL9655   B         50:00 


   70 KSH KSH - OOB TJ Kapersk Hory  (          

   514 H14B      2080906 ustr Antonn             KSH0201   C         19:00 
   848 H45B         8675 ustr Pavel               KSH7001   C         61:00 
  1016 H65B         8674 Fiala Milo               KSH4801   C         66:00 
  1135 H10C      2080905 ustr Ondej              KSH0501   C         74:00 


   72 KTA KTA - SK Kotnov Tbor  (1)              

   707 H21B       515484 Vbr Ji                 KTA6901   C         77:00 


   75 KUO KUO - KOB st nad Orlic  (9)          

   290 D40B       887160 Brokov Kvta            KUO7451   C         70:00 
   393 D50B        51751 Mutinsk Zdeka           KUO6499   C        148:00 
   571 H14B      2051522 Koditek Jon             KUO0101   B        133:00 
   589 H16B       920657 Skalick Johan            KUO9901   B         51:00 
   618 H18B       980351 Paukert Luk             KUO9801   B         37:00 
   633 H20B       887162 Skalick Maty           KUO9605   B         10:00 
   763 H35B       980350 Koblek Kamil            KUO8001   C         43:00 
   857 H45B       920673 Prochzka Pavel           KUO6901   C         97:00 
   904 H50B        51752 Mutinsk Viktor           KUO6501   C        104:00 


   79 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun  (4          

   552 H14B       887638 Lejbl Jakub               LBE0200   B         95:00 
   579 H16B       887605 Lejbl Ladislav            LBE0000   A         11:00 
   844 H45B       887609 Lejbl Ladislav            LBE6900   C         45:00 
   919 H50B        52971 Meznk Vladimr           LBE6400   C        164:00 


   82 LCV LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chom          

   263 D35B       253153 Krausov Marcela          LCV7351   C        153:00 
   455 D70B       301524 Zenkerov Milue          LCV4550   C         21:00 


   87 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad          

   434 D60B         7742 Matoukov Marie          LJN5550   C         78:00 
  1028 H65B         7741 Matouek Lubo            LJN4700   C        126:00 


   89 LLI LLI - TJ Loko Liberec  (14)             

    21 D12C      2060281 Markov Hana              LLI0450   C         84:00 
   152 D18B       434595 Balcarov Barbora         LLI9751   B         71:00 
   298 D40B      2049529 Markov Jana              LLI7152   C         94:00 
   300 D40B      1398994 Balcarov Alena           LLI7150   C        100:00 
   359 D45B         8547 Hokov Petra            LLI6953   C        157:00 
   384 D50B      2085634 Kokov Vlasta            LLI6351   C        103:00 
   489 H12C       682626 Hejna Hynek               LLI0300   C        122:00 
   561 H14B      2032134 Hok Jaroslav            LLI0102   C        113:00 
   593 H16B      2032105 Brad Jakub              LLI0002   B         67:00 
   812 H40B       434598 Brad Stanislav          LLI7201   C        100:00 
   863 H45B       682678 Hejna Stanislav           LLI6900   C        121:00 
   933 H55B        51209 Hoidekr Pavel             LLI5901   C         54:00 
  1295 P         2060204 Bradov Marie           LLI7550   C          0:00 
  1366 T          410732 Koek Ladislav            LLI5903   C          0:00 


   93 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice           

     3 D12C      2025372 Vodikov Johana          LPU0354   C         12:00 
    13 D12C      2032160 Cibulkov Veronika        LPU0355   C         52:00 
    30 D12C       219207 Fejfarov Tereza          LPU0360   C        120:00 
    53 D14B      2032180 Puov Bra               LPU0357   B         26:00 
    68 D14B       425545 Drkov Berenika          LPU0151   B         56:00 
    94 D14B      7203463 Koberov Kateina         LPU0352   B        108:00 
   115 D16B       682622 Borovikov Valerie       LPU0054   B         50:00 
   135 D16B      7201814 Vojtkov Viktorie       LPU0051   A        130:00 
   168 D21A      2045225 Lehrov Albta          LPU9456   R         42:00 
   191 D21B       998454 Petrov Daniela           LPU8454   C         19:00 
   235 D21C      2059754 Kaparov Eva             LPU7854   C        116:00 
   238 D35B       889272 vglerov Pavla          LPU7658   C          3:00 
   279 D40B      2049550 Pipkov Ta              LPU7156   C         37:00 
   287 D40B       253351 Krpatov Zuzana           LPU7558   C         61:00 
   347 D45B       425554 kov Marcela            LPU7053   C        109:00 
   351 D45B         9656 Demlov Jitka             LPU6955   C        125:00 
   358 D45B       253353 Valachov Jana            LPU6654   C        153:00 
   361 D45B         9316 Knapov Iva               LPU6052   C        165:00 
   369 D50B         9237 Jurakov Jana            LPU6051   C         28:00 
   402 D55B         9290 Novotn Jiina            LPU5654   C         24:00 
   418 D55B       888601 Vchov Ladislava         LPU5851   C        120:00 
   444 D65B         9247 Kubkov Kvta            LPU4752   C         33:00 
   446 D65B       436429 Kellnerov Stanislava     LPU4950   C         45:00 
   483 H12C      2035734 Krpata Michal             LPU0403   C         98:00 
   485 H12C      2049515 tichhauer Daniel         LPU0405   C        106:00 
   488 H12C      2049547 Kuhn Vojtch              LPU0404   C        118:00 
   537 H14B      2075644 Macek Ondej              LPU0209   B         65:00 
   560 H14B      2032156 Pipek Ondej              LPU0203   B        111:00 
   582 H16B         9884 Roudn Vclav             LPU0001   B         23:00 
   599 H16B       434587 Konvalinka Jindich       LPU0004   B         91:00 
   622 H18B       232608 k Jan                   LPU9802   B         61:00 
   626 H18B      2032186 Ma Tom                LPU9707   B         85:00 
   628 H18B       436968 Bezdek Krytof          LPU9706   B         97:00 
   696 H21B      2025371 Vodika Oldich           LPU7715   C         33:00 
   704 H21B       301168 Filiko Marek             LPU7102   C         65:00 
   712 H21B      2067258 Lehr Adam                LPU9114   C         97:00 
   717 H21B      2079499 Kutlek Jakub             LPU8609   C        117:00 
   723 H21B       997601 Jirsek Ale              LPU7601   C        141:00 
   759 H35B      2025376 Vclavek Jan              LPU7816   C         27:00 
   765 H35B      2049548 Kuhn Ji                 LPU7718   C         51:00 
   797 H40B      2049557 Cibulka Radek             LPU7107   C         40:00 
   821 H40B      2049532 Pipek Kamil               LPU7310   C        136:00 
   865 H45B         9335 Kober Michal              LPU6702   C        129:00 
   883 H50B       253352 Valach Petr               LPU6505   C         20:00 
   891 H50B         9270 Prochzka Tom           LPU6503   C         52:00 
   925 H55B         9301 trba Pavel              LPU5408   C         22:00 
   928 H55B         9228 Vcha Vladimr            LPU5801   C         34:00 
   948 H55B        51105 Knap Jan                  LPU5101   C        114:00 
   950 H55B       301183 Novotn Miroslav          LPU5905   C        122:00 
   976 H60B         9234 Juraka Vojtch           LPU5404   C         59:00 
   991 H60B         9260 Far Vclav              LPU5201   C        119:00 
   997 H60B      2032164 Ska Bedich             LPU5102   C        143:00 
  1047 H70B         9256 Fridrich Jaroslav         LPU4501   C        123:00 
  1062 H75B       416268 Mlek Josef               LPU3901   C        149:00 
  1093 D10N      2045220 Kuhnov Albta           LPU0652   C         65:00 
  1103 D10N      2025373 Vodikov Veronika        LPU0651   C         85:00 
  1215 HDR       2075619 Pipkov Karolna          LPU0756   C          0:00 
  1218 HDR               Dolej Kristna          LPU1030              0:00 
  1293 P         2049524 Vodikov Lenka           LPU7357   C          0:00 
  1294 P         2070813 tichhauerov Kateina    LPU7468   C          0:00 


   94 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic          

    78 D14B       886252 ejdlkov Elika         LTP0350   B         76:00 
   107 D16B      7200323 Riby Rose                 LTP0051   B         18:00 
   117 D16B      7200332 ejdlkov Karolna       LTP9950   B         58:00 
   274 D40B      7202898 Riby Kateina             LTP7252   C         22:00 
   570 H14B       434575 Bl Jakub                LTP0104   B        131:00 
   733 H21C       682092 Eiselt Jan                LTP8801   C         52:00 
   847 H45B       899153 Kov Boris               LTP6710   C         57:00 
   858 H45B       682100 ejdlk Michal            LTP7001   C        101:00 
   872 H45B        51279 Bl Petr                 LTP6805   C        157:00 
   874 H45B       682114 Bruner Lubo              LTP6501   C        165:00 
  1167 H10N       897359 Riby Philip               LTP0702   C         29:00 
  1291 P         7200340 ejdlkov Jitka          LTP7251              0:00 
  1296 P          897367 Riby Thomas               LTP0202   C          0:00 


