01.12.2018VČS a Koniáška - V pátek 30.11. proběhla Výroční členská schůze klubu, v sobotu pak tradiční klubový závod na závěr sezóny "píchač a Koniáška".

Nejlepší v Koniášce:
Muži: 1. Lebka, 2. Kazdič, 3. Petr J.
Ženy: 1. Romča, 2. Verča, 3. Danča
Kluci: 1. Fanda V., 2. Kuba D., 3. Kuba T.
Holky: 1. Sheila, 2. Radka K., 3. Selina

Nejlepší v píchačovi:
Eda P. a Danča

Dalších pár fotek zde: https://scjicin.rajce.idnes.cz/Oddilove_fotky/

obrazek
26.11.2018Nejlepší orientační běžec roku 2018 - V plzeňské Kreativní zóně DEPO2015 byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2018.

Dorostenec LOB roku 2018:
KUCHAŘOVÁ Rozálie (Sportcentrum Jičín)

obrazek
09.11.2018Vč.pohár 2018 - -
Družstvo žáků skončilo na pěkném 5. místě v Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva za PHK, LPU, JIL a SRK, před VRL, KOR, SHK, STH a LTU. Celkem bylo hodnoceno 22 klubů. (zajímavostí je, že družstvo veteránů a dospělých skončilo rovněž na 5. místě)

V podzimním žebříčků žáků se prosadili v kategoriích
D10C 7. Šnokhousová, 8. Havrdová Se
D12C 6. Havrdová Sh, 18. Malinská (obě si vyběhly na příští rok licenci B)
D14C 17. Kosinová (licence B)
H10C 7. Pešek Ondra
H12C 6. Kopecký, 10. Vaníček, 15.Dlabola, 20. Vlach (všichni s licencí B)
H14C 16. Janků (licence B)

Z dospělých se ve Vč. žebříčku umístili :
H21C 2. Zlámal
D35C 1. Havrdová
D45D 3. Bienová
H35D 1. Jakubec
H45D 2. Řehák
H70C 2. Havlík

ve veteránech za SJC máme v žebříčku 13 mužů a 11 žen.
-př-

22.10.2018Vč.pohár Andrlův chlum 20.10.2018  - - -
Úspěch v D12C - z vítězství se radovala Nela Malinská !!
14.10.2018MČR štafet - Na Mistrovství České republiky štafet u Strakonic zvítězilo v kategorii D105 trio jičínských žen - Romana Mrázková, Magdalena Ticháčková a Renata Havrdová.

Ve výběrech štafet SC Jičín reprezentovali Sheila Havrdová (35. na úseku), Jan Vaníček (20.), Matyáš Kopecký (3.) a Nela Malínská (16.).

Štafeta dorostenek byla 11., žen DISK, mužů 16., veteránů 9. a MIX 2.

Ve výběrech klubů pak Sheila Havrdová (1. na úseku), Jan Vaníček (21.), Matyáš Kopecký (9.) a Nela Malínská (30.).

Družstva dospělých byla 16. a 39., veteráni 6.

obrazek
10.10.2018Celkové výsledky PLŽ 2018 - -
H10/ hodnoceno 44 závodníků
1. Pavelec Michal Nová Paka
2. Pešek Ondřej SJC
3. Šedivý Josef Nová Paka
5. Vlach Antonín SJC
7. Karásek Šimon SJC
9. Posolda Lukáš SJC

H12/hodnoceno 28 závodníků
1. Třešňák Matěj Jilemnice
5. Vaníček Jan SJC
6. Kopecký Matyáš SJC
7. Ticháček Jakub SJC

H14/hodnoceno 33 závodníků
1. Novák Stanislav Nová Paka
5. Vitvar Radim SJC
7. Janků Štěpán SJC

D10/ hodnoceno 22 závodnic
1. Hanušová Markéta Vrchlabí
2. Havrdová Selina SJC
3. Kynčlová Anna Jilemnice
7. Vltavská Eliška SJC
9. Jakubcová Karolína SJC

