08.03.2019Náš dorost na soustředění v Portugalsku - Pod hlavičkou TSM HK trénovali i závodili v nočním OB, štafetách a bohužel jen ve 2 etapách 4 denního závodu POM2019. Dobře běželi ve štafetách (disk.za přehození úseků).

Noční závod ve městě Figueira da Foz: D20 5. Nikola Zlámalová, D18 7. Róza Vejražková, 20. Bára Matějková, M21 9. David Zlámal, M80 3. Jaroslav Havlík (také obhájil vítězství z loňského roku ve 4 etapovém POM2019)


obrazek
04.03.2019Skončil Český pohár LOB - Nejlepší výsledky Jičíňáků:

D17 - Kuchařová Rozálie 5.
H21A - Mrázek Jan 1.
H35 - Tomeš Petr 1.
H75 - Havlík Jaroslav 3.

Ostatní jezdili také moc pěkně, ale měli málo závodů do žebříčku.

Výsledky.
26.02.2019Halový OB na 3.ZŠ - Ve čtvrtek 21. února 2019 proběhlo v prostorách ZŠ Poděbradova první velké mistrovství SJC (Sportcentrum Jičín) v halovém orientačním běhu.

Halový orientační běh je způsob, jak si v zimních měsících udržet a vypilovat techniku navigace v neznámém terénu s rychlým během. Závodníci se pohybují uvnitř členitých budov, jejichž podlaží mají rozkreslená v mapě, ale vzájemně nepropojená. Mistrovství se zúčastnilo 56 závodníků a také mnoho fanoušků. Poprvé byla použita bezdotyková technologie ražení kontrol SI Air.

Mistrem v nejtěžší kategorii Ultimate se stal David Zlámal, který o pět vteřin porazil Jana Beneše. Třetí doběhl Tomáš Hanzl. První ženou byla Renata Havrdová.

V dětských kategoriích zvítězili Selina Havrdová v D10, Sheila Havrdová v D12, Simona Zikmundová v D14, Jakub Čihák z Hořic v H10, Jan Vaníček v H12 a Jan Čivrný z Vrchlabí v H14.


Parametry tratí byly:

kategorie délka převýšení

D10 0,7km 6 pater
H10 0,7km 6 pater
D12 1,2km 11 pater
H12 1,2km 11 pater
D14 1,4km 12 pater
H14 1,4km 12 pater
Ultimate 1,7km 16 pater

obrazek
30.01.201918. 20. ledna 2019 - V Ramsau am Dachstein se konalo zároveň Mistrovství Rakousk i MČR LOB a závod Světového poháru LOB - foto : MICHAL DROBNÍK
obrazek
30.01.20192 sprinty a MČR Midle v RAMSAU - SPRINT DOP. : SPRINT ODP. - sobota :

D17 2. Kuchařová - 2. Kuchařová
D21E 17. Tomešová - D21 3. Tomešová
H21 1. Mrázek - 1. Mrázek
H21E 12. Drobník - 12. Drobník
H35 3. Tomeš - 4. Tomeš
H55 10 Kuchař - 8. Kuchař
H75 dis Havlík -1. Havlík

Mistr. ČR - krátká trať - neděle :
5. Kuchařová - 16. Tomešová - 5. Drobník - 29. Mrázek - 3. Tomeš - 17. Kuchař - 1. Havlík
obrazek
14.01.2019LOBy Nové Město na Moravě - Na Vysočině se jely první letošní LOBy. Sportcentrum Jičín měl silnou sestavu a hlavně se předvedl v parádních nových kombinézách!