   95 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno          

   335 D45B      2057594 Lazkov rka            LTU6952   C         61:00 
   371 D50B      7201808 Hindrkov Martina        LTU6451   C         38:00 
   387 D50B      2085658 Petrelov Alena          LTU6351   C        118:00 
   448 D65B       405955 Kutkov Stanislava      LTU4751   C         57:00 
   584 H16B      2057579 Haek Patrik              LTU0000   C         31:00 
   590 H16B      2057580 Kahoun Adam               LTU9903   C         55:00 
   604 H16B      2057578 Juhsz Matj              LTU9900   C        111:00 
   736 H21C         9779 Prochzka Martin          LTU8101   C         70:00 
   804 H40B      2085656 Petrela Pavel            LTU6301   C         68:00 
   853 H45B              Lazk Jan                 LTU6900   C         81:00 
   871 H45B       301646 Killar Marek              LTU6801   C        153:00 
  1014 H65B         9778 Prochzka Ji            LTU4802   C         56:00 
  1141 H10C      2057590 Lazk Jan                 LTU0500   C         86:00 


   96 NPA NPA - SK LOB Nov Paka  (20)            

    62 D14B         9712 Novkov Svtlana         NPA0151   B         44:00 
   167 D21A      2073708 midrkalov Monika        NPA9051   C         37:00 
   173 D21A       515421 Kubtov Zuzka            NPA9151   C         67:00 
   215 D21B      2060300 Tauchmanov Ivana         NPA7852   C        139:00 
   216 D21C      2080944 Podlipn Veronika         NPA8152              2:00 
   247 D35B      2070822 Pavelcov Gabriela        NPA7851   C         57:00 
   417 D55B      7203468 Hukov Eva               NPA5754   C        114:00 
   423 D60B      2060217 Kalibnov Jiina         NPA5351   C         12:00 
   438 D60B      2060214 Novkov Jana             NPA5552   C        102:00 
   460 H12C         9688 Choutka Matj             NPA0402   C          6:00 
   480 H12C         9686 Fajfer Filip              NPA0401   C         86:00 
   487 H12C         9693 Novk Stanislav           NPA0404   C        114:00 
   654 H21A         9698 Anto Filip               NPA8001   C         47:00 
   662 H21A       682098 Novk Ji                NPA7502   C         71:00 
   688 H21B      7003002 Zikmund Zdenk            NPA6705   C          1:00 
   731 H21C      2073743 Barto Zdenk             NPA8301   C         40:00 
   973 H60B      2059741 Kalibn Jaroslav          NPA5101   C         47:00 
  1034 H65B      2060215 Novk Karel               NPA5001   C        156:00 
  1185 HDR          8469 Podlipn Filip            NPA1202   C          0:00 
  1274 P            9695 Satransk Martin          NPA0201   C          0:00 


  100 OKP OKP - SK OK 24 Praha  (3)               

   396 D50B        53525 ervinkov Jitka          OKP6451   C        163:00 
   748 H21C       303935 ervinka Jaroslav         OKP9000   C        142:00 
   941 H55B        53558 ervinka Jaroslav         OKP5803   C         86:00 


  103 OOL OOL - SK Han orienteering  (2          

   690 H21B      1931332 Zdrhal Tom             OOL8801   C          9:00 
   954 H55B       895219 Zdrhal Robert            OOL5707   C        138:00 


  106 OSN OSN - SK Orientan sporty Nov          

   116 D16B      7203325 Stoklasov Daniela        OSN0055   B         54:00 
   519 H14B       436433 Nechanick Jan            OSN0200   B         29:00 
   549 H14B       232029 Mareek imon             OSN0201   B         89:00 
   794 H40B        51972 Nechanick Pavel          OSN7209   C         28:00 
   931 H55B        52146 Wurzel Betislav          OSN6005   C         46:00 


  107 MAS MAS - KT A  (3)                       

   106 D16B       301514 Luanov Barbora          MAS0051   B         14:00 
   972 H60B      7003021 Pila Karel               MAS5501   C         43:00 
   990 H60B         7885 Hjek Jan                 MAS5401   C        115:00 


  109 MFP MFP - VSK MFF UK Praha  (10)           

    79 D14B       428243 imov Barbora           MFP0150   B         78:00 
   253 D35B       682683 imov Jana              MFP7651   C         93:00 
   354 D45B      2079501 Forstov Lenka            MFP6850   C        137:00 
   360 D45B       443075 Sieglov Dagmar           MFP7050   C        161:00 
   558 H14B       218851 Forst Antonn             MFP0101   B        107:00 
   563 H14B       218785 ima Martin              MFP0300   B        117:00 
   735 H21C        51712 ima Jaromr             MFP7100   C         64:00 
   738 H21C       303939 Forst Libor               MFP6301   C         82:00 
   740 H21C       897349 Blahuta Marek             MFP7301   C         94:00 
  1073 D10C       428269 imov Pavla             MFP0551   C          6:00 


  113 MLA MLA - MLOK Marinsk Lzn  (1          

    26 D12C      2073704 Bartoov Marie           MLA0451   C        104:00 
    90 D14B      2073702 ern Kateina            MLA0251   B        100:00 
   314 D40B        51494 Bartoov Jana            MLA7051   C        142:00 
   433 D60B         7884 Opavov Stanislava        MLA5451   C         72:00 
   543 H14B       515060 Barto Vclav             MLA0101   B         77:00 
   833 H45B       301466 ern Libor               MLA6901   C          1:00 
   855 H45B       888609 Barto Ludk              MLA6701   C         89:00 
  1052 H70B         7882 Fik Jan                 MLA4401   C        153:00 
  1128 H10C       301443 ern Jon               MLA0501   C         60:00 
  1192 HDR       2078478 Opavov Anna              MLA0750   C          0:00 
  1195 HDR        232234 Klier imon               MLA1101   C          0:00 


  115 NEJ NEJ - TJ Jiskra Nejdek  (12)            

     4 D12C      2056284 Ziebov Veronika          NEJ0450   C         16:00 
    12 D12C      2035733 Ndenkov Iva           NEJ0350   B         48:00 
    45 D14B      2035737 Tokrov Regina           NEJ0151   A         10:00 
    69 D14B      2056275 Ndenkov Pavla         NEJ0150   B         58:00 
    85 D14B      2067349 Mareov Klra            NEJ0250   B         90:00 
   119 D16B      2067348 Mareov Alexandra        NEJ9950   B         66:00 
   341 D45B      2067965 Tokrov Regina           NEJ6950   C         85:00 
   522 H14B      2049567 Tokr Radim               NEJ0300   B         35:00 
   564 H14B      2049569 Dellinger Mikul         NEJ0100   C        119:00 
   620 H18B      2067347 Zieba Jakub               NEJ9800   B         49:00 
   822 H40B      2067350 Mare Alexander           NEJ7300   C        140:00 
  1045 H70B        49619 Frey Jaromr              NEJ4100   C        111:00 