D12/ hodnoceno 19 závodnic
1. Havrdová Sheila SJC
2. Chrástová Barbora Studenec
3. Pitrmucová Lucie Jilemnice
5. Malinská Nela SJC

D14/hodnoceno 28 závodnic
1. Hanušová Kateřina Vrchlabí

obrazek
10.10.20187.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) -  - 9.10. Lázně Bělohrad Bažantnice z výsledků jičínských vyjímáme:
D10 1. Havrdová Se., 5. Vltavská
D12 2. Havrdová Sh., 3. Malinská
H10 3.Pešek O, 4. Tuma L.
H12 5.Vaníček
P4 1. Podlipná

Pořádali : Jakubec, Šnokhous, Tesař st. i ml., Kopecký, Dubský Miloš se Stáňou, Hanzl a Řehák. Navíc drobně pomohli Malinská, Gurinová, Zikmundová a Tumová.
01.10.2018Vč.pohár Šedivec u Žamberka 29.9.2018 - -
Úspěch v H10C - první dva borci z SJC :
H10C 1. Posolda Tomáš, 2. Pešek Ondra

Na "velkou bednu se navíc podívali" v kategorii D10C Havrdová Selina (4.), v D12C Havrdová Sheila (5.), v H12C Kopecký Matyáš (4.). Vaníček Jan (6.)

obrazek
24.09.2018MČR klasická trať - Kladky 15.-16.9.18 - -
Dorostenky: Všem se podařilo postoupit do finále (postupový klíč 6 z každého rozběhu).
Finále
D16 15.Štěpánka Klacková
D18 9.Roza Vejražková, 10.Bára Matějková, 16.Anna Kochová.
Veteraniáda:
H80 1, Jaroslav Havlík
24.09.2018Vč.pohár Herlíkovice 22.9.2018 - -
Z jičínských žáků se na stupně dostali :

D10N 1. Voborská Valerie
D10C 2. Šnokhousová Johanka
H10N 2. Kejval Vojta
H12C 3. Kopecký Matyáš

obrazek
20.09.20186.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) -  -
18.9. Jilemnice z výsledků jičínských vyjímáme :
D10 4. Havrdová Se., 5. Vltavská,
D12 4. Havrdová Sh., 6. Malinská,
H10 2.Pešek O, 6. Vlach A.,
H12 5.Kopecký M.,
P4 2. Šnokhous
P6 6. Pleva
18.09.2018Skončil INOV-8 CUP - žebříček A -  v roce 2018 sestával z 12 závodů. Konečné pořadí závodníků ze SJC:

D16A - 16. Klacková Štěpánka
D18A - 10. Vejražková Rozárka
D18A - 20. Kochová Anna
D20A - 8. Zlámalová Nikola
H18A - 18. Zalaba Tomáš

Všichni si pro příští rok vyběhli licenci A. Gratulace :)
12.09.2018Nábor v městě pohádky  - -
V pátek dopoledne jsme v jičínském parku u zámku pro pohádkový Jičín připravili nové stojany s nově namalovanými pohádkovými postavičkami. -
Děláme nábor formou chceš-li začít OB vezmi svého rodiče nebo prarodiče do lesa. Není možné přivést dítě a udělejte mi z něho O běžce ...

Zkouška v praxi :

18.9 16:00 PLŽ pořádá Jilemnice, areál Hraběnka - krátká trať
22.9. 9:00 Vč.pohár Herlíkovice - dolní stanice lanovky pořádá Vrchlabí
9.10. 15:30 Finále PLŽ Bažantnice v Lázních Bělohrad u minigolfu pořádá Jičín
Pavel Řehák 604 957 944
12.09.20185.závod PLŽ - (podkrkonošská liga žáků) - -
11.9. Libín u Šárovcovy Lhoty
z výsledků jičínských vyjímáme :
D10 4. Havrdová Se., 5. Šnokhousová, 6. Jakubcová,
H10 2.Pešek O, 3. Vlach A., 4. Tuma L.
H12 4. Vaníček, 5.Kopecký M., 6. Ticháček
H14 3.Vitvar
P4 4. Šnokhous
P6 1. Zlámal, 2. Karásek
09.09.2018Bajkeři sbírali medaile - Zde je souhrn vybraných výsledků jičíňáků z tohoto víkendu. Bojovali jsme na Béčkách v Růžené, na Áčkách v Boru a na bajkách v Heřmanově Městci:

