Startovn listina pro mistrovstv VP na klasick trati (SJC 31.5.2014)


Podle kategoriíPodle oddílů
----------------------------------------------------------------------
Mistrovstv oblasti na klasick trati  SJC 31.5.2014
Startovka po oddlech
----------------------------------------------------------------------

  St Kategori slo ipu Jmno                     Id datab Te        Start 


    5 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli          

   493 H21C         7213 Kupka Jaroslav            ALB7800   C         36:00 
   523 H21D         7207 Roll Martin               ALB8401   C         21:00 
   528 H21D         7218 Sojka Luk               ALB8500   C         31:00 
   633 H45D         7224 ern Petr                ALB6000   C         76:00 


    9 ASU ASU - Magnus Orienteering  (1)          

   132 D21C       405999 Petrasov Zuzana          ASU9695   A          9:00 


   14 BOR BOR - OK Jiskra Nov Bor  (1)           

   483 H21C       515133 Lepk Petr               BOR8202   C          6:00 


   16 BRM BRM - Sokol Burdych  (5)                

   158 D21D       426338 Sokolov Tereza           BRM8451   C         35:00 
   482 H21C         5592 Burdych Tom             BRM8201   C          3:00 
   524 H21D         9625 Sokol Milan               BRM7201   C         23:00 
   529 H21D       331496 Hromdko Pemysl          BRM7601   C         33:00 
   555 H35D      2032390 Vodansk Jaroslav        BRM6101   C         57:00 


   17 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering          

    14 D10N       425516 kolnkov Karla          BRU0551   C         23:00 
    33 D12C      2032373 Krejcarov Bra           BRU0351   C         22:00 
    49 D12D      2032371 Jirskov Barbora         BRU0352   C         33:00 
   110 D16D       425515 Krejcarov Aneka         BRU9950   C         77:00 
   193 D35D       425504 Jansov Romana            BRU7650   C          4:00 
   199 D35D       425506 Kolov Andrea           BRU7151   C         16:00 
   204 D35D      2032384 Rusinov Alena            BRU7152   C         26:00 
   210 D35D       425512 kolnkov Marcela        BRU7452   C         38:00 
   218 D35D       887923 Frmmelov Dana           BRU7251   C         54:00 
   354 H12C      2011812 Rusin Vojtch             BRU0301   C         37:00 
   383 H14C       331235 Kol Jan                 BRU0101   C         29:00 
   385 H14C      2011796 kolnk Eduard            BRU0103   C         35:00 
   389 H14C      2011790 Volk Ondej              BRU0006   A         47:00 
   397 H14C       425513 Kol Adam                BRU0104   C         71:00 
   401 H14C      2032380 Rusin Jan                 BRU0001   A         83:00 
   404 H14D      2032386 Zvodn Jan               BRU0201             82:00 
   474 H21A       887949 Kol Radek               BRU6901   C         31:00 
   518 H21D      2033634 Gapar Patrik             BRU9500   C         11:00 
   563 H35D      2032383 Rusin Jan                 BRU7601   C         73:00 
   565 H35D      2011799 kolnk Jan               BRU7301   C         77:00 
   585 H40C      2032382 Volk Pavel               BRU7001   C         20:00 
   757 HDR        425514 Volkov Viktorie         BRU0651   C          0:00 
   758 HDR        425505 Jansov Lenka             BRU1050   C          0:00 
   759 HDR        425503 Jirsek Petr              BRU0700   C          0:00 
   792 P         2032385 Kolov Zuzana           BRU9452              0:00 
   795 P          425510 Valtar Ludk              BRU                  0:00 
   796 P         2011794 vbov Michaela          BRU6851              0:00 
   797 P          425527 Hejtmnkov Ivana         BRU                  0:00 
   799 P         2032374 Jansa Tom               BRU                  0:00 
   806 P         2032372 Jansa Radek               BRU0002   C          0:00 
   807 P          425509 vb Pavel                BRU6701   C          0:00 


   22 CET CET - TJ Loko esk Tebov  (          

   162 D21D       436953 Pilkov Veronika         CET8152   C         47:00 
   183 D35C         9726 kopova Jana              CET7551   C         56:00 
   576 H35D         9728 kop Milan                CET7602   C         99:00 
   689 H60C         9725 pa Ji                 CET5002   C         72:00 
   737 HDR               kopov Eva               CET0151   C          0:00 
   738 HDR        361914 kop Jon                CET0602   C          0:00 


   25 DCE DCE - KOB Dobichovice  (3)             

   750 HDR               Vaculovi Matj           DCE1000   C          0:00 
   751 HDR       2050484 Vaculoviov Albta      DCE0950   C          0:00 
   793 P         2058524 Vaculovi Radim           DCE7501   C          0:00 


   27 DKP DKP - Oddl OB Kotlka  (1)            

   135 D21C         8946 Setnkov Eva             DKP8759   C         18:00 


   29 DOB DOB - KOB Dobruka  (9)                 

    63 D14C       897364 Peterov Jana             DOB0051   A         14:00 
   141 D21C         7226 tpnov Dita            DOB7956   C         36:00 
   250 D45D         7249 Remeov Alena            DOB6150   C         24:00 
   271 D50C         7255 Tich Jiina              DOB6050   C         11:00 
   455 H18C         7238 Preininger Krytof        DOB9601   C         54:00 
   471 H21A       981811 Han Petr                 DOB8022   C         22:00 
   521 H21D         7237 Preininger Ludk          DOB8001   C         17:00 
   652 H55C         7227 Tich Boris               DOB5500   C          6:00 
   665 H55C         7243 Tma Milo                DOB5600   C         45:00 


   34 EKP EKP - VTJ Ekonom Praha  (1)            

   151 D21C        52185 Matuincov Lucie         EKP8152   C         66:00 


   43 HOR HOR - TJ Jiskra Hoice  (11)            

    79 D14C      2025352 Rckerov rka           HOR0050   B         62:00 
   310 H10C      2049536 Kol imon               HOR0400   C         32:00 
   342 H12C      2032106 Vvra Jakub               HOR0202   C          1:00 
   345 H12C      2025353 Rcker Jan                HOR0201   B         10:00 
   355 H12C      2032181 Kune Vojtch             HOR0200   C         40:00 
   366 H12C              Vaura Vt                HOR0203   C         73:00 
   568 H35D         9010 Vojtch Libor             HOR7303   C         83:00 
   579 H40C      2049537 Kol Viktor              HOR7300   C          2:00 
   644 H50C      2049528 Vvra Radek               HOR6301   C         10:00 
   646 H50C      2059759 Vvra Martin              HOR6302   C         16:00 
   717 H65D         9009 Arnold Jindich           HOR4701   C         81:00 