Výcuc nejlepších výsledků:

sobota - MČR sprint:
5. Kuchařová Rozálie - D17
11. Tomešová Daniela - D21
21. Mrázek Jan - H21
7. Tomeš Petr - H35B
3. Tuma Jaroslav - H45B
2. Havlík Jaroslav - H75B

neděle - ČP middle
1. Fujáčková Ivana - D21A
2. Mrázek Jan - H21A
10. Tomeš Petr - H35B
3. Tuma Jaroslav - H45B

obrazek
05.01.2019PF2019 - 
obrazek
01.12.2018VČS a Koniáška - V pátek 30.11. proběhla Výroční členská schůze klubu, v sobotu pak tradiční klubový závod na závěr sezóny "píchač a Koniáška".

Nejlepší v Koniášce:
Muži: 1. Lebka, 2. Kazdič, 3. Petr J.
Ženy: 1. Romča, 2. Verča, 3. Danča
Kluci: 1. Fanda V., 2. Kuba D., 3. Kuba T.
Holky: 1. Sheila, 2. Radka K., 3. Selina

Nejlepší v píchačovi:
Eda P. a Danča

Dalších pár fotek zde: https://scjicin.rajce.idnes.cz/Oddilove_fotky/

obrazek
26.11.2018Nejlepší orientační běžec roku 2018 - V plzeňské Kreativní zóně DEPO2015 byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2018.

Dorostenec LOB roku 2018:
KUCHAŘOVÁ Rozálie (Sportcentrum Jičín)

obrazek
09.11.2018Vč.pohár 2018 - -
Družstvo žáků skončilo na pěkném 5. místě v Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva za PHK, LPU, JIL a SRK, před VRL, KOR, SHK, STH a LTU. Celkem bylo hodnoceno 22 klubů. (zajímavostí je, že družstvo veteránů a dospělých skončilo rovněž na 5. místě)

V podzimním žebříčků žáků se prosadili v kategoriích
D10C 7. Šnokhousová, 8. Havrdová Se
D12C 6. Havrdová Sh, 18. Malinská (obě si vyběhly na příští rok licenci B)
D14C 17. Kosinová (licence B)
H10C 7. Pešek Ondra
H12C 6. Kopecký, 10. Vaníček, 15.Dlabola, 20. Vlach (všichni s licencí B)
H14C 16. Janků (licence B)

Z dospělých se ve Vč. žebříčku umístili :
H21C 2. Zlámal
D35C 1. Havrdová
D45D 3. Bienová
H35D 1. Jakubec
H45D 2. Řehák
H70C 2. Havlík

ve veteránech za SJC máme v žebříčku 13 mužů a 11 žen.
-př-

22.10.2018Vč.pohár Andrlův chlum 20.10.2018  - - -
Úspěch v D12C - z vítězství se radovala Nela Malinská !!
14.10.2018MČR štafet - Na Mistrovství České republiky štafet u Strakonic zvítězilo v kategorii D105 trio jičínských žen - Romana Mrázková, Magdalena Ticháčková a Renata Havrdová.

Ve výběrech štafet SC Jičín reprezentovali Sheila Havrdová (35. na úseku), Jan Vaníček (20.), Matyáš Kopecký (3.) a Nela Malínská (16.).

Štafeta dorostenek byla 11., žen DISK, mužů 16., veteránů 9. a MIX 2.

Ve výběrech klubů pak Sheila Havrdová (1. na úseku), Jan Vaníček (21.), Matyáš Kopecký (9.) a Nela Malínská (30.).

Družstva dospělých byla 16. a 39., veteráni 6.

obrazek
10.10.2018Celkové výsledky PLŽ 2018 - -
H10/ hodnoceno 44 závodníků
1. Pavelec Michal Nová Paka
2. Pešek Ondřej SJC
3. Šedivý Josef Nová Paka
5. Vlach Antonín SJC
7. Karásek Šimon SJC
9. Posolda Lukáš SJC

H12/hodnoceno 28 závodníků
1. Třešňák Matěj Jilemnice
5. Vaníček Jan SJC
6. Kopecký Matyáš SJC
7. Ticháček Jakub SJC

H14/hodnoceno 33 závodníků
1. Novák Stanislav Nová Paka
5. Vitvar Radim SJC
7. Janků Štěpán SJC