  120 PCB PCB - SKP esk Budjovice  (1          

   927 H55B        51406 Blabla Zdenk             PCB5901   C         30:00 


  121 PEN PEN - OK RECO Sport  (1)                

   890 H50B        49998 Vydra Pavel               PEN6200   C         48:00 


  123 PGP PGP - SK Praga  (55)                    

     1 D12C       899177 Pokorn Linda             PGP0350   C          4:00 
   118 D16B       443101 karkov Kateina         PGP9955   C         62:00 
   124 D16B       331147 Hrabnkov Zuzana         PGP9950   B         86:00 
   130 D16B       897346 Kolov Johana           PGP9952   B        110:00 
   160 D21A       232168 Jelnkov rka           PGP9153   C          2:00 
   166 D21A       502089 Koinov Jana             PGP6651   C         32:00 
   170 D21A        49844 Masopustov Elis          PGP8656   C         52:00 
   172 D21A        53007 ermkov Kristna        PGP9154   C         62:00 
   174 D21A      2085586 Ryav Magdalena          PGP7650   C         72:00 
   188 D21B      2080966 Bozdchov Lenka          PGP8254   C          4:00 
   196 D21B        51658 Jekov Dominika          PGP9053   C         44:00 
   209 D21B        51688 Tichovsk Hana            PGP8251   C        109:00 
   252 D35B       682094 imerkov Olga            PGP7551   C         87:00 
   254 D35B        51555 Ptkov Kateina         PGP7350   C         99:00 
   264 D35B        51638 Pokorn Magdalna         PGP7562   C        159:00 
   337 D45B       232361 Hasalov Jana             PGP6751   C         69:00 
   352 D45B        51275 Slavkov Kateina        PGP6650   C        129:00 
   365 D50B       232184 Hrabnkov Ilona          PGP6250   C          8:00 
   391 D50B        51660 Jekov Regina            PGP6352   C        138:00 
   408 D55B      2080958 Zelen Markta            PGP5850   C         60:00 
   427 D60B        52095 Dolealov Vlasta         PGP5550   C         36:00 
   447 D65B        51698 Hakovsk Jana            PGP4050   C         51:00 
   454 D70B        52096 Dvokov Ladislava       PGP4451   C         15:00 
   479 H12C       443090 Janas Adam                PGP0404   C         82:00 
   521 H14B       887632 Janovsk Tom            PGP0101   A         33:00 
   548 H14B      2060249 Janas Petr                PGP0200   B         87:00 
   555 H14B         9877 Koina tpn             PGP0300   B        101:00 
   565 H14B      7201196 Siegl Maty              PGP0104   B        121:00 
   615 H18B      7201194 Hasal Martin              PGP9804   B         19:00 
   617 H18B       331087 Brzdil Petr              PGP9707   B         31:00 
   619 H18B      7202855 Novk Ale                PGP9808   B         43:00 
   621 H18B      7200334 ermk Adam               PGP9701   B         55:00 
   647 H21A       682686 Pokorn Ondej            PGP7506   C         26:00 
   676 H21A       515464 Janovsk Tom            PGP6401   C        113:00 
   708 H21B      7201200 Janas Petr                PGP7106   C         81:00 
   732 H21C        51263 Buzek Martin              PGP8401   C         46:00 
   771 H35B       899152 Nemovsk Petr            PGP7602   C         75:00 
   803 H40B         2460 Baldrian Petr             PGP7203   C         64:00 
   895 H50B        51276 Slavk Viktor             PGP6300   C         68:00 
   924 H55B       303940 Hrabnek David            PGP6003   C         18:00 
   934 H55B        52103 Grivalsk Michal          PGP5900   C         58:00 
   969 H60B        51753 Doleal Miroslav          PGP5501   C         31:00 
  1024 H65B        51863 Zelen Vladimr           PGP4800   C        106:00 
  1057 H75B       682666 Attl Vladimr             PGP3800   C        119:00 
  1096 D10N       682654 Pokorn Nela              PGP0552   C         71:00 
  1099 D10N        51666 Ptkov Veronika         PGP0551   C         77:00 
  1153 H10N      2067935 imerka Ondej            PGP0800   C          1:00 
  1198 HDR         51639 Ptkov Hana             PGP0750   C          0:00 
  1199 HDR        682658 imerka Jakub             PGP0407   C          0:00 
  1206 HDR         51707 Bozdch Vojta             PGP1000   C          0:00 
  1277 P          446439 Janasov Barbora          PGP7152   C          0:00 
  1279 P         1700084 Koina Petr               PGP6000   C          0:00 
  1281 P            9332 Voborsk Jana             PGP8454   C          0:00 
  1312 P          301361 Jelnkov Radana          PGP5851              0:00 
  1369 T          232157 Jelnkov Zora            PGP8851              0:00 


  124 PHK PHK - OK 99 Hradec Krlov  (3          

    19 D12C      2056274 Metelkov Michaela        PHK0550   C         76:00 
    27 D12C       336788 Besedov Katka            PHK0351   C        108:00 
    49 D14B       331120 Suchnkov Elika         PHK0250   B         18:00 
    87 D14B      8623000 Vandasov Adla           PHK0255   B         94:00 
   109 D16B       682637 Kubkov Kateina        PHK9955   B         26:00 
   111 D16B      2075681 Hpov Petra              PHK0051   B         34:00 
   157 D20B       224885 dkov Lucie             PHK9654   B         45:00 
   195 D21B       981820 Azebov Nina              PHK8855   C         39:00 
   256 D35B         9431 Samkov Renta            PHK7456   C        111:00 
   285 D40B      2067950 Vlkanova Hana             PHK7050   C         55:00 
   327 D45B         9833 Kavalrov Kateina       PHK6756   C         29:00 
   346 D45B        49890 Azebov Martina           PHK6757   C        105:00 
   379 D50B         9389 Kubkov Marcela         PHK6251   C         78:00 
   383 D50B       219239 Novotn Ivana             PHK6354             98:00 
   403 D55B         9401 Bhounov Jiina          PHK5651   C         30:00 
   533 H14B         9428 Brta imon               PHK0202   B         57:00 
   539 H14B      2058465 Metelka Ondej            PHK0101   A         69:00 
   568 H14B         9967 Polek Radim             PHK0201   C        127:00 
   586 H16B       207870 Maata Metodj            PHK9905   B         39:00 
   596 H16B      2075657 Kuera Krypn            PHK9900   C         79:00 
   609 H16B      2032170 Samek Tom               PHK0001   B        131:00 
   683 H21A       886259 Zelenka Tom             PHK9001   C        134:00 
   699 H21B      7203469 Justa Pavel               PHK8701   C         45:00 
   749 H21C         9464 Faltejsek Jan             PHK9802   C        148:00 
   754 H35B      2027202 Potek Michal            PHK7903   C          7:00 
   798 H40B         9378 Kavalr Karel             PHK6503   C         44:00 
   813 H40B         9395 Hp Pavel                 PHK7101   C        104:00 
   829 H40B       232255 Kamenick Jan             PHK6601   C        168:00 
   868 H45B      2017671 Faltejsek Pavel           PHK7003   C        141:00 
   923 H55B         9400 Bhoun Pavel              PHK5701   C         14:00 
   945 H55B         9402 Dutko Petr              PHK5702   C        102:00 
   967 H60B         9453 Vondrou Jaroslav         PHK5201   C         23:00 
  1061 H75B         9422 Novotn Petr              PHK3802   C        143:00 
  1064 H75B      9005137 Mikuleck Jan             PHK3801   C        161:00 
  1071 D10C      2073718 Pkazsk Zuzana          PHK0654   C          2:00 
  1119 H10C      2017670 Hp Matj                 PHK0501   C         42:00 
  1352 T            9837 Souek Pavel              PHK5503   C          0:00 
  1358 T         2049570 Pompach Martin            PHK7207   C          0:00 


  134 ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem           

   251 D35B      2081373 Hellerov Alena           ROU7850   C         81:00 
   632 H20B      2075669 Buk Michal                ROU9601   B          5:00 
   758 H35B              erven Mojmr            ROU7499             23:00 
   764 H35B       331503 Heller Ji               ROU7708   C         47:00 
   786 H35B        51436 lapnek Ren             ROU7904   C        135:00 
  1095 D10N              erven Anna              ROU0699             69:00 
  1097 D10N        53537 Pkn Albta             ROU0950   C         73:00 
  1122 H10C      2085606 Heller Ji               ROU0501   C         48:00 
  1125 H10C      2087690 Havlk Ren               ROU0602   C         54:00 
  1158 H10N      2084986 Havlk tpn             ROU0801   C         11:00 
  1160 H10N      2083408 Vanura David             ROU0502   C         15:00 
  1165 H10N        51438 Heller Jakub              ROU0702   C         25:00 
  1271 P                 erven Ema               ROU0499              0:00 
  1273 P           51434 Havlkov Daniela         ROU7951   C          0:00 
  1278 P                 erven Alena             ROU7999              0:00 
  1286 P                 Pkn Eva                 ROU7550   C          0:00 


  136 ROZ ROZ - OK Roztoky  (3)                   

   104 D16B      7205027 Voltrov Alena            ROZ9951   B          6:00 
   364 D50B       438643 Voltrov Svatava          ROZ6150   C          3:00 
  1120 H10C         7941 Jra Filip                ROZ0500   C         44:00 


  140 SCP SCP - OK Sparta Praha  (26)             

   199 D21B        51574 Havlnov Zuzana          SCP8150   C         59:00 
   221 D21C      2088205 ern Elika              SCP9050   C         32:00 
   338 D45B        52114 Tlouov Eva             SCP6950   C         73:00 
   375 D50B       336735 Veljaikov Markta       SCP6451   C         58:00 
   385 D50B       446418 Kavkov Dana              SCP6150   C        108:00 
   416 D55B       336750 Zavadilov Naa           SCP5450   C        108:00 
   426 D60B        52760 Jahnov Helena            SCP5550   C         30:00 
   450 D65B       219220 Lohrov Jarmila           SCP4650   C         69:00 
   461 H12C       682668 Kuc Radim                 SCP0400   C         10:00 
   703 H21B      7202899 Khel Richard              SCP7500   C         61:00 
   706 H21B       442853 Lohr Ivo                  SCP6801   C         73:00 
   726 H21C       500289 Peek Zdenk             SCP5200   C         10:00 
   739 H21C       232028 Vrabec Tom              SCP8700   C         88:00 
   806 H40B      1406141 stek Daniel             SCP7507   C         76:00 
   902 H50B        49889 Veljaik Pavel            SCP6200   C         96:00 
   929 H55B        52115 Hoek Ladislav            SCP6001   C         38:00 
   955 H55B       682630 Kavka Ji                SCP5900   C        142:00 
   983 H60B        52111 Hojn Oldich             SCP5201   C         87:00 
   989 H60B       682101 Jahn Pavel                SCP5500   C        111:00 
  1006 H65B        51562 Burinek Jaromr          SCP4700   C         16:00 
  1035 H65B        52299 Novk Milo               SCP4600   C        161:00 
  1046 H70B       443066 Rakovec Milo             SCP4500   C        117:00 
  1066 H80B        49404 Semord Milo             SCP3300   C          5:00 
  1140 H10C      1007532 Kuc David                 SCP0600   C         84:00 
  1209 HDR        336785 Veljaik Jon            SCP0800   C          0:00 
  1306 P          416140 Khelov Petra             SCP7850   C          0:00 


  142 SHK SHK - OK Slavia Hradec Krlov          

     2 D12C      2025341 Kronikov Sylvie          SHK0450   C          8:00 
    66 D14B      2058528 Kodytkov Denisa          SHK0252   B         52:00 
    73 D14B       410782 Thnov Martina           SHK0350   B         66:00 
    75 D14B      2017683 Kronikov tpnka        SHK0150   B         70:00 
    77 D14B       410360 Holekov Petra           SHK0250   B         74:00 
    82 D14B      2049543 Such Simona              SHK0351   B         84:00 
   161 D21A       995884 Fundov Elika            SHK9351   C          7:00 
   181 D21A      9101107 Novotn Barbora           SHK8658   C        107:00 
   184 D21A      2051524 Myslivcov Pavla          SHK9352   C        122:00 
   194 D21B         9915 Ondejov Dita Terezie    SHK8550   C         34:00 
   202 D21B      2056292 Daniela irkov         SHK7650   C         74:00 
   244 D35B         9192 Such Eva                 SHK7851   C         39:00 
   265 D35B      2049540 Kronikov Jana            SHK7350   C        165:00 
   345 D45B      2017663 Thnov Ivana             SHK6651   C        101:00 
   373 D50B        49868 Machkov Jana           SHK6450   C         48:00 
   411 D55B         9118 Blhov Luba              SHK5852   C         78:00 
   419 D55B         9111 Filipov Dagmar           SHK5651   C        126:00 
   471 H12C      2073745 Kodytek Adam              SHK0402   C         50:00 
   496 H12C      1400421 Dohnlek Tom            SHK0403   C        150:00 
   546 H14B        51179 Langr Jan                 SHK0101   B         83:00 
   557 H14B         9828 Tich Lubomr             SHK0303   B        105:00 
   594 H16B       405954 Tich Radomr             SHK0000   B         71:00 
   653 H21A      7202780 Paclk Roman              SHK7801   C         44:00 
   667 H21A      1008172 Hepner David              SHK7601   C         86:00 
   744 H21C      7203456 Souek Tom              SHK8200   C        118:00 
   757 H35B         9134 Touil Karel              SHK7602   C         19:00 
   769 H35B      9101117 Slovk Miroslav           SHK7704   C         67:00 
   773 H35B      2049544 Ln Filip                 SHK8003   C         83:00 
   778 H35B      9101116 Svoboda Ondej            SHK7605   C        103:00 
   834 H45B         9531 Langr Jan                 SHK6701   C          5:00 
   866 H45B      2017669 Kohout Josef              SHK6902   C        133:00 
   884 H50B      2085650 irek Jaromr           SHK6200   C         24:00 
   944 H55B       410797 Gazdako Milan            SHK5702   C         98:00 
   946 H55B       301648 Hausvater Karel           SHK5801   C        106:00 
  1300 P         2058468 Filip Filip               SHK9999              0:00 
  1301 HDR          9103 ms Mslo Miroslav         SHK4001   C          0:00 
  1305 P         2069098 Such Petr                SHK7800   C          0:00 
  1307 P         2070825 Kodytkov Karolna        SHK7750   C          0:00 
  1308 P         1400450 Dohnlek Pavel            SHK7100   C          0:00 
  1309 P           51131 Dohnlkov Jana           SHK7252   C          0:00 


  145 SJC SJC - TJ Sportcentrum Jin  (          

    50 D14B      2059737 Kochov Anna              SJC0153   A         20:00 
    97 D14B      2056290 Kuchaov Rozlie         SJC0251   B        114:00 
   478 H12C              Vitvar Radim              SJC0404   C         78:00 
   498 H12C      2056294 Jank tpn              SJC0501            158:00 
   518 H14B      2056295 Tuma Matj                SJC0202   B         27:00 
  1155 H10N              Kopeck Maty            SJC0702   C          5:00 
  1164 H10N              Kopeck Michal            SJC                 23:00 
  1166 H10N              Dlabola Jakub             SJC                 27:00 


  146 SJH SJH - SJH Jindichv Hradec  (          

    76 D14B       330596 Kintov Tereza           SJH0251   B         72:00 
    93 D14B      2051486 Blakov Kateina         SJH0252   B        106:00 
   165 D21A       995864 Tich Tereza              SJH9452   R         27:00 
   261 D35B       330592 Kintov Dominka          SJH8051   C        141:00 
   392 D50B        51925 Tich Jana                SJH6451   C        143:00 
   581 H16B       436434 Koudelka Tom            SJH0003   B         19:00 
   585 H16B       442888 Vesel Vojtch            SJH0001   B        135:00 
   655 H21A       886295 Tich Tom               SJH9201   C         50:00 
   826 H40B       442847 Vesel Oldich            SJH7101   C        156:00 
   882 H50B        51929 Tich Martin              SJH6401   C         16:00 


  147 SJI SJI - OK Jihlava  (8)                   

   120 D16B        52966 Foltnov Eva             SJI0051   B         70:00 
   153 D18B       336763 Petrkov Kristna       SJI9851   B         77:00 
   592 H16B      7200364 Kafka Matj               SJI9903   B         63:00 
   607 H16B      2045309 enk Matj              SJI9902   B        123:00 
   612 H18B       219260 Foltn Tom              SJI9801   B          1:00 
   634 H20B       682090 Koumar Frantiek          SJI9501   B         15:00 
   892 H50B        53631 Petrek Ale             SJI6301   C         56:00 
  1270 P         2080979 Foltnov Lenka           SJI6751   C          0:00 


  148 SJP SJP - KT Slavoj Praha  (2)             

   458 D75B        51148 Blhov Blanka            SJP3651   C         35:00 
  1069 H80B         8797 Blha Svatopluk           SJP3501   C         20:00 


  151 SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary            

    23 D12C       682652 Dtkov Markta           SKV0451   C         92:00 
   156 D20B      2058500 andov Marcela           SKV9653   B         40:00 
   183 D21A       331098 Kubnov Romana           SKV9452   C        117:00 
   242 D35B       682676 Dtkova Jitka             SKV7752   C         27:00 
   320 D45B       236486 andov Marie             SKV6551   C          1:00 
   350 D45B       331089 Kubnov Jana             SKV6751   C        121:00 
   432 D60B      2059748 Novkov Svatava          SKV5351   C         66:00 
   818 H40B       682634 Dtko Jan                 SKV7301   C        124:00 


  152 SLA SLA - SKOB Slan  (10)                  

   108 D16B       219276 Strakov Veronika         SLA0051   B         22:00 
   527 H14B       897393 Kol Maty              SLA0300   C         45:00 
   545 H14B      2056309 Husk Zdenk              SLA0201   B         81:00 
   650 H21A         8800 Hank Jan                 SLA8002   C         35:00 
   782 H35B       887615 Kol Tom               SLA7103   C        119:00 
   875 H45B         8578 Straka Luk              SLA7002   C        169:00 
  1026 H65B         8806 vec Zdenk               SLA4700   C        116:00 
  1104 D10N       224355 Strakov Denisa           SLA0750   C         87:00 
  1154 H10N      2067945 Husk Ondej              SLA0600   C          3:00 
  1357 T          426378 Huskov Petra            SLA7452   C          0:00 


  153 SLP SLP - OOB Slavia Praha  (3)             

   225 D21C        52166 Koppov Ingrid            SLP7960   C         56:00 
   729 H21C      7111117 Fier Ji                SLP8503   C         28:00 
  1021 H65B        51621 Novotn Ji              SLP4601   C         91:00 


  154 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mlad Boles          

   777 H35B        49971 itn Tom               SMB6401   C         99:00 


  155 SMR SMR - SK SNS Smrovka  (1)              

   714 H21B         8266 Pesnik Jan              SMR7902   C        105:00 


  156 SNA SNA - TJ START Nchod  (7)              

   288 D40B         9606 Douchov Jaroslava        SNA7155   C         64:00 
   681 H21A         9626 Doucha Ji               SNA7105   C        128:00 
   909 H50B         9629 Imlauf Martin             SNA6301   C        124:00 
   914 H50B       232953 Zkravsk Zdenk          SNA5702   C        144:00 
  1051 H70B         9610 Sokol Zdenk            SNA4501   C        147:00 
  1130 H10C         9636 Doucha Martin             SNA0501   C         64:00 
  1219 HDR          9616 Doucha Tom              SNA0801   C          0:00 


  157 SOB SOB - SOBSA  (2)                        

  1133 H10C              Brabenec Luk            SOB0500   C         70:00 
  1350 T          887945 Brabencov Alena          SOB7150   C          0:00 


  159 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad          

    43 D14B      7203465 klbov Veronika         SRK0153   A          6:00 
    48 D14B      2073747 Kosov Tereza             SRK0151   A         16:00 
   240 D35B         9503 klbov Jana             SRK7651   C         15:00 
   269 D40B         9796 Zemnkov Eva             SRK7452   C          7:00 
   349 D45B       438611 Kosov Michaela           SRK6752   C        117:00 
   457 D75B         9539 Ehlov Iva                SRK3951   C         30:00 
   505 H14B         9496 Zemnek Mikul           SRK0201   B          1:00 
   580 H16B      7201758 klba Michal             SRK9900   B         15:00 
   598 H16B      2070826 abata Milan              SRK9904   B         87:00 
   651 H21A         9498 Ptek Luk               SRK8905   C         38:00 
   772 H35B      7204489 klba Jan                SRK7501   C         79:00 
   788 H40B      2027222 Zemnek Miroslav          SRK7401   C          4:00 
   840 H45B       434581 Kos Michal                SRK6802   C         29:00 
   994 H60B         9533 Pohl Zdenk               SRK5301   C        131:00 
  1011 H65B         9799 Vtek Zdenk              SRK4701   C         41:00 
  1031 H65B         9798 Hroba Rudolf             SRK4702   C        141:00 


  162 STB STB - TJ Stadion Nov Bor  (1)          

    41 D14B       434808 Dolej Kateina          STB0199   A          2:00 


  164 STH STH - SK Studenec  (14)                 

    14 D12C         9050 Chrstov Magdalna       STH0551   C         56:00 
    18 D12C       425585 Hrnov Ivana           STH0351   C         72:00 
    56 D14B      7201779 Chrstov Tereza          STH0251   B         32:00 
   113 D16B      7201754 Urbanov Markta          STH9953   B         42:00 
   134 D16B         9044 Hrnov Magda           STH0051   C        126:00 
   276 D40B       410775 Hrnov Lenka           STH7251   C         28:00 
   311 D40B       410777 Kalensk Kateina         STH7351   C        133:00 
   506 H14B       303925 Mhlbach Ale             STH0104   C          3:00 
   553 H14B      7201763 tefan Vt                STH0202   B         97:00 
   583 H16B        51111 Vydra Martin              STH9902   C         27:00 
   613 H18B       331426 Kalensk Ale             STH9801   B          7:00 
   789 H40B       425587 Pu Roman                 STH7501   C          8:00 
   814 H40B      7203467 Chrst Tom              STH7401   C        108:00 
   993 H60B      9200530 Junek Petr                STH5501   C        127:00 


  168 TAP TAP - KOB TRETRA Praha  (30)            

    60 D14B              Popov Jana               TAP0252   B         40:00 
   141 D18B       442851 imnkov Gabriela        TAP9755   A          5:00 
   147 D18B      7202854 Polkov Kateina         TAP9854   B         41:00 
   175 D21A       361934 Zajcov Markta          TAP9054   C         77:00 
   177 D21A       416010 Zamazalov Kateina       TAP9053   C         87:00 
   292 D40B      2081352 Melikov Radka          TAP7152   C         76:00 
   439 D60B        53641 Hejtmnkov Alena         TAP5452   C        108:00 
   466 H12C      2075696 Tma imon                TAP0400   C         30:00 
   523 H14B       981814 Longin Jan                TAP0103   B         37:00 
   538 H14B      7201203 M욝an Ondej             TAP0100   B         67:00 
   541 H14B      2080913 Melik Martin            TAP0200   C         73:00 
   606 H16B      2067986 Ddek Matj               TAP0001   B        119:00 
   614 H18B        51846 Vlek Jakub              TAP9702   A         13:00 
   630 H18B       442886 Ransdorf Jakub            TAP9805            109:00 
   637 H20B       442860 Jan Vaek               TAP9602   B         30:00 
   668 H21A      7778511 Makovsk Jakub            TAP8511   C         89:00 
   677 H21A       515469 Zajc Vtzslav           TAP8610   C        116:00 
   692 H21B       887637 ern Martin              TAP8902   C         17:00 
   702 H21B       515433 Hodek Michal              TAP8808   C         57:00 
   709 H21B       232187 Bene Filip               TAP8701   C         85:00 
   743 H21C       442878 Kutlek Jan               TAP8301   C        112:00 
   747 H21C       442867 Jirous Ji               TAP7201   C        136:00 
   886 H50B       515440 Tihon Jaroslav            TAP6102   C         32:00 
   938 H55B       682651 Hejtmnek Vladimr        TAP5802   C         74:00 
   965 H60B       232177 Fiala Zdenk              TAP5501   C         15:00 
  1132 H10C      2081357 Melik Jan               TAP0502   C         68:00 
  1200 HDR               Pop Jon                 TAP0600   C          0:00 
  1220 HDR               imnkov Michaela        TAP0851              0:00 
  1280 P                 Popov Veronika           TAP7450              0:00 
  1285 P                 Popov Veronika           TAP0253   C          0:00 


  170 TCB TCB - SK Technik esk Budjov          

   410 D55B        52184 Pokorn Eva               TCB5751   C         72:00 
   835 H45B        52193 Penika Ji             TCB6301   C          9:00 
   861 H45B       515069 Princ David               TCB6901   C        113:00 
  1015 H65B       301187 Pokorn Karel             TCB4701   C         61:00 


  171 TEH TEH - Sokol Tehov  (1)                  

   367 D50B        51398 Sldkov Eva              TEH5751   C         18:00 


  174 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n          

     9 D12C      1398987 Vitebsk Elika           TJN0350   B         36:00 
    42 D14B      2069091 Nedomlelov Lucie         TJN0256   B          4:00 
    44 D14B       416830 Budsk Anna               TJN0253   C          8:00 
    51 D14B      2035725 Rydlov Magdalna         TJN0251   B         22:00 
    55 D14B      2053560 klbov Ma             TJN0153   B         30:00 
    61 D14B      2056303 Manov Anna             TJN0152   B         42:00 
    64 D14B      2035701 Rydlov Adla             TJN0151   B         48:00 
    80 D14B      2027211 Baloghov Lda            TJN0150   C         80:00 
    84 D14B       425591 Novotn Viktorie          TJN0250   C         88:00 
    86 D14B       232506 Hornychov Karolna       TJN0254   B         92:00 
   132 D16B      2069075 Pnikov Martina         TJN0052   C        118:00 
   198 D21B       411767 Posseltov Tereza         TJN9252   C         54:00 
   201 D21B         9482 Hrobaov Lenka           TJN7754   C         69:00 
   226 D21C      2067314 Rtov Martina            TJN7652   C         62:00 
   328 D45B         7726 Rydlov Magda             TJN6850   C         33:00 
   332 D45B       232510 mausov Gabriela         TJN6951   C         49:00 
   357 D45B         8256 Zuznkov Rena          TJN6051   C        149:00 
   368 D50B       425590 Jermanov Eva             TJN6150   C         23:00 
   399 D55B         8257 Kuncov Jiina            TJN5752   C          6:00 
   414 D55B       232618 Veeov Ivana            TJN6052   C         96:00 
   429 D60B       232515 Bhmov Eva               TJN5450   C         48:00 
   464 H12C      2027207 Tk Matj                TJN0401   B         22:00 
   473 H12C      2056291 eho Vojta               TJN0303   B         58:00 
   515 H14B      2032159 Rta Maty               TJN0102   C         21:00 
   520 H14B      1398985 Budsk Ondej             TJN0105   B         31:00 
   524 H14B      2027215 Rokos Michal              TJN0107   C         39:00 
   529 H14B      2027224 Dejnoka Vojtch          TJN0300   B         49:00 
   531 H14B      2045202 Adamec Martin             TJN0106   B         53:00 
   547 H14B      1398971 Vitebsk Luk            TJN0302   B         85:00 
   578 H16B       232325 Novotn Marek             TJN9901   B          7:00 
   591 H16B      2025357 maus Antonn             TJN0001   B         59:00 
   601 H16B      2056267 Vclav Jan               TJN0005   C         99:00 
   603 H16B      2069092 Nagy Josef                TJN0006   B        107:00 
   624 H18B      2067320 maus Jan                 TJN9700   B         73:00 
   629 H18B      2027247 Michek David              TJN9802   B        103:00 
   638 H20B       232512 Posselt Martin            TJN9501   B         35:00 
   715 H21B        51234 Vanura Martin            TJN8002   C        109:00 
   718 H21B      7200343 Janata Pavel              TJN8400   C        121:00 
   779 H35B      2032176 Balogh Jan                TJN7500   C        107:00 
   824 H40B      2027225 Dejnoka Ji             TJN7503   C        148:00 
   836 H45B       232256 Posselt Martin            TJN6802   C         13:00 
   849 H45B         8255 Zuznek Zdenk            TJN5901   C         65:00 
   864 H45B       232502 Novotn Duan             TJN7002   C        125:00 
   867 H45B         7750 Rydl Ji                 TJN7000   C        137:00 
   910 H50B         8270 maus Ivan                TJN6249   C        128:00 
   912 H50B      2060231 Pnika Libor             TJN6000   C        136:00 
   916 H50B       416828 Schindler Ji            TJN6301   C        152:00 
   936 H55B       416833 Bhm Karel                TJN5101   C         66:00 
   956 H55B      2056301 Hork Petr                TJN5602   C        146:00 
   959 H55B         8260 Novotn Otakar            TJN5604   C        158:00 
  1059 H75B        52900 Petrelka Pavel           TJN3800   C        131:00 
  1075 D10C      2070854 Skalov Jolana            TJN0653   C         10:00 
  1121 H10C      2049534 Rokos Marek               TJN0500   C         46:00 
  1123 H10C      2070851 Saur Filip                TJN0503   C         50:00 
  1134 H10C      2073664 Skora Oliver             TJN0504   C         72:00 
  1137 H10C      2070823 Pnika Jan               TJN0501   C         78:00 
  1156 H10N      2053559 eho Hynek               TJN0700   C          7:00 
  1201 HDR               Rtov Amlka             TJN0951   C          0:00 
  1204 HDR       4408031 Saur tpn               TJN0900   C          0:00 
  1290 P         2073661 ehoov Lenka            TJN7250   C          0:00 
  1359 T          410359 Posseltov Romana         TJN7050   C          0:00 
  1360 T         2059729 eho Ji                TJN7004   C          0:00 
  1365 T         2069076 Skal Jaroslav             TJN7504   C          0:00 


  175 TJP TJP - TJ Sokol Troja  (1)               

   246 D35B       301536 Pecharov Michaela        TJP6550   C         51:00 


  180 TUR TUR - OOB TJ Turnov  (42)               

    92 D14B      2032102 Linkov Lucie             TUR0251   B        104:00 
   103 D16B         8223 Nejezchlebov Martina     TUR9951   B          2:00 
   129 D16B         7782 Hjkov Anna              TUR0051   C        106:00 
   131 D16B         6886 Thoov Markta           TUR9952   B        114:00 
   151 D18B      1621997 Mller Dorothea           TUR9758   B         65:00 
   164 D21A      2020750 Poloprutsk Markta       TUR9252   R         22:00 
   178 D21A         8059 Dundrov Lucie            TUR8951   C         92:00 
   227 D21C        51825 Sehnalov Tereza          TUR8852   C         68:00 
   248 D35B         8062 Hemnkov Pavla          TUR7777   C         63:00 
   326 D45B        51809 Linkov Iva               TUR6850   C         25:00 
   407 D55B         8208 Konopov Jana           TUR5650   C         54:00 
   424 D60B      2025351 Omov Jana                TUR5150   C         18:00 
   435 D60B       303959 Tvrdkov Eva              TUR5151   C         84:00 
   481 H12C      1403059 Mertlk Jakub             TUR0307   C         90:00 
   577 H16B      7201809 Tho Tom                TUR9904   B          3:00 
   610 H16B       888618 Karatsiolis Krytof       TUR9901             35:00 
   635 H20B      1180295 Dllgast Moritz           TUR9504   C         20:00 
   639 H21A       515047 Vlek Martin              TUR8702   C          2:00 
   641 H21A       515048 Holas Ondej              TUR8501   C          8:00 
   645 H21A       995821 Hradec Pavel              TUR8801   E         20:00 
   657 H21A       800320 Oma Jakub                 TUR8002   C         56:00 
   661 H21A      7677777 Baier Martin              TUR7603   R         68:00 
   669 H21A       887618 Bro Marek                TUR8402   C         92:00 
   680 H21A       887159 Hosta Petr               TUR9001   C        125:00 
   687 H21A       515499 Wolf Daniel               TUR9100   R        146:00 
   701 H21B       886823 Zakouil Vt              TUR9301   C         53:00 
   762 H35B      1007531 Cerha Milan               TUR7703   C         39:00 
   774 H35B        51124 Hemnek Michal           TUR7702   C         87:00 
   906 H50B      2067342 Mare Hynek               TUR6100   C        112:00 
   911 H50B      1550616 Folprecht Miroslav        TUR5501   C        132:00 
   957 H55B         8220 Konop Ji              TUR5803   C        150:00 
   974 H60B         8214 Hudsk Vlastimil          TUR5100   C         51:00 
   987 H60B      1511127 Provaznk Ji            TUR5102   C        103:00 
  1013 H65B        51816 Jakubec Jindich          TUR4801   C         51:00 
  1118 H10C      1403061 Nejezchleb Vojtch        TUR0503   C          0:00 
  1129 H10C         8020 Hemnek Petr             TUR0500   C         62:00 
  1163 H10N       888638 Drahoovsk Tom         TUR0701   C         21:00 
  1171 H10N      1403060 Mertlk Vojtch           TUR0704   C         37:00 
  1211 HDR       1403056 Ferbasov Matylda         TUR0762   C          0:00 
  1212 HDR       1403055 Drahoovsk Jakub         TUR1006   C          0:00 
  1213 HDR       1403058 Vamberov Markta         TUR0657   C          0:00 
  1214 HDR       1403057 Mare Matj               TUR0100   C          0:00 


  181 TUV TUV - SOK TJ Turnov  (6)                

    96 D14B        51808 ritrov Lenka            TUV0252   B        112:00 
   746 H21C         8893 emlk Pavel              TUV7135   C        130:00 
   846 H45B       232388 ritr Martin              TUV6802   C         53:00 
  1208 HDR               emlk Eduard             TUV0901   C          0:00 
  1284 P                 Tho Milo                TUV7300              0:00 
  1298 P           52684 Savelieva Natalia         TUV7856   C          0:00 


  186 UVP UVP - Slovan Praha  (1)                 

  1063 H75B         7930 Kohout Tom              UVP3700   C        155:00 


  187 VAM VAM - OOB Vamberk  (6)                  

   214 D21B        52074 Klapalov Hana            VAM8850   C        134:00 
   302 D40B      2053570 Vandasov Markta         VAM7250   C        106:00 
   343 D45B         9681 Klapalov Jana            VAM6451   C         93:00 
   372 D50B         9678 Veverkov Yveta           VAM6452   C         43:00 
   689 H21B         9670 Klapal Michal             VAM8802   C          5:00 
   700 H21B      7003026 Hladk Viktor             VAM8201   C         49:00 


  189 VCB VCB - TJ OB esk Budjovice            

   412 D55B        53725 Hejzlarov Vladimra      VCB5651   C         84:00 
  1027 H65B        53730 Rychteck Josef           VCB4801   C        121:00 


  194 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer          

    20 D12C      2043610 Martanov Lea             VLI0555   B         80:00 
    70 D14B      2043603 Martanov Elin            VLI0252   B         60:00 
   114 D16B        49951 Poloprutsk Lucie         VLI9950   B         46:00 
   149 D18B        49954 Poloprutsk Klra         VLI9750   B         53:00 
   217 D21C      2058475 Brzkov Kristna         VLI8650   C          8:00 
   270 D40B         8126 Martanov Daniela         VLI7452   C         10:00 
   283 D40B      2058476 Novotn Jana              VLI7350   C         49:00 
   329 D45B       416258 Prochzkov Alexandra     VLI7051   C         37:00 
   436 D60B      2059769 Pachnerov Jaroslava      VLI5152   C         90:00 
   449 D65B         4100 Horkov Stanislava      VLI4950   C         63:00 
   469 H12C      2058474 Novotn Jaromr           VLI0300   C         42:00 
   675 H21A      1302790 koda Jakub               VLI8800   C        110:00 
   727 H21C       301152 ez Pavel               VLI6900   C         16:00 
   796 H40B      2078464 Novotn Ji              VLI7102   C         36:00 
   820 H40B         8129 Martan Ji               VLI7300   C        132:00 
   832 H40B       899176 Harazim Martin            VLI7400              0:00 
   898 H50B        51227 Poloprutsk Tom         VLI6205   C         80:00 
   980 H60B      9201066 koda Pemek              VLI5301   C         75:00 
   982 H60B      9005174 Hickethier Manfred        VLI5201   C         83:00 
   995 H60B      1302773 Pinda Oldich            VLI5101   C        135:00 
  1022 H65B         4214 Horek Miroslav          VLI5000   C         96:00 
  1037 H65B       253372 Jeek Ladislav            VLI4900   C        171:00 
  1092 D10N         7752 Heczkov Anna             VLI0652   C         63:00 
  1203 HDR       4402232 Novotn Dalibor           VLI0808   C          0:00 
  1205 HDR        302695 Heczko Erik               VLI0804   C          0:00 
  1210 HDR       4402216 Harazinov Tereza         VLI0850   C          0:00 
  1217 HDR          8291 Harazinov Zuzana         VLI0650   C          0:00 
  1367 T         2058479 Mokr Pavel               VLI7501   C          0:00 


  196 VPM VPM - KOS Slavia V Plze  (20          

     6 D12C      2035169 Stakov Radka            VPM0452   B         24:00 
     8 D12C      2060388 auli Kateina            VPM0456   C         32:00 
    72 D14B      2035165 Stakov Markta          VPM0153   C         64:00 
   143 D18B      2042520 Mikeov Adla            VPM9852   B         17:00 
   146 D18B      2042510 Obytov Kateina          VPM9752   B         35:00 
   148 D18B      2035166 Hlinovsk Johana          VPM9751   B         47:00 
   150 D18B      2031356 Kroupov Elika           VPM9853   B         59:00 
   190 D21B        53252 Vodrkov Kateina       VPM7995   C         14:00 
   239 D35B      2060395 auli Iva                 VPM7852   C          9:00 
   286 D40B       888641 Stakov Marcela          VPM6951   C         58:00 
   544 H14B      2042518 Richtr Luk              VPM0204   A         79:00 
   551 H14B      2058525 Kurz imon                VPM0208   B         93:00 
   562 H14B      2060398 auli Filip               VPM0301   B        115:00 
   644 H21A      2042527 Kamaryt Tom             VPM8807   C         17:00 
   686 H21A       995796 Vodrka Ondej           VPM7702   C        143:00 
   854 H45B       886260 Stank Rostislav          VPM6801   C         85:00 
   873 H45B      2060391 Hasman Jan                VPM6901   C        161:00 
   888 H50B       301463 Kurz Zdenk               VPM6301   C         40:00 
  1127 H10C      1400429 Kurz Ondej               VPM0503   C         58:00 
  1202 HDR        434814 Vodrka tpn           VPM0802   C          0:00 


  198 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlab           

     5 D12C      2053583 Knobov Agta             VRL0453   C         20:00 
    11 D12C      2035739 Matouov Gabriela        VRL0352   B         44:00 
    24 D12C       438036 Piln Natlie             VRL0351   B         96:00 
    65 D14B      2020709 treglov Zuzana          VRL0251   B         50:00 
   189 D21B         8952 Knoblochov Kamila        VRL8353   C          9:00 
   223 D21C      2042537 Wohankov Gabriela        VRL7652   C         44:00 
   268 D40B       232639 Piln Libue              VRL7153   C          4:00 
   273 D40B       206480 Hanov Alice             VRL7052   C         19:00 
   275 D40B       206478 treglov Andrea          VRL7552   C         25:00 
   277 D40B       331359 Matouov Petra           VRL7154   C         31:00 
   310 D40B       331619 Wakov Dita              VRL7151   C        130:00 
   312 D40B         8966 Smith Lucie               VRL7353   C        136:00 
   388 D50B         8962 Vlachov Hana             VRL6251   C        123:00 
   405 D55B         8954 Ndrlov Eva              VRL5451   C         42:00 
   465 H12C              Procinger Jakub           VRL0305   C         26:00 
   475 H12C      7200595 Wank Hubert              VRL0302   B         66:00 
   490 H12C      2017678 tregl Maty             VRL0301   B        126:00 
   534 H14B       219210 Procinger Jan             VRL0102   C         59:00 
   753 H35B      2300842 Wohanka Pavel             VRL7501   C          3:00 
   755 H35B      2017676 tregl Petr               VRL7303   C         11:00 
  1009 H65B         8999 Knobloch Jindich         VRL4901   C         31:00 
  1023 H65B         9001 tregl Tom              VRL5001   C        101:00 
  1033 H65B         9261 Far Jaroslav            VRL5002   C        151:00 
  1055 H75B         8963 Zemnek Bohumil           VRL3601   C        107:00 
  1188 HDR       2081354 Knob Viktor               VRL0602   C          0:00 
  1216 HDR          9246 Hanov Karolna          VRL0952   C          0:00 


  199 VSP VSP - USK Praha  (54)                   

    25 D12C      2021847 Kopeck Valentna         VSP0453   C        100:00 
    31 D12C      2068488 Noskov Barbora           VSP0457   C        124:00 
    46 D14B       331064 Horkov Barbora          VSP0150   C         12:00 
    63 D14B      2021833 Beranov Hana             VSP0455   C         46:00 
    67 D14B      2058493 Noskov Klra             VSP0255   C         54:00 
   121 D16B      9101185 Koskov Elika           VSP0051   C         74:00 
   128 D16B      2021848 Kopeck Johana            VSP9950   B        102:00 
   139 D16B              Jekov Jitka             VSP0052            146:00 
   179 D21A      1398972 Kilarsk Marcela          VSP7151   C         97:00 
   182 D21A         9784 Baldrianov Barbora       VSP7850   C        112:00 
   185 D21A         9782 Horov Magda              VSP5450   C        127:00 
   193 D21B       436445 Gajdov Kristina          VSP7752   C         29:00 
   210 D21B        51739 Boumov Irena             VSP7751   C        114:00 
   245 D35B        51746 Mstkov Kateina         VSP7650   C         45:00 
   258 D35B       232062 Uhrov Zuzana             VSP8050   C        123:00 
   282 D40B      2021834 Beranov Iva              VSP7150   C         46:00 
   289 D40B        51589 Klapalov Pavla           VSP7099   C         67:00 
   297 D40B        51728 Horkov Lenka            VSP7255   C         91:00 
   306 D40B       232401 Zakouilov Helena        VSP7453   C        118:00 
   309 D40B      2058494 Noskov Pavla             VSP7261   C        127:00 
   313 D40B        53160 Prov Markta           VSP7256   C        139:00 
   316 D40B      2021823 Trnkov Dana              VSP7351   C        148:00 
   333 D45B      9101184 Koskov Helena           VSP6550   C         53:00 
   340 D45B         7965 Nmekov Jarmila         VSP6650   C         81:00 
   380 D50B        51734 Michlkov Jiina         VSP6151   C         83:00 
   474 H12C       434600 Hork Pavel ml.           VSP0301   C         62:00 
   482 H12C      2032107 Pra Dominik             VSP0406   C         94:00 
   486 H12C      9200730 Baldrian Tom            VSP0405   C        110:00 
   491 H12C       232616 Zakouil Maty           VSP0400   C        130:00 
   497 H12C       446366 Nosek Daniel              VSP0409   C        154:00 
   532 H14B      2020707 Pra Krytof             VSP0102   C         55:00 
   608 H16B       446363 Semk Jakub               VSP0000   B        127:00 
   807 H40B        53399 Pastuszek Jakub           VSP7500   C         80:00 
   809 H40B       553437 Pra Michal              VSP7310   C         88:00 
   827 H40B      2032184 Hork Pavel (Starosta)    VSP7305   C        160:00 
   830 H40B        51724 Zakouil Vclav           VSP7401   C        172:00 
   881 H50B       682682 Nmeek Jan               VSP6201   C         12:00 
   885 H50B        53572 Semk Jan                 VSP6507   C         28:00 
   887 H50B        51620 Hartman Ale              VSP6506   C         36:00 
   907 H50B        52269 Uher Petr                 VSP5001   C        116:00 
   998 H60B      7200325 Hora Vladimr             VSP5100   C        147:00 
  1007 H65B        51643 Honek Jaroslav          VSP5000   C         21:00 
  1043 H70B        51743 Dohnal Josef              VSP4300   C         99:00 
  1072 D10C       888639 Baldrianov Eva           VSP0751   C          4:00 
  1090 D10N      2032113 Zakouilov Klra         VSP0850   C         59:00 
  1094 D10N        51730 Gajdov Michaela          VSP0752   C         67:00 
  1100 D10N        53374 Pastuszkov Laura         VSP0654   C         79:00 
  1105 D10N       443085 Jedlikov Josefna       VSP0651   C         89:00 
  1107 D10N      2073706 Nemovsk Magdalena       VSP0853   C         93:00 
  1139 H10C      2035710 Nemovsk Filip           VSP0500   C         82:00 
  1142 H10C        51649 Hork Martin              VSP0601   C         88:00 
  1159 H10N      2067940 Jedlika Ale             VSP0800   C         13:00 
  1182 HDR       2075606 Baldrian Josef            VSP1100   C          0:00 
  1311 P          446367 Nosek Jan                 VSP6910              0:00 


  204 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol amberk  (          

    58 D14B      1398976 Kubkov Iva             ZAM0151   B         36:00 


  211 ZVO ZVO - OB SK Zvole  (4)                  

   908 H50B       515007 Hjek Tom               ZVO6401   C        120:00 
  1162 H10N      2023955 Geleta imon              ZVO0602   C         19:00 
  1287 P         2019225 Geletov Magdalna        ZVO0369              0:00 
  1289 P         2019227 Geleta Marek              ZVO7401              0:00 


  219 LME LME - SK Los Mlnk  (5)                

    54 D14B      2058463 Bejvlov Karolna         LME0250   B         28:00 
   122 D16B      2060278 Machov Marie             LME0050   B         78:00 
   272 D40B      2060273 Bejvlov Martina          LME7350   C         16:00 
   492 H12C      2056261 Bejvl Marek               LME0400   C        134:00 
   828 H40B      2060271 Bejvl Jakub               LME7100   C        164:00 


  236 NNN CZ - Neregistrovan  (2)                

  1029 H65B         7793 Vlek Vladislav           NNN                131:00 
  1355 T                 Novk Ji                NNN80                0:00 


  319 22C CZ - www.SPORTeM.info  (1)              

  1364 T         1398999 Kronika Miroslav          22C7100              0:00 


  320 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli          

   250 D35B      7003046 Hladk Petra              KOR7950   C         75:00 
  1170 H10N      2060299 Hladk Matj              KOR0700   C         35:00 


  335 28P PL - UNTS Warszawa  (4)                 

   330 D45B      1393099 Wolowczyk Mariola         28P6851             41:00 
   623 H18B      9200094 Wolowczyk Michal          28P9700             67:00 
   652 H21A      9200095 Wolowczyk Krzysztof       28P9501             41:00 
   889 H50B      1393090 Wolowczyk Marek           28P6300             44:00 


  479 34P PL - WKS Grunwald Pozna  (1)           

  1036 H65B       412412 Edward Bartkowiak         34P4800            166:00 


  572 47S SK - Rapid Bratislava  (2)              

   386 D50B       307362 Mazrov Soa             47S6550            113:00 
   880 H50B       910191 Mazur Milan               47S6200              8:00 


  639 55S SK - SK Hadveo Banska Bystrica          

  1356 T          515117 Mikloviov Katarna      55S8750              0:00 


  672 RIC RIC - OB any  (21)                   

    10 D12C      2060260 Kotenov Barbora          RIC0452   C         40:00 
    29 D12C      2085569 Jakeov Klra            RIC0454   C        116:00 
    95 D14B      2019236 Vyhnlkov Marie          RIC0151   B        110:00 
   127 D16B      2031355 rmkov Hana             RIC0051   B         98:00 
   144 D18B      2023817 Repisk Amlie            RIC9851   B         23:00 
   241 D35B      2073688 Tolarov Ivana            RIC7650   C         21:00 
   281 D40B      2073694 Kotenov Klra            RIC7252   C         43:00 
   315 D40B      2035141 rmkov Iva              RIC7251   C        145:00 
   476 H12C      2031371 rmek Jaromr            RIC0303   B         70:00 
   512 H14B      2069066 Pechek Vt              RIC0101   C         15:00 
   756 H35B      2069067 Pechek Libor            RIC7600   C         15:00 
   792 H40B      2073693 Polvka Petr              RIC7401   C         20:00 
   799 H40B      2060262 Koten Pavel               RIC7200   C         48:00 
   810 H40B      2073691 Tolar Jan                 RIC7301   C         92:00 
  1080 D10C      2073696 Polvkov Beta           RIC0652   C         20:00 
  1089 D10C      2069057 Kotenov Markta          RIC0651   C         38:00 
  1124 H10C      2073699 Krumlovsk Tom          RIC0507   C         52:00 
  1126 H10C      2069070 Tolar Hynek               RIC0505   C         56:00 
  1168 H10N      2073698 Krumlovsk Vojtch        RIC0703   C         31:00 
  1186 HDR       2073695 Tolar Ondej              RIC0701   C          0:00 
  1196 HDR       2073697 Krumlovsk Barbora        RIC8050   C          0:00 


  783 6UC CZ - K.O.Podbrady  (2)                 

  1283 P                 Sehnal Vojtch            6UC9800              0:00 
  1288 P                 Sehnal Tom              6UC6700              0:00 


  844 71D DE - TU Dresden  (2)                    

   192 D21B       445644 Rickmeyer Tina            71D8650             24:00 
   876 H45B      2032226 Mller Rico               71D6400            173:00 


  851 8KC CZ - Z a M Chotyn  (1)               

  1194 HDR        301186 Kruli Janek              8KC1000              0:00 


  874 8RC CZ - dn  (1)                         

   745 H21C              Karel tpn              8RC9002            124:00 


 1052 DCH DCH - Radioelektronika Cheb  (          

  1005 H65B         7890 Jirsek Jaroslav          DCH4701   C         11:00 


 1074 24I IL - Israel Orienteering  (49)          

   255 D35B      2071280 Inbar Da Costa            24I36              105:00 
   259 D35B      2071138 Keren Halachmi            24I11              129:00 
   295 D40B      2071129 Anya Grinberg             24I18               85:00 
   307 D40B      2071255 Anat Meir                 24I33              121:00 
   344 D45B      2071092 Anat Noiman               24I1                97:00 
   377 D50B      2071182 Yael Lipman               24I23               68:00 
   404 D55B      2071090 Yona Heiman               24I13               36:00 
   406 D55B      2071021 Yael Regev                24I7                48:00 
   409 D55B      2071296 Nurit Shmuely             24I21               66:00 
   430 D60B      2071083 Lisa Mishli               24I2                54:00 
   445 D65B      2071025 Dalia Ravid               24I4                39:00 
   452 D70B      2071133 Roni Da Costa Beck        24I37                3:00 
   761 H35B      2071272 Daniel Griff              24I16               35:00 
   776 H35B      2071135 Lior Halachmi             24I10               95:00 
   808 H40B      2071011 Eli Saraga                24I14               84:00 
   816 H40B      2071077 Edo Brit                  24I31              116:00 
   839 H45B      9201026 Ziv Noiman                24I                 25:00 
   841 H45B      2071006 Omer Noiman               24I45               33:00 
   843 H45B      2071227 Ilan Elias                24I15               41:00 
   850 H45B      2071130 Gil Greenberg             24I19               69:00 
   852 H45B      2071273 Yoram Shechori            24I17               77:00 
   869 H45B      2071158 Ron Twig                  24I26              145:00 
   894 H50B      2071292 Itzik Amar                24I41               64:00 
   896 H50B      2071079 Shay Levavi               24I32               72:00 
   899 H50B      2071271 Itai Shechory             24I42               84:00 
   903 H50B      2071067 Hovav Shimon              24I44              100:00 
   920 H55B      2071252 Yariv Aridor              24I39                2:00 
   922 H55B      2071099 Ofek Goll                 24I8                10:00 
   926 H55B      9200287 Amiaz Eytan               24I46               26:00 
   930 H55B      2071061 Uzi Avner                 24I48               42:00 
   935 H55B      2071094 Davidi Segal              24I40               62:00 
   937 H55B      2071036 Rafi Heiman               24I12               70:00 
   943 H55B      2071037 Shmuel Regev              24I6                94:00 
   949 H55B      2071053 Mordechai Buchbinder      24I30              118:00 
   964 H60B      2071181 James A. Parish-Plass     24I47               11:00 
   966 H60B      2071064 Meir Ben Shitrit          24I25               19:00 
   968 H60B      2071197 Moshe Manor               24I43               27:00 
   970 H60B      2071026 Asher Shmuely             24I20               35:00 
   977 H60B      2071180 Rami Lipman               24I22               63:00 
   986 H60B      2071028 Shlomo Raz                24I24               99:00 
   996 H60B      2071002 Amri Wandel               24I38              139:00 
  1000 H60B      2071039 Yuval Mishli              24I3               155:00 
  1010 H65B      2071101 Shmuel Abugani            24I27               36:00 
  1017 H65B      2071062 Moshe Ravid               24I5                71:00 
  1020 H65B      2071048 Oded Levin                24I28               86:00 
  1040 H70B      2071005 Menachem Minsky           24I34               81:00 
  1042 H70B      2071049 Shaul Shefi               24I29               93:00 
  1067 H80B      2071244 Michael Netser            24I35               10:00 
  1292 P           49470 Sara Goll                 24I9                 0:00 


 1155 49C CZ - NER  (1)                           

  1282 P            9468 Dachovsk Radovan         49C6900              0:00 


 1273 3SC CZ - AKORD  (1)                         

   988 H60B              Svato Vladimr           3SC5500            107:00 


 1274 NNN1  (2)                                   

  1310 P                 Procingerov Ilona        NNN1                 0:00 
  1368 T         7201764 Doubkov Petra            NNN1                 0:00 


SPONZOŘI