   47 CHC CHC - K.O.B. Choce  (21)               

    68 D14C       206405 Jelnkov Zuzana          CHC0151   C         29:00 
    76 D14C       320290 Chaloupkov Kateina      CHC0051   C         53:00 
    97 D16C         9569 Chaloupkov Veronika      CHC9852   A         67:00 
    99 D16C       425544 Semrdov Jana            CHC9951   A         73:00 
   212 D35D         9542 Chaloupkov Lenka         CHC6951   C         42:00 
   230 D40C      2011857 vadlenov Ivana          CHC7151   C          8:00 
   232 D40C         9551 Kivdov Lenka            CHC7251   C         14:00 
   257 D45D       331708 Semrdov Jitka           CHC6651   C         45:00 
   301 H10C       232905 Marhold Stanislav         CHC0402   C          5:00 
   364 H12C         9558 Grundman Viktor           CHC0301   C         67:00 
   391 H14C      9990101 vadlena Michal           CHC0101   B         53:00 
   431 H16C      2025366 Kivda Tom              CHC9901   A         59:00 
   458 H18C         9572 Janeba Vladimr           CHC9602   A         63:00 
   494 H21C      2025344 Kivda Martin             CHC9501   A         39:00 
   540 H35C         9550 Korbel Michal             CHC7703   C         70:00 
   603 H45C         9552 Kivda Ivan               CHC6701   C         79:00 
   613 H45D         9573 Janeba Petr               CHC6001   C         16:00 
   617 H45D         9555 Semrd Pavel              CHC6602   C         28:00 
   620 H45D       361956 Jelnek Roman             CHC6301   C         37:00 
   655 H55C         9571 Grundman Martin           CHC5801   C         15:00 
   694 H60C         9554 vadlena Ji             CHC4601   C         87:00 


   48 CHT CHT - OOB SK Chrast  (2)                

   548 H35D        51777 Beseda Pavel              CHT6910   C         43:00 
   729 HDR               Besedov Barborka         CHT1051   C          0:00 


   54 JIL JIL - OK Jilemnice  (25)                

    39 D12C       425535 Karlov Anna              JIL0352   C         40:00 
   173 D35C         9076 Votokov Jaroslava       JIL7255   C         26:00 
   175 D35C      2060258 Vlastnkov Lucie         JIL7554   C         32:00 
   182 D35C         9077 Mal Vra                 JIL7752   C         53:00 
   208 D35D       425574 Karlov Kateina          JIL7553   C         34:00 
   260 D45D         9089 Kynlov Miroslava        JIL5851   C         54:00 
   290 D60C         9068 Zleskov Vlasta          JIL5362   C          1:00 
   316 H10C        53225 Mal Antonn              JIL0501   C         50:00 
   358 H12C        53224 Mal Even ml.            JIL0301   C         49:00 
   382 H14C       232622 Kynl Vojtch             JIL0101   C         26:00 
   387 H14C       425519 Burket Vojtch            JIL0105   C         41:00 
   393 H14C      2035716 Jeek Jakub               JIL0104   B         59:00 
   413 H16C      2035713 Hajn Vojtch             JIL9902   B          5:00 
   415 H16C       425537 Burket Tom              JIL9805   C         11:00 
   417 H16C      2060257 Vlastnk imon            JIL9904   C         17:00 
   419 H16C      2035717 Hrouda Matj              JIL9804   C         23:00 
   489 H21C        49478 ern Martin              JIL8703   C         24:00 
   504 H21C         9091 ern Vojtch             JIL9006   C         69:00 
   564 H35D         9067 Zlesk Ondej             JIL7601   C         75:00 
   598 H45C         9774 Erlebach Josef            JIL5201   C         64:00 
   619 H45D       682091 Karel Milo               JIL6004   C         34:00 
   648 H50C         9070 Mal Even                JIL6102   C         22:00 
   660 H55C         9087 Kynl Stanislav           JIL5401   C         30:00 
   712 H65C         9066 Zlesk Zdenk             JIL4701   C         40:00 
   741 HDR          9099 Mal Aneka               JIL0751   C          0:00 


   74 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald  (7)             

   444 H16D         9024 Rusz Vratislav            KUN9801   C        106:00 
   566 H35D       425598 Rusz Roman                KUN7201   C         79:00 
   637 H45D         9025 Lux Zdenk                KUN6201   C         88:00 
   647 H50C         9014 Trejtnar Pavel            KUN5801   C         19:00 
   686 H60C         9027 roler Zdenk             KUN5201   C         63:00 
   735 HDR        405981 Ruszov Svatava           KUN0751              0:00 
   802 P            9017 Rusz Rostislav            KUN0101   C          0:00 


   75 KUO KUO - KOB st nad Orlic  (15          

    17 D10N         9021 Holubov Viktorie       KUO0599   C         35:00 
    34 D12C       681880 Musilov Elena            KUO0399   C         25:00 
    84 D14D       887163 Novkov Markta          KUO0099   C         94:00 
   269 D50C        51751 Mutinsk Zdeka           KUO6499   C          5:00 
   392 H14C      2051522 Koditek Jon             KUO0101   B         56:00 
   420 H16C       980351 Paukert Luk             KUO9801   B         26:00 
   427 H16C       920657 Skalick Johan            KUO9901   B         47:00 
   456 H18C       887162 Skalick Maty           KUO9605   B         57:00 
   460 H18C       920664 Holub Bartolomj        KUO9602   B         69:00 
   500 H21C        52322 tpnek Milan            KUO8301   C         57:00 
   502 H21C        51470 Koblek Kamil            KUO8001   C         63:00 
   553 H35D      2060252 Holub David             KUO7101   C         53:00 
   574 H35D       920673 Prochzka Pavel           KUO6901   C         95:00 
   593 H45C        51752 Mutinsk Viktor           KUO6501   C         49:00 
   723 HDR        980350 Musilov Johana           KUO0899   C          0:00 


   93 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice           

    12 D10N      2025374 Kadankov Tereza         LPU0552   C         15:00 
    16 D10N      2025373 Vodikov Veronika        LPU0651   C         31:00 
    26 D12C      2032180 Puov Bra               LPU0357   C          1:00 
    31 D12C       436939 Koloov Veronika         LPU0351   C         16:00 
    37 D12C       219207 Koberov Kateina         LPU0352   C         34:00 
    43 D12C      2025372 Vodikov Johana          LPU0354   C         52:00 
    51 D12D      2032160 Cibulkov Veronika        LPU0355   C         39:00 
    66 D14C       426321 Vojtkov Viktorie       LPU0051   B         23:00 
    73 D14C      2027245 Filipov Tereza           LPU0050   B         44:00 
    86 D14D        49542 Brancsk  Lenka          LPU0159   C         98:00 
    94 D16C       246820 renkelov Ilona          LPU9955   B         58:00 
   102 D16C      2032172 Kmentov Barbora          LPU9957   C         82:00 
   104 D16C      1006615 Kopeck Anna              LPU9958   A         88:00 
   114 D18C       436959 Jansov Doubravka         LPU9750   A         86:00 
   126 D21A       253357 Koleov Helena           LPU8857   C         24:00 
   147 D21C         9316 Knapov Iva               LPU6052   C         54:00 
   160 D21D         9868 Kadaov Barbora          LPU8253   C         41:00 
   165 D21D       405957 Mareov Kristna         LPU9155   C         56:00 
   171 D21D         9296 Kokaislov Eva            LPU7956   C         74:00 
   187 D35C         9336 Koberov Lenka            LPU6954   C         68:00 
   194 D35D      2032174 Mlkov rka             LPU1                 6:00 
   201 D35D         9650 Fenclov Markta          LPU7155   C         20:00 
   216 D35D       426371 Tuilov tpnka         LPU7052   C         50:00 
   227 D35D       682608 Zitkov Radka             LPU7958   C         72:00 
   231 D40C         9237 Jurakov Jana            LPU6051   C         11:00 
   252 D45D      2053558 Brgerov Kateina        LPU6755   C         30:00 
   254 D45D         9251 Weisbauerov Blanka       LPU6351   C         36:00 
   256 D45D         9279 Lennerov Eva             LPU5653   C         42:00 
   259 D45D         9346 Koloov Jana             LPU6653   C         51:00 
   277 D55C       888601 Vchov Ladislava         LPU5851   C         19:00 
   282 D55C      1006614 Klimplov Alena           LPU5551   C         34:00 
   284 D55C         9290 Novotn Jiina            LPU5654   C         40:00 
   293 D65C         9247 Kubkov Kvta            LPU4752   C          3:00 
   295 D65C       301172 Mal Marie                LPU4753   C          9:00 
   297 D65C       436429 Kellnerov Stanislava     LPU4950   C         15:00 
   303 H10C      2049515 tichhauer Daniel         LPU0405   C         11:00 
   312 H10C      2045239 Juka Michal              LPU0504   C         38:00 
   325 H10N      2035729 tichhauer Adam           LPU0603   C         33:00 
   333 H10N      2045219 pek Ondej              LPU0505   C         65:00 
   336 H10N      2025377 Kadan Marek              LPU0703   C         77:00 
   338 H10N      2049516 Keka Adam                LPU0406   C         85:00 
   344 H12C         9744 ima Vojtch             LPU0204   C          7:00 
   346 H12C         9651 Fencl Jchym              LPU0301   C         13:00 
   363 H12C      2032156 Pipek Ondej              LPU0203   B         64:00 
   365 H12C      2045238 Juka Ji                LPU0304   C         70:00 
   377 H12D      2070817 Bure Jan                 LPU0307   C         82:00 
   379 H12D      2049517 imek Viktor              LPU0207   C         86:00 
   388 H14C      2032196 Brger Matj              LPU0009   C         44:00 
   398 H14C      2025361 Kulhav Tade            LPU0005   B         74:00 
   410 H14D       425550 Sedlk Mikul            LPU0103   C        100:00 
   422 H16C      2025378 Soudek Ondej             LPU9909   C         32:00 
   424 H16C       232608 k Jan                   LPU9802   B         38:00 
   433 H16C      2032194 Puan Martin              LPU9908   B         65:00 
   446 H16D         9300 Tobi Matj              LPU3               110:00 
   449 H18C         9308 Novotn Vojtch           LPU9702   B         36:00 
   452 H18C       426320 Jurica Jan                LPU9611   B         45:00 
   457 H18C      2070827 Fencl Jon               LPU9902   A         60:00 
   459 H18C      2032186 Ma Tom                LPU9707   B         66:00 
   461 H18C       436968 Bezdek Krytof          LPU9706   C         72:00 
   464 H21A      2025371 Vodika Oldich           LPU7715   C          1:00 
   466 H21A       981816 Hovorka Luk             LPU9001   C          7:00 
   468 H21A       515170 Luan Vladimr            LPU7710   C         13:00 
   470 H21A      1602619 Kole Jan                 LPU8610   C         19:00 
   476 H21A       920672 Krnk Jan                LPU7811   C         37:00 
   501 H21C       207824 Zelinka Jan               LPU9405   B         60:00 
   505 H21C         9282 Fuktko Jan               LPU8105   C         72:00 
   515 H21D       253360 Kokaisl Tom             LPU7820   C          5:00 
   517 H21D         9241 Zitka Adam                LPU8402   C          9:00 
   522 H21D         9350 Katnek Petr             LPU8607   C         19:00 
   530 H21D         9867 Macl Jan                  LPU9102   C         35:00 
   538 H35C      2045236 Belej Ji                LPU7421   C         64:00 
   543 H35C      2025376 Vclavek Jan              LPU7816   C         79:00 
   558 H35D      2049521 pek Jaroslav            LPU7422   C         63:00 
   567 H35D      2049533 Fro tpn               LPU7309   C         81:00 
   570 H35D              Cibulka Radek             LPU7107   C         87:00 
   588 H45C         9270 Prochzka Tom           LPU6503   C         34:00 
   590 H45C         9335 Kober Michal              LPU6702   C         40:00 
   618 H45D      2045218 Kment Libor               LPU6703   C         31:00 
   623 H45D         9899 Kolo Oldich             LPU6003   C         46:00 
   629 H45D         9327 Cinkan Zdenk             LPU6201   C         64:00 
   643 H50C         9301 trba Pavel              LPU5408   C          7:00 
   645 H50C         9649 Fencl Ji                LPU6301   C         13:00 
   649 H50C         9328 Knap Jan                  LPU5101   C         25:00 
   654 H55C       301183 Novotn Miroslav          LPU5905   C         12:00 
   669 H55D      2032164 Ska Bedich             LPU5102   C         87:00 
   671 H55D       301633 Klimpl Petr               LPU5401   C         91:00 
   675 H55D         9228 Vcha Vladimr            LPU5801   C         99:00 
   677 H55D         9256 Fridrich Jaroslav         LPU4501   C        103:00 
   685 H60C              Task Milan              LPU5206   C         60:00 
   687 H60C         9215 Mrtk Vclav             LPU5002   C         66:00 
   690 H60C         9260 Far Vclav              LPU5201   C         75:00 
   693 H60C         9234 Juraka Vojtch           LPU5404   C         84:00 
   700 H65C       416268 Mlek Josef               LPU3901   C          4:00 
   706 H65C         9334 epelka Petr              LPU4701   C         22:00 
   725 HDR          9329 olc Jindich             LPU2                 0:00 
   739 HDR       2049518 Mlek Ondej              LPU0402   C          0:00 
   752 HDR          9257 Fuktkov Ludmila         LPU1053   C          0:00 
   753 HDR          9820 Kadank Petr              LPU0802   C          0:00 
   754 HDR          9212 Kadan Matj              LPU1001   C          0:00 
   789 P         2049524 Vodikov Lenka           LPU7357   C          0:00 


   95 LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno          

    10 D10N      2057592 Mitkovov Jindika       LTU0550   C          7:00 
    56 D12D      2057583 Zimov Elika             LTU0250   C         54:00 
    87 D14D      2057585 Kubkov Erika            LTU0150   C        100:00 
   131 D21C       888623 Ulahelov Jana            LTU8451   C          6:00 
   235 D45C       405972 Petrelov Alena          LTU6351   C         20:00 
   298 D65C       405955 Kutkov Stanislava      LTU4751   C         18:00 
   318 H10N      2057587 edivka Pavel             LTU0401   C          5:00 
   330 H10N      2057589 Piroek Vojtch           LTU0400   C         53:00 
   332 H10N      2057590 Lazk Jan                 LTU0500   C         61:00 
   368 H12D      2057576 Suk Jakub                 LTU0201   C         64:00 
   372 H12D      2057586 Hank Dominik             LTU0200   C         72:00 
   376 H12D      2057588 itina Tom              LTU0300   C         80:00 
   403 H14D      2057577 itina Jakub              LTU0001   C         79:00 
   406 H14D      2057579 Haek Patrik              LTU0000   C         88:00 
   412 H16C       681889 Bendk Jan                LTU9801   A          2:00 
   443 H16D      2057578 Juhsz Matj              LTU9900   C        104:00 
   445 H16D      2057582 Winter Lubo              LTU9904   C        108:00 
   447 H16D      2057580 Kahoun Adam               LTU9903   C        112:00 
   525 H21D        49631 Prochzka Martin          LTU8101   C         25:00 
   587 H45C       405971 Petrela Pavel            LTU6301   C         31:00 
   595 H45C       301646 Killar Marek              LTU6801   C         55:00 
   602 H45C       416285 Bendk Petr               LTU6500   C         76:00 
   627 H45D         9632 Hanu Pavel               LTU6501   C         58:00 
   631 H45D         9775 Krej Jaroslav           LTU5801   C         70:00 
   636 H45D       416282 Lazk Jan                 LTU6900             85:00 
   662 H55C         9777 Rejmont Milan             LTU4801   C         36:00 
   670 H55D         9778 Prochzka Ji            LTU4802   C         89:00 
   724 HDR               Kubk Pavel               LTU0701              0:00 
   805 P          515479 Lazkov rka            LTU6952   C          0:00 


   96 NPA NPA - SK LOB Nov Paka  (19)            

    77 D14C         9712 Novkov Svtlana         NPA0151   C         56:00 
   119 D21A      2073708 midrkalov Monika        NPA9051   C          3:00 
   121 D21A       515421 Kubtov Zuzka            NPA9151   R          9:00 
   123 D21A      7201810 Pov Monika             NPA8151   C         15:00 
   172 D35C      2060300 Tauchmanov Ivana         NPA7852   C         23:00 
   196 D35D      2017684 Hkov Eva                NPA6951   C         10:00 
   281 D55C      2060217 Kalibnov Jiina         NPA5351   C         31:00 
   283 D55C      2060214 Novkov Jana             NPA5552   C         37:00 
   305 H10C         9702 Pavelec Matj             NPA0501   C         17:00 
   308 H10C         9693 Novk Stanislav           NPA0404   C         26:00 
   321 H10N         9688 Choutka Matj             NPA0402   C         17:00 
   328 H10N         9686 Fajfer Filip              NPA0401   C         45:00 
   359 H12C      2017685 Hk Petr                  NPA0301   C         52:00 
   374 H12D         9695 Satransk Martin          NPA0201   C         76:00 
   485 H21C       682098 Novk Ji                NPA7502   C         12:00 
   545 H35C      7003002 Zikmund Zdenk            NPA6705   C         85:00 
   664 H55C      2060215 Novk Karel               NPA5001   C         42:00 
   734 HDR          9687 Hobza Vtek               NPA0403   C          0:00 
   736 HDR          9710 Pavelec Michal            NPA0801   C          0:00 


  112 MKP MKP - SK Meteor Kaerov Praha           

   691 H60C        51693 Libersk Mirko            MKP5100   C         78:00 


  121 PEN PEN - OK RECO Sport  (2)                

   270 D50C       232387 Kbrtov Iva              PEN6350   C          8:00 
   632 H45D        49998 Vydra Pavel               PEN6200   C         73:00 


  123 PGP PGP - SK Praga  (3)                     

   326 H10N         8301 Hora David                PGP0601   C         37:00 
   475 H21A         9780 Hora Zbynk               PGP8000   C         34:00 
   747 HDR       2061816 Hora Jan                  PGP0901   C          0:00 


  124 PHK PHK - OK 99 Hradec Krlov  (9          

     3 D10C       362000 Chvtilov Johana         PHK0450   C          9:00 
     5 D10C      2056296 Neumannov Albta        PHK0650   C         15:00 
     9 D10N              Kuczerov Tereza          PHK0551   C          3:00 
    11 D10N              Matuincov Anna          PHK0561   C         11:00 
    15 D10N         9423 Kopeck Martina           PHK0555   C         27:00 
    36 D12C       336788 Besedov Katka            PHK0351   C         31:00 
    40 D12C       331120 Suchnkov Elika         PHK0250   C         43:00 
    42 D12C      8623000 Vandasov Adla           PHK0255   B         49:00 
    54 D12D      2070820 Machov Viktorie          PHK0252   C         48:00 
    59 D14C         9368 Hpov Petra              PHK0051   B          2:00 
    83 D14D       207832 Weberov Adla            PHK0155   C         92:00 
    88 D14D              Kopeck Kateina          PHK0157   C        102:00 
    90 D14D         9369 Hlavkov Petra          PHK0052   C        106:00 
    96 D16C         9458 Trunkov Kateina       PHK9953   C         64:00 
   103 D16C       224883 Kubkov Jana            PHK9999   B         85:00 
   109 D16D         9697 Homolov Anna           PHK9954   C         74:00 
   111 D16D       224916 Kubekov Veronika        PHK9853   C         80:00 
   113 D18C      1398980 dkov Martina           PHK9653   A         83:00 
   115 D18C       224885 dkov Lucie             PHK9654   B         89:00 
   117 D18C       410799 Koutn Hana               PHK9651   C         95:00 
   122 D21A       887904 Kosov Denisa             PHK9150   R         12:00 
   130 D21C       416264 Novotn Martina           PHK8255   C          3:00 
   134 D21C         9448 Vtkov Lucie             PHK8055   C         15:00 
   136 D21C         9088 Tihonov Martina          PHK8651   C         21:00 
   138 D21C       981820 Azebov Nina              PHK8855   C         27:00 
   157 D21D         9679 Faltejskov Kateina      PHK9650   C         32:00 
   159 D21D       428295 Kunhartov Kateina       PHK8052   C         38:00 
   179 D35C         9431 Samkov Renta            PHK7456   C         44:00 
   181 D35C         9408 Kunartov Lenka           PHK7852   C         50:00 
   186 D35C         9430 Chvtilov Pavlna        PHK7450   C         65:00 
   189 D35C       336724 Rikov Kamila          PHK7153   C         74:00 
   195 D35D      2067950 Vlkanova Hana             PHK7050   C          8:00 
   198 D35D        49890 Azebov Martina           PHK6757   C         14:00 
   200 D35D         9462 Weberov Zuzana           PHK6961   C         18:00 
   203 D35D       207818 Justov Jana              PHK6153   C         24:00 
   205 D35D       301191 Hlavkov Renata         PHK7060   C         28:00 
   209 D35D         9833 Kavalrov Kateina       PHK6756   C         36:00 
   215 D35D       224872 Makov Silvie           PHK7151   C         48:00 
   222 D35D       232635 Koutn Alena              PHK7052   C         62:00 
   236 D45C       253368 Panchrtkov Jitka        PHK5951   C         23:00 
   241 D45C      2035720 Kavalrov Zuzana         PHK6950   C         38:00 
   244 D45C         9389 Kubkov Marcela         PHK6251   C         47:00 
   261 D45D       301691 Balcarov Eva             PHK5952   C         57:00 
   275 D55C         9401 Bhounov Jiina          PHK5651   C         13:00 
   300 H10C       224887 Neumann Matj             PHK0400   C          2:00 
   317 H10N      2017670 Hp Matj                 PHK0501   C          1:00 
   320 H10N              ermk Martin             PHK0502   C         13:00 
   323 H10N              Hlavek Pavel            PHK0601   C         25:00 
   334 H10N       426327 Weber Adam                PHK0401   C         69:00 
   337 H10N      2070847 Mlek David               PHK0504   C         81:00 
   348 H12C         9428 Brta imon               PHK0202   B         19:00 
   350 H12C       434594 Chaloupsk Jakub          PHK0302   B         25:00 
   378 H12D         9967 Polek Radim             PHK0201   C         84:00 
   386 H14C       336757 Kuera Jan                PHK0100   C         38:00 
   396 H14C      2032170 Samek Tom               PHK0001   C         68:00 
   418 H16C         9464 Faltejsek Jan             PHK9802   C         20:00 
   421 H16C      2035744 Chvtil imon             PHK9908   A         29:00 
   423 H16C       224890 Mak Michal              PHK9801   B         35:00 
   425 H16C         9824 Kuera Krypn            PHK9900   C         41:00 
   430 H16C         9830 Kavalr Jchym            PHK9901   B         56:00 
   432 H16C      9110998 Vandas Daniel             PHK9805   A         62:00 
   434 H16C         9831 Hlek Matj               PHK9904   B         68:00 
   436 H16C       207870 Maata Metodj            PHK9905   A         74:00 
   450 H18C       682082 Rika Adam              PHK9704   A         39:00 
   465 H21A       515050 Maata Roman              PHK7107   C          4:00 
   469 H21A         9086 Tihon Michal              PHK7905   C         16:00 
   473 H21A         9797 Vtek Petr                PHK7601   C         28:00 
   526 H21D         9468 Souek Tom              PHK8202   C         27:00 
   541 H35C       336717 Chvtil Ji              PHK7200   C         73:00 
   550 H35D         9367 Hp Petr                  PHK7201   C         47:00 
   552 H35D      2070824 Cich David               PHK7001   C         51:00 
   554 H35D         9373 Justa Jaromr             PHK6101   C         55:00 
   559 H35D        51102 Koutn Pavel              PHK7108   C         65:00 
   562 H35D      2049570 Pompach Martin            PHK7207   C         71:00 
   573 H35D         9395 Hp Pavel                 PHK7101   C         93:00 
   583 H40C      2017671 Faltejsek Pavel           PHK7003   C         14:00 
   591 H45C       336760 Rika Ivan              PHK6702   C         43:00 
   600 H45C         9378 Kavalr Karel             PHK6503   C         70:00 
   605 H45C      2059745 Hlavek Lubomr          PHK6401   C         85:00 
   611 H45D         9354 Balcar Ale               PHK5703   C         10:00 
   635 H45D         9837 Souek Pavel              PHK5503   C         82:00 
   659 H55C         9400 Bhoun Pavel              PHK5701   C         27:00 
   661 H55C         9457 Vykysal Miroslav         PHK5902   C         33:00 
   672 H55D        49877 Sajbrt Vclav             PHK5402   C         93:00 
   701 H65C         9823 Rychl Rudolf             PHK4101   C          7:00 
   703 H65C         9446 Springer Michal           PHK4601   C         13:00 
   707 H65C      9005137 Mikuleck Jan             PHK3801   C         25:00 
   711 H65C         9422 Novotn Petr              PHK3802   C         37:00 
   716 H65D         9455 Vykysal Frantiek        PHK3002   C         78:00 
   719 HDR               Machov Tereza            PHK0653   C          0:00 
   720 HDR               Kundrtov Lucie           PHK0560   C          0:00 
   721 HDR         73718 Pkazsk Zuzana          PHK0654   C          0:00 
   733 HDR               Pkazsk Josef           PHK                  0:00 
   843 T          336739 Hp Ondej                PHK9702   C          0:00 


  140 SCP SCP - OK Sparta Praha  (2)              

   243 D45C       446418 Kavkov Dana              SCP6150   C         44:00 
   642 H50C       682630 Kavka Ji                SCP5900   C          4:00 


  142 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Krlov          

     2 D10C      2025341 Kronikov Sylvie          SHK0450   C          6:00 
    27 D12C       410360 Holekov Petra           SHK0250   B          4:00 
    29 D12C       410782 Thnov Martina           SHK0350   C         10:00 
    41 D12C      2058528 Kodytkov Denisa          SHK0252   C         46:00 
    48 D12D              Prokkov Agta          SHK0355   C         30:00 
    64 D14C      2032191 Thnov Nikola            SHK0051   A         17:00 
    67 D14C      2049549 Zimov Barbora            SHK0151   B         26:00 
    80 D14C      2017683 Kronikov tpnka        SHK0150   B         65:00 
    95 D16C      2032162 Malinov Apolena          SHK9952   B         61:00 
   116 D18C         9472 Myslivcov Markta        SHK9650   B         92:00 
   120 D21A      2051524 Myslivcov Pavla          SHK9352   R          6:00 
   137 D21C         9171 Novotn Barbora           SHK8658   C         24:00 
   139 D21C         9165 Touilov Martina         SHK8051   C         30:00 
   145 D21C      1398689 Hepnerov Martina         SHK8152   E          0:00 
   163 D21D      1398687 Jedlikov Adla          SHK8253   C         50:00 
   174 D35C       515465 Myslivcov Lenka          SHK7051   C         29:00 
   176 D35C      2049540 Kronikov Jana            SHK7350   C         35:00 
   202 D35D       219217 Netukov Hana             SHK7052   C         22:00 
   214 D35D        51131 Dohnlkov Jana           SHK7252   C         46:00 
   237 D45C       219201 Hausvaterov Marcela      SHK6152   C         26:00 
   240 D45C         9121 Mdlov Iva               SHK6351   C         35:00 
   245 D45C      2017663 Thnov Ivana             SHK6651   C         50:00 
   247 D45C         9122 Chmelaov Marie          SHK6352   C         56:00 
   253 D45D       410771 Bernartov Ivana          SHK6552   C         33:00 
   255 D45D       410739 Fundov Hana              SHK6752   C         39:00 
   263 D45D         9157 Diveck Rena            SHK6753   C         63:00 
   268 D50C        51488 Novotn Iva               SHK6151   C          2:00 
   274 D55C         9118 Blhov Luba              SHK5852   C         10:00 
   276 D55C         9897 Vychodilov Jiina        SHK5951   C         16:00 
   278 D55C         9112 abatkov Zdena           SHK5652   C         22:00 
   280 D55C         9116 Stulkov Zuzana          SHK5751   C         28:00 
   285 D55C         9107 Fejlkov Alice            SHK5351   C         43:00 
   287 D55C         9111 Filipov Dagmar           SHK5651   C         49:00 
   302 H10C      2073723 ernk Adam               SHK0404   C          8:00 
   304 H10C              Kodytek Adam              SHK0402   C         14:00 
   307 H10C      1400421 Dohnlek Tom            SHK0403   C         23:00 
   360 H12C         9828 Tich Lubomr             SHK0303   C         55:00 
   371 H12D      2049545 Makovsk Vojtch          SHK0301   C         70:00 
   400 H14C       405954 Tich Radomr             SHK0000   B         80:00 
   405 H14D              Draner Vclav            SHK0002   C         85:00 
   408 H14D         9190 Porkert Jan               SHK0100   C         94:00 
   437 H16C      7202576 Gebrt Jan                 SHK9801   A         77:00 
   442 H16D              Draner Vojtch           SHK9900   C        102:00 
   451 H18C      7003034 Trejbal Vclav            SHK9604   B         42:00 
   479 H21A      1008172 Hepner David              SHK7601   C         46:00 
   484 H21C         9154 Chmela Tom             SHK8501   C          9:00 
   486 H21C         9841 Vojta Marek               SHK8804   C         15:00 
   488 H21C         9135 Svoboda Ondej            SHK7605   C         21:00 
   497 H21C         9140 Weiner Jakub              SHK7911   C         48:00 
   507 H21C      1404034 Tomalk Ondej            SHK8904   C         78:00 
   534 H35C      2017669 Kohout Josef              SHK6902   C         52:00 
   536 H35C         9134 Touil Karel              SHK7602   C         58:00 
   539 H35C        51500 Slovk Miroslav           SHK7704   C         67:00 
   542 H35C         9127 Myslivec Tom            SHK7002   C         76:00 
   592 H45C         9151 Chmela Pavel             SHK6402   C         46:00 
   601 H45C       301648 Hausvater Karel           SHK5801   C         73:00 
   604 H45C       553452 Souek Karel              SHK6601   C         82:00 
   608 H45D         9158 Svoboda Miloslav          SHK5901   C          1:00 
   612 H45D        51182 Vychodil Tom            SHK6301   C         13:00 
   614 H45D        51489 Novotn Pavel             SHK6104   C         19:00 
   616 H45D         9120 Diveck Josef             SHK6102   C         25:00 
   622 H45D       410744 Funda Michal              SHK6403   C         43:00 
   624 H45D      2058468 Filip Ale                SHK5501   C         49:00 
   641 H50C       410797 Gazdako Milan            SHK5702   C          1:00 
   673 H55D         9115 abatka Petr              SHK5703   C         95:00 
   676 H55D         9104 Fejlek Vojtch            SHK5202   C        101:00 
   699 H65C         9103 Mslo Miroslav            SHK4001   C          1:00 
   742 HDR         51405 Netukov Aneka           SHK0750   C          0:00 
   800 P         2070828 Kodytek Ale              SHK9999              0:00 
   801 P         2070825 Kodytkov Karolina        SHK9998              0:00 


  145 SJC SJC - TJ Sportcentrum Jin  (          

    22 D10N         4275 ehkov Andrea           SJC0556   C         55:00 
    28 D12C      2056290 Kuchaov Rozlie         SJC0251   B          7:00 
    32 D12C      2056293 Jank Anna                SJC0252   B         19:00 
    69 D14C        52618 imonov Klra            SJC0155   C         32:00 
    72 D14C      2059737 Kochov Anna              SJC0153   B         41:00 
    78 D14C      2056270 Vejrakov Rza           SJC0151   B         59:00 
    85 D14D         4293 Matjkov Barbora         SJC0156   C         96:00 
    89 D14D      2056297 Tumov Adla              SJC0154   C        104:00 
   229 D40C       211303 korpilov Jana           SJC7451   C        101:00 
   309 H10C         4295 Vitvar Radim              SJC0404   C         29:00 
   311 H10C      2056294 Jank tpn              SJC0501   C         35:00 
   343 H12C      2056299 Franta Jon              SJC0201   B          4:00 
   347 H12C      2056295 Tuma Matj                SJC0202   B         16:00 
   369 H12D         4296 Huba Marek               SJC0303   C         66:00 
   384 H14C      2056263 Be Daniel               SJC0102   C         32:00 
   394 H14C         4744 Pekrek Jakub             SJC0004   C         62:00 
   407 H14D         4297 Madek Ji              SJC0103   C         91:00 
   409 H14D       500262 Dubsk Vojtch            SJC0006   C         97:00 
   615 H45D         9916 ehk Pavel               SJC6001   C         22:00 
   713 H65C      9005225 Havlk Jaroslav           SJC3601   C         43:00 
   761 HDR          9962 Havelka Pepa             SJC                  0:00 


  154 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mlad Boles          

   279 D55C         7705 Svobodov Hana            SMB5951   C         25:00 


  156 SNA SNA - TJ START Nchod  (8)              

   213 D35D       416262 Krunkov Bohuslava        SNA7053   C         44:00 
   286 D55C         9612 Langrov Eva              SNA5351   C         46:00 
   472 H21A         9617 Pcha Luk               SNA8402   C         25:00 
   609 H45D         9629 Imlauf Martin             SNA6301   C          4:00 
   634 H45D       232953 Zkravsk Zdenk          SNA5702   C         79:00 
   679 H55D         9633 Langr Stanislav           SNA5403   C        107:00 
   705 H65C         9610 Sokol Zdenk            SNA4501   C         19:00 
   804 P                 Padrov Helena           SNA7150   C          0:00 


  158 SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava  (1)          

   680 H55D       301232 Voln Ji                SOP5601   C        109:00 


  159 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad          

    18 D10N      2027214 Morvkov Zuzana          SRK0551   C         39:00 
    21 D10N      2025350 Cejpkov Karolna         SRK0552   C         51:00 
    47 D12D       425566 Filipov Lucie            SRK0351   C         27:00 
    61 D14C       425600 klbov Veronika         SRK0153   B          8:00 
    71 D14C      2073747 Kosov Tereza             SRK0151   A         38:00 
   148 D21C         9591 Androv Jana             SRK8756   C         57:00 
   180 D35C         9501 Filipov Ivana            SRK7373   C         47:00 
   184 D35C      2045240 Kulhav Jarmila           SRK6751   C         59:00 
   188 D35C         9503 klbov Jana             SRK7651   C         71:00 
   228 D40C         9796 Zemnkov Eva             SRK7452   C          2:00 
   239 D45C       438611 Kosov Michaela           SRK6752   C         32:00 
   294 D65C         9539 Ehlov Iva                SRK3951   C          6:00 
   322 H10N      2027229 eps Daniel               SRK0504   C         21:00 
   327 H10N      2027228 Morvek Martin            SRK0503   C         41:00 
   329 H10N      2027209 Jirouek Dominik          SRK0602   C         49:00 
   349 H12C      2027201 pek Stanislav           SRK0304   B         22:00 
   353 H12C       416342 Flegl Martin              SRK0300   B         34:00 
   357 H12C       405991 Locker Daniel             SRK0200   C         46:00 
   362 H12C       301130 abata Radek              SRK0202   C         61:00 
   370 H12D      2027216 Epandr Matj             SRK0305   C         68:00 
   395 H14C       405998 Paleek Ondej            SRK0103   B         65:00 
   435 H16C      2070826 abata Milan              SRK9904   B         71:00 
   438 H16C      2017682 Locker Tom              SRK9802   A         80:00 
   454 H18C         9814 Pokorn David             SRK9701   C         51:00 
   487 H21C       410355 Kosek Jan                 SRK9507   B         18:00 
   491 H21C         9521 Krma Vclav              SRK8001   C         30:00 
   506 H21C       301112 Ptek Martin             SRK9509   B         75:00 
   527 H21D         9498 Ptek Luk               SRK8905   C         29:00 
   537 H35C         9811 klba Jan                SRK7501   C         61:00 
   569 H35D      2027222 Zemnek Miroslav          SRK7401   C         85:00 
   572 H35D       301158 Locker Martin             SRK7001   C         91:00 
   580 H40C         9500 Filip Libor               SRK7101   C          5:00 
   589 H45C       434581 Kos Michal                SRK6802   C         37:00 
   610 H45D       681857 Kulhav Josef             SRK5701   C          7:00 
   621 H45D         9530 Handl Jindich            SRK6702   C         40:00 
   653 H55C         9533 Pohl Zdenk               SRK5301   C          9:00 
   657 H55C         9799 Vtek Zdenk              SRK4701   C         21:00 
   695 H60C         9818 Strek Ji               SRK5002   C         90:00 
   704 H65C         9800 Danek Josef             SRK4901   C         16:00 
   710 H65C         9798 Hroba Rudolf             SRK4702   C         34:00 
   808 P            9801 Lockerov Milena          SRK7251   C          0:00 


  161 SSU SSU - SK Severka umperk  (2)           

   150 D21C         9480 Klchov Jana             SSU8151   C         63:00 
   481 H21A       332966 Krl Vclav               SSU8243   C         52:00 


  164 STH STH - SK Studenec  (15)                 

     1 D10C       425586 Chrstov Magdalna       STH0551   C          3:00 
     6 D10C         9043 tefanov Markta         STH0550   C         18:00 
    35 D12C       425585 Hrnov Ivana           STH0351   C         28:00 
    60 D14C        51108 Kejmarov Jana            STH0152   C          5:00 
   149 D21C         8889 Vikov Vendula            STH8951   C         60:00 
   178 D35C       410777 Kalensk Kateina         STH7351   C         41:00 
   192 D35D       410775 Hrnov Lenka           STH7251   C          2:00 
   220 D35D      2303942 tefanov Klra           STH7752   C         58:00 
   313 H10C       425575 Mhlbach Ivo              STH0401   C         41:00 
   331 H10N         9045 tefan Jan                STH0500   C         57:00 
   361 H12C       331617 tefan Vt                STH0202   B         58:00 
   390 H14C       303925 Mhlbach Ale             STH0104   C         50:00 
   429 H16C       331426 Kalensk Ale             STH9801   B         53:00 
   516 H21D        51112 Klouek Martin            STH9301   C          7:00 
   663 H55C         9063 Junek Petr                STH5501   C         39:00 


  174 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n          

   154 D21C         9482 Hrobaov Lenka           TJN7754   C         75:00 
   495 H21C        51234 Vanura Martin            TJN8002   C          0:00 


  175 TJP TJP - TJ Sokol Troja  (2)               

   606 H45C         8861 Peterka Frantiek         TJP4900   C         88:00 
   697 H60C        51329 Paukert Milan             TJP5000   C         96:00 


  180 TUR TUR - OOB TJ Turnov  (2)                

   258 D45D       682110 varcov Lenka            TUR6457   C         48:00 
   625 H45D       682108 varc Ji                TUR6204   C         52:00 


  182 TYN TYN - OOB SK Tnit nad Orlic          

   211 D35D       416296 imov Hana              TYN6850   C         40:00 
   221 D35D         9735 Kaparov Eva             TYN7452   C         60:00 
   264 D45D       995829 Vlkov Pavla             TYN6351   C         66:00 
   520 H21D       682669 Nymsa Zdenk              TYN8502   C         15:00 
   551 H35D        49698 ima Pavel               TYN6901   C         49:00 
   560 H35D         9737 Kapar Vclav             TYN7001   C         67:00 
   656 H55C       995828 Vlek Josef               TYN5602   C         18:00 


  186 UVP UVP - Slovan Praha  (1)                 

   709 H65C         7930 Kohout Tom              UVP3700   C         31:00 


  187 VAM VAM - OOB Vamberk  (26)                 

    93 D16C        51468 Kubkov Kateina        VAM9952   C         55:00 
   133 D21C         9674 Smutn Pavla              VAM8651   C         12:00 
   142 D21C         9673 Bednov Michaela        VAM8951   C         39:00 
   156 D21D         9677 Kodytkov Iva             VAM7751   C         29:00 
   161 D21D      2045224 Mllerov Petra           VAM9098   C         44:00 
   167 D21D         9792 Hostinsk Jana            VAM8451   C         62:00 
   177 D35C         9676 Smutn Jana               VAM6251   C         38:00 
   185 D35C         9680 Rykalov Jitka            VAM7251   C         62:00 
   233 D40C      2053570 Vandasov Markta         VAM7250   C         17:00 
   246 D45C       981805 Mllerov Zorka           VAM6767   C         53:00 
   251 D45D       416317 Kulov Jana               VAM6550   C         27:00 
   272 D50C         9678 Veverkov Yveta           VAM6452   C         14:00 
   499 H21C         9508 Petras Tom              VAM8801   C         54:00 
   503 H21C         9669 Veverka Tom             VAM8401   C         66:00 
   513 H21D      7003026 Hladk Viktor             VAM8201   C          1:00 
   544 H35C      2049538 Mller Kamil              VAM7501   C         82:00 
   582 H40C      1700083 Netopil Libor             VAM7401   C         11:00 
   584 H40C      9111166 Vandas Ludk              VAM6601   C         17:00 
   597 H45C       553456 Mller Robert             VAM6900   C         61:00 
   626 H45D         9790 Novk Ji                VAM6301   C         55:00 
   630 H45D         9787 Kruk Petr               VAM6600             67:00 
   638 H45D         9671 Rykala Karel              VAM6401   C         91:00 
   650 H50C         9667 Kotl Vladimr           VAM5401   C         28:00 
   658 H55C         9599 Tupec Ji                VAM5801   C         24:00 
   674 H55D        51359 Maltek Jaroslav          VAM4801   C         97:00 
   756 HDR       2060239 Mllerov Kateina        VAM0750   C          0:00 


  194 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer          

   100 D16C        49951 Poloprutsk Lucie         VLI9950   B         76:00 
   124 D21A         7710 Volfov Julie             VLI8051   C         18:00 
   127 D21A      1398538 Kolaja Ehlerov Jana      VLI8055   C         27:00 
   467 H21A       515132 Henych Petr               VLI6001   C         10:00 
   492 H21C        51227 Poloprutsk Tom         VLI6205   C         33:00 
   496 H21C      2058479 Mokr Pavel               VLI7501   C         45:00 
   549 H35D       899176 Harazin Martin            VLI7400   C         45:00 
   684 H60C         8302 koda Pemek              VLI5301   C         57:00 
   743 HDR          8291 Harazinov Zuzana         VLI0650   C          0:00 
   744 HDR       4402216 Harazinov Tereza         VLI0850   C          0:00 


  198 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlab           

     4 D10C      2053583 Knobov Agta             VRL0453   C         12:00 
    13 D10N       232636 Hjkov Marie             VRL                 19:00 
    20 D10N       330651 Hanuov Kateina         VRL                 47:00 
    30 D12C      2035739 Matouov Gabriela        VRL0352   C         13:00 
    38 D12C      2020709 treglov Zuzana          VRL0251   B         37:00 
    44 D12C       416271 Randkov Albta         VRL0252   C         55:00 
    50 D12D              Piln Natlie             VRL0351   C         36:00 
    70 D14C       426374 Star Tereza              VRL0051   C         35:00 
    74 D14C              Piln Bra                VRL0052   C         47:00 
   101 D16C       425555 Wakov Martina           VRL9951   A         79:00 
   105 D16C      2032127 Matouov Kateina        VRL9955   B         91:00 
   125 D21A       515185 Randkov Helena          VRL7452   C         21:00 
   140 D21C         8952 Knoblochov Kamila        VRL8353   C         33:00 
   146 D21C       331285 Jebav Lucie              VRL9254   C         51:00 
   197 D35D         8966 Smith Lucie               VRL7353   C         12:00 
   206 D35D       331619 Wakov Dita              VRL7151   C         30:00 
   238 D45C         8954 Ndrlov Eva              VRL5451   C         29:00 
   265 D45D         8980 Hanov Hana              VRL5652   C         69:00 
   319 H10N       232638 Hanu Filip               VRL                  9:00 
   324 H10N       206476 Hjek Matj               VRL                 29:00 
   351 H12C      2017678 tregl Maty             VRL0301   C         28:00 
   356 H12C      7200595 Wank Hubert              VRL0302   B         43:00 
   414 H16C      2025354 Star Ondra               VRL9802   A          8:00 
   498 H21C         8972 Cupk Ji                VRL7201   C         51:00 
   508 H21C      2060233 Vrbata Michal             VRL7507   C         81:00 
   514 H21D      2017664 Kutlvar Ruda             VRL7601   C          3:00 
   535 H35C         9000 Polk Vlastimil           VRL7702   C         55:00 
   581 H40C      2017676 tregl Petr               VRL7303   C          8:00 
   596 H45C         8977 Kubt Miroslav            VRL6701   C         58:00 
   651 H55C         8996 Han Pavel                VRL5601   C          3:00 
   688 H60C         9001 tregl Tom              VRL5001   C         69:00 
   692 H60C         9261 Far Jaroslav            VRL5002   C         81:00 
   696 H60C         8999 Knobloch Jindich         VRL4901   C         93:00 
   708 H65C         8963 Zemnek Bohumil           VRL3601   C         28:00 
   722 HDR          8991 Kubt Vojtch             VRL0701   C          0:00 
   730 HDR          8957 Vrbata Michal             VRL0603   C          0:00 
   731 HDR        253359 Hanuov Markta          VRL                  0:00 
   740 HDR               Knob Viktor               VRL0602              0:00 
   749 HDR          8975 Kutlvarov Pavla         VRL0951   C          0:00 
   760 HDR               Lelek Jan                 VRL                  0:00 
   798 P         2032144 Hanu Vladimr            VRL                  0:00 
   803 P          206478 treglov Andrea          VRL7552   C          0:00 
   842 T            8968 Kubtov Dana             VRL6851   C          0:00 


  204 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol amberk  (          

    62 D14C      1398976 Kubkov Iva             ZAM0151   B         11:00 
    65 D14C      2053566 Pachelov Anna            ZAM0053   C         20:00 
    75 D14C      2053567 Borovikov Valerie       ZAM0051   B         50:00 
    98 D16C         9285 Zemanov Kateina         ZAM9851   B         70:00 
   164 D21D       426310 Cabalkov Jana            ZAM8751   C         53:00 
   166 D21D         8887 Vlkov Marcela           ZAM9154   C         59:00 
   217 D35D         9031 Koblkov Hana           ZAM5851   C         52:00 
   291 D60C         9033 Martincov Helena         ZAM5051   C          4:00 
   296 D65C      2056289 Lhotsk Hana              ZAM4651   C         12:00 
   352 H12C         9284 Pachel Jakub              ZAM0202   C         31:00 
   416 H16C      2058526 Friml Dominik             ZAM9901   C         14:00 
   426 H16C         9040 Novotn Matj             ZAM9802   C         44:00 
   428 H16C       416281 Lauterbach David          ZAM9801   B         50:00 
   453 H18C       436955 Jedk Vclav             ZAM9605   C         48:00 
   557 H35D      1398979 Borovika Tom           ZAM7001   C         61:00 
   594 H45C       232634 Fikejs Vladimr           ZAM5702   C         52:00 
   628 H45D         9593 Andr Milan               ZAM5801   C         61:00 
   678 H55D         9039 Tobika Vclav            ZAM4401   C        105:00 
   681 H55D         9038 ponar Josef              ZAM4701   C        111:00 
   755 HDR          9592 Svejtil Martin           ZAM1001   C          0:00 
   809 P          416295 Barnet Vojtch            ZAM0203              0:00 
   810 P         2053564 Barnetov Vra            ZAM7651              0:00 


  236 NNN CZ - Neregistrovan  (2)                

   745 HDR               Samler Ondej             NNN0900              0:00 
   746 HDR       2049552 Samlerov Adla           NNN0750              0:00 


  319 22C CZ - www.SPORTeM.info  (2)              

   571 H35D      1398999 Kronika Miroslav          22C7100             89:00 
   748 HDR       2035703 Katera David              22C0600              0:00 


  320 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli          

    53 D12D         9594 Zeck Linda             KOR0250   C         45:00 
    55 D12D         9598 Mlejnkov Lucie           KOR0251   C         51:00 
   223 D35D      2061852 Tich Kateina            KOR7550             64:00 
   335 H10N      2067980 Krej Martin             KOR0600   C         73:00 
   373 H12D      2011867 Tich Ondej              KOR0200   C         74:00 
   375 H12D      2051521 Hladk Filip              KOR0300   C         78:00 
   575 H35D      2060298 Hladk Tom              KOR7600   C         97:00 
   727 HDR       2051520 Krej Milan              KOR0201   C          0:00 
   728 HDR       2060299 Hladk Matj              KOR0700   C          0:00 


  395 44C CZ - Neregistrovan  (1)                

   794 P                 Blechov Milada           44C7050              0:00 


  439 73C CZ - xxx  (2)                           

   144 D21C      2056292 irkov Daniela         73C7650             45:00 
   561 H35D      2056273 irek Jaromr           73C6200             69:00 


  479 34P PL - WKS Grunwald Pozna  (1)           

   702 H65C       412412 Edward Bartkowiak         34P4800             10:00 


  685 4ZC CZ - HO Komorn vtah  (1)              

   490 H21C      2067951 Severn Otto              4ZC7400             27:00 


  783 6UC CZ - K.O.Podbrady  (1)                 

   791 P                 Sehnal Tom              6UC6700              0:00 


  823 7XC CZ - Samlerovi  (2)                     

   726 HDR               Pcal Frantisek           7XC0800              0:00 
   790 P                 Samlerov Darina          7XC8050              0:00 


  824 NER  (9)                                    

    19 D10N              odorov katarina         NER                 43:00 
    23 D10N      2053544 Brzkov Hana             NER                 59:00 
    52 D12D              odorov Zuzana           NER                 42:00 
   207 D35D              odorov Magda            NER                 32:00 
   219 D35D              Prokkov Jitka          NER                 56:00 
   262 D45D         9442 Holekov Zdeka          NER                 60:00 
   556 H35D              odor Kristin            NER                 59:00 
   732 HDR               Suchnek Adam             NER                  0:00 
   841 T                 Koskov Helena           NER                  0:00 


  825 TYN OOB SK Tnit nad Orlic  (2)          

   399 H14C       405980 Jake Josef               TYN0101   C         77:00 
   599 H45C       995825 Jake Josef               TYN6501   C         67:00 


  828 BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum          

   577 H35D       425502 Kol Zdenk              BRU7101   C        101:00 


  829 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov  (1)          

   273 D50C      7201808 Hindrkov Martina        LTU6451   C         17:00 


  831 STB TJ Stadion Nov Bor  (1)                

   519 H21D       682354 Bernek Ji             STB8101   C         13:00 



Předporodní kurzy v Jičíně