D10/ hodnoceno 22 závodnic
1. Hanušová Markéta Vrchlabí
2. Havrdová Selina SJC
3. Kynčlová Anna Jilemnice
7. Vltavská Eliška SJC
9. Jakubcová Karolína SJC

D12/ hodnoceno 19 závodnic
1. Havrdová Sheila SJC
2. Chrástová Barbora Studenec
3. Pitrmucová Lucie Jilemnice
5. Malinská Nela SJC

D14/hodnoceno 28 závodnic
1. Hanušová Kateřina Vrchlabí

obrazek
10.10.20187.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) -  - 9.10. Lázně Bělohrad Bažantnice z výsledků jičínských vyjímáme:
D10 1. Havrdová Se., 5. Vltavská
D12 2. Havrdová Sh., 3. Malinská
H10 3.Pešek O, 4. Tuma L.
H12 5.Vaníček
P4 1. Podlipná

Pořádali : Jakubec, Šnokhous, Tesař st. i ml., Kopecký, Dubský Miloš se Stáňou, Hanzl a Řehák. Navíc drobně pomohli Malinská, Gurinová, Zikmundová a Tumová.
01.10.2018Vč.pohár Šedivec u Žamberka 29.9.2018 - -
Úspěch v H10C - první dva borci z SJC :
H10C 1. Posolda Tomáš, 2. Pešek Ondra

Na "velkou bednu se navíc podívali" v kategorii D10C Havrdová Selina (4.), v D12C Havrdová Sheila (5.), v H12C Kopecký Matyáš (4.). Vaníček Jan (6.)

obrazek
24.09.2018MČR klasická trať - Kladky 15.-16.9.18 - -
Dorostenky: Všem se podařilo postoupit do finále (postupový klíč 6 z každého rozběhu).
Finále
D16 15.Štěpánka Klacková
D18 9.Roza Vejražková, 10.Bára Matějková, 16.Anna Kochová.
Veteraniáda:
H80 1, Jaroslav Havlík
24.09.2018Vč.pohár Herlíkovice 22.9.2018 - -
Z jičínských žáků se na stupně dostali :

D10N 1. Voborská Valerie
D10C 2. Šnokhousová Johanka
H10N 2. Kejval Vojta
H12C 3. Kopecký Matyáš

obrazek
20.09.20186.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) -  -
18.9. Jilemnice z výsledků jičínských vyjímáme :
D10 4. Havrdová Se., 5. Vltavská,
D12 4. Havrdová Sh., 6. Malinská,
H10 2.Pešek O, 6. Vlach A.,
H12 5.Kopecký M.,
P4 2. Šnokhous
P6 6. Pleva
18.09.2018Skončil INOV-8 CUP - žebříček A -  v roce 2018 sestával z 12 závodů. Konečné pořadí závodníků ze SJC:

D16A - 16. Klacková Štěpánka
D18A - 10. Vejražková Rozárka
D18A - 20. Kochová Anna
D20A - 8. Zlámalová Nikola
H18A - 18. Zalaba Tomáš

Všichni si pro příští rok vyběhli licenci A. Gratulace :)
12.09.2018Nábor v městě pohádky  - -
V pátek dopoledne jsme v jičínském parku u zámku pro pohádkový Jičín připravili nové stojany s nově namalovanými pohádkovými postavičkami. -
Děláme nábor formou chceš-li začít OB vezmi svého rodiče nebo prarodiče do lesa. Není možné přivést dítě a udělejte mi z něho O běžce ...