sobota:
Žebříček B-Čechy východ
D18B - 1. Matějková Barbora (vyhrála B-žebříček a opět si vyběhla Áčko!)

Český pohár, žebříček A
D12C - 6. Havrdová Sheila
D21A - 8. Benešová Lucie
D40B - 3. Havrdová Renata
D55B - 4. Benešová Iva
H21A - 2. Beneš Jan
H35B - 2. Kazda Jiří
H65B - 2. Havlík Jaroslav

Český pohár MTBO – 14. kolo
M20 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21A - 2. Musil Pavel
M21B - 1. Tomeš Petr
M40 - 3. Tuma Jaroslav
MW11 - 3. Tuma Lukáš
W20 - 1. Kuchařová Rozálie

Český pohár MTBO – 15. kolo
M17 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21A - 4. Musil Pavel
M21A - 6. Kovář Miroslav
M21B - 1. Tomeš Petr
W20 - 1. Kuchařová Rozálie
W21A - 1. Musilová Vendula

neděle:
Žebříček B-Čechy východ
D18B - 7. Matějková Barbora
H21B - 4. Palas Jan

Český pohár, žebříček A
D18A - 6. Kochová Anna
D18A - 8. Vejražková Rozárka
D55B - 4. Benešová Iva
H21E - 8. Mrázek Jan
H75B - 1. Havlík Jaroslav

Český pohár MTBO – 16. kolo
M17 - 1. Tuma Matěj
M21E - 1. Stránský Vojtěch!!!
M21B - 3. Tomeš Petr
M40 - 1. Tuma Jaroslav
W20 - 1. Kuchařová Rozálie
W21B - 2. Tomešová Daniela
27.08.2018PP - -
Z jičínských žáků se na stupních vítězů nikdo neukázal
(H12 : 5. Ticháček Jakub, H10 : 8. Pešek Ondřej, D 10 : 8. Šnokhousová Johanka)

H21A : 2. Beneš Jan
H40 : 2. Koťátko Zdeněk
D21B : 3. Knoblochová Kamila
D35 : 3. Ticháčková Magdalena
20.08.2018Grand Prix Polonia - Jarda Havlík zvítězil v H75 - 
obrazek
13.08.2018MTBO - -
Skvělé výkony na MED v Rakousku Rozálie Kuchařové (bronz) a Matěje Tumy:

7.8. Hromadný start juniorky 1. Sukholovskaya (RUS), 23. Kuchařová

9.8. middle - W17: 1. Nurminen (FIN), 6. Kuchařová; M17: 1. Wymer(FRA), 6. Tuma;

11.8. long - W17: 1. Nurminen (FIN), 3. Kuchařová; M17: 1. Wohanka (CZE), 17. Tuma;
06.08.2018Lokotour Bedřichov 2018 - Sobota:
H10 - 3. místo: Pleva Standa
H35 - 1. místo: Lepšík Petr
H40 - 3. místo: Tomeš Petr
H70 - 2. místo: Havlík Jaroslav

Neděle:
D55 - 1. místo: Benešová Iva
H10 - 2. místo: Pleva Standa
H35 - 1. místo: Lepšík Petr
H60 - 3. místo: Beneš Josef

obrazek
06.08.2018Rumpál Luhačovice 3 denní OB - 
D18
2. Kochová Anna
5. Vejražková Rozárka
01.08.2018Mladí bajkeři se připravují na ME - Matěj Tuma a Rozálie Kuchařová se o víkendu zúčastnili přípravného soustředění české reprezetnace MTBO v rakouském Villachu. V rámci soustředění zajeli dva závody Mistrovství Rakouska u Villachu a vedli si velmi dobře. Závodili v juniorské kategorii (tedy se staršími závodníky), přesto na dlouhé trati oba obsadili čtvrté místo, na krátké trati pak Matěj dojel opět čtvrtý a Róza na skvělém druhém místě.

Před Mistrovstvím Evropy, které se koná na konci týdne právě v Rakousku, jsou tak zdá se ve výborné formě.
01.08.2018Šumperský divočák 2018 - V nabité mezinárodní konkurenci 3-denních závodů Šumperský divočák pořádaných v podhorském terénu Hanušovické vrchoviny úspěšně hájili barvy klubu Sportcentra Jičín Petr a Eva Lepšíkovi, na stupně vítězů je doprovodila ještě Verča Podlipná.

2. místo H35 Petr Lepšík
3. místo D21L Eva Lepšíková
3. místo D35 Veronika Podlipná

obrazek
19.07.2018H.S.H. Vysočina cup 2018 - Z velké výpravy členů SJC na 3 etapy v okolí Lipnice :
1.místo D21E Ivana Fujáčková
1. místo H18B Tomáš Zalaba
2. místo H21A Jan Beneš
3. místo D55B Iva Benešová
08.07.2018MS veteránů Dánsko - -
Z jičínských startují Jana Škorpilová v kategorii W40 a Jaroslav Havlík v kategorii M80
Dnešní sprint 9. místo Jardy Havlíka v kategorii M80A (4. v kvalifikaci), Jana Škorpilová do finálového A závodu (vítězkou byla mnohonásobná švýcarská medailistka Simone Niggli) nenastoupila (11. v kvalifikaci)

11.7. Finále krátké trati
11:56 startuje Jarda Havlík (včera 4. v kvalifikaci) v kategorii M80A
13:50 startuje Jana Škorpilová (včera 16. v kvalifikaci) v kategorii W40A
Výsledek :
M80: 7. Jaroslav Havlík,
W40: 35. Jana Škorpilová;

13.7. Finále klasika
10:40 startuje Jarda Havlík v kategorii M80A
10:21 startuje Jana Škorpilová v kategorii W40B
Výsledek :
M80A: 6. Jaroslav Havlík,
W40B: 1. Jana Škorpilová celkově 41?;
08.07.2018 Tatry orienteering 2018 - -
Výprava 13 členů SJC na 4 etapy ve Vysokých Tatrách.
1.místo W18A Rozárka Vejražková
2. místo W50A Martina Zalabová
01.07.2018ME MTBO juniorů - Roza Kuchařová veze zlato z dnešních štafet!

Juniorky v sestavě Veronika Grycová, Rozálie Kuchařová a Vilma Králová se do vedení dostaly už na druhém úseku a až do cíle před sebe nikoho nepustily.

V individuálních závodech se Róze nejvíce podařil long, kde skončila v TOP 10. Šlo o jeden z nejtěžších závodů za dlouhou dobu vůbec. Reprezentanti se potýkali s obrovským množstvím lepivého bláta, které znesnadňovalo jízdu a ubíralo fyzických sil.

V souběžně probíhajícím ME MTBO dospělých se představil i další člen jičínského oddílu - Vojtěch Stránský. Ten po zdravotních komplikacích předcházejících mistrovství zajel standardní výsledky.

Celkově si čeští junioři přivezli dvě stříbrné individuální medaile a ke zlatu juniorek přidali bronz ze štafet i junioři.

Dospělí z ME přivezli čtyři zlaté medaile, z toho jednu ze štafet.

obrazek
Vypsat novinky pro rok:

Vstup pro členy


POŘÁDÁME

SPONZOŘI





 
VZKAZY

Předporodní kurzy v Jičíně