Zkouška v praxi :

18.9 16:00 PLŽ pořádá Jilemnice, areál Hraběnka - krátká trať
22.9. 9:00 Vč.pohár Herlíkovice - dolní stanice lanovky pořádá Vrchlabí
9.10. 15:30 Finále PLŽ Bažantnice v Lázních Bělohrad u minigolfu pořádá Jičín
Pavel Řehák 604 957 944
12.09.20185.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) - -
11.9. Libín u Šárovcovy Lhoty
z výsledků jičínských vyjímáme :
D10 4. Havrdová Se., 5. Šnokhousová, 6. Jakubcová,
H10 2.Pešek O, 3. Vlach A., 4. Tuma L.
H12 4. Vaníček, 5.Kopecký M., 6. Ticháček
H14 3.Vitvar
P4 4. Šnokhous
P6 1. Zlámal, 2. Karásek
09.09.2018Bajkeři sbírali medaile - Zde je souhrn vybraných výsledků jičíňáků z tohoto víkendu. Bojovali jsme na Béčkách v Růžené, na Áčkách v Boru a na bajkách v Heřmanově Městci:

sobota:
Žebříček B-Čechy východ
D18B - 1. Matějková Barbora (vyhrála B-žebříček a opět si vyběhla Áčko!)

Český pohár, žebříček A
D12C - 6. Havrdová Sheila
D21A - 8. Benešová Lucie
D40B - 3. Havrdová Renata
D55B - 4. Benešová Iva
H21A - 2. Beneš Jan
H35B - 2. Kazda Jiří
H65B - 2. Havlík Jaroslav

Český pohár MTBO – 14. kolo
M20 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21A - 2. Musil Pavel
M21B - 1. Tomeš Petr
M40 - 3. Tuma Jaroslav
MW11 - 3. Tuma Lukáš
W20 - 1. Kuchařová Rozálie

Český pohár MTBO – 15. kolo
M17 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21A - 4. Musil Pavel
M21A - 6. Kovář Miroslav
M21B - 1. Tomeš Petr
W20 - 1. Kuchařová Rozálie
W21A - 1. Musilová Vendula

neděle:
Žebříček B-Čechy východ
D18B - 7. Matějková Barbora
H21B - 4. Palas Jan

Český pohár, žebříček A
D18A - 6. Kochová Anna
D18A - 8. Vejražková Rozárka
D55B - 4. Benešová Iva
H21E - 8. Mrázek Jan
H75B - 1. Havlík Jaroslav

Český pohár MTBO – 16. kolo
M17 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21B - 3. Tomeš Petr
M40 - 1. Tuma Jaroslav
W20 - 1. Kuchařová Rozálie
W21B - 2. Tomešová Daniela
27.08.2018PP - -
Z jičínských žáků se na stupních vítězů nikdo neukázal
(H12 : 5. Ticháček Jakub, H10 : 8. Pešek Ondřej, D 10 : 8. Šnokhousová Johanka)

H21A : 2. Beneš Jan
H40 : 2. Koťátko Zdeněk
D21B : 3. Knoblochová Kamila
D35 : 3. Ticháčková Magdalena
20.08.2018Grand Prix Polonia - Jarda Havlík zvítězil v H75 - 
obrazek
13.08.2018MTBO - -
Skvělé výkony na MED v Rakousku Rozálie Kuchařové (bronz) a Matěje Tumy:

7.8. Hromadný start juniorky 1. Sukholovskaya (RUS), 23. Kuchařová

9.8. middle - W17: 1. Nurminen (FIN), 6. Kuchařová; M17: 1. Wymer(FRA), 6. Tuma;

11.8. long - W17: 1. Nurminen (FIN), 3. Kuchařová; M17: 1. Wohanka (CZE), 17. Tuma;
06.08.2018Lokotour Bedřichov 2018 - Sobota:
H10 - 3. místo: Pleva Standa
H35 - 1. místo: Lepšík Petr
H40 - 3. místo: Tomeš Petr
H70 - 2. místo: Havlík Jaroslav

Neděle:
D55 - 1. místo: Benešová Iva
H10 - 2. místo: Pleva Standa
H35 - 1. místo: Lepšík Petr
H60 - 3. místo: Beneš Josef

obrazek
Vypsat novinky pro rok:

Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY